Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Ιούνη τα μωράκια θα ‘ναι σαν καραμελάκια 🍭🍬🍭🍬...Ήλιος, θάλασσα, ποτό και μωράκια ένα σωρό!!! 👶


Recommended Posts

Κορίτσια είμαι πάρα πολύ χαρούμενη!!! Εχθές μας πήρε ο ας πούμε κουμπάρος (ήμασταν μάρτυρες στον πολιτικό) και μας είπε ότι η κουμπάρα είναι έγκυος στο δεύτερο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα καλό Σαββατοκύριακο 😁❤️

Κορίτσια καλό Σαββατοκύριακο! 

Αυτό το μήνα ξεκινάω και παλι προσπάθεια!!! Κ με πολυ καλυτερη ψυχολογια θα έλεγα! Θα παμε για σπερματεγχύση θα ναι η 3 η φορά αλλά νοιώθω πιο καλά κ εγώ που βγήκε καθαρή η Σαλπιγγογραφια κ ο συντροφος μου που περασε καιρός με το χειρουργείο!! 🥰

Αντε να φουσκώσουν κοιλιτσες 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια καλό Σαββατοκύριακο! 

Αυτό το μήνα ξεκινάω και παλι προσπάθεια!!! Κ με πολυ καλυτερη ψυχολογια θα έλεγα! Θα παμε για σπερματεγχύση θα ναι η 3 η φορά αλλά νοιώθω πιο καλά κ εγώ που βγήκε καθαρή η Σαλπιγγογραφια κ ο συντροφος μου που περασε καιρός με το χειρουργείο!! 🥰

Αντε να φουσκώσουν κοιλιτσες 😉

Καλή επιτυχία κορίτσι μου,να είναι η τελευταία και τυχερή σου !!!! 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια καλό Σαββατοκύριακο! 

Αυτό το μήνα ξεκινάω και παλι προσπάθεια!!! Κ με πολυ καλυτερη ψυχολογια θα έλεγα! Θα παμε για σπερματεγχύση θα ναι η 3 η φορά αλλά νοιώθω πιο καλά κ εγώ που βγήκε καθαρή η Σαλπιγγογραφια κ ο συντροφος μου που περασε καιρός με το χειρουργείο!! 🥰

Αντε να φουσκώσουν κοιλιτσες 😉

Καλή επιτυχία!!! Η Παναγία μαζί σας❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/6/2021 at 8:54 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Και σε εσένα σύντομα εύχομαι!!! Ναι είναι πολύ ευκολο στη χρήση όχι σηκώνεσαι κανονικά!!! Τώρα μένει να δούμε αν θα κάνει το θαύμα του!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου ❤️ 

Σου εύχομαι ολόψυχα να γίνει το θαύμα κ να φουσκώσει σύντομα η κοιλίτσα σου!!! ❤️ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!

Καλημερα κορίτσια!!!

Καλη κυριακη να έχουμε!!! 

Με αισιοδοξία να γεμίσουμε τη μέρα μας! 🥰😇😎😎

Λοιπόν κορίτσια πειτε μου λίγο κ εσείς το πόνο σας με τον εμβόλιο. Εμένα ο γιατρός μου είπε ιδανικά "ουτε να κολλήσετε" Κ να μην το κάνουμε κ ακόμη ουτε εγώ ουτε ο συντροφος μου. 

Εγώ κυρίως που έπαιρνα κ χρονια τα αντισυλληπτικά. Βγαίνω έξω με μάσκα παντου 😷😷😷 εσείς σε τι φάση είστε με αυτό; τι σας έχει πει ο γιατρός; να κάνω κ εγώ ένα γκάλοπ 🤣

στις πριν 10 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλή επιτυχία!!! Η Παναγία μαζί σας❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημερα κορίτσια!!!

Καλη κυριακη να έχουμε!!! 

