Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ναι καλέ το μακρινό 2018!

Τι ωραίες εποχές.. ξέγνοιαστες ακόμα.. και τι αφελείς που ήμασταν.. Αχχχχχ.. 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Μέχρι εκεί έφτασα και εγώ. Λεει την διευθυνση μου, την οποία προφανως και ξερω😂😂😂, αλλά μου είπε πως γράφει και που ανήκω. Έκτος αν εννοεί δήμος αθηναίων και ανήκω Μαρούσι, το οποίο είναι πιο μακριά απο μένα σε σχέση με αιγάλεω.

Μάλλον αυτό εννοεί ο ποιητής.. σε ποίο δήμο σου βγάζει στο taxisnet.. δεν μπορώ να καταλάβω τι άλλο θα μπορούσε να εννοεί..! Ξαναπαρε τηλέφωνο hope μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kiddo είπε:

Καλημέρα! Ούτε εγώ χρειάστηκε να μπω στο taxisnet για να σε βοηθήσω.. αλλά γράφει στο Q&A  της σελίδας του ΕΟΠΥΥ ποια περιοχή ανήκει που! Σου κάνω copy paste της Αττικής που σε ενδιαφέρει.

Επιτροπή Αθηνών: υπάγονται οι ασφαλισμένοι του λεκανοπεδίου Αττικής, νομών Κορινθίας, Βοιωτίας πλην των ασφαλισμένων Δυτικής Αττικής και Πειραιώς.

Επιτροπή Πειραιά*: υπάγονται οι ασφαλισμένοι Δυτικής Αττικής και Πειραιώς, Χίου, Λέσβου, Σάμου, Κυκλάδων, Δωδεκανήσου.

* Η επιτροπή που ήταν στο Πειραιά έχει μεταφερθεί μόνιμα στο Αιγάλεω, εξού και η επιτροπή Αιγάλεω.

Το Δυτικής Αττικής είναι παραπλανητικό. Είναι και οι Δήμοι του Δυτικού τομέα της Αθήνας (τα λεγόμενα δυτικά προάστια) στο Αιγάλεω (Δυτική Αττική=Ελευσίνα, Ασπρόπυργος, κτλ. vs Δυτικός τομέας Αθήνας=Περιστέρι, Ίλιον, κτλ.) Μπες στο eopyy.gr και πήγαινε πολίτες, μετά δε θυμάμαι, το έγραψε μια κοπέλα χθες στο αντίστοιχο topic του parents cafe. Μπες σαν επισκέπτης να δεις τι έγραψε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kiddo είπε:

Μάλλον αυτό εννοεί ο ποιητής.. σε ποίο δήμο σου βγάζει στο taxisnet.. δεν μπορώ να καταλάβω τι άλλο θα μπορούσε να εννοεί..! Ξαναπαρε τηλέφωνο hope μου! 

Ακριβως αυτο καταλαβαινω κ εγω τον Δημο σου δες κ αυτο

4EFCA836-412C-43FB-BA19-9F868E22225F.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούκλες μου πήρα την μεγάλη απόφαση ,τελικά συνεχίζουμε με ένα ωάριο, χθες έκανα την ovitrelle ελπίζω να το προλάβουμε να μην το χάσω και να καταφέρει να γονιμοποιηθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Κούκλες μου πήρα την μεγάλη απόφαση ,τελικά συνεχίζουμε με ένα ωάριο, χθες έκανα την ovitrelle ελπίζω να το προλάβουμε να μην το χάσω και να καταφέρει να γονιμοποιηθει. 

Με το καλό!! Ένα τέλειο ποιοτικά ωαριακι εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Κατάλαβα..Μόλις φάνηκε η αρχαιότητα μου 😁

μπορείτε να με λέτε και Ακρόπολη!!! 🤣🤣

Αντε κάλε μικρό κορίτσι!  Είμαστε άλλες εδώ για υποψηφιότητα Ακρόπολης….εσυ με μόλις 40 τι να μας πεις τώρα…

ερχονται τα 43 σε δυο μηνάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Κούκλες μου πήρα την μεγάλη απόφαση ,τελικά συνεχίζουμε με ένα ωάριο, χθες έκανα την ovitrelle ελπίζω να το προλάβουμε να μην το χάσω και να καταφέρει να γονιμοποιηθει. 

