Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Πήγα 9.10, στην είσοδο σκανάρουν πιστοποιητικό να ξέρεις, είπα τον κωδικό μου και άφησα σε έναν εκεί σαν θυρωρό το φάκελο. Στο μεταξύ τα είχα όλα σε διαφάνειες και σε ντοσιέ με έλασμα, αλλά ο τύπος ήθελε να τα βγάλω όλα από τις διαφάνειες γιατί η επιτροπή λέει θέλει να γράφει επάνω και δεν την βολεύουν οι διαφάνειες, οποτε τα έβγαλα όλα, χάλασε και η σειρά και η τάξη που τα είχα βάλει όλα, τα έβαλα όλα μαζί σε μια διαφάνεια με άγχος ότι κάτι θα χαθεί και βγήκα έξω να περιμένω. 
στις 10.40 βγήκε ένας αλλος τύπος, φώναξε τον κωδικό και μου έδωσε την απόφαση. Σημειωτέον έξω να έχει 3 βαθμούς, γίναμε χιονάνθρωπος όλοι, αλλά χαλάλι! 

ευτυχώς που μου το λες να ντυθώ καλά. έχω ραντεβού 10.30 αλλά λεω να παω νωρίτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Εντάξει θα φάμε άκυρο σε όλα τα κέντρα..

Φωτοτυπια η μούρη μας (profil pic εδώ) με μεγάλα γράμματα ΚΑΤΑΖΗΤΕΙΤΑΙ

Ας κανουν τοτε καλυτερα κ πιο σχολαστικα την δουλεια τους! Αντε πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

ευτυχώς που μου το λες να ντυθώ καλά. έχω ραντεβού 10.30 αλλά λεω να παω νωρίτερα.

Να πας κ νωριτερα θα δωσεις το φακελο κ θα ερθει πιο γρηγορα η απαντηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Margitc είπε:

Ας κανουν τοτε καλυτερα κ πιο σχολαστικα την δουλεια τους! Αντε πια

Ακριβώς! Σε λίγο θα μπορούμε να παρακολουθούμε η μια την άλλη με όσα αναγκαστήκαμε να μάθουμε. Μόνο ωοληψιες και μεταφορές δεν ξέρουμε ακόμα να κάνουμε (κι ελπίζω να μή χρειαστεί να μάθουμε ΚΑΙ αυτό)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Ακριβώς! Σε λίγο θα μπορούμε να παρακολουθούμε η μια την άλλη με όσα αναγκαστήκαμε να μάθουμε. Μόνο ωοληψιες και μεταφορές δεν ξέρουμε ακόμα να κάνουμε (κι ελπίζω να μή χρειαστεί να μάθουμε ΚΑΙ αυτό)

❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Μη λες σορυ βρε! Αλοίμονο κατανοώ το ενδιαφέρον! Άντε με το καλό να αρχίσεις και εσύ την προσπάθεια, να σου πω την αλήθεια και εγώ τελευταία έχω αρχίσει και το βλέπω πιο θετικά! Λέω τι στο καλό, αφού μένω έγκυος  κάποια στιγμή δε θα γίνω μάνα;

Η αισιοδοξία είναι μέρος της εξωσωματικής και πιστεύω ότι βοηθάει πολύ. Για αυτό θέλω να σας έχω στα πάνω.  

Θα γίνεις στο υπογράφω.  Εδώ σου μιλάω εγώ που είμαι πλέον 32 χρόνων γαϊδούρα και έχω και ένα γαϊδούρι 28 χρονών αδελφό;-) . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Εντάξει θα φάμε άκυρο σε όλα τα κέντρα..

Φωτοτυπια η μούρη μας (profil pic εδώ) με μεγάλα γράμματα ΚΑΤΑΖΗΤΕΙΤΑΙ

Χαχααχ ε..όσο να πεις μαύρη γάτα αμα σου κόψει το δρόμο ξεκινάς φτου φτου και σταυρό. 

Τον Μάρτιο σε θέλω άσπρη κανόνισε να πάρεις βαφή  :-)

 

Υσ αγαπώ το μαύρο χρώμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χαχααχ ε..όσο να πεις μαύρη γάτα αμα σου κόψει το δρόμο ξεκινάς φτου φτου και σταυρό. 

