Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Αύριο κλείνω 12 μέρες από την εμβριομεταφορα... Λέω να πάω να κάνω την χοριακη, μέχρι τώρα δεν με έπιασε καθόλου άγχος απλά έκανα υπομονή γι'αυτό κιόλας έχω αφήσει και τις μέρες να περάσουν το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι δεν θα αντέξω την αποτυχία, δεν είμαι καθόλου προετοιμασμένη γι'αυτό, παρόλο λοιπόν που δεν έχω άγχος νομίζω ότι αύριο θα πεθανω μέχρι να μάθω τα αποτελέσματα.. στους δικούς μου δεν έχω πει ότι θα πάω αύριο για χοριακη ούτε στον άντρα μου, τέλος πάντων αυτά είχα να πω αυτά σκέφτομαι σήμερα , πραγματικά δεν ξέρω πως θα είμαι αύριο τέτοια ώρα, θα κλαίω θα γελάω... Κάποια στιγμή πρέπει να γελάσουμε όλες έτσι δεν είναι?

@JNtina καλή μας επιτυχία, πρώτα εγώ μετά εσύ... θυμάσαι που λέγαμε ότι θα είμαστε κάπου κοντά? Δεν είχαμε ξεκινήσει καν διαδικασία τότε....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Αύριο κλείνω 12 μέρες από την εμβριομεταφορα... Λέω να πάω να κάνω την χοριακη, μέχρι τώρα δεν με έπιασε καθόλου άγχος απλά έκανα υπομονή γι'αυτό κιόλας έχω αφήσει και τις μέρες να περάσουν το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι δεν θα αντέξω την αποτυχία, δεν είμαι καθόλου προετοιμασμένη γι'αυτό, παρόλο λοιπόν που δεν έχω άγχος νομίζω ότι αύριο θα πεθανω μέχρι να μάθω τα αποτελέσματα.. στους δικούς μου δεν έχω πει ότι θα πάω αύριο για χοριακη ούτε στον άντρα μου, τέλος πάντων αυτά είχα να πω αυτά σκέφτομαι σήμερα , πραγματικά δεν ξέρω πως θα είμαι αύριο τέτοια ώρα, θα κλαίω θα γελάω... Κάποια στιγμή πρέπει να γελάσουμε όλες έτσι δεν είναι?

@JNtina καλή μας επιτυχία, πρώτα εγώ μετά εσύ... θυμάσαι που λέγαμε ότι θα είμαστε κάπου κοντά? Δεν είχαμε ξεκινήσει καν διαδικασία τότε....

 

Το θυμαμαι κοριτσι μου!!!! Ευχομαι να ειμαστε και κοντα στις χαρές!!! 
Αν θυμαμαι καλα θελεις να το κανεις δώρο στον αντρα σου το θετικό αποτέλεσμα! Ευχομαι να πραγματοποιηθεί αυτο που θελεις και αυριο τετοια ωρα να κλαίτε απο συγκίνηση και χαρα!! Μεσα απο την καρδια μου το αποτέλεσμα σου να ειναι θετικοτατο κοριτσι μου!!! 🥰🙏🍀❤️🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα και καλη εβδομαδα!να σας ρωτησω;εσας ποσο εκαναν να ερθουν τα φαρμακα στο φαρμακειο; 7 του μηνα λογικα θα αδιαθετησω και θα πρεπει ν τα εχω...ο φαρμακοποιος μου ειπε οτι μεχρι τις 7 θα εχουν ερθει αλλα δεν καθησυχαστηκα ιδιαιτερα!!εχω αγχωθει πολυ...καλυτερα απο τη μια μηπως απο το αγχος μου καθυστερησω και την περιοδο🤣 του εοπυυ το πηρα σημερα!


 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vasiliqueευχαριστουμε που μας σκέφτηκες και άναψες ενα κεράκι για ολες μας!🥰🥰🥰
@Nansi και @JNtina καλή επιτυχία και στις 2!!!περιμένουμε νέα!🙌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή 📅

@Litsadi--> 31/5

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

@Margitc--23/9

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique--> ?