Με αισιοδοξία να γεμίσουμε τη μέρα μας! 🥰😇😎😎

Λοιπόν κορίτσια πειτε μου λίγο κ εσείς το πόνο σας με τον εμβόλιο. Εμένα ο γιατρός μου είπε ιδανικά "ουτε να κολλήσετε" Κ να μην το κάνουμε κ ακόμη ουτε εγώ ουτε ο συντροφος μου. 

Εγώ κυρίως που έπαιρνα κ χρονια τα αντισυλληπτικά. Βγαίνω έξω με μάσκα παντου 😷😷😷 εσείς σε τι φάση είστε με αυτό; τι σας έχει πει ο γιατρός; να κάνω κ εγώ ένα γκάλοπ 🤣

 

Καλημερα κορίτσι μου!!! Τι σχέση έχουν τα σντισυλλιπτικα με τον covid?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... Σήμερα είδα ένα περίεργο όνειρο... Ειδα τον μικρό μου γιο ο οποίος είναι 6 ετών 😁 ότι είχε μια σακούλα και μέσα είχε πιπίλα.. Και θύμωσα και λέω καλέ γιατί παιρνεις πιπίλα εσύ;;;; εσύ δεν πήρες ούτε μωρό πιπίλα;;; θα την αρχίσεις τώρα;;; για να δω την σακούλα είναι δικιά σου; και βλέπω μέσα μια φωτογραφία από αγοράκι μικρό αλλά άλλο αγοράκι, και λέω ορίστε δεν είναι δικιά σου!!! Λέτε να μου έρθει το τρίτο αγοράκι μου;;;; 💜😁❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσχετο κοριτσια... Το σκεφτόμουν τώρα και ας μου πει τη γνώμη της οποια θέλει!! Έκανα την σαλπιγγογραφια και άφησα τον κύκλο να περάσει , η περίοδος ήταν διαφορετική. Πιο κόκκινο ζωηρό αίμα χωρίς πηγματα! Με μεγαλύτερη διάρκεια! Εντόπισε καμία διαφορά κάποιο κοριτσι που έχει κάνει σαλπιγγογραφια; Υγ : το αποτέλεσμα της εξέτασης ήταν καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Άσχετο κοριτσια... Το σκεφτόμουν τώρα και ας μου πει τη γνώμη της οποια θέλει!! Έκανα την σαλπιγγογραφια και άφησα τον κύκλο να περάσει , η περίοδος ήταν διαφορετική. Πιο κόκκινο ζωηρό αίμα χωρίς πηγματα! Με μεγαλύτερη διάρκεια! Εντόπισε καμία διαφορά κάποιο κοριτσι που έχει κάνει σαλπιγγογραφια; Υγ : το αποτέλεσμα της εξέτασης ήταν καλό!!

Εγώ τώρα περιμένω οπότε θα σου πω σε λίγες μέρες. Εκανα κ εγώ αυτό το μηνα σαλπιγγογραφια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημερα κορίτσι μου!!! Τι σχέση έχουν τα σντισυλλιπτικα με τον covid?? 

Μη παθω καμια θρόμβωση λόγω υπερβολικής δόσης... Εχω κανει χρόνια λήψη... Με έστειλε κ για έλεγχο εμένα οταν τα σταμάτησα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Εγώ τώρα περιμένω οπότε θα σου πω σε λίγες μέρες. Εκανα κ εγώ αυτό το μηνα σαλπιγγογραφια

Το θυμάμαι κορίτσι μου!! Εμένα ήρθε και τώρα ξεκίνησαν τα πονάκια ωορρηξιας!! Είχαμε πει σ αυτόν τον κύκλο να πάρουμε χάπια για πρόκληση ωορρήξιας αλλά σκεφτήκαμε τελικά αφού όλες οι εξετάσεις είναι εντάξει να προσπαθήσουμε 2 -3 μήνες μόνοι και ύστερα κατευθείαν εξωσωματική. Και τώρα ξεκίνησα τεστακια ωορρηξίας , πήρα και το κύπελλο σύλληψης και βλέπουμε!! Αλλά στον κύκλο της σαλπιγγογραφιας είδα άλλη περίοδο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημερα κορίτσια!!!

