Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Vicky84 είπε:

@Γιάννα 36 Εύχομαι τα καλύτερα!!!!! Κορίτσι μου!!!! @Litsadi εγώ κορίτσι μου πιστεύω ότι όλα βοηθάνε!!! Εμείς με λίγη γύρη και τριβόλι είδαμε τεράστια διαφορά στο σπέρμα.Εγωτωρα θα αρχίσω  βιταμίνες γιατί θα ξανά αρχίσω από την καινούργια χρονιά!!! Και η βιταμίνη d κάνει πολύ καλό εγώ να φανταστείς είχα 14 και παίρνω συμπληρώμα!!φυσικά δεν είναι ότι μόνο αυτά μετράνε αλλά σίγουρα είναι καλύτερα!!!

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ditimama είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια! Δεν ξέρω αν στέλνω καλά εδώ ή αν πρέπει να ανοίξω καινούργιο θέμα δεν έχω προσαρμοστεί κ πολύ με τον τρόπο που λειτουργεί το φόρουμ, δεν θέλω να μπαίνω εμβόλιμη σε συζητήσεις που ήδη έχετε ανοίξει και να πετάγομαι σαν το ..... με κάτι άσχετο. Συγχωρέστε με αν το έχω κάνει ήδη. Αυτό που ήθελα να πω κ να μοιραστώ μαζί σας είναι πως βγήκε η β'χοριακη κ το νούμερο δεν είναι ικανοποιητικό 14,2 . Ο γιατρός μου είπε ότι κάτι πήγε να γίνει αλλά το νούμερο δεν είναι κ πολύ καλό. Θα χρειαστεί να την επαναλάβω αύριο κ δεν ξέρω αν πρέπει να πιστέψω στο θαύμα κ να γίνει η ανατροπή... έχω στεναχωρηθεί πάρα πολύ και ήταν η 3η εμβρυομεραφορα 

Ειναι χαμηλη αλλα εγω θα σου πω εχε πιστη στα εμβρυακια σου πολλες κοπελες εχουν ξεκινησει με χαμηλες χοριακες κ τα καταφεραν. Στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Συγνώμη που γελάω, συμφωνώ με το μήνυμα σου και μου αρέσει αλλά το " Η @BlackCat και η @Kiddo τράβαγαν τα μαλλιά τους με αυτά που ρωταγα και ρωτάω ακόμα." με έκανε να ξεραθώ στα γέλια.. 😂😂😂😂😂 

Σ'αγαπάμε κοριτσάκι μας! Ρώτα ελεύθερα λοιπόν..! 🤣🤣🤣🤣

χαχαχαχα αλήθεια είναι. γέλα ελεύθερα 😂🤣😂🤣 κάνει καλό το γέλιο 🤪 😂 επόμενες ερωτήσεις εντος ημερών. θα παω να δω δυο γιατρους και έναν ανδρολόγο (θα παει μονος του, γιατι δολεύω εγω) και λογικα θα προκύψουν διάφορα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Margitc είπε:

 

Ειναι χαμηλη αλλα εγω θα σου πω εχε πιστη στα εμβρυακια σου πολλες κοπελες εχουν ξεκινησει με χαμηλες χοριακες κ τα καταφεραν. Στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια

Σε ευχαριστώ πολύ @Margitc για την θετική σου ενέργεια! Τι να πω έτσι κ γίνει η ανατροπή θα ξέρω ότι είναι από τις πολλές προσευχές μου...

Ήθελα να ρωτήσω κ κάτι ακόμα..  που αφορά κ τις υπόλοιπες κοπέλες. Επειδή εγώ είμαι σε αυτόν τον γιατρό που είμαι τώρα κ δεν έχω θέμα να το αναφέρω είναι ο κος Κ απετανακης μαζί με τον γιο του απλά αρχίζω λίγο να αμφιβάλλω τώρα τελευταία γιατί είναι κι 2η φορά στον ίδιο κ δεν βλέπω να με αντιμετωπίζει πολύ ζεστά.  Υπάρχει κάποια κοπέλα που να έχει μείνει πολύ ευχαριστημένη από τον γιατρό της να είναι καλός επιστήμονας αλλά κυρίως ανθρώπινος και φυσικά να χει επιτυχίες στο ενεργητικό του? Υπάρχει? Μπορεί κάποια κοπέλα να μου προτείνει κάποιον? Έχω πάει σε αρκετούς αλλά αυτό δεν το έχω βρει ακόμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

