Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου. Εύχομαι για όλες μας τα καλύτερα. Εγώ αδιαθετησα νωρίς μετά την ωοληψια μου όποτε η εμβρυομεταφορα θα γίνει αρχές Ιουλίου καλώς εχόντων των πραγμάτων. Έχω 9 βλαστοκυστες κατεψυγμένες να με περιμενουν, σε λαπαρασκοπηση που έκανα πέρσι ήταν όλα καθαρά σύμφωνα με το γιατρό, οπότε το γιατί δεν κάνουμε παιδιά με τον άντρα μου είναι ανεξήγητο. Ελπίζω αυτή τη φορά να τα καταφέρω να μείνω έγκυος κ να μη χρειαστώ κ τις 9!!!σας θαυμάζω όλες για τη δύναμη σας!! Είμαστε ήδη μαμάδες κ έχουμε πολλή αγάπη μέσα μας, θα τα καταφέρουμε γιατί το θέλουμε πολύ κ το πιστεύουμε. Εύχομαι καλό μήνα κ καλό καλοκαίρι με πολλές θετικές χοριακες κ στα κορίτσια που έμαθαν ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα μόνο δυναμη κ θα ξεπεραστεί. Σκεφτείτε μόνο ότι ξέρετε τι αντιμετώπιζετε κ θα το κερδίσετε. Θα σας ενημερώσω για την ημερομηνία της εμβρυομεταφορας να με βάλετε κ εμένα στο πινακάκι. Πιστεύω πως υπάρχει απίστευτη θετική ενέργεια σε αυτή την ομάδα που μας χρειάζεται πραγματικά σε όλη αυτή τη διαδρομή!! 

Να είσαι καλά κοριτσάκι μου! Έχεις δίκιο! Είμαστε μια όμορφη παρέα, με θετική ενέργεια! Με τα καλά μας αλλά κ τα άσχημα. Να είναι όμως όλα αντιμετωπίσιμα κ περαστικά! Ενημέρωνέ μας για τις εξελίξεις ε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλό και ευλογημένο μήνα να έχουμε... Αύριο είναι μια μεγάλη μέρα για μένα καθώς θα κάνω ωοληψια... Έχω απίστευτη αγωνία παρόλο που είναι η δεύτερη φορά .. ελπίζω και η τελευταία... Ο σύζυγος έχει αζωοσπερμια και έχουμε υλικό από βιοψία... Φοβάμαι ομως γιατί θα χρειαστεί να κάνουμε pgd λόγω στίγματος και φοβάμαι μη δεν βρούμε η δεν είναι καλά ποιοτικά ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου!! Ομορφιές μου!! 

Από το πρωί είναι με κομμένη την ανάσα, μολις χτύπησε το τηλέφωνο..... 940 η χοριακη χοροπηδάω από την χαρά μου!!! Τα κατάφερα Παναγίτσα μου τα κατάφερα!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nansi είπε:

Κοριτσαρες μου!! Ομορφιές μου!! 

Από το πρωί είναι με κομμένη την ανάσα, μολις χτύπησε το τηλέφωνο..... 940 η χοριακη χοροπηδάω από την χαρά μου!!! Τα κατάφερα Παναγίτσα μου τα κατάφερα!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Συγχαρητήρια κοριτσάρα! Τι τέλεια χοριακή είναι αυτή μου λες;;; Μπράβο, μπράβο, μπράβο! Με το μαλακό τα χοροπηδηχτά ε! 💚

Ε, ρε μια δωράρα που περιμένει τον σύζυγο! Τον βλέπω να σέρνει διπλό καρότσι! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσάρα! Τι τέλεια χοριακή είναι αυτή μου λες;;; Μπράβο, μπράβο, μπράβο! Με το μαλακό τα χοροπηδηχτά ε! 💚

Ε, ρε μια δωράρα που περιμένει τον σύζυγο! 😁

Είναι καλό το νούμερο πείτε μου και εσείς που ξέρετε.... 

Αύριο έχει γενέθλια με νύχια και με δόντια θα κρατηθώ να μην του το πω σήμερα 😑 

Πήρα τον γιατρό μου είπε να κάνω άλλη μια χοριακη σε δύο μέρες ...σήμερα είμαι 12η μέρα από εμβριομεταφορα....

Ευχαριστώ κοπέλα μου, και στα δικά σου τώρα!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Κοριτσαρες μου!! Ομορφιές μου!! 

Από το πρωί είναι με κομμένη την ανάσα, μολις χτύπησε το τηλέφωνο..... 940 η χοριακη χοροπηδάω από την χαρά μου!!! Τα κατάφερα Παναγίτσα μου τα κατάφερα!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!! Τα κατάφερες αγάπη μου και θα κάνεις το πολυτιμότερο δώρο στον άντρα σου!!!! Τι ευχάριστα νέα ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nansi είπε:

Είναι καλό το νούμερο πείτε μου και εσείς που ξέρετε.... 

