Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Καλησπερα κορίτσια. Αυριο έχω ραντεβού με το γιατρό να δούμε τι θα κάνουμε. Αδιαθέτησα κ όλας σήμερα οπότε θα πάω αύριο να κάνω ορμονικές. με έπιασε ανυπομονησία τώρα... όταν βάζουμε εμβρυάκια δεν πρεπει να ειναι ίδιων ημερών;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα!! Καλέ πόσες είμαστε που έχουμε ξεκινήσει ήδη έχω χάσει το μέτρημα, καλή επιτυχία σε όλες μας!!!

Εγώ σήμερα έκανα εμβριομεταφορα, βάλαμε 2 εμβρυακια ΑΑ και περιμένω!!! Επίσης μπήκαμε και άλλα 4 κατάψυξη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Καλησπέρα σε όλη την παρέα!! Καλέ πόσες είμαστε που έχουμε ξεκινήσει ήδη έχω χάσει το μέτρημα, καλή επιτυχία σε όλες μας!!!

Εγώ σήμερα έκανα εμβριομεταφορα, βάλαμε 2 εμβρυακια ΑΑ και περιμένω!!! Επίσης μπήκαμε και άλλα 4 κατάψυξη.

Με το καλό να φωλιάσουν!!! πότε έχεις χοριακή;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Με το καλό να φωλιάσουν!!! πότε έχεις χοριακή;;

Μου είπε σε 14 μέρες ...5 Ιουνίου ..

Ευχαριστώ πολύ 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσιαααα παμε καλα!! Απο τα 6 γονιμοποιήθηκαν και τα 6!!! ❤️🙏

Μπράβο κοπέλα μου! Τέλεια νέα και πολύ ενθαρρυντικό το γεγονός ότι γονιμοποιηθηκαν και τα 6! Εύχομαι τη Δευτέρα να έχεις 6 τέλειες βλαστοκυστες! Όλα θα πάνε καλά! Θα το δεις σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα! Πιστευετε η χοριακη αν γινει στις 12 ημερες σε μεταφορα με εμβρυα 3ης ημερας να δειξει αωστα αποτελεσματα ή θα ειναι νωρις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσιαααα παμε καλα!! Απο τα 6 γονιμοποιήθηκαν και τα 6!!! ❤️🙏

Μπράβο φιλενάδα!!!! Και Μίνι και 6 στα 6 είσαι σούπερ!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Καλησπέρα σε όλη την παρέα!! Καλέ πόσες είμαστε που έχουμε ξεκινήσει ήδη έχω χάσει το μέτρημα, καλή επιτυχία σε όλες μας!!!

Εγώ σήμερα έκανα εμβριομεταφορα, βάλαμε 2 εμβρυακια ΑΑ και περιμένω!!! Επίσης μπήκαμε και άλλα 4 κατάψυξη.

Μπράβο μπράβο!!!!! Εύχομαι να είναι το πιο τέλειο καλοκαίρι σου αγάπη!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Καλησπέρα σε όλη την παρέα!! Καλέ πόσες είμαστε που έχουμε ξεκινήσει ήδη έχω χάσει το μέτρημα, καλή επιτυχία σε όλες μας!!!

Εγώ σήμερα έκανα εμβριομεταφορα, βάλαμε 2 εμβρυακια ΑΑ και περιμένω!!! Επίσης μπήκαμε και άλλα 4 κατάψυξη.

Μια τεράστια χοριακη εύχομαι! Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nansi είπε:

Καλησπέρα σε όλη την παρέα!! Καλέ πόσες είμαστε που έχουμε ξεκινήσει ήδη έχω χάσει το μέτρημα, καλή επιτυχία σε όλες μας!!!

Εγώ σήμερα έκανα εμβριομεταφορα, βάλαμε 2 εμβρυακια ΑΑ και περιμένω!!! Επίσης μπήκαμε και άλλα 4 κατάψυξη.

Με το καλό να είναι αυτά τα εμβρυακια που θα σε κάνουν μανούλα!!!!! 🙏👶❤️👶❤️ Απόλαυσε το ταξίδι γλυκιά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η condios είπε:

Με το καλό να είναι αυτά τα εμβρυακια που θα σε κάνουν μανούλα!!!!! 🙏👶❤️👶❤️ Απόλαυσε το ταξίδι γλυκιά μου.

Με το καλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Bonbon είπε:

Κοριτσια καλησπερα! Πιστευετε η χοριακη αν γινει στις 12 ημερες σε μεταφορα με εμβρυα 3ης ημερας να δειξει αωστα αποτελεσματα ή θα ειναι νωρις?

Σε εμένα στις 12 μου είχε βάλει τη χοριακή και έδειξε μια χαρά! Με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσιαααα παμε καλα!! Απο τα 6 γονιμοποιήθηκαν και τα 6!!! ❤️🙏

Ουαου!!!!! Μπράβο κορίτσι μου! Όλα να πάνε τέλεια!!! 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nansi είπε:

Καλησπέρα σε όλη την παρέα!! Καλέ πόσες είμαστε που έχουμε ξεκινήσει ήδη έχω χάσει το μέτρημα, καλή επιτυχία σε όλες μας!!!

Εγώ σήμερα έκανα εμβριομεταφορα, βάλαμε 2 εμβρυακια ΑΑ και περιμένω!!! Επίσης μπήκαμε και άλλα 4 κατάψυξη.

