Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Να σε ρωτησω αν θυμασαι ποιο ειναι το κοστος για προεμφυτικο;

Θυμαμαι κοριτσι μου..η βιοψια στοιχισε 700 την εδωσα στο κεντρο εξωσωματικης. Στο κεντρο γενετικης εδωσα 250 για το ξεκινημα κ μετα για τον ελεγχο 150 για καθε εμβρυο για τον ελεγχο του γονιδιου κ μετα για τα χρωμοσωμικα 250 το καθε εμβρυο παλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε??? 

Σας διαβάζω καθημερινά  να ξέρετε.. συμμερίζομαι και το άγχος και την αγωνία σας για κάποιες αλλά χαίρομαι πολύ με τις χαρές σας για κάποιες άλλες!!

Σήμερα πήγα για τον πρώτο υπέρηχο... και μαντεψτε... δύο σάκοι ο ένας δείχνει πιο καθαρά εμβριακα στοιχεία ο άλλος δεν ήταν και τόσο ξεκάθαρο, την τρίτη θα ξαναπάω!!

Ήθελα να σας ρωτήσω από ποτέ θα μετρήσω για να δω πόσον εβδομάδων είμαι από την τελευταία περίοδο ή από την εμβριομεταφορα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή 📅

@Vasilique --> 11/6

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

@Margitc--23/9

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- > ?

@elena0212--> ?

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Αννια27 16/6

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@nikol88163 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@nikol88

@Sabinaret

ΠΗΤ 👶

Καλημέρα κορίτσια! Σας το είπα πως το εμβρυάκι μου τα κατάφερε κ είναι ήδη τριών ημερών κ άριστων διαιρέσεων; Ω, ναι! Θα συναντηθούμε λέει κάποια στιγμή! 🙏

@Αννια27 Πρόσεξε τι θα μου πεις σήμερα μετά τον υπέρηχο!

@JesabellΕίναι δυνατόν να μην υπάρχει το όνομα της ιδρύτριας του topic;;; Καλές ωοληψίες αγαπημένη κ σύντομα κ στην κοιλίτσα σου! 💚

 

Μπραβο αντε με το καλο να συγκατοικησει στην κοιλιτσα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Δεν εχω κανει ποτε υστεροσκοπηση...

Σκεφτομουν να την κανω στον γυναικολογο μου, ο οποιος εχει επικοινωνια με τον εξωσωματιστη μου κ εχουμε δωσει ηδη προκαταβολη στο κεντρο για την εξωσωματικη, οποτε δεν ξερω ποσο ευκολο ειναι να αλλαξουμε κεντρο..

το αλλο που μπορει να ειναι θεμα δικης μου λαθος οπτικης ειναι οτι αν κανω την υστερο στον Μαστρομηνα δεν ειναι λιγο σαν να δεσμευομαι οτι θα κανω εκαι την απομενη προσπαθεια; 
Βεβαια αυτο που λες για τα ευρηματα ειναι πολυ σημαντικο γιατι αν δειξει οτι οντως προυπηρχε κ τζαμπα χαθηκε το εμβρυακι μου ειναι μεγαλο θεμα..σημαινει οτι δεν εκαναν σωστο υπερηχο...

Μου φαίνεται πάρα πολυ κουλό να προϋπήρχε και να μην το είχαν δει στον υπέρηχο..και εγώ έχω κάνει υστεροσκοπιση πολύποδα (η διαδικασία είναι ΤΊΠΟΤΑ) όπως κ η ανάρρωση, σε δύο ώρες ήμασταν σπίτι κ από τον επόμενο μήνα κανονικά προσπάθεια. Αν είχες κάνει υπέρηχο πριν μήνες οκ μπορεί να μην υπήρχε, αλλα αν έκανες πολύ πρόσφατα σε άλλο γιατρό κ δεν το είδε.. Είναι θέμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε??? 

Σας διαβάζω καθημερινά  να ξέρετε.. συμμερίζομαι και το άγχος και την αγωνία σας για κάποιες αλλά χαίρομαι πολύ με τις χαρές σας για κάποιες άλλες!!

