Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

@Litsadi

Λυπάμαι για την εξέλιξη.  Έχεις όμως τα άλλα 2 μωράκια σου που ανυπομονούν να τα βάλεις στην κοιλίτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η MeL2021 είπε:

Ευχαριστώ!χμ ίσως να είναι βιοχημική. Απλά αγανάκτησα η πρώτη εγκυμοσύνη ήταν με φυσιολογικη κύηση αλλά βιοχημική, η δεύτερη με εξωσωματική αλλά 22μαδων γέννησα πρόωρο και δεν πήγε καλά και τώρα αυτο

Λυπάμαι πολύ για τις απώλειες σου και εύχομαι να πάρει μπρος η χοριακη σου τις επόμενες ημέρες και να εξελιχθεί πολύ καλά!

Εχεις διερευνήσει την αιτία των αποβολών σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Καλά αποτελέσματα στα κορίτσια που περιμένουν θετικό τεστακι και καλή προετοιμασία στα κορίτσια που ετοιμάζονται για ωοληψιες, εμβρυομεταφορες κλπ.... 🙏♥️😘

Ήθελα να σας πω πως ήρθα από την αυχενική μου πριν λίγο και το μωρό μας ειναι καλά η αυχενική καλή και όλα φαίνονται μια χαρά ! Περιμένω και την αιματολογική να το επιβεβαιώσουμε... Χάρηκα πολύ! Πιθανή ημερομηνία τοκετού 1/6!

Μου είπε ότι το κόβει να είναι κοριτσάκι μάλλον !! Σε δύο εβδομάδες θα το ξαναδώ τώρα.🥰🥰🥰

Μπραβο Ευακι, ολα καλα να πανε κοριτσι μου απο εδω κ περα, να αρχισεις κ εσυ να χαλαρωνεις κ να μπορεσεις να το απολαυσεις. Με το αιματωματακι εχουμε κατι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Τελικά δεν ήταν κατάλληλο για γονιμοποίηση το ωάριο και δεν προχώρησε τώρα θα περιμένω περίοδο αρχές του Δεκέμβρη και βλέπουμε ... @Eva29 congratulations 🥳 αγόρι ή κορίτσι δεν έχει σημασία καλή εγκυμοσύνη να έχεις τελειόμηνη 💜

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η MeL2021 είπε:

Ευχαριστώ!χμ ίσως να είναι βιοχημική. Απλά αγανάκτησα η πρώτη εγκυμοσύνη ήταν με φυσιολογικη κύηση αλλά βιοχημική, η δεύτερη με εξωσωματική αλλά 22μαδων γέννησα πρόωρο και δεν πήγε καλά και τώρα αυτο

Μην απελπιζεσαι κανε υπομονη ευχομαι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να διπλασιαστει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Λυπάμαι πολύ για τις απώλειες σου και εύχομαι να πάρει μπρος η χοριακη σου τις επόμενες ημέρες και να εξελιχθεί πολύ καλά!

Εχεις διερευνήσει την αιτία των αποβολών σου;

Ανεπάρκεια τραχήλου στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου αλλιώς έκανα εξωσωματική λόγο πολ ωοθηκών. Έχω κάνει ένα πολύ μεγάλο πακέτο εξετάσεων κ δεν έχει βρεθεί κατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η MeL2021 είπε:

Ανεπάρκεια τραχήλου στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου αλλιώς έκανα εξωσωματική λόγο πολ ωοθηκών. Έχω κάνει ένα πολύ μεγάλο πακέτο εξετάσεων κ δεν έχει βρεθεί κατι

Συγγνώμη που ρωτάω, αλλά όταν λες ανεπάρκεια τραχήλου εννοείς ότι ο τράχηλος σου ήταν κοντός? Αν ναι, δεν έπρεπε να σου κάνουν περιδεση?

Και πάλι συγγνώμη που ρωτάω,  αλλά η νύφη μου είναι έγκυος και αρχικά της είχαν πει να κάνει περιδεση τραχήλου λόγω του ότι είναι κοντός ο τράχηλος της, εξαιτίας επέμβασης που είχε κάνει, αλλά τώρα στη 14η εβδομάδα της λένε ότι δεν χρειάζεται και να την βλέπει ο γιατρός κάθε τρεις εβδομάδες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η MeL2021 είπε:

Ανεπάρκεια τραχήλου στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου αλλιώς έκανα εξωσωματική λόγο πολ ωοθηκών. Έχω κάνει ένα πολύ μεγάλο πακέτο εξετάσεων κ δεν έχει βρεθεί κατι

Σου εύχομαι να έρθει γρήγορα το μωρό σου

Βασικα να είναι στον δρόμο ήδη❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Συγγνώμη που ρωτάω, αλλά όταν λες ανεπάρκεια τραχήλου εννοείς ότι ο τράχηλος σου ήταν κοντός? Αν ναι, δεν έπρεπε να σου κάνουν περιδεση?

