Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας κορίτσια και συγχαρητήρια στα κορίτσια που είδαν θετικό!!! Με το καλό και σε όλες εμάς που είμαστε ακόμη στην ανηφόρα! Εγώ πήγα στο γιατρό, με βρήκε καλά μετά την απόξεση και μου είπε ότι η αποκόλληση πιθανόν έχει να κάνει με κακή εμφύτευση. Ίσως το σημείο να μην ήταν καλό παρά τις καλές χοριακές και το ότι ακούσαμε καρδούλα συνέβη! Τώρα προχωρώ με το να πάρω τα φάρμακα για τη 2η προσπάθεια αφού υπάρχει απόφαση επιτροπής, αν αδιαθετήσω στον επόμενο κύκλο να κάνω διέγερση και ό,τι έμβρυο προκύψει να το έχουμε στην άκρη για Φθινόπωρο! Θέλω να χαλρώσω λίγο ειδικά Αύγουστο που δε θα έχω και φροντιστήριο και μετά να δούμε! Που θα πάει θα έρθει για να μείνει ελπίζω σύντομα!

Καλώς ήρθες κορίτσι μου και λυπάμαι πολύ για την αποκόλληση :-( !!!! Συνέχισε να προσπαθείς και σίγουρα θα βγεις νικήτρια!!! Στο εύχομαι :-) !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geokou είπε:

@JNtina όλα καλά; Τι έγινε με τη χοριακή; 

Ελα κοριτσι μου!!! Πριν λιγο σχολασα και ηρθα σπιτι και σας διαβαζω! Απο 111 στα 298! Την προηγούμενη φορα ειχα πιο μεγάλες χοριακες και αγχώθηκα λιγο, αλλα μου ειπαν οτι ειναι καλη. 
Σουπερ εσυ!!! Μπραβο κοριτσι μου!!! Καλη συνεχεια να εχουμε Παναγια μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας κορίτσια και συγχαρητήρια στα κορίτσια που είδαν θετικό!!! Με το καλό και σε όλες εμάς που είμαστε ακόμη στην ανηφόρα! Εγώ πήγα στο γιατρό, με βρήκε καλά μετά την απόξεση και μου είπε ότι η αποκόλληση πιθανόν έχει να κάνει με κακή εμφύτευση. Ίσως το σημείο να μην ήταν καλό παρά τις καλές χοριακές και το ότι ακούσαμε καρδούλα συνέβη! Τώρα προχωρώ με το να πάρω τα φάρμακα για τη 2η προσπάθεια αφού υπάρχει απόφαση επιτροπής, αν αδιαθετήσω στον επόμενο κύκλο να κάνω διέγερση και ό,τι έμβρυο προκύψει να το έχουμε στην άκρη για Φθινόπωρο! Θέλω να χαλρώσω λίγο ειδικά Αύγουστο που δε θα έχω και φροντιστήριο και μετά να δούμε! Που θα πάει θα έρθει για να μείνει ελπίζω σύντομα!

Η δεύτερη κοριτσι μου μακαρι να σου φέρει ολα τα θετικά μαζι!!! Χαλάρωσε το καλοκαιρι και το φθινόπωρο θα πας να παρεις τα εμβρυακια σου!!! Ολα καλα, μπραβο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Dimi1981 είπε:

Καλώς όρισες!!σου εύχομαι τη Δευτέρα να εχεις μια μεγάλη χοριακή!!!!

σε ευχαριστώ πολύ!🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sabinaret είπε:

Γεια σας κορίτσια 

εγω έκανα εμβρυομεταφορα στις 27 του Μαι με βλαστοκυστες και περιμένω την Δευτέρα να κάνω την β χοριακη.  έχω πολύ άγχος,  είναι η δεύτερη μου προσπάθεια.  ελπίζω να είμαι τυχερή αυτή την φορά 

εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες!!!!

Εδω το φόρουμ εχει παρει φωτιά και η τυχη καλα κρατεί!!! Ελπιζω να εχεις θετικοτατο αποτέλεσμα! Καλη επιτυχια τη Δευτερα κοριτσι μου και καλως ηρθες στο παρεάκι μας! 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Ωωχχ μην μου λες τέτοια και είναι να τα πάρω σήμερα!! Μέχρι χθες έπαιρνα τα παλιά που υπήρχαν!!!

