Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η patra21 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Εύχομαι σε όλες το συντομότερο το όνειρο μας να γίνει πραγματικότητα :-) Υπάρχει κάποια κοπέλα που έχει εμπειρία από επιτροπή ΚΕΠΑ ΠΑΤΡΑΣ; 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :-) 

Ξέρω εγώ κορίτσι μου! Καλησπέρα! Ο, τι θες ρώτα με!! 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nansi είπε:

 

Πριν μερικές μέρες έμαθα και για μια ακόμη γνωστή μου που είναι 3.5 μηνών έγκυος και είχε πάει στον ίδιο γιατρό και πέτυχε με την πρώτη!!

Αααχ νανσουλα μου τι καλά που ακούω αυτά τα νέα!! Γουρλίδικος γιατρός γουρλίδικη ομάδα γουρλίδικη κι εσύ! Αντε να ξεκινήσω κι εγώ!!! Μαθαίνω όλα αυτά τα τέλεια νέα και ανυπομονώ!! Ακόμα να έρθουν τα φάρμακα αλλά οκ...! Κάνω υπομονή!! ❤️🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@geokou @JNtina συγχαρητήρια κοριτσάκια μου!!!! Ποοοοσο χαίρομαι από χτες δεν περιγράφεται!! Είχα πολύ θετικό ένστικτο λες και το αρνητικό αποτέλεσμα δεν φαινόταν πουθενά στο οπτικό μου πεδίο! Παίζει ρόλο και το κλίμα που είναι τοοοσο χαρούμενο εδώ και σε προδιαθέτει! Από εδώ και πέρα σας εύχομαι να πάνε οοοοοοολα τέλεια! Μπράβο κορίτσια μου!!! Κι επαναληπτικες σας είμαι σίγουρη θα βγουν τελειες! Περιμένουμε νέα!! 🤗🤗🤗🤗🌺👨‍👩‍👦🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Ξέρω εγώ κορίτσι μου! Καλησπέρα! Ο, τι θες ρώτα με!! 

Αααχ νανσουλα μου τι καλά που ακούω αυτά τα νέα!! Γουρλίδικος γιατρός γουρλίδικη ομάδα γουρλίδικη κι εσύ! Αντε να ξεκινήσω κι εγώ!!! Μαθαίνω όλα αυτά τα τέλεια νέα και ανυπομονώ!! Ακόμα να έρθουν τα φάρμακα αλλά οκ...! Κάνω υπομονή!! ❤️🙏🙏

Ποιος είναι αυτός ο γουρλιδικος γιατρός βρε κορίτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ποιος είναι αυτός ο γουρλιδικος γιατρός βρε κορίτσια?

Εγώ έκανα εξωσωματική στα Ιωάννινα και τα κορίτσια @Διόνη @Olia4 πάνε και αυτές στον ίδιο γιατρό πρώτη φορά!

Πολύ καλός γιατρός και πολύ καλός εμβρυολογος και οι δύο τους τα κατάφεραν και έμεινα έγκυος με την πρώτη εξωσωματική 🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Apol είπε:

Βάζω 3αρα νικοτίνη γιατί με το εντελώς σκέτο είχα πρόβλημα στο λαιμο μου έκανα τζούρα κ καιγομουν εσύ χωρίς κάνεις; 

Εγώ έχω μπόλικη νικοτίνη 9 και αυτό νιώθω ότι με κάνει να μην θέλω να το κόψω!! Θα το μειώσω τέλος!!! Πρέπει να το πάρω απόφαση!! Μπράβο κορίτσι μου που το είχες καταφέρει με το τσιγάρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι ο γιατρός δεν μου έχει δώσει συγκεκριμένες οδηγίες για το θέμα του ηλεκτρονικού , επιμένει ότι πρέπει να κάνουμε κανονική ζωή μέχρι τα αποτελέσματα!! Και μετά θα δωθουν όλες οι οδηγίες για εγκυμοσύνη αλλά εγώ φοβάμαι μην επηρεάζει το αποτέλεσμα!! Βέβαια και η πρώτη εξωσωματική αρνητική ήταν ασχέτως εάν το είχα κόψει!! Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση κορίτσι μου!! Εύχομαι γρήγορα μανουλες όλες μας :-)

Κοριτσι εγω κανω nikorette spray για να το κοψω αλλα εχω εξαρτηθει απο αυτο τωρα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Εγώ έχω μπόλικη νικοτίνη 9 και αυτό νιώθω ότι με κάνει να μην θέλω να το κόψω!! Θα το μειώσω τέλος!!! Πρέπει να το πάρω απόφαση!! Μπράβο κορίτσι μου που το είχες καταφέρει με το τσιγάρο!!!

