Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια... Πραγματικά τι ωραίο να βλέπεις τόσο ευχάριστα νέα αλλά και τόση αγάπη που έχουμε η μία στην άλλη κοπέλα χωρίς να γνωριζόμαστε... Είστε η καλύτερη παρέα .. Στα δικά μου νέα μόνο 3 βλαστοκύστες άριστης ποιότητας καταφέραμε και άλλες 4 όχι τόσο καλές... Στείλαμε για pgd(στίγμα) τις 3 και σε 15 μέρες θα μάθουμε τα αποτελέσματα ... Φοβάμαι μη καταστραφούν η βγουν και οι 3 άρρωστες... Δεν έχω πολλές πιθανότητες μόνο με θαύμα θα πετύχει ..

Τι ποσοστο υπαρχει για το στιγμα; 25%? Ολα καλα θα πανε κοριτσι μου! Ενα πιστευω θα εχεις σιγουρα κ πολυ πιθανον κ 2!! Ενα κ καλο θελουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου μόλις γύρισα από το γιατρό και @Vasilique μάντεψε βρεεε.... 15/06 τελικά χαχαχαχα και δεν σου κάνω πλάκα!!!!! Αλλά είναι τελειωτικό ,μην κάθεσαι να το αλλάζεις πάλι όμως δεν πειράζει!!! Έχω δύο απορίες και τις παραθέτω ευθείς αμέσως 

1. Το ενδομήτριο από προχθές είναι 10 , υπάρχει περίπτωση μέχρι την Τρίτη να κατέβει;;; Ωστόσο συνεχίζω κανονικά με 3 cyclacur την μέρα

2. Την ημέρα της έμβρυο μεταφορας μου είπε ο γιατρός να κάνω πριν πάω μια ένεση αντιπηκτικη prolutex !! Και αναρωτιέμαι γιατί την κάνουμε αυτή την ένεση;;; Και γιατί στην πρώτη έμβρυο μεταφορά δεν μου είπε να την κάνω;! 

 Τέλος ξεκινάω από σήμερα προγεστερόνη!! Αυτά....για πείτε γνώμες!!! :-)

Καλη επιτυχια να εχεις κοριτσι μου! Θα ειναι μια πολυ ομορφη στιγμη!!!!Απο οτι ειδα για τις αποριες σου απαντησαν.. 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Και εννοείται πολύ πολύ καλή επιτυχία!! Μόνο θετικές σκέψεις και αισιοδοξία!! Όλα θα πάνε τέλεια!! Οι σκέψεις και οι προσευχές μας θα ναι μαζί σου την Τρίτη!! ❣️❣️

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ γλυκιά μου Νικόλ ,έχω ανάγκη τις προσευχές σας ,σας ευχαριστώ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η condios είπε:

Και να μην πας να κάνεις για καλό στην έδωσε,,,ενεσούλα είναι με μικρή βελονίτσα,,,ευκολη. Όλα θα είναι,,,ήρθε η σειρά σου! πίστεψε το,ζήστο μεσα σου! 💖

Το προσπαθώ αλήθεια και να το ζω και να μην έχω ανχος αλλά τζιφος χαχα!! Ευχαριστώ κοπέλα μου 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Καλη επιτυχια να εχεις κοριτσι μου! Θα ειναι μια πολυ ομορφη στιγμη!!!!Απο οτι ειδα για τις αποριες σου απαντησαν.. 😜

Ναι ναι δεν έχω παράπονο , ευχαριστω εγκυουλα μας :-) 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Τι ποσοστο υπαρχει για το στιγμα; 25%? Ολα καλα θα πανε κοριτσι μου! Ενα πιστευω θα εχεις σιγουρα κ πολυ πιθανον κ 2!! Ενα κ καλο θελουμε!!

Ναι έτσι μας είχα πει... Ότι έχουμε 75% να είναι γερά ή να έχουν το στίγμα όπως εμείς ... Αλλά με 3 μόνο έμβρυα φοβάμαι πολύ .... Μακάρι .. φοβάμαι το μετά... Δεν έχω ξαναμεινει έγκυος και στην προηγούμενη βγήκε η χοριακη μηδενική οπότε έχω και αυτό το άγχος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου ,εμένα με το που έκοψα τα φάρμακα στην πρώτη εξωσωματική μετά από 3 μέρες μου ήρθε κανονικά περίοδος!! Αλλά πρέπει να κόψεις τα φάρμακα πρώτα!! 

