Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Σε αναμονή της ακατανόμαστης λοιπόν! Κ εγώ στην ίδια αναμονή ... Πρώτη φορά που ανυπομονώ να έρθει! 😂

Κ εγώ μια απ τα ίδια. Σήμερα νόμιζα ηρθε αλλά τίποτα… άντε να ξεκινήσουμε!!

@Αννια27 καλή επιτυχία κοριτσάκι μου. Εύχομαι να φωλιάσουν εκει για 9 μηνες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Όλα τα συναισθήματα αποδεκτά αλλά με μέτρο ε! Θέλουμε να πάνε όλα καλά κ θα πάνε! Αλλά ΑΝ μία στις τόσες δεν πάνε, δεν θα πεθάνουμε κιόλας ε! Εξάλλου είναι αποδεδειγμένο πως το σπορ της εξωσωματικής είναι για γερούς παίκτες! Τα βλαστάρια σου θα δώσουν την μάχη τους κ θα την κερδίσουν! Φιλιά στην κοιλίτσα!

Θα σας πω σε λίγες μέρες κοριτσάρα μου 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα! Τελικά τι είπατε με τον γιατρό θα κάνετε υστεροσκοπηση? Άντε με το καλό και η ωοληψια !

Καλημέρα κορίτσι μου!!!! Ο γιατρός μου είπε ότι δεν θεωρεί ότι είναι η στιγμή για υστεροσκοπιση και σκρατσινγκ..... θεωρεί ότι ήταν τυχαίο γεγονός...την Πέμπτη θα με δει για το ωάριο του μήνα για να προσπαθήσουμε να το πάρουμε και αυτό....εγώ θα επιμείνω λίγο ακόμα την Πέμπτη που θα τον δω γιατί φοβάμαι πως αν δεν το κάνω και πάει στραβά μετά θα χτυπιέμαι....εσύ σε τι φάση εισαι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσαρες μου μόλις γύρισα από την έμβρυο μεταφορά ,σας ευχαριστώ όλες πααααραααα πολυ για τις ευχές σας μακάρι να βγουν αληθινές!!! Ο γιατρός έμεινε πολύ ευχαριστημένος από την τοποθέτηση των εμβρύων εγώ δεν ένιωσα τίποτα και όταν με πήγαν στην ωοληψια έριξε και έναν ύπνο χαχα!! Μου έδωσε και ενέσεις αντιπηκτικες μια κάθε μέρα και κορτιζόνη ένα χάπι την ημέρα και συνεχίζω κανονικά τα χάπια προγεστερόνης και οιστροδιολης! Αυταααα κορίτσια μου όμορφα μόνο τα καλύτερα να έρχονται σε όλες σας!!!! 🥰

Καλοστεριωτα να είναι....μέσα από την καρδιά μου σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις μια τεράστια χοριακη......να προσέχεις τον εαυτό σου όχι απότομες κινήσεις και να ξεκουράζεσαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Κ μας ενημερώνεις εδώ τις κουτσομπόλες! 😉

Εννοείται θα σας ενημερώσω.....είναι γουρλιδικο το πινακακι σας θέλω να μπω οπωσδήποτε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!!! Ο γιατρός μου είπε ότι δεν θεωρεί ότι είναι η στιγμή για υστεροσκοπιση και σκρατσινγκ..... θεωρεί ότι ήταν τυχαίο γεγονός...την Πέμπτη θα με δει για το ωάριο του μήνα για να προσπαθήσουμε να το πάρουμε και αυτό....εγώ θα επιμείνω λίγο ακόμα την Πέμπτη που θα τον δω γιατί φοβάμαι πως αν δεν το κάνω και πάει στραβά μετά θα χτυπιέμαι....εσύ σε τι φάση εισαι????

Να επιμείνεις κορίτσακι μου εάν αυτό θα σε κάνει να αισθάνεσαι πιο ήρεμη να το κάνεις!! Έτσι κι αλλιώς έχω καταλάβει ότι η ψυχολογία μετράει πάρα πολύ σε όλες τις διαδικασίες της εξωσωματικής!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσαρες μου μόλις γύρισα από την έμβρυο μεταφορά ,σας ευχαριστώ όλες πααααραααα πολυ για τις ευχές σας μακάρι να βγουν αληθινές!!! Ο γιατρός έμεινε πολύ ευχαριστημένος από την τοποθέτηση των εμβρύων εγώ δεν ένιωσα τίποτα και όταν με πήγαν στην ωοληψια έριξε και έναν ύπνο χαχα!! Μου έδωσε και ενέσεις αντιπηκτικες μια κάθε μέρα και κορτιζόνη ένα χάπι την ημέρα και συνεχίζω κανονικά τα χάπια προγεστερόνης και οιστροδιολης! Αυταααα κορίτσια μου όμορφα μόνο τα καλύτερα να έρχονται σε όλες σας!!!! 🥰