Έχω ακούσει αυτό και μου το είπε γνωστή μου και είχε αγχωθεί μην έχει κάτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου εγώ που πήρα σήμερα δεν με πείραξαν αλλά τα ξεκίνησα σήμερα!!! 

Α ωραία αν δεις κάτι πες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μήπως τα έγραψες ανάποδα? Πως δηλ κάνεις menopur και θα ξεκινήσεις orgalutran? 

Κι εγώ αυτά έκανα ακριβώς το Πάσχα και μεγαλωναν έξι. Εντέλει πήραμε τέσσερα αλλά τα δύο ήταν κενά. 

Σκεφτομαι αν ξανακάνω διέγερση να του μιλήσω για το μακρύ πρωτόκολλο μιας και βλέπω πως είναι πιο αποδοτικό αν δεν έχεις ανταπόκριση στο βραχυ. 

Σημασία έχει να πάρεις καλά ωαρια που θα γονιμοποιηθουν, δεν είναι άσχημος αριθμός το έξι!!! Επίσης θεωρώ πως καλώς θέλησε ο γιατρός σου να δοκιμάσετε να τα αφήσετε σε βλαστοκυστες. Εύχομαι να πάνε όλα καλά στη συνέχεια! 

Καλησπέρα κορίτσι!!

Orgalutran ξεκίνησα και από χτες ξεκίνησα και μενοπουρ!!

Στην πρώτη διέγερση που είχα κάνει με μακρύ πρωτόκολλο έβγαλα 14 αλλά δεν ήταν καλά...

Οπότε ο καινούργιος γιατρός έκρινε πως θα ήταν καλύτερα επειδή έχω και χαμηλή ΑΜΗ να κάνουμε το βραχυ.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sabinaret είπε:

5 ημερών,  ναι κατεψυγμένα.  έκανα ωολιψια 20 του Απρίλη,  12 ωάρια,  από αυτα 10 γονιμοποίηθηκαν , στην πρώτη προσπάθεια μου έβαλαν 2 ωάρια και είχα την πρώτη χωριακη 22 αλλά δεν προχώρησε δυστυχώς 

τώρα είμαι με βλαστοκυστεσ 5 ημερών,  έκανα πριν την μεταφορά και prp ενδομητριο 

περιμένω να περάσουν 4 μέρες να πάω για β χοριακη... 

Ρε παιδιά τι είναι αυτό το πρπ ενδομήτριο;;; Καλή επιτυχία κορίτσι μου και εγώ περίπου τα ίδια θα βάλω 5 ημερών κατεψυγμένα σε λίγες μέρες ,στην πρώτη είχα βάλει δύο φρέσκα αλλά απέτυχε!! Εύχομαι να είναι η τελευταία και τυχερή!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Ρε παιδιά τι είναι αυτό το πρπ ενδομήτριο;;; Καλή επιτυχία κορίτσι μου και εγώ περίπου τα ίδια θα βάλω 5 ημερών κατεψυγμένα σε λίγες μέρες ,στην πρώτη είχα βάλει δύο φρέσκα αλλά απέτυχε!! Εύχομαι να είναι η τελευταία και τυχερή!! :-)

και εγω στην πρώτη δύο φρέσκα έβαλα και απέτυχε 

το prp είναι θεραπεια με πλασμα , δλδ το πρωί σου παίρνουν το αίμα και του κάνουν επεξεργασία που ξεχωρίζει το πλάσμα και αυτό το πλάσμα σου το τοποθετεί ο γιατρός στην μήτρα ( η διαδικασία μοιάζει πολύ με εμβρυομεταφορα) μετά από μια βδομάδα έκανα την εμβρυομεταφορα,  ο γιατρός είπε ότι η εικόνα της μητρας είναι πολύ καλύτερη μετά από αυτή την διαδικασία.  Ξέρω ότι με το πλάσμα θεραπεύουν πολλά . 

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία!!!!  