Σήμερα πήγα για τον πρώτο υπέρηχο... και μαντεψτε... δύο σάκοι ο ένας δείχνει πιο καθαρά εμβριακα στοιχεία ο άλλος δεν ήταν και τόσο ξεκάθαρο, την τρίτη θα ξαναπάω!!

Ήθελα να σας ρωτήσω από ποτέ θα μετρήσω για να δω πόσον εβδομάδων είμαι από την τελευταία περίοδο ή από την εμβριομεταφορα?

Εξαρτάται αν έβαλες φρέσκα ή κατεψυγμένα ωάρια. Αν έβαλες κατεψυγμένα, είναι από τη μέρα της ΕΤ μείον 14μερες(+μέρες εμβρύου πχ 3,4,5 ημερών) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η peacock είπε:

9 βλαστοκύστες βαλαμε καταψυξη.. Παντα εχω πολλά εμβρυα... Εκανα εξεταση ngs χθες κι αν οι γαλακτοβακιλλοι βγουν ανεβασμένοι οπως τους θέλουμε θα πάμε σε εμβρυομεταφορά. Θα δούμε... δεν ανυπομονώ καθόλου ομως, καμία σχεση όπως τις άλλες φορές.

Ελπιζω κ ευχομαι αυτη να ειναι η τυχερη σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Το ευχομαι για ολες μας κοριτσια. Τελος του μηνα θα παω για επαγγελματικο ταξιδι στην Τηνο θα αναψω κερι για ολες εγκυουλες κ εν αναμονη εγκυουλες.  Αντε να αυξηθουμε.

Σε ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου!!!! Τέλος του μήνα θα έχω και τα αποτελέσματα χοριακης πρώτα ο Θεός,οπότε αυτό το κερί το έχω πολύ ανάγκη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε??? 

Σας διαβάζω καθημερινά  να ξέρετε.. συμμερίζομαι και το άγχος και την αγωνία σας για κάποιες αλλά χαίρομαι πολύ με τις χαρές σας για κάποιες άλλες!!

Σήμερα πήγα για τον πρώτο υπέρηχο... και μαντεψτε... δύο σάκοι ο ένας δείχνει πιο καθαρά εμβριακα στοιχεία ο άλλος δεν ήταν και τόσο ξεκάθαρο, την τρίτη θα ξαναπάω!!

Ήθελα να σας ρωτήσω από ποτέ θα μετρήσω για να δω πόσον εβδομάδων είμαι από την τελευταία περίοδο ή από την εμβριομεταφορα?

Μπράβο κορίτσι μου να συνεχίσουν όλα τέλεια για τα μωράκια σου!! Δεν έχω ιδέα για την ερώτηση σου αλλά ήθελα να σου πω ότι χάρηκα πολύ 😉 :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Θυμαμαι κοριτσι μου..η βιοψια στοιχισε 700 την εδωσα στο κεντρο εξωσωματικης. Στο κεντρο γενετικης εδωσα 250 για το ξεκινημα κ μετα για τον ελεγχο 150 για καθε εμβρυο για τον ελεγχο του γονιδιου κ μετα για τα χρωμοσωμικα 250 το καθε εμβρυο παλι..

Ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Avocando είπε:

Μου φαίνεται πάρα πολυ κουλό να προϋπήρχε και να μην το είχαν δει στον υπέρηχο..και εγώ έχω κάνει υστεροσκοπιση πολύποδα (η διαδικασία είναι ΤΊΠΟΤΑ) όπως κ η ανάρρωση, σε δύο ώρες ήμασταν σπίτι κ από τον επόμενο μήνα κανονικά προσπάθεια. Αν είχες κάνει υπέρηχο πριν μήνες οκ μπορεί να μην υπήρχε, αλλα αν έκανες πολύ πρόσφατα σε άλλο γιατρό κ δεν το είδε.. Είναι θέμα. 

