Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κοριτσια;;; your help! Θετικο η οχι;!


Recommended Posts

Κοριτσια μου Καλημερα!!! 
εκανα το πρωι το predictor early γιατι ειμαι 6 μερες πριν την αναμενόμενη περιοδο! 
και οπως καταλαβαίνετε θα έσκαγα αν δεν το εκανα! Το αποτέλεσμα ειναι αχνό θετικο η χανω το μυαλο μου; 😂😂😂

A3A1E927-BFA6-43EB-9982-31C7300D94BA.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Angelaki91 changed the title to Κοριτσια;;; your help!
στις πριν 1 ώρα, ο/η Angelaki91 είπε:

Κοριτσια μου Καλημερα!!! 
εκανα το πρωι το predictor early γιατι ειμαι 6 μερες πριν την αναμενόμενη περιοδο! 
και οπως καταλαβαίνετε θα έσκαγα αν δεν το εκανα! Το αποτέλεσμα ειναι αχνό θετικο η χανω το μυαλο μου; 😂😂😂

A3A1E927-BFA6-43EB-9982-31C7300D94BA.jpeg

 

1619F1DE-02D6-43F6-9EB6-8FFAF5C4747B.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Angelaki91 changed the title to Κοριτσια;;; your help! Θετικο η οχι;!
στις πριν 1 ώρα, ο/η Angelaki91 είπε:

 

1619F1DE-02D6-43F6-9EB6-8FFAF5C4747B.jpeg

Κορίτσι μου η αλήθεια είναι ότι κάτι βλέπω και εγώ , οπότε φαντάζομαι είναι θετικό!! Αλλά αύριο γρήγορα για χοριακη 😉 εύχομαι να δεις ένα τεράστιο νούμερο εάν το θες κ εσύ :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου η αλήθεια είναι ότι κάτι βλέπω και εγώ , οπότε φαντάζομαι είναι θετικό!! Αλλά αύριο γρήγορα για χοριακη 😉 εύχομαι να δεις ένα τεράστιο νούμερο εάν το θες κ εσύ :-)

Μακαρι κοριτσι μου μακαρι!!! Αυριο θα ειμαι 5 μερες πριν την αναμενόμενη περιοδο μηπως ειναι νωρις η δεν παιζει ρολο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Μακαρι κοριτσι μου μακαρι!!! Αυριο θα ειμαι 5 μερες πριν την αναμενόμενη περιοδο μηπως ειναι νωρις η δεν παιζει ρολο;;;

Σίγουρα είναι νωρίς αλλά για να δείχνει κάτι το τεστ σίγουρα η χοριακη θα δείξει περισσότερα!! Μόνο με αυτήν μπορούμε να είμαστε σίγουρες!! Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Σίγουρα είναι νωρίς αλλά για να δείχνει κάτι το τεστ σίγουρα η χοριακη θα δείξει περισσότερα!! Μόνο με αυτήν μπορούμε να είμαστε σίγουρες!! Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου κορίτσι μου!!

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι αρνητικό κορίτσι μ. Αυτο π βλεπεις ειναι η γραμμη εξαχνωσης. Κανε ενα τη μερα π περιμενεις κ ευχομαι βα είναι κατα κόκκινο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Ειναι αρνητικό κορίτσι μ. Αυτο π βλεπεις ειναι η γραμμη εξαχνωσης. Κανε ενα τη μερα π περιμενεις κ ευχομαι βα είναι κατα κόκκινο.

Ναι εννοειται θα ξανα κανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/5/2021 at 11:33 ΠΜ, ο/η Angelaki91 είπε:

Κοριτσια μου Καλημερα!!! 
εκανα το πρωι το predictor early γιατι ειμαι 6 μερες πριν την αναμενόμενη περιοδο! 
και οπως καταλαβαίνετε θα έσκαγα αν δεν το εκανα! Το αποτέλεσμα ειναι αχνό θετικο η χανω το μυαλο μου; 😂😂😂

A3A1E927-BFA6-43EB-9982-31C7300D94BA.jpeg

Καλησπέρα κορίτσι μου!! Τη βλέπω κι εγώ τη γραμμή!!! Στα πόσα λεπτά βγήκε;; Αν βγήκε μέσα στο χρόνο που λέει το τεστ, μάλλον είναι θετικό!! Κάνε μία χοριακή να το σιγουρέψεις!! Με το καλό το μωράκι σου εύχομαι ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!! Τη βλέπω κι εγώ τη γραμμή!!! Στα πόσα λεπτά βγήκε;; Αν βγήκε μέσα στο χρόνο που λέει το τεστ, μάλλον είναι θετικό!! Κάνε μία χοριακή να το σιγουρέψεις!! Με το καλό το μωράκι σου εύχομαι ❤️❤️

Καλησπερα κοριτσι μου! Κατ ευθειαν βγηκε :( αλλα εκανα αλλο ενα χθες κ ηταν αρνητικο μαλλον έτυχε :( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Angelaki91 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου! Κατ ευθειαν βγηκε :( αλλα εκανα αλλο ενα χθες κ ηταν αρνητικο μαλλον έτυχε :( 

Μην στεναχωριέσαι όσο μπορείς κορίτσι μου ,όλα θα γίνουν υπομονή ,όλες το περνάμε και θα συνεχίσουμε μέχρι να τα καταφέρουμε 😉 !! Βέβαια εάν καθυστέρηση η περίοδο σου να ξανακάνεις ,ποτέ δεν ξέρεις :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Angelaki91 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου! Κατ ευθειαν βγηκε :( αλλα εκανα αλλο ενα χθες κ ηταν αρνητικο μαλλον έτυχε :( 

Πάλι predictor early έκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Μην στεναχωριέσαι όσο μπορείς κορίτσι μου ,όλα θα γίνουν υπομονή ,όλες το περνάμε και θα συνεχίσουμε μέχρι να τα καταφέρουμε 😉 !! Βέβαια εάν καθυστέρηση η περίοδο σου να ξανακάνεις ,ποτέ δεν ξέρεις :-)

Ναι κοριτσι μου! Καθε μηνα λεω στον εαυτο μου οτι δεν θα κανω τεστ :) αλλα καθε μηνα τα ιδια!!! Σου το ευχομαι κ έσενα ολοψυχα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Angelaki91 είπε:

Ναι κοριτσι μου! Καθε μηνα λεω στον εαυτο μου οτι δεν θα κανω τεστ :) αλλα καθε μηνα τα ιδια!!! Σου το ευχομαι κ έσενα ολοψυχα !!!

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου !! Θα έρθει το πολυπόθητο σε όλες μας 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...