εγω τώρα που είμαι στην δεύτερη προσπάθεια,  προσέχω πολύ,  αύριο είναι 10 μέρες που έκανα εμβρυομεταφορα και δεν έχω βγει καθόλου από το σπίτι,  ούτε σκάλες ανεβαίνω,  βασικά δεν κάνω τπτ στο σπίτι,  δεν ξέρω αν κάνω καλά,  αλα μετά από την πρώτη αποτυχία είπα να προσέχω οοοοσο μπορώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Α ωραία αν δεις κάτι πες μου

Ναι κορίτσι μου θα σου πω!! Η αλήθεια είναι ότι μετά από καμιά με έπιασε τρελή νυστα αλλά μπορεί να είναι τυχαίο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Κλείσε να κάνεις Pfizer ή Moderna. Μόνο της Astra πρέπει να περιμένεις 2 μήνες. Εγώ έκανα την ωοληψια κ θα κάνω την εμβρυομεταφορα στον επόμενο κύκλο κ ο γιατρός μου είπε να το κάνω οπωσδήποτε αλλά μόνο τα mrna. Έχω κάνει ήδη την πρώτη δόση κ είμαι μια χαρά, τη 2η θα την κάνω κ εγώ 19.06 κ μετά περίοδος κ εμβρυομεταφορα. Μην το φοβάσαι, οι γιατροί το θέλουν γιατί οι εγκυμονουσες το περνούν πιο σοβαρά τον covid αν κολλήσουν κ δεν πρέπει να λαμβάνουν κ συγκεκριμένα φαρμακα. 

Tης Pfizer είναι το εμβόλιο. 😉

18.06 έχω την πρώτη δόση και 30.07 την δεύτερη.  Μίλησα σήμερα με το κέντρο και μου είπαν ότι μόλις κάνω την δεύτερη δόση αν νιώθω καλά μπορώ να ξεκινήσω και αμέσως. Οποτε πάω για Αύγουστο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πήγα σήμερα για χοριακη!! Δεν άντεξα!! 163!!!! Τα κατάφερα επιτέλους!! 😊😊😊 θα ξαναπώ Δευτέρα πάλι αλλά δεν μπορώ να σταματήσω να χαμογελάω!! Είναι κ αυτό ένα βήμα!! Ελπίζω να συνεχίσει καλά!! 
 

θελω να σας ευχαριστήσω όλες, γιατί μέσα απ την ιστορία της καθεμιάς πήρα δύναμη όταν ήμουν στα πολύ κάτω μου!! 
 

ευχομαι σε όλες σας τα καλύτερα!! Σύντομα με θετικά νέα και τεράστιες χοριακές!! ❣️❣️❣️
 

Αχ τι υπέροχα νέα..  συγχαρητήρια  :-) να χαμογελάς:-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

Παρασκευαιδου! Άντε πάλι εδώ Όλες μαζί!!! 
Έκανα χθες την 2η δόση pfizer ενώ είμαι σε προετοιμασία για εμβρυομετεφορα! Συγκεκριμένα την Τρίτη 8/6 εχω εμβρυομεταφορα! 
Ο γιατρος μου είναι υπέρ του εμβολίου και το προτείνει και στις έγκυες κανονικά.. 

Προχώρα κάνε το εμβόλιο και συνέχισε κανονικά την εξωσωματική!! 

Λισακι μου γλυκό ειδες.. εδω μαζί παρέα, μου έλειψες πολύ... μου έχεις υποσχεθεί και μια πτήση μην ξεχνιόμαστε  :-*

πήρα τηλ στο κέντρο 30.07 θα κάνω την δεύτερη δόση οπότε μετά ξεκινάω. 

αφου έπεσα χθες σημερα σηκωθηκα γιατί δεν θα πρέπει να περιμένω .

 

8/6 το Μυαλο μου θα είναι σε εσένα, θέλω να είσαι χαλαρή (άλλωστε εσύ δεν μασας) εύχομαι να μου πεις τα ευχάριστα.  

Νομοζω όταν βρίσκεις το πρόβλημα τότε βρίσκεις και την λύση.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Ελα κοριτσι μου!!! Πριν λιγο σχολασα και ηρθα σπιτι και σας διαβαζω! Απο 111 στα 298! Την προηγούμενη φορα ειχα πιο μεγάλες χοριακες και αγχώθηκα λιγο, αλλα μου ειπαν οτι ειναι καλη. 
Σουπερ εσυ!!! Μπραβο κοριτσι μου!!! Καλη συνεχεια να εχουμε Παναγια μου! 