Και πάλι συγγνώμη που ρωτάω,  αλλά η νύφη μου είναι έγκυος και αρχικά της είχαν πει να κάνει περιδεση τραχήλου λόγω του ότι είναι κοντός ο τράχηλος της, εξαιτίας επέμβασης που είχε κάνει, αλλά τώρα στη 14η εβδομάδα της λένε ότι δεν χρειάζεται και να την βλέπει ο γιατρός κάθε τρεις εβδομάδες.

Μέχρι την 21βδομαδα ήταν όλα καλά στην 22 στην β επιπέδου φάνηκε (εγώ δεν είχα κανένα σύμπτωμα) είχα αρκετή διαστολή και δεν πρόλαβαν να μου κάνουν περίδεση. Στην επόμενη εγκυμοσύνη θα κάνω προληπτικά περίδεση. Τι να σου πω ας πάρει και δεύτερη γνώμη πχ εμένα με έβλεπε ανά 10 μέρες και έπαιρνα και utrogestan + prolutex. Ας ρωτήσει και αλλού γιατί είναι νωρίς προλαβαίνει να κάνει περίδεση η να βάλει πεσο. Σε κάθε μέτρηση του τραχήλου συγκρίνουν να δουν αν υπάρχει διαφορά;σε ποια πόλη είστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Σου εύχομαι να έρθει γρήγορα το μωρό σου

Βασικα να είναι στον δρόμο ήδη❤️

Ευχαριστώ τόσο πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Τελικά δεν ήταν κατάλληλο για γονιμοποίηση το ωάριο και δεν προχώρησε τώρα θα περιμένω περίοδο αρχές του Δεκέμβρη και βλέπουμε ... @Eva29 congratulations 🥳 αγόρι ή κορίτσι δεν έχει σημασία καλή εγκυμοσύνη να έχεις τελειόμηνη 💜

Μη σκας κοπελα μου και εγω μια φορά 3 ωαρια και ηταν κ τα 3 ακαταλληλα για γονιμοποιηση ενω στον υπερηχο φαινοτανε τελεια και οι ε2 κ LΗ ηταν σουπερ.!!.κονταψα να πεθανω.. δεν ηξερα τοτε τιποτα καθως ηταν η πρωτη μου επαφη..τους επομενους μηνες με επιμονη κ υπομονη καταφερα κ ειχα 2 οχι απλα καλά αλλα γινανε  εξαιρετικες  βλαστοκυστες που φεβρουαριο θα κλεισουν χρόνο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η MeL2021 είπε:

Μέχρι την 21βδομαδα ήταν όλα καλά στην 22 στην β επιπέδου φάνηκε (εγώ δεν είχα κανένα σύμπτωμα) είχα αρκετή διαστολή και δεν πρόλαβαν να μου κάνουν περίδεση. Στην επόμενη εγκυμοσύνη θα κάνω προληπτικά περίδεση. Τι να σου πω ας πάρει και δεύτερη γνώμη πχ εμένα με έβλεπε ανά 10 μέρες και έπαιρνα και utrogestan + prolutex. Ας ρωτήσει και αλλού γιατί είναι νωρίς προλαβαίνει να κάνει περίδεση η να βάλει πεσο. Σε κάθε μέτρηση του τραχήλου συγκρίνουν να δουν αν υπάρχει διαφορά;σε ποια πόλη είστε;

Ηρακλειο Κρήτης είμαστε.  Ο ένας γιατρός εξειδικευεται υποτίθεται σε τέτοιες περιπτώσεις.  Ο άλλος γιατρός, ο γυναικολόγος της, δεν πρέπει να έχει και τη μεγαλύτερη εμπειρία.  Εγω της είπα να δει και τρίτο, κάποιον με μεγάλη εμπειρία. Από ο, τι καταλαβαίνω όμως δεν θέλει. Της είπα μήπως να κάνει προληπτικά περιδεση, αλλά μου είπε ότι υπάρχει κίνδυνος αποβολής (1/100 αν θυμάμαι καλα). Γενικότερα είναι δικό τους θέμα και δεν μπορώ να επιμείνω. Και από ο, τι καταλαβαίνω έχει μία άρνηση, σαν να θέλει να πιστεύει ότι όλα είναι τέλεια και ότι δεν υπάρχει κάποιος κίνδυνος. Και εμένα μου φάνηκε πάντως το κάθε τρεις εβδομάδες μεγάλο διάστημα. Και τώρα πήγε προχθές στον γιατρό και θα ξαναπάει μέσα Δεκεμβρίου.  Εμένα μου φαίνεται πολύ μεγάλο το διάστημα αναμονής αλλά μιλάμε και για εμένα που πήγαινα 2 φορές την εβδομάδα.