Με το καλό σου εύχομαι μια τεράστια χοριακη κ δίδυμο μανούλα!! Ξεκουρασου τώρα κ σκέψου θετικά, έχεις 2 μωράκια στην κοιλίτσα σου, ξεκινά να τα χαϊδεύεις κ να τους μιλάς.. Κ να προσέχεις!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η dep14 είπε:

Γεια σας κοριτσια...μπερδευτηκα με την κυστικη ινωση που λεγατε...μονο αν ο αντρας εχει θεμα με το σπερμα θα βρεθει καποια μεταλλαξη;αν ειναι καλο το σπερμα ειναι πιο λιγες οι πιθανοτητες;

Η μετάλλαξη του γονιδίου της κυστικής ίνωσης στους άντρες δύναται να προκαλέσει σοβαρά προβλήματα στο σπέρμα. Συνήθως τους άντρες με σοβαρό πρόβλημα στο σπέρμα τους βάζουν οι ουρολόγοι να κάνουν την εξέταση της κυστικής ίνωσης και πολλοί άντρες έχουν βρει με αυτό τον τρόπο ότι είναι φορείς. Οπότε ένας άντρας με σοβαρό θέμα στο σπέρμα θα πρέπει να πάει σε εξειδικευμένο ουρολόγο για να τον ψάξει συνολικά, όχι μόνο για το συγκεκριμένο θέμα, και αναλόγως με τα ευρήματα, θα είναι και η προσέγγιση.

Στις γυναίκες τώρα, η συγκεκριμένη μετάλλαξη δεν προκαλεί κανενός είδους υπογονιμότητα, ούτε έχει κάποιο άλλο σύμπτωμα. Και δεν έχει καμία απολύτως σχέση με τη διαδικασία της εξωσωματικής αυτή καθαυτή, δηλαδή δεν επηρεάζει το αποτέλεσμα. Αλλά αν και οι 2 γονείς είναι φορείς, υπάρχει 25% πιθανότητα το παιδί να νοσήσει και μια και μιλάμε για εξωσωματική, όπου η σύλληψη είναι προγραμματισμένη, καλό είναι να ελέγχεται από πριν αρχικά η μητέρα και αν βρεθεί ότι είναι φορέας, και ο πατέρας, ώστε να προχωρήσουν σε προεμφυτευτικό έλεγχο, αν χρειαστεί και να μην ρισκάρουν να μπουν σε μία τέτοια διαδικασία και να ξοδέψουν πολλά χρήματα και στη συνέχεια να πρέπει να τερματίσουν την εγκυμοσύνη.

Με αυτό το σκεπτικό στο Γένεσις π.χ. σου βάζουν την εξέταση της κυστικής ίνωσης στο πακέτο με τις προτεινόμενες εξετάσεις πριν από την προσπάθεια. Από την άλλη, ο δικός μου εξωσωματιστής, τον οποίο πήρα τηλέφωνο μόλις έμαθα ότι είμαι φορέας, μου είπε να μην ανησυχώ, διότι η εικόνα του σπέρματος του άντρα μου δε συνάδει με κάποιον που είναι φορέας της νόσου. Και οι 2 απόψεις έχουν ένα Point...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Αννια27μου καλοστεριωτα να είναι τα εμβρυακια σου! Να τα δεις από κοντά σε 9 μήνες σου εύχομαι!!!! Ηρεμία τώρα κι χαλάρωση μόνο!!! 💙💙💙💙💙💙💪💪💪💪💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Τότε τα συγκεντρώνεις όλα από την αρχή. Βρήκες άκρη ή θέλεις να σου τα στείλω;

Σε ευχαριστώ πολύ! Βρήκα μια άκρη . Μάλλον επιτροπή περνάω την Παρασκευή τελικά και έχω αγχωθεί για τα χαρτιά απίστευτα γιατί δεν το περίμενα να μου γελάσει η τύχη και να μου κλείσουν πιο νωρίς.. Πιστεύω όμως ότι θα τα καταφέρουμε ..

