Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 17 ώρες, ο/η N.Angel είπε:

Με το καλο κ εσυ!! Καλη επιτυχια σε ολα!! Μια μια να μπαινουμε στην σειρα σιγα σιγα...

Ευχαριστώ πολύ! Κ στα δικά σου! Κοντεύει η ημερομηνία που περνάς επιτροπή οπότε θα μπεις στο πρόγραμμα κ εσύ! Καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλημέρα Άννια! Σ' ευχαριστώ κ σε περιμένω να μου πεις! Η ετ στο πινακάκι είναι άδεια κ σε περιμένει! Για πότε το κόβεις;

Καλημέρα!!!!! Όταν θα έρθει η δική μου ώρα για έμβρυομεταφορά, εσείς θα είστε όλες έγκυες αγάπες!!!!! Κανονίστε να με παρατήσετε εδώ.... Να μπαίνετε που κ που εεε το νου σας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου μόλις γύρισα από το γιατρό 21 μέρα του κύκλου πάω για έμβρυο μεταφορά!! Οπότε @Vasilique βαλεμε για έμβρυο μεταφορά 18/06 και ο Θεός βοηθός!!!! Μου είπε να πίνω τρία cyclacur τη μέρα μέχρι τότε!!

Εννοείται! Σε περνάω αμέσως κ σου στέλνω τις καλύτερες ευχές μου! Με το καλό κοριτσάκι μου! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η geokou είπε:

Μακάρι! Όλες να βρεθούμε στις εγκυμοσύνες και μετά με το καλό η @Vasilique θα κάνει και μια στήλη "γεννητούρια" και θα αρχίσουν να μπαίνουν και εκεί ημερομηνίες!!😊😁😁

Μου έβαλες ιδέα! ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Καλημέρα!!!!! Όταν θα έρθει η δική μου ώρα για έμβρυομεταφορά, εσείς θα είστε όλες έγκυες αγάπες!!!!! Κανονίστε να με παρατήσετε εδώ.... Να μπαίνετε που κ που εεε το νου σας 

Καλημερα!!! Εδω θα ειμαστε να παρακολουθούμε τα δικα σου και να περιμενουμε τα καλα σου νεα!!!! Δε σε παρατάμε με τιποτα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Καλημέρα!!!!! Όταν θα έρθει η δική μου ώρα για έμβρυομεταφορά, εσείς θα είστε όλες έγκυες αγάπες!!!!! Κανονίστε να με παρατήσετε εδώ.... Να μπαίνετε που κ που εεε το νου σας 

Είμαστε τόσες ακόμα!!!!!!που ούτε καν έχουμε ξεκινήσει .... Οπότε μην ανησυχείς!!!!!!! 😜😜😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Επηρεάζει την εμβρυομεταφορα αν τα utrogestan λαμβάνονται από το στόμα και όχι κολπικά; Να σας ενημερώσω ότι καθημερινά κάνω ένεση prolutex ,3 cyclacur και 3 utrogestan των 200mg. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Dimi1981 είπε:

Κοριτσια μου οι χοριακες μου πήγαν καλά τελικά.

Πρωτη 194,

2 μερες μετα 534,

5 μερες μετα 5032..τωρα περιμενω τον υπέρηχο...αλλά ακόμα δυστυχώς δεν μπορώ να το χαρώ..έχω τη σκιά του παρελθόντος που με καταδιώκει..με τον άντρα μου δε λέμε τίποτα. Είμαστε μαγκωμενοι...

Ελπιζω να χαμογελασω καποια στιγμή! Δεν την περνάω και πολύ καλά την όλη κατάσταση...ποσο χαιρομαι για εσάς που έχετε τόση αισιοδοξία, γιατί πραγματικά πιστεύω ότι ο,τι πιστεύεις γινεται.αλλα ειναι περα απο τις δυνάμεις μου.

