Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Καλημέρα κοριτσια!! 🧚‍♀️
Μολις γύρισα από υπέρηχο…4 τα αυγουλακια μας…🤗 2 μεγάλα, 1 μεσαίο και ένα μικρότερο…ελπίζω να βρεθεί η χρυσή τομή και να μην χάσουμε κάποιο! 🙏 

Περιμενω οδηγίες από ντοκ!! 😊

Με το καλό λοιπόν! Ξέρεις ποια μέρα θα γίνει η ωοληψια ή όχι ακόμα? Τα καλύτερα εύχομαι. 

 

στις On 12/12/2021 at 4:41 ΜΜ, ο/η Mimi26 είπε:

Επικοινώνησε με τον γιατρό σου κορίτσι μου να δεις τι θα σου πει και κάτσε όσο μπορείς ξαπλωμένη, μην κινείσαι πολύ ..... Μην φοβάσαι, δείξε λίγο κουράγιο και μίλησε καλύτερα με τον γιατρό σου !

@LAMB12 Εγώ δεν έχω προσωπική εμπειρία μιας και ποτέ δεν έχω δει θετική χοριακη, όμως όσο καιρό είμαι σε αυτό το φόρουμ έχει συμβεί σε πολλές κοπέλες. Όπως θα σου πουν και οι πιο έμπειρες, αρχικά μπορεί να είναι απόλυτα φυσιολογικό λόγω διόγκωσης της μήτρας. Φαντάζομαι έχεις ενημερώσει το γιατρο σου και παίρνεις αρκετή προγεστερονη? Μην ανησυχείς, είναι αρκετά συνηθισμένο, όπου να ναι κάποια από τις εγκυουλες μας θα μπει να σου απαντήσει να σου φύγει η αγωνία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Μίλησες με τον γιατρό σου?

ναι σήμερα δεν ειχα καθόλου αιμα μου ειπε να μείνω ξάπλά και θα με δει στο τελος της βδομάδας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!! Σήμερα ήταν η μέρα της β-χοριακης μετά τη 2η εμβρυομεταφορα και το αποτέλεσμα αυτής.. 17,58.. χαμηλή το ξέρω αλλά προσεύχομαι σε μια άνοδο σε 2 μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita! είπε:

@Lucia79 Ευχαριστώ πολύ!! 🥰

Την Πέμπτη 16/12 πάω για την ωοληψια τελικά, μεγαλώσανε πολύ γρήγορα μου είπαν. 😇

Με το καλο να εχεις ομορφα χριστουγιεννιατικα νεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ηρώ_k_88 είπε:

Καλησπέρα!! Σήμερα ήταν η μέρα της β-χοριακης μετά τη 2η εμβρυομεταφορα και το αποτέλεσμα αυτής.. 17,58.. χαμηλή το ξέρω αλλά προσεύχομαι σε μια άνοδο σε 2 μέρες!

Χαμηλη αλλα το εχουμε ξαναπει υπαρχουν τελειομηνες εγκυμοσυνες που ξεκινησαν χαμηλα. Πιστη κ ολες τις ευχες μου για καλους διπλασιασμους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Χαμηλη αλλα το εχουμε ξαναπει υπαρχουν τελειομηνες εγκυμοσυνες που ξεκινησαν χαμηλα. Πιστη κ ολες τις ευχες μου για καλους διπλασιασμους

Σ'ευχαριστω πολύ! Εύχομαι όλα να πάνε καλά! Καλές γιορτές να έχουμε, με υγεία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris

Να σας ζήσει κοπέλα μου! Να την χαίρεστε και είστε και εσείς γεροί και δυνατοί να την καμαρωνετε! Όλα τα καλά σας εύχομαι! Επιτέλους οι κόποι σας ανταμειφθηκαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα,,,,ερώτηση κρίσεως-επιβεβαίωσης.

Υστεροσκόπηση και ετ όχι στον επόμενο αμέσως, αλλά στο 2ο κύκλο και μετά ε???? 

Προκαταβολικά ευχαριστώ! 😍🙏👶💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η condios είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,,,,ερώτηση κρίσεως-επιβεβαίωσης.

Υστεροσκόπηση και ετ όχι στον επόμενο αμέσως, αλλά στο 2ο κύκλο και μετά ε???? 

Προκαταβολικά ευχαριστώ! 😍🙏👶💖

Αγάπη εχώ είχα κάνει υστεροσκόπηση Σεπτέμβριο και ΕΤ Οκτώβριο (με κατεψυγμένη βλαστοκύστη από τον Ιούλιο) και είχα την πρώτη μου θετική χοριακή.