Koριτσάκι μου μπραβο, αργα και σταθερά, ετσι ημουν και εγω στην πρωτη εξωσωματικη, ειδα στην δευτερη με τις τεραστιες χοριακες τι εγινε Ολα καλά θα πάνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Tης Pfizer είναι το εμβόλιο. 😉

18.06 έχω την πρώτη δόση και 30.07 την δεύτερη.  Μίλησα σήμερα με το κέντρο και μου είπαν ότι μόλις κάνω την δεύτερη δόση αν νιώθω καλά μπορώ να ξεκινήσω και αμέσως. Οποτε πάω για Αύγουστο. 

Γιατί έχουν 1μιση μηνα διαφορα ;;;εμένα έχουν 3 βδομαδες διαφορα ακριβώς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sabinaret είπε:

και εγω στην πρώτη δύο φρέσκα έβαλα και απέτυχε 

το prp είναι θεραπεια με πλασμα , δλδ το πρωί σου παίρνουν το αίμα και του κάνουν επεξεργασία που ξεχωρίζει το πλάσμα και αυτό το πλάσμα σου το τοποθετεί ο γιατρός στην μήτρα ( η διαδικασία μοιάζει πολύ με εμβρυομεταφορα) μετά από μια βδομάδα έκανα την εμβρυομεταφορα,  ο γιατρός είπε ότι η εικόνα της μητρας είναι πολύ καλύτερη μετά από αυτή την διαδικασία.  Ξέρω ότι με το πλάσμα θεραπεύουν πολλά . 

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία!!!!  

εγω τώρα που είμαι στην δεύτερη προσπάθεια,  προσέχω πολύ,  αύριο είναι 10 μέρες που έκανα εμβρυομεταφορα και δεν έχω βγει καθόλου από το σπίτι,  ούτε σκάλες ανεβαίνω,  βασικά δεν κάνω τπτ στο σπίτι,  δεν ξέρω αν κάνω καλά,  αλα μετά από την πρώτη αποτυχία είπα να προσέχω οοοοσο μπορώ! 

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου,θα ρωτήσω τον γιατρό μου γι'αυτό !! Σου κόστισε παραπάνω και πόσο;; Καλα κάνεις και δεν κουράζεσαι!! Να δεις που θα πάνε όλα τέλεια θετική σκέψη και σε λίγο θα έχεις μια τεράστια χοριακη 😉 !!! Εγώ το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι δεν μπορώ να γλιτώσω τις σκάλες γιατί μένω σε μεζονέτα και είναι σε διαφορετικό όροφο τα δωμάτια από το σαλόνι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η dimi.mar είπε:

Koριτσάκι μου μπραβο, αργα και σταθερά, ετσι ημουν και εγω στην πρωτη εξωσωματικη, ειδα στην δευτερη με τις τεραστιες χοριακες τι εγινε Ολα καλά θα πάνε

Σε ευχαριστω κοριτσι μου!! Παντα να με ενθαρρύνεις!!! Μακαρι να ειναι ετσι γιατι αυτο σημαίνει επιτυχια σύμφωνα με τη δικη σου εμπειρία!!! Να εισαι καλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας κορίτσια και συγχαρητήρια στα κορίτσια που είδαν θετικό!!! Με το καλό και σε όλες εμάς που είμαστε ακόμη στην ανηφόρα! Εγώ πήγα στο γιατρό, με βρήκε καλά μετά την απόξεση και μου είπε ότι η αποκόλληση πιθανόν έχει να κάνει με κακή εμφύτευση. Ίσως το σημείο να μην ήταν καλό παρά τις καλές χοριακές και το ότι ακούσαμε καρδούλα συνέβη! Τώρα προχωρώ με το να πάρω τα φάρμακα για τη 2η προσπάθεια αφού υπάρχει απόφαση επιτροπής, αν αδιαθετήσω στον επόμενο κύκλο να κάνω διέγερση και ό,τι έμβρυο προκύψει να το έχουμε στην άκρη για Φθινόπωρο! Θέλω να χαλρώσω λίγο ειδικά Αύγουστο που δε θα έχω και φροντιστήριο και μετά να δούμε! Που θα πάει θα έρθει για να μείνει ελπίζω σύντομα!

