Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Δευτέρα έχω αυχενική δεν το πιστεύω ότι έχει περάσει έτσι ο καιρός..... 

Διάβασα καλα;;;;;;;; Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Πωπω θα κλάψω από συγκίνηση! Μόνο χαρές από δω και πέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@Taggerisμε το καλό!!! Καλά αποτελέσματα!! 

Tokyo σε βλέπω στο καινούριο θεματάκι, μήπως πας βουρ για δεύτερο; τι κάνει η μπεμπουλα σου η όμορφη; σε ξενυχτάει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία σε όλες κορίτσια! Είναι δύσκολος ο δρόμος αυτός αλλά θα σας φερει μεγάλες στιγμές ευτυχίας στο τέλος. Τις καλύτερες ευχές μου από μια μαμά 3 υπέροχων παιδιών εξωσωματικής!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η N.Angel είπε:

Ημασταν πολυ ατυχες μαλλον κοριτσι μου...τωρα σε τι φαση εισαι εσυ?

Μετά από ένα σωρό εξετασεις και μηδενικές απαντήσεις για το τι μπορεί να έφταιξε...πήραμε την απόφαση να προσπαθήσουμε πάλι. Έκανα ένα νέο κύκλο διέγερσης (χωρίς προεμφυτευτικο αυτή τη φορά), βάλαμε έμβρυα κατάψυξη και περιμένουμε τη κατάλληλη στιγμή για εμβρυομεταφορα. Δεν ανυπομονώ καθόλου... Εσύ σε τι φάση είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/6/2021 at 4:55 ΜΜ, ο/η Sandyb είπε:

Και ποια τα ήξερε όταν ξεκινούσε? Μόνο οι cetrodite σου λείπουν? Τις βασικές της διέγερσης τις έχεις πάρει? Εγώ πρώτα ξεκίνησα με γκοναλ και μετά από λίγες μέρες μπήκε ο ανταγωνιστής αλλά αντί για cetrodite μου είχε δώσει orgalutran νομίζω το ίδιο είναι. Ρωτα γενικά και ψαξου σιγά μη χάνουμε και μήνες λόγω φαρμάκων (εκτός και αν σου λείπουν όλα τα φάρμακα) έχουμε τα ζόρια μας έχουμε και αυτά..

@Sandyb καλημέρα κορίτσι μου! Με πρηζωσες εκείνη την ημέρα που μου είπες για τους μήνες κι έχεις δίκιο! Κι έκανα ότι μου είπες! Μίλησα με γιατρό και μου είπε για olgalutran μετά μίλησα με όλους τους φαρμακοποιός της Πάτρας ζήτησα cetrodite αλλά είναι σε έλλειψη και πήρα olgalutran. Τα έχω τα φάρμακα σπίτι! Χτες τα πήρα κι από το άγχος η περίοδος άφαντη ακόμα! 

 

στις On 7/6/2021 at 8:33 ΠΜ, ο/η Kotoula είπε:

Χρειάζεσαι cetrotide αν κατάλαβα καλά? είμαι από Πάτρα και έχω.

@Kotoula κορίτσι μου καλημέρα! Σε υπερευχαριστω από το άγχος χτες και προχτές δεν μπήκα καθόλου... Ίσως αν είχα δει το μήνυμα σου δεν θα έτρεχα σα μούρλη στα εφημερεύοντα την Δευτέρα ουτε και χτες θα έτρεχα τόσο αλλά δεν πειράζει χαλάλι! Πήρα το αντίστοιχο το olgalutran! 

Ευχαριστώ παααααρα πολύ! Δεν έχω λόγια πραγματικά! 

 

στις On 7/6/2021 at 9:23 ΠΜ, ο/η GinGin είπε:

@Διόνη μου σε νιωθω! Εν τελει εμενα μου ειπε να παρω τις olgalutran αντι για cetrotide. Εχω ψαξει σε παρα πολλα φαρμακεια και παιρνω την ιδια απαντηση. Ρώτησε τον γιατρό σου μηπως σου δωσει εναλλακτικη! Εχουμε το αγχος μας για τις διαδικασιες, μην εχουμε και το αγχος για την προμηθεια των φαρμακων.. λιγο ελεος πια!

@GinGin καλημέρα αν δεν είχα δει εσένα να μιλήσεις για έλλειψη ακόμα θα περίμενα να ξέρεις... τελικά κατέληξα σε olgalutran κι εγώ! Εσύ ξεκίνησες;;; αδιαθετησεις;; εγώ από το άγχος όχι ακόμα!

