Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Έχεις 6η αίσθηση ε;

Αδιαθέτησα σήμερα ,αύριο πάω για αιματολογικές κ αν είναι καλές ξεκινάω για τροποποιημένο φυσικό. 
Ετσι θα σε άφηνα νόμιζες;; Πάμε παρέα 😂

Περιμενω κ την @Παρασκευαιδουπου κρύβεται και την @condiosπου πίνει τα κρασάκια της 🥂

@hope501ευχομαι τα χιονισμένα αυτά φάρμακα να είναι τα τυχερά σας 🙏

Εντάξει, έχουμε συντονισμό περιόδου! Πάμε γερά να δούμε τι θα μας βγάλει αυτός ο μήνας λοιπόν!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Να κάνω μια ερώτηση που ίσως  να είναι βλακεία? Είναι καλός ο συνδυασμός της διέγερσης με την ακτινογραφία? Έγραψες παραπάνω ότι θα κάνεις ακτινοβολία στο χέρι σου.

Το ίδιο σκέφτηκα κι εγώ όταν μου είπε ο ορθοπεδικός να κάνω ακτινογραφία σε 10 μέρες. Του είπα ότι σήμερα ξεκινάω ενέσεις για διαδικασία εξωσωματικής και τότε μου είπε να ρωτήσω το γιατρο μου και ότι και στις 15 μέρες να την κάνω (μετά την ωοληψια δλδ-έτσι κι αλλιως δε θα γίνει μεταφορά τώρα) δεν έγινε τίποτα. 
Μετα που πήγα Μαστρο και τον ρώτησα μου είπε ότι μια ακτινογραφία στην παλάμη έχει ελάχιστη ακτινοβολία και να την κάνω όποτε θέλω, δεν έχει πρόβλημα. Οπότε θα πάω ανάλογα την όρεξη, ποσο θα έχω φρικάρει με τις ενέσεις και το ζόρι που θα έχω στη δουλειά. Πάντως φαίνεται ότι δεν παίζει ρόλο η ακτινολογία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Κι εγώ με Γκονάλ πάω τώρα ενώ πριν έκανα κι εγώ μενοπουρ. Έχουμε κοινή πορεία! Αντε να δούμε καλύτερο αποτέλεσμα με το καινουριο φάρμακο!

επισης κι εγώ έχω άλλη μια εξέταση ακόμα που περιμένω από την Οικονομοπούλου, θα με πάρουν τηλέφωνο όταν βγει. 

ωωωω να μου πεις εντυπώσεις🙂 Εγώ το πρωί πήγα Οικονομοπούλου. Είδαμε τις εξετάσεις όλες. Μου είπε πως η καρδιολιπίνη παραμένει θετική αλλά οι τιμές τις είναι χαμηλές. Και τον Μαρτιο να ξαναπαω. Θα παω τα αποτελεσματα και στον γιοτρο την αλλη εβδομάδα και βλέπουμε το τι θα μου πει.

στις πριν 16 ώρες, ο/η tina21 είπε:

στο χαλανδρι ηταν το embio

Αυτό το κέντρο πραγματικά απέκτησε κακό όνομα στη αγορά. Κάποιες όμως το καταφέρνουν με τους γιατρούς εκεί. Εγώ ήμουν στο διαγνωστικό θεραπευτικό κέντρο. Δεν το ξέρουν πολλές. Μόνο 2 γυναίκες μαίες εκτίμησα εκεί. Μια άλλη δεν είχε ωραίους τρόπους. Την ημέρα της ωοληψίας που ήμουν μες στην χαρά και της λέω "αχ μακάρι να πετύχει" μου απάντησε "Θα δείξει, είσαι και 40" Ράγισε η καρδια μου εκείνη την ώρα. 😔

στις πριν 15 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Έχεις 6η αίσθηση ε;

Αδιαθέτησα σήμερα ,αύριο πάω για αιματολογικές κ αν είναι καλές ξεκινάω για τροποποιημένο φυσικό. 
Ετσι θα σε άφηνα νόμιζες;; Πάμε παρέα 😂

Περιμενω κ την @Παρασκευαιδουπου κρύβεται και την @condiosπου πίνει τα κρασάκια της 🥂

@hope501ευχομαι τα χιονισμένα αυτά φάρμακα να είναι τα τυχερά σας 🙏

Μακάρι τα χιονισμένα καινούργια φάρμακα να φέρουν τύχη. Και μακάρι να μας πεις και εσυ σύντομα τα θετικά αποτελέσματα🙏

στις πριν 2 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αντε βρε αρχηγέ! Επιτέλους ! Καλή αρχή!

