Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική στα Ιωάννινα


Recommended Posts

Καλησπέρα!!!! Είμαστε στο δρόμο της εξωσωματικής.... Θα γίνει το επόμενο διάστημα στο πανεπιστήμιακο νοσοκομείο Ιωαννίνων με τον κ. Ζηκοπουλο! Είναι καμιά άλλη κοπελιά σε αυτή την φάση???? Η να έκανε πρόσφατα να μας πει εμπειρίες και να πάρουμε δύναμη εμείς που προσπαθούμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Κορίτσι μου καλησπέρα πέρασε αρκετός καιρός που έγραψες ελπίζω να είναι όλα θετικά !

Εγώ έχω κάνει 2 εξωσωματικές στα Γιάννενα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 30/6/2021 at 2:01 ΠΜ, ο/η Nefertiti92 είπε:

Κορίτσι μου καλησπέρα πέρασε αρκετός καιρός που έγραψες ελπίζω να είναι όλα θετικά !

Εγώ έχω κάνει 2 εξωσωματικές στα Γιάννενα .

 Καλησπέρα.αν μπορείτε να μου δώσετε και εμενα πληροφορίες γιατί θα κάνω κ εγώ εξωσωματικη εκεί τον Σεπτέμβριο. Ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Καλησπερα!Είναι κάποια κοπέλα που έκανε εξωσωματικη στα Γιάννενα, να μας πει την εμπειρία της και αν είχε και θετικό αποτέλεσμα?ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η κεκκακι είπε:

Το κόστος πιο ήταν.; Σε συζήτηση που είχα είπαν ότι παίρνει πολλά λεφτά και δεν πετυχαίνει 

Εγώ που πήγα στα Γιάννενα πριν 1 μήνα και τώρα περιμένω να περάσω επιτροπη, μου είπε ο κ.Ζηκοπουλος 650 ευρώ. Ελπίζω να πάνε όλα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

καλησπέρα κορίτσια,  650 το κόστος για τη διαδικασία,  θα πάω τέλος του μήνα κ σας ενημερώνω για τη διαδικασία κ την εμπειρία.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!!!!! Καλή επιτυχία σε όλες σας! Αν μπορώ να βοηθήσω κάπου στείλτε μου κ προσωπικό! Να έχετε υπομονή και όλα θα πάνε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/12/2022 at 11:05 ΜΜ, ο/η κεκκακι είπε:

Το κόστος πιο ήταν.; Σε συζήτηση που είχα είπαν ότι παίρνει πολλά λεφτά και δεν πετυχαίνει 

Λένε ότι Έχει υψιλα ποσοστά επιτυχίας!!!! Αλλά υπάρχουν κ αποτυχίες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσένα πως σου φάνηκε σαν γιατρός και σαν εμπηρεια; Συγγνώμη που επιμένω για το οικονομικό της εξωσωματικής αλλά το τρίμηνο αυτό πόσο είναι όντως αληθινό χωρίς κάτι παραπάνω με ενέσεις και φαρμακα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/1/2023 at 10:36 ΜΜ, ο/η bella_donna είπε:

καλησπέρα κορίτσια,  650 το κόστος για τη διαδικασία,  θα πάω τέλος του μήνα κ σας ενημερώνω για τη διαδικασία κ την εμπειρία.  

Καλη επιτυχία!εγώ θα πάω την Πέμπτη να μου πει τις μονάδες που θα πάρω και τέλος του μήνα θα ξεκινήσουμε τη διαδικασία μόλις έρθει η ακατανομαστη.  Όπως καταλαβαίνω κοντά θα είμαστε στη διαδικασία 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Domna93 είπε:

Καλη επιτυχία!εγώ θα πάω την Πέμπτη να μου πει τις μονάδες που θα πάρω και τέλος του μήνα θα ξεκινήσουμε τη διαδικασία μόλις έρθει η ακατανομαστη.  Όπως καταλαβαίνω κοντά θα είμαστε στη διαδικασία 😊

Την Πέμπτη θα είμαι και εγώ στον Ζηκοπουλο για ενημέρωση με όλες τις εξετάσεις που έχω κάνει ελπίζω να μας πάνε όλα καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η κεκκακι είπε:

Την Πέμπτη θα είμαι και εγώ στον Ζηκοπουλο για ενημέρωση με όλες τις εξετάσεις που έχω κάνει ελπίζω να μας πάνε όλα καλά!!!!