 

Γενικά ευχαριστώ οοοολα τα κορίτσια και μόνο που μου έδινε η καθεμία μια απάντηση πήρα θαρρος και κινητοποιηθηκα. Γιατί πιο πριν έλεγα "εντάξει έτσι θα γίνεται... Μαλλον περιμένουμε τα φάρμακα!" δεν ήξερα!

Τώρα τα έχω σπίτι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Καλή επιτυχία σε όλες κορίτσια! Είναι δύσκολος ο δρόμος αυτός αλλά θα σας φερει μεγάλες στιγμές ευτυχίας στο τέλος. Τις καλύτερες ευχές μου από μια μαμά 3 υπέροχων παιδιών εξωσωματικής!

Ωωωω τι γλυκό και συγκινητικό !!! Να σου ζήσουν κοπέλα μου 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Καλή επιτυχία σε όλες κορίτσια! Είναι δύσκολος ο δρόμος αυτός αλλά θα σας φερει μεγάλες στιγμές ευτυχίας στο τέλος. Τις καλύτερες ευχές μου από μια μαμά 3 υπέροχων παιδιών εξωσωματικής!

ελααα συγκινηθηκα κι εγω τωρα πραγματικα!!!! μας εδωσες θάρρος!! 🥰🙌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kaounmar γλυκια μου δεν μας φορτωνεις διαβασα την ιστορια σου!δεν μπορω να σε βοηθησω απο μεριας μου γιατι δεν τα ξερω ολα αυτα!κουραγιο και υπομονη!!

 

@Sabinaretσυγχαρητηριαααααα μπραβο κοριτσι μου!με το καλο στην αγκαλιτσα σου σε 9μηνες!!! 💜💜

@Vasilique τρομερα γουρλιδικο το πινακακι!!!!!☘️☘️☘️

@geokou Πάντα άξια κοπέλα μου!!!!! με το καλο και το δικο σας οταν θα γεννηθει!!!!💛💛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Σε ευχαριστώ τόσο πολύ κορίτσι μου!!! Μακάρι πραγματικά μακάρι!!! Στείλτε μπεμπεδοσκονη οι εγκυουλες μπας και γίνει το θαύμα!!! Με το καλό να ακούσεις καρδούλα και σε λίγους μήνες να το έχεις αγκαλίτσα το μωράκι σου 🥰👶

Σ ευχαριστώ παρα πολύ!! ❣️❣️❣️Στέλνω άφθονη μπεμπεδόσκονη και αμέτρητη θετική ενέργεια!! 🙏🤞😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Διάβασα καλα;;;;;;;; Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Πωπω θα κλάψω από συγκίνηση! Μόνο χαρές από δω και πέρα

Σευχαριστω πολύ αγαπημένη.....είδες; Όλα έρχονται σε αυτούς που επιμένουν κι έχουν τεράστια υπομονή.... ανυπομονώ να πάρω αγκαλιά το πλασματάκι αυτό...... Πες μας τα νέα σου.... Συμβουλές εγκυμοσύνης ότι μπορείς να μας βοηθήσεις... καταλαβαίνεις όλα είναι πρωτόγνωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Πόσο πρέπει να είναι δλδ; Φυσικά θα τον ρωτήσω,Εντ μεταξύ δεν θυμάμαι καθόλου πόσο ήταν την πρώτη φορά!! Πρέπει να ανατρέψω στις εξετάσεις μου!! Λες μωρέ να με βάλει να την κάνω και τσάμπα να τον κατηγορώ;; Αχχχ θα δείξει τι να πω!!

Εγώ όταν έκανα ωοληψια είχα προγεστερονη 3,5 και μου είπαν ότι ήταν υψηλή (θέλουν κάτω από 1) όποτε θα γινοταν η εμβρυομεταφορα στον επόμενο κύκλο! Και όντως τον επόμενο κύκλο τη δεύτερη μέρα ήταν 0,5, την 8η μέρα 0,8 και μου είπαν ότι θα γίνει η μεταφορά. Την ημέρα της έμβρυο μεταφοράς ηταν 8,4 και μου είπαν ότι ήταν σχετικά χαμηλή αλλά επειδή έπαιρνα vasclor δεν ανιχνεύθηκε στο αίμα γι αυτό! Τώρα με τη χοριακη την ξαναμέτρησα και ήταν 7,2 μόνο με το vasclor και μου είπαν να ξεκινήσω και Utrogestan και μετά από τρεις μέρες που ξαναμέτρησα ήταν πάνω από 80! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Καλή επιτυχία σε όλες κορίτσια! Είναι δύσκολος ο δρόμος αυτός αλλά θα σας φερει μεγάλες στιγμές ευτυχίας στο τέλος. Τις καλύτερες ευχές μου από μια μαμά 3 υπέροχων παιδιών εξωσωματικής!