Αγάπη, κατέβασε τη νικοτίνη σου κ εσύ στο 3 και θα δεις ότι σιγά σιγά θα το ξεφορτωθείς, εγώ όταν είπα θα κόψω το τσιγάρο είχα παραγγείλει ήδη το ηλεκτρονικό ξεκίνησα με νικοτίνη 6, την επόμενη φορά που αγόρασα υγρό πήγα στο καθόλου είδα ότι με καεί κ ξεκίνησα 3αρα, να σκεφτείς το σκ είχαμε πάει στους γονείς μου κ φεύγοντας ξέχασα να πάρω το υγρό οπότε ήμουν χωρίς κ Σάββατο κ Κυριακή,τώρα που θα αρχίσω κ δουλειά θα το τελειώσω κ αυτό να είμαι έτοιμη το Σεπτέμβρη ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Εγώ έκανα εξωσωματική στα Ιωάννινα και τα κορίτσια @Διόνη @Olia4 πάνε και αυτές στον ίδιο γιατρό πρώτη φορά!

Πολύ καλός γιατρός και πολύ καλός εμβρυολογος και οι δύο τους τα κατάφεραν και έμεινα έγκυος με την πρώτη εξωσωματική 🎉

Ευχαριστώ πολύ! Μακριά μου πέφτει... συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου και όλα να συνεχίσουν τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ποιος είναι αυτός ο γουρλιδικος γιατρός βρε κορίτσια?

Νομίζω δεν επιτρέπεται να λέμε ονόματα αλλά είναι δημοσίου οπότε ίσως καταλάβεις!! Υποθέτω πως θα είναι και για εμάς γουρλίδικος αφού ήταν για την @Nansi μας! Κι εγώ αποφάσισα από πολύ μακριά να πάω εκεί για τη φήμη του... Τώρα θα δούμε! Από την νανσυ πάντως  παίρνω θάρρος και για εμένα και την @Olia4 που έχουμε μιλήσει και σε άλλο topic!

Εμένα αυτόν τον μήνα θα είναι η πρώτη μου φορά που θα υποβληθω σε διέγερση! Οπότε θα δούμε!!! Όμως όλα πάνε τοοοσο καλά στην ομάδα που είμαι αισιόδοξη πολύ!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η geokou είπε:

Κορίτσια....359!!!! Θετικό και σε μένα!!! Δόξα το Θεό! Δεν ξέρω πως να αντιδράσω ακόμα...το βλέπω και το ξαναβλέπω... Μακάρι να πάνε όλα καλά!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ!!!!!καλους διπλασιασμους με το καλο να πανε ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Αγάπη, κατέβασε τη νικοτίνη σου κ εσύ στο 3 και θα δεις ότι σιγά σιγά θα το ξεφορτωθείς, εγώ όταν είπα θα κόψω το τσιγάρο είχα παραγγείλει ήδη το ηλεκτρονικό ξεκίνησα με νικοτίνη 6, την επόμενη φορά που αγόρασα υγρό πήγα στο καθόλου είδα ότι με καεί κ ξεκίνησα 3αρα, να σκεφτείς το σκ είχαμε πάει στους γονείς μου κ φεύγοντας ξέχασα να πάρω το υγρό οπότε ήμουν χωρίς κ Σάββατο κ Κυριακή,τώρα που θα αρχίσω κ δουλειά θα το τελειώσω κ αυτό να είμαι έτοιμη το Σεπτέμβρη ☺️

Κορίτσια μου σε ένα φυλλάδιο ενημερωτικό που δίνουν στην αρχή οι γιατροί διάβαζα ότι θέλει να το έχεις κόψει λίγο πριν την εξωσωματική... Βέβαια αυτά είναι ενδεικτικά... Πάντως εγώ πιο μικρή που κάπνιζα δεν είχαν βγει ηλεκτρονικά και τέτοια και μόνο μαχαίρι το έκοψα! Τώρα κάνω καμιά φορά 1 2 στο δίμηνο ανάλογα την παρέα... Πάντως αυτή την περίοδο που είμαι αγχωμένη μου σκάει να κάνω κανένα αλλά το αφήνω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσάκια μου κι εμενα θετικό!!!! 9η μερα σημερα 111 το νούμερο μου!!!3 άσοι στο μανίκι μου!! Δε το πιστευω καθολου!!!!! 
Σας ευχαριστω ολες απο καρδιάς για τις προσευχές σας, τις ευχες σας και τις συμβουλές σας!!! 