@Ιωάννα28iwantababy-->2/6

@elena0212--> ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

 

--> Χοριακή

@Layla85 --> ?

@Dimi1981 194 🥰

@ΧΑΡΜΑ-->28/5

@blueheart--31/5

@JNtina --> 2/6

@geokou--> 2/6

@Nansi--> 5/6

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

 

Καλημέρα κορίτσια μου! Καλή εβδομάδα! Με υγεία! Τι μου κάνετε; Διάβασα τα νέα σας σήμερα γιατί τόσες ημέρες σας είχα χάσει! Είχα πάει μια mini εκδρομή ... Βρέθηκα κ στην Ιερά Μονή Προυσού και άναψα ένα κεράκι για όλες μας. Για όλες αυτές τις γυναίκες που προσπαθούν και κάποια στιγμή με τη βοήθεια του Θεού κ της Παναγίας θα καταφέρουν να κρατήσουν στην αγκαλιά τους το πολυπόθητο! Να έχουμε πίστη!

Στα άλλα τώρα, τα δικά μας!

@Dimi1981συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Καλούς διπλασιασμούς! Ξεκίνησες το ταξίδι το όμορφο πια ...🤰

@carpeΔεν θυμάμαι να πρόλαβα να σε καλωσορίσω, όμως σίγουρα δεν σου είπα συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου. Μην προβληματίζεσαι με τα νούμερα κ τις χοριακές. Όπως το είπες, είσαι έγκυος κ κοίτα να το νιώσεις στο έπακρο!

Να καλωσορίσω τα κορίτσια @geokou@Tvzκαι @emmy87και να τους ευχηθώ τα καλύτερα να μην αργήσουν να τα συναντήσουν!

 Με το καλό να δείτε μια τεράστια χοριακή @geokouκαι @elena0212 🥰

@geo2222κοριτσάκι μου οι βλαστοκύστες σου είναι έτοιμες κ σε περιμένουν!

@kaounmarΜε το καλό κοριτσάκι μου να μπεις πάλι στον αγώνα! Ενημέρωσέ μας!

@blueheartΚορίτσι! Πώς είσαι; Δεν θα σου πω να μην στενοχωριέσαι. Θα σου πω όμως πως δεν είναι το τέλος του κόσμου αλλά ούτε κ της προσπάθειάς σου. Μπορεί όλα να σου φαίνονται βουνό αλλά θα το ανέβεις κ πάλι! Κ όσες φορές χρειαστεί! Γλυκιά αγκαλιά! 💚

@ΧΑΡΜΑΌ,τι κ να μας πεις, εμείς είμαστε εδώ να το ακούσουμε. Κ να μην μας πεις, πάλι θα σε καταλάβουμε... Η μεγάλη σου αδερφή εδώ! Όβερ! 😘

Εππ καλώς όρισες από την εκδρομή εύχομαι να γεμισες μπαταρίες... Όσο για το κεράκι ο θεός κ η Παναγία μας να σε έχουν καλά κ γρήγορα να γίνει το θαύμα!! Εγώ έμβρυομεταφορά θα κάνω το Σεπτέμβρη, εύχομαι μέχρι τότε το πινακακι να έχει γεμίσει από ευχάριστα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

@Vasiliqueευχαριστουμε που μας σκέφτηκες και άναψες ενα κεράκι για ολες μας!🥰🥰🥰
@Nansi και @JNtina καλή επιτυχία και στις 2!!!περιμένουμε νέα!🙌

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!! Με το καλο κι εσυ να ξεκινήσεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geokou είπε:

Πόσο σε καταλαβαίνω...