Ότι πιο εμψυχωτικό!! Σ ευχαριστούμε πολύ!! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Δευτέρα έχω αυχενική δεν το πιστεύω ότι έχει περάσει έτσι ο καιρός..... 

Περασε ο καιρος πραγματικα...Ολα με το καλο κοριτσι μου!! Να μας πεις κ υο φυλο αν δεις ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Μετά από ένα σωρό εξετασεις και μηδενικές απαντήσεις για το τι μπορεί να έφταιξε...πήραμε την απόφαση να προσπαθήσουμε πάλι. Έκανα ένα νέο κύκλο διέγερσης (χωρίς προεμφυτευτικο αυτή τη φορά), βάλαμε έμβρυα κατάψυξη και περιμένουμε τη κατάλληλη στιγμή για εμβρυομεταφορα. Δεν ανυπομονώ καθόλου... Εσύ σε τι φάση είσαι;

Δινουν κ ποτε απαντησεις; Αναρωτιεμαι...πηρατε την σωστη αποφαση να ξαναπροσπαθησετε, δεν το βαζουμε κατω! Εγω δυστυχως ειμαι αναγκασμενη για προεμφυτευτικο..

την μιση διαδικασια την περασες κ αυτο ειναι σημαντικο..ποσα εμβρυακια εχεις; Φανταζομαι βλαστοκυστες.. Οταν λες την καταλληλη στιγμη, εννοεις δεν ειναι ετοιμος ο οργανισμος σου ακομα; Ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα αυτη την φορα!!

Εγω περναω επιτροπη την Δευτερα οποτε αναμενω να στειλω τα χαρτια κ να παρω την αποφαση..κ αυτο τον μηνα θα κανω υστεροσκοπηση να δω τι συμβαινει μεσα στην μητρα..θελω να μπουνε σιγα σιγα ολα σε μια σειρα γιατι η ανυπομονησια μου ειναι μεγαλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Καλή επιτυχία σε όλες κορίτσια! Είναι δύσκολος ο δρόμος αυτός αλλά θα σας φερει μεγάλες στιγμές ευτυχίας στο τέλος. Τις καλύτερες ευχές μου από μια μαμά 3 υπέροχων παιδιών εξωσωματικής!

Να σου ζήσουν κ να τα μεγαλώνεις όμορφα! Σ' ευχαριστούμε για την ενθάρρυνση κ τις ευχές σου! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Μετά από ένα σωρό εξετασεις και μηδενικές απαντήσεις για το τι μπορεί να έφταιξε...πήραμε την απόφαση να προσπαθήσουμε πάλι. Έκανα ένα νέο κύκλο διέγερσης (χωρίς προεμφυτευτικο αυτή τη φορά), βάλαμε έμβρυα κατάψυξη και περιμένουμε τη κατάλληλη στιγμή για εμβρυομεταφορα. Δεν ανυπομονώ καθόλου... Εσύ σε τι φάση είσαι;

Το καλό πράγμα αργεί να γίνει! Καλά κάνεις κ δεν ανυπομονείς. Αργά κ σταθερά βήματα ...

Πόσα έχετε βάλει κατάψυξη κορίτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

@kaounmar γλυκια μου δεν μας φορτωνεις διαβασα την ιστορια σου!δεν μπορω να σε βοηθησω απο μεριας μου γιατι δεν τα ξερω ολα αυτα!κουραγιο και υπομονη!!