Αύριο έχει γενέθλια με νύχια και με δόντια θα κρατηθώ να μην του το πω σήμερα 😑 

Πήρα τον γιατρό μου είπε να κάνω άλλη μια χοριακη σε δύο μέρες ...σήμερα είμαι 12η μέρα από εμβριομεταφορα....

Ευχαριστώ κοπέλα μου, και στα δικά σου τώρα!!❤️❤️❤️

Σούπερ είναι το νούμερο!

Δικαιωματικά νομίζω απόψε μετά τις 24:00 του το ξεφουρνίζεις! Να τον χαίρεσαι, να σε χαίρεται κ να χαίρεστε μ' αυτό που σας συνέβη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό και ευλογημένο μήνα να έχουμε... Αύριο είναι μια μεγάλη μέρα για μένα καθώς θα κάνω ωοληψια... Έχω απίστευτη αγωνία παρόλο που είναι η δεύτερη φορά .. ελπίζω και η τελευταία... Ο σύζυγος έχει αζωοσπερμια και έχουμε υλικό από βιοψία... Φοβάμαι ομως γιατί θα χρειαστεί να κάνουμε pgd λόγω στίγματος και φοβάμαι μη δεν βρούμε η δεν είναι καλά ποιοτικά ....

Καλή επιτυχία για αύριο κορίτσι μου!!! Εύχομαι να είναι και η τελευταία σου.. Εσύ έκανες σωστά  αυτό που έπρεπε,αυτό να σκέφτεσαι και όλα θα γίνουν αργά ή γρήγορα!! Περιμένουμε τα νέα σου αύριο!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Κοριτσαρες μου!! Ομορφιές μου!! 

Από το πρωί είναι με κομμένη την ανάσα, μολις χτύπησε το τηλέφωνο..... 940 η χοριακη χοροπηδάω από την χαρά μου!!! Τα κατάφερα Παναγίτσα μου τα κατάφερα!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Μπράβο Νansiiiiiiii!!!!!! ✌✌✌✌✌✌❤❤❤❤❤❤❤❤🧡🧡🧡🧡💞💞💞💞💞💞😃😃😃😃😃😃😁😄😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή 📅

@Litsadi--> 31/5

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

@Margitc--23/9

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique--> ?

@Ιωάννα28iwantababy-->2/6

@elena0212--> ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

 

--> Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou --> 2/6

@JNtina --> 2/6

@Nansi 940 🥰

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

 

Το βλέπετε κ εσείς ή μόνο εγώ βλέπω την ομαδάρα μας δυνατή;;; Δεν τις προλαβαίνω τις αλλαγές!

Άντε @JNtina @geokouείστε έτοιμες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Κοριτσαρες μου!! Ομορφιές μου!! 

Από το πρωί είναι με κομμένη την ανάσα, μολις χτύπησε το τηλέφωνο..... 940 η χοριακη χοροπηδάω από την χαρά μου!!! Τα κατάφερα Παναγίτσα μου τα κατάφερα!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Μπράβο ρε κορίτσι!!!!!!!μπραβο!!!!!με το καλό!!!τωρα σκέψου πως θα κανείς έκπληξη στον άντρα σου για τα πιο ευχάριστα νέα που θα έχει ακούσει στην ζωή του!!!🤰🤰🤰🤰👨‍👩‍👧👨‍👩‍👦👨‍👩‍👧‍👧👨‍👩‍👦‍👦❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Κοριτσαρες μου!! Ομορφιές μου!! 

Από το πρωί είναι με κομμένη την ανάσα, μολις χτύπησε το τηλέφωνο..... 940 η χοριακη χοροπηδάω από την χαρά μου!!! Τα κατάφερα Παναγίτσα μου τα κατάφερα!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!το καλύτερο δώρο ... !!!!!όλα θα πάνε καλά ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Καλή επιτυχία για αύριο κορίτσι μου!!! Εύχομαι να είναι και η τελευταία σου.. Εσύ έκανες σωστά  αυτό που έπρεπε,αυτό να σκέφτεσαι και όλα θα γίνουν αργά ή γρήγορα!! Περιμένουμε τα νέα σου αύριο!! 😘

Ευχαριστώ πολύ... Θα σας ενημερώσω αύριο !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό και ευλογημένο μήνα να έχουμε... Αύριο είναι μια μεγάλη μέρα για μένα καθώς θα κάνω ωοληψια... Έχω απίστευτη αγωνία παρόλο που είναι η δεύτερη φορά .. ελπίζω και η τελευταία... Ο σύζυγος έχει αζωοσπερμια και έχουμε υλικό από βιοψία... Φοβάμαι ομως γιατί θα χρειαστεί να κάνουμε pgd λόγω στίγματος και φοβάμαι μη δεν βρούμε η δεν είναι καλά ποιοτικά ....

