Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου να σω πω κ εγώ καλή επιτυχία και πάλι ,σε έχω στο μυαλό μου όπως και την @geokou !! Κορίτσια ο Ιούνιος εύχομαι να ανοίγει για όλες μας με τις δικές σας θετικές χοριακες 😉 !! Θα περιμένουμε νέα σας :-) !!!!

 

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσι μου καλώς ήρθες και εδώ!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Όχι σε παρακαλώ! Μη σκέφτεσαι καθόλου αρνητικά!! Πιστεύω όλα θα πάνε τέλεια!!! Είναι τυχερή ομαδουλα αυτή!!! Έχε πίστη! 🙏 Περιμένουμε νέα!!! 

Ευχαριστω κοριτσι μου αλλα δεν εχω καλη διαίσθηση για αυριο... 

Θα σας πω τα νεα αυριο! Ελπιζω να κανω λαθος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσι μου καλώς ήρθες και εδώ!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Όχι σε παρακαλώ! Μη σκέφτεσαι καθόλου αρνητικά!! Πιστεύω όλα θα πάνε τέλεια!!! Είναι τυχερή ομαδουλα αυτή!!! Έχε πίστη! 🙏 Περιμένουμε νέα!!! 

Καλώς σε βρήκα κ εδώ!!!!! ❤️❤️❤️ 

 

Πρέπει όλες να σκεφτόμαστε θετικά!!!!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η N.Angel είπε:

Κοριτσια @JNtina @geokouσας στελνω ολη την θετικη μου ενεργεια ευχομαι μια τεραστια χοριακη να εχετε!!! Να ειναι κ ο Ιουνης τυχερος μηνας! Θα περιμενουμε τα νεα σας με αγωνια!!!  

Ευχαριστούμε πάρα πολύ! Μακάρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσι μου τι όμορφα λόγια! Έχεις απόλυτο δίκιο!! Η ομάδα αυτή είναι θετική! Κι έχει τόσο όμορφες εξελίξεις κι όταν δεν είναι και το καλές οι εξελίξεις πάλι αποτελεί δυνατό στηριγμα🙏🙏💪💪💪💪

Κορίτσι μου!!!!! @Nansi έχω συγκινηθεί ομορφιά μου!! Πραγματικά!!! Μπράβο κοριτσάκι μου συγχαρητήρια! Όλη μέρα σε σκεφτόμουν!!! Ταο καλύτερο δώρο και για τους 2 και για τον άντρα σου που έχει γενέθλια! Αλήθεια έχω συγκινηθεί τοοοοσο πολύ τώρα!! Κι από αυτά που ακούω και διαβάζω είναι πολύ καλό το νούμερο!! Μακάρι να είναι και διδυμακια!!! 💪💪💪💪💪💪❤️💙❤️❤️💙❤️💙❤️💙

@geokou και @JNtina καλά αποτελέσματα και σε εσάς εύχομαι!! να ακολουθήσετε την Νανσυ!!! Με το καλό είμαι πολύ αισιόδοξη!!! 

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ. Βασικά όλα τα κορίτσια ευχαριστώ! Αυτό που γίνεται εδώ είναι τόσο όμορφο!

Μακάρι αυτός ο μήνας να είναι τυχερός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλώς ήρθες κορίτσι μου !! Δεν χρειάζεται ανχος όλα καλά θα πάνε να είσαι με χαμόγελο σε όλα και αυτή η χαρά θα σου έρθει σύντομα πίσω 😉 και εύχομαι διπλή :-) :-)

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!τα καλύτερα εύχομαι κ σε σένα!!!! 🙂🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

@JNtina και @geokou η θετική μας σκέψη θα είναι μαζί σας μέχρι αύριο. Άντε να συνεχίσετε το σερί κορίτσια μου 😘😘

Μακάρι! Πάντως όσο πλησιάζει η ώρα η καρδιά πάει να σπάσει από την αγωνία... αλλά από την άλλη... ότι θέλει ο Θεός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου να σω πω κ εγώ καλή επιτυχία και πάλι ,σε έχω στο μυαλό μου όπως και την @geokou !! Κορίτσια ο Ιούνιος εύχομαι να ανοίγει για όλες μας με τις δικές σας θετικές χοριακες 😉 !! Θα περιμένουμε νέα σας :-) !!!!