Να θυμάσαι πως ότι και να γίνει εμείς κάναμε ότι μπορούσαμε...💚

Ετσι ειναι κοριτσι μου, εμεις καναμε ο,τι μπορουμε τωρα ειναι στο χέρι του Θεού!!! 
Καλη επιτυχια να εχεις, με το καλο να εχεις μια θετικότατη χοριακη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσια καλησπέρα και καλη εβδομαδα!να σας ρωτησω;εσας ποσο εκαναν να ερθουν τα φαρμακα στο φαρμακειο; 7 του μηνα λογικα θα αδιαθετησω και θα πρεπει ν τα εχω...ο φαρμακοποιος μου ειπε οτι μεχρι τις 7 θα εχουν ερθει αλλα δεν καθησυχαστηκα ιδιαιτερα!!εχω αγχωθει πολυ...καλυτερα απο τη μια μηπως απο το αγχος μου καθυστερησω και την περιοδο🤣 του εοπυυ το πηρα σημερα!


 

 

Από την ημέρα που τα παρήγγειλα ήρθαν μέσα σε 3-4 μέρες νομίζω...τους πίεσα ότι τα θέλω άμεσα βέβαια τους είχα πει ψέματα ότι τα θέλω την επόμενη εβδομάδα για να μην μου τα καθυστερήσουν...αλλά πιστεύω δεν αργούν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Αύριο κλείνω 12 μέρες από την εμβριομεταφορα... Λέω να πάω να κάνω την χοριακη, μέχρι τώρα δεν με έπιασε καθόλου άγχος απλά έκανα υπομονή γι'αυτό κιόλας έχω αφήσει και τις μέρες να περάσουν το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι δεν θα αντέξω την αποτυχία, δεν είμαι καθόλου προετοιμασμένη γι'αυτό, παρόλο λοιπόν που δεν έχω άγχος νομίζω ότι αύριο θα πεθανω μέχρι να μάθω τα αποτελέσματα.. στους δικούς μου δεν έχω πει ότι θα πάω αύριο για χοριακη ούτε στον άντρα μου, τέλος πάντων αυτά είχα να πω αυτά σκέφτομαι σήμερα , πραγματικά δεν ξέρω πως θα είμαι αύριο τέτοια ώρα, θα κλαίω θα γελάω... Κάποια στιγμή πρέπει να γελάσουμε όλες έτσι δεν είναι?

@JNtina καλή μας επιτυχία, πρώτα εγώ μετά εσύ... θυμάσαι που λέγαμε ότι θα είμαστε κάπου κοντά? Δεν είχαμε ξεκινήσει καν διαδικασία τότε....

 

Εσύ έκανες το καλύτερο που μπορούσες, από δω και πέρα η φύση θα κάνει τη δουλειά της. Είμαστε πιο δυνατές από όσο νομίζεις, ακόμα κ αν το αποτέλεσμα είναι αρνητικό θα το αντέξεις γιατί δε γίνεται διαφορετικά. Αλλά σε παρακαλώ υπομονή μέχρι να το δεις το αποτέλεσμα. Μη θρηνείς νωρίτερα κ μην προδικαζεις. Ξέρω ότι δεν είναι εύκολο, πολλές φορές είναι μηχανισμός αμυνας για να είμαστε προετοιμασμενοι για το χειρότερο. Αλλά μια σοφή γυναίκα μου έχει πει "ο Θεός μας δίνει μόνο όσα μπορούμε να αντέξουμε". Δεν ξέρω αν υπάρχει καν αυτός ο Θεός που τόσο έχουμε ανάγκη πολλές φορές, αλλά σίγουρα να πιστεύεις στον εαυτό σου. Έχεις ήδη οικογένεια, είναι ο άντρας σου. Μαζί θα την κάνετε μεγαλύτερη, απλώς ο δρόμος δεν είναι πάντα εύκολος. 💙💚🧡Καλή επιτυχία 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η N.Angel είπε:

Αυτο σκεφτομαι κ εγω...βεβαια δεν καταφεραν να δουν κ τη δεξια σαλπιγγα κ δεν ξερω αν γι αυτο το λεει..θα δουμε..

Υστεροσκοπηση ποτε πρεπει να γινει; Σε ποιες μερες του κυκλου; Αν ειναι επεμβατικη μετα ποσος χρονος αναρρωσης χρειαζεται; Ξερεις εσυ η καποια κοπελα απο προσωπικη της εμπειρια?

