Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

περιμενε ρε συ 

οτι ειναι συγκρατημενοσ δε σημαινει κατι

 δε σου ειπε οτι δε πασ καλα το 50% ειναι ενα πολυ καλο ποσοστο πιστευω!!

Ναι ρε σύ, αλλά δεν έχει κανένα στοιχείο εναντίον αυτής της εγκυμοσύνης προς το παρόν τουλάχιστον. Η χοριακή πάει καλά, είναι πολύ νωρίς αλλά είδαμε σάκο, γιατί να μου χαλάει την ψυχολογία με το να μου λεει 50% θα πάει καλά και ότι θα είμαι case study έτσι και γεννήσω.

Μου είπε επίσης - ξέχασα να σας το πω- , ότι ένα 20% σε αυτή την ηλικία είναι υγιή τα εμβρυα, του λέω έχω βάλει 19 (που ειναι η αλήθεια) μπορεί να είναι το 1 το υγιές!!  
Και να σου πω και κάτι άλλο, μου τα έχει ξαναπεί αυτά και πριν την προσπάθεια. Εκατομμύρια φορές. Αλλά τώρα αφού έμεινα, ας πάμε one step at a time. Δεν χρειαζόταν να πει τίποτα απολύτως. 
 Αν δει κάτι στην πορεία οκ, προφανώς και είμαι μεγάλη το έχω εμπεδώσει. Προφανώς και πολλά μπορούν να πάνε στραβά, προφανώς είναι όλα πιο δύσκολα όσο μεγαλώνεις. Αλλά λίγη πίστη και αισιοδοξία δεν έβλαψε ποτέ κανέναν. 
Εύχομαι από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά και για τις 2 μας την επόμενη εβδομάδα που είναι και η Μεγάλη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Έχεις δίκιο και ο άντρας μου ήθελε να τον πάρει τηλ να τον βρίσει. Με το ζόρι τον κράτησα.
Αλλά αυτός έτσι είναι μάλλον, προδικάζει επειδή έχει δει πολλά ή προετοιμάζει; Τι να πω; Λες και εγώ δεν ξέρω τι γίνεται αφού έχω κάνει τόσες προσπάθειες, και εφόσον προς το παρόν τουλάχιστον δεν βλέπει κάτι ανησυχητικό γιατί να μου χαλάει την ψυχολογία; Μου είπε κιόλας ότι θα είμαι case study έτσι και πάω καλά και γεννήσω. 
Θα προσπαθήσω να φτιάξω πάλι την ψυχολογία μου, γιατί τώρα είναι στα πατώματα. Γι’ αυτό σας λέω η καθεμία κουβαλάει το δικό της σταυρό. 

ε οχι αυτα δε λέηγοντai περι case study

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Ναι ρε σύ, αλλά δεν έχει κανένα στοιχείο εναντίον αυτής της εγκυμοσύνης προς το παρόν τουλάχιστον. Η χοριακή πάει καλά, είναι πολύ νωρίς αλλά είδαμε σάκο, γιατί να μου χαλάει την ψυχολογία με το να μου λεει 50% θα πάει καλά και ότι θα είμαι case study έτσι και γεννήσω.

Μου είπε επίσης - ξέχασα να σας το πω- , ότι ένα 20% σε αυτή την ηλικία είναι υγιή τα εμβρυα, του λέω έχω βάλει 19 (που ειναι η αλήθεια) μπορεί να είναι το 1 το υγιές!!  
Και να σου πω και κάτι άλλο, μου τα έχει ξαναπεί αυτά και πριν την προσπάθεια. Εκατομμύρια φορές. Αλλά τώρα αφού έμεινα, ας πάμε one step at a time. Δεν χρειαζόταν να πει τίποτα απολύτως. 
 Αν δει κάτι στην πορεία οκ, προφανώς και είμαι μεγάλη το έχω εμπεδώσει. Προφανώς και πολλά μπορούν να πάνε στραβά, προφανώς είναι όλα πιο δύσκολα όσο μεγαλώνεις. Αλλά λίγη πίστη και αισιοδοξία δεν έβλαψε ποτέ κανέναν. 
Εύχομαι από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά και για τις 2 μας την επόμενη εβδομάδα που είναι και η Μεγάλη. 

