Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Ιούνη τα μωράκια θα ‘ναι σαν καραμελάκια 🍭🍬🍭🍬...Ήλιος, θάλασσα, ποτό και μωράκια ένα σωρό!!! 👶


Recommended Posts

στις πριν 53 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Καλημερα κορίτσια δεν ξέρω αν με θυμόσαστε!!!τους τελευταίους μήνες είχα αλλάξει θέμα κι είχα πάει στο θέμα εξωσωματικής!κοριτσια μου τα καταφέραμε έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα πριν 11 μέρες και χτες δεν άντεξα έκανα τεστ και βγήκε θετικό σήμερα θα πάω για χοριακη!!!

Με το καλό κορίτσι μου, με μια τεράστια χοριακή!!!! 2 εμβρυάκια έβαλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Καλημερα κορίτσια δεν ξέρω αν με θυμόσαστε!!!τους τελευταίους μήνες είχα αλλάξει θέμα κι είχα πάει στο θέμα εξωσωματικής!κοριτσια μου τα καταφέραμε έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα πριν 11 μέρες και χτες δεν άντεξα έκανα τεστ και βγήκε θετικό σήμερα θα πάω για χοριακη!!!

Τελειααααα με το καλοοοοοοοοοοοο🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Καλημερα κορίτσια δεν ξέρω αν με θυμόσαστε!!!τους τελευταίους μήνες είχα αλλάξει θέμα κι είχα πάει στο θέμα εξωσωματικής!κοριτσια μου τα καταφέραμε έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα πριν 11 μέρες και χτες δεν άντεξα έκανα τεστ και βγήκε θετικό σήμερα θα πάω για χοριακη!!!

Μπράβο σου κοριτσάκι μου!!! Όλα να πάνε περίφημα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Με το καλο!!! 👶 Να πάρεις ένα μεγάλο νούμερο χοριακης!! 🥰

@Heart μαζί είμαστε!! Και γώ σήμερα περιμένω..έχω σημάδια αλλά ακόμη δεν κατέβηκε..και μακάρι να μην κατέβει..Αύριο σύμφωνα με τον γιατρό εχω χοριακη..ελπίζω να προλάβω αυτή τη φορά να την κάνω!!!

Κι εμένα δεν κατέβηκε ακόμη , το απόγευμα κάνει συνήθως την εμφανιση της η κυρία!!! Εύχομαι να μην σου έρθει κοριτσάκι μου , νομίζω πρέπει να κινηθηκατε στοχευμένα με σπερματεγχυση; Δε θυμάμαι πολύ καλά συγχώρεσε με!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Καλημερα κορίτσια δεν ξέρω αν με θυμόσαστε!!!τους τελευταίους μήνες είχα αλλάξει θέμα κι είχα πάει στο θέμα εξωσωματικής!κοριτσια μου τα καταφέραμε έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα πριν 11 μέρες και χτες δεν άντεξα έκανα τεστ και βγήκε θετικό σήμερα θα πάω για χοριακη!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!😍😃 Τι υπέροχα νέα! Πόσο χάρηκα! Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά!💗🥰💗🥰💗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου! 🥰

Πως είστε; 

Εγώ έκανα την σαλπιγγογραφια απλά αυτή την φορά πόνεσα περισσότερο! Μου είπε να προσπαθήσω κι αυτό τον μήνα και να μην τον χάσω αλλά η αλήθεια είναι ότι διστάζω λίγο γιατί οι απόψεις διίστανται! Φοβάμαι για την ακτινοβολία!

Κορίτσια αυτό το σηματακι στο αρχικό του ονόματος μας τι είναι; Έχω χάσει επεισόδια μου φαίνεται!😁

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! 🥰

Πως είστε; 

Εγώ έκανα την σαλπιγγογραφια απλά αυτή την φορά πόνεσα περισσότερο! Μου είπε να προσπαθήσω κι αυτό τον μήνα και να μην τον χάσω αλλά η αλήθεια είναι ότι διστάζω λίγο γιατί οι απόψεις διίστανται! Φοβάμαι για την ακτινοβολία!

