Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Ιούνη τα μωράκια θα ‘ναι σαν καραμελάκια 🍭🍬🍭🍬...Ήλιος, θάλασσα, ποτό και μωράκια ένα σωρό!!! 👶


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

Ολες το εχουμε περασει αυτο το σταδιο!και εμενα ολες οι φιλες μου και οι γνωστες εχουν μεινει εγκυες και καθε μερα πραγματικα βλεπω και μια καινουρια φιλη η γνωστη να εχει φουσκωμενη κοιλιτσα!φαντασου οτι πριν λιγους μηνες ειχα μια βιοχημικη και εκεινες τις μερες ενω εγω εκλαιγα φιλες μου γενναγαν τα μωρακια τους τα πρωτα κιολας που ειχαν πιασει πολυ ευκολα και τους ευχομουν να τους ζησει και οταν μου ελεγαν και στα δικα σου μεσα ραγιζε η καρδια μου!

Δυστυχως καποια ζευγαρια πρεπει να παλεψουμε περισσοτερο για να μας ερθει αυτο το θειο δωρο στα χερια μας!Κανε τις εξετασεις σου με τον ανθρωπο σου αν και δεν ξερω ποσο καιρο προσπαθειτε και εχε υπομονη δεν μπορουμε να κανουμε κατι αλλο!εμεις προσφατα ανακαλυψαμε οτι εχω ενα αυτοανοσο τυπο θυρεοειδη και αν και στεναχωρηθηκα αρχικα σκεφτομαι οτι θα το ρυθμισω και θα ερθω ενα βημα πιο κοντα στο ονειρο μου!

Σου ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου να φουσκωσει συντομα η κοιλιτσα σου και να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια!Μεχρι τοτε υπομονη και επιμονη, μονο αυτο μπορουμε να κανουμε και να μη το βαζουμε κατω!Προσπαθησε να αφησεις πισω τις μαυρες σκεψεις και παρε αγκαλια τον αντρα σου και απολαυσε τις στιγμες σας!Και να ξερεις οτι ολες εδω ειμαστε για να μιλαμε γαι τις μαυρες μας και η μια να προσπαθησει να δωσει κουραγιο στην αλλη σε ολες τις δυσκολες στιγμες!🙂

@ntinaki83 σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για τα τόσο όμορφα λόγια σου. Με άγγιξαν αρκετά.  Εύχομαι να βρω πάλι τον εαυτό μου σύντομα..προς το παρόν βιώνω ακόμα μια μαύρη περίοδο. Να είστε όλες καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η BabyShark είπε:

Γειά σας, 

Εγώ διανύω μια άσχημη φάση.. όλες γύρω μου μένουν έγκυες και εμείς ως ζευγάρι ακόμα τίποτα.  Είμαι πάρα πολύ στεναχωρημενη. Και ως αποτέλεσμα δεν έχω διάθεση να κάνουμε προσπάθειες πια.. το θεωρώ τόσο ανωφελο. Δεν ξέρω πως να επανακαμψω.. με συγχωρείτε για την "μαυρίλα". 