κοιτα σου απαντησα και παρακάτω περι case study απαραδεκτο , εμενα να εινια καποιοσ συγκρατημένοσ δε με πειραζει ,αλλά εδω εχουμε κατι αλλο που λεγεται κοψιμο φτερων και μελλοντικο πλασαρισμα δανεικων και εκει εγώ θα στρλαβωνα πολύ εφόσον ξενκινησαμε ετσι πρεπει να το στηριξουμε και οι 2 γιατροσ και μητερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Καλημέρα σε όλες και καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που ξέχασα να ευχηθώ πριν

Σήμερα στον υπέρηχο είδαμε τη καρδιά απλά να αναβοσβήνει δε καταφέραμε να την ακουσουμε

Μου είπε να κάνω χοριακή και να πάω τη Μ Δευτερα

Τι να πω ρε σεις τι θρίλερ ζω

Ένα βήμα τη φορά!! Είδατε καρδούλα, την επόμενη θα την ακούσετε κιόλας!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η TRigirl είπε:

Ναι ρε σύ, αλλά δεν έχει κανένα στοιχείο εναντίον αυτής της εγκυμοσύνης προς το παρόν τουλάχιστον. Η χοριακή πάει καλά, είναι πολύ νωρίς αλλά είδαμε σάκο, γιατί να μου χαλάει την ψυχολογία με το να μου λεει 50% θα πάει καλά και ότι θα είμαι case study έτσι και γεννήσω.

Μου είπε επίσης - ξέχασα να σας το πω- , ότι ένα 20% σε αυτή την ηλικία είναι υγιή τα εμβρυα, του λέω έχω βάλει 19 (που ειναι η αλήθεια) μπορεί να είναι το 1 το υγιές!!  
Και να σου πω και κάτι άλλο, μου τα έχει ξαναπεί αυτά και πριν την προσπάθεια. Εκατομμύρια φορές. Αλλά τώρα αφού έμεινα, ας πάμε one step at a time. Δεν χρειαζόταν να πει τίποτα απολύτως. 
 Αν δει κάτι στην πορεία οκ, προφανώς και είμαι μεγάλη το έχω εμπεδώσει. Προφανώς και πολλά μπορούν να πάνε στραβά, προφανώς είναι όλα πιο δύσκολα όσο μεγαλώνεις. Αλλά λίγη πίστη και αισιοδοξία δεν έβλαψε ποτέ κανέναν. 
Εύχομαι από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά και για τις 2 μας την επόμενη εβδομάδα που είναι και η Μεγάλη. 

Ότι και να πεις είναι λίγο! Αντί να σε ηρεμήσει και να σε κάνει να χαίρεσαι με κάθε εμπόδιο που ξεπερνιέται σε ρίχνει στα πατώματα! Καλο είναι να είσαι επιφυλακτικός αλλά όχι κ έτσι!! Πάντως μπράβο για τα ωραία νέα! Κ άσε το γιατρό να λέει! Πίστη ελπίδα και αισιοδοξία! Όλα θα πάνε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kateriniwk είπε:

Σας εχω και καλυτερο.... Μετα την αποβολη η πρωτη γιατρος που ειχα... ( Το μονο καλο που προσφερε ηταν που με εστειλε στη λευκου) γινεται η αποβολη παω να ελεγξει εγω σοκαρισμενη αγχωμενη στεναχωρημενη , βλεπει ..της κανω μια ερωτηση γυναικολογικη απο φοβο..η απαντηση ηταν " γινατε και γιατροι τωρα ολοι...μηπως θες να σηκωθεις να ελεγχθεις μονη ?" Λεω δεν θα μιλησω αστην ... Δεν το ξεχασα ομως ... Περναει ενας χρονος μωρο τιποτα.. παμε με τον αντρα μαζι καθομαστε , ειχα αγχος οντως αλλα δεν εσπαζα @@ , εκανα τη βασικη ερωτηση , μηπως να κανουμε ενα σπερμοδιαγραμμα, 2 χρονια δεν εμενα , ηρθε μια ασχετη αποβολη και περναει ενας χρονοε και τιποτα... Ο καημενος ο αντρας μου ελεγε γιατρε να κανουμε οτι χρειαστει... Η απαντηση...