@hope501

Καλή αρχή και σε σένα κοπέλα μου! Εύχομαι η ταλαιπωρία τα φάρμακα αυτά να είναι και τα τυχερά σου που θα σου δώσουν το παιδάκι σου!

Καλή επιτυχία σε όλες τις κοπέλες που ξεκινάνε!

Πραγματικά ταλαιπωρία και γουργούρισμα στο στομάχι είχα χθες. 

Μακάρι Παναγία μου!! Μακάρι να τα καταφέρουμε όλες μας φέτος και να κρατήσουμε γερά μωράκια στην αγκαλιά μας🙏 🤰🏽🙏να γυρίσουμε μετά σε νεο θέμα το οποίο θα ονομαστεί "επιτέλους τα καταφέραμε και εμείς" 😄😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

ωωωω να μου πεις εντυπώσεις🙂 Εγώ το πρωί πήγα Οικονομοπούλου. Είδαμε τις εξετάσεις όλες. Μου είπε πως η καρδιολιπίνη παραμένει θετική αλλά οι τιμές τις είναι χαμηλές. Και τον Μαρτιο να ξαναπαω. Θα παω τα αποτελεσματα και στον γιοτρο την αλλη εβδομάδα και βλέπουμε το τι θα μου πει.

Αυτό το κέντρο πραγματικά απέκτησε κακό όνομα στη αγορά. Κάποιες όμως το καταφέρνουν με τους γιατρούς εκεί. Εγώ ήμουν στο διαγνωστικό θεραπευτικό κέντρο. Δεν το ξέρουν πολλές. Μόνο 2 γυναίκες μαίες εκτίμησα εκεί. Μια άλλη δεν είχε ωραίους τρόπους. Την ημέρα της ωοληψίας που ήμουν μες στην χαρά και της λέω "αχ μακάρι να πετύχει" μου απάντησε "Θα δείξει, είσαι και 40" Ράγισε η καρδια μου εκείνη την ώρα. 😔

Μακάρι τα χιονισμένα καινούργια φάρμακα να φέρουν τύχη. Και μακάρι να μας πεις και εσυ σύντομα τα θετικά αποτελέσματα🙏

Πραγματικά ταλαιπωρία και γουργούρισμα στο στομάχι είχα χθες. 

Μακάρι Παναγία μου!! Μακάρι να τα καταφέρουμε όλες μας φέτος και να κρατήσουμε γερά μωράκια στην αγκαλιά μας🙏 🤰🏽🙏να γυρίσουμε μετά σε νεο θέμα το οποίο θα ονομαστεί "επιτέλους τα καταφέραμε και εμείς" 😄😂

εγω θα το λεω και θα το φωναζω μπας κ γλιτωσει καμια κοπελα απο την ταλαιπωρια! ειναι τουλαχιστον απαραδεκτοι! σκεψου...με εβαλαν για ωοληψια με μεθη χωρις καρδιογραφημα... μακρια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

 

Εγω εχω πολυκυστηκες ωοθήκες λίγο ανεβασμένη προλακτινη ( που την ρύθμισα) ουσιαστικα τπτ το απαγορευτικό, αλλα και παλι μωρό δεν βλέπουμε,  είμαι 33 και είναι η πρώτη μου προσπάθεια,  εύχομαι να είναι και η τελευταία μας για ολα τα κορίτσια 

Μπορεί να σου το έχω ξαναγράψει (συγχώρεσέ με, δε μπαίνω συχνά και δε θυμάμαι πολλά), αλλά είσαι σίγουρη ότι η προλακτίνη σου χρειαζόταν ρύθμισμα (με χάπι αν κατάλαβα καλά); Μπορεί απλώς να ανεβαίνει από το άγχος ή να μην έχεις τηρήσει τους κανόνες για τη μέτρησή της. Ρυθμό προλακτίνης έχεις κάνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Ευχαριστώ καλό μου. Μου έδωσε gonal. Την προηγούμενη έκανα menopur. Αυριο το πρωι θα πάω στην Οικονο. να δω τι θα μου πει για τις εξετάσεις που έκανα και βλέπουμε πως και ποτε θα προχωρήσουμε. 
Σας διάβαζα που λέγατε και για την αντιβίωση πριν την ετ. Και εμάς μας το είπαν και ο Ανδρίτσου, και ο Κουτσιαρης αλλά και οι εξωσωματιστες.