Ερώτηση πολύ σημαντική για όσες πέρασαν 2η φορά επιτροπή για έγκριση φαρμάκων ( ουσιαστικά εγκρίνουν την 3η Και 4η φορά για να γίνω πιο διευκρινιστική ) . Ζητάνε χαρτί από τις προηγούμενες προσπάθειες που έχεις πραγματοποιήσει στο κέντρο που ήσουν .. Το έχω αυτό το χαρτί αλλά στο αποτέλεσμα λέει θετικό .. που όντως ήταν αλλά κατέληξε σε παλίνδρομη 😔 Αυτό δεν το γράφουν γιατί υποτίθεται μετά με παρακολουθούσε ο γυναικολόγος μου  .. Χρειάζεται να πάω να ζητήσω άλλο χαρτί ή αν βάλω το χαρτί της απόξεσης είμαι καλυμμένη  ? Pff .. πολύ τρέξιμο και άγχος αυτές τις μέρες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!!! Ο γιατρός μου είπε ότι δεν θεωρεί ότι είναι η στιγμή για υστεροσκοπιση και σκρατσινγκ..... θεωρεί ότι ήταν τυχαίο γεγονός...την Πέμπτη θα με δει για το ωάριο του μήνα για να προσπαθήσουμε να το πάρουμε και αυτό....εγώ θα επιμείνω λίγο ακόμα την Πέμπτη που θα τον δω γιατί φοβάμαι πως αν δεν το κάνω και πάει στραβά μετά θα χτυπιέμαι....εσύ σε τι φάση εισαι????

Έχε του εμπιστοσύνη κάτι θα ξέρει...εξάλλου όντως επειδή έγινε μια φορά δεν σημαίνει ότι υπάρχει κάτι που πρέπει να σε ανησυχεί. Επομένως δεν θα πάρεις καθόλου φάρμακα για αν παρετε το ωάριο του μήνα ? Να σου πω προλακτίνη έχεις δει είναι οκ? Μου έσκασε τώρα γιατί διάβαζα στο άλλο φορουμ ότι για να μείνεις έγκυος πρέπει να είναι ρυθμισμένη...

εγώ περιμένω να έρθει η ακατανομαστη, έχω παραγγείλει ovitrelle orgalutran προγεστερόνη όπως μου έγραψε ο γιατρός και μάλλον θα τα έχω αύριο στο φαρμακείο, άσε τι τράβηξα με αυτές τις έλλειψεις... Μάλλον θα ξεκινήσω αρχές της επόμενης εβδομάδας ενέσεις...μου είπε την 3η ημέρα περιόδου puregon 150 μονάδες .. ανυπομονώ αλλά όσο περνάνε οι μέρες αγχώνομαι και προσπαθώ να μην αγχώνομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

Με το καλό σου εύχομαι μια τεράστια χοριακη κ δίδυμο μανούλα!! Ξεκουρασου τώρα κ σκέψου θετικά, έχεις 2 μωράκια στην κοιλίτσα σου, ξεκινά να τα χαϊδεύεις κ να τους μιλάς.. Κ να προσέχεις!!! ❤️❤️

Σε ευχαριστώ κοριτσάρα μου , ευχαριστω πολύ !! Εύχομαι όλες μας να μην ταλαιπωρήθουμε άλλο και σε λίγο καιρό να μιλάμε μόνο για μπειμπιλινο και γάλατα :-) :-) !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

@Αννια27μου καλοστεριωτα να είναι τα εμβρυακια σου! Να τα δεις από κοντά σε 9 μήνες σου εύχομαι!!!! Ηρεμία τώρα κι χαλάρωση μόνο!!! 💙💙💙💙💙💙💪💪💪💪💪

Συγκίνηση τα λόγια σας ,μακάρι να συγκινηθώ από χαρά σε λίγες μέρες!! Ειδομεν !! Ευχαριστώ κορίτσακι μου ,να δημιουργήσεις σύντομα μια μεγάλη υγειης οικογένεια 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η FAITH_ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Βρήκα μια άκρη . Μάλλον επιτροπή περνάω την Παρασκευή τελικά και έχω αγχωθεί για τα χαρτιά απίστευτα γιατί δεν το περίμενα να μου γελάσει η τύχη και να μου κλείσουν πιο νωρίς.. Πιστεύω όμως ότι θα τα καταφέρουμε ..