Σκεψου υπερηχους μου εκαναν τους τελευταιους μηνες φουλ μεχρι κ την ετ κ μετα μα την συντομη εγκυμοσυνη..ποτε κανεις δεν ειδε δεν μ ειπε τπτ! Μετα την σαλπιγγογραφια που εδειξε κατι κ ηταν ψιλασμενοι φανηκε κ στον υπερηχο! Ειναι δυνατον να δημιουργηθηκε μεσα σε εναν μηνα μετα την εγκυμοσυνη; Ο εξωσωματικος μου θεωρει πως ειναι απο την αποβολη...ο Μαστρομηνας οτι  πιθανα ειναι ινομοιωμα η πολύποδας..κ μου το εδειξαν κ στον υπερηχο, εγω που ειμαι ασχετη το ειδα..εβγαζε ματι...μονο η υστεροσκ θα δειξει ποιος εχει δικιο τλκ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε??? 

Σας διαβάζω καθημερινά  να ξέρετε.. συμμερίζομαι και το άγχος και την αγωνία σας για κάποιες αλλά χαίρομαι πολύ με τις χαρές σας για κάποιες άλλες!!

Σήμερα πήγα για τον πρώτο υπέρηχο... και μαντεψτε... δύο σάκοι ο ένας δείχνει πιο καθαρά εμβριακα στοιχεία ο άλλος δεν ήταν και τόσο ξεκάθαρο, την τρίτη θα ξαναπάω!!

Ήθελα να σας ρωτήσω από ποτέ θα μετρήσω για να δω πόσον εβδομάδων είμαι από την τελευταία περίοδο ή από την εμβριομεταφορα?

Μπραβο!!! Με το καλο ευχομαι την αλλη φορα να τα δεις κ τα δυο!! Απο την ημερα της ετ πας προς τα πισω 14 μερες συν οσο την το εμβρυο, αν ηταν βλαστοκυστη μετρας πισω 19 μερες. Εχει κ ενα προγραμμα υπολογισμου αν δεις στην ελευθεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Avocando είπε:

Εξαρτάται αν έβαλες φρέσκα ή κατεψυγμένα ωάρια. Αν έβαλες κατεψυγμένα, είναι από τη μέρα της ΕΤ μείον 14μερες(+μέρες εμβρύου πχ 3,4,5 ημερών) 

Έβαλα φρέσκα 5ης ημέρας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε??? 

Σας διαβάζω καθημερινά  να ξέρετε.. συμμερίζομαι και το άγχος και την αγωνία σας για κάποιες αλλά χαίρομαι πολύ με τις χαρές σας για κάποιες άλλες!!

Σήμερα πήγα για τον πρώτο υπέρηχο... και μαντεψτε... δύο σάκοι ο ένας δείχνει πιο καθαρά εμβριακα στοιχεία ο άλλος δεν ήταν και τόσο ξεκάθαρο, την τρίτη θα ξαναπάω!!

Ήθελα να σας ρωτήσω από ποτέ θα μετρήσω για να δω πόσον εβδομάδων είμαι από την τελευταία περίοδο ή από την εμβριομεταφορα?

Μπραβο κοριτσακι μου!!! Δυο σακουλάκια!!! Ευχομαι τη Τρίτη να δείτε και πιο ξεκάθαρα και τον δεύτερο και με το καλο για καρδούλες!!! Καλη συνεχεια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

@Διόνη όλα καλά τελικά..αφού έχεις τα φάρμακα είσαι έτοιμη θα έρθει και η περίοδος και θα ξεκινήσεις!!καλή αρχή σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου...

ευχαριστω πολυ!!!!!