Τον Μάρτιο σε θέλω άσπρη κανόνισε να πάρεις βαφή  :-)

 

Υσ αγαπώ το μαύρο χρώμα 

Εππππππ τι βλέπω εδώ......επανήλθε κοριτσάρα μου???? Έχω να σου πω ότι μάλλον πέσαμε και οι δύο έξω για το φύλο των μωρών.......μάλλον έχω δύο κορίτσια 🤣🤣🤣🤣!!!! Καλή επιτυχία αγαπημένη σε εσένα και σε όλες...σας παρακολουθώ διακριτικά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Η αισιοδοξία είναι μέρος της εξωσωματικής και πιστεύω ότι βοηθάει πολύ. Για αυτό θέλω να σας έχω στα πάνω.  

Θα γίνεις στο υπογράφω.  Εδώ σου μιλάω εγώ που είμαι πλέον 32 χρόνων γαϊδούρα και έχω και ένα γαϊδούρι 28 χρονών αδελφό;-) . 

Σε περνάω, έκλεισα τα 37! Πάντως ενώ με άγχωνε το θέμα ηλικία πια κάπως έχω ηρεμήσει και λέω, στην εποχή μας δεν είναι απαγορευτική!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά! Θα παίξω με την τύχη και ελπίζω να τη γυρίσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Εππππππ τι βλέπω εδώ......επανήλθε κοριτσάρα μου???? Έχω να σου πω ότι μάλλον πέσαμε και οι δύο έξω για το φύλο των μωρών.......μάλλον έχω δύο κορίτσια 🤣🤣🤣🤣!!!! Καλή επιτυχία αγαπημένη σε εσένα και σε όλες...σας παρακολουθώ διακριτικά!!!!

Πολύ χαίρομαι που εμφανίστηκες 😀😀

τωρα είμαι μόνη στα πρωινά 🤷🏾‍♀️
Πως είσαι αγαπημένο κορίτσι; Πως πάει η εγκυμοσύνη σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Πολύ χαίρομαι που εμφανίστηκες 😀😀

τωρα είμαι μόνη στα πρωινά 🤷🏾‍♀️
Πως είσαι αγαπημένο κορίτσι; Πως πάει η εγκυμοσύνη σου;

Εδώ είμαι φιλενάδα σας διαβάζω ανελλιπώς.... κάνω κάτι εξαιρετικό εγώ την τελευταία εβδομάδα σηκώνομαι από τις 4-6 το πρωί και μετά ξανακοιμαμαι....είμαι πολύ καλά...έχω πολύ καλή εγκυμοσύνη χωρίς αναγουλες και εμετούς...μόνο καούρες είχα που και αυτές τώρα ναι μεν εξακολουθούν αλλά είναι πολύ υποφερτες....τα μωρά μεγαλώνουν μια χαρουλα....μπήκα αισίως στην 15η βδομάδα!!!!! Εσύ πες μου όλα καλά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Εππππππ τι βλέπω εδώ......επανήλθε κοριτσάρα μου???? Έχω να σου πω ότι μάλλον πέσαμε και οι δύο έξω για το φύλο των μωρών.......μάλλον έχω δύο κορίτσια 🤣🤣🤣🤣!!!! Καλή επιτυχία αγαπημένη σε εσένα και σε όλες...σας παρακολουθώ διακριτικά!!!!

Με το καλό οι κοριτσαρες σου!!

Πω πω πάρε πάνες στοκ και για τον μπαμπά σας ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Με το καλό οι κοριτσαρες σου!!

Πω πω πάρε πάνες στοκ και για τον μπαμπά σας ♥️♥️

Χαχχαχαχαχ μαυρογατο μου σε ευχαριστώ πολύ!!!!! Με το καλό να έρθει γρήγορα για όλες σας!!!!! Αναμένω με πολύ ανυπομονησία!!!!!❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Εδώ είμαι φιλενάδα σας διαβάζω ανελλιπώς.... κάνω κάτι εξαιρετικό εγώ την τελευταία εβδομάδα σηκώνομαι από τις 4-6 το πρωί και μετά ξανακοιμαμαι....είμαι πολύ καλά...έχω πολύ καλή εγκυμοσύνη χωρίς αναγουλες και εμετούς...μόνο καούρες είχα που και αυτές τώρα ναι μεν εξακολουθούν αλλά είναι πολύ υποφερτες....τα μωρά μεγαλώνουν μια χαρουλα....μπήκα αισίως στην 15η βδομάδα!!!!! Εσύ πες μου όλα καλά???