Με το καλό! Μερικές φορές το ένα μόνο του έχει πολύ καλά αποτελέσματα, μην το υποτιμάς. Δες και την @BlackCat μας που έφτιαξε μια καινουρια βλαστοκύστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιζήτητοι όλοι οι γιατροί και κέντρα….

Ο ένας έχει αρχές Γενάρη, ο άλλος μέσα Δεκέμβρη, μόνο ένας είχε την άλλη εβδομάδα. Άντε να δούμε… στο ράφι θα μείνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε??

Εγώ έκανα την τρίτη μου έμβρυομεταφορά με τριών ημερών έμβρυα στις 15/11 και δεν άντεχα την αναμονή της χοριακης και έκανα τεστ σήμερα και μου βγήκε αρνητικό ☹️☹️☹️😟😟😟. Λέτε να βγει λάθος το τέστ???

Ας ελπίζω να βγει λάθος 😔😔

Ήδη έχω δύο βιοχημικες αποβολές στο ιστορικό μου😔😔😔😔😢😢

Πφφφφφφφ😖😖😣😣😣😣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η renata1986 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε??

Εγώ έκανα την τρίτη μου έμβρυομεταφορά με τριών ημερών έμβρυα στις 15/11 και δεν άντεχα την αναμονή της χοριακης και έκανα τεστ σήμερα και μου βγήκε αρνητικό ☹️☹️☹️😟😟😟. Λέτε να βγει λάθος το τέστ???

Ας ελπίζω να βγει λάθος 😔😔

Ήδη έχω δύο βιοχημικες αποβολές στο ιστορικό μου😔😔😔😔😢😢

Πφφφφφφφ😖😖😣😣😣😣

Ναι είναι νωρίς... 😉 έκανα 14 μέρες μετά και μου έβγαιναν αρνητικά . Μην κάνεις καν την σκέψη να κόψεις φάρμακα.  Φαντάσου πήγα είχα δει σακο και το φτηνό τεστ ήταν αρνητικό μόνο ένα καλό της γνωστής εταιρίας που γράφει μου έδειξε.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Με το καλό! Μερικές φορές το ένα μόνο του έχει πολύ καλά αποτελέσματα, μην το υποτιμάς. Δες και την @BlackCat μας που έφτιαξε μια καινουρια βλαστοκύστη!

Σε αυτό ελπίζω και εγώ...μόνο κλομιφένη πήρα παρόλα αυτά ελπίζω να τα καταφέρουμε ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kiddo είπε:

Με το καλό!! Ένα τέλειο ποιοτικά ωαριακι εύχομαι!

Ευχαριστώ πολύ αύριο θα ξέρουμε άν θα προχωρήσουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η renata1986 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε??

Εγώ έκανα την τρίτη μου έμβρυομεταφορά με τριών ημερών έμβρυα στις 15/11 και δεν άντεχα την αναμονή της χοριακης και έκανα τεστ σήμερα και μου βγήκε αρνητικό ☹️☹️☹️😟😟😟. Λέτε να βγει λάθος το τέστ???

Ας ελπίζω να βγει λάθος 😔😔

Ήδη έχω δύο βιοχημικες αποβολές στο ιστορικό μου😔😔😔😔😢😢

Πφφφφφφφ😖😖😣😣😣😣

Μην απελπίζεσαι να περιμένεις την χοριακη σου ξέρω ότι είναι δύσκολο να κρατηθουμε και να μην κάνουμε νωρίτερα τεστ αλλά έχει ο Θεός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ναι είναι νωρίς... 😉 έκανα 14 μέρες μετά και μου έβγαιναν αρνητικά . Μην κάνεις καν την σκέψη να κόψεις φάρμακα.  Φαντάσου πήγα είχα δει σακο και το φτηνό τεστ ήταν αρνητικό μόνο ένα καλό της γνωστής εταιρίας που γράφει μου έδειξε.  

