Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mariamp είπε:

Τι μου θύμησες τώρα. Πρώτη χοριακη έπειτα από 9ημερες από την εμβρυομεταφορα με  2 βλαστοκυστες και τιμή στα 369 και μετά από 3 μέρες που ξανά εκανα στα 1500. Βρίσκομαι στον 8ο μήνα δίδυμης κύησης. Σου εύχομαι τα καλύτερα. Ο Θεός μαζί σου..

Σε ευχαριστώ! Μακάρι! Καλή λευτεριά και σε σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Ελα κοριτσιααααααα!!! Παμε να κανουμε τρελο χαμοοοοοοοο!!! Αυτο ειναι μονο θετικα να βλεπω!!! Ο μηνας ξεκινησε πολυ δυνατα! 

Συγχαρητηρια @JNtina @geokou!!!!  Σασ ευχομαι να απολαυσετε την εγκυμοσυνη σας!! Μου φτιαξατε την μερα!

Οποτε μαθημα για ολες μασ.....δεν απογοητευομαστε κ δεν κοιταμε για συμπτωματα!!

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!! Ο, τι καλυτερο και σε σενα!!!! Μακαρι να συνεχίσουν τα καλα νεα απο ολα τα κορίτσια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η condios είπε:

σε σένα και την @geokou ένα μεγάλο μπράβο από καρδιάς και θα πάνε όλα υπέροχα κορίτσια....απολαύστε τις στιγμές που έρχονται και αφήστε την καρδιά σας να το χαρεί !!!!!!!! 🙏👶💖👶💖,,,μύρισες ο τόπος μωρουδίλα,,,,άντε μπράβο!!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ condios! 

Κορίτσια είμαι πάρα πολύ χαρούμενη. Δεν θα το πούμε όμως ακόμα σε κανέναν... Θέλω να προχωρήσει λίγο η εγκυμοσύνη και μετά... Ειδικά στο γιο μου που περιμένει πως και πως αδελφάκια... (8 χρονών)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

 Να πετάξεις από τη χαρά σου..... μπορεί και δίδυμα είναι ψηλή η τιμή!!! Συγχαρητήρια!!!

Μακάρι Taggeris μου! Σε ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η geokou είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ condios! 

Κορίτσια είμαι πάρα πολύ χαρούμενη. Δεν θα το πούμε όμως ακόμα σε κανέναν... Θέλω να προχωρήσει λίγο η εγκυμοσύνη και μετά... Ειδικά στο γιο μου που περιμένει πως και πως αδελφάκια... (8 χρονών)

Οπως νιωθεις κοριτσι μου!!! Κι εγω το ιδιο θα κανω... θα περιμενω μεχρι τον υπέρηχο τουλάχιστον!!! 
Ο μικρούλης σου λίγη ακομα υπομονη να κανει, τα αδερφάκια έρχονται!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η geokou είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ condios! 

Κορίτσια είμαι πάρα πολύ χαρούμενη. Δεν θα το πούμε όμως ακόμα σε κανέναν... Θέλω να προχωρήσει λίγο η εγκυμοσύνη και μετά... Ειδικά στο γιο μου που περιμένει πως και πως αδελφάκια... (8 χρονών)

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Οπως νιωθεις κοριτσι μου!!! Κι εγω το ιδιο θα κανω... θα περιμενω μεχρι τον υπέρηχο τουλάχιστον!!! 
Ο μικρούλης σου λίγη ακομα υπομονη να κανει, τα αδερφάκια έρχονται!! 

Και καλά θα κάνατε κορίτσια οπότε νιώσετε εσείς έτοιμοι θα το ανακοινώσετε ,δεν υπάρχει συγκεκριμένος χρόνος για να το πείτε 😉 !! Τώρα μόνο χαρείτε το !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ρε κορίτσια! Πολλά πολλά συγχαρητήρια @JNtina
και @geokou
!!! Ήμουν σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά! Σας εύχομαι μια πολύ όμορφη εγκυμοσυνη χωρίς πολύ άγχος!

Αντε να σπάσει επιτέλους η γκίνια! Αντε να είναι το 2022 η χρονιά για όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@JNtina @geokou συγχαρητήριααααααααααααα!!!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Ελάτε κορίτσια να γίνουμε πολλές....μπράβο μπράβο πιο καλά δεν γινόταν να μπει αυτός ο μήνας!!🥰🥰🥰🥰 

Καλή σιγουριά σε όλες μας!!! 🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι άσχετο;; Είναι καμία από εδώ καπνίστρια;; Ή να κάνετε ηλεκτρονικό τσιγάρο;; Εγώ το τσιγάρο το έχω κόψει τρία χρόνια αλλά το ηλεκτρονικό δεν έχω καταφέρει να το κόψω ακόμα!! Και στις έμβρυο μεταφορές το κόβετε τελείως;;; Εγώ στην πρώτη για 12 μέρες δεν έκανα ούτε τζούρα από το ηλεκτρονικό αλλά πέρα ότι είχα τρέλα νεύρα και κανονικά θα έπρεπε να ήμουν ήρεμη ,μόλις είδα το αρνητικό το ξανάρχισα και από πάνω!!