 

Σε ευχαριστώ @Αννια27 πάρα πολύ. 

@JNtina καλή μας επιτυχία! Μακάρι και για τις δυο μας αύριο να είναι η αρχή μιας υπέροχης τελειόμηνης (αυτή τη φορά) εγκυμοσύνης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JNtina είπε:

Μακαρι κοριτσι μου!!! Θα τη χρειαστώ τη θετική σου σκέψη, σε ευχαριστω! 

Μα αφού τα είπαμε. Δεν θέλω ηττοπάθεια τώρα που πλησιάζει η ώρα. Αύριο περιμένουμε να ακουσουμε μόνο ευχάριστα και από τις 2 σας!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!τα καλύτερα εύχομαι κ σε σένα!!!! 🙂🙂🙂

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η geokou είπε:

Σε ευχαριστώ @Αννια27 πάρα πολύ. 

@JNtina καλή μας επιτυχία! Μακάρι και για τις δυο μας αύριο να είναι η αρχή μιας υπέροχης τελειόμηνης (αυτή τη φορά) εγκυμοσύνης...

Θα είναι 👶💕 !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μα αφού τα είπαμε. Δεν θέλω ηττοπάθεια τώρα που πλησιάζει η ώρα. Αύριο περιμένουμε να ακουσουμε μόνο ευχάριστα και από τις 2 σας!

 

Μακαρι!!!! Μακαρι κοριτσι μου!! 
Μου εχει σπασει το στομαχι απο το αγχος και μεχρι προχτές το διαχειριζόμουν μια χαρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η geokou είπε:

Σε ευχαριστώ @Αννια27 πάρα πολύ. 

@JNtina καλή μας επιτυχία! Μακάρι και για τις δυο μας αύριο να είναι η αρχή μιας υπέροχης τελειόμηνης (αυτή τη φορά) εγκυμοσύνης...

Με το καλο κοριτσακι μου!!!! Να περάσουν γρηγορα οι ωρες να παρουμε το αποτέλεσμα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Olia4 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!!! Είμαι καινούρια στην ομάδα .... Και στο φόρουμ!!!!! Όπως επίσης και στο δρόμο της εξωσωματικής.... Είναι πολύ ωραίο αυτό που έχετε δημιουργήσει εδώ... Και έτσι φέρνετε κουράγιο και αισιοδοξία η μία στην άλλη.... Πολύ άγχος βρε παιδιά για όλο αυτό το άγνωστο πού πάμε να κάνουμε αλλά και πολύ χαρά!!!!! Μακάρι να έχουμε όλες μας καλά αποτελέσματα!!!! ❤️❤️❤️❤️

Έχω περάσει επιτροπή.... Και περιμένω το πότε θα ξεκινήσουμε! Η εξωσωματική θα γίνει στα Ιωάννινα! Και είναι ακόμα πιο ωραία όταν βρίσκεις κοπέλες που είναι στον ίδιο γιατρό... Δεν ξέρω αλλά κάπως νιώθεις καλύτερα (όχι με τόσο άγχος εννοώ) 💓

Καλό απόγευμα σε όλες!!!! 

@Nansi μπράβο κορίτσι μου τα έχουμε πει κ λίγο σε άλλο post και μας έχεις βοηθήσει αρκετά με απορίες!!!!!!! Πολύ χάρηκα να πάνε όλα καλά!!!!!!🌹🌹🌹🌹🌹👍👍👍👍👍💪💪💪💪💪💪

Καλη αρχη κ απο μενα κοριτσι μου!! Δεν ειναι ευκολος δρομος αλλα σου ευχομαι να ειναι συντομος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η N.Angel είπε:

Καλη αρχη κ απο μενα κοριτσι μου!! Δεν ειναι ευκολος δρομος αλλα σου ευχομαι να ειναι συντομος!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!Έχουν περάσει ήδη πολλά χρόνια που προσπαθούμε...με ανάποδιες ατυχίες αποτυχίες πολλούς γιατρούς εξετάσεις επεμβάσεις κλπ κλπ.... Ελπίζω απλά κάποια στιγμή να τα καταφέρουμε!!!!!!! Γι'αυτό κ αποφασίσαμε για εξωσωματική!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου αλλα δεν εχω καλη διαίσθηση για αυριο... 