Ερώτηση πολύ σημαντική για όσες πέρασαν 2η φορά επιτροπή για έγκριση φαρμάκων ( ουσιαστικά εγκρίνουν την 3η Και 4η φορά για να γίνω πιο διευκρινιστική ) . Ζητάνε χαρτί από τις προηγούμενες προσπάθειες που έχεις πραγματοποιήσει στο κέντρο που ήσουν .. Το έχω αυτό το χαρτί αλλά στο αποτέλεσμα λέει θετικό .. που όντως ήταν αλλά κατέληξε σε παλίνδρομη 😔 Αυτό δεν το γράφουν γιατί υποτίθεται μετά με παρακολουθούσε ο γυναικολόγος μου  .. Χρειάζεται να πάω να ζητήσω άλλο χαρτί ή αν βάλω το χαρτί της απόξεσης είμαι καλυμμένη  ? Pff .. πολύ τρέξιμο και άγχος αυτές τις μέρες ..

Δεν ξέρω να σου απαντήσω αλλά σου εύχομαι καλή επιτυχία κορίτσι μου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσαρες μου μόλις γύρισα από την έμβρυο μεταφορά ,σας ευχαριστώ όλες πααααραααα πολυ για τις ευχές σας μακάρι να βγουν αληθινές!!! Ο γιατρός έμεινε πολύ ευχαριστημένος από την τοποθέτηση των εμβρύων εγώ δεν ένιωσα τίποτα και όταν με πήγαν στην ωοληψια έριξε και έναν ύπνο χαχα!! Μου έδωσε και ενέσεις αντιπηκτικες μια κάθε μέρα και κορτιζόνη ένα χάπι την ημέρα και συνεχίζω κανονικά τα χάπια προγεστερόνης και οιστροδιολης! Αυταααα κορίτσια μου όμορφα μόνο τα καλύτερα να έρχονται σε όλες σας!!!! 🥰

Κοριτσι μου γλυκο αντε μπραβο να φωλιασουν για τα καλα μεσα σου κ να γνωρίστηκε σε 9μηνες 🍀🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η FAITH_ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Βρήκα μια άκρη . Μάλλον επιτροπή περνάω την Παρασκευή τελικά και έχω αγχωθεί για τα χαρτιά απίστευτα γιατί δεν το περίμενα να μου γελάσει η τύχη και να μου κλείσουν πιο νωρίς.. Πιστεύω όμως ότι θα τα καταφέρουμε ..

Ερώτηση πολύ σημαντική για όσες πέρασαν 2η φορά επιτροπή για έγκριση φαρμάκων ( ουσιαστικά εγκρίνουν την 3η Και 4η φορά για να γίνω πιο διευκρινιστική ) . Ζητάνε χαρτί από τις προηγούμενες προσπάθειες που έχεις πραγματοποιήσει στο κέντρο που ήσουν .. Το έχω αυτό το χαρτί αλλά στο αποτέλεσμα λέει θετικό .. που όντως ήταν αλλά κατέληξε σε παλίνδρομη 😔 Αυτό δεν το γράφουν γιατί υποτίθεται μετά με παρακολουθούσε ο γυναικολόγος μου  .. Χρειάζεται να πάω να ζητήσω άλλο χαρτί ή αν βάλω το χαρτί της απόξεσης είμαι καλυμμένη  ? Pff .. πολύ τρέξιμο και άγχος αυτές τις μέρες ..

Νομιζω πως στο κεντρο που εισαι με ενα τηλεφωνο θα σου λυθει η απορια. μεσα στο site της επιτροπης που εριξα μια ματια δεν αναφέρει τι κανεις σε αυτη τη περιπτωση.  Στην Αθηνα περνας επιτροπη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Σε ευχαριστώ κοριτσάρα μου , ευχαριστω πολύ !! Εύχομαι όλες μας να μην ταλαιπωρήθουμε άλλο και σε λίγο καιρό να μιλάμε μόνο για μπειμπιλινο και γάλατα :-) :-) !!!

Πόσο τελεια θα είναι αυτή η εποχή, ελπίζω το forum να συνεχίσει τις επιτυχίες του!!! Άσχετο αλλά τα φάρμακα για την προετοιμασία της εμβρυομεταφορας τα βρήκες εύκολα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Δεν ξέρω να σου απαντήσω αλλά σου εύχομαι καλή επιτυχία κορίτσι μου :-)

Ευχαριστώ πολύ ! και σε σένα εύχομαι καλή επιτυχία και σε 2 εβδομάδες να πάρεις τα πιο όμορφα νέα του κόσμου !😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Νομιζω πως στο κεντρο που εισαι με ενα τηλεφωνο θα σου λυθει η απορια. μεσα στο site της επιτροπης που εριξα μια ματια δεν αναφέρει τι κανεις σε αυτη τη περιπτωση.  Στην Αθηνα περνας επιτροπη; 