Καλησπέρα. Εγώ κάνω iqos. Στην ετ έκανα ένα Ανα 2-3 μερες. Επίσης πήγα απ την επόμενη μέρα δουλειά. Αυτή τη φορα θα προσπαθησω να μην κάνω κανένα. Κ θα κάτσω κ σπιτάκι να ξεκουραστώ μιας που θα έχουν τελειώσει κ οι πανελλήνιες (είμαι καθηγητρια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκλεισα κ εγω ραντεβου με Μαστρομηνα την αλλη Τεταρτη...για να δω αν εχει να μου πει κατι διαφορετικο για να δω κ εγω πως θα προχωρησω...

Υστεροσκοπηση θα κανω σιγουρα αυτο τον μηνα κ βλεπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elena0212 είπε:

Καλησπέρα. Εγώ κάνω iqos. Στην ετ έκανα ένα Ανα 2-3 μερες. Επίσης πήγα απ την επόμενη μέρα δουλειά. Αυτή τη φορα θα προσπαθησω να μην κάνω κανένα. Κ θα κάτσω κ σπιτάκι να ξεκουραστώ μιας που θα έχουν τελειώσει κ οι πανελλήνιες (είμαι καθηγητρια)

Εγω στην πρώτη ετ έκανα κανονικά το iqos και είχε βγει θετική η χοριακη (άσχετο που δεν προχώρησε). Στη δεύτερη τις πρώτες μέρες δεν έκανα αλλά μετά επειδή ήμουν σίγουρη ότι θα έβγαινε αρνητικό, έκανα 1, 2 τη μέρα. Τελικά η χοριακη βγήκε αρνητική. Πάντως από ο, τι βλέπω πολλές εκπαιδευτικοι είμαστε μαζεμένες...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Καλησπέρα. Εγώ κάνω iqos. Στην ετ έκανα ένα Ανα 2-3 μερες. Επίσης πήγα απ την επόμενη μέρα δουλειά. Αυτή τη φορα θα προσπαθησω να μην κάνω κανένα. Κ θα κάτσω κ σπιτάκι να ξεκουραστώ μιας που θα έχουν τελειώσει κ οι πανελλήνιες (είμαι καθηγητρια)

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου για την απάντηση σου ,και εύχομαι αυτή τη φορά να είναι αυτή που θα σε κάνει μανούλα 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εγω στην πρώτη ετ έκανα κανονικά το iqos και είχε βγει θετική η χοριακη (άσχετο που δεν προχώρησε). Στη δεύτερη τις πρώτες μέρες δεν έκανα αλλά μετά επειδή ήμουν σίγουρη ότι θα έβγαινε αρνητικό, έκανα 1, 2 τη μέρα. Τελικά η χοριακη βγήκε αρνητική. Πάντως από ο, τι βλέπω πολλές εκπαιδευτικοι είμαστε μαζεμένες...

 

Η αλήθεια είναι ότι ο γιατρός δεν μου έχει δώσει συγκεκριμένες οδηγίες για το θέμα του ηλεκτρονικού , επιμένει ότι πρέπει να κάνουμε κανονική ζωή μέχρι τα αποτελέσματα!! Και μετά θα δωθουν όλες οι οδηγίες για εγκυμοσύνη αλλά εγώ φοβάμαι μην επηρεάζει το αποτέλεσμα!! Βέβαια και η πρώτη εξωσωματική αρνητική ήταν ασχέτως εάν το είχα κόψει!! Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση κορίτσι μου!! Εύχομαι γρήγορα μανουλες όλες μας :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.... Τι ευχάριστα νέα βλέπω από τις χοριακες;;;; Μπράβο κορίτσια!!!!δώστε μας δύναμη. .. έκανα την ωοληψια...22 ωάρια.... Τώρα αναμονή .. 

Μπραβο! πολυ καλα! Καλες γονιμοποιησεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μπράβο ρε κορίτσια! Πολλά πολλά συγχαρητήρια @JNtina
και @geokou
!!! Ήμουν σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά! Σας εύχομαι μια πολύ όμορφη εγκυμοσυνη χωρίς πολύ άγχος!