χαχαχαχα αλήθεια είναι. γέλα ελεύθερα 😂🤣😂🤣 κάνει καλό το γέλιο 🤪 😂 επόμενες ερωτήσεις εντος ημερών. θα παω να δω δυο γιατρους και έναν ανδρολόγο (θα παει μονος του, γιατι δολεύω εγω) και λογικα θα προκύψουν διάφορα. 

Και δωρεάν! 😉

By the way.. thanks for the heads up..!! Να ξέρουμε να προετοιμαστούμε ψυχολογικά..! 😛😂😂😂😂😂

Πλάκα κάνω φυσικά..! 

Βρε κορίτσια μου.. την @angel35 δεν βλέπω πουθενά.. και περίμενα τους διπλασιασμους της πως και πως.. να δω αν έσπασε όλα τα ρεκόρ το κορίτσι μας..! Που είσαι βρε κοριτσάκι;!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ditimama είπε:

Μακάρι μακάρι έχω ταλαιπωρηθεί πάρα πολύ!!! Κ μόνο εσείς με καταλαβαίνετε.... η ψυχολογία μου είναι στα τάρταρα από χθες .... σήμερα στη δουλειά δεν μιλιεμαι. Τα μάτια μου έχουν γίνει σαν της Γιαπωνέζας από το πρήξιμο (φουλ κλάμα χτες) είχα ποντάρει πολύ.  Σε ευχαριστώ για την απάντηση καλή μου!

Έλα να σε πάρω μια αγκαλίτσα τώρα, και αύριο θα σου στείλω τις παντοφλες.. αυτές οι παντοφλες είναι θαυματουργές μας κάνουν την διάθεση κατσε καλά.  Το έχω ξανά πει και θα γίνω γραφική αλλά θα το πω γτ σίγουρα είναι πολλά τα μηνύματα και χάθηκε μετά απ όσα πέρασα και ενώ έλεγα ότι δεν μπορώ δεν έχω δυνάμεις να ξανά κάνω πλέον είπα ποτέ ξεκινάμε? Κλαψε δεν θα σου πω όχι αλλά ποτέ μα ποτέ μην πεις δεν μπορώ..  μπορείς και το ξέρουμε όλες μας.. άμα ακούσω δεν μπορώ έρχεται παντόφλα:-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/11/2021 at 11:27 ΠΜ, ο/η Litsadi είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου λογικά με πιστωτική θα πλήρωσε...

Δαν ξέρω κοριτσάκι μου. Αλλα αυτό νομίζω μπορείς να το κανονίσεις να μην δώσεις όλο το ποσό κατευθείαν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@skorpina78 ?

@Lucia79?

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 ?

@BlackCat ?

@twinkletwinlkle ?

@renata1986 ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

 

@Παρασκευαιδου 02/12

 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Έχει πέσει ησυχία στην ομάδα εύχομαι να ανακτήσουμε δυνάμεις , να περάσουμε όμορφες γιορτές με τους αγαπημένους μας και η νέα χρονιά να φέρει το όνειρο σε κάθε κορίτσι που παλεύει. Και στις νέες και παλιές εγκυούλες ,όλα με το καλό, να κρατήσουν τα μωράκια τους γερά στα χέρια τους.

@Παρασκευαιδου σε περιμένω..🤠

Χααχαχα θα με ανεβοκατεβαζεις  χαχααχα μέχρι να έρθει αχχαχαχ χαρά στο κουράγιο σου 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Πως είδες την τιμή της D να ψάξω να δω άν έχω κάνει και εγώ εξεταση και το έχω ξεχάσει μετά από τόσους μήνες 

Με εξέταση αίματος! Δεν είναι τίποτα να την κάνεις για να δεις πόσες βιταμίνες να παίρνεις εγώ στην αρχή έπαιρνα 1 και μετά μου την αύξησε σε 2 και βιταμίνη Ε κάνει πολύ καλό στη ποιότητα των ωαρίων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kiddo είπε:

Και δωρεάν! 😉

By the way.. thanks for the heads up..!! Να ξέρουμε να προετοιμαστούμε ψυχολογικά..! 😛😂😂😂😂😂

Πλάκα κάνω φυσικά..! 