ΝΑΙ!!!ΜΠΡΑΒΟ!!!με το καλο κ σενα να πανε ολα καλα απο δω κ περα...πολυ ωραια ξεκινησατε το μηνα κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η carpe είπε:

@JNtina@geokou Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!! Μας γεμίζετε αισιοδοξία!!! Θετική ενέργεια!!! Είναι στρεσογόνα περίοδος, αλλά απολαυστική παράλληλα! 

Μπήκε το καλοκαίρι δυναμικότατα!!!! 

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!! Να πανε ολα καλα απο δω και πέρα, να φυγουν τα πρωτα άγχη για να γινει απολαυστική η περίοδος επιτελους!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

@geokou @JNtina συγχαρητήρια κοριτσάκια μου!!!! Ποοοοσο χαίρομαι από χτες δεν περιγράφεται!! Είχα πολύ θετικό ένστικτο λες και το αρνητικό αποτέλεσμα δεν φαινόταν πουθενά στο οπτικό μου πεδίο! Παίζει ρόλο και το κλίμα που είναι τοοοσο χαρούμενο εδώ και σε προδιαθέτει! Από εδώ και πέρα σας εύχομαι να πάνε οοοοοοολα τέλεια! Μπράβο κορίτσια μου!!! Κι επαναληπτικες σας είμαι σίγουρη θα βγουν τελειες! Περιμένουμε νέα!! 🤗🤗🤗🤗🌺👨‍👩‍👦🍼

Σουπερ κλίμα εχουμε εδω!!!! Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!! Ευτυχως που είχατε εσεις θετικό ένστικτο γιατι εγω ημουν,κυριως χτες, με τα μυαλά στα κάγκελα! 
Ευχομαι καλούς διπλασιασμούς τωρα με το καλο σε ολα τα κορίτσια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η dep14 είπε:

ΝΑΙ!!!ΜΠΡΑΒΟ!!!με το καλο κ σενα να πανε ολα καλα απο δω κ περα...πολυ ωραια ξεκινησατε το μηνα κοριτσια!!

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!! Θετικά μπήκε ο μηνας!!! Περιμενουμε με το καλο και εσας ολες!!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Αχ, Απ το στόμα σου και στου θεού τ αφτί!! ❣️❣️❣️Ήδη νιώθω πολύ καλύτερα που ξέρω ότι κάποιες εκεί έξω νιώθουν και καταλαβαίνουν την αγωνία μου και ειλικρινά έχει απαλύνει λίγο το άγχος!! 

Καλως ηρθες στην παρεα μας κοριτσι μου!!!! Με το καλο για τη χοριακη σου!! Θα περιμενουμε μαζι σου τα θετικά νεα!!! ❤️🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσάκια μου κι εμενα θετικό!!!! 9η μερα σημερα 111 το νούμερο μου!!!3 άσοι στο μανίκι μου!! Δε το πιστευω καθολου!!!!! 
Σας ευχαριστω ολες απο καρδιάς για τις προσευχές σας, τις ευχες σας και τις συμβουλές σας!!! 

Μπράβοοοοο!! Συγχαρητήρια...να το πιστέψεις κορίτσι μου..σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη και μόνο χαρές από δω και πέρα..καλέ τι ωραίος μήνας είναι αυτός εύχομαι να συνεχίσουμε έτσι θετικά όλη η ομάδα!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η carpe είπε:

@JNtina@geokou Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!! Μας γεμίζετε αισιοδοξία!!! Θετική ενέργεια!!! Είναι στρεσογόνα περίοδος, αλλά απολαυστική παράλληλα! 