 

@Sabinaretσυγχαρητηριαααααα μπραβο κοριτσι μου!με το καλο στην αγκαλιτσα σου σε 9μηνες!!! 💜💜

@Vasilique τρομερα γουρλιδικο το πινακακι!!!!!☘️☘️☘️

@geokou Πάντα άξια κοπέλα μου!!!!! με το καλο και το δικο σας οταν θα γεννηθει!!!!💛💛

Έτσι φαίνεται! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Εγώ όταν έκανα ωοληψια είχα προγεστερονη 3,5 και μου είπαν ότι ήταν υψηλή (θέλουν κάτω από 1) όποτε θα γινοταν η εμβρυομεταφορα στον επόμενο κύκλο! Και όντως τον επόμενο κύκλο τη δεύτερη μέρα ήταν 0,5, την 8η μέρα 0,8 και μου είπαν ότι θα γίνει η μεταφορά. Την ημέρα της έμβρυο μεταφοράς ηταν 8,4 και μου είπαν ότι ήταν σχετικά χαμηλή αλλά επειδή έπαιρνα vasclor δεν ανιχνεύθηκε στο αίμα γι αυτό! Τώρα με τη χοριακη την ξαναμέτρησα και ήταν 7,2 μόνο με το vasclor και μου είπαν να ξεκινήσω και Utrogestan και μετά από τρεις μέρες που ξαναμέτρησα ήταν πάνω από 80! 

Πολύ σωστά σε καθοδηγούν! Άριστα! 👍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Σευχαριστω πολύ αγαπημένη.....είδες; Όλα έρχονται σε αυτούς που επιμένουν κι έχουν τεράστια υπομονή.... ανυπομονώ να πάρω αγκαλιά το πλασματάκι αυτό...... Πες μας τα νέα σου.... Συμβουλές εγκυμοσύνης ότι μπορείς να μας βοηθήσεις... καταλαβαίνεις όλα είναι πρωτόγνωρα

Συμβουλές ε; Αχ αν γύριζα τον χρόνο πίσω θα έλεγα στον εαυτό μου να μην αγχώνεται, να χαϊδεύω την κοιλίτσα μου και να μιλάω στο μωράκι μου. Α! Και να βγάζω μια φωτογραφία κάθε εβδομάδα στην ίδια θέση!

Και για τις εξωσωματικές αυτό θα μου έλεγα. Να χαλαρώσω και (ακούγεται οξύμωρο) να απολαύσω τις διαδικασίες! 

Σκεφτείτε ότι είμαστε από τις τυχερές που θα έχουμε φωτογραφίες τα μωρά μας από όταν ήταν έμβρυα 3 ή 5 ημερών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/6/2021 at 9:39 ΠΜ, ο/η Litsadi είπε:

Καλημέρα να σε ρωτήσω κάτι; το μακρύ πρωτόκολλο πόσο κράτησε;πόσο χρονών είσαι λόγο ηλικίας σου είχε πει να το κάνεις; και εγώ έχω ΑΜΗ 3.1 είμαι 40 και μου είπε γύρω στους 4μηνες να μαζέψουμε ωάρια και με αποτρέπει από την κλασική μέθοδο για αυτούς τους λόγους και προβληματιζομαι 🤔

Καλημέρα ❤️

Είμαι 36 και έχω ΑΜΗ 1.3.

Με το μακρύ πρωτόκολλο είχα 14 ωάρια από τα οποία είχα 2 έμβρυα.

Διήρκεσε περίπου 20 μέρες μπορεί και παραπάνω 🙄

Αυτή την φορά κάναμε βραχύ επειδή η ΑΜΗ μου είναι χαμηλή ώστε ναι μεν να βγάλουμε λίγα ωάρια αλλά να είναι πιο ποιοτικά.

Η ΑΜΗ σου θεωρώ πως είναι καλή !

Θεωρώ πως ο γιατρός σου με βάση την ηλικία σου και την ΑΜΗ σου θα σε συμβουλέψει τι είναι το καλύτερο για σένα👍

Εγώ κορίτσια έκανα εχτές ωοληψοα βγάλαμε 8 και γονιμοποιηθηκαν μόνο τα 3!

Και την Κυριακή θα μάθω πόσα έφτασαν σε βλαστοκυστες.

Η αλήθεια είναι πως έχω αγχωθει πολύ φοβάμαι μήπως δεν προχωρήσουν σε βλαστοκυστες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Δινουν κ ποτε απαντησεις; Αναρωτιεμαι...πηρατε την σωστη αποφαση να ξαναπροσπαθησετε, δεν το βαζουμε κατω! Εγω δυστυχως ειμαι αναγκασμενη για προεμφυτευτικο..

την μιση διαδικασια την περασες κ αυτο ειναι σημαντικο..ποσα εμβρυακια εχεις; Φανταζομαι βλαστοκυστες.. Οταν λες την καταλληλη στιγμη, εννοεις δεν ειναι ετοιμος ο οργανισμος σου ακομα; Ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα αυτη την φορα!!