Σε ευχαριστώ παρα πολύ για την απάντησή σου, ειδικά σε ένα θέμα που ξύνει πληγές. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου τη Δευτέρα να έχουμε θετικά νέα από εσένα και να έχει υπςρδιπλασιαστει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ηρακλειο Κρήτης είμαστε.  Ο ένας γιατρός εξειδικευεται υποτίθεται σε τέτοιες περιπτώσεις.  Ο άλλος γιατρός, ο γυναικολόγος της, δεν πρέπει να έχει και τη μεγαλύτερη εμπειρία.  Εγω της είπα να δει και τρίτο, κάποιον με μεγάλη εμπειρία. Από ο, τι καταλαβαίνω όμως δεν θέλει. Της είπα μήπως να κάνει προληπτικά περιδεση, αλλά μου είπε ότι υπάρχει κίνδυνος αποβολής (1/100 αν θυμάμαι καλα). Γενικότερα είναι δικό τους θέμα και δεν μπορώ να επιμείνω. Και από ο, τι καταλαβαίνω έχει μία άρνηση, σαν να θέλει να πιστεύει ότι όλα είναι τέλεια και ότι δεν υπάρχει κάποιος κίνδυνος. Και εμένα μου φάνηκε πάντως το κάθε τρεις εβδομάδες μεγάλο διάστημα. Και τώρα πήγε προχθές στον γιατρό και θα ξαναπάει μέσα Δεκεμβρίου.  Εμένα μου φαίνεται πολύ μεγάλο το διάστημα αναμονής αλλά μιλάμε και για εμένα που πήγαινα 2 φορές την εβδομάδα.

Σε ευχαριστώ παρα πολύ για την απάντησή σου, ειδικά σε ένα θέμα που ξύνει πληγές. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου τη Δευτέρα να έχουμε θετικά νέα από εσένα και να έχει υπςρδιπλασιαστει!

Ευχαριστώ πολύ και σε εσάς ότι καλύτερο! Όσο αναφορά αυτό που λες είναι όντως μεγάλο το διάστημα πχ εμένα με έβλεπε 2 φορές την εβδομάδα μετά μια και μετά ανά 10 μέρες. Όσο αναφορά τον κίνδυνο της περίδεσης αυτός αυξάνεται από την 17η βδομάδα και πάλι με συχνή καλλιέργεια για να αποφύγετε την μόλυνση είναι βάτα τα πράγματα. Αλλά είναι αυτό που λες ότι αν υπάρχει μια άρνηση η καλύτερη η πολλή θέληση να πάνε καλά τα πράγματα είναι δύσκολη η θέση σου στο να προτείνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Καλά αποτελέσματα στα κορίτσια που περιμένουν θετικό τεστακι και καλή προετοιμασία στα κορίτσια που ετοιμάζονται για ωοληψιες, εμβρυομεταφορες κλπ.... 🙏♥️😘

Ήθελα να σας πω πως ήρθα από την αυχενική μου πριν λίγο και το μωρό μας ειναι καλά η αυχενική καλή και όλα φαίνονται μια χαρά ! Περιμένω και την αιματολογική να το επιβεβαιώσουμε... Χάρηκα πολύ! Πιθανή ημερομηνία τοκετού 1/6!

Μου είπε ότι το κόβει να είναι κοριτσάκι μάλλον !! Σε δύο εβδομάδες θα το ξαναδώ τώρα.🥰🥰🥰

Μπράβο γλυκό μου κορίτσι!!!! Το αξίζεις!!! Το μωράκι σου είναι τέλεια να μην έχεις κανένα άγχος από εδώ και πέρα...να απολαύσεις αυτό το όμορφο ταξίδι!!! Εύχομαι μόνο να ηρεμήσεις σύντομα και από τις αναγουλες...σου στέλνω την αγάπη μου ❤️❤️❤️❤️❤️👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η condios είπε:

Με το καλό να έρθει το μωροΔιδυμάκι σας!!!! Καλή απόλαυση της εγκυμοσύνης σου!!!!!! 🙏😍👶

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μπράβο κοριτσι μου! Ετσι τέτοια υπέροχα νέα να διαβάσουμε! Με το καλο να το πάρετε στην αγκαλια σας!