Βρε κορίτσια μου.. την @angel35 δεν βλέπω πουθενά.. και περίμενα τους διπλασιασμους της πως και πως.. να δω αν έσπασε όλα τα ρεκόρ το κορίτσι μας..! Που είσαι βρε κοριτσάκι;!

Μια από τα ιδια. Σκεφτόμουν την @angel35να μας πει και τα δικά της νέα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δαν ξέρω κοριτσάκι μου. Αλλα αυτό νομίζω μπορείς να το κανονίσεις να μην δώσεις όλο το ποσό κατευθείαν 

Μακάρι να μην χρειαστεί αλλά και να χρειαστεί είναι πολλά και θα ήταν υπέροχο να υπήρχε μείωση στην στάνταρ τιμή 😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έλα να σε πάρω μια αγκαλίτσα τώρα, και αύριο θα σου στείλω τις παντοφλες.. αυτές οι παντοφλες είναι θαυματουργές μας κάνουν την διάθεση κατσε καλά.  Το έχω ξανά πει και θα γίνω γραφική αλλά θα το πω γτ σίγουρα είναι πολλά τα μηνύματα και χάθηκε μετά απ όσα πέρασα και ενώ έλεγα ότι δεν μπορώ δεν έχω δυνάμεις να ξανά κάνω πλέον είπα ποτέ ξεκινάμε? Κλαψε δεν θα σου πω όχι αλλά ποτέ μα ποτέ μην πεις δεν μπορώ..  μπορείς και το ξέρουμε όλες μας.. άμα ακούσω δεν μπορώ έρχεται παντόφλα:-) 

Ε λοιπόν δεν το περίμενα με τίποτα πως η απειλή μιας παντόφλας θα με χαροποιουσε 😁 ακούγεται σχεδόν μαζοχιστικο αλλά για κάποιο λόγο μου θύμισες την αγάπη της μανούλας που από νοιαξιμο κ ενδιαφέρον για το παιδί της ρίχνει κ καμία παντοφλιά! Χιχι να σαι καλά @Παρασκευαιδουήδη μου έφτιαξες τη διάθεση κ το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα το βάλω κάτω 😚😚😚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα τι κάνετε??εγώ ξαναπερναω επιτροπή στις 26/01 και θέλω να ρωτήσω ζητάνε ξανά τα ίδια τα χαρτιά όπως και την πρώτη φορά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Τώρα θα μου πεις "νωρίς μου κάνεις παραθεση" χαχα. Αλλά τώρα είδα το συγκεκριμένο και λες για έναν γιατρό που έκανε επιτέλους τη δουλεια του. Ποιός είναι αυτός? Εγώ ψάχνω....

Έχω κλείσει ραντεβού να δω τον Καλ..τζη Παν...τη , τον Δημ....πουλο Κων...νο, και τον Καλ...ρου Ιων. Γνωρίζει κάποια απο εσάς για τους συγκεκριμένους?

Καλημέρα νομίζω ότι από ονόματα που γράφεις καταλαβαίνω τα δύο πρώτα και μάλιστα τον δεύτερο τον γνωρίζω γιατί έχω κάνει υστεροσκόπηση μαζί του. Είναι πολύ καλός γιατρός αλλά δεν αναφέρομαι σε κανέναν από αυτούς. Εγώ απευθύνθηκα στον Κούρτη Αλέξανδρο στο ΜΗΤΕΡΑ για δωρεά ωαρίων. Και όπως πάρα πολλές άλλες κοπέλες πετύχαμε την πρώτη μαζί του και σε λίγες μέρες γεννάω κιόλας ένα κοριτσάκι. Ότι άλλο θέλεις να μάθεις να μου στέλνεις μήνυμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η renata1986 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα τι κάνετε??εγώ ξαναπερναω επιτροπή στις 26/01 και θέλω να ρωτήσω ζητάνε ξανά τα ίδια τα χαρτιά όπως και την πρώτη φορά???

