Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Ιούνη τα μωράκια θα ‘ναι σαν καραμελάκια 🍭🍬🍭🍬...Ήλιος, θάλασσα, ποτό και μωράκια ένα σωρό!!! 👶


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Heart είπε:

Lacostaki  , πώς είσαι σήμερα;;!!! Εγώ κορίτσια , είμαι δέκα μέρες μετά από το θετικό ωορρήξιας και έχω πόνους περιόδου σαν να έρχεται τώρα!!! Δεν περίμενα βέβαια κάτι ευχάριστο γιατί δεν προσπαθήσαμε συστηματικά !! Το έχω αφήσει λίγο να βγαίνει πιο αυθόρμητα , κάνω τεστ μόνο και μόνο για να ξέρω πότε να περιμένω περίοδο!! Κι αν τύχει έτυχε!! Όλο το καλοκαίρι έτσι θα το πάω!! Από Σεπτέμβρη μέσα τα κεφάλια....

Καλησπερα κοριτσι μου!!! ηρθε κανονικα σημερα το πρωι...κι εγω γιαυτο κανω τα τεστακια ωορρυξιας για να ξερω ποτε περιμενω περιοδο αλλα αυτη τη φορα αντι να ερθει 14 μερες μετα το θετικο οπως παντα ηρθε 17 μερες μετα....ηρθε βαση κυκλου.....αυτο το μηνα δεν θα κανω καθολου τεστακια θα το αφησω στο φλου και οτι βγει θα χρησιμοποιησω μονο το κυπελο τις μερες που εχουμε διαθεση για επαφες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου!!! ηρθε κανονικα σημερα το πρωι...κι εγω γιαυτο κανω τα τεστακια ωορρυξιας για να ξερω ποτε περιμενω περιοδο αλλα αυτη τη φορα αντι να ερθει 14 μερες μετα το θετικο οπως παντα ηρθε 17 μερες μετα....ηρθε βαση κυκλου.....αυτο το μηνα δεν θα κανω καθολου τεστακια θα το αφησω στο φλου και οτι βγει θα χρησιμοποιησω μονο το κυπελο τις μερες που εχουμε διαθεση για επαφες

Και καλά θα κάνεις!! Χάσαμε τα αυγά και τα πασχαλινά αυτές τις προσπάθειες , ας πάνε για λίγο στο καλό!! Όπως φαίνεται ο χειμώνας πάλι μέσα κλεισμένους θα μας βρει , θα έχουμε καιρό για προσπάθειες...😂😭😆Δεν ξέρω τι να κάνω να κλάψω ή να γελάσω για τον χειμώνα που έρχεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλό Σαββατοκύριακο με πολλές βουτιές 😍😘😁 αυτός ο Ιούνιος ούτε μια ανακοίνωση εγκυμοσύνης;;;;; αντε κορίτσια θα μάθουμε για καμιά;;; δεν μας πήγε πολύ καλά... Ευχομαι ο Ιούλιος να είναι πιο τυχερός είναι και ο μήνας που γιορτάζω ❤️😁 Η Αγία Μαρίνα μεγάλη η Χάρη Της να μας φέρει μωράκια!! Και ο Άγιος Παΐσιος 12 Ιουλίου Μεγάλη η Χάρη Του 🙏 να μας βοηθήσουν να έρθει το θαύμα σε όλες μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καυτές καλημέρες κορίτσια!! 🌷💦⛱ Τυχερές όσες έχετε θάλασσα κοντά σας!!

4 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο σύμφωνα με τους υπολογισμούς μου και 5 πριν τη χοριακη για μένα…Νιώθω όμως να μην περνάνε με τίποτα αυτές οι μέρες! Μέχρι και χθες η θερμοκρασία μου στη διάρκεια της μέρας ήταν 37-37,5 και ενώ υποφέρω λογω ζέστης θέλω να παραμείνει εκεί για πολύ ακόμα αν και όσο περνάνε οι μερες συμβιβάζομαι για κάποιο λόγο με την ιδέα άλλης μιας αποτυχίας..😔 Έχω και τον άντρα μου μέσα σ όλα που ενώ με έβαλε να κάνω self test δεν πείστηκε με το αποτέλεσμα και θέλει να με πάει και για μοριακό!!! Προσπαθώ να του εξηγήσω ότι ειναι φυσιολογικό αλλά δεν ….. 😂  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Καυτές καλημέρες κορίτσια!! 🌷💦⛱ Τυχερές όσες έχετε θάλασσα κοντά σας!!