Κοριτσάκι μου καλό να χαμογελάσεις τώρα, όχι κάποια στιγμή. Έχεις λόγο να χαρείς κ να αφήσεις τα άσχημα πίσω σου. Καταλαβαίνω αυτό που λες αλλά δεν γίνεται να κολλάμε στο παρελθόν κ να μην μπορούμε να χαρούμε το παρόν. Η χοριακή σου είναι σούπερ! Άντε να κάνεις κ τον υπέρηχο για να το δεις κ με τα μάτια σου πως το σποράκι σου είναι εκεί! Άλλαξε λίγο την ψυχολογία σου, γιατί να ξέρεις όλα τα καταλαβαίνουν! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Aχ ποσο αισιόδοξο μήνυμα, αν όλα πάνε καλά και σε εμένα και μου πουν δεν υπάρχει θέμα τότε στις 23.06 πάνω κάτω θα μπω στη διαδικασία 😉

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά..  ανυπομονώ  για τα νέα σου. 

Καλημέρα κορίτσι μου κ καλώς όρισες κ πάλι στην παρέα μας αφού καταλαβαίνω πως είσαι παλιό μέλος αυτής. Κάθε εμπόδιο είναι για καλό να το ξέρεις. Εκ των υστέρων βέβαια το καταλαβαίνουμε. Να είσαι ψύχραιμη κ θετική γιατί το καθαρό μυαλό πάντα βοηθάει στη σωστή λήψη αποφάσεων. Δεν μπορώ να πιστέψω πως δεν είσαι δυνατή όπως λες κ θαυμάζεις όλα τα άλλα κορίτσια που είναι. Δεν πέρασες κ εσύ λίγα! Έχεις όμως ήδη το παιδάκι σου κ με πίστη κ επιμονή θα έρθει κ το αδερφάκι του. Πίστεψέ το κ πάλεψε γι' αυτό.

Δεν είσαι η μόνη και δεν είσαι μόνη!

💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Καλημέρα!!!!! Όταν θα έρθει η δική μου ώρα για έμβρυομεταφορά, εσείς θα είστε όλες έγκυες αγάπες!!!!! Κανονίστε να με παρατήσετε εδώ.... Να μπαίνετε που κ που εεε το νου σας 

Εσύ χρυσό μου κορίτσι θα είσαι η ανατροπή του forum! Προσωποποιημένη!

Τι νέα έχεις να μου πεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Κοριτσάκι μου καλό να χαμογελάσεις τώρα, όχι κάποια στιγμή. Έχεις λόγο να χαρείς κ να αφήσεις τα άσχημα πίσω σου. Καταλαβαίνω αυτό που λες αλλά δεν γίνεται να κολλάμε στο παρελθόν κ να μην μπορούμε να χαρούμε το παρόν. Η χοριακή σου είναι σούπερ! Άντε να κάνεις κ τον υπέρηχο για να το δεις κ με τα μάτια σου πως το σποράκι σου είναι εκεί! Άλλαξε λίγο την ψυχολογία σου, γιατί να ξέρεις όλα τα καταλαβαίνουν! 💚

Αχ βρε αρχηγέ.... μακάρι να γίνεις μανούλα!τον εχεις έμφυτο το ρόλο ...ευχαριστώ για τις συμβουλές σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή 📅

@Vasilique --> 11/6

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

@Margitc--23/9

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- 5/6

@elena0212--> ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Αννια27 18/6

 

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou 359 🥰

@JNtina 111 🥰

@nikol88 163 🥰

@Nansi 940 🥰

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@nikol88

 

ΠΗΤ 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimi1981 είπε:

Αχ βρε αρχηγέ.... μακάρι να γίνεις μανούλα!τον εχεις έμφυτο το ρόλο ...ευχαριστώ για τις συμβουλές σου 

Εντάξει, με έχεις κάνει αλοιφή τώρα! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή 📅

@Vasilique --> 11/6

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

@Margitc--23/9

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- 5/6

@elena0212--> ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Αννια27 14/7

 

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@nikol88163 🥰

@Nansi 940 🥰

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@nikol88

 