Καλημερα περνας για την δευτερη φορα μεσα στο χρονο; Γιατι καθε επιτροπη αφορα δυο ληψεις φαρμακων σε διαστημα ενος χρονου απο την πρωτη εγκριση. Τοτε χρειαζεσαι το χαρτι της αποφασης μια β-χοριακη των τελευταιων 15 ημερων κ το χαρτι του γιατρου σου. Αν εχει περασει ο χρονος χρειαζεσαι τα χαρτια απο την αρχη κοριτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα νομίζω ότι από ονόματα που γράφεις καταλαβαίνω τα δύο πρώτα και μάλιστα τον δεύτερο τον γνωρίζω γιατί έχω κάνει υστεροσκόπηση μαζί του. Είναι πολύ καλός γιατρός αλλά δεν αναφέρομαι σε κανέναν από αυτούς. Εγώ απευθύνθηκα στον Κούρτη Αλέξανδρο στο ΜΗΤΕΡΑ για δωρεά ωαρίων. Και όπως πάρα πολλές άλλες κοπέλες πετύχαμε την πρώτη μαζί του και σε λίγες μέρες γεννάω κιόλας ένα κοριτσάκι. Ότι άλλο θέλεις να μάθεις να μου στέλνεις μήνυμα.

Με το καλό!!! Μέσα απο την καρδιά μου. 😘

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό και ευλογημένο μήνα κορίτσια!!!!! 

Να ρωτήσω κάτι άσχετο γιατί έφαγα φλασια??? Η ερμη η  προγεστερόνη σε τεχνητό κύκλο για ετ πόσο πρέπει να είναι πριν την εφαρμογή της (5μερες δηλαδή) και πόσο 1 μέρα ακριβώς πριν αυτής και πόσο αφού γίνει η ετ ,,τύπου 2-5 μέρες μετά??? Είναι μια απορία που μου δημιουργείται γιατί οι απόψεις διίστανται. Ευχαριστώ προκαταβολικά σε όποια γνωρίζει 😘

🧑‍🎄❄️🦌🧣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Margitc είπε:

Καλημερα περνας για την δευτερη φορα μεσα στο χρονο; Γιατι καθε επιτροπη αφορα δυο ληψεις φαρμακων σε διαστημα ενος χρονου απο την πρωτη εγκριση. Τοτε χρειαζεσαι το χαρτι της αποφασης μια β-χοριακη των τελευταιων 15 ημερων κ το χαρτι του γιατρου σου. Αν εχει περασει ο χρονος χρειαζεσαι τα χαρτια απο την αρχη κοριτσι μου

Μου λήγει το χαρτί μεθαύριο οπότε δεν προλαβαίνω.και περίοδος τώρα μου ρθε.Μιλησα με το κέντρο της εξωσωματικής στο Έλενα είχα ραντεβού και θα τα κάνουμε από την αρχή ξανά.ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η renata1986 είπε:

Μου λήγει το χαρτί μεθαύριο οπότε δεν προλαβαίνω.και περίοδος τώρα μου ρθε μετά την αποτυχημένη έμβρυομεταφορά.Μιλησα με το κέντρο της εξωσωματικής στο Έλενα είχα ραντεβού και θα τα κάνουμε από την αρχή ξανά.ευχαριστω

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλημέρα και καλό και ευλογημένο μήνα κορίτσια!!!!! 

Να ρωτήσω κάτι άσχετο γιατί έφαγα φλασια??? Η ερμη η  προγεστερόνη σε τεχνητό κύκλο για ετ πόσο πρέπει να είναι πριν την εφαρμογή της (5μερες δηλαδή) και πόσο 1 μέρα ακριβώς πριν αυτής και πόσο αφού γίνει η ετ ,,τύπου 2-5 μέρες μετά??? Είναι μια απορία που μου δημιουργείται γιατί οι απόψεις διίστανται. Ευχαριστώ προκαταβολικά σε όποια γνωρίζει 😘