Θα σας πω τα νεα αυριο! Ελπιζω να κανω λαθος! 

Μην ακουω τετοια!!! μεχρι να επιβεβαιωθει μια κακη διαισθηση, παντα ελπιζουμε για το καλυτερο!!!Εγω κανω προσευχουλα κ για τις δυο σας για αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Μην ακουω τετοια!!! μεχρι να επιβεβαιωθει μια κακη διαισθηση, παντα ελπιζουμε για το καλυτερο!!!Εγω κανω προσευχουλα κ για τις δυο σας για αυριο!!

Ευχαριστω παααααααρα πολυ κοριτσακι μου!! Εχεις δικιο! ❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Olia4 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!!! Είμαι καινούρια στην ομάδα .... Και στο φόρουμ!!!!! Όπως επίσης και στο δρόμο της εξωσωματικής.... Είναι πολύ ωραίο αυτό που έχετε δημιουργήσει εδώ... Και έτσι φέρνετε κουράγιο και αισιοδοξία η μία στην άλλη.... Πολύ άγχος βρε παιδιά για όλο αυτό το άγνωστο πού πάμε να κάνουμε αλλά και πολύ χαρά!!!!! Μακάρι να έχουμε όλες μας καλά αποτελέσματα!!!! ❤️❤️❤️❤️

Έχω περάσει επιτροπή.... Και περιμένω το πότε θα ξεκινήσουμε! Η εξωσωματική θα γίνει στα Ιωάννινα! Και είναι ακόμα πιο ωραία όταν βρίσκεις κοπέλες που είναι στον ίδιο γιατρό... Δεν ξέρω αλλά κάπως νιώθεις καλύτερα (όχι με τόσο άγχος εννοώ) 💓

Καλό απόγευμα σε όλες!!!! 

@Nansi μπράβο κορίτσι μου τα έχουμε πει κ λίγο σε άλλο post και μας έχεις βοηθήσει αρκετά με απορίες!!!!!!! Πολύ χάρηκα να πάνε όλα καλά!!!!!!🌹🌹🌹🌹🌹👍👍👍👍👍💪💪💪💪💪💪

Καλώς ήρθες κοριτσακι!καλη αρχη. Μακάρι να πετυχεις γρήγορα το όνειρο σου, χωρίς ταλαιπωρία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Καλώς ήρθες κοριτσακι!καλη αρχη. Μακάρι να πετυχεις γρήγορα το όνειρο σου, χωρίς ταλαιπωρία!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!! Κ σε σένα εύχομαι να πάνε όλα καλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Είμαι κ εγώ καινουρια και στο forum και στην συζήτηση. Σας διαβάζω εδώ και αρκετές μέρες και σήμερα πήρα την απόφαση να μπω και εγώ στην παρέα σας, μιας και φαίνεται ότι είστε πολύ γουρλίδικη ομάδα!

Είμαι 32 ετών και με τον άντρα μου είμαστε παντρεμένοι τρία χρόνια. Ξεκινήσαμε να προσπαθούμε για παιδάκι σχεδόν από την αρχή, χωρίς δυστυχώς επιτυχία. Οι εξετάσεις μας ειναι όλες άψογες, και μέχρι και σήμερα δεν έχουμε βρει την αιτία υπογονιμότητας! 