Στο Ιασώ την αντιβίωση τη δίνουν πάντα εκ του πρωτοκόλλου στον άντρα μόλις η γυναίκα ξεκινήσει ενέσεις και ως την ωοληψία. Δηλ. ο εξωσωματιστής δεν εμπλέκεται καθόλου σε αυτό. Ο Ασβέστης μας είχε πει ότι κάνουν καλά, γιατί βοηθάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Έχεις 6η αίσθηση ε;

Αδιαθέτησα σήμερα ,αύριο πάω για αιματολογικές κ αν είναι καλές ξεκινάω για τροποποιημένο φυσικό. 
Ετσι θα σε άφηνα νόμιζες;; Πάμε παρέα 😂

Περιμενω κ την @Παρασκευαιδουπου κρύβεται και την @condiosπου πίνει τα κρασάκια της 🥂

@hope501ευχομαι τα χιονισμένα αυτά φάρμακα να είναι τα τυχερά σας 🙏

Και εσύ 6η αίσθηση έχεις αχαχαχχαχαχαχαχ ,,,, περιμενω οδηγίες για ψευδοκυκλο μπας και πάω επιτέλους για αυτά τα τεστ!!!!Εεεε σκ έρχεται όλο και κάνα κρασάκι ευελπιστώ να πιω,,, τί άλλο πια με αυτή την κλεισούρα??? Καλή αρχή και σε σένα μαναρακι και σε όλες όσες "σε δουλειά να βρισκόμαστε" ως επιτέλους το θαύμα !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Το ίδιο σκέφτηκα κι εγώ όταν μου είπε ο ορθοπεδικός να κάνω ακτινογραφία σε 10 μέρες. Του είπα ότι σήμερα ξεκινάω ενέσεις για διαδικασία εξωσωματικής και τότε μου είπε να ρωτήσω το γιατρο μου και ότι και στις 15 μέρες να την κάνω (μετά την ωοληψια δλδ-έτσι κι αλλιως δε θα γίνει μεταφορά τώρα) δεν έγινε τίποτα. 
Μετα που πήγα Μαστρο και τον ρώτησα μου είπε ότι μια ακτινογραφία στην παλάμη έχει ελάχιστη ακτινοβολία και να την κάνω όποτε θέλω, δεν έχει πρόβλημα. Οπότε θα πάω ανάλογα την όρεξη, ποσο θα έχω φρικάρει με τις ενέσεις και το ζόρι που θα έχω στη δουλειά. Πάντως φαίνεται ότι δεν παίζει ρόλο η ακτινολογία. 

Ε αφού είναι μετά την ωοληψια, δεν υπάρχει τότε κανένα θέμα. Καλή και τυχερή αρχή να έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η hope501 είπε:

ωωωω να μου πεις εντυπώσεις🙂 Εγώ το πρωί πήγα Οικονομοπούλου. Είδαμε τις εξετάσεις όλες. Μου είπε πως η καρδιολιπίνη παραμένει θετική αλλά οι τιμές τις είναι χαμηλές. Και τον Μαρτιο να ξαναπαω. Θα παω τα αποτελεσματα και στον γιοτρο την αλλη εβδομάδα και βλέπουμε το τι θα μου πει.

Αυτό το κέντρο πραγματικά απέκτησε κακό όνομα στη αγορά. Κάποιες όμως το καταφέρνουν με τους γιατρούς εκεί. Εγώ ήμουν στο διαγνωστικό θεραπευτικό κέντρο. Δεν το ξέρουν πολλές. Μόνο 2 γυναίκες μαίες εκτίμησα εκεί. Μια άλλη δεν είχε ωραίους τρόπους. Την ημέρα της ωοληψίας που ήμουν μες στην χαρά και της λέω "αχ μακάρι να πετύχει" μου απάντησε "Θα δείξει, είσαι και 40" Ράγισε η καρδια μου εκείνη την ώρα. 😔

Μακάρι τα χιονισμένα καινούργια φάρμακα να φέρουν τύχη. Και μακάρι να μας πεις και εσυ σύντομα τα θετικά αποτελέσματα🙏

Πραγματικά ταλαιπωρία και γουργούρισμα στο στομάχι είχα χθες. 