Δυστυχώς το ακύρωσα το ραντεβού γιατί η επιτροπή μου ζήτησε 3 χαρτιά συμπληρωματικά που φυσικά δεν ήταν στα απαραίτητα!και χάνω αυτό τον κύκλο. Στεναχωρηθηκα πολύ αλλά δεν πειράζει. Καλή επιτυχία σε σενα εύχομαι!!!!!!!και αν θες να μου λες τα νέα σου να βλέπω κι εγω πως ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/1/2023 at 3:07 ΜΜ, ο/η Domna93 είπε:

Δυστυχώς το ακύρωσα το ραντεβού γιατί η επιτροπή μου ζήτησε 3 χαρτιά συμπληρωματικά που φυσικά δεν ήταν στα απαραίτητα!και χάνω αυτό τον κύκλο. Στεναχωρηθηκα πολύ αλλά δεν πειράζει. Καλή επιτυχία σε σενα εύχομαι!!!!!!!και αν θες να μου λες τα νέα σου να βλέπω κι εγω πως ειναι

Εννοείται! Αλλά εγώ δεν θέλω να κάνω την κλασική εξωσωματικη δεν θέλω να μπω στην διαδικασία φαρμάκων και διεγερσεων θα κάνω με φυσικο κυκλο γιατί είμαι διαβητική εδώ και 25 χρόνια και δεν αντέχει ο οργανισμός μου τόσα φάρμακα  κουραστικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/1/2023 at 3:07 ΜΜ, ο/η Domna93 είπε:

Δυστυχώς το ακύρωσα το ραντεβού γιατί η επιτροπή μου ζήτησε 3 χαρτιά συμπληρωματικά που φυσικά δεν ήταν στα απαραίτητα!και χάνω αυτό τον κύκλο. Στεναχωρηθηκα πολύ αλλά δεν πειράζει. Καλή επιτυχία σε σενα εύχομαι!!!!!!!και αν θες να μου λες τα νέα σου να βλέπω κι εγω πως ειναι

Και εγώ μπορεί να χάνω αυτόν τον μήνα και να πάω τον επόμενο αλλά να σκέφτεσαι κάθε εμπόδιο για καλό πότε δεν είναι αργά όταν το θες με την ψυχή σου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/1/2023 at 3:07 ΜΜ, ο/η Domna93 είπε:

Δυστυχώς το ακύρωσα το ραντεβού γιατί η επιτροπή μου ζήτησε 3 χαρτιά συμπληρωματικά που φυσικά δεν ήταν στα απαραίτητα!και χάνω αυτό τον κύκλο. Στεναχωρηθηκα πολύ αλλά δεν πειράζει. Καλή επιτυχία σε σενα εύχομαι!!!!!!!και αν θες να μου λες τα νέα σου να βλέπω κι εγω πως ειναι

Μόλις επέστρεψα κορίτσι!τον έχασα αυτόν τον μήνα μου έδωσε κάποιες παραπάνω εξετάσεις να τις έχω για τον επόμενο μήνα και να αρχίσουμε!! Πολύ καλός και επειδή είχα πάει και προετοιμασμενη (δασκαλεμενη) από ερωτήσεις έβαλε και τα γέλια γιατί πήγα από εκεί και δεν τον πήρα ένα τηλέφωνο να έρθει να κάνει την διαδικασία μου φάνηκε και φέρθηκε πολύ καλος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/1/2023 at 11:24 ΜΜ, ο/η κεκκακι είπε:

Μόλις επέστρεψα κορίτσι!τον έχασα αυτόν τον μήνα μου έδωσε κάποιες παραπάνω εξετάσεις να τις έχω για τον επόμενο μήνα και να αρχίσουμε!! Πολύ καλός και επειδή είχα πάει και προετοιμασμενη (δασκαλεμενη) από ερωτήσεις έβαλε και τα γέλια γιατί πήγα από εκεί και δεν τον πήρα ένα τηλέφωνο να έρθει να κάνει την διαδικασία μου φάνηκε και φέρθηκε πολύ καλος

Καλημέρα κοπέλα μου!εσύ στο νοσοκομείο είχες κλείσει ραντεβού ή στο γραφείο?αν επιτρέπεται γιατί τον έχασες τον κύκλο? Μαζί μας βλέπω στο τελος😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι στο ιατρείο πήγα  γτ έπρεπε να κάνω κάτι εξετάσεις για το πρωτοκολλο από ότι κατάλαβα ομάδα αίματος και τελευταίο κολπικό υπέρηχο και κάτι άλλες ...Όλα τα τακτοποιησα οπότε περιμένω να έρθει η ακατανομαστη και να μπω σε μια σειρά.....Προσεύχομαι να μην έρθει η αλήθεια είναι. Εσύ τα συμπλήρωσες τα χαρτιά σου ;;; είσαι έτοιμη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η κεκκακι είπε:

Όχι στο ιατρείο πήγα  γτ έπρεπε να κάνω κάτι εξετάσεις για το πρωτοκολλο από ότι κατάλαβα ομάδα αίματος και τελευταίο κολπικό υπέρηχο και κάτι άλλες ...Όλα τα τακτοποιησα οπότε περιμένω να έρθει η ακατανομαστη και να μπω σε μια σειρά.....Προσεύχομαι να μην έρθει η αλήθεια είναι. Εσύ τα συμπλήρωσες τα χαρτιά σου ;;; είσαι έτοιμη;;

Εγώ περιμένω περιοδο αύριο. Μαζί του έχω ραντεβού στις 6 Φεβρουαρίου για να έχω πάρει την απόφαση από την επιτροπή. Δηλαδή εγώ τώρα που θα πάω στο γραφείο του θα μου κάνει εξετάσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/1/2023 at 5:36 ΜΜ, ο/η Olia4 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!!! Καλή επιτυχία σε όλες σας! Αν μπορώ να βοηθήσω κάπου στείλτε μου κ προσωπικό! Να έχετε υπομονή και όλα θα πάνε καλά! 