Όχι όχι δεν τα κόβω τα φάρμακα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Μην απελπίζεσαι να περιμένεις την χοριακη σου ξέρω ότι είναι δύσκολο να κρατηθουμε και να μην κάνουμε νωρίτερα τεστ αλλά έχει ο Θεός.

Μακάρι φίλη μακάρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Ποια μέρα του κύκλου κάνατε εμβρυομεταφορά;

16ημερα.Γιατι??

Εν τω μεταξύ τις άλλες δύο έμβρυομεταφορες στην δέκατη μέρα της έμβρυομεταφορας μου έβγαιναν θετικά τα τέστ αλλά μετά μου προέκυψε το αίμα και και ενώ είχα θετικες χοριακες.Γιαυτο και έκανα τεστ σήμερα ενώ αυτή την φορά δεν έχω αίμα όπως είχα πριν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η renata1986 είπε:

16ημερα.Γιατι??

Εν τω μεταξύ τις άλλες δύο έμβρυομεταφορες στην δέκατη μέρα της έμβρυομεταφορας μου έβγαιναν θετικά τα τέστ αλλά μετά μου προέκυψε το αίμα και και ενώ είχα θετικες χοριακες.Γιαυτο και έκανα τεστ σήμερα ενώ αυτή την φορά δεν έχω αίμα όπως είχα πριν.

Ήθελα να ξέρω γιατί δεν θυμάμαι πότε μου είπε η γιατρός ότι κάνουμε,δηλαδή από την αρχή της περιόδου μετράμε 16 μέρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Ήθελα να ξέρω γιατί δεν θυμάμαι πότε μου είπε η γιατρός ότι κάνουμε,δηλαδή από την αρχή της περιόδου μετράμε 16 μέρες;

Ετοιμάζεσαι για έμβρυομεταφορά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η renata1986 είπε:

Ετοιμάζεσαι για έμβρυομεταφορά???

Ελπίζω για τον Δεκέμβριο άν πάρουμε αύριο ωάριο και άν φυσικά γονιμοποιηθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ναι είναι νωρίς... 😉 έκανα 14 μέρες μετά και μου έβγαιναν αρνητικά . Μην κάνεις καν την σκέψη να κόψεις φάρμακα.  Φαντάσου πήγα είχα δει σακο και το φτηνό τεστ ήταν αρνητικό μόνο ένα καλό της γνωστής εταιρίας που γράφει μου έδειξε.  

Ναι το «καθαρό μπλε» αυτό δείχνει πάντα καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Ελπίζω για τον Δεκέμβριο άν πάρουμε αύριο ωάριο και άν φυσικά γονιμοποιηθει

Όλα καλά θα πάνε.εγω πήγα βάση με το ενδομήτριο και έκανα προετοιμασία με cyclacour και όχι με το κύκλο τής περιόδου.

Καλη επιτυχία σου εύχομαι 🙏🙏🙏

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Ελπίζω για τον Δεκέμβριο άν πάρουμε αύριο ωάριο και άν φυσικά γονιμοποιηθει

Καλή επιτυχία.. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου προχωρήσαμε..τελικά το πήραμε το ωάριο ακόμα στο κέντρο είμαι,ήρθε όμως η γιατρός πριν λίγο και μου είπε ότι δεν φαίνεται καλό από τώρα, και θα μάθουμε σε 2-3 ώρες πως τα πάει. Το είχα καταλάβει γιατί όταν βγαίνω από το χειρουργείο έχω συνήθεια να κάνω βιντεοκληση τον άντρα μου και μου είπε ότι ακόμα δεν τον είχαν πάρει για σπέρμα. Και οι δύο καταλάβαμε ότι δεν ήταν καλό σημάδι. Τι να πω το περιμέναμε αλλά όσο να ναι επηρεάζει να το ακούς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...