Καλησπέρα κορίτσι!!δεν είναι τίποτα η επεμβατική υστεροσκοπηση εμένα με έβαλε 8η μέρα του κύκλου, είχα για περίπου 6 μέρες αίμα πολύ λιγότερο από περίοδο, δεν πονούσα καθόλου, μου ήρθε μια περίοδος και μετά μας είπε κανονικά επαφές (δεν είχα ξεκινήσει ακόμα εξωσωματική)..δεν χάνεις πολύ χρόνο με την υστεροσκοπηση δηλαδή ακόμα και αν είναι επεμβατική..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Από την ημέρα που τα παρήγγειλα ήρθαν μέσα σε 3-4 μέρες νομίζω...τους πίεσα ότι τα θέλω άμεσα βέβαια τους είχα πει ψέματα ότι τα θέλω την επόμενη εβδομάδα για να μην μου τα καθυστερήσουν...αλλά πιστεύω δεν αργούν...

Σε ευχαριστώ βρε νανσυ μου!! Όλες αυτές τις μέρες έχεις την αγωνία σου και παρόλα αυτά μου απαντάς σε όλα και σε εμένα και σε άλλες κοπέλες!! Ευχαριστώ πολύ!!! Το εκτιμώ πάρα πολύ!! Θα τους ξαναπάρω αύριο ένα τηλέφωνο να δω τι έκαναν!! 💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Καλησπέρα κορίτσι!!δεν είναι τίποτα η επεμβατική υστεροσκοπηση εμένα με έβαλε 8η μέρα του κύκλου, είχα για περίπου 6 μέρες αίμα πολύ λιγότερο από περίοδο, δεν πονούσα καθόλου, μου ήρθε μια περίοδος και μετά μας είπε κανονικά επαφές (δεν είχα ξεκινήσει ακόμα εξωσωματική)..δεν χάνεις πολύ χρόνο με την υστεροσκοπηση δηλαδή ακόμα και αν είναι επεμβατική..

Κορίτσι μου, μην ανωνεσαι με την υστεροσκοπηση μπορείς στον επόμενο κυκλο να κανειε διαδικασία το κανεις μολις τελειωσει η περίοδος εως τα μεσα του κυκλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Ετσι ειναι κοριτσι μου, εμεις καναμε ο,τι μπορουμε τωρα ειναι στο χέρι του Θεού!!! 
Καλη επιτυχια να εχεις, με το καλο να εχεις μια θετικότατη χοριακη!!! 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Το ίδιο και σε σένα και σε όλα τα κορίτσια που περιμένουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Avocando είπε:

Εσύ έκανες το καλύτερο που μπορούσες, από δω και πέρα η φύση θα κάνει τη δουλειά της. Είμαστε πιο δυνατές από όσο νομίζεις, ακόμα κ αν το αποτέλεσμα είναι αρνητικό θα το αντέξεις γιατί δε γίνεται διαφορετικά. Αλλά σε παρακαλώ υπομονή μέχρι να το δεις το αποτέλεσμα. Μη θρηνείς νωρίτερα κ μην προδικαζεις. Ξέρω ότι δεν είναι εύκολο, πολλές φορές είναι μηχανισμός αμυνας για να είμαστε προετοιμασμενοι για το χειρότερο. Αλλά μια σοφή γυναίκα μου έχει πει "ο Θεός μας δίνει μόνο όσα μπορούμε να αντέξουμε". Δεν ξέρω αν υπάρχει καν αυτός ο Θεός που τόσο έχουμε ανάγκη πολλές φορές, αλλά σίγουρα να πιστεύεις στον εαυτό σου. Έχεις ήδη οικογένεια, είναι ο άντρας σου. Μαζί θα την κάνετε μεγαλύτερη, απλώς ο δρόμος δεν είναι πάντα εύκολος. 💙💚🧡Καλή επιτυχία 🙏🙏🙏