" Οχι αγορι μου αφου εμεινε μια φορα εγκυος θα ξαναμεινει , τετοιες ειναι με αγχος και σας ζαλιζουν και εσας και μετα τις χωριζετε ( αυτο το ειπε τυπου αστειο και καλα) , μην κανεις τιποτα αυτη με αυτο ρο αγχς που εχει δεν θα κανει παιδι αν δεν χαλαρωσει και στη τελικη κατι τετοιες καλυτερα να μην κανουν γιατι βγαζουν αγχωμεναα παιδια.. πας στο σχολειο και βλεπεις το 5 χρονο με αγχος.." 

εγω κοκκαλο δεν εβγαλα αχνα γιατι λεω αν μιλησω τωρα σηκωτη θα τη βγαλω εξω ... Το μονο που ειπα ηταν ευχαριστω για την εκτιμηση , αλλα ειστε σκληρη με ανθρωππυ δεν ξερετε καν γιατι εχει αγχος ...  Σηκωθηκα εφυγα αλλα δεν θα την ξεχασω ποτε την μαλακο! Αν κανω παιδι θα θελα να της το παω μεσα στα μουτρα και να την πω σκισε τα πτυχια σου μανταμ... Αν εμενα σεσενα ακομα ουτε σπερμοδιαγραμμα δεννθα κανει. 🪳🪳🪳🪳🪳🪳

Συγνωμη αλλά πρέπει να γραφτεί το όνομα για να μην την πατήσει ποτέ κανένας και πάει σε αυτή τη γιατρό! Δηλαδή έλεος καπου! Λυπάμαι πολύ που σου ετυχε κάτι τέτοιο αλλά αυτοί οι άνθρωποι κάποια στιγμή πρέπει να τιμωρούνται με τον μοναδικό τρόπο που διαθέτουμε ως πελάτες : την αποφυγή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Καλημέρα σε όλες και καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που ξέχασα να ευχηθώ πριν

Σήμερα στον υπέρηχο είδαμε τη καρδιά απλά να αναβοσβήνει δε καταφέραμε να την ακουσουμε

Μου είπε να κάνω χοριακή και να πάω τη Μ Δευτερα

Τι να πω ρε σεις τι θρίλερ ζω

Μια χαρά ποσό εβδομάδων είσαι; Ναι κάποιοι υπέρηχοι δεν μπορούν να πιάσουν τόσο νωρίς την καρδούλα όποτε μην αγχώνεσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Μια χαρά ποσό εβδομάδων είσαι; Ναι κάποιοι υπέρηχοι δεν μπορούν να πιάσουν τόσο νωρίς την καρδούλα όποτε μην αγχώνεσαι 

μπα οχι ρε συ

 ειμαι 7 εβδομαδων και μαλιστα ουτε οι χοριακες ανεβαινουν σωστα , αστα απο οπου και να το πιασεις....

 απλα για τη χοριακη ειπαμε μπασ και φταει ο δευτερος σακος που δε μεγαλώνει αλλα μεσα σε 2 εβδομαδεσ η χοριακη απο 1231 πηγε 5144 τραγωδια αστο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Καλημέρα κι από μένα σε όλα τα κορίτσια, μακάρι να έχουμε μόνο θετικά νέα και να πάμε όλες καλά. 


Ειναι σημαντικό ότι είδατε την καρδιά, λογικά θα την ακούσετε την επόμενη εβδομάδα! 


Θρίλερ πιστεύω ζούμε όλες, η καθεμιά για τον δικό της λόγο, μόνο αυτές που κρατάνε το/ τα μωράκι/α τους αγκαλιά έχουν κάπως ηρεμήσει. 