ΠΗΤ 👶

Κορίτσια μου! Καλημερούδια! Τι κάνετε; Παρασκευούλα ζάχαρη, Παρασκευούλα μέλι! Σας έχω πει πόσο την αγαπώ την Παρασκευή; Είναι η καλύτερη ημέρα! Έχεις όλο το σ/κ μπροστά σου! Αχ! Η ζωή είναι ωραία! Με τα καλά της κ με τα στραβά της αλλά είναι όμορφη! Δεν ξέρω αλλά σήμερα ξύπνησα άλλος άνθρωπος! Ίσως να οφείλεται στο γεγονός πως χθες ξεκίνησα βελονισμό! Ω, ναι μου είπαν πως  βοηθάει στην φάση που είμαστε ... Οψόμεθα! Είπαμε κάνουμε ό,τι περνάει από το χέρι μας! Τα υπόλοιπα δουλειά του Θεού κ του γιατρού!

Πώς είναι οι εγκυούλες μας; Είστε έμπνευση! Άνοιξε κ νέα κατηγορία! ΠΗΤ! Περιμένω να την εμπλουτίσουμε με τις ημερομηνίες σας! Να προσέχετε κ να μας στέλνετε μπεμπεδόσκονη ε! Άντε! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Κορίτσια μου! Καλημερούδια! Τι κάνετε; Παρασκευούλα ζάχαρη, Παρασκευούλα μέλι! Σας έχω πει πόσο την αγαπώ την Παρασκευή; Είναι η καλύτερη ημέρα! Έχεις όλο το σ/κ μπροστά σου! Αχ! Η ζωή είναι ωραία! Με τα καλά της κ με τα στραβά της αλλά είναι όμορφη! Δεν ξέρω αλλά σήμερα ξύπνησα άλλος άνθρωπος! Ίσως να οφείλεται στο γεγονός πως χθες ξεκίνησα βελονισμό! Ω, ναι μου είπαν πως  βοηθάει στην φάση που είμαστε ... Οψόμεθα! Είπαμε κάνουμε ό,τι περνάει από το χέρι μας! Τα υπόλοιπα δουλειά του Θεού κ του γιατρού!

Πώς είναι οι εγκυούλες μας; Είστε έμπνευση! Άνοιξε κ νέα κατηγορία! ΠΗΤ! Περιμένω να την εμπλουτίσουμε με τις ημερομηνίες σας! Να προσέχετε κ να μας στέλνετε μπεμπεδόσκονη ε! Άντε! 💚

Καλημερα αρχηγέ!!! Καλο σκ να εχουμε!! Να περνάμε ομορφα! Εγω σας στελνω με τις χούφτες μπεμπεδοσκονη να το ξέρετε!!! 🙂❤️🙂🙂❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια, 

Είμαι στην προσπάθεια για δευτερο παιδάκι, μετά από μια αποτυχημένη προσπάθεια σπερματενχυσης και 2 αποβολές , καταλήξαμε ότι η εξωσωματική είναι μονόδρομος.  Στην αρχή αρχησα να κλαίω..  έλεγα (και ακόμα λεω) Δεν είμαι τόσο δυνατή όπως τις κοπέλες που διαβάζω και παρακολουθώ στο μαμυλαντ, και ότι τελευταία στιγμή θα πω όχι δεν μπορώ:-( ή ψυχολογία  κάτω... αλλα θα το παλέψω για χάρη του άντρα μου. 

Και τσουπ καινούριο πρόβλημα:-( πρέπει να κάνω το εμβόλιο του κορονιου  , περιμένω να έρθει η περίοδος  και μετά να ειδοποιήσω το κέντρο και τσουπ 18.06 εμβόλιο 🤔 έχω σκάσει να το αποφυγω δεν γίνεται  , να πάω πάλι για αργότερα την εξωσωματική , νομίζω θα πέσω τωρα που το πήρα απόφαση.  