Κορίτσι μου μην τα παρατάς..την καταλαβαίνω πολύ καλά αυτή τη μαυρίλα που λες..και μένα όλες γύρω μου μένουν έγκυος κατά λάθος, μα όλες όμως στην κυριολεξία..μερικοί άνθρωποι πρέπει να προσπαθούν λίγο ή πολύ παραπάνω από κάποιους αλλους..σκέψου ότι πριν ένα μήνα την ημέρα που έμπαινα στην κλινική για απόξεση γιατί η καρδούλα του μωρού μου σταμάτησε να χτυπά στην ίδια κλινική την ίδια στιγμή γεννιόταν η ανιψουλα μου μια απίστευτη μπουμπού που αγαπώ πολύ..όλα είναι μέσα στη ζωή γιαυτο και εγώ μαζεψα τα κομμάτια μου και παρόλο που είμαι φοβισμένη προχωράω σε επόμενη έμβρυομεταφορά σύντομα (Κάνω εξωσωματικη γιατί φυσιολογικά δεν πρόκειται να μείνω ποτέ). άσχημες φάσεις έχουμε περάσει και θα συνεχίσουμε να περνάμε στη ζωή μας αλλά πάντα μπορούμε να συνεχίσουμε και να προχωράμε μπροστά!!σου εύχομαι να ανακάμψεις πολύ σύντομα και θα δεις ότι όλα θα σου πάνε καλά αρκεί να μην το βάλεις κάτω!!οι γυναίκες είμαστε δυνατές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου! Έχω πάρα πολύ καιρό να γράψω! Βλέπω λίγες κοπέλες από αυτές που μιλάγαμε παλιά και θα ήθελα να τους δώσω ιδιαιτέρως πολλα φιλιά, στην αγαπημένη @Lacostaki @Ευάγγελοςτ@Αννια27 @annie!που είδα γέννησε κι εκείνη τα παιδάκια της! Και πολλές καινούριες κοπέλες που τους εύχομαι με το καλό να δείτε όλες αυτό το πολυπόθητο θετικό! 

Εγω μετά από την πρώτη επιτυχημένη εμβρυομεταφορά απέκτησα τον Φεβρουάριο ένα πανέμορφο πρίγκιπα που στην αρχή μας λαχταρησε λίγες μέρες γιατί μπήκε εντατική και διασωληνωθηκε. Όμως τώρα είναι ένας πανέμορφος υγιής κούκλος 4ων μηνών!

 

Σας στέλνω μπόλικη μπεμπεδόσκονη και σας εύχομαι όλες να τα καταφέρετε και να μην το βάλετε πότε κάτω!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου! Έχω πάρα πολύ καιρό να γράψω! Βλέπω λίγες κοπέλες από αυτές που μιλάγαμε παλιά και θα ήθελα να τους δώσω ιδιαιτέρως πολλα φιλιά, στην αγαπημένη @Lacostaki @Ευάγγελοςτ@Αννια27 @annie!που είδα γέννησε κι εκείνη τα παιδάκια της! Και πολλές καινούριες κοπέλες που τους εύχομαι με το καλό να δείτε όλες αυτό το πολυπόθητο θετικό! 

Εγω μετά από την πρώτη επιτυχημένη εμβρυομεταφορά απέκτησα τον Φεβρουάριο ένα πανέμορφο πρίγκιπα που στην αρχή μας λαχταρησε λίγες μέρες γιατί μπήκε εντατική και διασωληνωθηκε. Όμως τώρα είναι ένας πανέμορφος υγιής κούκλος 4ων μηνών!

 

Σας στέλνω μπόλικη μπεμπεδόσκονη και σας εύχομαι όλες να τα καταφέρετε και να μην το βάλετε πότε κάτω!  

Να τον χαίρεσαι τον παιδαρο κορίτσι μου!! Χαρηκα πολύ που διάβασα νέα σου. Μεγαλώνουν κ δεν το καταλαβαίνουμε.. Εμένα τα δίδυμα μεθαύριο γίνονται 5 μηνών 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Να τον χαίρεσαι τον παιδαρο κορίτσι μου!! Χαρηκα πολύ που διάβασα νέα σου. Μεγαλώνουν κ δεν το καταλαβαίνουμε.. Εμένα τα δίδυμα μεθαύριο γίνονται 5 μηνών 

Βρε αννι πότε έφτασαν τόσο; η δική μου είναι 3,5 ❤️ 

Με τον κορονοιο όλα καλά;;; πρέπει να περάσατε μεγάλη λαχτάρα (σωστά δε θυμάμαι; εσύ είχες πει κόλλησες σωστά;) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Να τον χαίρεσαι τον παιδαρο κορίτσι μου!! Χαρηκα πολύ που διάβασα νέα σου. Μεγαλώνουν κ δεν το καταλαβαίνουμε.. Εμένα τα δίδυμα μεθαύριο γίνονται 5 μηνών 