Στα είπα κι αλλού κορίτσι μου!! Καλή επιτυχία! Αντε να ακούσουμε καλά νέα στις 5 Ιούνη!! 💙💙❤️💙❤️💙❤️

 

Κορίτσια μου εγώ σήμερα πέρασα επιτροπή!! Δόξα το θεό είχαμε πολύ τρέξιμο καθώς μας έλειπαν κάποιες σφραγιδες αλλά τα καταφεραμε! Ήταν και οι άνθρωποι πολύ διαλλακτικοι! Εν τέλει εγκριθηκαμε! Έχω ραντεβού Τετάρτη με τον γιατρό να δούμε πως θα κινηθούμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η blueheart είπε:

Χχμμμ εγώ ovitrelle δεν έκανα… είχα κάνει πριν την ωοληψια μόνο. Σε αυτόν τον κύκλο  ξεκίνησα cyclacur (απο αυτά που φτιάχνουν τα Φαρμακεία) την 4η μέρα, utrogestan την 14η και έχουμε προγραμματίσει εμβρυομεταφορα την 21η (17 μέρες δηλαδή μετά τα cyclacur)

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! Και σε σένα καλή επιτυχία εύχομαι 

Σε ευχαριστώ πολύ!

Εγώ την εμβρυομεταφορά την έκανα 22η μέρα ενώ τις προηγούμενες 4 φορές που δεν έκανα φυσικό 17η με 18η μέρα!Ευτυχώς αυτή η φορά ήταν και η τυχερή μας!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Με το καλό αύριο θα πάνε όλα τέλεια... Εύχομαι το πρωτόκολλο που θα ακολουθήσεις να σου φέρει ποιοτικα ωαριακια...και καλές γονημοποιησεις...🙏🤰🏻

Ευχαριστώ πολύ ❤️μακάρι να σας έχω καλά νέα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liveloula88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!

Εγώ την εμβρυομεταφορά την έκανα 22η μέρα ενώ τις προηγούμενες 4 φορές που δεν έκανα φυσικό 17η με 18η μέρα!Ευτυχώς αυτή η φορά ήταν και η τυχερή μας!

 

Είσαι έγκυος; Συγχαρητήρια!! Είχατε ψάξει το παράθυρο εμφύτευσης ή έτσι συμβαίνει στους φυσικούς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Καλησπέρα σε όλη την παρέα!! Καλέ πόσες είμαστε που έχουμε ξεκινήσει ήδη έχω χάσει το μέτρημα, καλή επιτυχία σε όλες μας!!!

Εγώ σήμερα έκανα εμβριομεταφορα, βάλαμε 2 εμβρυακια ΑΑ και περιμένω!!! Επίσης μπήκαμε και άλλα 4 κατάψυξη.

Μπραβο κοριτσι μου!!!! Με το καλο να φωλιάσουν στην κοιλιτσα σου!!! 🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μπράβο κοπέλα μου! Τέλεια νέα και πολύ ενθαρρυντικό το γεγονός ότι γονιμοποιηθηκαν και τα 6! Εύχομαι τη Δευτέρα να έχεις 6 τέλειες βλαστοκυστες! Όλα θα πάνε καλά! Θα το δεις σύντομα!

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!!!! Να εισαι καλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Apol είπε:

Μπράβο φιλενάδα!!!! Και Μίνι και 6 στα 6 είσαι σούπερ!!!!!!! 

Μακαρι να ειμαι σουπερ μεχρι το τελος!!! Χαιρομαι αλλα ειμαι και συγκρατημένη!!! Ολα καλα και για σενα να πανε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Καλησπέρα σε όλη την παρέα!! Καλέ πόσες είμαστε που έχουμε ξεκινήσει ήδη έχω χάσει το μέτρημα, καλή επιτυχία σε όλες μας!!!

Εγώ σήμερα έκανα εμβριομεταφορα, βάλαμε 2 εμβρυακια ΑΑ και περιμένω!!! Επίσης μπήκαμε και άλλα 4 κατάψυξη.

Σας το ειπα απο τον Απρίλιο οτι ο Μάιος θα ειναι δυνατός μηνας!!! Ελπιζω ετσι να ειναι και ο Ιούνιος, γεμάτος προσπάθειες και γεμάτος τερααααααστιες χοριακες!!! ❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰 Εεεεεελατε να γεμίσουμε με χαμογελα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/5/2021 at 3:12 ΜΜ, ο/η Apol είπε:

Αυτό που κάνουμε  εμείς δεν είναι σπριντ, είναι μαραθώνιος χωρίς να ξέρεις πότε θα τερματίσεις μετά από τόσα χιλιόμετρα που έχεις κάνει...Γιατί θα τερματίσεις, αυτό είναι σίγουρο αγαπημένες μου, όλες θα τερματίσουμε, νικήτριες!!!! Μόνο θαυμασμό γι'αυτό που κάνουμε και πολλή πίστη!!!

Τι ωραία που τα λες βρε κορίτσι μου!! Έτσι είναι όπως τα λες !! Όλες θα νικήσουμε!! Είδα ότι έβγαλες πολύ καλό αριθμό βλαστόκυστες :-) μπραβοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/5/2021 at 3:54 ΜΜ, ο/η JNtina είπε:

Βλαστοκυστες και τα 4! Κι ο εξωσωματικός το ιδιο μου ειπε οτι ειναι καλός αριθμός για μίνι... ευχομαι να προχωρήσουν κι αυτα!!! 

Είναι όντως πολύ καλός αριθμός κορίτσι μου !! Καλή επιτυχία εύχομαι σε όλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...