Καλη κυριακη να έχουμε!!! 

Με αισιοδοξία να γεμίσουμε τη μέρα μας! 🥰😇😎😎

Λοιπόν κορίτσια πειτε μου λίγο κ εσείς το πόνο σας με τον εμβόλιο. Εμένα ο γιατρός μου είπε ιδανικά "ουτε να κολλήσετε" Κ να μην το κάνουμε κ ακόμη ουτε εγώ ουτε ο συντροφος μου. 

Εγώ κυρίως που έπαιρνα κ χρονια τα αντισυλληπτικά. Βγαίνω έξω με μάσκα παντου 😷😷😷 εσείς σε τι φάση είστε με αυτό; τι σας έχει πει ο γιατρός; να κάνω κ εγώ ένα γκάλοπ 🤣

 

καλησπερα!και μενα ο γυναικολογος μου ειπε να μην το κανουμε ακομη γιατι δεν ξερουν ουτε οι ιδιοι ακομη αν εχει παρενεργειες η οχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Μη παθω καμια θρόμβωση λόγω υπερβολικής δόσης... Εχω κανει χρόνια λήψη... Με έστειλε κ για έλεγχο εμένα οταν τα σταμάτησα. 

Ααα καλά που μου το είπες όχι ότι είχα σκοπό να κάνω το εμβολιο αλλά λέμε τώρα... Βέβαια είναι χρονιά που τα έχω σταματήσει αλλά τα επερνα από τα 21 μέχρι τα 30 μετά πάλι από τα 35 μέχρι τα 38 και τα πήρα και πριν 2 χρόνια για 6 μήνες μετά το χειρουργείο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki83 είπε:

καλησπερα!και μενα ο γυναικολογος μου ειπε να μην το κανουμε ακομη γιατι δεν ξερουν ουτε οι ιδιοι ακομη αν εχει παρενεργειες η οχι...

Και ο δικός μου ο γυναικολόγος της ίδιας άποψης είναι δεν θέλει να το διακινδυνευσω και δεν μιλάμε για κανέναν τυχαίο γιατρό ο άνθρωπος χειρουργεί καρκίνους και μάλιστα δεν είναι κατά του εμβολίου γενικά στις αδελφές μου που δεν προσπαθούν για παιδί τους είπε να το κανουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Και ο δικός μου ο γυναικολόγος της ίδιας άποψης είναι δεν θέλει να το διακινδυνευσω και δεν μιλάμε για κανέναν τυχαίο γιατρό ο άνθρωπος χειρουργεί καρκίνους και μάλιστα δεν είναι κατά του εμβολίου γενικά στις αδελφές μου που δεν προσπαθούν για παιδί τους είπε να το κανουν

 Δεν ξέρω απλα εμένα με αγχωνει πιλυ όλο αυτό με το εμβόλιο.... Γενικά το ψάχνω παντως κ βλέπω πως πρεπει να απεχεις καιρό για τεκνοποιηση μετά.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Heart είπε:

Το θυμάμαι κορίτσι μου!! Εμένα ήρθε και τώρα ξεκίνησαν τα πονάκια ωορρηξιας!! Είχαμε πει σ αυτόν τον κύκλο να πάρουμε χάπια για πρόκληση ωορρήξιας αλλά σκεφτήκαμε τελικά αφού όλες οι εξετάσεις είναι εντάξει να προσπαθήσουμε 2 -3 μήνες μόνοι και ύστερα κατευθείαν εξωσωματική. Και τώρα ξεκίνησα τεστακια ωορρηξίας , πήρα και το κύπελλο σύλληψης και βλέπουμε!! Αλλά στον κύκλο της σαλπιγγογραφιας είδα άλλη περίοδο!! 