Γειά σου κορίτσι μου. Δεν μπορώ να σου στείλω προσωπικο μήνυμα δεν ξέρω το λόγο. Εσύ έκανες εξωσωματικη στο Πανπιστημιακο στα Γιάννενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/1/2023 at 5:54 ΜΜ, ο/η Domna93 είπε:

Γειά σου κορίτσι μου. Δεν μπορώ να σου στείλω προσωπικο μήνυμα δεν ξέρω το λόγο. Εσύ έκανες εξωσωματικη στο Πανπιστημιακο στα

Εγώ θα κάνω με φυσικο κυκλο δεν θέλω να μπω σε διέγερσεις και φάρμακα! Εμένα μου έδωσε να κάνω εξετάσεις για την 3η μέρα περιοδου την 12 μέρα και μετά να πάω με τις εξετάσεις στο νοσοκομείο για την διαδικασία θα τον πάρω τηλέφωνο μου είπε την 5η μέρα για να δει το πρόγραμμα του στο νοσοκομείο να έχει νοσοκόμες μου.Δεν θα χρειαστεί να ξανά πάω θα ενημερώσει η γυναικολόγος μου από εδώ αν προκύψει κάτι!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχία κορίτσι μου!!!εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλα να σου πάνε καλά!πότε ξεκινάς τη διαδικασία?πότε περιμένεις περιοδο?εγώ κάπου στις 22 Φεβρουαρίου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω ξεκινήσει ήδη  να κανω εξετάσεις κολπικό υπέρηχο και κάποιες αίματος!!!την επόμενη εβδομάδα περιμένω αλλά να μην έρθει δεν θέλω χαχα! Εσύ πότε ξεκινάς με το καλό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/1/2023 at 5:54 ΜΜ, ο/η Domna93 είπε:

Γειά σου κορίτσι μου. Δεν μπορώ να σου στείλω προσωπικο μήνυμα δεν ξέρω το λόγο. Εσύ έκανες εξωσωματικη στο Πανπιστημιακο στα Γιάννενα?

Μπήκα τώρα στον λογαριασμό μου και μου λέει ότι είναι απενεργοποιημενο το προφίλ μου όπου και να μπω δεν μπορώ να το αλλάξω ούτε από το προφίλ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Και εγω έχω καμία φορά κάθομαι το μετράω αλλά όχι συνέχεια βέβαια μετά την καμπύλη σίγουρα θα θέλει κάθε μερα τι ώρα σου έχουν δώσει για μια ώρα μετά το φαγητό ; Εμένα η ενδοκριλογος που είπε πει μέχρι 120 ο γυναικολογος ο ιδιώτης μου είπε εντάξει δεν είσαι μηχανή είναι δύσκολο όποτε μου είπε μέχρι 140 αλλά μην είσαι μετά από κάθε γεύμα 140 
    • Αχ κι εμείς με τις δουλειές παλεύουμε..δεν μπορείς να κάνεις κάτι ιδίως όταν δουλεύεις ως υπάλληλος, να προσπαθείς μόνο και θετική σκέψη! Ελπίζω όλα να πάνε καλά!
    • Σαν εκδρομή δεν μπορω γιατί δεν έχω το χρόνο ο αντρας μου θα δουλεύει όποτε θα πρέπει να γυρίσω πίσω να μην αργήσει στην δουλειά του και επισης θα έχω το παιδί στην πεθερά μου όποτε θα πρέπει να γυρίσω πίσω να πάω στο παιδι.. αχ μπερδεμένα είναι τώρα όλο αυτό αλλά θα το σκεφτώ μετά 
    • Μην αγχώνεστε όμως για την εξέταση, καλύτερα να ξέρετε για να πάρετε τα μέτρα σας αν χρειαστεί! Αν μπορεί να σας συνοδεύσει κάποιος θα ήταν καλό γτ θα περνάει ευχάριστα η ώρα, που θα κάτσετε πολύ, και θα μετριαστεί το άγχος!
    • Κορίτσι μου εμείς εδώ είμαστε όποτε είσαι έτοιμη να μας μιλήσεις εμείς θα είμαστε εδώ για εσενα να σε ακούσουμε προσπάθησε για αρχή  να ηρεμήσεις και εγω είμαι στην τσίτα αυτές τις μερες γιατί έχει κάτι θέματα ο αντρας μου με την δουλειά του και έχω στεναχωρηθεί φοβαμαι μην το καλοκαίρι μείνει χωρίς δουλειά και έχω πιεστεί προσπαθω να μην το δείχνω αλλά με έχει ρίξει αρκετά ψυχολογικά 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...