Καλώς ήρθες!!πόσο λυπάμαι για την πρώτη αποκόλληση! Έτσι όπως το λες! Καλοκαιράκι είναι χαλάρωσε τώρα! Καμία φορά όλοι θέλουμε το χρόνο μας να γεμίσουμε μπαταρίες και να συνεχίσουμε δυνατά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι!!

Orgalutran ξεκίνησα και από χτες ξεκίνησα και μενοπουρ!!

Στην πρώτη διέγερση που είχα κάνει με μακρύ πρωτόκολλο έβγαλα 14 αλλά δεν ήταν καλά...

Οπότε ο καινούργιος γιατρός έκρινε πως θα ήταν καλύτερα επειδή έχω και χαμηλή ΑΜΗ να κάνουμε το βραχυ.

 

Καλή επιτυχία και πίστη στον στόχο! 

Εγώ προσπαθώ προς το παρόν με φυσικό, κι από Σεπτέμβρη θα το δω για νέα διέγερση. 

Καλημέρα και καλό σκ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Καλώς ήρθες!!πόσο λυπάμαι για την πρώτη αποκόλληση! Έτσι όπως το λες! Καλοκαιράκι είναι χαλάρωσε τώρα! Καμία φορά όλοι θέλουμε το χρόνο μας να γεμίσουμε μπαταρίες και να συνεχίσουμε δυνατά! 

Σε ευχαριστώ για την ενθάρρυνση! Άσε μου ήρθε τελείως ξαφνικό, ξεκούραστη ήμουν ούτε έκανα κάτι ξέρεις που θα μπορούσε να το δικαιολογήσει! Παρά και τις ενέσεις προγεστερόνης δεν το σώσαμε, οκ το αποδέχομαι σιγά σιγά και θα ελπίζω ότι μπορώ να τα καταφέρω! Θα πάρω θετικό πως παρά τις 2 αποβολές είμαι ικανή να συλλάβω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Apol είπε:

Καλή επιτυχία!! Εύχομαι αυτή να είναι η τυχερή σου! 🥰🥰

Καλή σου επιτυχία! Όλα καλά θα είναι...θα δεις😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Ελα κοριτσι μου!!! Πριν λιγο σχολασα και ηρθα σπιτι και σας διαβαζω! Απο 111 στα 298! Την προηγούμενη φορα ειχα πιο μεγάλες χοριακες και αγχώθηκα λιγο, αλλα μου ειπαν οτι ειναι καλη. 
Σουπερ εσυ!!! Μπραβο κοριτσι μου!!! Καλη συνεχεια να εχουμε Παναγια μου! 

Μια χαρά είναι! Τέλειος διπλασιασμός +

Γιατί αγχώθηκες; Είμαστε μαζί! Όλα καλά θα πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

@nikol88 συγχαρητήρια!!!μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι. Από δω κ πέρα μόνο χαράς να έχεις στη ζωή σου. 
 

@GinGin καλώς μας ήρθες. Και καλή αρχη. Η πρώτη σου προσπάθεια;

@JNtina & @geokou κάνατε επαναληπτική;;;

Ναι η πρώτη!! Μετά από 4 σπερματεγχυσεις και 2.5 χρονια, ε δεν παει αλλο. Τώρα είμαι σε θεραπεία με αντιβιώσεις για μια φλεγμονη που μου βρηκε στην υστεροσκόπηση. Έβγαλα κ ενα πολυποδάκι.

Τι κακο ειναι αυτο με τα φάρμακα, βρε κορίτσια; Τοσο δυσεύρετα πια; Με εκείνες τις CETROTIDE μου χει βγει το λαδι.. Μία βρηκα μετά κόπων και βασάνων. Όσα φαρμακεια πηρα μου λενε δεν υπαρχουν πουθενα!

Είχα πάρει και στην επιτροπή πολυ καιρο πριν για ραντεβου και μου ειπαν για Σεπτεμβρη. Έκλεισα ενα να υπάρχει για ενδεχόμενη δεύτερη προσπάθεια αλλα δεν θέλαμε να περιμένουμε ως τότε για να ξεκινήσουμε. Οπότε τωρα ολα απο την τσεπη μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...