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kiddo είπε:

Μπράβο βρε κοριτσάκι μου! Τι ωραία!! Πολύ χαίρομαι! Με το καλό να έρθει στην ώρα του και υγιέστατο πάνω από όλα και ας είναι ότι θέλει! 

Για το αιμάτωμα που υπήρχε σου είπε τίποτα Ευακι μου; Το είδε; Υπάρχει ακόμα;

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αντε ευακι μου γλυκό πλέον πάνε να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου 🥰🥰🥰

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Μπράβο Ευάκι!! Όλα τα καλά σου εύχομαι. Με το καλό να έρθει το καλοκαίρι και εως τότε να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη. Με το αιμάτωμα τι έγινε? έφυγε?

 

Λυπάμαι για το ωάριο, αλλά δεν πειράζει. Έχεις τα κατεψυγμένα και είτε τώρα είτε τον Γενάρη θα κάνεις την ετ και θα πάνε όλα καλά!

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Μπραβο Ευακι, ολα καλα να πανε κοριτσι μου απο εδω κ περα, να αρχισεις κ εσυ να χαλαρωνεις κ να μπορεσεις να το απολαυσεις. Με το αιματωματακι εχουμε κατι;

 

στις πριν 39 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Μπράβο γλυκό μου κορίτσι!!!! Το αξίζεις!!! Το μωράκι σου είναι τέλεια να μην έχεις κανένα άγχος από εδώ και πέρα...να απολαύσεις αυτό το όμορφο ταξίδι!!! Εύχομαι μόνο να ηρεμήσεις σύντομα και από τις αναγουλες...σου στέλνω την αγάπη μου ❤️❤️❤️❤️❤️👶👶

Κοριτσια μου γλυκά σας ευχαριστώ πολύ πολύ ♥️ όσο για το αιμάτωμα μου είπε ότι δεν βλέπει τίποτα απολύτως και αν δεν του έλεγα ότι είχα αιμάτωμα δεν θα το καταλάβαινε !! Είχε εξαφανιστεί τελείως !!! Μου φάνηκε τόσο απίστευτο!!! Πήρα τέτοια ανακούφιση αμέσως μόλις το άκουσα, είπα επιτέλους πάει και αυτό !!! Βέβαια όσο περίμενα την αυχενική να σας πω ότι πήγα δύο φορές στο μπάνιο απλά για να τσεκαρω αν έχω αίμα ! Για να δείτε σε τι σημείο είμαι γενικά έχω πάθει ψυχολογικά με το αιματωμα ! Αλλά πλέον που ξέρω ότι έχει φύγει πιστεύω θα ηρεμήσω και θα απολαύσω επιτέλους την εγκυμοσύνη ήδη σήμερα έχω ξεκινήσει και το κάνω.... ☺️

Μακάρι να συνεχίσουν όλα καλά και να πάνε όλα καλά για όλες μας κορίτσια μου αυτό παρακαλώ και σκέφτομαι... ♥️ Σας ευχαριστω τόσο πολύ που σας έχω δίπλα μου από την αρχή ως τώρα ! Είναι σημαντικό να έχουμε η μία την άλλη !

Δεν θα ξεχάσω εκείνο το βράδυ που είδα το αίμα και είχα τρελαθεί πως όλες σας ήσασταν εδώ δίπλα μου και με βοηθήσατε όλες εκείνες τις ημέρες που είχα αίμα να σταθώ ψυχολογικά.... ♥️♥️♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Καλημέρα σε όλες τις κοπέλες που ξυπνάνε τώρα νωρίς και λογικα η πρωτη τους σκέψη είναι πως θέλουν να γίνουν μανούλες και καλημέρα στις η΄δη εγκυμονούσες που κάνανε και αυτές τοσο δρόμο να πετυχουν αυτό που θέλουν.

Καλή μέρα να είναι για όλες μας, καλό ΣΚ επίσης. Όσες δεν στολίσατε, στολίστε το σπίτι σας γιατί μπαίνει ο Δεκεμβρής και μαζι του η χριστουγεννιάτικη εποχή.