Κάναμε σπερματέγχυση, χωρίς αποτέλεσμα κ έτσι εκανα ερευνητική λαπαροσκόπηση - υστεροσκόπηση στην οποία βρεθηκε ενδομητριωσικη κυστη στην ωοθηκη που αφαιρέθηκε (για λίγο θεωρήσαμε ότι αυτό ήταν το πρόβλημα μας), μετά ακολούθησα μια αγωγή για καταστολή της μήτρας κατά την οποία δεν είχα περίοδο για 6 μήνες και μετά απ αυτό ήμασταν σίγουροι ότι θα ερχόταν κι εμάς η ώρα μας!!

Να μη σας τα πολυλογώ δεν ήρθε ποτέ! Ξανακαναμε σπερματέγχυση κατά την οποία ήμασταν οοολοι σίγουροι ότι πέτυχε αλλά τζίφος! Κ ξεκινήσαμε την διαδικασία εξωσωματικής! 
 

Στις 29/04 έκανα ωοληψια μετά από μακρύ πρωτόκολλο, πήραν 19 ωάρια από τα οποία γονιμοποιήθηκαν τα 11 και τελικά τα 5 έφτασαν 3 ημερών και μπήκαν κρυοσυντήρηση γιατί λόγω αυξημένης πρόγεστερόνης η έμβρυο μεταφορά έγινε στον επόμενο κύκλο! 
Στις 25/05 λοιπόν μεταφέραμε 2 πανέμορφα εμβρυακια όπως μας είπαν 3 ημερών και θεωρούν ότι έχουμε πολύ Καλές πιθανότητες! Θα πάω για χοριακη τη Δευτέρα στις 07/06 και είμαι σ αναμμένα κάρβουνα! Δεν με χωράει ο τόπος, γιατί δεν νιώθω απολύτως τίποτα και φοβάμαι πολύ για το αποτέλεσμα!!
 

Θέλω να ευχηθώ σε καθεμία από σας να τελειώσει σύντομα ο γολγοθάς σας, σύντομα να έχουμε όλες  μια τόσο υπέροχη εγκυμοσύνη που θα σβήσει από το μυαλό μας όλες τις άσχημες στιγμές που πέρασαμε μέχρι να φτάσουμε τα στόχο μας και επιτέλους να κρατήσουμε αγκαλιά το παιδάκι μας!! 
Στις κοπέλες που τα κατάφεραν, συγχαρητήρια, να το χαρείτε και ν ακούτε μόνο καλά νέα από δω και πέρα! 
 

Ευχομαι τα καλύτερα σε όλες! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου σας ευχαριστώ οοοολες σας για τις ευχές!!! Ελπίζω να έφερα γούρι στον Καινούργιο μήνα και να έχουμε μόνο θετικά αποτελέσματα από όλες, θετική σκέψη και όχι ηττοπάθεια...!! 

Επίσης αν έχω δίδυμα θα λυποθυμισω τωραααα!!🤣🤣🤣 Δεν ξέρω θα δούμε όλα είναι καλοδεχούμενα!!

@JNtina @geokou σας στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια για αύριο, όλα καλά θα πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Διόνη @Olia4 ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου που με σκέφτεστε!! Εύχομαι ότι καλύτερο και για εσάς!! 🥰🥰🥰 

Μην ξεχνάτε είστε σε καλά χέρια, σας το υπογράφω!!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nansi είπε:

@Διόνη @Olia4 ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου που με σκέφτεστε!! Εύχομαι ότι καλύτερο και για εσάς!! 🥰🥰🥰 

Μην ξεχνάτε είστε σε καλά χέρια, σας το υπογράφω!!😉

Μας το λες συνέχεια και εχεις βαλεινκι εσυ το χερι σου για να του εχω τεραστια εμπιστοσύνη!!! ❤️ Πες μας νεα σου απο εδω και πέρα!!! Μολις δεις σάκο και ακουσεις καρδούλα!! 