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Εγώ κορίτσια που σκέφτομαι αυτή την φορά να του πω να μην μου δώσουνε φωτογραφία είμαι χαζή;; Έχω την προηγούμενη και την κοιτάω και δεν μπορώ,ούτε να την πετάξω μπορώ ούτε τίποτα :-( οποτε λέω αυτή την φορά να τους πω να μην μου την δώσουν!! Τι λέτε και εσείς ρε κορίτσια;;

τι φωτογραφιες δινουν;;; δεν το εχω ακουσει ποτε!πρωτη φορα θα κανω εξωσωματικη.
παντως γλυκια μου ειναι απλα μια φωτογραφια...μην το συνδεεις με τιποτα!εγω θα την επαιρνα και θα την κραταγα να τη δειξω στα παιδακια μου οταν θα μεγαλωναν! για να τους διηγηθω την ιστορια του μπαμπα και της μαμας!!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Κορίτσια της εξωσωματικής ενωμένα, σύντομα όλα φουσκωμένα! Σύνθημα! 😂

🎉🤸‍♂️🎈 ωραιο συνθημαααα!

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε??? 

Σας διαβάζω καθημερινά  να ξέρετε.. συμμερίζομαι και το άγχος και την αγωνία σας για κάποιες αλλά χαίρομαι πολύ με τις χαρές σας για κάποιες άλλες!!

Σήμερα πήγα για τον πρώτο υπέρηχο... και μαντεψτε... δύο σάκοι ο ένας δείχνει πιο καθαρά εμβριακα στοιχεία ο άλλος δεν ήταν και τόσο ξεκάθαρο, την τρίτη θα ξαναπάω!!

Ήθελα να σας ρωτήσω από ποτέ θα μετρήσω για να δω πόσον εβδομάδων είμαι από την τελευταία περίοδο ή από την εμβριομεταφορα?

Νανσουλα μου δεν εχω απαντηση στην ερωτηση σου!!!αλλα ποσο χαρηκα για τις εξελιξεις!!! δυο παιδακια κοριτσακι μου!!!! μπραβο!!!ολα να πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Έβαλα φρέσκα 5ης ημέρας

Τότε μείον 14 μέρες από την ΕΤ. 

Σου παραθέτω αυτά που είχα βρει, που όντως κ ο εξωσωματικός μου έτσι με υπολόγισε. 

3) Μετά από Εξωσωματική γονιμοποίηση (IVF)
Η θεωρητική ΤΕΡ μπορεί να υπολογισθεί με αφαίρεση 14 ημερών (2 εβδομάδες) από την ημέρα της ωοληψίας.

4) Εμβρυομεταφορά μετά από απόψυξη εμβρύου (3ης ημέρας). Η θεωρητική ΤΕΡ μπορεί να υπολογισθεί με αφαίρεση 17 ημερών(14+3) από την ημέρα εμβρυομεταφοράς.

5) Εμβρυομεταφορά μετά από απόψυξη βλαστοκύστης (5ης ημέρας) Η θεωρητική ΤΕΡ μπορεί να υπολογισθεί με αφαίρεση 19 ημερών (14+5) από την ημέρα της εμβρυομεταφοράς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η N.Angel είπε:

Δεν εχω κανει ποτε υστεροσκοπηση...

Σκεφτομουν να την κανω στον γυναικολογο μου, ο οποιος εχει επικοινωνια με τον εξωσωματιστη μου κ εχουμε δωσει ηδη προκαταβολη στο κεντρο για την εξωσωματικη, οποτε δεν ξερω ποσο ευκολο ειναι να αλλαξουμε κεντρο..

το αλλο που μπορει να ειναι θεμα δικης μου λαθος οπτικης ειναι οτι αν κανω την υστερο στον Μαστρομηνα δεν ειναι λιγο σαν να δεσμευομαι οτι θα κανω εκαι την απομενη προσπαθεια; 
Βεβαια αυτο που λες για τα ευρηματα ειναι πολυ σημαντικο γιατι αν δειξει οτι οντως προυπηρχε κ τζαμπα χαθηκε το εμβρυακι μου ειναι μεγαλο θεμα..σημαινει οτι δεν εκαναν σωστο υπερηχο...