Τι όμορφα λόγια!!!! ευχαριστώ πολύ για την στήριξη! Ότι είναι γραφτό να γίνει ας γίνει... αύριο είναι η μεγάλη μέρα για μένα!!🤞🤞🤞🤞🤞

στις πριν 3 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Σε ευχαριστώ βρε νανσυ μου!! Όλες αυτές τις μέρες έχεις την αγωνία σου και παρόλα αυτά μου απαντάς σε όλα και σε εμένα και σε άλλες κοπέλες!! Ευχαριστώ πολύ!!! Το εκτιμώ πάρα πολύ!! Θα τους ξαναπάρω αύριο ένα τηλέφωνο να δω τι έκαναν!! 💙💙

Γι'αυτό είμαστε εδώ όλες, όχι μόνο για να λέμε τα πρόβληματα μας αλλά για να στηρίζουμε η μία την άλλη, να μαθαίνουμε να γελάμε να μοιραζόμαστε τις ανησυχίες μας!!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nansi είπε:

Τι όμορφα λόγια!!!! ευχαριστώ πολύ για την στήριξη! Ότι είναι γραφτό να γίνει ας γίνει... αύριο είναι η μεγάλη μέρα για μένα!!🤞🤞🤞🤞🤞

Γι'αυτό είμαστε εδώ όλες, όχι μόνο για να λέμε τα πρόβληματα μας αλλά για να στηρίζουμε η μία την άλλη, να μαθαίνουμε να γελάμε να μοιραζόμαστε τις ανησυχίες μας!!! 😘

Καλή επιτυχία κορίτσι μου. Εύχομαι ένα τεράστιο νούμερο 🙏🙏περιμένουμε τα νέα σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Σ' ευχαριστώ κοριτσάκι μου! Εγώ σε περνάω στις 2/6 κ εύχομαι να πάρεις το καλύτερο! 😉✌️

Καλή επιτυχία κορίτσι μου για αύριο!! Να πάνε όλα τέλειααα !!! Σε ευχαριστούμε τόσο πολύ για το πινακακι σου είναι υπέροχο!!! Και είσαι πάντα πολύ γλυκομιλητη!! Εγώ κορίτσια αδιαθετησα το Σάββατο και ξεκίνησα cyclacur και την Πέμπτη πάω γιατρό να με δει και θα σας πω ημερομηνία για έμβρυο μεταφορά :-) !! Αυτό όμως που παρατήρησα είναι ότι η ροι μου είναι πολύ μειωμένη ,ρώτησα τη μαία και μου είπε ότι είναι φυσιολογικό ,τι να πω δεν ξέρω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Avocando είπε:

Εσύ έκανες το καλύτερο που μπορούσες, από δω και πέρα η φύση θα κάνει τη δουλειά της. Είμαστε πιο δυνατές από όσο νομίζεις, ακόμα κ αν το αποτέλεσμα είναι αρνητικό θα το αντέξεις γιατί δε γίνεται διαφορετικά. Αλλά σε παρακαλώ υπομονή μέχρι να το δεις το αποτέλεσμα. Μη θρηνείς νωρίτερα κ μην προδικαζεις. Ξέρω ότι δεν είναι εύκολο, πολλές φορές είναι μηχανισμός αμυνας για να είμαστε προετοιμασμενοι για το χειρότερο. Αλλά μια σοφή γυναίκα μου έχει πει "ο Θεός μας δίνει μόνο όσα μπορούμε να αντέξουμε". Δεν ξέρω αν υπάρχει καν αυτός ο Θεός που τόσο έχουμε ανάγκη πολλές φορές, αλλά σίγουρα να πιστεύεις στον εαυτό σου. Έχεις ήδη οικογένεια, είναι ο άντρας σου. Μαζί θα την κάνετε μεγαλύτερη, απλώς ο δρόμος δεν είναι πάντα εύκολος. 💙💚🧡Καλή επιτυχία 🙏🙏🙏

Πολύ ωραία και σωστά τα λόγια σου κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!! Με το καλο κι εσυ να ξεκινήσεις!!! 