4 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο σύμφωνα με τους υπολογισμούς μου και 5 πριν τη χοριακη για μένα…Νιώθω όμως να μην περνάνε με τίποτα αυτές οι μέρες! Μέχρι και χθες η θερμοκρασία μου στη διάρκεια της μέρας ήταν 37-37,5 και ενώ υποφέρω λογω ζέστης θέλω να παραμείνει εκεί για πολύ ακόμα αν και όσο περνάνε οι μερες συμβιβάζομαι για κάποιο λόγο με την ιδέα άλλης μιας αποτυχίας..😔 Έχω και τον άντρα μου μέσα σ όλα που ενώ με έβαλε να κάνω self test δεν πείστηκε με το αποτέλεσμα και θέλει να με πάει και για μοριακό!!! Προσπαθώ να του εξηγήσω ότι ειναι φυσιολογικό αλλά δεν ….. 😂  

Μακάρι να είναι μωράκι....πάντως και εγώ όταν ήμουν έγκυος στα παιδιά μου ειχα θερμοκρασία 37.1 με 37.2 απλά έβαζα θερμομετρο αφού έμαθα ότι είμαι έγκυος για να δω αν ισχύει και όντως ισχύει 😁 έχεις αλλά συμπτώματα; γιατί να έχεις κορονοιο αν έχεις απλά μόνο δέκατα χωρίς ρίγος κλπ;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια καλο σκ να εχουμε!!! @Maroulita! θα συμφωνησω με την @marinamanoulitsa οτι αν ηταν δεκατα κορονοιου θα επρεπε να εχεις κι αλλα συμπτωματα.....αλλα απο την αλλη αφου επιμενει ο αντρας σου καντου το χατηρι να ηρεμησει....Ευχομαι να ειναι ευχαριστο σημαδι αν κι εγω για να σου πω την αληθεια εχω καθε απογευμα 37 με 37.2 απο την επομενη της ωορρυξιας μεχρι την προηγουμενη της περιοδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημερα κοριτσια καλο σκ να εχουμε!!! @Maroulita! θα συμφωνησω με την @marinamanoulitsa οτι αν ηταν δεκατα κορονοιου θα επρεπε να εχεις κι αλλα συμπτωματα.....αλλα απο την αλλη αφου επιμενει ο αντρας σου καντου το χατηρι να ηρεμησει....Ευχομαι να ειναι ευχαριστο σημαδι αν κι εγω για να σου πω την αληθεια εχω καθε απογευμα 37 με 37.2 απο την επομενη της ωορρυξιας μεχρι την προηγουμενη της περιοδου

@marinamanoulitsa κοριτσια μόνο δέκατα είχα χωρίς αλλα συμπτώματα..ούτε κορονοϊού ούτε εγκυμοσύνης, γι αυτό και πιστεύω ότι είναι αυτό που λέει η @Lacostaki, απλα αυξήθηκε μετά την ωορρηξία! Ενδεχομένως να γίνονταν κι τις προηγούμενες φορες απλα δεν έδινα τόση σημασία!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita! είπε:

@marinamanoulitsa κοριτσια μόνο δέκατα είχα χωρίς αλλα συμπτώματα..ούτε κορονοϊού ούτε εγκυμοσύνης, γι αυτό και πιστεύω ότι είναι αυτό που λέει η @Lacostaki, απλα αυξήθηκε μετά την ωορρηξία! Ενδεχομένως να γίνονταν κι τις προηγούμενες φορες απλα δεν έδινα τόση σημασία!! 

Ναι αλλά όταν δεν είσαι έγκυος η θερμοκρασία πέφτει μετά την ωορρηξία και μετά έρχεται περίοδος... Εσένα πέρασαν οι ημέρες της ωορρηξίας... Οπότε έπρεπε να είχαν κατέβει... Αφού έχεις μόνο δεκάτα!!! Υπέροχα!!! Εγω πιστεύω είναι σπορακι 🙏❤️ στο εύχομαι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναι αλλά όταν δεν είσαι έγκυος η θερμοκρασία πέφτει μετά την ωορρηξία και μετά έρχεται περίοδος... Εσένα πέρασαν οι ημέρες της ωορρηξίας... Οπότε έπρεπε να είχαν κατέβει... Αφού έχεις μόνο δεκάτα!!! Υπέροχα!!! Εγω πιστεύω είναι σπορακι 🙏❤️ στο εύχομαι!!!! 

Μακάρι!!! 😍 Απ το στόμα σου και στου Θεού τ´αυτι!!! ❤️ Κρατάω βέβαια μικρό καλάθι γιατί έτυχε μια μέρα πριν να πέφτει κατακορυφα και τελικά να αδιαθετώ….μέχρι όμως να συμβεί (μακριά από μας) ελπίζουμε!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναι αλλά όταν δεν είσαι έγκυος η θερμοκρασία πέφτει μετά την ωορρηξία και μετά έρχεται περίοδος... Εσένα πέρασαν οι ημέρες της ωορρηξίας... Οπότε έπρεπε να είχαν κατέβει... Αφού έχεις μόνο δεκάτα!!! Υπέροχα!!! Εγω πιστεύω είναι σπορακι 🙏❤️ στο εύχομαι!!!! 

