Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φροντίδα μωρου


Recommended Posts

Καλησπερα! Εχω μια απορία. Το πρωι όταν ξυπνάει το μωρό, πρεπει να του αλλάζω ρουχαλακια; ή μπορώ να τον αφήνω με τα ίδια για όλη την ημέρα μέχρι το βραδινό μπανάκι του;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Maria095 είπε:

Καλησπερα! Εχω μια απορία. Το πρωι όταν ξυπνάει το μωρό, πρεπει να του αλλάζω ρουχαλακια; ή μπορώ να τον αφήνω με τα ίδια για όλη την ημέρα μέχρι το βραδινό μπανάκι του;

Καλημέρα κοριτσι μου, εγώ την αφηνω με τα ιδια μέχρι το μπανακι μας που της τα αλλάζω!! Είναι σύντομα θεωρώ να αλλαχθούν μα δεν λερώνονται καπως, εκτός αν λερωθουν με τσισα η κακακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου, εγώ την αφηνω με τα ιδια μέχρι το μπανακι μας που της τα αλλάζω!! Είναι σύντομα θεωρώ να αλλαχθούν μα δεν λερώνονται καπως, εκτός αν λερωθουν με τσισα η κακακια!!

  Έτσι κάνω και εγώ κορίτσια δεν έχουν κάτι τα μωράκια εδώ μένουμε εμείς με τα ίδια ρούχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
στις On 15/5/2021 at 8:08 ΜΜ, ο/η Maria095 είπε:

Καλησπερα! Εχω μια απορία. Το πρωι όταν ξυπνάει το μωρό, πρεπει να του αλλάζω ρουχαλακια; ή μπορώ να τον αφήνω με τα ίδια για όλη την ημέρα μέχρι το βραδινό μπανάκι του;

 Καλημέρα, 

Δεν χρειάζεται να του αλλάζεις ρούχα, εκτός κι αν το θες! Ανάλογα και πόσο βρομίζεται το μωρό μέσα στην ημέρα, αλλάζεις το βράδυ ή αφήνεις τα ίδια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...