Ναι κατάλαβα δεν το θυμόμουν καθόλου από την προσωπική φορά!Σε ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Ναι ναι δεν έχω παράπονο , ευχαριστω εγκυουλα μας :-) 😉

Αχ μακαρι κ να ημουν...που θα παει ομως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Ναι έτσι μας είχα πει... Ότι έχουμε 75% να είναι γερά ή να έχουν το στίγμα όπως εμείς ... Αλλά με 3 μόνο έμβρυα φοβάμαι πολύ .... Μακάρι .. φοβάμαι το μετά... Δεν έχω ξαναμεινει έγκυος και στην προηγούμενη βγήκε η χοριακη μηδενική οπότε έχω και αυτό το άγχος....

Ειναι θεμα καθαρα τυχης, να εχεις θετικη σκεψη! εγω θα σου προτεινα απο αυτα που θα βρεθουν χωρις στιγμα να κανεις κ χρωμοσωμικα, ειναι εξτρα κοστος αλλα αν καποιο εχει χρωμοσωμικα δεν θα το βαλεις κ μετα να το χασεις...Σε καταλαβαινω ειναι ενα επιπελον αγχος αλλα να ξερεις κ οσες εμειναν εχουν το ιδιο αγχος οποτε αυτο βγαλτο οσο μπορεις απο το μυαλο σου. Υστεροσκοπηση εχεις κανει για να δεις οτι η μητρα ειναι καθαρη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η peacock είπε:

Μακαρι Vasilique μου ειναι η τελυταία μου ελπίδα!

Μην ακούω χαζα... 

Ας ξεκινήσουμε ότι δεν λέμε μακάρι αλλά αμήν (θυμάσαι την μαμμυ 86)

Μην ξεχνάς ότι έγινε μια φορά αρα σίγουρα θα πετύχει. Είμαι βέβαιη. 

Ποτε με το καλό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Αχ μακαρι κ να ημουν...που θα παει ομως...

Να σου πω την αλήθεια μόλις έστειλα το κατάλαβα ότι έχω γράψει λάθος αλλά λέω άστο έτσι κι αλλιώς θετικό είναι να σε βλέπουμε σαν εγκυουλα για να έρθει πιο γρήγορα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έβλεπα το ημερολόγιο  περιόδου, επειδή η ακατανομαστη είναι ρολόι έχω ένα θέμα ρε κορίτσια μου.. εάν πέφτει σκ η ημέρα που πρέπει να κάνεις εμβρυομεταφορα δηλαδή τα έμβρυα είναι 5 ημερών (αυτο το πλάνο έχουμε) τότε τι γίνεται??🤔

 

Και αλλη μια ερώτηση icsi ή ivf ??

Στο κέντρο μου είπαν να κάνουμε την icsi , ποια είναι η γνώμη σας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου μόλις γύρισα από το γιατρό και @Vasilique μάντεψε βρεεε.... 15/06 τελικά χαχαχαχα και δεν σου κάνω πλάκα!!!!! Αλλά είναι τελειωτικό ,μην κάθεσαι να το αλλάζεις πάλι όμως δεν πειράζει!!! Έχω δύο απορίες και τις παραθέτω ευθείς αμέσως 

1. Το ενδομήτριο από προχθές είναι 10 , υπάρχει περίπτωση μέχρι την Τρίτη να κατέβει;;; Ωστόσο συνεχίζω κανονικά με 3 cyclacur την μέρα

2. Την ημέρα της έμβρυο μεταφορας μου είπε ο γιατρός να κάνω πριν πάω μια ένεση αντιπηκτικη prolutex !! Και αναρωτιέμαι γιατί την κάνουμε αυτή την ένεση;;; Και γιατί στην πρώτη έμβρυο μεταφορά δεν μου είπε να την κάνω;! 