🧑‍🎄❄️🦌🧣

Τι κάνεις κορίτσι μου; Ξεκινάς; Εμένα μου είχαν πει ότι γενικά δίνουν προγεστερόνη αρκετή γιατί η περισσότερη δεν πειράζει ενώ αν έχεις χαμηλή δεν κάνει! Ρώτα όμως και τον γιατρό σου είναι και το ακολουθεί ο καθέ γιατρός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα νομίζω ότι από ονόματα που γράφεις καταλαβαίνω τα δύο πρώτα και μάλιστα τον δεύτερο τον γνωρίζω γιατί έχω κάνει υστεροσκόπηση μαζί του. Είναι πολύ καλός γιατρός αλλά δεν αναφέρομαι σε κανέναν από αυτούς. Εγώ απευθύνθηκα στον Κούρτη Αλέξανδρο στο ΜΗΤΕΡΑ για δωρεά ωαρίων. Και όπως πάρα πολλές άλλες κοπέλες πετύχαμε την πρώτη μαζί του και σε λίγες μέρες γεννάω κιόλας ένα κοριτσάκι. Ότι άλλο θέλεις να μάθεις να μου στέλνεις μήνυμα.

Καλημέρα συγχαρητήρια με το καλό η γέννα σου κορίτσι μου, η απόφαση της δωρεάς σε ζόρισε καθόλου; γιατί κατέληξες σε αυτή την δεν πέτυχε με την κλασική διέγερση;Σε ρωτάω γιατί 41 εγώ και όχι με πολύ καλή ποιότητα ωαρίων. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η renata1986 είπε:

Μου λήγει το χαρτί μεθαύριο οπότε δεν προλαβαίνω.και περίοδος τώρα μου ρθε.Μιλησα με το κέντρο της εξωσωματικής στο Έλενα είχα ραντεβού και θα τα κάνουμε από την αρχή ξανά.ευχαριστω

Καλημέρα!

Γιατί δεν πάς να πάρεις τα φάρμακα και να τα έχεις στο ψυγείο μέχρι να προχωρήσεις στη προσπάθεια σου; Δεν παθαίνουν κάτι αν είναι στο ψυγείο ούτε λήγουν άμεσα..! Δεν χρειάζεται ραντεβού για το φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ και αν έχουν περάσει 4 μήνες από την ωοληψία και δεν έχεις έμβρυα στη κατάψυξη δεν είναι τίποτα να πάρεις τις βεβαιώσεις από το κέντρο και το γιατρό σου, να σου γράψει τα φάρμακα που θέλει και να κάνεις μια β-χοριακη! Μέσα σε μια μέρα τα μαζεύεις αυτά και αύριο κιόλας πήρες τα φάρμακα! Για να μην χάσεις το δεύτερο μέρος της απόφασης το λέω και τρέχεις πάλι από την αρχή να περνάς επιτροπή.. από εκεί και πέρα ότι πιστεύεις εσύ καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kiddo είπε:

Καλημέρα!

Γιατί δεν πάς να πάρεις τα φάρμακα και να τα έχεις στο ψυγείο μέχρι να προχωρήσεις στη προσπάθεια σου; Δεν παθαίνουν κάτι αν είναι στο ψυγείο ούτε λήγουν άμεσα..! Δεν χρειάζεται ραντεβού για το φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ και αν έχουν περάσει 4 μήνες από την ωοληψία και δεν έχεις έμβρυα στη κατάψυξη δεν είναι τίποτα να πάρεις τις βεβαιώσεις από το κέντρο και το γιατρό σου, να σου γράψει τα φάρμακα που θέλει και να κάνεις μια β-χοριακη! Μέσα σε μια μέρα τα μαζεύεις αυτά και αύριο κιόλας πήρες τα φάρμακα! Για να μην χάσεις το δεύτερο μέρος της απόφασης το λέω και τρέχεις πάλι από την αρχή να περνάς επιτροπή.. από εκεί και πέρα ότι πιστεύεις εσύ καλύτερο!

@renata1986 και εγώ έτσι το είχα κάνει όπως λέει η @Kiddo

Ζήτα με αύλη την συνταγογράφηση από τον γιατρό σου, κάνε μια χοριακή σήμερα, ταυτότητα, φωτοτυπία την έγκρισης της επιτροπής & βεβαίωση από το κέντρο οτι δεν έχεις έμβρυα στην κατάψυξη και οτι καταναλωσες την 1η δόση φαρμάκων.