Εχει κάποια κάνει εμβόλιο ; ποσο καιρό μετά μπήκε στις προσπάθειες; 

Κλείσε να κάνεις Pfizer ή Moderna. Μόνο της Astra πρέπει να περιμένεις 2 μήνες. Εγώ έκανα την ωοληψια κ θα κάνω την εμβρυομεταφορα στον επόμενο κύκλο κ ο γιατρός μου είπε να το κάνω οπωσδήποτε αλλά μόνο τα mrna. Έχω κάνει ήδη την πρώτη δόση κ είμαι μια χαρά, τη 2η θα την κάνω κ εγώ 19.06 κ μετά περίοδος κ εμβρυομεταφορα. Μην το φοβάσαι, οι γιατροί το θέλουν γιατί οι εγκυμονουσες το περνούν πιο σοβαρά τον covid αν κολλήσουν κ δεν πρέπει να λαμβάνουν κ συγκεκριμένα φαρμακα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Apol είπε:

Καλημέρα!!!!! Όταν θα έρθει η δική μου ώρα για έμβρυομεταφορά, εσείς θα είστε όλες έγκυες αγάπες!!!!! Κανονίστε να με παρατήσετε εδώ.... Να μπαίνετε που κ που εεε το νου σας 

Καλημέρα κορίτσι μου μην ανχωνεσαι καθόλου όλες μαζί θα είμαστε έγκυες !! Και όλες μαζί να φτιάξουμε καινούργιο θέμα για τα μωράκια μας ( ονειρεύομαι εγώ Εντ μεταξύ ) !!! Τα όνειρα είναι τσάμπα εξάλλου 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Εννοείται! Σε περνάω αμέσως κ σου στέλνω τις καλύτερες ευχές μου! Με το καλό κοριτσάκι μου! 💚

Σε ευχαριστώ κοριτσάρα μου !! Καλημέρα σας όμορφες!!! Ααα κοπέλα μου να σου πω εάν μπορείς άλλαξε την ημερομηνία στο μαγικό πινακακι σου,έχεις βάλει 14/07 ενώ είμαι 18/06 😉 ελπίζω 14/07 να είμαι στις έγκυες χεχε!! Αχχχ βρε κορίτσια μου να ξέρετε μου έχετε δημιουργήσει μεγάλη αισιοδοξία μακάρι να μην πέσω με τα μούτρα στο πάτωμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Σε ευχαριστώ κοριτσάρα μου !! Καλημέρα σας όμορφες!!! Ααα κοπέλα μου να σου πω εάν μπορείς άλλαξε την ημερομηνία στο μαγικό πινακακι σου,έχεις βάλει 14/07 ενώ είμαι 18/06 😉 ελπίζω 14/07 να είμαι στις έγκυες χεχε!! Αχχχ βρε κορίτσια μου να ξέρετε μου έχετε δημιουργήσει μεγάλη αισιοδοξία μακάρι να μην πέσω με τα μούτρα στο πάτωμα!!!

Το άλλαξα αλλά ήταν προφητικό να ξέρεις! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Το άλλαξα αλλά ήταν προφητικό να ξέρεις! 😁

Αχχχ τι να πω μακάρι!!! Κορίτσι μου από ότι έχεις καταλάβει με την υπέροχη αύρα σου όταν φτάσει η δική σου στιγμή για αποτελέσματα μας βλέπω όλες να περιμένουμε με τα πανό για πανηγυρισμούς χαχα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννια27 είπε:

Αχχχ τι να πω μακάρι!!! Κορίτσι μου από ότι έχεις καταλάβει με την υπέροχη αύρα σου όταν φτάσει η δική σου στιγμή για αποτελέσματα μας βλέπω όλες να περιμένουμε με τα πανό για πανηγυρισμούς χαχα!!! 

😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Κορίτσια μου! Καλημερούδια! Τι κάνετε; Παρασκευούλα ζάχαρη, Παρασκευούλα μέλι! Σας έχω πει πόσο την αγαπώ την Παρασκευή; Είναι η καλύτερη ημέρα! Έχεις όλο το σ/κ μπροστά σου! Αχ! Η ζωή είναι ωραία! Με τα καλά της κ με τα στραβά της αλλά είναι όμορφη! Δεν ξέρω αλλά σήμερα ξύπνησα άλλος άνθρωπος! Ίσως να οφείλεται στο γεγονός πως χθες ξεκίνησα βελονισμό! Ω, ναι μου είπαν πως  βοηθάει στην φάση που είμαστε ... Οψόμεθα! Είπαμε κάνουμε ό,τι περνάει από το χέρι μας! Τα υπόλοιπα δουλειά του Θεού κ του γιατρού!

Πώς είναι οι εγκυούλες μας; Είστε έμπνευση! Άνοιξε κ νέα κατηγορία! ΠΗΤ! Περιμένω να την εμπλουτίσουμε με τις ημερομηνίες σας! Να προσέχετε κ να μας στέλνετε μπεμπεδόσκονη ε! Άντε! 💚

Τα καλύτερα έρχονται κορίτσι μου!!❤️❤️❤️😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου! Οπως ειπε κ η @Vasilique η Παρασκευουλα ειναι η καλυτερα μερα της εβδομαδας!! 
Πλησιαζει κ η ωρα μου εμενα..περιμενω πως κ πως! 
 

@Dimi1981κοριτσι μου οι χοριακες ανεβαινουν πολυ καλα, μη σε παιρνει απο κατω, ειναι κριμα να μην χαιρεσαι τωρα την στιγμη σου, κανεις δεν ξερει τι μας επιφυλασσει το μελλον αλλα αν ζουμε με τον φοβο μηπως συμβει κατι θα ειμαστε σε μια μονιμη στεναχωρια...κ στο λεω εγω που ειμαι τερμα απαισιοδοξη..καταλαβα οτι δεν εχει νοημα ολο αυτο. Να χαρεις τωρα που εισαι πολυυυυυυυ εγκυος κ αν κατι συμβει το αντιμετωπιζεις τοτε. Σου ευχομαι ολα να πανε τελεια!!!

@Παρασκευαιδουπαντα βρισκουμε την δυναμη να αντεξουμε γιατι κρυβουμε μεγαλη δυναμη μεσα μας που ουτε εμεις δεν το γνωριζουμε! Ετσι θα την βρεις κ εσυ ειμαι σιγουρη! Ενα βημα την φορα!! Να το κανεις το εμβολιο κ να μην φοβασαι, εγω εκανα την προηγ βδομαδα την 2η δοση κ ο αντρας μου θα την κανει τελος του μηνα κ τον Ιουλιο αν ολα πανε καλα θελω να κανω διεγερση. 

@JNtina @geokouΠεριμενουμε τα νεα σας απο τις επαναλληπτικες χοριακες! Σας ευχομαι τεταστια νουμερα!!

@twinkletwinlkleΣοκαριστηκα λιγο με αυτο που διαβασα για την κοπελα με τα διδυμα, μου φαινεται τρελο να εκανε εκτρωση χωρις να ξερει οτι οντως δεν παει κατι καλα..απορω ποιος/ποιοι γιατροι της τα ειπαν αυτα! Υποθετω οτι θα εκανε το αστρα...αλλα κ παλι δεν το μπορω να το δεχτω ετσι ελαφρα τη καρδια...

Να καλωσορισω κ οσα κοριτσια ειναι καινουρια @Διόνη @nikol88 Μπορει να ξεχναω κ καμια να με συγχωρεσει...καλη αρχη κ καλη επιτυχια σε ολες! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

Τα καλύτερα έρχονται κορίτσι μου!!❤️❤️❤️😘😘😘😘

Το πιστεύω! Αργούν, αλλά στο τέλος θα συναντηθούμε! Είναι βέβαιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Είμαι νέο μέλος, ευελπιστώ και μελλοντικη μανούλα εξωσωματικής 2022 :) Ξεκινάω με βραχυ σε μερικές μέρες που θα αδιαθετήσω!

Καλή τύχη σε όλες!!! 💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...