Κορίτσια αυτό το σηματακι στο αρχικό του ονόματος μας τι είναι; Έχω χάσει επεισόδια μου φαίνεται!😁

 

Εγώ τον άφησα τον μήνα της σαλπιγγογραφιας , αλλά πραγματικά κάνε αυτό που σου λέει η καρδιά σου!! Μα κι αυτοί οι άνθρωποι γιατί δεν έχουν κοινή γραμμή , μας μπερδεύουν έτσι!! Ο,τι κι αν αποφασίσεις , με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ παρα πολύ όλες!!!!αληθεια ευχομαι σύντομα να τα καταφέρετε και εσεις κορίτσια μου!!!!με το καλό όλες!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Κι εμένα δεν κατέβηκε ακόμη , το απόγευμα κάνει συνήθως την εμφανιση της η κυρία!!! Εύχομαι να μην σου έρθει κοριτσάκι μου , νομίζω πρέπει να κινηθηκατε στοχευμένα με σπερματεγχυση; Δε θυμάμαι πολύ καλά συγχώρεσε με!!!

Πολύ καλά θυμάσαι!! Κάναμε την δεύτερη προσπάθεια μας με σπερματεγχυση και μάλλον τελευταία γιατί πλέον λέμε να κινηθούμε διαφορετικά! 🙂

Ευχομαι να μην κατέβει ούτε η δίκη σου και να την ξαναδείς σε 9 μήνες!! ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! 🥰

Πως είστε; 

Εγώ έκανα την σαλπιγγογραφια απλά αυτή την φορά πόνεσα περισσότερο! Μου είπε να προσπαθήσω κι αυτό τον μήνα και να μην τον χάσω αλλά η αλήθεια είναι ότι διστάζω λίγο γιατί οι απόψεις διίστανται! Φοβάμαι για την ακτινοβολία!

Κορίτσια αυτό το σηματακι στο αρχικό του ονόματος μας τι είναι; Έχω χάσει επεισόδια μου φαίνεται!😁

 

Προχώρα ακάθεκτη τώρα που είναι όλα ανοικτα πόρτες παράθυρα...... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! 🥰

Πως είστε; 

Εγώ έκανα την σαλπιγγογραφια απλά αυτή την φορά πόνεσα περισσότερο! Μου είπε να προσπαθήσω κι αυτό τον μήνα και να μην τον χάσω αλλά η αλήθεια είναι ότι διστάζω λίγο γιατί οι απόψεις διίστανται! Φοβάμαι για την ακτινοβολία!

Κορίτσια αυτό το σηματακι στο αρχικό του ονόματος μας τι είναι; Έχω χάσει επεισόδια μου φαίνεται!😁

 

Μπράβο αστεράκι μου!!!!!!!! 

Και εγώ φοβόμουν όταν έκανα και η γιατρός μου , μου είχε πει όχι. Εξάλλου,,,,για κανα 6μηνο ορθανοιχτα είναι ολα όπως λέει και η @Taggeris,,,,απολαυστε ελεύθερα !!!!!!!!!!!! 

Όσο για αυτο που λες στο αρχικο του ονοματος μας κατι αλλαξε το φορουμ,,,αν βγαλεις εσυ ακρη πες μας και εμας,,,,αχαχαχα

🙏👶💖👶💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια εχθές ημέρα ωορηξιας είχαμε επαφή 😁😉😍 για να δούμε....!!! 

Καλή επιτυχία!! Εύχομαι να συνέβη το καλό!☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Καλημερα κορίτσια δεν ξέρω αν με θυμόσαστε!!!τους τελευταίους μήνες είχα αλλάξει θέμα κι είχα πάει στο θέμα εξωσωματικής!κοριτσια μου τα καταφέραμε έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα πριν 11 μέρες και χτες δεν άντεξα έκανα τεστ και βγήκε θετικό σήμερα θα πάω για χοριακη!!!