όλα καλά....τα ίδια. Δουλειά και τρεχάματα με τα χαρτιά για την επιτροπή. Προσπαθώ τόση ώρα να κάνω την υπεύθυνη δήλωση μέσω gov και δεν μου παίρνει το κουτάκι με το χ. @Lucia79 εσύ πως το έκανες? Η πηγες στα ΚΕΠ? Εγώ τώρα αφαίρεσα το ΟΧΙ και μετα αφαίρεσα το ΝΑΙ. Λες να πειράζει?

Χαίρομαι που έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!! Πραγματικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

όλα καλά....τα ίδια. Δουλειά και τρεχάματα με τα χαρτιά για την επιτροπή. Προσπαθώ τόση ώρα να κάνω την υπεύθυνη δήλωση μέσω gov και δεν μου παίρνει το κουτάκι με το χ. @Lucia79 εσύ πως το έκανες? Η πηγες στα ΚΕΠ? Εγώ τώρα αφαίρεσα το ΟΧΙ και μετα αφαίρεσα το ΝΑΙ. Λες να πειράζει?

Χαίρομαι που έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!! Πραγματικά!

Να σου πω βάλε δύο παρενθέσεις αντικριστές και μέσα όχι ή ναι έτσι το έκανα εγώ... ούτε εμένα μου έπαιρνε το κουτάκι.... Καλό μάζεμα γλυκό μου κορίτσι 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Να σου πω βάλε δύο παρενθέσεις αντικριστές και μέσα όχι ή ναι έτσι το έκανα εγώ... ούτε εμένα μου έπαιρνε το κουτάκι.... Καλό μάζεμα γλυκό μου κορίτσι 🥰🥰

ΩΩΩΩΩΩ τελειο!!! Κάτσε να τα ξανακάνω!!! Αχ τέλειο πραγματικά, γιατί τόση ώρα έκανα όσα μπορούσα και δεν πέτυχε τίποτα.

Σε καρδουλώνω γιατί δεν έχω άλλα reactions για σήμερα.❤️🧡💛💚💙

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

ΩΩΩΩΩΩ τελειο!!! Κάτσε να τα ξανακάνω!!! Αχ τέλειο πραγματικά, γιατί τόση ώρα έκανα όσα μπορούσα και δεν πέτυχε τίποτα.

Σε καρδουλώνω γιατί δεν έχω άλλα reactions για σήμερα.❤️🧡💛💚💙

 

Καλημέρα κορίτσια μου!

Εγώ δεν έβαλα τίποτα τέτοιο στην υπεύθυνη δήλωση.. έγραψα απλά αυτά που έλεγε στο χαρτί γράφοντας μπροστά ότι "Δεν έχω πάρει αυτό" "Δεν έχω πάρει εκείνο" "Δεν έχω πάρει το άλλο".. αυτά που ζητάει τέλος πάντων (δεν θυμάμαι τι ζητάει) γράφοντας τα απλά σε άρνηση χωρίς ναι ή όχι, μέσω του gov πάντα..

@kk88 γερά και υγιή να είναι πάνω απ'όλα κοριτσάκι μου και ότι θέλει ας είναι από εκεί και πέρα! Αν είναι πάντως κοριτσάκια, συμφωνώ με @BlackCat! Ένα έξτρα σετ πάνες για το μπαμπά υπολόγιζε το από τώρα!! 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

ΩΩΩΩΩΩ τελειο!!! Κάτσε να τα ξανακάνω!!! Αχ τέλειο πραγματικά, γιατί τόση ώρα έκανα όσα μπορούσα και δεν πέτυχε τίποτα.

Σε καρδουλώνω γιατί δεν έχω άλλα reactions για σήμερα.❤️🧡💛💚💙

 

Δεν έχω καταλαβει τί λέτε εσυ και η @kk88  εγώ έγραψα απλά το κειμενάκι, δεν έχω πάρει φάρμακα μπλα μπλα μπλα…τώρα αυτα τα ναι και όχι που λέτε με χάωσαν λίγο..