Μακάρι Παναγία μου!! Μακάρι να τα καταφέρουμε όλες μας φέτος και να κρατήσουμε γερά μωράκια στην αγκαλιά μας🙏 🤰🏽🙏να γυρίσουμε μετά σε νεο θέμα το οποίο θα ονομαστεί "επιτέλους τα καταφέραμε και εμείς" 😄😂

Άλλη ονομασία "Οι τελευταίες των Μοϊκανών " ή "Last but not least "

Ας φτασουμε επιτέλους σε αυτό το σημείο και ονόματα βρίσκουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η troia είπε:

Μπορεί να σου το έχω ξαναγράψει (συγχώρεσέ με, δε μπαίνω συχνά και δε θυμάμαι πολλά), αλλά είσαι σίγουρη ότι η προλακτίνη σου χρειαζόταν ρύθμισμα (με χάπι αν κατάλαβα καλά); Μπορεί απλώς να ανεβαίνει από το άγχος ή να μην έχεις τηρήσει τους κανόνες για τη μέτρησή της. Ρυθμό προλακτίνης έχεις κάνει;

Οχι ρυθμό δεν εχω κάνει,  αν και γνωρίζω την εξέταση,  ο γυναικολόγος μου έδωσε μισο τοστινεξ , αν δεν του επέμενα δεν θα μου έδινε και καθόλου,  ο Ενδοκρινολογος όμως γνωρίζοντας το ιστορικό της μητέρας μου,  μου έδωσε 2 μισά και ήταν απόλυτος σε αυτό! Έχει πέσει η προλακτινη μου, κυμαίνομαι στα φυσιολογικά επίπεδα,  πριν χρόνια που μου ήμουν πολύ στρεσαρισμενη ενα διάστημα είχα χτυπήσει και 100αρι, το κατάλαβα επειδή είχα υγρό στο στήθος και έτσι ψαχτικα με προλακτινη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

@BlackCat  καλε μου και γουρλιδικε μαυρογατε θα με βάλεις στο πινακάκι για ωοληψια στις 31 του μήνα μπας και μου φέρει τύχη?

Πώς πήγαν οι εξετάσεις σου? Θα ξεκινήσεις τώρα τελικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου. 

Θα ήθελα να ρωτήσω για λογαριασμό φίλης εμπειρίες από κέντρα εξωσωματικής στην Αθήνα. 

Γνωρίζω και βλέπω ότι δεν μπορούμε να πούμε συγκεκριμένα πράγματα, ονόματα κλπ, αν θέλετε στείλτε μου προσωπικό μυνημα. 

Ευχαριστώ για όλες τις απαντήσεις σας 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

@BlackCat  καλε μου και γουρλιδικε μαυρογατε θα με βάλεις στο πινακάκι για ωοληψια στις 31 του μήνα μπας και μου φέρει τύχη?

Πώς πήγαν οι εξετάσεις σου? Θα ξεκινήσεις τώρα τελικά?

Επιτροπή📅

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@skorpina78 ?

@Lucia79?

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 ?

@BlackCat ?

@twinkletwinlkle 31/01

@renata1986 ?

@Κατεριναπαπ ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Litsadi ?

@Zeta. ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

 

@twinkletwinlkleΜε το καλό αγαπημένη μου και με μπόλικη τύχη!!

Ξεκίνησα και εγώ σιγά σιγά Femara για 5 μέρες + 150 μονάδες Meriofert και ας βάλει ο θεός το χεράκι του.

Είμαι πολύ χαλαρή αυτή τη φορά σε σημείο που ανησυχώ , μάλλον έχω περάσει στο στάδιο της απάθειας, σαν να συμβαίνει σε κάποιον άλλο και όχι σε μένα και δεν ξέρω αν είναι καλό ή κακό, θα δείξει.. 

Πολύ καλή επιτυχία την Δευτέρα θα είμαστε εδώ να περιμένουμε τα χαρούμενα νέα σου ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@skorpina78 ?

@Lucia79?

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 ?

@BlackCat ?

@twinkletwinlkle 31/01

@renata1986 ?

@Κατεριναπαπ ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Litsadi ?

