Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η geokou είπε:

Βγήκε η επαναληπτική μου! 721!! (από 359). Δόξα το Θεό! Τώρα με έβαλε υπέρηχο στις 10/6 σε μια βδομάδα. Μου είπε ότι δεν χρειάζεται να την ξανακάνω....

Συγχαρητηριαααααα 🎉🎉🎉🤰🤰 κ μόλις ρωτησα αν κάνατε επαναληπτική. Με το καλό κορίτσι μου!!αχ ποσο χαίρομαι που βλεπω τις χοριακες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η GinGin είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Είμαι νέο μέλος, ευελπιστώ και μελλοντικη μανούλα εξωσωματικής 2022 :) Ξεκινάω με βραχυ σε μερικές μέρες που θα αδιαθετήσω!

Καλή τύχη σε όλες!!! 💜

Καλησπέρα κορίτσι μου και καλώς ήρθες!! Καλή επιτυχία σου εύχομαι :-) :-) !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πήγα σήμερα για χοριακη!! Δεν άντεξα!! 163!!!! Τα κατάφερα επιτέλους!! 😊😊😊 θα ξαναπώ Δευτέρα πάλι αλλά δεν μπορώ να σταματήσω να χαμογελάω!! Είναι κ αυτό ένα βήμα!! Ελπίζω να συνεχίσει καλά!! 
 

θελω να σας ευχαριστήσω όλες, γιατί μέσα απ την ιστορία της καθεμιάς πήρα δύναμη όταν ήμουν στα πολύ κάτω μου!! 
 

ευχομαι σε όλες σας τα καλύτερα!! Σύντομα με θετικά νέα και τεράστιες χοριακές!! ❣️❣️❣️
 

Συγχαρητήριαααα κοπέλα μου ετσιιι να συνεχίσει το σερί των επιτυχιών!!!! Μπράβο και πάλι μπράβο ,να χαρείς μια τελειομηνη εγκυμοσύνη :-) :-) !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Apol είπε:

Χάχα!!! Χαλκιδική, αλλά για δουλειά οπότε μη ζηλεύετε απλά θα βλέπω θάλασσα δε θα τη γευτω!!! 

Εγώ ζηλεύωωω εμάς θα μας φάει η ζέστη στην Αθήνα!!! 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η geokou είπε:

Βγήκε η επαναληπτική μου! 721!! (από 359). Δόξα το Θεό! Τώρα με έβαλε υπέρηχο στις 10/6 σε μια βδομάδα. Μου είπε ότι δεν χρειάζεται να την ξανακάνω....

Μπράβο κοπέλα μου !!!! Έτσι μόνο με καλά να συνεχίσει η εγκυμοσύνη σου και μετά από λίγους μήνες να πάρεις αγκαλιά το μωράκι σου :-) :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/5/2021 at 1:03 ΜΜ, ο/η Avocando είπε:

Λοιπόν εγώ μένω Κρήτη, αλλά ο γιατρός μου συνεργάζεται με φαρμακείο που παράγει cyclacur οποτε είχα κανένα θέμα. Αν δεν βρεις στο μερος σου, πες μου να σου στείλω στοιχεία του φαρμακείου να παραγγείλεις. 

 

στις On 12/5/2021 at 1:03 ΜΜ, ο/η Avocando είπε:

Λοιπόν εγώ μένω Κρήτη, αλλά ο γιατρός μου συνεργάζεται με φαρμακείο που παράγει cyclacur οποτε είχα κανένα θέμα. Αν δεν βρεις στο μερος σου, πες μου να σου στείλω στοιχεία του φαρμακείου να παραγγείλεις. 

Καλησπέρα! θα μπορούσε να μου στείλεις τα στοιχεία του φαρμακείου; μένω Κρήτη, ο γιατρός μου είναι Ηράκλειο,  εγώ είμαι Χανιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια 

εγω έκανα εμβρυομεταφορα στις 27 του Μαι με βλαστοκυστες και περιμένω την Δευτέρα να κάνω την β χοριακη.  έχω πολύ άγχος,  είναι η δεύτερη μου προσπάθεια.  ελπίζω να είμαι τυχερή αυτή την φορά 

εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Πως είστε;;; Σας διαβάζω συνέχεια και βλέπω υπέροχες χοριακες!!! 
μια ήθελα να ρωτήσω αν έχει πάρει κάποια τα φάρμακα που είναι οιστραδιολη και τα φτιάχνουν; 
Όταν τα περνάτε νιώθατε ότι είστε μετά από μέθη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Πως είστε;;; Σας διαβάζω συνέχεια και βλέπω υπέροχες χοριακες!!! 
μια ήθελα να ρωτήσω αν έχει πάρει κάποια τα φάρμακα που είναι οιστραδιολη και τα φτιάχνουν; 
Όταν τα περνάτε νιώθατε ότι είστε μετά από μέθη;

Ωωχχ μην μου λες τέτοια και είναι να τα πάρω σήμερα!! Μέχρι χθες έπαιρνα τα παλιά που υπήρχαν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Sabinaret είπε:

Γεια σας κορίτσια 

εγω έκανα εμβρυομεταφορα στις 27 του Μαι με βλαστοκυστες και περιμένω την Δευτέρα να κάνω την β χοριακη.  έχω πολύ άγχος,  είναι η δεύτερη μου προσπάθεια.  ελπίζω να είμαι τυχερή αυτή την φορά 

εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες!!!!