 Τέλος ξεκινάω από σήμερα προγεστερόνη!! Αυτά....για πείτε γνώμες!!! :-)

Ηρθε η στιγμη σου κοριτσι μου!!! Με το καλο και να σου πανε ολα καλα!!! Να μας λες τα νεα σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου μόλις γύρισα από το γιατρό και @Vasilique μάντεψε βρεεε.... 15/06 τελικά χαχαχαχα και δεν σου κάνω πλάκα!!!!! Αλλά είναι τελειωτικό ,μην κάθεσαι να το αλλάζεις πάλι όμως δεν πειράζει!!! Έχω δύο απορίες και τις παραθέτω ευθείς αμέσως 

1. Το ενδομήτριο από προχθές είναι 10 , υπάρχει περίπτωση μέχρι την Τρίτη να κατέβει;;; Ωστόσο συνεχίζω κανονικά με 3 cyclacur την μέρα

2. Την ημέρα της έμβρυο μεταφορας μου είπε ο γιατρός να κάνω πριν πάω μια ένεση αντιπηκτικη prolutex !! Και αναρωτιέμαι γιατί την κάνουμε αυτή την ένεση;;; Και γιατί στην πρώτη έμβρυο μεταφορά δεν μου είπε να την κάνω;! 

 Τέλος ξεκινάω από σήμερα προγεστερόνη!! Αυτά....για πείτε γνώμες!!! :-)

Καλή επιτυχία σου εύχομαι, παρε τα φάρμακα σου, έστω κ προληπτικά καλά έκανε κ στα έδωσε ο γιατρός, ηρέμησε κ ξεκουρασου. Σκέψου απλώς πως τις επόμενες  θα ξεκινήσει ένα πολύ όμορφο ταξίδι για τα εμβρυακια σου από εκεί που είναι στα παγωμένα σε μια ζεστή κοιλίτσα. Θετική σκέψη και όλα θα γίνουν. Να λες πως θα είμαι έγκυος κ ας φοβάσαι 100% πως κάτι μπορεί να πάει στραβά. Εσύ να πιστεύεις πως όλα θα πάνε καλά. Γιατί καμιά φορά το υπερβολικό άγχος μόνο κακο μας κάνει. Κ δυστυχώς όσο κ να προετοιμαστει κανεις για μια ενδεχόμενη κακή έκβαση όταν έρχεται ποτέ δεν ειναι έτοιμος. Για αυτό μόνο θετικά!! Κ στο λέω για να τα ακούω κ εγώ εννοείται 😁😁😁.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η N.Angel είπε:

Ειναι θεμα καθαρα τυχης, να εχεις θετικη σκεψη! εγω θα σου προτεινα απο αυτα που θα βρεθουν χωρις στιγμα να κανεις κ χρωμοσωμικα, ειναι εξτρα κοστος αλλα αν καποιο εχει χρωμοσωμικα δεν θα το βαλεις κ μετα να το χασεις...Σε καταλαβαινω ειναι ενα επιπελον αγχος αλλα να ξερεις κ οσες εμειναν εχουν το ιδιο αγχος οποτε αυτο βγαλτο οσο μπορεις απο το μυαλο σου. Υστεροσκοπηση εχεις κανει για να δεις οτι η μητρα ειναι καθαρη?

Το ρώτησα αλλά μας είπαν λόγω ηλικίας να μη μπούμε σε αυτή την διαδικασία για χρωμοσωμικα... Έκανα υστεροσκοπηση τον Απρίλη ήταν όλα εντάξει και μου έκανε και scratching (αν το λέω σωστά) . Γενικά μου είπε ότι να πάρω ως δεδομένο ότι δεν έφτασε σε εμφύτευση λόγω πολύ καλής ποιότητας έμβρυα που μου έβαλαν στο άλλο κέντρο... Επίσης δεν είχα ρυθμίσει τον θυρεοειδή, μου είχαν κόψει τα gluchophage που έπρεπε να παίρνω λόγω αντίστασης ινσουλίνης , δεν έπαιρνα καθόλου d3 παρόλο που ήταν πεσμένη και δεν έκανα αντιπηκτικες γιατί δεν είχα κάνει για θρομβοφιλια όπως μου είπαν να κάνω τώρα ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έβλεπα το ημερολόγιο  περιόδου, επειδή η ακατανομαστη είναι ρολόι έχω ένα θέμα ρε κορίτσια μου.. εάν πέφτει σκ η ημέρα που πρέπει να κάνεις εμβρυομεταφορα δηλαδή τα έμβρυα είναι 5 ημερών (αυτο το πλάνο έχουμε) τότε τι γίνεται??🤔

 

Και αλλη μια ερώτηση icsi ή ivf ??