@Zeta. ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

 

@twinkletwinlkleΜε το καλό αγαπημένη μου και με μπόλικη τύχη!!

Ξεκίνησα και εγώ σιγά σιγά Femara για 5 μέρες + 150 μονάδες Meriofert και ας βάλει ο θεός το χεράκι του.

Είμαι πολύ χαλαρή αυτή τη φορά σε σημείο που ανησυχώ , μάλλον έχω περάσει στο στάδιο της απάθειας, σαν να συμβαίνει σε κάποιον άλλο και όχι σε μένα και δεν ξέρω αν είναι καλό ή κακό, θα δείξει.. 

Πολύ καλή επιτυχία την Δευτέρα θα είμαστε εδώ να περιμένουμε τα χαρούμενα νέα σου ❤️

 

Καλημεραααα! Θα με βάλεις κ μένα ωοληψια αύριο 30/01 ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@skorpina78 ?

@Lucia79?

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 ?

@BlackCat ?

@twinkletwinlkle 31/01

@renata1986 ?

@Κατεριναπαπ ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Litsadi ?

@Zeta. ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

 

@twinkletwinlkleΜε το καλό αγαπημένη μου και με μπόλικη τύχη!!

Ξεκίνησα και εγώ σιγά σιγά Femara για 5 μέρες + 150 μονάδες Meriofert και ας βάλει ο θεός το χεράκι του.

Είμαι πολύ χαλαρή αυτή τη φορά σε σημείο που ανησυχώ , μάλλον έχω περάσει στο στάδιο της απάθειας, σαν να συμβαίνει σε κάποιον άλλο και όχι σε μένα και δεν ξέρω αν είναι καλό ή κακό, θα δείξει.. 

Πολύ καλή επιτυχία την Δευτέρα θα είμαστε εδώ να περιμένουμε τα χαρούμενα νέα σου ❤️

 

Κοριτσια εγω παω τον αλλο μηνα...λογω χιονιά 🤨🤨🤨🙄🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@skorpina78 ?

@Lucia79?

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 ?

@BlackCat ?

@twinkletwinlkle 31/01

@renata1986 ?

@Κατεριναπαπ ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Litsadi ?

@Zeta. ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

 

@twinkletwinlkleΜε το καλό αγαπημένη μου και με μπόλικη τύχη!!

Ξεκίνησα και εγώ σιγά σιγά Femara για 5 μέρες + 150 μονάδες Meriofert και ας βάλει ο θεός το χεράκι του.

Είμαι πολύ χαλαρή αυτή τη φορά σε σημείο που ανησυχώ , μάλλον έχω περάσει στο στάδιο της απάθειας, σαν να συμβαίνει σε κάποιον άλλο και όχι σε μένα και δεν ξέρω αν είναι καλό ή κακό, θα δείξει.. 

Πολύ καλή επιτυχία την Δευτέρα θα είμαστε εδώ να περιμένουμε τα χαρούμενα νέα σου ❤️

 

Ευχαριστώ πολύ μαυρόγατε! Και εγω ακριβώς το ίδιο έχω πάθει. Πλήρης αναισθησία! Ούτε καν μπαίνω στη διαδικασία να μετρήσω τα ωοθυλάκια. Ξέρω ότι είναι γύρω στα 14, 15 αλλά ο γιατρός μου είπε ότι να ποντάρω σε περίπου 8 (αυτά φαίνονται καλά).

Κανένα άγχος, απολύτως τίποτα. Το μόνο που με προβληματίζει είναι ο καιρός, αν θα έχουμε καποιο θέμα. Κατά τα άλλα μάλλον το έχω συνηθίσει και πραγματικά δεν περιμένω απολύτως τίποτα! 

Καλη΄ αρχή και σε σένα και σε όλα τα κορίτσια που ξεκινανε! 

@Lucia79 εσύ τι κάνεις; Ξεκίνησες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

Καλημεραααα! Θα με βάλεις κ μένα ωοληψια αύριο 30/01 ?

Επιτροπή📅

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@skorpina78 ?

@Lucia79?

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 ?

@BlackCat ?

@twinkletwinlkle 31/01

@renata1986 ?

@Κατεριναπαπ ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

@tina21 30/01

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Litsadi ?

@Zeta. ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

 

Το συζητας;; Εννοείται!!

Πολυ καλή επιτυχία για αύριο εύχομαι να είναι η τυχερη σας προσπάθεια!!

