Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Ιούνη τα μωράκια θα ‘ναι σαν καραμελάκια 🍭🍬🍭🍬...Ήλιος, θάλασσα, ποτό και μωράκια ένα σωρό!!! 👶


Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Καλό και ευλογημένο μήνα κοριτσια! 🌷 Ας είναι αυτό το καλοκαίρι το τυχερό μας!!! 🌷

Μαρουλιτα μου καλά αποτελέσματα εύχομαι!!! Με το καλό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Μαρουλιτα μου καλά αποτελέσματα εύχομαι!!! Με το καλό!!! 

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!! 🥰 
Φιλια πολλά στο μωράκι σου!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/5/2021 at 9:53 ΜΜ, ο/η Frogel είπε:

Φιλενάδα μου γλυκειαααα με το καλό χαίρομαι πολύ για σένα και σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια όπως και σε όλα τα κορίτσια μας εδώ..στέλνω μπόλικη μπεμπεδοσκονη και ευχές να πάνε όλα καλά για όλες..χάρηκα πολύ που διάβασα νέα σου ❤️

Λακτακι τρέλανε μας με μωρουδιλα ❤️ να τα χαίρεσαι τα κορίτσια σου αγαπημένη μου ❤️

Ευχαριστώ πολυυυυ ❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!! 🥰 
Φιλια πολλά στο μωράκι σου!! ❤️

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα κορίτσια μου τι κάνετε; εγώ αφιερώνω χρόνο στον εαυτό μου, έκανα αποτριχωσεις νύχια μαλλιά... Και χαλαρώνω πολυυυυυ.... 🌊😁❤️  Θέλει να χαλαρώσουμε... Και είναι καλό να κοιτάμε και λίγο εμάς... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/5/2021 at 10:03 ΠΜ, ο/η Maroulita! είπε:

Ας είναι το καινούριο μας θεματάκι λιιιιγο πιο τυχερό για όλες μας!! 👶

Ο Ιούνιος είναι για μένα μήνας αποτελεσμάτων καθώς έχω στις 7/6 τη χοριακή μετά από σπερματεγχυση..🙏 Νιώθω βέβαια μέχρι στιγμής ότι θα αδιαθετήσω κανονικά μιας και έχω ήδη πονάκια περιόδου, όποτε προσπαθώ να είμαι προσγειωμένη!

Προσκαλώ και τα υπόλοιπα κοριτσάκια για να κάνουμε παρέα!!! 🤗 (Συγχωρέστε με αν ξεχνάω καποια! )

@Lacostaki @Γιάννα 36 @misofeggaro @Ευάγγελοςτ @ntinaki83 @Zeta. @geo2222 @Heart @Beatricee @Celine @Αννια27 @marinamanoulitsa 

Επίσης επιτρέψτε μου να προσθέσω τις @lactaki @Starrr @Tokyo @Σταυρι γιατί νιώθω πως αν και μανούλες είναι πάντα μαζί μας! ❤️
 

Καλό μήνα και καλό καλοκαίρι!!! 🌞🌷🌸🍉🌞👙🏊🏻‍♀️

Κορίτσια καλημέρα και καλό μήνα για το υπέροχο θεματάκι με πολύ αγάπη, ζεστές αγκαλιές, θετικές σκέψεις και καλά αποτελέσματα σε όσες περιμένετε. Δημιουργέ του θέματος εύχομαι ολόψυχα να ξεκινήσεις το "χορό της κοιλιάς" για όλες μας με το τελειότερο αποτέλεσμα. 

Εγώ βγήκα από επείγουσα επέμβαση σκωλικοειδίτιδας αλλά είμαι καλά. Μάλλον με έπιασε γιατί είμαι μπεμπέκα (40 = 2 *20 δε λένε? 🤣😂) αλλά καλύτερα τώρα παρά όταν με το καλό μείνω έγκυος. Αυτό θα πει με έπιασε για τα καλά η έκλειψη σελήνης στους Διδύμους πάντως, ούσα Δίδυμος και η ίδια , 🤣😂 , ας είναι το τελευταίο μουτζασιόν που έφαγα τουλάχιστον. Να ξέρετε πως μόνο γελάω με ότι έρχεται και απλά περιμένω στωικά τη σειρά μου για την επόμενη ετ.