Συγχαρητήρια!!! Σου εύχομαι μια πολύ καλη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Προχώρα ακάθεκτη τώρα που είναι όλα ανοικτα πόρτες παράθυρα...... χαχαχαχα

Άστα taggeris μου! Πραγματικά είμαι τόσο σταθερή στις απόψεις μου που κοντεύω να τρελαθώ!😆 Άλλο σκέφτομαι το πρωί και άλλο το βράδυ!😁 Θα εμπιστευτώ όμως το γιατρό μου και θα ενδώσω στις επιθυμίες του συζύγου μου! Όχι ότι με χαλάει!😆😄

Εσύ πως είσαι κοριτσάκι μου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η condios είπε:

Μπράβο αστεράκι μου!!!!!!!! 

Και εγώ φοβόμουν όταν έκανα και η γιατρός μου , μου είχε πει όχι. Εξάλλου,,,,για κανα 6μηνο ορθανοιχτα είναι ολα όπως λέει και η @Taggeris,,,,απολαυστε ελεύθερα !!!!!!!!!!!! 

Όσο για αυτο που λες στο αρχικο του ονοματος μας κατι αλλαξε το φορουμ,,,αν βγαλεις εσυ ακρη πες μας και εμας,,,,αχαχαχα

🙏👶💖👶💖

Γειά σου condios μου όμορφη!

Αυτό θα κάνω! Θέλω να χαλαρώσω και να απολαύσω το καλοκαίρι μας! Ειδικά τώρα που το σύστημα εκεί κάτω έχει ανοίξει τις εισόδους του διάπλατα!

Ε! δεν μπορεί πια! Όλο και κάποιος γαμπρός θα τις διασχίσει!😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Καλημερα κορίτσια δεν ξέρω αν με θυμόσαστε!!!τους τελευταίους μήνες είχα αλλάξει θέμα κι είχα πάει στο θέμα εξωσωματικής!κοριτσια μου τα καταφέραμε έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα πριν 11 μέρες και χτες δεν άντεξα έκανα τεστ και βγήκε θετικό σήμερα θα πάω για χοριακη!!!

συγχαρητηρια με ενα μεγαλο νουμερο χοριακης ευχομαι!!😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Heart είπε:

Εγώ τον άφησα τον μήνα της σαλπιγγογραφιας , αλλά πραγματικά κάνε αυτό που σου λέει η καρδιά σου!! Μα κι αυτοί οι άνθρωποι γιατί δεν έχουν κοινή γραμμή , μας μπερδεύουν έτσι!! Ο,τι κι αν αποφασίσεις , με το καλό!!

Έτσι ακριβώς heart μου! Όσο κι αν το έψαξα και μόνη μου δεν υπάρχει μια κοινή γραμμή!

Ο δικός μου γιατρός πάντως μου είπε ότι είναι τόσο μικρή η ακτινοβολία που δεν πρόκειται να συμβεί τίποτα κακό αν μείνω έγκυος! Λέω λοιπόν να προσπαθήσω (Μέχρι αύριο γιατί το πρωί μπορεί να έχω αλλάξει πάλι γνώμη😁😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Έτσι ακριβώς heart μου! Όσο κι αν το έψαξα και μόνη μου δεν υπάρχει μια κοινή γραμμή!

Ο δικός μου γιατρός πάντως μου είπε ότι είναι τόσο μικρή η ακτινοβολία που δεν πρόκειται να συμβεί τίποτα κακό αν μείνω έγκυος! Λέω λοιπόν να προσπαθήσω (Μέχρι αύριο γιατί το πρωί μπορεί να έχω αλλάξει πάλι γνώμη😁😆

Ναι βρε ,είναι μικρή η ακτινοβολία!! Εγω να σου πω και να θελα δεν προσπάθησα όχι μόνο λόγω ακτινοβολίας αλλά και γιατί έπαθα ήπια κολπιτιδα από το σκιαγραφικό οπότε τ άφησα και γι'αυτό ειχα τσουξιματα κτλ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Πολύ καλά θυμάσαι!! Κάναμε την δεύτερη προσπάθεια μας με σπερματεγχυση και μάλλον τελευταία γιατί πλέον λέμε να κινηθούμε διαφορετικά! 🙂