Κι εγώ σήμερα που πήγα για υπέρηχο δεν ήταν καθόλου ενθαρρυντικός γιατί πιστεύει λόγω ηλικίας είναι 50% οι πιθανότητες να πάει καλά. Παρόλο που ήταν πολύ νωρίς για υπέρηχο και μου είπε στην αρχή τι πήγα να κάνω… ενώ η μαία του μου τηλ και μου είπε να πάω… είδαμε έναν μικρό σάκο αλλά ως εκεί, 5+3 ειμαι. Μου είπε να πάω 6+4 την Μ. Τρίτη και ότι θα πρέπει να ακούσουμε καρδιά. Δεν μου άρεσε που ήταν απαισιόδοξος, μου χάλασε τελείως την θετική στάση που είχα έως τώρα. 

Πολύ καλή επιτυχία στα κορίτσια που περιμένουν τις χοριακές τους και σε αυτές που περιμένουν να εξελιχθεί καλά!  

 


 

🤔 είναι όντος πολύ νωρίς και επίσης δεν είναι πάντα ότι θα ακούσεις καρδούλα στην 6η εβδομάδα ως 8η εβδομάδα μπορείς να ακούσεις θα ήθελα να μάθω πιος γιατρός είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

μπα οχι ρε συ

 ειμαι 7 εβδομαδων και μαλιστα ουτε οι χοριακες ανεβαινουν σωστα , αστα απο οπου και να το πιασεις....

 απλα για τη χοριακη ειπαμε μπασ και φταει ο δευτερος σακος που δε μεγαλώνει αλλα μεσα σε 2 εβδομαδεσ η χοριακη απο 1231 πηγε 5144 τραγωδια αστο

Αυτό για το υπέρηχο στο λέω σίγουρα γιατι το έχω ρωτήσει σε γιατρούς και μου είπαν παίζει μεγάλο ρόλο το μηχάνημα αν είναι πιο παλιό δύσκολα πιάνουν μια καρδούλα μικρή από την στιγμή που είδες να παλετε είναι καλό πάει να πει ότι χτυπάει. Επίσης να ξέρεις ότι πάνω από 3χιλ να χοριακη αργεί πολύ να ανεβεί δεν ανεβαίνει όπως στην αρχή. Όπως μην χάνεις καμία ελπίδα γιατι έχουμε δει πολλά γνωστή μου δεν ανέβηκε ποτέ η χοριακη τις ίσα που έπεφτε κιόλας και τώρα κρατεί το γιο τις μέχρι να γεννήσει τις έλεγαν μην έχεις ελπίδα μπορεί ανάποδα στιγμή να σταματήσει να όμως που τώρα έχει το παιδάκι τις και είναι υγιέστατο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

🤔 είναι όντος πολύ νωρίς και επίσης δεν είναι πάντα ότι θα ακούσεις καρδούλα στην 6η εβδομάδα ως 8η εβδομάδα μπορείς να ακούσεις θα ήθελα να μάθω πιος γιατρός είναι 

σου στειλα μηνυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Αυτό για το υπέρηχο στο λέω σίγουρα γιατι το έχω ρωτήσει σε γιατρούς και μου είπαν παίζει μεγάλο ρόλο το μηχάνημα αν είναι πιο παλιό δύσκολα πιάνουν μια καρδούλα μικρή από την στιγμή που είδες να παλετε είναι καλό πμα μεγαλη εβδομαδα να μπω σε τετοια διαδικασίαάει να πει ότι χτυπάει. Επίσης να ξέρεις ότι πάνω από 3χιλ να χοριακη αργεί πολύ να ανεβεί δεν ανεβαίνει όπως στην αρχή. Όπως μην χάνεις καμία ελπίδα γιατι έχουμε δει πολλά γνωστή μου δεν ανέβηκε ποτέ η χοριακη τις ίσα που έπεφτε κιόλας και τώρα κρατεί το γιο τις μέχρι να γεννήσει τις έλεγαν μην έχεις ελπίδα μπορεί ανάποδα στιγμή να σταματήσει να όμως που τώρα έχει το παιδάκι τις και είναι υγιέστατο 