Η κατάληξη της κύησης ήταν άσχετη.

Τώρα έκανα υστεροσκόπηση Ιούνιο και ακόμα μαζεύω έμβρυα. Οπότε είδωμεν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

Αγάπη εχώ είχα κάνει υστεροσκόπηση Σεπτέμβριο και ΕΤ Οκτώβριο (με κατεψυγμένη βλαστοκύστη από τον Ιούλιο) και είχα την πρώτη μου θετική χοριακή.

Η κατάληξη της κύησης ήταν άσχετη.

Τώρα έκανα υστεροσκόπηση Ιούνιο και ακόμα μαζεύω έμβρυα. Οπότε είδωμεν..

Και το πρωτο κέντρο και ο Τσιρ τώρα μου λένε υστεροσκόπηση και στο 2ο κύκλο μετά την υστεροσκοπηση η ετ. Για αυτό ρώτησα κυρίως. Επειδή λέει , στον αμέσως επόμενο παραμένει τύπου "πληγή" και δεν το θέλουμε. Τί να πω?! Και σε αυτό θα πω ναι ότι πει ο γιατρός,,,και ο Θεος βοηθός, όπως πάντα! 

Γιατί σου έκανε υστεροσκόπηση ενώ ήταν να μαζεψεις έμβρυα? Έπρεπε να αφαιρεθεί κάτι που ενοχλούσε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Γειά σου κορίτσι μου υστεροσκόπηση ο γιατρός σου είπε ότι την θέλει ή μόνη σου αποφάσισες να κάνεις;

Ποια απο τις 2 μας ρωτάς? Εγώ και τη θέλω και ο γιατρός μου την πρότεινε (και τη θεωρει και απαραίτητη). Φυσικά θα την κάνω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@condios στην @BlackCat έγραψα αλλά γενικα έχω απορία είναι κάτι που θεωρούν ότι πρέπει να γίνει πριν την εμβρυομεταφορα; κάθε φορά που πας για εξωσωματική; εγώ πχ . έκανα αφαίρεση πολυποδα πριν 1 χρόνο και δεν μου είπε η γιατρός να ξανά κάνω ερευνητική υστεροσκόπηση.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η condios είπε:

Και το πρωτο κέντρο και ο Τσιρ τώρα μου λένε υστεροσκόπηση και στο 2ο κύκλο μετά την υστεροσκοπηση η ετ. Για αυτό ρώτησα κυρίως. Επειδή λέει , στον αμέσως επόμενο παραμένει τύπου "πληγή" και δεν το θέλουμε. Τί να πω?! Και σε αυτό θα πω ναι ότι πει ο γιατρός,,,και ο Θεος βοηθός, όπως πάντα! 

Γιατί σου έκανε υστεροσκόπηση ενώ ήταν να μαζεψεις έμβρυα? Έπρεπε να αφαιρεθεί κάτι που ενοχλούσε?

Την 2η υστεροσκόπηση την έκανα γιατί αρχικά ήθελε να δει ο ίδιος την μήτρα λόγω προηγούμενων αποξέσεων (για τυχόν συμφύσεις) και υπολογίζαμε οτι Ιουνιο θα εκανα υστεροσκοπηση, Ιουλιο διέγερση , Άυγουστο εμβρυομεταφορά. Αλλά δεν πήγε έτσι το πρόγραμμα.

Η πρώτη υστεροσκόπηση στον προηγούμενο γιατρό έγινε γιατί είχα μηδενικές χοριακές μέχρι τότε και δεν είχε ελεχθεί το περιβάλλον της μήτρας οπότε θέλαμε να αποκλείσουμε παράγοντες που να ενοχοποιούν την μήτρα.

Εμφύτευση έχω πετύχει και ένα μήνα μετά την υστεροσκόπηση και ένα χρόνο μετά. Οπότε δεν ξέρω αν βοήθησε στην ουσία σε κάτι ή ήταν να γίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

@condios στην @BlackCat έγραψα αλλά γενικα έχω απορία είναι κάτι που θεωρούν ότι πρέπει να γίνει πριν την εμβρυομεταφορα; κάθε φορά που πας για εξωσωματική; εγώ πχ . έκανα αφαίρεση πολυποδα πριν 1 χρόνο και δεν μου είπε η γιατρός να ξανά κάνω ερευνητική υστεροσκόπηση.....

Όχι δεν είναι προαπαιτούμενο.

1η υστεροσκόπηση έκανα Σεπτέμβριο του 2019 έμεινα εγκυος παλινδρόμησε

Ξαναμένω έγκυος στο τέλος του 2020 χωρίς υστεροσκόπηση παλινδρόμησε.