Επίσης επειδή ξέρω πολλά κορίτσια εδώ που προσπαθούν φυσιολογικά , και πολύ καλά κάνουν, θα ήθελα να σας ενημερώσω για κάτι που έπεσε στα χέρια μου από την αδερφή μου που δουλεύει 20 χρόνια σε φαρμακείο. Υπάρχει αυτό εδώ https://www.fertilily.com/el/ και έπαθα πλάκα. Βοηθάει λέει στη φυσική σύλληψη. Όσες θέλετε δείτε το και φυσικά ρωτήστε και το γιατρό σας. Είναι κύπελλο λέει που βοηθά στη σύλληψη κατά 48%. Με πολύ αγάπη φυσικά σας το στέλνω αλλά εγώ δυστυχώς δε μπορώ να το χρησιμοποιήσω μιας και πάω με εξωσωματική.

Ευελπιστώ στα πιο ευχάριστα νέα από όλες σας,,,μια νοερή μεγάλη καλοκαιρινή αγκαλιά από μένα!!!! 🙏👶💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η condios είπε:

Κορίτσια καλημέρα και καλό μήνα για το υπέροχο θεματάκι με πολύ αγάπη, ζεστές αγκαλιές, θετικές σκέψεις και καλά αποτελέσματα σε όσες περιμένετε. Δημιουργέ του θέματος εύχομαι ολόψυχα να ξεκινήσεις το "χορό της κοιλιάς" για όλες μας με το τελειότερο αποτέλεσμα. 

Εγώ βγήκα από επείγουσα επέμβαση σκωλικοειδίτιδας αλλά είμαι καλά. Μάλλον με έπιασε γιατί είμαι μπεμπέκα (40 = 2 *20 δε λένε? 🤣😂) αλλά καλύτερα τώρα παρά όταν με το καλό μείνω έγκυος. Αυτό θα πει με έπιασε για τα καλά η έκλειψη σελήνης στους Διδύμους πάντως, ούσα Δίδυμος και η ίδια , 🤣😂 , ας είναι το τελευταίο μουτζασιόν που έφαγα τουλάχιστον. Να ξέρετε πως μόνο γελάω με ότι έρχεται και απλά περιμένω στωικά τη σειρά μου για την επόμενη ετ.

Επίσης επειδή ξέρω πολλά κορίτσια εδώ που προσπαθούν φυσιολογικά , και πολύ καλά κάνουν, θα ήθελα να σας ενημερώσω για κάτι που έπεσε στα χέρια μου από την αδερφή μου που δουλεύει 20 χρόνια σε φαρμακείο. Υπάρχει αυτό εδώ https://www.fertilily.com/el/ και έπαθα πλάκα. Βοηθάει λέει στη φυσική σύλληψη. Όσες θέλετε δείτε το και φυσικά ρωτήστε και το γιατρό σας. Είναι κύπελλο λέει που βοηθά στη σύλληψη κατά 48%. Με πολύ αγάπη φυσικά σας το στέλνω αλλά εγώ δυστυχώς δε μπορώ να το χρησιμοποιήσω μιας και πάω με εξωσωματική.

Ευελπιστώ στα πιο ευχάριστα νέα από όλες σας,,,μια νοερή μεγάλη καλοκαιρινή αγκαλιά από μένα!!!! 🙏👶💖

Καλή ανάρρωση κορίτσι! Να ναι το τελευταίο που σε βρίσκει θα πω, γιατί έχουμε κι ανάδρομο κι εμείς τα διδυμακια δεν περνάμε και πολύ καλά 🤣🤣🤣🤣

Για το κύπελλο speechless, δεν ήξερα πως υπάρχει κάτι τέτοιο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλή ανάρρωση κορίτσι! Να ναι το τελευταίο που σε βρίσκει θα πω, γιατί έχουμε κι ανάδρομο κι εμείς τα διδυμακια δεν περνάμε και πολύ καλά 🤣🤣🤣🤣

Για το κύπελλο speechless, δεν ήξερα πως υπάρχει κάτι τέτοιο! 

