Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Ιούνη τα μωράκια θα ‘ναι σαν καραμελάκια 🍭🍬🍭🍬...Ήλιος, θάλασσα, ποτό και μωράκια ένα σωρό!!! 👶


Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια αν δεν έχει κάποια σειρά , σκέφτηκα όνομα για το καινούργιο θέματακι!!! Αν σας αρέσει και θέλετε να το ανοίξω!!! Αν όμως έχει κάποια άλλη σειρά δεν πειράζει!!                                      Ο Ιούλιος θα έρθει και μαζί του θα μας φέρει χαμόγελα , θαύματα , ζωές....Με αγάπη , αγκαλιές , μπάνια στις ακρογιαλιές  θα γεμίσουν οι κοιλιες...

Δεν θυμάμαι να έχει κάποιο κορίτσι σειρά οπότε περιμένουμε να μας καλέσεις στο καινούργιο θέματακι κι εύχομαι να είναι τυχερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια αν δεν έχει κάποια σειρά , σκέφτηκα όνομα για το καινούργιο θέματακι!!! Αν σας αρέσει και θέλετε να το ανοίξω!!! Αν όμως έχει κάποια άλλη σειρά δεν πειράζει!!                                      Ο Ιούλιος θα έρθει και μαζί του θα μας φέρει χαμόγελα , θαύματα , ζωές....Με αγάπη , αγκαλιές , μπάνια στις ακρογιαλιές  θα γεμίσουν οι κοιλιες...

Καλέ άνοιξε το όμορφα και χαρούμενα στιχάκια έγραψες κρίμα να πάνε χαμένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Καλημερα κορίτσια δεν ξέρω αν με θυμόσαστε!!!τους τελευταίους μήνες είχα αλλάξει θέμα κι είχα πάει στο θέμα εξωσωματικής!κοριτσια μου τα καταφέραμε έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα πριν 11 μέρες και χτες δεν άντεξα έκανα τεστ και βγήκε θετικό σήμερα θα πάω για χοριακη!!!

Καλησπέρα κορίτσι μου με το καλό να έχεις ένα υπέροχο νούμερο χοριακης... Όταν έχεις νέα να μας στείλεις να σε βάλουμε στο τυχερό μας πινακακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Μπράβο ρε θηρίο τα κατάφερες με τέτοιο καύσωνα;; εγώ με τέτοια ζέστη ούτε για πλάκα.... 

Δεν μασάμε τίποτα!!! 🙃🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια 847 η χοριακη μου!!!

Γιουπιιι... Συγχαρητήρια... Είδες όλα καλά... Τέλειος αριθμός!!.. Με το καλοοοοο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια 847 η χοριακη μου!!!

Τι καλά!!!!! Δεν έχω και λαικ, να βάλω!!! Μπραβοοοο!!! Επιτέλους, ένα θετικοοοοοο!!!!!Μπράβο , με το καλό!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/10/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Μακάρι βρε κορίτσι μου , μέσα απ' την ψυχή μου ....Να σου πω για εσένα είμαι αισιόδοξη, για εμένα όχι , γιατί δεν προσπαθήσαμε ιδιαίτερα , το αφήσαμε λίγο να ξεκουραστούμε!!! Μακάρι κοριτσάκι μου , αύριο να μας δείξεις θετικό!!!

❤️❤️❤️

Το θεματάκι δικό σου!!! Το πρόλαβες!! Περιμενουμε…!!! 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

❤️❤️❤️

Το θεματάκι δικό σου!!! Το πρόλαβες!! Περιμενουμε…!!! 🙂

Σ ευχαριστωωω , 12 ακριβώς θα το ανεβάσω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :30/06

diana8:?

Lacostaki:20/07

Marinamanoulitsa:13/07

Ntinaki83:03/07

Mimi26:12/07

 misofeggaro:22/07 

Ευάγγελος τ:17/07 

evaioan:26/06                                                     

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

 

 

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?

Dina970:? 

Tonakiv:? 

Elli:? 

Daizy28:? 

HopefulMama2Be:? 

elissavet90:? 

Mantiko:? 

Evaki:? 

Alexiamama:? 

Μαργαρίτσ:? 

boysland:?  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Σ ευχαριστωωω , 12 ακριβώς θα το ανεβάσω.....

Ποοο αύριο Ιούλιος!!! Φοβερό!!! ΠΡΟΣΕΎΧΟΜΑΙ η Αγία Μαρίνα και ο Άγιος Παΐσιος να μας φέρουν τα θαύματα μας❤️ Με το καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια 847 η χοριακη μου!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, να έχεις μια όμορφη και Τελειομηνη εγκυμοσύνη 🥰🥰🥰🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μίλησα με το γιατρό και μου είπε λόγω των μεγαλων διαταραχών που έχω να κανονησω ραντεβού να πάμε να μιλήσουμε για εξωσωματική! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια μίλησα με το γιατρό και μου είπε λόγω των μεγαλων διαταραχών που έχω να κανονησω ραντεβού να πάμε να μιλήσουμε για εξωσωματική! 

Αγχώθηκες για αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια μίλησα με το γιατρό και μου είπε λόγω των μεγαλων διαταραχών που έχω να κανονησω ραντεβού να πάμε να μιλήσουμε για εξωσωματική! 