Να σου ζήσουν κορίτσι μου!! Πότε συζητάγαμε για την εξωσωματική και στηρίζαμε η μία την άλλη και πότε φτάσαμε ως εδώ δεν το πιστεύω!! Εγώ σκέφτομαι ήδη ότι θέλω και δεύτερο παιδάκι αλλά σκέφτομαι να το προχωρήσω σε κανένα χρόνο την εμβρυομεταφορά. Εκτός και αν μείνω φυσιολογικα ποτέ δεν ξέρεις χαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Βρε αννι πότε έφτασαν τόσο; η δική μου είναι 3,5 ❤️ 

Με τον κορονοιο όλα καλά;;; πρέπει να περάσατε μεγάλη λαχτάρα (σωστά δε θυμάμαι; εσύ είχες πει κόλλησες σωστά;) 

Κορίτσι μου τι κάνεις; Έφτασε 3μιση και σένα; Να σου ζήσει! Εμείς 4μηνων κ 6 ημερών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου! Έχω πάρα πολύ καιρό να γράψω! Βλέπω λίγες κοπέλες από αυτές που μιλάγαμε παλιά και θα ήθελα να τους δώσω ιδιαιτέρως πολλα φιλιά, στην αγαπημένη @Lacostaki @Ευάγγελοςτ@Αννια27 @annie!που είδα γέννησε κι εκείνη τα παιδάκια της! Και πολλές καινούριες κοπέλες που τους εύχομαι με το καλό να δείτε όλες αυτό το πολυπόθητο θετικό! 

Εγω μετά από την πρώτη επιτυχημένη εμβρυομεταφορά απέκτησα τον Φεβρουάριο ένα πανέμορφο πρίγκιπα που στην αρχή μας λαχταρησε λίγες μέρες γιατί μπήκε εντατική και διασωληνωθηκε. Όμως τώρα είναι ένας πανέμορφος υγιής κούκλος 4ων μηνών!

 

Σας στέλνω μπόλικη μπεμπεδόσκονη και σας εύχομαι όλες να τα καταφέρετε και να μην το βάλετε πότε κάτω!  

Κοριτσάρα μου όμορφηηη να σου ζήσει ο μπεμπαρος γέρος δυνατός και ευλογημένος να είναι σε όλη του την ζωή!! Και εγώ κορίτσακι μου πάω για δεύτερη έμβρυο μεταφορά!!! Στείλε μου την θετική σου ενέργεια!! Σε φιλώ!!! Να μας λες τα νέα σου !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσι μου τι κάνεις; Έφτασε 3μιση και σένα; Να σου ζήσει! Εμείς 4μηνων κ 6 ημερών!

Ναι! Γέννησα κ γω Φλεβάρη όπως εσύ! Στις 20 γίνεται 4 μηνών ❤️ 

Κ γω ευτυχώς με την πρώτη ετ, αφού ταλαιπωρηθηκαμε τουλάχιστον ήμασταν τυχερές σε αυτό! 

Να σου ζήσει ο μπεμπακος σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Βρε αννι πότε έφτασαν τόσο; η δική μου είναι 3,5 ❤️ 

Με τον κορονοιο όλα καλά;;; πρέπει να περάσατε μεγάλη λαχτάρα (σωστά δε θυμάμαι; εσύ είχες πει κόλλησες σωστά;) 

Άστα να πάνε ούτε που καταλαβαίνω πως περνάνε οι μέρες.. Ναι σωστά θυμάσαι, όλοι καλά πλεον δόξα τω Θεω!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Να σου ζήσουν κορίτσι μου!! Πότε συζητάγαμε για την εξωσωματική και στηρίζαμε η μία την άλλη και πότε φτάσαμε ως εδώ δεν το πιστεύω!! Εγώ σκέφτομαι ήδη ότι θέλω και δεύτερο παιδάκι αλλά σκέφτομαι να το προχωρήσω σε κανένα χρόνο την εμβρυομεταφορά. Εκτός και αν μείνω φυσιολογικα ποτέ δεν ξέρεις χαχα! 