Καλημέρα και καλό μήνα κοριτσάκι μου! Κ ευλογημένο όπως λες! Θα συμφωνήσω απόλυτα με την @Apol! Καλή επιτυχία να έχεις αύριο κ να σκέφτεσαι μόνο θετικά! Σου στέλνουμε θετικά vibes! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Ευχαριστώ πολύ... Θα σας ενημερώσω αύριο !!!!!!

Καλο μηνα κορίτσια σε ολες!!! Καλη επιτυχια για αυριο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Κοριτσαρες μου!! Ομορφιές μου!! 

Από το πρωί είναι με κομμένη την ανάσα, μολις χτύπησε το τηλέφωνο..... 940 η χοριακη χοροπηδάω από την χαρά μου!!! Τα κατάφερα Παναγίτσα μου τα κατάφερα!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Τα κατάφερες κοριτσι μου καλο!!!! Συγχαρητήρια!!!! Με το καλο να δωσεις στον σύζυγο τη δωραρα του!!!! Να τον χαιρεσαι και οοοοοοολα να σας πανε καλα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή 📅

@Litsadi--> 31/5

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

@Margitc--23/9

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique--> ?

@Ιωάννα28iwantababy-->2/6

@elena0212--> ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

 

--> Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou --> 2/6

@JNtina --> 2/6

@Nansi 940 🥰

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

 

Το βλέπετε κ εσείς ή μόνο εγώ βλέπω την ομαδάρα μας δυνατή;;; Δεν τις προλαβαίνω τις αλλαγές!

Άντε @JNtina @geokouείστε έτοιμες;;;

Ετοιμη ειμαι με αγωνια φουλ και τα μυαλά στα κάγκελα!!!! 😱😱🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Κοριτσαρες μου!! Ομορφιές μου!! 

Από το πρωί είναι με κομμένη την ανάσα, μολις χτύπησε το τηλέφωνο..... 940 η χοριακη χοροπηδάω από την χαρά μου!!! Τα κατάφερα Παναγίτσα μου τα κατάφερα!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Συγχαρητήρια!  Πάρα πολύ καλό το νούμερο ! Έχει πιαστεί καλά και ανεβαίνει !! Άλλη μια χοριακή και μετα υπέρηχο!🥰 Όλα να πάνε τέλεια από εδω και πέρα ! Και στα δικά μας οι υπόλοιπες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή 📅

@Litsadi--> 31/5

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

@Margitc--23/9

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique--> ?

@Ιωάννα28iwantababy-->2/6

@elena0212--> ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

 

--> Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou --> 2/6

@JNtina --> 2/6

@Nansi 940 🥰

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

 

Το βλέπετε κ εσείς ή μόνο εγώ βλέπω την ομαδάρα μας δυνατή;;; Δεν τις προλαβαίνω τις αλλαγές!

Άντε @JNtina @geokouείστε έτοιμες;;;

Μπράβο @Nansi!!! πολλά συγχαρητήριααααα!!! τι ωραία!

Εγώ κορίτσια δεν μπορώ, έχω πεθάνει από την αγωνία...και συνέχεια έχω αυτή την αίσθηση ότι θα αδιαθετήσω....Άυριο η μεγάλη μέρα, Παναγία μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nansi είπε:

Κοριτσαρες μου!! Ομορφιές μου!! 

Από το πρωί είναι με κομμένη την ανάσα, μολις χτύπησε το τηλέφωνο..... 940 η χοριακη χοροπηδάω από την χαρά μου!!! Τα κατάφερα Παναγίτσα μου τα κατάφερα!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Μπράβο!!!!!! Όλα καλά να πάνε κοπέλα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή 📅

@Litsadi--> 31/5

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

@Margitc--23/9

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique--> ?

@Ιωάννα28iwantababy-->2/6

@elena0212--> ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

 

--> Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou --> 2/6

@JNtina --> 2/6

@Nansi 940 🥰

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

 

Το βλέπετε κ εσείς ή μόνο εγώ βλέπω την ομαδάρα μας δυνατή;;; Δεν τις προλαβαίνω τις αλλαγές!

Άντε @JNtina @geokouείστε έτοιμες;;;

🎉🎉🎉🎉🎉🎉 Δεν το πιστεύω το όνομα μου είναι στις εγκυμονουσες...!! Θα τρελαθώ!!!❤️❤️❤️❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ όλα τα κορίτσια δεν έχω άλλες καρδιές να σας βάλω ....σας ευχαριστώ όλες μια προς μια ξεχωριστά!!! Μακάρι να έχουμε μόνο ευχάριστα νέα από εδώ και πέρα.... @JNtina έλα κοπέλα μου το χεις θα το δεις αύριο θα λέμε σε εσένα συγχαρητήρια!!❤️

Καλό μήνα είπαμε??🎉🎉🎉🎉😘😘😘😘🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞😘😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nansi είπε:

Είναι καλό το νούμερο πείτε μου και εσείς που ξέρετε.... 