Σε ευχαριστώ πολύ αγαπημένη μου !!! 

Η γιατρός μου , μου είπε προχθές πως η μαιευτική παραμένει ίδια χρόνια τώρα, η γυναικολογία πάλι μέρα με τη μέρα κάνει άλματα. Ας είναι τουλάχιστον για καλό όλα! 

Όσο για τον ανάδρομο, να φύγει , να πάει αλλού , έλεος! 

Άσχετο, με τα εμβόλια τί κάνετε? Εγώ το Σάββατο 5/6 κάνω την πρώτη δόση Pfizer κατά τις συμβουλές των γιατρών μου πάντα. Ακόμα λέει και αν τύχουμε πάνω σε εμβρυομεταφορά ως την επόμενη δεν υπάρχει κανένα θέμα. Και είναι οι περισσότεροι γυναικολόγοι υπέρμαχοι του Pfizer πρώτα και μετά του Monternas. Και ο σύζυγός μου πάντως Pfizer θα κάνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η condios είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ αγαπημένη μου !!! 

Η γιατρός μου , μου είπε προχθές πως η μαιευτική παραμένει ίδια χρόνια τώρα, η γυναικολογία πάλι μέρα με τη μέρα κάνει άλματα. Ας είναι τουλάχιστον για καλό όλα! 

Όσο για τον ανάδρομο, να φύγει , να πάει αλλού , έλεος! 

Άσχετο, με τα εμβόλια τί κάνετε? Εγώ το Σάββατο 5/6 κάνω την πρώτη δόση Pfizer κατά τις συμβουλές των γιατρών μου πάντα. Ακόμα λέει και αν τύχουμε πάνω σε εμβρυομεταφορά ως την επόμενη δεν υπάρχει κανένα θέμα. Και είναι οι περισσότεροι γυναικολόγοι υπέρμαχοι του Pfizer πρώτα και μετά του Monternas. Και ο σύζυγός μου πάντως Pfizer θα κάνει. 

Κι εγώ 11 Ιουνίου το κάνω εντέλει, μετά από αρκετές αναβολές.. Ο γιατρός μου επίσης είναι υπέρ, ασχέτως εμβρυομεταφορας και γενικά της εξωσωματικης. Pfizer κι εγώ, ο σύζυγος επίσης, έχει κάνει ήδη την πρώτη δόση! 

Να ξεμπερδεύουμε και μ αυτό.. Ο Ερμής δεν μας έχει αφήσει σε ησυχία λέμε! 

Να προσέχεις! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η condios είπε:

Κορίτσια καλημέρα και καλό μήνα για το υπέροχο θεματάκι με πολύ αγάπη, ζεστές αγκαλιές, θετικές σκέψεις και καλά αποτελέσματα σε όσες περιμένετε. Δημιουργέ του θέματος εύχομαι ολόψυχα να ξεκινήσεις το "χορό της κοιλιάς" για όλες μας με το τελειότερο αποτέλεσμα. 

Εγώ βγήκα από επείγουσα επέμβαση σκωλικοειδίτιδας αλλά είμαι καλά. Μάλλον με έπιασε γιατί είμαι μπεμπέκα (40 = 2 *20 δε λένε? 🤣😂) αλλά καλύτερα τώρα παρά όταν με το καλό μείνω έγκυος. Αυτό θα πει με έπιασε για τα καλά η έκλειψη σελήνης στους Διδύμους πάντως, ούσα Δίδυμος και η ίδια , 🤣😂 , ας είναι το τελευταίο μουτζασιόν που έφαγα τουλάχιστον. Να ξέρετε πως μόνο γελάω με ότι έρχεται και απλά περιμένω στωικά τη σειρά μου για την επόμενη ετ.

