Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστέρηση


Recommended Posts

Καλησπερα έχω καθυστέρηση 4 μερες εχω κανει τεστ εγκυμοσυνης την πρώτη μέρα καθυστέρησης και βγήκε αρνητικό, σήμερα πηγα στον γιατρό μου έκανα υπέρηχο όλα φυσιολογικά ουτε κυρίες ουτε τιποτα περιεργο μου είπε ότι και να ήμουν έγκυος δεν θα μπορουσε να το δει τόσο νωρίς, από το άγχος μου ξέχασα να πω την γραμματέα του να μου γράψει χωριακη. Τι λέτε να συμβαίνει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλύτερα να κάνεις χοριακη, μόνο με αυτή θα σιγουρευτείς αν πρόκειται για εγκυμοσύνη η συμβαίνει κάποια διαταραχή στο κύκλο σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Katrin85 είπε:

Καλησπερα έχω καθυστέρηση 4 μερες εχω κανει τεστ εγκυμοσυνης την πρώτη μέρα καθυστέρησης και βγήκε αρνητικό, σήμερα πηγα στον γιατρό μου έκανα υπέρηχο όλα φυσιολογικά ουτε κυρίες ουτε τιποτα περιεργο μου είπε ότι και να ήμουν έγκυος δεν θα μπορουσε να το δει τόσο νωρίς, από το άγχος μου ξέχασα να πω την γραμματέα του να μου γράψει χωριακη. Τι λέτε να συμβαίνει? 

Κανε μια χοριακη χωρις να στην γράψει, δεν ειναι τοσο ακριβή. Αλλα ακομα και ενα τεστ εγκυμοσύνης θα εδειχνε πλεον καθαρα. Απλα εαν ειναι να ξοδεψεις χρήματα, καλυτερα κανε χοριακη. 😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/6/2021 at 12:24 ΜΜ, ο/η anna90 είπε:

Κανε μια χοριακη χωρις να στην γράψει, δεν ειναι τοσο ακριβή. Αλλα ακομα και ενα τεστ εγκυμοσύνης θα εδειχνε πλεον καθαρα. Απλα εαν ειναι να ξοδεψεις χρήματα, καλυτερα κανε χοριακη. 😊😊

Έκανα χωριακη κορίτσια δυστηχως αρνητική 1.20 και η περιοδος συνεχίζει ν είναι άφαντη 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...