Εγώ πάλι έχω πάντα δέκατα από την ωορρηξία και μετά βέβαια τα έχω το απόγευμα αλλά πριν την ωορρηξία δεν έχω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ πάλι έχω πάντα δέκατα από την ωορρηξία και μετά βέβαια τα έχω το απόγευμα αλλά πριν την ωορρηξία δεν έχω... 

Συμφωνώ κ γω έτσι... Όταν την παρακολουθούσα δλδ είχα από την επόμενη της ωορρηξιας (κ είναι σημάδι ότι έγινε) ως την περίοδο... Έπεφτε κ τσουπ ερχόταν... 

@Maroulita! Πάντως αυτή τη στιγμή μην προδικαζεις την αποτυχία! Είναι φυσιολογική η άνοδος θερμοκρασίας σε κάθε περίπτωση! Εύχομαι καλά αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Καυτές καλημέρες κορίτσια!! 🌷💦⛱ Τυχερές όσες έχετε θάλασσα κοντά σας!!

4 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο σύμφωνα με τους υπολογισμούς μου και 5 πριν τη χοριακη για μένα…Νιώθω όμως να μην περνάνε με τίποτα αυτές οι μέρες! Μέχρι και χθες η θερμοκρασία μου στη διάρκεια της μέρας ήταν 37-37,5 και ενώ υποφέρω λογω ζέστης θέλω να παραμείνει εκεί για πολύ ακόμα αν και όσο περνάνε οι μερες συμβιβάζομαι για κάποιο λόγο με την ιδέα άλλης μιας αποτυχίας..😔 Έχω και τον άντρα μου μέσα σ όλα που ενώ με έβαλε να κάνω self test δεν πείστηκε με το αποτέλεσμα και θέλει να με πάει και για μοριακό!!! Προσπαθώ να του εξηγήσω ότι ειναι φυσιολογικό αλλά δεν ….. 😂  

Σου εύχομαι να είσαι έγκυος!! Τέσσερις μέρες και από την δική μου περίοδο, και πραγματικά εύχομαι να μην έρθει σε καμία μας. Εγώ λέω τη Δευτέρα να κάνω ένα clearblue early και ότι γίνει! Σόρρυ που πετάγομαι κορίτσια, καταλαβαίνω πως έχετε γίνει παρεάκι αλλά κάπου πρέπει να τα πω κ εγώ!☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Riaa είπε:

Σου εύχομαι να είσαι έγκυος!! Τέσσερις μέρες και από την δική μου περίοδο, και πραγματικά εύχομαι να μην έρθει σε καμία μας. Εγώ λέω τη Δευτέρα να κάνω ένα clearblue early και ότι γίνει! Σόρρυ που πετάγομαι κορίτσια, καταλαβαίνω πως έχετε γίνει παρεάκι αλλά κάπου πρέπει να τα πω κ εγώ!☺️

Στο εύχομαι αντε να ακούσουμε ευχάριστα από καμία!!! 😁 Καλημεραααα όμορφη Κυριακή 💛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/10/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :30/06

diana8:?

Lacostaki:20/07

Marinamanoulitsa:13/07

Ntinaki83:03/07

Mimi26:12/07

 misofeggaro:22/07 

Ευάγγελος τ:17/07 

evaioan:26/06                                                     

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

 

 

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?                                                                                                

Mt3508:?

geo2222:?

Dina970:?

Tonakiv:?

Elii:?

Daizy28:?

HopefulMama2Be:?

elissavet90:?

Mantiko:?

Evaki:?

Alexiamama:?

Μαργαρίτσ:

boysland:? 

 

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Riaa είπε:

Σου εύχομαι να είσαι έγκυος!! Τέσσερις μέρες και από την δική μου περίοδο, και πραγματικά εύχομαι να μην έρθει σε καμία μας. Εγώ λέω τη Δευτέρα να κάνω ένα clearblue early και ότι γίνει! Σόρρυ που πετάγομαι κορίτσια, καταλαβαίνω πως έχετε γίνει παρεάκι αλλά κάπου πρέπει να τα πω κ εγώ!☺️

Καλώς ήρθες λοιπόν κ σύ στο παρεάκι!! 👭🥰 Μακάρι να μην έρθει σε καμία μας!! ❤️ Εγώ λέω να πάω κατευθείαν για χοριακη σε περίπτωση που δεν έρθει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :30/06

diana8:?