Επίσης επειδή ξέρω πολλά κορίτσια εδώ που προσπαθούν φυσιολογικά , και πολύ καλά κάνουν, θα ήθελα να σας ενημερώσω για κάτι που έπεσε στα χέρια μου από την αδερφή μου που δουλεύει 20 χρόνια σε φαρμακείο. Υπάρχει αυτό εδώ https://www.fertilily.com/el/ και έπαθα πλάκα. Βοηθάει λέει στη φυσική σύλληψη. Όσες θέλετε δείτε το και φυσικά ρωτήστε και το γιατρό σας. Είναι κύπελλο λέει που βοηθά στη σύλληψη κατά 48%. Με πολύ αγάπη φυσικά σας το στέλνω αλλά εγώ δυστυχώς δε μπορώ να το χρησιμοποιήσω μιας και πάω με εξωσωματική.

Ευελπιστώ στα πιο ευχάριστα νέα από όλες σας,,,μια νοερή μεγάλη καλοκαιρινή αγκαλιά από μένα!!!! 🙏👶💖

Καλησπερα κοριτσαρα μου καλη αναρρωση!!! Εγω ηξερα μονο για τον αναδρομο δεν ηξερα οτι εχουμε και εκλειψη αλλα θα παραμεινω ζεν και οπως ειπα και στον αντρουλη μου δεν προκειται να προγραμματισω τιποτα γιαυτο το μηνα!!! Οσο για το κυπελο το εχω ειδη παραγγειλει βεβαια θα αρχισει το δουλεμα ο αντρουλης μου αλλα πρωτη φορα θα ειναι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπερα κοριτσαρα μου καλη αναρρωση!!! Εγω ηξερα μονο για τον αναδρομο δεν ηξερα οτι εχουμε και εκλειψη αλλα θα παραμεινω ζεν και οπως ειπα και στον αντρουλη μου δεν προκειται να προγραμματισω τιποτα γιαυτο το μηνα!!! Οσο για το κυπελο το εχω ειδη παραγγειλει βεβαια θα αρχισει το δουλεμα ο αντρουλης μου αλλα πρωτη φορα θα ειναι??

Βρε κορίτσι μου , όταν σου έρθει πες μας πως είναι αυτό το κύπελο! Το είδα τώρα σε βίντεο , το φοβάμαι λίγο , μήπως δεν μπορέσω να το βγάλω!! Θα πεις τώρα πας καλά κορίτσι μου , αλλά έχει τόσα στις οδηγίες που μου φαίνεται βουνό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Βρε κορίτσι μου , όταν σου έρθει πες μας πως είναι αυτό το κύπελο! Το είδα τώρα σε βίντεο , το φοβάμαι λίγο , μήπως δεν μπορέσω να το βγάλω!! Θα πεις τώρα πας καλά κορίτσι μου , αλλά έχει τόσα στις οδηγίες που μου φαίνεται βουνό!!

Και εμένα με αγχώνει λίγο αυτό αλλά δεν νομίζω ότι θα είναι τόσο δύσκολο αφού λέει ότι είναι εύκολο στη χρήση πάντως θα σας ενημερώσω μόλις το δοκιμάσω!!! Διάβασα και σχόλια από γυναίκες που το χρησιμοποίησαν και λέγανε ότι τα κατάφεραν από τον πρώτο μήνα χρήσης!!! Ας ελπίσουμε ότι θα κάνει και σε μας το θαύμα του!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Και εμένα με αγχώνει λίγο αυτό αλλά δεν νομίζω ότι θα είναι τόσο δύσκολο αφού λέει ότι είναι εύκολο στη χρήση πάντως θα σας ενημερώσω μόλις το δοκιμάσω!!! Διάβασα και σχόλια από γυναίκες που το χρησιμοποίησαν και λέγανε ότι τα κατάφεραν από τον πρώτο μήνα χρήσης!!! Ας ελπίσουμε ότι θα κάνει και σε μας το θαύμα του!!!! 

Έλα βρε , αλήθεια; Τι να πω!; Λες να το πάρω κι εγώ; Από πού το παρήγγειλε; Το έψαξα , και το βρήκα σε κάποια φαρμακεία μέσω ίντερνετ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Heart είπε:

Έλα βρε , αλήθεια; Τι να πω!; Λες να το πάρω κι εγώ; Από πού το παρήγγειλε; Το έψαξα , και το βρήκα σε κάποια φαρμακεία μέσω ίντερνετ..