μακαρι τι να πω ... κραταω μικρο καλάθι ή μαλλον καθόλου καλάθι

με πειραζει που μεγάλη εβδομαδα θα μπ΄ω σε τέτοια διαδικασια

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Salvation78 είπε:

μακαρι τι να πω ... κραταω μικρο καλάθι ή μαλλον καθόλου καλάθι

με πειραζει που μεγάλη εβδομαδα θα μπ΄ω σε τέτοια διαδικασια

 

Κοπέλα μου μην χάνεις την ελπίδα σου αλήθεια έρχεται και μεγάλη εβδομάδα και θα δεις ότι όλα θα είναι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Luna777 είπε:

Κοριτσάκια καλημέρα! Ευχαριστώ παρα πολύ! Πήγα το πρωί και είχε πολύ κόσμο στο μικροβιολογικό. Μου είπαν αργά το απόγευμα θα μου τα στείλουν. Με έχει φάει η αγωνία! Εντωμεταξύ απο το πρωί σήμερα έχω στο σκούπισμα καφέ...ελπίζω να ειναι για καλό 🙏

@Παρασκευαιδου κορίτσι μου, αφού είναι τόσο λίγο αίμα, μάλλον της εμφύτευσης θα είναι! Επειδή ομως παίρνεις και αντιπηκτικές, πάτε καλύτερα και ένα τηλ στο κέντρο σου για να είσαι πιο ήρεμη. 

Αντε βρε αγάπη μου έχω σκάσει μαζί σου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Salvation78 είπε:

Ελπίδα πες μας πως εισαι βρε , μη μασ κρατας σε αγωνια κοριτσακι μας

Καλα ειμαι βρε. Στη δουλειά ήμουν.  Πονοι περίοδου τεστ εγκυμοσύνης αρνητικό.  Και με έπιασαν τα κλάματα. Πολλά μαζεμένα νεθρα , απογοήτευση όλα μαζί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

μακαρι τι να πω ... κραταω μικρο καλάθι ή μαλλον καθόλου καλάθι

με πειραζει που μεγάλη εβδομαδα θα μπ΄ω σε τέτοια διαδικασια

 

Καταρχήν είδατε να πάλετε η καρδούλα.  Αυτό χρειάζεται να δεις. Εμένα μόνο θετικά μου δείχνουν όλα αυτά.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλα ειμαι βρε. Στη δουλειά ήμουν.  Πονοι περίοδου τεστ εγκυμοσύνης αρνητικό.  Και με έπιασαν τα κλάματα. Πολλά μαζεμένα νεθρα , απογοήτευση όλα μαζί. 

Έλα μη πέφτεις η  TRigirl έβγαινε αρνητική μέχρι το τελευταίο βράδυ σωστά δε λέω? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καταρχήν είδατε να πάλετε η καρδούλα.  Αυτό χρειάζεται να δεις. Εμένα μόνο θετικά μου δείχνουν όλα αυτά.  

Μακάρι ρε Ελπίδα μου αλλά και η χοριακη από 1213 πήγε 5144 σε 14 μέρες τραγική αυξηση

Το μόνο που με παρηγορεί είναι ότι έχω το δεύτερο κενό σάκο που μπορεί να επηρεάζει τη χοριακή? 

Λέω εγώ τώρα για να παρηγοριεμαι

Θα με περάσετε για τρελή αλλά εγώ κάποια στιγμή άκουσα χτύπους καρδιάς όταν πίεσα τη κοιλιά μου μόνη μου χαμηλα

Εκείνη τη στιγμή είπε ο γιατρός κράτα την αναπνοή σου κάτι ακούω.. Και μετά είπε είναι μικρές δομές την άλλη εβδομάδα μάλλον θα ακουσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Μακάρι ρε Ελπίδα μου αλλά και η χοριακη από 1213 πήγε 5144 σε 14 μέρες τραγική αυξηση

Το μόνο που με παρηγορεί είναι ότι έχω το δεύτερο κενό σάκο που μπορεί να επηρεάζει τη χοριακή? 

