Μετάβαση σε περιεχόμενο

Rwsus- και ενεση


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου εύχομαι σε όλες τα καλύτερα! Πότε σας κάνανε την ένεση anti-D όσες έχετε resus-? Εμένα μου την έκανε στην 7η εβδομάδα και τώρα μόλις διάβασα ότι γίνεται στην 28η...ΣΟΚ!! Κοντευω να τρελαθώ μήπως έχει κάνει λάθος ή μπερδεύτηκε η γιατρος θα την ρωτήσω βέβαια στο επόμενο ραντεβού... Αλλα μέχρι να ξαναπάω ακούω τις γνώμες σας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kai tou La18 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου εύχομαι σε όλες τα καλύτερα! Πότε σας κάνανε την ένεση anti-D όσες έχετε resus-? Εμένα μου την έκανε στην 7η εβδομάδα και τώρα μόλις διάβασα ότι γίνεται στην 28η...ΣΟΚ!! Κοντευω να τρελαθώ μήπως έχει κάνει λάθος ή μπερδεύτηκε η γιατρος θα την ρωτήσω βέβαια στο επόμενο ραντεβού... Αλλα μέχρι να ξαναπάω ακούω τις γνώμες σας!!! 

Εμένα θα μου την κάνει μετά τη γέννα αν το μωρό έχει ρεζους θετικό. Είχα έμμεση coobs αρνητική όμως. Μήπως σου έκανε την εξέταση και ήσουν θετική; Αλλά απο ότι ξέρω δεν συμβαίνει κάτι και να την κάνεις νωρίτερα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Εμένα θα μου την κάνει μετά τη γέννα αν το μωρό έχει ρεζους θετικό. Είχα έμμεση coobs αρνητική όμως. Μήπως σου έκανε την εξέταση και ήσουν θετική; Αλλά απο ότι ξέρω δεν συμβαίνει κάτι και να την κάνεις νωρίτερα.. 

Η coobs γίνεται με εξετάσεις αίματος? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...