Αντε να σπάσει επιτέλους η γκίνια! Αντε να είναι το 2022 η χρονιά για όλες μας!

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!!! 
Οντως το 2022 να ειναι ενα θετικό έτος για ολες μας, γεμάτο χαρές!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Εκλεισα κ εγω ραντεβου με Μαστρομηνα την αλλη Τεταρτη...για να δω αν εχει να μου πει κατι διαφορετικο για να δω κ εγω πως θα προχωρησω...

Υστεροσκοπηση θα κανω σιγουρα αυτο τον μηνα κ βλεπουμε...

Καλη επιτυχια να εχεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

@Αννια27 @twinkletwinlkle Μακάρι η επόμενη να είναι η τυχερή μας κορίτσια!!!

Μακάρι κορίτσια μου !! Να συνεχίσει η τύχη για όλες μας 💕 !!! Να το πιστέψουμε πρώτα εμείς όμως εε;! ;-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι άσχετο;; Είναι καμία από εδώ καπνίστρια;; Ή να κάνετε ηλεκτρονικό τσιγάρο;; Εγώ το τσιγάρο το έχω κόψει τρία χρόνια αλλά το ηλεκτρονικό δεν έχω καταφέρει να το κόψω ακόμα!! Και στις έμβρυο μεταφορές το κόβετε τελείως;;; Εγώ στην πρώτη για 12 μέρες δεν έκανα ούτε τζούρα από το ηλεκτρονικό αλλά πέρα ότι είχα τρέλα νεύρα και κανονικά θα έπρεπε να ήμουν ήρεμη ,μόλις είδα το αρνητικό το ξανάρχισα και από πάνω!!

Εχω κόψει το κάπνισμα εδώ και 2 χρόνια ξεκινώντας ηλεκτρονικό αλλά έκανα για κάνα δίμηνο κ τκ σταμάτησα, το ξανά ξεκίνησα στην πρώτη καραντίνα κάνω κάθε μέρα αλλά κ να μην κάνω δε θα γινει κ κάτι πιο πολύ το κάνω από συνήθεια στην κίνηση, μολις ξεκινήσω προετοιμασία για έμβρυομεταφορά όμως θα το σταματήσω Βασικά κ πιο νωρίς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Εχω κόψει το κάπνισμα εδώ και 2 χρόνια ξεκινώντας ηλεκτρονικό αλλά έκανα για κάνα δίμηνο κ τκ σταμάτησα, το ξανά ξεκίνησα στην πρώτη καραντίνα κάνω κάθε μέρα αλλά κ να μην κάνω δε θα γινει κ κάτι πιο πολύ το κάνω από συνήθεια στην κίνηση, μολις ξεκινήσω προετοιμασία για έμβρυομεταφορά όμως θα το σταματήσω Βασικά κ πιο νωρίς 

Και πολύ καλά θα κάνεις κορίτσακι μου φαντάζομαι κάνεις χωρίς νικοτίνη ε; Εγώ θα προσπαθήσω να το ελάττωσω από τώρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Και πολύ καλά θα κάνεις κορίτσακι μου φαντάζομαι κάνεις χωρίς νικοτίνη ε; Εγώ θα προσπαθήσω να το ελάττωσω από τώρα!!

Βάζω 3αρα νικοτίνη γιατί με το εντελώς σκέτο είχα πρόβλημα στο λαιμο μου έκανα τζούρα κ καιγομουν εσύ χωρίς κάνεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια συγχαρητήρια στις κοπέλες με θετικό τεστ 💜 θέλω βοήθεια από τα κορίτσια της Θεσσαλονίκης, η γυναικολόγος μου είπε να πάω σε μαστολόγο. Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιον! 

Το στήθος μου είναι πυκνό αδενώδες και δύσκολο να ανιχνεύσουν κακοήθεια ή κάτι άλλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geokou είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ condios! 

Κορίτσια είμαι πάρα πολύ χαρούμενη. Δεν θα το πούμε όμως ακόμα σε κανέναν... Θέλω να προχωρήσει λίγο η εγκυμοσύνη και μετά... Ειδικά στο γιο μου που περιμένει πως και πως αδελφάκια... (8 χρονών)

Να το πεις οποτε νιωσεις ετοιμη αρκει να μην αγχωνεσαι αλλο ολα θα πανε τελεια ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@JNtina@geokou Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!! Μας γεμίζετε αισιοδοξία!!! Θετική ενέργεια!!! Είναι στρεσογόνα περίοδος, αλλά απολαυστική παράλληλα! 

Μπήκε το καλοκαίρι δυναμικότατα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...