Λέω εγώ τώρα για να παρηγοριεμαι

Θα με περάσετε για τρελή αλλά εγώ κάποια στιγμή άκουσα χτύπους καρδιάς όταν πίεσα τη κοιλιά μου μόνη μου χαμηλα

Εκείνη τη στιγμή είπε ο γιατρός κράτα την αναπνοή σου κάτι ακούω.. Και μετά είπε είναι μικρές δομές την άλλη εβδομάδα μάλλον θα ακουσεις

Η @twinkletwinlkle σαν εσένα δεν είχε καλές χορικες όμως το μωράκι της είναι τώρα εκεί στην κοιλίτσα της και μας χαίρεταει.  

 

Και εγω πιστεύω ότι θα ακούσεις την άλλη εβδομάδα.  Έχει βολευτεί σε σημείο που δεν το πιάνει ο υπέρηχος. 

Το έχουμε δει σε πολλές εγκυμοσύνες που ο πλακούντα είναι μπροστά σκέψου σα να το έχει τον πλακούντα μπροστά του και αυτό κάνει τζα και κρύβεται.  

Είχε πιει υγρα; που σου ειπα; θέλει γεμάτη κύστη.  Επίσης την ώρα του υπερηχου μιλά του . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Η @twinkletwinlkle σαν εσένα δεν είχε καλές χορικες όμως το μωράκι της είναι τώρα εκεί στην κοιλίτσα της και μας χαίρεταει.  

 

Και εγω πιστεύω ότι θα ακούσεις την άλλη εβδομάδα.  Έχει βολευτεί σε σημείο που δεν το πιάνει ο υπέρηχος. 

Το έχουμε δει σε πολλές εγκυμοσύνες που ο πλακούντα είναι μπροστά σκέψου σα να το έχει τον πλακούντα μπροστά του και αυτό κάνει τζα και κρύβεται.  

Είχε πιει υγρα; που σου ειπα; θέλει γεμάτη κύστη.  Επίσης την ώρα του υπερηχου μιλά του . 

Όχι δεν είχα πιει τίποτα σκεφτόμουν αν μου πει για απόξεση να είμαι νηστική να με πάρει σήμερα 

Να του μιλάω λες από μέσα μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Όχι δεν είχα πιει τίποτα σκεφτόμουν αν μου πει για απόξεση να είμαι νηστική να με πάρει σήμερα 

Να του μιλάω λες από μέσα μου? 

Καλε και αποξεση να σε έπαιρνε μέσα θα κατουρουσες και τέλος. Για αυτό δεν μπορούσε να δει θέλει γεμάτη φούσκα. Ε.. τζάμπα αγχώνεσαι τοτε . 

Οχι κανονικά να ακούσει τη φωνή σου θα ξεβολευτει από εκεί που είναι ώστε να μπορέσετε καλύτερα να  το δείτε.  😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλε και αποξεση να σε έπαιρνε μέσα θα κατουρουσες και τέλος. Για αυτό δεν μπορούσε να δει θέλει γεμάτη φούσκα. Ε.. τζάμπα αγχώνεσαι τοτε . 

Οχι κανονικά να ακούσει τη φωνή σου θα ξεβολευτει από εκεί που είναι ώστε να μπορέσετε καλύτερα να  το δείτε.  😉

Αντε να πάω μεγάλη Δευτέρα με 1. 5 λίτρο τσισα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Salvation78 είπε:

Έλα μη πέφτεις η  TRigirl έβγαινε αρνητική μέχρι το τελευταίο βράδυ σωστά δε λέω? 

Πολύ σωστά τα λες, όχι ότι η χοριακη μου εξελίσσεται καλά τελικά… μάλλον επιβεβαιώνεται ο γιατρός….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...