Καλημέρα!!! Εγώ από το skroutz το παραγγειλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα!

Εύχομαι το καλοκαιράκι που ξεκίνησε να φέρει έρωτα και γερά μωρά!

Και εγώ θα κάνω εμβόλιο, της Pfizer στις 12/06 μαζί με τον αντρούλη μ. Και ο Θεός βοηθός!

❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα!

Εύχομαι το καλοκαιράκι που ξεκίνησε να φέρει έρωτα και γερά μωρά!

Και εγώ θα κάνω εμβόλιο, της Pfizer στις 12/06 μαζί με τον αντρούλη μ. Και ο Θεός βοηθός!

❤️

Καλό μήνα όλα θα πάνε τέλεια :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια εμένα ο γιατρός μου είπε σε αυτήν την φάση να μην το κάνω το εμβόλιο..Ή αν το κάνω να αφησω τις προσπάθειες για 3-5 μήνες...τι γίνεται τελικά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita! είπε:

Βρε κοριτσια εμένα ο γιατρός μου είπε δε αυτήν την φάση να μην το κάνω το εμβόλιο..Ή αν το κάνω να αφησω τις προσπάθεια για 3-5 μήνες...τι γίνεται τελικά; 

Και εγώ αυτό ξέρω. Ότι δεν επιτρέπεται όσες θέλουν να μείνουν έγκυες. Κ εγώ που είμαι έγκυος δεν με άφησε ο γυναικολόγος μου.... 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Εμένα μου είπε να το κάνω κ ας είμαι έγκυος. Fhizer ή moderna όμως αυστηρά. 

Εμένα κανένα.... Να περάσει η εγκυμοσύνη κ μετά..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εμένα κανένα.... Να περάσει η εγκυμοσύνη κ μετά..... 

Από ότι έχω καταλάβει άλλοι γιατροί λένε ναι άλλοι όχι.. Πάντως και ο δικός μου γιατρός είναι κατά στην παρούσα φάση αλλά και να μην ήταν εγώ πάλι δεν θα το έκανα δεν εμπιστεύομαι ένα εμβόλιο που βγήκε μέσα σε λίγους μήνες  και δεν υπάρχει καμία περίπτωση να το διακινδυνευσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό μήνα! Χάθηκα λίγο αλλά μπαίνω και διαβάζω τα νέα σας όσο μπορώ!💗

@condios αμάν βρε κορίτσι μου τι έπαθες! Περαστικά σου! Σημασία έχει όμως ότι όλα πήγαν καλά! Άρα συνεχίζουμε δυναμικά τις προσπάθειες μας και είμαι σίγουρη ότι την επόμενη φορά που θα περάσεις την πόρτα νοσοκομείου θα είναι αποκλειστικά για να μπεις στην αίθουσα τοκετού!😉🥰

Όσο για τα δικά μου κορίτσια τον άλλο μήνα θα κάνω σαλπιγγογραφια. Είχα κάνει πριν χρόνια αλλά είπαμε προληπτικά και επειδή ποτέ δεν ξέρεις να κάνουμε άλλη μια. Λένε ότι είσαι και πιο γόνιμη μετά τι να πω! Μακάρι να βοηθήσει!

Όσο για το εμβόλιο εγώ δεν θα το κάνω κορίτσια! Δεν ξέρω αν σκέφτομαι λάθος αλλά και μόνο που οι γιατροί διαφωνούν μεταξύ τους ( κυρίως για τα παιδιά και τις γυναίκες αναπαραγωγικής ηλικίας) εμένα κάτι μου λέει! Καλύτερα λοιπόν να το αφήσω παρά να αμφιβάλλω μετά!

Φιλάκια πολλά σε όλες και εύχομαι αυτό τον μήνα να ανέβουν πολλές φωτογραφίες με θετικά τεστακι!💗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ αυτό ξέρω. Ότι δεν επιτρέπεται όσες θέλουν να μείνουν έγκυες. Κ εγώ που είμαι έγκυος δεν με άφησε ο γυναικολόγος μου.... 🤔

Πλέον κάνουν και οι έγκυες εμβόλιο.... Έχει βγει οδηγία.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...