Απολάυστε ό,τι και να κάνετε σήμερα αύριο και για κανένα λόγο μην σκεφτείτε κάτι αρνητικό. 

Σας εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου όλα τα καλά!❤️🧡💛💚💙💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοροτσια!! Τι μου κάνετε;; Έχω μια ερώτηση για εσας, αν μπορείτε να βοηθήσετε θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως!! 
Έκανα ένα ραντεβού μ ενδοκρινολόγο και μου συνέστησε να πάρω CoQ10 κ εγώ κι ο άντρας μου 400-500mg ημερησίως. Πρότεινε της solgar ή της lamberts. Σ αυτές βρίσκω μόνο μέχρι 200mg. Ξέρετε αν μπορώ να πάρω δυο μαζί για να φτάσω τη σωστή δόση; Επίσης μηπως γνωρίζετε άλλη εταιρία που περιέχει αυτά τα mg; Αν έχετε δοκιμάσει κάποιο κι ήταν επίσης καλό; Μήπως κοιτάξω κ άλλου! Γιατί δεν θέλω να ενοχλήσω Σάββατο κ δεν θέλω να το καθυστερώ! 
 

Ευχαριστω πολύ!! Καλό ΣΚ σε όλες ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Καλημέρα σε όλες τις κοπέλες που ξυπνάνε τώρα νωρίς και λογικα η πρωτη τους σκέψη είναι πως θέλουν να γίνουν μανούλες και καλημέρα στις η΄δη εγκυμονούσες που κάνανε και αυτές τοσο δρόμο να πετυχουν αυτό που θέλουν.

Καλή μέρα να είναι για όλες μας, καλό ΣΚ επίσης. Όσες δεν στολίσατε, στολίστε το σπίτι σας γιατί μπαίνει ο Δεκεμβρής και μαζι του η χριστουγεννιάτικη εποχή.

Απολάυστε ό,τι και να κάνετε σήμερα αύριο και για κανένα λόγο μην σκεφτείτε κάτι αρνητικό. 

Σας εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου όλα τα καλά!❤️🧡💛💚💙💜

Καλημέρες γλυκές κ απο μένα! Με ολοθερμες ευχές για όλες τις μέλλουσες μανούλες του κόσμου!!!! Και αυτές που ήδη είναι. Τι καλά που τα λες @hope501 έχεις δίκιο για το χριστουγεννιάτικο decoration..... Να μπαίνουμε σιγά σιγά στο κλιμα😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κοροτσια!! Τι μου κάνετε;; Έχω μια ερώτηση για εσας, αν μπορείτε να βοηθήσετε θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως!! 
Έκανα ένα ραντεβού μ ενδοκρινολόγο και μου συνέστησε να πάρω CoQ10 κ εγώ κι ο άντρας μου 400-500mg ημερησίως. Πρότεινε της solgar ή της lamberts. Σ αυτές βρίσκω μόνο μέχρι 200mg. Ξέρετε αν μπορώ να πάρω δυο μαζί για να φτάσω τη σωστή δόση; Επίσης μηπως γνωρίζετε άλλη εταιρία που περιέχει αυτά τα mg; Αν έχετε δοκιμάσει κάποιο κι ήταν επίσης καλό; Μήπως κοιτάξω κ άλλου! Γιατί δεν θέλω να ενοχλήσω Σάββατο κ δεν θέλω να το καθυστερώ! 
 

Ευχαριστω πολύ!! Καλό ΣΚ σε όλες ❣️

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Εγώ και ο σύζυγος περνάμε της Lambert's, μου φάνηκαν πολύ καλές.Αν το κάθε χάπι είναι 200 φυσικά μπορείς να πάρεις και δεύτερο για να φτάσεις την σωστή δοσολογία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Εγώ και ο σύζυγος περνάμε της Lambert's, μου φάνηκαν πολύ καλές.Αν το κάθε χάπι είναι 200 φυσικά μπορείς να πάρεις και δεύτερο για να φτάσεις την σωστή δοσολογία....

Τέλεια! Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κοροτσια!! Τι μου κάνετε;; Έχω μια ερώτηση για εσας, αν μπορείτε να βοηθήσετε θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως!! 
Έκανα ένα ραντεβού μ ενδοκρινολόγο και μου συνέστησε να πάρω CoQ10 κ εγώ κι ο άντρας μου 400-500mg ημερησίως. Πρότεινε της solgar ή της lamberts. Σ αυτές βρίσκω μόνο μέχρι 200mg. Ξέρετε αν μπορώ να πάρω δυο μαζί για να φτάσω τη σωστή δόση; Επίσης μηπως γνωρίζετε άλλη εταιρία που περιέχει αυτά τα mg; Αν έχετε δοκιμάσει κάποιο κι ήταν επίσης καλό; Μήπως κοιτάξω κ άλλου! Γιατί δεν θέλω να ενοχλήσω Σάββατο κ δεν θέλω να το καθυστερώ! 
 