Χαχαχα κ γω συζητάω για τρίτο κ ο άντρας μου με κοιτάει σαν εξωγήινη.. Μόνο όμως αν πιάσουμε φυσιολογικά. Δεν έχω κατάψυξη εγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ναι! Γέννησα κ γω Φλεβάρη όπως εσύ! Στις 20 γίνεται 4 μηνών ❤️ 

Κ γω ευτυχώς με την πρώτη ετ, αφού ταλαιπωρηθηκαμε τουλάχιστον ήμασταν τυχερές σε αυτό! 

Να σου ζήσει ο μπεμπακος σου! 

Εμάς γεννήθηκε οριακά 37 εβδομάδες 1/2! Να μας ζήσουν τα μικρούλια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάρα μου όμορφηηη να σου ζήσει ο μπεμπαρος γέρος δυνατός και ευλογημένος να είναι σε όλη του την ζωή!! Και εγώ κορίτσακι μου πάω για δεύτερη έμβρυο μεταφορά!!! Στείλε μου την θετική σου ενέργεια!! Σε φιλώ!!! Να μας λες τα νέα σου !!!!

Κοριτσάκι μου , σου εύχομαι πραγματικά να πάνε όλα τέλεια και να έχεις σε λίγους μήνες αγκαλιά το μωράκι σου ή τα μωράκια σου ♥️ Γιατί σου αξίζει, είσαι γλυκύτατο πλάσμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσάκι μου , σου εύχομαι πραγματικά να πάνε όλα τέλεια και να έχεις σε λίγους μήνες αγκαλιά το μωράκι σου ή τα μωράκια σου ♥️ Γιατί σου αξίζει, είσαι γλυκύτατο πλάσμα!!

Ωωωωωω ένα δάκρυ κύλησε να ξέρεις!!! ευχαριστω πολύ γλυκιά μου!! Σου έχω στείλει πμ 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!  @Hope19 Να τον χαίρεσαι!!! Κι εσύ @annieνα χαίρεσαι τα διδυμακια!!! Κοριτσάκια ή αγοράκια;; 

Εγώ αγοράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Άστα να πάνε ούτε που καταλαβαίνω πως περνάνε οι μέρες.. Ναι σωστά θυμάσαι, όλοι καλά πλεον δόξα τω Θεω!!

Χαχαχα κ γω συζητάω για τρίτο κ ο άντρας μου με κοιτάει σαν εξωγήινη.. Μόνο όμως αν πιάσουμε φυσιολογικά. Δεν έχω κατάψυξη εγω.

Στο εύχομαι κορίτσι μου! Ποτέ δεν ξέρεις , πολλές φορές μετά από εξωσωματική πιάνουμε και φυσιολογικα σε κάποιες περιπτώσεις, ποτέ δεν ξέρεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου! Έχω πάρα πολύ καιρό να γράψω! Βλέπω λίγες κοπέλες από αυτές που μιλάγαμε παλιά και θα ήθελα να τους δώσω ιδιαιτέρως πολλα φιλιά, στην αγαπημένη @Lacostaki @Ευάγγελοςτ@Αννια27 @annie!που είδα γέννησε κι εκείνη τα παιδάκια της! Και πολλές καινούριες κοπέλες που τους εύχομαι με το καλό να δείτε όλες αυτό το πολυπόθητο θετικό! 

Εγω μετά από την πρώτη επιτυχημένη εμβρυομεταφορά απέκτησα τον Φεβρουάριο ένα πανέμορφο πρίγκιπα που στην αρχή μας λαχταρησε λίγες μέρες γιατί μπήκε εντατική και διασωληνωθηκε. Όμως τώρα είναι ένας πανέμορφος υγιής κούκλος 4ων μηνών!

 

Σας στέλνω μπόλικη μπεμπεδόσκονη και σας εύχομαι όλες να τα καταφέρετε και να μην το βάλετε πότε κάτω!  