Μην σκέφτεσαι ότι αν την κάνεις εκεί θα σε δευσμευσει στο να προχωρήσεις εκεί.... Πάντως αφού έχεις δώσει ήδη προκαταλαβολη σημαίνει ότι εκεί θα την κάνεις κιόλας οπότε μην σε προβληματίζει!!!!! Θα ζητήσεις αντίγραφο (αν δεν σου δώσουν). Και νομίζω πως πρέπει να την κάνεις για να δουν ακριβώς τι γίνεται!!!!! Ότι κ να αποφάσισεις να έχεις καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nansi είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε??? 

Σας διαβάζω καθημερινά  να ξέρετε.. συμμερίζομαι και το άγχος και την αγωνία σας για κάποιες αλλά χαίρομαι πολύ με τις χαρές σας για κάποιες άλλες!!

Σήμερα πήγα για τον πρώτο υπέρηχο... και μαντεψτε... δύο σάκοι ο ένας δείχνει πιο καθαρά εμβριακα στοιχεία ο άλλος δεν ήταν και τόσο ξεκάθαρο, την τρίτη θα ξαναπάω!!

Ήθελα να σας ρωτήσω από ποτέ θα μετρήσω για να δω πόσον εβδομάδων είμαι από την τελευταία περίοδο ή από την εμβριομεταφορα?

Κοπέλα μου τι ωραία!!!!!!!! Με το καλό να ξανά πας και να μας πεις τα νέα σου .... Σε έχουμε στο μυαλό μας με την @Διόνη 🥰🥰🥰🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Μην σκέφτεσαι ότι αν την κάνεις εκεί θα σε δευσμευσει στο να προχωρήσεις εκεί.... Πάντως αφού έχεις δώσει ήδη προκαταλαβολη σημαίνει ότι εκεί θα την κάνεις κιόλας οπότε μην σε προβληματίζει!!!!! Θα ζητήσεις αντίγραφο (αν δεν σου δώσουν). Και νομίζω πως πρέπει να την κάνεις για να δουν ακριβώς τι γίνεται!!!!! Ότι κ να αποφάσισεις να έχεις καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!!!!! 

Ευχαριστω κοριτσι μου!!! Σε αλλο κρντρο εχω δωσει προκαταβολη οχι σε αυτο που ειναι ο Μαστρομηνας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η N.Angel είπε:

Σκεψου υπερηχους μου εκαναν τους τελευταιους μηνες φουλ μεχρι κ την ετ κ μετα μα την συντομη εγκυμοσυνη..ποτε κανεις δεν ειδε δεν μ ειπε τπτ! Μετα την σαλπιγγογραφια που εδειξε κατι κ ηταν ψιλασμενοι φανηκε κ στον υπερηχο! Ειναι δυνατον να δημιουργηθηκε μεσα σε εναν μηνα μετα την εγκυμοσυνη; Ο εξωσωματικος μου θεωρει πως ειναι απο την αποβολη...ο Μαστρομηνας οτι  πιθανα ειναι ινομοιωμα η πολύποδας..κ μου το εδειξαν κ στον υπερηχο, εγω που ειμαι ασχετη το ειδα..εβγαζε ματι...μονο η υστεροσκ θα δειξει ποιος εχει δικιο τλκ!!

Μου φαίνεται πολύ περίεργο να του ξέφυγε του Χριστ. κάτι τέτοιο... Επειδή όμως ποτέ μην λες ποτέ, θα έκανα την υστεροσκοπηση στον μαστρ, ασχέτως του κέντρου. Δεν μπορεί κανείς να σ υποχρεώσει να τα κάνεις όλα εκεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Μακάρι τι να πω 

Κοντεύει από το πρωί να σπάσει η καρδιά μου!!

Συνήθως απο αυτα που γονιμοποιουνται περιπου το 50% προχωράει.. μη σε αγχώνει! 1και καλο θελουμε! Καλη επιτυχια στα δυνατα σου εμβρυακια!!!!!!🤞🏻🤞🏻🤞🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

ευχαριστω πολυ!!!!!