Κ εμεις έτσι ακριβώς λέμε, να προσπαθήσουμε και το καλοκαίρι. Κ αν δεν, τότε από Σεπτεμβρίο θα σκεφτουμε εξωσωματική. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

 Δεν ξέρω απλα εμένα με αγχωνει πιλυ όλο αυτό με το εμβόλιο.... Γενικά το ψάχνω παντως κ βλέπω πως πρεπει να απεχεις καιρό για τεκνοποιηση μετά.... 

εγώ έκανα πριν λίγες μέρες της Pfizer κορίτσι μου. Η επίσημη ενημέρωση που έχουν οι γυναικολόγοι είναι  ότι είναι ασφαλή ακόμα κ για τις εγκύους. ( Pfizer ή moderna) Βέβαια ο κάθε γιατρός λέει την προσωπική του άποψη. Ο γιατρός πχ της αδερφής μου που δεν προτρέπει τις εγκύους να το κάνει είχε 3 κορίτσια που απέβαλαν μετά από κορωνοιό. Ή μία ή η άλλη είναι…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια, πήγα σήμερα για υπέρηχο..είχα ραντεβού να δούμε τα αυγουλακια…Το αποτέλεσμα μετά από 5 μερες femara ήταν 6 αυγουλακια και πάλι μια κύστη! 
Μου είπε η γιατρός ότι με τόσα αυγά ενδεχομένως να μην προχωρήσω αυτόν τον μήνα..είναι πολλά μου είπε για σπερματεγχυση…Περιμένω τηλέφωνο και από το κέντρο να μου πουν πως θα κινηθώ! Δεν ξέρω τι γίνεται!!! 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/10/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Hope19:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶                                                                               

 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

 

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Manoula84: ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μaroulli:ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrys_pa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Μarakii: ΘΕΤΙΚΟ  👶

 👶

 mimimimi: ΘΕΤΙΚΟ👶

Zeta36:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :30/06

diana8:?

Lacostaki:22/06

Marinamanoulitsa:17/06

Ntinaki83:03/07

Mimi26:13/07                                                                           

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:?

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?                                                                                                

Mt3508:?

geo2222:?

Dina970:?

Tonakiv:?

Elii:?

Daizy28:?

HopefulMama2Be:?

elissavet90:?

Mantiko:?

Evaki:?

Alexiamama:?

Μαργαρίτσ:

boysland:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Κοριτσια, πήγα σήμερα για υπέρηχο..είχα ραντεβού να δούμε τα αυγουλακια…Το αποτέλεσμα μετά από 5 μερες femara ήταν 6 αυγουλακια και πάλι μια κύστη! 
Μου είπε η γιατρός ότι με τόσα αυγά ενδεχομένως να μην προχωρήσω αυτόν τον μήνα..είναι πολλά μου είπε για σπερματεγχυση…Περιμένω τηλέφωνο και από το κέντρο να μου πουν πως θα κινηθώ! Δεν ξέρω τι γίνεται!!! 🤷‍♀️

Φίλη μου είναι πάρα πολλά... Αν δλδ πετύχει κ βρεθείς με πολλά έμβρυα θα μπλέξεις μετά σε άλλες περιπέτειες! Το καλό είναι ότι δίνεις αρκετά κ αυτό είναι πολύ καλό νέο! 

@Zeta.Κ ο δικός μου γιατρός φουλ υπέρ είναι... Απλα όπως λες κ συ προτείνει τα 2 mrna. Είχε εγκύους που κόλλησαν με πολλές επιπλοκές μετά κ δεν το συζητάει καν! Κ οκ αν είναι κάποια ήδη έγκυος να καταλάβω το άγχος της κ το φόβο, είναι πολύ ανθρώπινο, αν δεν είναι όμως είναι κρίμα να μπει μετά στην εγκυμοσύνη ακάλυπτη. Πουθενά δεν υπάρχει οδηγία για μη τεκνοποιηση μετά το εμβόλιο.... Απορώ πως είναι διατεθημενοι να πάρουν τέτοιο ρίσκο (κ γω το έκανα πριν 10 μέρες) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...