Καλή επιτυχία κοπέλα μου με το καλό να δεις μια τεράστια χοριακη :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Αύριο κλείνω 12 μέρες από την εμβριομεταφορα... Λέω να πάω να κάνω την χοριακη, μέχρι τώρα δεν με έπιασε καθόλου άγχος απλά έκανα υπομονή γι'αυτό κιόλας έχω αφήσει και τις μέρες να περάσουν το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι δεν θα αντέξω την αποτυχία, δεν είμαι καθόλου προετοιμασμένη γι'αυτό, παρόλο λοιπόν που δεν έχω άγχος νομίζω ότι αύριο θα πεθανω μέχρι να μάθω τα αποτελέσματα.. στους δικούς μου δεν έχω πει ότι θα πάω αύριο για χοριακη ούτε στον άντρα μου, τέλος πάντων αυτά είχα να πω αυτά σκέφτομαι σήμερα , πραγματικά δεν ξέρω πως θα είμαι αύριο τέτοια ώρα, θα κλαίω θα γελάω... Κάποια στιγμή πρέπει να γελάσουμε όλες έτσι δεν είναι?

@JNtina καλή μας επιτυχία, πρώτα εγώ μετά εσύ... θυμάσαι που λέγαμε ότι θα είμαστε κάπου κοντά? Δεν είχαμε ξεκινήσει καν διαδικασία τότε....

 

Σε καταλαβαίνω κορίτσακι μου , προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά και ότι θέλει ας γίνει!! Εμείς κάνουμε το καλύτερο!! Πάντως έχω πολύ καλό προαίσθημα για τα κορίτσια μας που περιμένουν αποτελέσματα αυτές τις μέρες μακάρι να βγει αληθινό και εσύ να δεις μια τεράστια χοριακη :-) :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/5/2021 at 10:40 ΠΜ, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή 📅

@Litsadi--> 31/5

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

@Margitc--23/9

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique--> ?

@Ιωάννα28iwantababy-->2/6

@elena0212--> ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

 

--> Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

 

@JNtina --> 2/6

@geokou--> 2/6

@Nansi--> 5/6

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

 

Καλημέρα κορίτσια μου! Καλή εβδομάδα! Με υγεία! Τι μου κάνετε; Διάβασα τα νέα σας σήμερα γιατί τόσες ημέρες σας είχα χάσει! Είχα πάει μια mini εκδρομή ... Βρέθηκα κ στην Ιερά Μονή Προυσού και άναψα ένα κεράκι για όλες μας. Για όλες αυτές τις γυναίκες που προσπαθούν και κάποια στιγμή με τη βοήθεια του Θεού κ της Παναγίας θα καταφέρουν να κρατήσουν στην αγκαλιά τους το πολυπόθητο! Να έχουμε πίστη!

Στα άλλα τώρα, τα δικά μας!

@Dimi1981συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Καλούς διπλασιασμούς! Ξεκίνησες το ταξίδι το όμορφο πια ...🤰

@carpeΔεν θυμάμαι να πρόλαβα να σε καλωσορίσω, όμως σίγουρα δεν σου είπα συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου. Μην προβληματίζεσαι με τα νούμερα κ τις χοριακές. Όπως το είπες, είσαι έγκυος κ κοίτα να το νιώσεις στο έπακρο!

Να καλωσορίσω τα κορίτσια @geokou@Tvzκαι @emmy87και να τους ευχηθώ τα καλύτερα να μην αργήσουν να τα συναντήσουν!

 Με το καλό να δείτε μια τεράστια χοριακή @geokouκαι @elena0212 🥰

@geo2222κοριτσάκι μου οι βλαστοκύστες σου είναι έτοιμες κ σε περιμένουν!

@kaounmarΜε το καλό κοριτσάκι μου να μπεις πάλι στον αγώνα! Ενημέρωσέ μας!