@kk88 μπράβο ρε κορίτσι, πολύ χαίρομαι που έρχεσαι υποστηρικτικά και μας διαβάζεις εμάς τις παλαιμαχες! Με το καλό να έρθουν οι κόρες! 
 @Παρασκευαιδου εσυ πουλάκι μου πως πας? Έρχεσαι εδώ και μας ανοίγεις θέματα ηλικίας, ακόμα δεν έσκασες απ τ αυγό! Για να ξέρεις πώς θα απευθύνεσαι, σε λιγότερο από μήνα κλείνω τα 43, οποτε σεβασμός 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Εππππππ τι βλέπω εδώ......επανήλθε κοριτσάρα μου???? Έχω να σου πω ότι μάλλον πέσαμε και οι δύο έξω για το φύλο των μωρών.......μάλλον έχω δύο κορίτσια 🤣🤣🤣🤣!!!! Καλή επιτυχία αγαπημένη σε εσένα και σε όλες...σας παρακολουθώ διακριτικά!!!!

Τελεια θα κανετε κομμα οι 3 εναντι του ενος σιγουρα πραγματα😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Δεν έχω καταλαβει τί λέτε εσυ και η @kk88  εγώ έγραψα απλά το κειμενάκι, δεν έχω πάρει φάρμακα μπλα μπλα μπλα…τώρα αυτα τα ναι και όχι που λέτε με χάωσαν λίγο..

@kk88 μπράβο ρε κορίτσι, πολύ χαίρομαι που έρχεσαι υποστηρικτικά και μας διαβάζεις εμάς τις παλαιμαχες! Με το καλό να έρθουν οι κόρες! 
 @Παρασκευαιδου εσυ πουλάκι μου πως πας? Έρχεσαι εδώ και μας ανοίγεις θέματα ηλικίας, ακόμα δεν έσκασες απ τ αυγό! Για να ξέρεις πώς θα απευθύνεσαι, σε λιγότερο από μήνα κλείνω τα 43, οποτε σεβασμός 😜

Μα τα βλεπεις οι μικρες ειναι προκλητικες βρε παιδι μου! Χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Δεν έχω καταλαβει τί λέτε εσυ και η @kk88  εγώ έγραψα απλά το κειμενάκι, δεν έχω πάρει φάρμακα μπλα μπλα μπλα…τώρα αυτα τα ναι και όχι που λέτε με χάωσαν λίγο..

@kk88 μπράβο ρε κορίτσι, πολύ χαίρομαι που έρχεσαι υποστηρικτικά και μας διαβάζεις εμάς τις παλαιμαχες! Με το καλό να έρθουν οι κόρες! 
 @Παρασκευαιδου εσυ πουλάκι μου πως πας? Έρχεσαι εδώ και μας ανοίγεις θέματα ηλικίας, ακόμα δεν έσκασες απ τ αυγό! Για να ξέρεις πώς θα απευθύνεσαι, σε λιγότερο από μήνα κλείνω τα 43, οποτε σεβασμός 😜

 

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Μα τα βλεπεις οι μικρες ειναι προκλητικες βρε παιδι μου! Χαχα!

Ε μα πείτε τα με τα ξεπεταρουδικαα 😂😂😂😂 Από εχθές 32 και 37 και ξανά μάνα 32..

Γλωσσούδες παιδί μου τς τς τςςς,Χάσμα γενεών 😂

Παω να φτιαξω τίλιο κ να πάρω τις βελόνες πλεξίματος 😂😂😂

@Παρασκευαιδουπαιδι μου Φιλακια ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Δεν έχω καταλαβει τί λέτε εσυ και η @kk88  εγώ έγραψα απλά το κειμενάκι, δεν έχω πάρει φάρμακα μπλα μπλα μπλα…τώρα αυτα τα ναι και όχι που λέτε με χάωσαν λίγο..

@kk88 μπράβο ρε κορίτσι, πολύ χαίρομαι που έρχεσαι υποστηρικτικά και μας διαβάζεις εμάς τις παλαιμαχες! Με το καλό να έρθουν οι κόρες! 
 @Παρασκευαιδου εσυ πουλάκι μου πως πας? Έρχεσαι εδώ και μας ανοίγεις θέματα ηλικίας, ακόμα δεν έσκασες απ τ αυγό! Για να ξέρεις πώς θα απευθύνεσαι, σε λιγότερο από μήνα κλείνω τα 43, οποτε σεβασμός 😜

Εμένα μου δώσαν το εξης:

1)      ΣΥΝΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ  ΝΑΙ   ΟΧΙ 

2)      ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ ΦΑΡΜΑΚΑ ΓΙΑ ΥΠΟΒΟΗΘΟΥΜΕΝΗ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟ ΦΟΡΕΑ                 ΝΑΙ    ΟΧΙ κτλ κτλ

Και μετα απο κάθε ναι και όχι υπάρχει κουτάκι. Απλά το κουτάκι με το χ, όπως είναι στο word.doc δεν το παίρνει το gov. Και εγώ απλά μετά απο την λέξη επιτροπή έβαλα άνω κάτω τελεία και την λέξη Ναι.

