Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΩΝΟΕΙΔΗΣ ΕΚΤΟΜΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Πριν 2 μήνες περίπου βρέθηκε κάτι στο τεστ παπ.μου και προχωρήσαμε.σε βιοψια η οποία ήταν αρνητική για κακοηθεια !η οποία έδειξε περίπου κάτι σαν hpv ! Ο γιατρός πρότεινε να κάνουμε.κωνοειδη εκτίμηση τραχηλου! Συμφώνησα σαφώς.....απλά προχθές επιβεβαίωθηκε η εγκυμοσύνη μου !ο γιατρός είναι καθυσηχαστικος απλα.εγω έχω αγχωθεί! Παρόμοιες εμπειρίες?: εγκυμοσύνες που εξελίχθηκαν καλα ενώ είχαν οι μανούλες hpv η έκανα κωνοειδη εκτομη κατά τη διάρκεια της κύησης  ? Κάθε πληροφορία δεκτή με.χαρα! Να.παρω λίγο κουράγιο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/5/2021 at 1:55 ΜΜ, ο/η gogokat είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Πριν 2 μήνες περίπου βρέθηκε κάτι στο τεστ παπ.μου και προχωρήσαμε.σε βιοψια η οποία ήταν αρνητική για κακοηθεια !η οποία έδειξε περίπου κάτι σαν hpv ! Ο γιατρός πρότεινε να κάνουμε.κωνοειδη εκτίμηση τραχηλου! Συμφώνησα σαφώς.....απλά προχθές επιβεβαίωθηκε η εγκυμοσύνη μου !ο γιατρός είναι καθυσηχαστικος απλα.εγω έχω αγχωθεί! Παρόμοιες εμπειρίες?: εγκυμοσύνες που εξελίχθηκαν καλα ενώ είχαν οι μανούλες hpv η έκανα κωνοειδη εκτομη κατά τη διάρκεια της κύησης  ? Κάθε πληροφορία δεκτή με.χαρα! Να.παρω λίγο κουράγιο! 

Πόσο εβδομάδων είσαι? Γιατί ανησυχείς. Αυτό γίνεται εξωτερικά κ ίσα ίσα παίρνουν ένα μικρό κομματάκι.. 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...