Μπήκε το καλοκαίρι δυναμικότατα!!!! 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

@geokou @JNtina συγχαρητήρια κοριτσάκια μου!!!! Ποοοοσο χαίρομαι από χτες δεν περιγράφεται!! Είχα πολύ θετικό ένστικτο λες και το αρνητικό αποτέλεσμα δεν φαινόταν πουθενά στο οπτικό μου πεδίο! Παίζει ρόλο και το κλίμα που είναι τοοοσο χαρούμενο εδώ και σε προδιαθέτει! Από εδώ και πέρα σας εύχομαι να πάνε οοοοοοολα τέλεια! Μπράβο κορίτσια μου!!! Κι επαναληπτικες σας είμαι σίγουρη θα βγουν τελειες! Περιμένουμε νέα!! 🤗🤗🤗🤗🌺👨‍👩‍👦🍼

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ Διόνη μου! Πραγματικά η θετικότητα αυτής της παρέας ανεβάζει την ψυχολογία στα ύψη! 

Είμαι σίγουρη ότι μόνο καλά νέα θα έχει αυτή η ομάδα να ανακοινώνει... ❤🧡💛💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσια μου σε ένα φυλλάδιο ενημερωτικό που δίνουν στην αρχή οι γιατροί διάβαζα ότι θέλει να το έχεις κόψει λίγο πριν την εξωσωματική... Βέβαια αυτά είναι ενδεικτικά... Πάντως εγώ πιο μικρή που κάπνιζα δεν είχαν βγει ηλεκτρονικά και τέτοια και μόνο μαχαίρι το έκοψα! Τώρα κάνω καμιά φορά 1 2 στο δίμηνο ανάλογα την παρέα... Πάντως αυτή την περίοδο που είμαι αγχωμένη μου σκάει να κάνω κανένα αλλά το αφήνω!! 

Αυτή την περίοδο του άγχους δεν είναι να κάνουμε κανένα αλλά ολόκληρο πακέτο 😂😂😂😂.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dep14 είπε:

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ!!!!!καλους διπλασιασμους με το καλο να πανε ολα καλα!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ καλή μου! Πραγματικά! 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η geokou είπε:

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ Διόνη μου! Πραγματικά η θετικότητα αυτής της παρέας ανεβάζει την ψυχολογία στα ύψη! 

Είμαι σίγουρη ότι μόνο καλά νέα θα έχει αυτή η ομάδα να ανακοινώνει... ❤🧡💛💙

Συγχαρητήρια και σε σένα κορίτσι μου!!σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Δεν σας προλαβαίνουμε να σας διαβαζουμε με τα καλά τα νέα, τι ωραία!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβοοοο σε όλα τα κορίτσια για τα θετικά αποτελέσματα!!!!!!!!! Μακάρι αυτός ο Γιαννιώτης γιατρός είναι όντως γουρλιδικος και για εμάς τις υπόλοιπες!!!!! 🥰🥰🥰Ετοιμαστείτε όταν έρθει η ώρα κ για εμάς να μας λύσετε απορίες!!!!!🤣🤣

Εγώ λογικά στην επόμενη περίοδο μου (άγνωστο πότε) ξεκινάω ενεσουλες!!!!!!!! Και ενώ είχα άγχος .... Τώρα με εσάς θέλω σαν τρελή να ξεκινήσω!!!!!! 💓💓💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Μπράβοοοοο!! Συγχαρητήρια...να το πιστέψεις κορίτσι μου..σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη και μόνο χαρές από δω και πέρα..καλέ τι ωραίος μήνας είναι αυτός εύχομαι να συνεχίσουμε έτσι θετικά όλη η ομάδα!!❤️❤️

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!! Ελπιζω στο καλυτερο απο δω και πέρα και ευχομαι και σε σενα τα καλυτερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Apol είπε:

Αγάπη, κατέβασε τη νικοτίνη σου κ εσύ στο 3 και θα δεις ότι σιγά σιγά θα το ξεφορτωθείς, εγώ όταν είπα θα κόψω το τσιγάρο είχα παραγγείλει ήδη το ηλεκτρονικό ξεκίνησα με νικοτίνη 6, την επόμενη φορά που αγόρασα υγρό πήγα στο καθόλου είδα ότι με καεί κ ξεκίνησα 3αρα, να σκεφτείς το σκ είχαμε πάει στους γονείς μου κ φεύγοντας ξέχασα να πάρω το υγρό οπότε ήμουν χωρίς κ Σάββατο κ Κυριακή,τώρα που θα αρχίσω κ δουλειά θα το τελειώσω κ αυτό να είμαι έτοιμη το Σεπτέμβρη ☺️

Αυτό θα κάνω κορίτσι μου ,αύριο κιόλας θα πάω να πάρω 3αρα νικοτίνη !! Σε ευχαριστώ θα είσαι η αρχή για να κόψω τελείως το τσιγάρο 😉 !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...