Και τώρα ξανα έκανα γιατί άλλαξα γιατρό και γιατί είχα δυο αποξέσεις στο ενδιάμεσο και ήθελε να είναι σίγουρος για συμφύσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

@condios στην @BlackCat έγραψα αλλά γενικα έχω απορία είναι κάτι που θεωρούν ότι πρέπει να γίνει πριν την εμβρυομεταφορα; κάθε φορά που πας για εξωσωματική; εγώ πχ . έκανα αφαίρεση πολυποδα πριν 1 χρόνο και δεν μου είπε η γιατρός να ξανά κάνω ερευνητική υστεροσκόπηση.....

Γενικά ,,,δεν είναι για χο΄ρταση οι υστεροσκοπήσεις,,,γίνονται για καλό αλλά όχι απαραίτητα,,,φίλη μου έχει πετύχει εγκυμοσύνη απο εξωσωματική με την πρωτη και χωρις υστεροσκοπηση,,,και εγω όταν έμεινα μόνη μου δεν είχα κάνει,,,σχετικά όλα είναι,,,για αυτό ότι πει ο γιατρος!

στις πριν 9 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Την 2η υστεροσκόπηση την έκανα γιατί αρχικά ήθελε να δει ο ίδιος την μήτρα λόγω προηγούμενων αποξέσεων (για τυχόν συμφύσεις) και υπολογίζαμε οτι Ιουνιο θα εκανα υστεροσκοπηση, Ιουλιο διέγερση , Άυγουστο εμβρυομεταφορά. Αλλά δεν πήγε έτσι το πρόγραμμα.

Η πρώτη υστεροσκόπηση στον προηγούμενο γιατρό έγινε γιατί είχα μηδενικές χοριακές μέχρι τότε και δεν είχε ελεχθεί το περιβάλλον της μήτρας οπότε θέλαμε να αποκλείσουμε παράγοντες που να ενοχοποιούν την μήτρα.

Εμφύτευση έχω πετύχει και ένα μήνα μετά την υστεροσκόπηση και ένα χρόνο μετά. Οπότε δεν ξέρω αν βοήθησε στην ουσία σε κάτι ή ήταν να γίνει.

Κατάλαβα,,,,γενικά για εξάμηνο λένε κρατάνε μια χαρά οι υστεροσκοπήσεις,,,εγώ τώρα θα κάνω σίγουρα γιατί κοντεύει χρόνος και γιατί έχω ένα μικρό πολυποδάκι που πριν δεν υπήρχε,,,άι πες εσυ τωρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η condios είπε:

Γενικά ,,,δεν είναι για χο΄ρταση οι υστεροσκοπήσεις,,,γίνονται για καλό αλλά όχι απαραίτητα,,,φίλη μου έχει πετύχει εγκυμοσύνη απο εξωσωματική με την πρωτη και χωρις υστεροσκοπηση,,,και εγω όταν έμεινα μόνη μου δεν είχα κάνει,,,σχετικά όλα είναι,,,για αυτό ότι πει ο γιατρος!

Κατάλαβα,,,,γενικά για εξάμηνο λένε κρατάνε μια χαρά οι υστεροσκοπήσεις,,,εγώ τώρα θα κάνω σίγουρα γιατί κοντεύει χρόνος και γιατί έχω ένα μικρό πολυποδάκι που πριν δεν υπήρχε,,,άι πες εσυ τωρα! 

Καλά για χόρταση δεν είναι τίποτα εννοείται αλλά πέφτουμε στην ανάγκη τους τεσπα.

Να την κάνεις φίλη μου να φύγει και το πολυποδάκι , πολύ μου τη δίνουν αυτά τα πολύποδες ,ινομυώματα κλπ που εμφανίζονται εκεί από το πουθενά ίσα για την αναστάτωση, και μόλις σου δώσουν το πράσινο φως να προχωρήσεις.

Ερώτηση : αν ο Πιστοφ..δης σου μιλήσει για χειρουργείο λαπαρασκοπικό πάλι θα την κα΄νεις την υστεροσκόπηση? Ή με την λαπαροσκόπηση έτσι και αλλιώς διερευνάται ότι χρειάζεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Litsadi είπε:

@condios στην @BlackCat έγραψα αλλά γενικα έχω απορία είναι κάτι που θεωρούν ότι πρέπει να γίνει πριν την εμβρυομεταφορα; κάθε φορά που πας για εξωσωματική; εγώ πχ . έκανα αφαίρεση πολυποδα πριν 1 χρόνο και δεν μου είπε η γιατρός να ξανά κάνω ερευνητική υστεροσκόπηση.....