Ευχομαι να μην κατέβει ούτε η δίκη σου και να την ξαναδείς σε 9 μήνες!! ☺️

Πώς πάνε τα πράγματα;;;Σε τι κατάσταση βρίσκεσαι; Εγώ πονάω , δεν έχει έρθει αλλά την περιμένω!!! Ελπίζω να χαρούμε Μ εσένα λίγο ... Γιατί ο Ιούνιος , μου φαίνεται , ήταν ο χειρότερος μήνας από άποψη θετικών ....Να τον κλείσουμε όμορφα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Πώς πάνε τα πράγματα;;;Σε τι κατάσταση βρίσκεσαι; Εγώ πονάω , δεν έχει έρθει αλλά την περιμένω!!! Ελπίζω να χαρούμε Μ εσένα λίγο ... Γιατί ο Ιούνιος , μου φαίνεται , ήταν ο χειρότερος μήνας από άποψη θετικών ....Να τον κλείσουμε όμορφα!!

Ακόμα άφαντη και η δικιά μου..έχω όμως από χθες την αίσθηση ότι έρχεται και πηγαινοέρχομαι στο μπάνιο!!! Πόνο δεν έχω καθόλου..κάτι τσιμπηματάκια πριν κάνα 2-3 μέρες και τπτ άλλο! 🤷‍♀️

Μακαρι να κλείσει ο μήνας με θετικά νέα και για τις 2 μας 🙏 γιατι οντως ο Ιούνης είναι για κλάματα!! 😂 Εκτός κι αν μας παρουσιάσει τα σπορακια του τον επόμενο μήνα! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αν δεν έχει κάποια σειρά , σκέφτηκα όνομα για το καινούργιο θέματακι!!! Αν σας αρέσει και θέλετε να το ανοίξω!!! Αν όμως έχει κάποια άλλη σειρά δεν πειράζει!!                                      Ο Ιούλιος θα έρθει και μαζί του θα μας φέρει χαμόγελα , θαύματα , ζωές....Με αγάπη , αγκαλιές , μπάνια στις ακρογιαλιές  θα γεμίσουν οι κοιλιες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maroulita! είπε:

Ακόμα άφαντη και η δικιά μου..έχω όμως από χθες την αίσθηση ότι έρχεται και πηγαινοέρχομαι στο μπάνιο!!! Πόνο δεν έχω καθόλου..κάτι τσιμπηματάκια πριν κάνα 2-3 μέρες και τπτ άλλο! 🤷‍♀️

Μακαρι να κλείσει ο μήνας με θετικά νέα και για τις 2 μας 🙏 γιατι οντως ο Ιούνης είναι για κλάματα!! 😂 Εκτός κι αν μας παρουσιάσει τα σπορακια του τον επόμενο μήνα! 🥰

Μακάρι βρε κορίτσι μου , μέσα απ' την ψυχή μου ....Να σου πω για εσένα είμαι αισιόδοξη, για εμένα όχι , γιατί δεν προσπαθήσαμε ιδιαίτερα , το αφήσαμε λίγο να ξεκουραστούμε!!! Μακάρι κοριτσάκι μου , αύριο να μας δείξεις θετικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια εχθές ημέρα ωορηξιας είχαμε επαφή 😁😉😍 για να δούμε....!!! 

Μπράβο ρε θηρίο τα κατάφερες με τέτοιο καύσωνα;; εγώ με τέτοια ζέστη ούτε για πλάκα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Άστα taggeris μου! Πραγματικά είμαι τόσο σταθερή στις απόψεις μου που κοντεύω να τρελαθώ!😆 Άλλο σκέφτομαι το πρωί και άλλο το βράδυ!😁 Θα εμπιστευτώ όμως το γιατρό μου και θα ενδώσω στις επιθυμίες του συζύγου μου! Όχι ότι με χαλάει!😆😄

Εσύ πως είσαι κοριτσάκι μου; 

Ναι βρε αφεσου και απόλαυσε....... εμείς έχουμε ξηρασία μήνες τώρα... αλλά δόξα τω θεώ όλα βαίνουν καλώς. Μπήκα 4 ο μήνα έχω κάποιες δυσκολίες αλλά όλα στο μυαλό μου κινούνται στο να είναι καλά το μωράκι και να γεννηθεί υγιές και γερό. Θέλω να ολοκληρωθεί το θαύμα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...