Lacostaki:20/07

Marinamanoulitsa:13/07

Ntinaki83:03/07

Mimi26:13/07

 misofeggaro:22/07 

Ευάγγελος τ:17/07 

evaioan:26/06                                                     

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

 

 

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?                                                                                                

Mt3508:?

geo2222:?

Dina970:?

Tonakiv:?

Elii:?

Daizy28:?

HopefulMama2Be:?

elissavet90:?

Mantiko:?

Evaki:?

Alexiamama:?

Μαργαρίτσ:

boysland:? 

 

Καλημερα κορίτσια!!!! 

Αυριο παω Αθήνα στο γιατρό για υπέρηχο να μου πει ποσα ωάρια μεγάλωσαν κ ποτε θα μπω για σπερματεγχυση. Κ να μιλήσουμε και λίγο για τις ανησυχίες μου σχετικά με την καλλιέργεια κολπικού κ τις ορμόνες. 

Είμαι αποφασισμένη να του πω για αυτά που με απασχολουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Καλώς ήρθες λοιπόν κ σύ στο παρεάκι!! 👭🥰 Μακάρι να μην έρθει σε καμία μας!! ❤️ Εγώ λέω να πάω κατευθείαν για χοριακη σε περίπτωση που δεν έρθει!! 

Καλώς σας βρήκα κορίτσια! Καλή και ξεκούραστη  Κυριακη και σε εσάς!Είμαι τόσο περίεργη να δω αν συμβαίνει κάτι, αν και ιδιαίτερα συμπτώματα δε θα λεγα πως έχω, πέραν του πρησμένου στήθους σχεδόν από την ωορρηξία και έπειτα. Θα δείξει!Καλά θα κάνεις, και θα κάνεις χοριακη αν με το καλό υπάρξει καθυστέρηση, είναι η πιο έγκυρη μέτρηση από ότι διαβάζω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημερα κορίτσια!!!! 

Αυριο παω Αθήνα στο γιατρό για υπέρηχο να μου πει ποσα ωάρια μεγάλωσαν κ ποτε θα μπω για σπερματεγχυση. Κ να μιλήσουμε και λίγο για τις ανησυχίες μου σχετικά με την καλλιέργεια κολπικού κ τις ορμόνες. 

Είμαι αποφασισμένη να του πω για αυτά που με απασχολουν. 

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Όλα καλά θα πάνε!!! Αναμένουμε αύριο λεπτομέρειες από τη διαδικασία και την κουβέντα σας!! Θα δεις πως θα ηρεμήσεις!!!!όλα θα γίνουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Όλα καλά θα πάνε!!! Αναμένουμε αύριο λεπτομέρειες από τη διαδικασία και την κουβέντα σας!! Θα δεις πως θα ηρεμήσεις!!!!όλα θα γίνουν!!!

Για να δουμε κρατάω μικρό καλάθι γιατί έχω διάφορες απορίες. Έχω πάθει διαφορά τελευταία κ όλοι μου λένε πως θέλουν ρυθμιση οι ορμόνες, ενώ ο γιατρός δεν μου χει κάνει ορμονικές εδώ κ 6 μήνες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Για να δουμε κρατάω μικρό καλάθι γιατί έχω διάφορες απορίες. Έχω πάθει διαφορά τελευταία κ όλοι μου λένε πως θέλουν ρυθμιση οι ορμόνες, ενώ ο γιατρός δεν μου χει κάνει ορμονικές εδώ κ 6 μήνες. 

Ακόμη και να συμβαίνει αυτό , ρυθμίζεται!όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια τι κάνετε; πήγα για το πρώτο μπάνιο στη θάλασσα και με τσίμπησε μέδουσα δεν είχα και αμμωνία μαζί μου... Ευτυχως βρέθηκε μια κυρία και με έδωσε! Μετά να φεύγουμε άρον άρον.. Τρελό τσούξιμο και πόνο κανει...πρώτη φορά με τσιμπάει μέδουσα... 😒 Και όχι τίποτα άλλο είμαι και στις γόνιμες.. Αλλά σήμερα ειδικά δεν μπορώ να κάνω τίποτα ακόμα πονάω!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως κορίτσια αυτό που λέγαμε για την θερμοκρασία νομίζω ότι παίζει ρόλο και η θερμοκρασία περιβάλλοντος εγώ τώρα με τέτοια ζέστη τις 2 μέρες που κράτησε η περίοδος είχα πρωινή θερμοκρασία 36.2 που έφτασε στο 36.9 το απόγευμα ενώ συνήθως έχω 35.8 με 36 το πρωί που φτάνει μέχρι 36.6 το απόγευμα και σήμερα πρώτη μέρα μετά το τέλος της περιόδου είχα 36.4 το πρωί και εφτασε μέχρι το 37 θερμοκρασία που εγώ την έχω μετά την ωορρηξία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...