Αχ κορίτσι μου…Θα κάνουμε ότι χρειάζεται και ότι ειναι καλυτερο…Και γώ περιμένω τηλέφωνο αύριο από τον γιατρό του κέντρου να μου πει πως θα κινηθούμε από δω και πέρα με την εξωσωματική..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Αχ κορίτσι μου…Θα κάνουμε ότι χρειάζεται και ότι ειναι καλυτερο…Και γώ περιμένω τηλέφωνο αύριο από τον γιατρό του κέντρου να μου πει πως θα κινηθούμε από δω και πέρα με την εξωσωματική..

Κι εμείς από Σεπτέμβρη αν δεν έχει έρθει για εκεί μας βλέπω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/6/2021 at 1:53 ΜΜ, ο/η geo2222 είπε:

Σας ευχαριστώ παρα πολύ όλες!!!!αληθεια ευχομαι σύντομα να τα καταφέρετε και εσεις κορίτσια μου!!!!με το καλό όλες!!!❤️❤️❤️

Κορίτσι μου!!!!!!!Τώρα μπήκα μετά από μέρες και διάβασα τα ευχάριστα.....πόσο χάρηκα να ξέρεις.....μπράβο κοπελα μου !!!!!έκανες χοριακη τελικα....που κάνατε την εμβρυομεταφορα και αν θες να μου πεις πόσο σας στοιχισε;;;

Αχ χάρηκα τόσο πολύ για σένα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Την έχω βρει και 320 στην Αθήνα αλλά και πάλι δεν είναι λίγα. Μου το σύστησε ο γιατρός αλλά ξανά λέω μόνο λόγω ηλικίας γιατί ΌΛΑ μέχρι τώρα είναι φυσιολογικότατα!!!
    • Κορίτσι μου εμένα πάντως πάνω στην αυχενική λέει ότι μετά τα 38 ζητάνε αυτήν την εξέταση  και ιδανικά την ζητάνε όταν κάνουμε την αυχενική και τώρα γίνετε αλλά συνήθως τη κάνουν μαζί για πιο ολοκληρωμένο αποτέλεσμα Είναι και πολύ ακριβή από όσο ξέρω 600 ευρώ; Κάπου εκεί.. δεν ξέρω εγω νομίζω αν δεν μου την ζητούσαν δεν θα την έκανα από μόνη μου 🤔
    • Καλησπέρα @Marilou87 Θα ακούσεις πολλές και διάφορες γνώμες. Εγώ προσωπικά στο Γεννημα δεν έμεινα ευχαριστημένη καθόλου. Οι μόνοι που θεωρώ πως είναι σοβαροί άνθρωποι είναι η εμβρυολόγος όπως λέει η @nefeli1980 και ο ίδιος ο Μαντ...δης. Κατα τ'άλλα δεν έχω περάσει καλά εκει μέσα. Ένιωσα μια τεράστια πίεση απο το λογιστήριο που επιμένει κάθε τρεις και λίγο για το οικονομικό και με απότομο τρόπο και δεν ένιωσα καμία κατανόηση. Με αποτέλεσμα να μη θέλω να τους βλέπω καθόλου. Ο γιατρός σε παραπέμπει εκεί, επομένως δεν έχεις να κάνεις στο οικονομικό θέμα με τον γιατρό (το παίζουν good cop - bad cop). Είχα ακούσει για την αυστηρότητα του λογ/ριου, αλλά αυτό εμένα με ξεπέρασε.  Επίσης με ενόχλησε πάρα πολύ το κομμάτι, "εσωρουχάκι, καρεκλίτσα, ποδαράκια, αποδειξούλα, αιματάκι κτλ" εμένα στην ηλικία που είμαι και με το παρελθόν που έχω, δεν μου αρέσει να μου μιλάνε οι μαιες/κοπέλες με υποκορουστικά -άκι κτλ λες και είμαι μικρό παιδάκι. Θέλω λίγη σοβαρότητα και πόσο μάλλον όταν είμαι και μεγαλύτερη σε ηλικία (40άρα) απο τις περισσότερες. Μιας και λεω "αιματάκι" δεν κόβουν παραπεμπτικά και κάνουν τις αιματολογικές στο κέντρο. Σημαίνει πως ένας υπέρηχος 50€ συν 20€ πάνω κάτω για αιματολογικές, μια επίσκεψη μπορεί να σου κοστίσει... Ο Μαντ...δης εξαιρετικός αλλά δεν τα κάνει όλα ο ίδιος. Άλλος ωοληψία, άλλος υπέρηχο κτλ... Δεν θα σου πω να μην πας εκεί. ξέρω ανθρώπους που πέτυχαν και θα σου πουν τα καλύτερα. Εγώ πάλι θα σου πω το άλλο, κάνε ενα μικρό τουρ. Πήγαινε να δεις τους γιατρούς, κάνε ένα ραντεβού και με στο Γεν...μα και στην Ευγ..ία αλλά και σε άλλους δυο αν χρειαστεί και αποφάσισε ποιος σου κάνει καλύτερα.  Καλή επιτυχία!!!! 
    • Εγώ που μένω Λευκάδα, αν μου το επιτρέψει ο γιατρός... μέχρι να κατέβω Αθήνα θέλω να κάνω μερικά μπάνια. Θα δούμε μέχρι τότε...
    • Για αρχή θα το προσπαθήσω λίγο μόνη μου και θα δω μετά τι θα κάνω δεν θέλω να με πιάσει άγχος όπως στην πρώτη εγκυμοσύνη θέλω να το πάω πιο χαλαρά 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...