Με το καλό ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

 

Επιτροπή📅

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@skorpina78 ?

@Lucia79?

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 ?

@BlackCat ?

@twinkletwinlkle 31/01

@renata1986 ?

@Κατεριναπαπ ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

@tina21 30/01

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Litsadi ?

@Zeta. ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

 

Το συζητας;; Εννοείται!!

Πολυ καλή επιτυχία για αύριο εύχομαι να είναι η τυχερη σας προσπάθεια!!

Με το καλό ❤️

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Θα σας ενημερώσω αύριο για το πως πήγαμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Anna0912 είπε:

Κοριτσια εγω παω τον αλλο μηνα...λογω χιονιά 🤨🤨🤨🙄🙄🙄

Κάθε εμπόδιο για καλό δεν λέει ο σοφός λαός;;

Ας αργήσει λιγάκι αλλά να είναι το τυχερό σας αυτό να σκέφτεσαι!!

Θα έχεις παρέα έτσι και αλλιώς είμαστε μεγάλη παρέα εδώ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ευχαριστώ πολύ μαυρόγατε! Και εγω ακριβώς το ίδιο έχω πάθει. Πλήρης αναισθησία! Ούτε καν μπαίνω στη διαδικασία να μετρήσω τα ωοθυλάκια. Ξέρω ότι είναι γύρω στα 14, 15 αλλά ο γιατρός μου είπε ότι να ποντάρω σε περίπου 8 (αυτά φαίνονται καλά).

Κανένα άγχος, απολύτως τίποτα. Το μόνο που με προβληματίζει είναι ο καιρός, αν θα έχουμε καποιο θέμα. Κατά τα άλλα μάλλον το έχω συνηθίσει και πραγματικά δεν περιμένω απολύτως τίποτα! 

Καλη΄ αρχή και σε σένα και σε όλα τα κορίτσια που ξεκινανε! 

@Lucia79 εσύ τι κάνεις; Ξεκίνησες;

Αυτό που το πας μετά το άγχος για την διαδικασία , ήρθε η πανδημία τώρα πρέπει να μελετάμε κ τα φυσικά φαινόμενα 🙃

Στο τέλος θα μάθω να λέω τα ημερομηνια όπως στα χωριά οι παλιοί, και θα κάνω blog να λέω όχι κούκλα μου αρχές Φλεβάρη ετ που πας , δεν θυμάσαι  2 Αυγούστου είχε θεομηνία κ αέρα 😂😂😂😂😂

Μια χαρά θα είναι ο καιρός θα δεις όλα θα πάνε πρίμα ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Κάθε εμπόδιο για καλό δεν λέει ο σοφός λαός;;

Ας αργήσει λιγάκι αλλά να είναι το τυχερό σας αυτό να σκέφτεσαι!!

Θα έχεις παρέα έτσι και αλλιώς είμαστε μεγάλη παρέα εδώ ❤️

Σ ευχαριστώ πολυ...περιμενα πως κ πως και απογοητεύτηκα λιγακι!!Βεβαια αυτο που είπες...καυε εμποδιο για καλο!!!!🙂🙂🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Κορίτσια  μου εύχομαι να είστε ολες καλά!!!! Και να προχωράτε γερά με τσαμπουκά!!!!!!

Που είσαι εσυ;

Τι κάνουν τα μωρα σου;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι. Κάπου είχα διαβάσει ότι δικαιούμαστε ένα είδους επίδομα για την εξωσωματικη γύρω στα 300 ευρώ. Εγω που δεν έχω περάσει επιτροπή και έχω αγοράσει τα φάρμακα,  το δικαιούμαι? Αν είναι να ξέρω να τους πω να μου δώσουν κάποια βεβαίωση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι. Κάπου είχα διαβάσει ότι δικαιούμαστε ένα είδους επίδομα για την εξωσωματικη γύρω στα 300 ευρώ. Εγω που δεν έχω περάσει επιτροπή και έχω αγοράσει τα φάρμακα,  το δικαιούμαι? Αν είναι να ξέρω να τους πω να μου δώσουν κάποια βεβαίωση. 

Όχι αγαπη δυστυχώς 

Πρέπει να υπάρχει απόφαση επιτροπής κ να έχεις προμηθευτεί τα φάρμακα δωρεάν από τον ΕΟΠΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...