Εγώ τα πήρα Δεκέμβριο και προσπάθεια έκανα Μαίο. Τα είχα ψυγείο και δροσιζόντουσαν

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Kiddo είπε:

Και δωρεάν! 😉

By the way.. thanks for the heads up..!! Να ξέρουμε να προετοιμαστούμε ψυχολογικά..! 😛😂😂😂😂😂

Πλάκα κάνω φυσικά..! 

Βρε κορίτσια μου.. την @angel35 δεν βλέπω πουθενά.. και περίμενα τους διπλασιασμους της πως και πως.. να δω αν έσπασε όλα τα ρεκόρ το κορίτσι μας..! Που είσαι βρε κοριτσάκι;!

 

στις πριν 16 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Μια από τα ιδια. Σκεφτόμουν την @angel35να μας πει και τα δικά της νέα. 

Ποιος με ζητεί παρακαλω;;;;;

Κορίτσια μου όμορφα γλυκά όλα τι κάνετε;;;;

Εγώ κλασσικά στον κόσμο μου αχχχαχαχαχαχ

Μετά από 5 μέρες από την πρώτη χοριακη μου που ήταν 901 έκανα την δεύτερη που ήταν 7700

Και την Δευτέρα είχαμε τον πρώτο μας υπέρηχο.

Τι κλάμα Παναγία μου;;;;;;;; δεν μπορούσα να σταματήσω με τίποτα!!!!!

Είδαμε δύο υπέροχους σάκους και 2 υπέροχα αστραφτερά μικρά παιδάκια μωρέ μωρέ!!!

Χάλια είμαι αχχχχααχαχαχα και τώρα που το γράφω τα κλάματα μου έρχεται να βάλω πάλι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η condios είπε:

Καλημέρα και καλό και ευλογημένο μήνα κορίτσια!!!!! 

Να ρωτήσω κάτι άσχετο γιατί έφαγα φλασια??? Η ερμη η  προγεστερόνη σε τεχνητό κύκλο για ετ πόσο πρέπει να είναι πριν την εφαρμογή της (5μερες δηλαδή) και πόσο 1 μέρα ακριβώς πριν αυτής και πόσο αφού γίνει η ετ ,,τύπου 2-5 μέρες μετά??? Είναι μια απορία που μου δημιουργείται γιατί οι απόψεις διίστανται. Ευχαριστώ προκαταβολικά σε όποια γνωρίζει 😘

🧑‍🎄❄️🦌🧣

Καλό μήνα αγαπημένη.

Δεν έχω ιδέα από τις τιμές ίσως θυμάται η @Nefeliap αλλά η @troia για παράδειγμα έχει αναφέρει οτι ο γιατρός της υποστήριζε οτι η μέτρηση της προγεστερόνης με΄σω αίματος δεν αποτυπώνει την απορρόφηση από τα κολπικά χάπια ή την ένεσιμη, οπότε οι απόψεις όντως διίστανται. Ξέρω δεν βοήθησα αλλά ήθελα να σου ευχηθώ καλό μήνα 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

 

Ποιος με ζητεί παρακαλω;;;;;

Κορίτσια μου όμορφα γλυκά όλα τι κάνετε;;;;

Εγώ κλασσικά στον κόσμο μου αχχχαχαχαχαχ

Μετά από 5 μέρες από την πρώτη χοριακη μου που ήταν 901 έκανα την δεύτερη που ήταν 7700

Και την Δευτέρα είχαμε τον πρώτο μας υπέρηχο.

Τι κλάμα Παναγία μου;;;;;;;; δεν μπορούσα να σταματήσω με τίποτα!!!!!

Είδαμε δύο υπέροχους σάκους και 2 υπέροχα αστραφτερά μικρά παιδάκια μωρέ μωρέ!!!

Χάλια είμαι αχχχχααχαχαχα και τώρα που το γράφω τα κλάματα μου έρχεται να βάλω πάλι!!!!

Μπραβοοοοοο!!

Με το καλό να τα πα΄ρετε αγκαλίτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...