Θα σου πω εγω για μενα.ειχα κανει υστεροσκοπηση διοτι ειχα 2 πολυποδες κ ο γιατρος δεν με προχωραγε σε εξωσωματικη με αυτους.μετα την υστερο καναμε ετ μετα απο 1 χρονο!! Εκανα 2 αποτυχημενες ετ και του ελεγα να κανουμε ξαναυστερο ετσι προληπτικα κ σκρατσινγκ και μου λεγε οχι και οτι δεν χρειαζεται ενω εγω επεμενα..Θα μπορουσε να μου κανει για πλακα κ να παρει και τα 1500€ που τη χρεωνει ..οποτε χωρις υστερο καναμε τη 3η ετ που πετυχε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Καλά για χόρταση δεν είναι τίποτα εννοείται αλλά πέφτουμε στην ανάγκη τους τεσπα.

Να την κάνεις φίλη μου να φύγει και το πολυποδάκι , πολύ μου τη δίνουν αυτά τα πολύποδες ,ινομυώματα κλπ που εμφανίζονται εκεί από το πουθενά ίσα για την αναστάτωση, και μόλις σου δώσουν το πράσινο φως να προχωρήσεις.

Ερώτηση : αν ο Πιστοφ..δης σου μιλήσει για χειρουργείο λαπαρασκοπικό πάλι θα την κα΄νεις την υστεροσκόπηση? Ή με την λαπαροσκόπηση έτσι και αλλιώς διερευνάται ότι χρειάζεται?

Δεν εχω ιδεα φίλη,,,,με ρωτησε ο Τσιρ αν θα κανω υστερο με τη λαπαροσκοπηση και του απαντησα,,,, "1ον δεν ξερω αν θα κανω λαπαροσκοπηση,,,,2ον τι νοημα εχει να κανω υστερο αν κανω λαπαροσκοπηση εφοσον θα περασει 1 εξαμηνο αναρρωσης,,,,και 3ον οταν βγουν τα αποτελεσματα της 3πλετας θα τα ξαναδουμε ολα" , πιο πολυ στον Πιστοφιδη παω για να δω τις πιθανοτητες να εχουν επηρεαστει οι σαλπιγγες απ'την ενδομητριωση,άρα και να ρίχνουν κάτι τοξικό στο ενδομήτριο και εμποδίζεται η εμφύτευση. Επειδή όμως μάλλον θα δείξει η 3πλετα τί υπάρχει εκεί απο μικρόβια θα εξαρτηθουν πολλά απ'την απάντηση αυτής. Καταλαβαίνεις,,,,Ζωάρα ως το Φλεβάρη που θα έρθουν τα αποτελέσματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η condios είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,,,,ερώτηση κρίσεως-επιβεβαίωσης.

Υστεροσκόπηση και ετ όχι στον επόμενο αμέσως, αλλά στο 2ο κύκλο και μετά ε???? 

Προκαταβολικά ευχαριστώ! 😍🙏👶💖

Εγώ κοριτσάρα μου έκανα υστεροσκόπηση αρχές Σεπτεμβρίου και ετ 25 Οκτωβρίου.....αλλά ο γιατρός μου είχε πει αν υπήρχε ανωμαλία στην περίοδο και δύο κύκλους μετά είναι οκ....απλά εγώ την έκανα στον αμέσως επόμενο μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/12/2021 at 12:01 ΠΜ, ο/η Mary.Ger είπε:

Την ημερα που κανείς την ovitrelle πρέπει να είναι σίγουρα κάτω από 1,5. Εγώ να καταλάβεις είχα 2 και δεν προχωρήσαμε σε εμβρυομεταφορα. Η ωοληψια έγινε κανονικά τον προηγούμενο μήνα κι έχω στην κατάψυξη 11 βλαστοκυστες 5 ημερών. 

Σε αυτόν τον κύκλο έκανα πάλι εξετάσεις και υπερήχους και την άλλη εβδομάδα αν φτάσει και το ενδομήτριο το επιθυμητό πάχος θα κάνουμε την ετ.

 

στις On 2/12/2021 at 10:23 ΠΜ, ο/η Ditimama είπε:

Να πάνε όλα κατ' ευχήν και να καταφέρετε να πραγματοποιήσετε το όνειρο σας!!

Γεια σας κορίτσια, 

σε τι ΄φασεις είστε? Ηταν να κάνει νομίζω η @Mary.Ger ετ, σωστά?

Και εσύ @Ditimama ηθελες κάτι να κάνεις σωστά? Η πάμε τελικά για το 2022?