@blueheartΚορίτσι! Πώς είσαι; Δεν θα σου πω να μην στενοχωριέσαι. Θα σου πω όμως πως δεν είναι το τέλος του κόσμου αλλά ούτε κ της προσπάθειάς σου. Μπορεί όλα να σου φαίνονται βουνό αλλά θα το ανέβεις κ πάλι! Κ όσες φορές χρειαστεί! Γλυκιά αγκαλιά! 💚

@ΧΑΡΜΑΌ,τι κ να μας πεις, εμείς είμαστε εδώ να το ακούσουμε. Κ να μην μας πεις, πάλι θα σε καταλάβουμε... Η μεγάλη σου αδερφή εδώ! Όβερ! 😘

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου. Εύχομαι για όλες μας τα καλύτερα. Εγώ αδιαθετησα νωρίς μετά την ωοληψια μου όποτε η εμβρυομεταφορα θα γίνει αρχές Ιουλίου καλώς εχόντων των πραγμάτων. Έχω 9 βλαστοκυστες κατεψυγμένες να με περιμενουν, σε λαπαρασκοπηση που έκανα πέρσι ήταν όλα καθαρά σύμφωνα με το γιατρό, οπότε το γιατί δεν κάνουμε παιδιά με τον άντρα μου είναι ανεξήγητο. Ελπίζω αυτή τη φορά να τα καταφέρω να μείνω έγκυος κ να μη χρειαστώ κ τις 9!!!σας θαυμάζω όλες για τη δύναμη σας!! Είμαστε ήδη μαμάδες κ έχουμε πολλή αγάπη μέσα μας, θα τα καταφέρουμε γιατί το θέλουμε πολύ κ το πιστεύουμε. Εύχομαι καλό μήνα κ καλό καλοκαίρι με πολλές θετικές χοριακες κ στα κορίτσια που έμαθαν ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα μόνο δυναμη κ θα ξεπεραστεί. Σκεφτείτε μόνο ότι ξέρετε τι αντιμετώπιζετε κ θα το κερδίσετε. Θα σας ενημερώσω για την ημερομηνία της εμβρυομεταφορας να με βάλετε κ εμένα στο πινακάκι. Πιστεύω πως υπάρχει απίστευτη θετική ενέργεια σε αυτή την ομάδα που μας χρειάζεται πραγματικά σε όλη αυτή τη διαδρομή!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλή επιτυχία κοπέλα μου με το καλό να δεις μια τεράστια χοριακη :-)

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!! Καλη αρχη σε σενα!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Apol είπε:

Εππ καλώς όρισες από την εκδρομή εύχομαι να γεμισες μπαταρίες... Όσο για το κεράκι ο θεός κ η Παναγία μας να σε έχουν καλά κ γρήγορα να γίνει το θαύμα!! Εγώ έμβρυομεταφορά θα κάνω το Σεπτέμβρη, εύχομαι μέχρι τότε το πινακακι να έχει γεμίσει από ευχάριστα!!! 

Σ' ευχαριστώ κοριτσάκι μου! Να έχουμε τη βοήθεια του Θεού κ να αξιωθούμε να ζήσουμε αυτό το θαύμα! Μια χαρά σε βρίσκω! Μαυρισμένο μαυρισμένο όπως θα είσαι μετά τα μπάνια θα φτιάξετε ένα σοκολατάκι μούρλια! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Σ' ευχαριστώ κοριτσάκι μου! Να έχουμε τη βοήθεια του Θεού κ να αξιωθούμε να ζήσουμε αυτό το θαύμα! Μια χαρά σε βρίσκω! Μαυρισμένο μαυρισμένο όπως θα είσαι μετά τα μπάνια θα φτιάξετε ένα σοκολατάκι μούρλια! 😁

Ρε τι υπέροχος άνθρωπος που είσαι;; είμαστε πολύ τυχερές όλες που είσαι φίλη μας έστω και απρόσωπα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Apol είπε:

Ρε τι υπέροχος άνθρωπος που είσαι;; είμαστε πολύ τυχερές όλες που είσαι φίλη μας έστω και απρόσωπα!!!! 

Μπα! Έτσι τους ξεγελάω όλους! 😈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...