Εγω περναω επιτροπη την Δευτερα οποτε αναμενω να στειλω τα χαρτια κ να παρω την αποφαση..κ αυτο τον μηνα θα κανω υστεροσκοπηση να δω τι συμβαινει μεσα στην μητρα..θελω να μπουνε σιγα σιγα ολα σε μια σειρα γιατι η ανυπομονησια μου ειναι μεγαλη!

Αχ, κοριτσάκι μου καλό! Πόσο χαίρομαι να διαβάζω από κορίτσια που έτυχε να αποτύχουν να γράφουν με τόση ανυπομονησία για την επόμενη προσπάθειά τους.  Κ επί τούτου αναφέρω την λέξη έτυχε καθόσον το έχουμε πει πως η εξωσωματική είναι πιθανότητες! Όλα θα γίνουν γλυκιά μου! Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

@Sandyb καλημέρα κορίτσι μου! Με πρηζωσες εκείνη την ημέρα που μου είπες για τους μήνες κι έχεις δίκιο! Κι έκανα ότι μου είπες! Μίλησα με γιατρό και μου είπε για olgalutran μετά μίλησα με όλους τους φαρμακοποιός της Πάτρας ζήτησα cetrodite αλλά είναι σε έλλειψη και πήρα olgalutran. Τα έχω τα φάρμακα σπίτι! Χτες τα πήρα κι από το άγχος η περίοδος άφαντη ακόμα! 

 

@Kotoula κορίτσι μου καλημέρα! Σε υπερευχαριστω από το άγχος χτες και προχτές δεν μπήκα καθόλου... Ίσως αν είχα δει το μήνυμα σου δεν θα έτρεχα σα μούρλη στα εφημερεύοντα την Δευτέρα ουτε και χτες θα έτρεχα τόσο αλλά δεν πειράζει χαλάλι! Πήρα το αντίστοιχο το olgalutran! 

Ευχαριστώ παααααρα πολύ! Δεν έχω λόγια πραγματικά! 

 

@GinGin καλημέρα αν δεν είχα δει εσένα να μιλήσεις για έλλειψη ακόμα θα περίμενα να ξέρεις... τελικά κατέληξα σε olgalutran κι εγώ! Εσύ ξεκίνησες;;; αδιαθετησεις;; εγώ από το άγχος όχι ακόμα!

 

Γενικά ευχαριστώ οοοολα τα κορίτσια και μόνο που μου έδινε η καθεμία μια απάντηση πήρα θαρρος και κινητοποιηθηκα. Γιατί πιο πριν έλεγα "εντάξει έτσι θα γίνεται... Μαλλον περιμένουμε τα φάρμακα!" δεν ήξερα!

Τώρα τα έχω σπίτι μου! 

Καλημερα!!!!! Χαιρομαι παρα παρα πολυ που σε βοηθησα @Διόνη μου!  💜💜💜

Ειναι μεγαλο αγχος πραγματικα, οταν δεν ξερεις τι παιζει! Σε νιωθω απολυτα!

Κι εγω orgalutran πηρα εν τελει! Και εδωσα παραγγελια στο φαρμακειο και για χαπια οιστραδιολης γιατι cyclacur δεν υπαρχουν ουτε για δειγμα (οχι που θα υπηρχαν)! Τα αλλα φαρμακα τα εχω  κι εγω ολα και με περιμενουν!!!

Αντε να μου ερθει περιοδος ως τα τελη της εβδομαδας και ξεκιναμε γερα με αισιοδοξια και ηρεμια, οσο γινεται! Και ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή 📅

@Vasilique --> 11/6

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

@Margitc--23/9

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- > ?

@elena0212--> ?

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Αννια27 16/6

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@nikol88163 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@nikol88

@Sabinaret

ΠΗΤ 👶

Καλημέρα κορίτσια! Σας το είπα πως το εμβρυάκι μου τα κατάφερε κ είναι ήδη τριών ημερών κ άριστων διαιρέσεων; Ω, ναι! Θα συναντηθούμε λέει κάποια στιγμή! 🙏

@Αννια27 Πρόσεξε τι θα μου πεις σήμερα μετά τον υπέρηχο!

@JesabellΕίναι δυνατόν να μην υπάρχει το όνομα της ιδρύτριας του topic;;; Καλές ωοληψίες αγαπημένη κ σύντομα κ στην κοιλίτσα σου! 💚

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

 

@Αννια27 Πρόσεξε τι θα μου πεις σήμερα μετά τον υπέρηχο!

 

αχαχαχχαχαχαχ κλαιω 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...