Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ενδομητριωση


Recommended Posts

Χρόνια πολλά σε όλες κ όλους! Θέλω να μου προτεινετε για Θεσσαλονίκη δοκιμασμένο και πολύ καλο σε ενδομητριωση γιατρό, γιατί ο γιατρος μου είναι μια χαρά, αλλά δεν εξειδικευεται σε τέτοια θέματα. Παρακαλώ πολύ μόνο κάποιον που ξέρετε ότι αξίζει για αυτές τις περιπτώσεις. Ευχαριστώ πάρα πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/5/2021 at 10:32 ΠΜ, ο/η Dimitroulaa είπε:

Χρόνια πολλά σε όλες κ όλους! Θέλω να μου προτεινετε για Θεσσαλονίκη δοκιμασμένο και πολύ καλο σε ενδομητριωση γιατρό, γιατί ο γιατρος μου είναι μια χαρά, αλλά δεν εξειδικευεται σε τέτοια θέματα. Παρακαλώ πολύ μόνο κάποιον που ξέρετε ότι αξίζει για αυτές τις περιπτώσεις. Ευχαριστώ πάρα πολύ! 

Καλησπέρα και χρόνια πολλά ... Έχω ακούσει τα καλύτερα για τον Πάντο το χειρουργο στη Θεσσαλονίκη πως είναι εξαιρετικός,,,πολλές κοπέλες εδώ μέσα έχουν κάνει τις επεμβάσεις τους σε αυτόν και έχουν μείνει ευχαριστημένες. Λένε τα καλύτερα! Το χειρουργό το Θεσσαλονικιό όμως ε? Όχι τον Αθηναίο που κάνει τις εξωσωματικες. Νομίζω η @Evi87 μπορεί να σε κατατοπίσει αν θυμάμαι καλά. Στείλε της μήνυμα. Εύχομαι κάθε τύχη με το μέρος σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η condios είπε:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά ... Έχω ακούσει τα καλύτερα για τον Πάντο το χειρουργο στη Θεσσαλονίκη πως είναι εξαιρετικός,,,πολλές κοπέλες εδώ μέσα έχουν κάνει τις επεμβάσεις τους σε αυτόν και έχουν μείνει ευχαριστημένες. Λένε τα καλύτερα! Το χειρουργό το Θεσσαλονικιό όμως ε? Όχι τον Αθηναίο που κάνει τις εξωσωματικες. Νομίζω η @Evi87 μπορεί να σε κατατοπίσει αν θυμάμαι καλά. Στείλε της μήνυμα. Εύχομαι κάθε τύχη με το μέρος σου! 

@Ριρίκα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/5/2021 at 10:32 ΠΜ, ο/η Dimitroulaa είπε:

Χρόνια πολλά σε όλες κ όλους! Θέλω να μου προτεινετε για Θεσσαλονίκη δοκιμασμένο και πολύ καλο σε ενδομητριωση γιατρό, γιατί ο γιατρος μου είναι μια χαρά, αλλά δεν εξειδικευεται σε τέτοια θέματα. Παρακαλώ πολύ μόνο κάποιον που ξέρετε ότι αξίζει για αυτές τις περιπτώσεις. Ευχαριστώ πάρα πολύ! 

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!!!

Ο Γιώργος Πάντος στην Θεσσαλονίκη είναι κατά τη δίκη μου άποψη ο καλύτερος χειρουργός που υπάρχει.Είναι πολύ έμπειρος και έχει εξειδίκευση σε τέτοιες περιπτώσεις.

Εγω είχα κάνει μαζί του υστεροσκόπηση επεμβατική και λαπαροσκόπηση για ένα ινομυωμα και ένα πολύποδα που είχα και έμεινα πολύ ευχαριστημένη.

Το μόνο δύσκολο είναι ότι δεν μπορείς πολύ εύκολα να βρεις ραντεβού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...