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! Θα περιμένουμε νέα σου!! Πόσο ημερών βλαστοκυστες;; κατεψυγμένες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! Θα περιμένουμε νέα σου!! Πόσο ημερών βλαστοκυστες;; κατεψυγμένες;;

5 ημερών,  ναι κατεψυγμένα.  έκανα ωολιψια 20 του Απρίλη,  12 ωάρια,  από αυτα 10 γονιμοποίηθηκαν , στην πρώτη προσπάθεια μου έβαλαν 2 ωάρια και είχα την πρώτη χωριακη 22 αλλά δεν προχώρησε δυστυχώς 

τώρα είμαι με βλαστοκυστεσ 5 ημερών,  έκανα πριν την μεταφορά και prp ενδομητριο 

περιμένω να περάσουν 4 μέρες να πάω για β χοριακη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Τέλεια όποτε θα είμαστε με 3 μέρες διαφορά χαχαχχαχα!!!

Μακάρι Παναγία μου να ειμαστε μαζι σε χαρές !!! Νομίζω ότι πλησιάζουν οι μέρες και ανχωνομαι!!! Εσύ πως είσαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω τι υπέροχα νέα είναι αυτά!! Πολλά συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυούλες, θετική σκέψη κ όλα θα πάνε καλά, θα γεμίσουμε μπεμπάκια σιγά σιγά!! Κ στα δικά μας στις υπόλοιπες, όπου να ναι θα έρθει κ η δική μας ώρα!!! 🤰🤰🤰🤰Κ θα κάνουμε κ topic για μωρουδιακα που ειδικά για εμάς τις πρωτάρες θα είναι πολύ χρήσιμο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πήγα σήμερα για χοριακη!! Δεν άντεξα!! 163!!!! Τα κατάφερα επιτέλους!! 😊😊😊 θα ξαναπώ Δευτέρα πάλι αλλά δεν μπορώ να σταματήσω να χαμογελάω!! Είναι κ αυτό ένα βήμα!! Ελπίζω να συνεχίσει καλά!! 
 

θελω να σας ευχαριστήσω όλες, γιατί μέσα απ την ιστορία της καθεμιάς πήρα δύναμη όταν ήμουν στα πολύ κάτω μου!! 
 

ευχομαι σε όλες σας τα καλύτερα!! Σύντομα με θετικά νέα και τεράστιες χοριακές!! ❣️❣️❣️
 

Μπραβο κοριτσι μου!!! Να γεμιζει η λιστα με τις εγκυουλες!

@GinGinΚαλη αρχη κ σε σενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sabinaret είπε:

Γεια σας κορίτσια 

εγω έκανα εμβρυομεταφορα στις 27 του Μαι με βλαστοκυστες και περιμένω την Δευτέρα να κάνω την β χοριακη.  έχω πολύ άγχος,  είναι η δεύτερη μου προσπάθεια.  ελπίζω να είμαι τυχερή αυτή την φορά 

εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες!!!!

Λιγες μερουλες εμειναν...καλη επιτυχια κοριτσι μου με μια τεραστια χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η N.Angel είπε:

Λιγες μερουλες εμειναν...καλη επιτυχια κοριτσι μου με μια τεραστια χοριακη!!!

σε ευχαριστώ πολύ!!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Πως είστε;;; Σας διαβάζω συνέχεια και βλέπω υπέροχες χοριακες!!! 
μια ήθελα να ρωτήσω αν έχει πάρει κάποια τα φάρμακα που είναι οιστραδιολη και τα φτιάχνουν; 
Όταν τα περνάτε νιώθατε ότι είστε μετά από μέθη;

Κορίτσι μου εγώ που πήρα σήμερα δεν με πείραξαν αλλά τα ξεκίνησα σήμερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sabinaret είπε:

Γεια σας κορίτσια 

εγω έκανα εμβρυομεταφορα στις 27 του Μαι με βλαστοκυστες και περιμένω την Δευτέρα να κάνω την β χοριακη.  έχω πολύ άγχος,  είναι η δεύτερη μου προσπάθεια.  ελπίζω να είμαι τυχερή αυτή την φορά 

εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες!!!!

Καλή επιτυχία!! Εύχομαι αυτή να είναι η τυχερή σου! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Καλή επιτυχία!! Εύχομαι αυτή να είναι η τυχερή σου! 🥰🥰

σε ευχαριστώ πολύ!!! 🥰 σε όλες τις κοπέλες εδώ εύχομαι σύντομα να έχουν στην  αγκαλιά απο ενα ( δυο😉) υγιέστατο μωράκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sabinaret είπε:

Γεια σας κορίτσια 

εγω έκανα εμβρυομεταφορα στις 27 του Μαι με βλαστοκυστες και περιμένω την Δευτέρα να κάνω την β χοριακη.  έχω πολύ άγχος,  είναι η δεύτερη μου προσπάθεια.  ελπίζω να είμαι τυχερή αυτή την φορά 

εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες!!!!

Καλώς όρισες!!σου εύχομαι τη Δευτέρα να εχεις μια μεγάλη χοριακή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια και συγχαρητήρια στα κορίτσια που είδαν θετικό!!! Με το καλό και σε όλες εμάς που είμαστε ακόμη στην ανηφόρα! Εγώ πήγα στο γιατρό, με βρήκε καλά μετά την απόξεση και μου είπε ότι η αποκόλληση πιθανόν έχει να κάνει με κακή εμφύτευση. Ίσως το σημείο να μην ήταν καλό παρά τις καλές χοριακές και το ότι ακούσαμε καρδούλα συνέβη! Τώρα προχωρώ με το να πάρω τα φάρμακα για τη 2η προσπάθεια αφού υπάρχει απόφαση επιτροπής, αν αδιαθετήσω στον επόμενο κύκλο να κάνω διέγερση και ό,τι έμβρυο προκύψει να το έχουμε στην άκρη για Φθινόπωρο! Θέλω να χαλρώσω λίγο ειδικά Αύγουστο που δε θα έχω και φροντιστήριο και μετά να δούμε! Που θα πάει θα έρθει για να μείνει ελπίζω σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...