Αύριο έχει γενέθλια με νύχια και με δόντια θα κρατηθώ να μην του το πω σήμερα 😑 

Πήρα τον γιατρό μου είπε να κάνω άλλη μια χοριακη σε δύο μέρες ...σήμερα είμαι 12η μέρα από εμβριομεταφορα....

Ευχαριστώ κοπέλα μου, και στα δικά σου τώρα!!❤️❤️❤️

Η χοριακή σου είναι εξαιρετική και αφού θέλεις να κάνεις δώρο στο σύζυγο παρήγγειλε μία τούρτα με το νούμερο της χοριακής επάνω και βάλε τα κεράκια να το σβήσει..... Πολλά συγχαρητήρια να έχεις μία όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Η χοριακή σου είναι εξαιρετική και αφού θέλεις να κάνεις δώρο στο σύζυγο παρήγγειλε μία τούρτα με το νούμερο της χοριακής επάνω και βάλε τα κεράκια να το σβήσει..... Πολλά συγχαρητήρια να έχεις μία όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη

Ευχαριστώ πολύ καλή μου....κάτι τέτοιο σκέφτομαι να κάνω...μια τούρτα που θα λέει πάνω ότι θα γίνει μπαμπάς....❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η geokou είπε:

Μπράβο @Nansi!!! πολλά συγχαρητήριααααα!!! τι ωραία!

Εγώ κορίτσια δεν μπορώ, έχω πεθάνει από την αγωνία...και συνέχεια έχω αυτή την αίσθηση ότι θα αδιαθετήσω....Άυριο η μεγάλη μέρα, Παναγία μου....

θετική σκέψη και όλα καλά θα πάνε ! Με το καλό αύριο ! 🤚🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον τράχηλο δεν το μετρησε κολπικά όποτε ίσως για αυτο να έχει διαφορά στις μετρησεις του  και άλλη κοπέλα που διάβασα εδώ μέσα το είχε πει αυτό ότι στην β επιπέδου ήταν πιο μακρύς από την αυχενική 🤷‍♀️ Στο τέλος τον ρώτησα όλα είναι καλά ; Και μου είπε ναι με το καλό 
    • Σ ευχαριστώ πολύ!! Έβαλα τα μεγάλα μέσα κ κοιμήθηκαν.. Ξάπλωσα μαζί τους μέχρι να τους πάρει..
    • Καλησπέρα κορίτσια. Όσον αφορά το πότε και αν κάνουμε ωορρηξία βλέπω ότι είναι μεγάλο θέμα. Πριν μείνω έγκυος είχα κύκλο 25-27 μέρες και με το που τελείωνε η περίοδος ξεκινούσα επαφές. Την πρώτη φορά δεν προσπαθούσα στοχευμένα και έμεινα έγκυος στον δεύτερο μήνα ελεύθερων επαφών (που δυστυχώς κατέληξε σε παλινδρομη). Την δεύτερη φορά, πάλι σε διάστημα 2-3 κύκλων, πιο εντατικά και στοχευμένα και απέκτησα τον γιο μου. Την τρίτη φορά, είχα ήδη πιο μεγάλους κύκλους, νομίζω πολλές φορές δεν γινόταν ωορρηξία. Και όμως μόλις ένιωσα ότι μάλλον είχα και επεδίωξα επαφές έμεινα έγκυος (βιοχημική). Σε γενικές γραμμές πολύ εύκολα μου ήρθαν όλες. Όμως πλέον με τα σημερινά δεδομένα, δεν ξέρω αν θέλω να κάνω τεστ ωορρηξίας γιατί φοβάμαι ότι αν είναι αρνητικά θα απογοητευτω. Και ο χρόνος δεν είναι υπέρ μου πλέον, αλλά αν αρχίσω να μετράω μέρες και κάνω συνέχεια τεστ και αγχωθω δεν νομίζω να είναι καλύτερα. Ίσως κάποιες φορές πρέπει να ακολουθούμε το ένστικτο μας.  
    • Εγώ μόνο ένα σφράγισμα που έσπασε έχω και πήγα στον οδοντίατρο και μου είπε μέτα τον 5ο. Τώρα ακόμα δεν έχω πάει να σου πω την αλήθεια. Με το γυναικολόγο σου πρέπει να μιλήσεις πάντως πιστεύω...
    • Ε μια χαρά. Ο τράχηλος που μάκρυνε;;; είναι φυσιολογικό; Ανυπομονώ για το βράδυ είναι η αλήθεια!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...