Ναι ..Στο Αιγάλεω .. Από το δικό μου κέντρο μου είπαν ότι θα πρέπει να γράφουν ότι ήταν παλίνδρομη .. Θα πάρω τηλ αύριο το προηγούμενο κέντρο που ήμουν να ρωτήσω . Ελπίζω να μπορούν να το διορθώσουν γιατί είμαι πολύ οριακά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Margitc είπε:

Κοριτσι μου γλυκο αντε μπραβο να φωλιασουν για τα καλα μεσα σου κ να γνωρίστηκε σε 9μηνες 🍀🧿

Ευχαριστώ πολυυυυυυ γλυκάκι :-) ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

Ευχαριστώ πολύ ! και σε σένα εύχομαι καλή επιτυχία και σε 2 εβδομάδες να πάρεις τα πιο όμορφα νέα του κόσμου !😇

Και εγώ Αιγάλεω πέρασα επιτροπή κορίτσακι μου!! Όλα θα πάνε καλά,καλή επιτυχία να έχεις!! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ :-) !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Πόσο τελεια θα είναι αυτή η εποχή, ελπίζω το forum να συνεχίσει τις επιτυχίες του!!! Άσχετο αλλά τα φάρμακα για την προετοιμασία της εμβρυομεταφορας τα βρήκες εύκολα; 

Και εγώ το ελπίζω κορίτσακι μου,για όλες μας!!! Κοίτα τα cyclacur δεν τα βρήκα και πήρα οιστροδιολη φτιαχτή!! Τα ultrogestan υπάρχουν κανονικά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Κ εγώ μια απ τα ίδια. Σήμερα νόμιζα ηρθε αλλά τίποτα… άντε να ξεκινήσουμε!!

@Αννια27 καλή επιτυχία κοριτσάκι μου. Εύχομαι να φωλιάσουν εκει για 9 μηνες. 

Κι εγώ έχω αρχίσει και έχω πονακια από εχτές που έρχονται και φεύγουν! Ελπίζω να έρθει σύντομα η ακατανομαστη! Άντα να ξεκινήσουμε αυτό λέω κι εγώ !! Κορίτσια τι θα κάναμε η μία χωρίς την άλλη μου δίνουν απίστευτη δύναμη τα λόγια σας και που μιλάω με ανθρώπους που με καταλαβαίνουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η FAITH_ είπε:

Ναι ..Στο Αιγάλεω .. Από το δικό μου κέντρο μου είπαν ότι θα πρέπει να γράφουν ότι ήταν παλίνδρομη .. Θα πάρω τηλ αύριο το προηγούμενο κέντρο που ήμουν να ρωτήσω . Ελπίζω να μπορούν να το διορθώσουν γιατί είμαι πολύ οριακά. 

Αρα μην αγχωνεσαι αυτα αμεσως μπορουν να στα φτιαξουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Σε αναμονή της ακατανόμαστης λοιπόν! Κ εγώ στην ίδια αναμονή ... Πρώτη φορά που ανυπομονώ να έρθει! 😂

 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Καλά αποτελέσματα κοριτσάκι μου που θα τα έχεις καθόσον είναι θέμα χρόνου κ καθαρά διαδικαστικό όταν ο φάκελος δεν είναι ελλιπής. Αλήθεια πού καταθέτεις; Καταλαβαίνω επαρχία κ όχι Αθήνα;

Κ εγω πρωτη φορα περιμενω με τετοια λαχταρα να αδιαθετησω...ποτε δεν τ περιμενα αυτο!

Θεσσαλονικη ειμαι εγω..

στις πριν 8 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσαρες μου μόλις γύρισα από την έμβρυο μεταφορά ,σας ευχαριστώ όλες πααααραααα πολυ για τις ευχές σας μακάρι να βγουν αληθινές!!! Ο γιατρός έμεινε πολύ ευχαριστημένος από την τοποθέτηση των εμβρύων εγώ δεν ένιωσα τίποτα και όταν με πήγαν στην ωοληψια έριξε και έναν ύπνο χαχα!! Μου έδωσε και ενέσεις αντιπηκτικες μια κάθε μέρα και κορτιζόνη ένα χάπι την ημέρα και συνεχίζω κανονικά τα χάπια προγεστερόνης και οιστροδιολης! Αυταααα κορίτσια μου όμορφα μόνο τα καλύτερα να έρχονται σε όλες σας!!!! 🥰

Τελεια! Ομορφη στιγμη! Ποτε σου ειπε για χοριακη? Μετρας αντιστροφα λοιπον! Κ εμεις αγωνιουμε μαζι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...