Στο κέντρο μου είπαν να κάνουμε την icsi , ποια είναι η γνώμη σας???

Καλημέρα κορίτσι μου , να ξέρεις ότι τα κέντρα είναι ανοιχτά σαββατοκύριακα για τέτοιες περιπτώσεις , οπότε μη σε αγχώνει καθόλου , θα γίνει οπότε πρέπει .... Η icsi γίνεται καλύτερη δουλειά πιστεύω αλλά είναι θέμα ιστορικού... Εμείς για παράδειγμα λόγω αζωοσπερμιας και λόγω αναζήτησης καλύτερου σπέρματος από βιοψία κάνουμε μόνο μικρογονιμοποιηση... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Ηρθε η στιγμη σου κοριτσι μου!!! Με το καλο και να σου πανε ολα καλα!!! Να μας λες τα νεα σου!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου και σε εσένα εύχομαι σύντομα να ακούσεις δύο καρδούλες και μια υγιή τελειωμένη εγκυμοσύνη 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου μόλις γύρισα από το γιατρό και @Vasilique μάντεψε βρεεε.... 15/06 τελικά χαχαχαχα και δεν σου κάνω πλάκα!!!!! Αλλά είναι τελειωτικό ,μην κάθεσαι να το αλλάζεις πάλι όμως δεν πειράζει!!! Έχω δύο απορίες και τις παραθέτω ευθείς αμέσως 

1. Το ενδομήτριο από προχθές είναι 10 , υπάρχει περίπτωση μέχρι την Τρίτη να κατέβει;;; Ωστόσο συνεχίζω κανονικά με 3 cyclacur την μέρα

2. Την ημέρα της έμβρυο μεταφορας μου είπε ο γιατρός να κάνω πριν πάω μια ένεση αντιπηκτικη prolutex !! Και αναρωτιέμαι γιατί την κάνουμε αυτή την ένεση;;; Και γιατί στην πρώτη έμβρυο μεταφορά δεν μου είπε να την κάνω;! 

 Τέλος ξεκινάω από σήμερα προγεστερόνη!! Αυτά....για πείτε γνώμες!!! :-)

Ολα θα πανε τελεια κοριτσάκι μου, οι Αβ βλαστοκυστες θα κανουν το θαυμα τους, ελπιζω να με θυμάσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Το ρώτησα αλλά μας είπαν λόγω ηλικίας να μη μπούμε σε αυτή την διαδικασία για χρωμοσωμικα... Έκανα υστεροσκοπηση τον Απρίλη ήταν όλα εντάξει και μου έκανε και scratching (αν το λέω σωστά) . Γενικά μου είπε ότι να πάρω ως δεδομένο ότι δεν έφτασε σε εμφύτευση λόγω πολύ καλής ποιότητας έμβρυα που μου έβαλαν στο άλλο κέντρο... Επίσης δεν είχα ρυθμίσει τον θυρεοειδή, μου είχαν κόψει τα gluchophage που έπρεπε να παίρνω λόγω αντίστασης ινσουλίνης , δεν έπαιρνα καθόλου d3 παρόλο που ήταν πεσμένη και δεν έκανα αντιπηκτικες γιατί δεν είχα κάνει για θρομβοφιλια όπως μου είπαν να κάνω τώρα ... 

Οτι σου προτειναν οι γιατροι! Αν εισαι μικρουλα καλα εκαναν! Ε ειχες πολλα που δεν πηγαν καλα την προηγουμενη φορα, τωρα αφου τα εχεις ρυθμισει ολα θα πανε καλα!! Να εισαι αισιοδοξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Οτι σου προτειναν οι γιατροι! Αν εισαι μικρουλα καλα εκαναν! Ε ειχες πολλα που δεν πηγαν καλα την προηγουμενη φορα, τωρα αφου τα εχεις ρυθμισει ολα θα πανε καλα!! Να εισαι αισιοδοξη!