Αυτό λέγαμε, πως η @kk88 αντί κουτάκι έβαλε παρένθεση με χ.

Ίσως εσένα να σου δώσαν κείμενο🤷🏽‍♀️

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kiddo είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!

Εγώ δεν έβαλα τίποτα τέτοιο στην υπεύθυνη δήλωση.. έγραψα απλά αυτά που έλεγε στο χαρτί γράφοντας μπροστά ότι "Δεν έχω πάρει αυτό" "Δεν έχω πάρει εκείνο" "Δεν έχω πάρει το άλλο".. αυτά που ζητάει τέλος πάντων (δεν θυμάμαι τι ζητάει) γράφοντας τα απλά σε άρνηση χωρίς ναι ή όχι, μέσω του gov πάντα..

@kk88 γερά και υγιή να είναι πάνω απ'όλα κοριτσάκι μου και ότι θέλει ας είναι από εκεί και πέρα! Αν είναι πάντως κοριτσάκια, συμφωνώ με @BlackCat! Ένα έξτρα σετ πάνες για το μπαμπά υπολόγιζε το από τώρα!! 😂😂

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Τελεια θα κανετε κομμα οι 3 εναντι του ενος σιγουρα πραγματα😜

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Δεν έχω καταλαβει τί λέτε εσυ και η @kk88  εγώ έγραψα απλά το κειμενάκι, δεν έχω πάρει φάρμακα μπλα μπλα μπλα…τώρα αυτα τα ναι και όχι που λέτε με χάωσαν λίγο..

@kk88 μπράβο ρε κορίτσι, πολύ χαίρομαι που έρχεσαι υποστηρικτικά και μας διαβάζεις εμάς τις παλαιμαχες! Με το καλό να έρθουν οι κόρες! 
 @Παρασκευαιδου εσυ πουλάκι μου πως πας? Έρχεσαι εδώ και μας ανοίγεις θέματα ηλικίας, ακόμα δεν έσκασες απ τ αυγό! Για να ξέρεις πώς θα απευθύνεσαι, σε λιγότερο από μήνα κλείνω τα 43, οποτε σεβασμός 😜

Σας ευχαριστώ αγαπημένα μου κορίτσια..... βλέπω τον άντρα μου τον μεγαλύτερο χαζομπαμπα του κόσμου...σας εύχομαι ολόψυχα σύντομα όλες να έρθετε στη θέση μου....και θα έρθετε είναι σίγουρο...και μέχρι τότε που δεν αργεί θα περιφέρομαι και εγώ εδώ γύρω και θα πετάγομαι αν βλέπω ότι χρειάζεται ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Εμένα μου δώσαν το εξης:

1)      ΣΥΝΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ  ΝΑΙ   ΟΧΙ 

2)      ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ ΦΑΡΜΑΚΑ ΓΙΑ ΥΠΟΒΟΗΘΟΥΜΕΝΗ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟ ΦΟΡΕΑ                 ΝΑΙ    ΟΧΙ κτλ κτλ

Και μετα απο κάθε ναι και όχι υπάρχει κουτάκι. Απλά το κουτάκι με το χ, όπως είναι στο word.doc δεν το παίρνει το gov. Και εγώ απλά μετά απο την λέξη επιτροπή έβαλα άνω κάτω τελεία και την λέξη Ναι.

Αυτό λέγαμε, πως η @kk88 αντί κουτάκι έβαλε παρένθεση με χ.

Ίσως εσένα να σου δώσαν κείμενο🤷🏽‍♀️

 

 

Μπορείς να γράψεις απλά "Ναι συναινώ μπλα μπλα" και "Όχι δεν έχω λάβει μπλα μπλα" κτλ.

Σε εμένα τουλάχιστον δεν έδωσαν κάποιο κείμενο. Το έγραψα έτσι όπως στο αναφέρω μέσω gov και δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα με την επιτροπή. 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...