τι φωτογραφιες δινουν;;; δεν το εχω ακουσει ποτε!πρωτη φορα θα κανω εξωσωματικη.
παντως γλυκια μου ειναι απλα μια φωτογραφια...μην το συνδεεις με τιποτα!εγω θα την επαιρνα και θα την κραταγα να τη δειξω στα παιδακια μου οταν θα μεγαλωναν! για να τους διηγηθω την ιστορια του μπαμπα και της μαμας!!!

🎉🤸‍♂️🎈 ωραιο συνθημαααα!

Νανσουλα μου δεν εχω απαντηση στην ερωτηση σου!!!αλλα ποσο χαρηκα για τις εξελιξεις!!! δυο παιδακια κοριτσακι μου!!!! μπραβο!!!ολα να πανε καλα!!!

Εμένα είναι η δεύτερη εξωσωματική κορίτσι μου και φυσικά έχω κρατήσει την φωτογραφία αλλά έχεις δίκιο δεν το είχα σκεφτεί έτσι ,σε ευχαριστώ κορίτσι μου για την γλυκιά ιδέα 🥰 !! Πάντως για να ξέρεις όταν θα σου περάσουν τα έμβρυακια σου στην κοιλίτσα θα βγάλουν φωτογραφία μέσω υπερήχου και θα στην δώσουν!! Καλή επιτυχίαααα η πρώτη να είναι και η τυχερή!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Το ευχομαι για ολες μας κοριτσια. Τελος του μηνα θα παω για επαγγελματικο ταξιδι στην Τηνο θα αναψω κερι για ολες εγκυουλες κ εν αναμονη εγκυουλες.  Αντε να αυξηθουμε.

Ευχαριστούμε πολυ! Βοηθειά μας και γρηγορα ολες εγκυούλες με υγιή μωράκια☺️💛😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια... Πραγματικά τι ωραίο να βλέπεις τόσο ευχάριστα νέα αλλά και τόση αγάπη που έχουμε η μία στην άλλη κοπέλα χωρίς να γνωριζόμαστε... Είστε η καλύτερη παρέα .. Στα δικά μου νέα μόνο 3 βλαστοκύστες άριστης ποιότητας καταφέραμε και άλλες 4 όχι τόσο καλές... Στείλαμε για pgd(στίγμα) τις 3 και σε 15 μέρες θα μάθουμε τα αποτελέσματα ... Φοβάμαι μη καταστραφούν η βγουν και οι 3 άρρωστες... Δεν έχω πολλές πιθανότητες μόνο με θαύμα θα πετύχει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η N.Angel είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου!!! Σε αλλο κρντρο εχω δωσει προκαταβολη οχι σε αυτο που ειναι ο Μαστρομηνας

Ααααα νόμιζα στον μαστρομηνα. !!!!!!!

Μην αγχώνεσαι γι'αυτό!!!!! Καντην να δεις τι γίνεται.... Είναι απτά πρώτα που κάνουν όλοι οι γιατροί! 

Και δεν θα σε αναγκάσει κάνεις να την κάνεις κάπου που δεν θες! Σε όποιον νιώθεις εσύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια... Πραγματικά τι ωραίο να βλέπεις τόσο ευχάριστα νέα αλλά και τόση αγάπη που έχουμε η μία στην άλλη κοπέλα χωρίς να γνωριζόμαστε... Είστε η καλύτερη παρέα .. Στα δικά μου νέα μόνο 3 βλαστοκύστες άριστης ποιότητας καταφέραμε και άλλες 4 όχι τόσο καλές... Στείλαμε για pgd(στίγμα) τις 3 και σε 15 μέρες θα μάθουμε τα αποτελέσματα ... Φοβάμαι μη καταστραφούν η βγουν και οι 3 άρρωστες... Δεν έχω πολλές πιθανότητες μόνο με θαύμα θα πετύχει ..

Ακομα δεν εχει τελειωσει τιποτα κοριτσι μου!!! Να ελπίζεις να πανε ολα καλα!!! Ενα θελουμε να μεινει στο τελος οποτε μπορει να πανε ολα καλα!!! Καλη επιτυχια να εχεις κοριτσι μου, να πανε ολα καλα!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...