Ναι δεν είχα ούτε μια α ποιότητας βλαστοκύστες και ελέγχθηκαν τρίτης μέρας , τώρα κάνουν διαφορετικά πράγματα απλώς αγχώνομαι μη χαλάσουν η ποιότητά τους και μη δε βρούμε κάποιο γερό ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Σήμερα πήγα πάλι για χοριακη και δυστυχώς παλινδρόμησε! Ενώ η δεύτερη ήταν μεγαλύτερη η σημερινή έπεσε αρκετά! Θα χρειαστώ λίγο χρόνο για να συνέλθω όποτε θα λείψω λίγο από δω!! Θέλω να ευχηθώ σε όλες σας καλή συνέχεια! Αυτές που είναι στην προσπάθεια να πάνε ολα τέλεια και στις εγκυούλες μας τελειομηνες εγκυμοσύνες!! Να προσέχετε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Σήμερα πήγα πάλι για χοριακη και δυστυχώς παλινδρόμησε! Ενώ η δεύτερη ήταν μεγαλύτερη η σημερινή έπεσε αρκετά! Θα χρειαστώ λίγο χρόνο για να συνέλθω όποτε θα λείψω λίγο από δω!! Θέλω να ευχηθώ σε όλες σας καλή συνέχεια! Αυτές που είναι στην προσπάθεια να πάνε ολα τέλεια και στις εγκυούλες μας τελειομηνες εγκυμοσύνες!! Να προσέχετε!! 

Αχ κοριτσι μου γλυκο!!! Λυπάμαι παρα πολυ! Το εχω περασει και ξερω το συναίσθημα!! Παρε τον χρονο σου, μάζεψε τα κομμάτια σου και εδω θα ειμαστε οταν θα ξανα ερθεις στην παρεα!!!! Τιποτα δεν τελειωνει εδω να το ξερεις!!! Και οτι εγινε μια φορα, δε θα γινεται παντα!!! Η σκέψη μου ειναι μαζι σου!!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Σήμερα πήγα πάλι για χοριακη και δυστυχώς παλινδρόμησε! Ενώ η δεύτερη ήταν μεγαλύτερη η σημερινή έπεσε αρκετά! Θα χρειαστώ λίγο χρόνο για να συνέλθω όποτε θα λείψω λίγο από δω!! Θέλω να ευχηθώ σε όλες σας καλή συνέχεια! Αυτές που είναι στην προσπάθεια να πάνε ολα τέλεια και στις εγκυούλες μας τελειομηνες εγκυμοσύνες!! Να προσέχετε!! 

Λυπαμαι πολυ. Προσπαθησε να συνελθεις οσο πιο γρηγορα μπορεις να ξεκουσεις το πονεμενο σου μυαλο αλλα κ το σωμα σου. Να μην χανεις την πιστη σου γλυκια μου τελος εχουμε πει οτι ειμαστε στο γουρλιδικο forum η επομενη θα ειναι σιγουρα τυχερη. Να προσεχεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η dimi.mar είπε:

Ολα θα πανε τελεια κοριτσάκι μου, οι Αβ βλαστοκυστες θα κανουν το θαυμα τους, ελπιζω να με θυμάσαι 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσακι μου, καλέ θα ξεχάσω εγώ το μοναδικό κορίτσι που έχει εθιστεί στο νικορετ σπρέι χαχαχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Despina87 είπε:

Ακριβώς έτσι!Αν δεν έχει φως δεν είναι το τέλος!Είναι δύσκολο για την κάθε κοπέλα που βιώνει το οτι άσχημο και το περνάει η κάθε μια διαφορετικά!Περα απο θετικές σκέψεις πίστη και υπομονή δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα άλλο!

Η αλήθεια είναι ότι και εγω απο αυτά που διαβάζω βλέπω ότι είναι γουρλίδικο το νέο θέμα!!Εσυ σε τι φάση είσαι τώρα?

Επειδή δε θέλω να φορτώνω ξανά και ξανά όλα τα κορίτσια με τα δικά μου σου έστειλα σε μήνυμα τα νέα μου. Όλα καλά για όλες μας να πάνε. Έχει ο Θεός. 🙏👶💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...