Σας θυμήθηκα και είπα να ρωτήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

 

Γεια σας κορίτσια, 

σε τι ΄φασεις είστε? Ηταν να κάνει νομίζω η @Mary.Ger ετ, σωστά?

Και εσύ @Ditimama ηθελες κάτι να κάνεις σωστά? Η πάμε τελικά για το 2022?

Σας θυμήθηκα και είπα να ρωτήσω.

Κορίτσια καλησπέρα! 

@hope501σε ευχαριστώ πάρα πολύ που με σκέφτηκες! 

Έκανα χτες την πρώτη μου εμβρυομεταφορα. Με έπιασε η απαισιόδοξια μου να σας πω την αλήθεια. Έτοιμη ήμουν να μην πάω. Αφού είχα ραντεβού στο κέντρο στις 11 κι άργησα να πάω και με ψάχνανε.. καλά πήγε η διαδικασία. Βάλαμε 2 βλαστοκυστες 5ης μέρας 4ΑΑ. Σήμερα νιώθω καλύτερα. Πάντως συμπτώματα όπως σουβλιες, τσιμπήματα κλπ που γράφουν αλλά κορίτσια δεν έχω τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mary.Ger είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! 

@hope501σε ευχαριστώ πάρα πολύ που με σκέφτηκες! 

Έκανα χτες την πρώτη μου εμβρυομεταφορα. Με έπιασε η απαισιόδοξια μου να σας πω την αλήθεια. Έτοιμη ήμουν να μην πάω. Αφού είχα ραντεβού στο κέντρο στις 11 κι άργησα να πάω και με ψάχνανε.. καλά πήγε η διαδικασία. Βάλαμε 2 βλαστοκυστες 5ης μέρας 4ΑΑ. Σήμερα νιώθω καλύτερα. Πάντως συμπτώματα όπως σουβλιες, τσιμπήματα κλπ που γράφουν αλλά κορίτσια δεν έχω τίποτα.

Μην ψάχνεις να βρεις συμπτώματα. Δεν ξέρω που διαβάζεις ότι υπάρχουν συμπτώματα, αλλά εμείς εδώ στην ομάδα λέμε συνέχεια πως δεν πρέπει να κοιτάμε για συμπτώματα και πως κάθε σώμα, κάθε γυναίκα, κάθε κύκλος είναι διαφορετικός! Όλες έχουμε κοιτάξει και αναρωτηθεί και φυσικά το σχολιάσαμε και το σχολιάσαμε και συνδέοντας και προηγούμενες εμπειρίες, αλλά ξέρουμε πως δεν πρέπει να δίνουμε βάση σε αυτό.

Κάτσε άραξε και απόλαυσε. Ήρεμη και χαρούμενη να είσαι που την έκανες. Το αποτέλεσμα θα φανεί. Δεν ξέρω βέβαια γιατι σε έπιασε η απαισιοδοξία, αλλά δες το αλλιώς. Και αν δουλεύεις θα ξεχνιέσαι κιόλας. Αν κάθεσαι σπίτι, πήξε στην ταινία και στις σειρές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mary.Ger είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! 

@hope501σε ευχαριστώ πάρα πολύ που με σκέφτηκες! 

Έκανα χτες την πρώτη μου εμβρυομεταφορα. Με έπιασε η απαισιόδοξια μου να σας πω την αλήθεια. Έτοιμη ήμουν να μην πάω. Αφού είχα ραντεβού στο κέντρο στις 11 κι άργησα να πάω και με ψάχνανε.. καλά πήγε η διαδικασία. Βάλαμε 2 βλαστοκυστες 5ης μέρας 4ΑΑ. Σήμερα νιώθω καλύτερα. Πάντως συμπτώματα όπως σουβλιες, τσιμπήματα κλπ που γράφουν αλλά κορίτσια δεν έχω τίποτα.

@Mary.Ger καλά αποτελέσματα!!! Μην σκέφτεσαι τίποτα ! Κ εγώ έκανα εμβρυομεταφορά την Πέμπτη 9/12 και σε καταλαβαίνω απόλυτα.... Σήμερα σκέψου ήρθα πρώτη μέρα στη δουλειά.... Φοβόμουν να βγω κ από το σπίτι επειδή έχει 10 σκαλιά τα οποία τα κατέβηκα σαν Χ...... (😋). Σόρρυ κιολας 😋 μην κοιτάς τα συμπτώματα, σκεψου θετικά!

Εμένα το μόνο που με έριξε πολύ ψυχολογικά ήταν το έντερο μου που με πείραξε από προχθές κ πριστηκα πολύ! ενώ τις πρώτες μέρες της εμβρυομεταφορας ήμουν μια χαρά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...