@Olia4ολιακι η σειρα μας τωρα...😉😉😉❤️❤️❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nansi είπε:

@Διόνη @Olia4 ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου που με σκέφτεστε!! Εύχομαι ότι καλύτερο και για εσάς!! 🥰🥰🥰 

Μην ξεχνάτε είστε σε καλά χέρια, σας το υπογράφω!!😉

Να ξέρεις πόσο χάρηκα με τα νέα σου.... Και να ξέρεις πόσο θετικά σκεφτόμαστε για αυτόν τον γιατρό μετά τις επιτυχίες του!!!!! Είναι σημαντικό αυτό!!!! Πάμε με άλλη διάθεση!!! Να είσαι καλά κορίτσι μου!!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Είμαι κ εγώ καινουρια και στο forum και στην συζήτηση. Σας διαβάζω εδώ και αρκετές μέρες και σήμερα πήρα την απόφαση να μπω και εγώ στην παρέα σας, μιας και φαίνεται ότι είστε πολύ γουρλίδικη ομάδα!

Είμαι 32 ετών και με τον άντρα μου είμαστε παντρεμένοι τρία χρόνια. Ξεκινήσαμε να προσπαθούμε για παιδάκι σχεδόν από την αρχή, χωρίς δυστυχώς επιτυχία. Οι εξετάσεις μας ειναι όλες άψογες, και μέχρι και σήμερα δεν έχουμε βρει την αιτία υπογονιμότητας! 

Κάναμε σπερματέγχυση, χωρίς αποτέλεσμα κ έτσι εκανα ερευνητική λαπαροσκόπηση - υστεροσκόπηση στην οποία βρεθηκε ενδομητριωσικη κυστη στην ωοθηκη που αφαιρέθηκε (για λίγο θεωρήσαμε ότι αυτό ήταν το πρόβλημα μας), μετά ακολούθησα μια αγωγή για καταστολή της μήτρας κατά την οποία δεν είχα περίοδο για 6 μήνες και μετά απ αυτό ήμασταν σίγουροι ότι θα ερχόταν κι εμάς η ώρα μας!!

Να μη σας τα πολυλογώ δεν ήρθε ποτέ! Ξανακαναμε σπερματέγχυση κατά την οποία ήμασταν οοολοι σίγουροι ότι πέτυχε αλλά τζίφος! Κ ξεκινήσαμε την διαδικασία εξωσωματικής! 
 

Στις 29/04 έκανα ωοληψια μετά από μακρύ πρωτόκολλο, πήραν 19 ωάρια από τα οποία γονιμοποιήθηκαν τα 11 και τελικά τα 5 έφτασαν 3 ημερών και μπήκαν κρυοσυντήρηση γιατί λόγω αυξημένης πρόγεστερόνης η έμβρυο μεταφορά έγινε στον επόμενο κύκλο! 
Στις 25/05 λοιπόν μεταφέραμε 2 πανέμορφα εμβρυακια όπως μας είπαν 3 ημερών και θεωρούν ότι έχουμε πολύ Καλές πιθανότητες! Θα πάω για χοριακη τη Δευτέρα στις 07/06 και είμαι σ αναμμένα κάρβουνα! Δεν με χωράει ο τόπος, γιατί δεν νιώθω απολύτως τίποτα και φοβάμαι πολύ για το αποτέλεσμα!!
 

Θέλω να ευχηθώ σε καθεμία από σας να τελειώσει σύντομα ο γολγοθάς σας, σύντομα να έχουμε όλες  μια τόσο υπέροχη εγκυμοσύνη που θα σβήσει από το μυαλό μας όλες τις άσχημες στιγμές που πέρασαμε μέχρι να φτάσουμε τα στόχο μας και επιτέλους να κρατήσουμε αγκαλιά το παιδάκι μας!! 
Στις κοπέλες που τα κατάφεραν, συγχαρητήρια, να το χαρείτε και ν ακούτε μόνο καλά νέα από δω και πέρα! 
 

Ευχομαι τα καλύτερα σε όλες! ❤️

Καλώς ήρθες κορίτσι μου στην γουρλιδικη ομάδα μας 😉 !! Έχεις και εσύ την ιστορία σου όπως όλες μας !! Λοιπόν από εδώ κ πέρα μόνο θετικές σκέψεις και εύχομαι σε λίγες μέρες να δεις μια τεράστια χοριακη :-) :-) καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...