Να σας ζήσει ο κούκλος σας κοριτσάκι μου!🤗 Αχ η ψυχούλα η όμορφη θα ταλαιπωρήθηκε! Όμως σημασία έχει ότι όλα πέρασαν πια και είναι γερός και πάντα να είναι γερός και καλότυχος στη ζωή του! Πόσο χάρηκα που διάβασα τα νέα σου! Να μας γράφεις όποτε μπορείς! Φιλάκια πολλά!🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!  @Hope19 Να τον χαίρεσαι!!! Κι εσύ @annieνα χαίρεσαι τα διδυμακια!!! Κοριτσάκια ή αγοράκια;; 

Σ ευχαριστώ κοπέλα μου!! Ένα κ ένα. Κοριτσάκι αγοράκι τα μανάρια μου💙❤️

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Στο εύχομαι κορίτσι μου! Ποτέ δεν ξέρεις , πολλές φορές μετά από εξωσωματική πιάνουμε και φυσιολογικα σε κάποιες περιπτώσεις, ποτέ δεν ξέρεις! 

Γερά να είναι τα παιδάκια μας φίλη μου κ αν έρθει κι άλλο καλώς να έρθει!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Σ ευχαριστώ κοπέλα μου!! Ένα κ ένα. Κοριτσάκι αγοράκι τα μανάρια μου💙❤️

Γερά να είναι τα παιδάκια μας φίλη μου κ αν έρθει κι άλλο καλώς να έρθει!!  

Κι εγώ θέλω πάρα πολύ! Είχα μείνει σε δίδυμα αλλά το ένα το έχασα! Είχα στεναχωρηθεί. Θέλω πολύ να χαρίσω αδερφάκι στον μικρό μου.. αλλά όποτε έρθει με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Κι εγώ θέλω πάρα πολύ! Είχα μείνει σε δίδυμα αλλά το ένα το έχασα! Είχα στεναχωρηθεί. Θέλω πολύ να χαρίσω αδερφάκι στον μικρό μου.. αλλά όποτε έρθει με το καλό!

Το θυμάμαι κορίτσι μου. Από τη στιγμή που το θέλεις θα έρθει!! Είτε με τον έναν είτε με τον άλλον τρόπο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Τι κάνετε;;; άλλες 9 ημέρες για να δω αν θα έρθει ή όχι... Οσο κοντεύει ο καιρός πάλι με πιάνει άγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλο μηνα!!!!!!!! Εστω και καθυστερημενα!!! Ευχομαι αυτος ο μηνας να φερει σε ολες σας φουσκομενες κοιλιτσες και ευχομαι γρηγορα να γινεται ή να ξαναγινεται μαμαδες!!!

Στελνω μπολικη μπεμπεδοσκονη και πολυ μα μα πολυ αγαπη και προσευχη για ολες σας!!! 

Μην σας παιρνει απο κατω να σκεφτευτεστε οτι αν δεν γινει σημερα θα γινει καποια στιγμη και θα εισαστε πιο χαρουμενες απο ποτε! Εχετε πιστη και ολα θα ερθουν!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια! 🌷

Πως είστε; Εγώ ξεκίνησα σήμερα πάλι με τα femara..είπαμε να κάνουμε άλλη μια προσπάθεια σπερματεγχυσης..Ελπίζω και η τελευταία! Από Δευτέρα ξεκινάμε την παρακολούθηση και μέσα στην επόμενη βδομάδα πιστεύω τα αυγουλακια μου να είναι έτοιμα! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita! είπε:

Καλησπερα κοριτσια! 🌷

Πως είστε; Εγώ ξεκίνησα σήμερα πάλι με τα femara..είπαμε να κάνουμε άλλη μια προσπάθεια σπερματεγχυσης..Ελπίζω και η τελευταία! Από Δευτέρα ξεκινάμε την παρακολούθηση και μέσα στην επόμενη βδομάδα πιστεύω τα αυγουλακια μου να είναι έτοιμα! 🤗

Αντε με το καλοοοοοο🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Τι κάνετε;;; άλλες 9 ημέρες για να δω αν θα έρθει ή όχι... Οσο κοντεύει ο καιρός πάλι με πιάνει άγχος 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου ,να μην δεις την ακατανομαστη για τους επόμενους 9 μήνες 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...