Ευχαριστω πολύ!! Καλό ΣΚ σε όλες ❣️

Καλημέρα κορίτσι μου! Έτυχε και είδα το μήνυμα σου, ο άνδρας μου παίρνει olympian labs C0Q10 300mg αλλά υπάρχει και κουτί 100mg/150 mg οπότε μπορείς να τα προσθέσεις και να φτάσεις στο 400mg/450mg) Καλ΄ό Σαββατοκύριακο💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Έτυχε και είδα το μήνυμα σου, ο άνδρας μου παίρνει olympian labs C0Q10 300mg αλλά υπάρχει και κουτί 100mg/150 mg οπότε μπορείς να τα προσθέσεις και να φτάσεις στο 400mg/450mg) Καλ΄ό Σαββατοκύριακο💗

Όποτε γίνεται συνδυασμός! Αυτό μ ενδιέφερε πιο πολύ! Σ ευχαριστώ πολύ!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κοροτσια!! Τι μου κάνετε;; Έχω μια ερώτηση για εσας, αν μπορείτε να βοηθήσετε θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως!! 
Έκανα ένα ραντεβού μ ενδοκρινολόγο και μου συνέστησε να πάρω CoQ10 κ εγώ κι ο άντρας μου 400-500mg ημερησίως. Πρότεινε της solgar ή της lamberts. Σ αυτές βρίσκω μόνο μέχρι 200mg. Ξέρετε αν μπορώ να πάρω δυο μαζί για να φτάσω τη σωστή δόση; Επίσης μηπως γνωρίζετε άλλη εταιρία που περιέχει αυτά τα mg; Αν έχετε δοκιμάσει κάποιο κι ήταν επίσης καλό; Μήπως κοιτάξω κ άλλου! Γιατί δεν θέλω να ενοχλήσω Σάββατο κ δεν θέλω να το καθυστερώ! 
 

Ευχαριστω πολύ!! Καλό ΣΚ σε όλες ❣️

Καλημέρα, δες τις olympian labs. Αυτά μας είχα συστήσει κάποτε και ειναι εξίσου πολλη καλή εταιρία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Όποτε γίνεται συνδυασμός! Αυτό μ ενδιέφερε πιο πολύ! Σ ευχαριστώ πολύ!! 😘

Εκείνος δεν τα έχω συνδυάσει ποτέ όμως, εχει πάρει μόνο το 300mg σκέτο. Ισως καλυτερα να τσεκαρεις και με γιατρό σου πριν τα παραγγείλεις γιατί είναι πολύ ακριβά😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε.εκανα την βχοριακη μου σήμερα δυστυχώς αρνητική.12η μέρα έμβρυομεταφορά με τριών ημερών έμβρυα.

Ιστορικο: 2 βιοχημικές αποβολές και τώρα μη επιτυχία 1.10 χοριακη

Πάμε για 4η προσπάθεια από την καινούργια χρονιά.Ξανα από την αρχή επιτροπή ωοληψια και έμβρυομεταφορες.

Εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία και μην το βάζετε κάτω και μεγάλη υπομονή και γερό στομάχι.θα έρθει κάποια στιγμή και να πραγματοποιηθούν τα όνειρα μας🤗🤗🙏🙏

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η renata1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε.εκανα την βχοριακη μου σήμερα δυστυχώς αρνητική.12η μέρα έμβρυομεταφορά με τριών ημερών έμβρυα.

Ιστορικο: 2 βιοχημικές αποβολές και τώρα μη επιτυχία 1.10 χοριακη

Πάμε για 4η προσπάθεια από την καινούργια χρονιά.Ξανα από την αρχή επιτροπή ωοληψια και έμβρυομεταφορες.

Εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία και μην το βάζετε κάτω και μεγάλη υπομονή και γερό στομάχι.θα έρθει κάποια στιγμή και να πραγματοποιηθούν τα όνειρα μας🤗🤗🙏🙏

 

Ετσι όπως το λές!μια ιδέα είναι όλα κάποια στιγμή θα έρθει αυτό σκέφτομαι και εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...