Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις On 18/10/2021 at 4:36 ΜΜ, ο/η Αναστασια 29 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Σας παρακολουθώ καιρό τώρα αν και δεν σας γράφω!!Ηθελα να μοιραστώ παρ’ολα αυτά τα νέα μου μαζί σας! Μετά από 6 χρόνια προσπαθειών, 1 λαπαροσκόπηση, 5 υστεροσκοπησεις, 3 εξωσωματικές είμαι έγκυος!!! Είναι βέβαια πολύ νωρίς ακόμα κάναμε εμβρυομεταφορα στις 1/10 με 2 έμβρυα 5 ημερών και η χοριακη μ είναι θετική!!!! Ποση χαρά και ποσό άγχος μαζί Θεέ μου !!!!Ειμαι θετική όμως πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά για όλες μας και το εύχομαι από την καρδιά μου!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι! Είσαι παλιά στο forum ή σε μπερδεύω με άλλο κορίτσι; Θέλω να πω πως έμπαινες κ έγραφες παλιά; Όπως κ να ´χει σου εύχομαι να πάνε όλα κατ´ ευχήν! Όλοι οι κόποι δικαιώνονται στο τέλος… 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

ουυυυυυαααααααααααουυυυυυυυυ....έλα μωρέ μαυρόγατο τρέλανέ μας........Είσαι απίστευτη έτσι.....έφυγες καρφι για ωοληψία και 3 ωαριάκια......

αναποδος άνθρωπος και εσύ μετά τις ενέσεις κάνεις ωοθυλάκια...χχαχαχχαχ

Γιατί ρε δε δοκιμάζεις χωρίς μέθη ωοληψία να έχουμε κάποια να μας πει σίγουρα πως είναι...χχαχαχχαχαχχα

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σέβομαι την κατάστασή σου και δεν λεώ κάτι φίλη

Έχω πηδήξει μερικές μέρες έχω φτάσει στην θετική σου χοριακή ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Δώσε μπεμπεδόσκονη και σώσε αρχηγέ ❤️

Άμα με περιμένεις στην γωνία μαζί με τα μωρά σου το δέχομαι 🤣

Ναι εκεί στον ΚΣΦ είμαι (χαχαχα ακόμα γελάω με την συντομογραφία)

Πώς είσαι , τι κάνουν τα μωρούλια?

Πες πως έχουμε συναντηθεί ήδη! Να εδώ είμαι με την λίστα των βρεφικών στο χέρι για να σου την δώσω… 💚

Καλά είμαστε! 1/11 πάμε για την Β´ επιπέδου… 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vasilique είπε:

Πες πως έχουμε συναντηθεί ήδη! Να εδώ είμαι με την λίστα των βρεφικών στο χέρι για να σου την δώσω… 💚

Καλά είμαστε! 1/11 πάμε για την Β´ επιπέδου… 🙏

Πότε πέρασε ο καιρός ρεεεεε.

Μπραβοοοο με το καλό αρχηγάρα μας!! ❤️

Όλα θα είναι τέλεια!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

Πες πως έχουμε συναντηθεί ήδη! Να εδώ είμαι με την λίστα των βρεφικών στο χέρι για να σου την δώσω… 💚

Καλά είμαστε! 1/11 πάμε για την Β´ επιπέδου… 🙏

Πω πω πω κι ολας;; Πως περνάει ο καιρος… Με το καλο για την Β’ επιπέδου!!! Θα την απολαύσεις, θυμίσου με!!! 

❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

Πότε πέρασε ο καιρός ρεεεεε.

Μπραβοοοο με το καλό αρχηγάρα μας!! ❤️

Όλα θα είναι τέλεια!!!

 

Η λίστα είναι για δίδυμα μην ξεχνιέσαι! Και στην @Apol αυτή θα δώσω γιατί πάει ντουγρού για δύο! Της το είχα πει, τώρα της το υπογράφω κιόλας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JNtina είπε:

Πω πω πω κι ολας;; Πως περνάει ο καιρος… Με το καλο για την Β’ επιπέδου!!! Θα την απολαύσεις, θυμίσου με!!! 

❤️❤️

Την περιμένω πώς κ πώς! Να δούμε τι είναι κ το άλλο γιατί ακόμη δεν μας έκανε την χάρη! Γκόμενα του λέω του άντρα μου θα είναι! Για να κάνει τέτοια κόλπα… 😜😂

Εσύ πώς είσαι Ντίνα μου; Άρχισες τα ψώνια; Πες τι πήρες; Ανυπομονώ να ξεκινήσω κ εγώ… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Πότε πέρασε ο καιρός ρεεεεε.

Μπραβοοοο με το καλό αρχηγάρα μας!! ❤️

Όλα θα είναι τέλεια!!!

 

Περνάει νεράκι… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Την περιμένω πώς κ πώς! Να δούμε τι είναι κ το άλλο γιατί ακόμη δεν μας έκανε την χάρη! Γκόμενα του λέω του άντρα μου θα είναι! Για να κάνει τέτοια κόλπα… 😜😂

Εσύ πώς είσαι Ντίνα μου; Άρχισες τα ψώνια; Πες τι πήρες; Ανυπομονώ να ξεκινήσω κ εγώ… 

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! Κι εμενα κόλπα εκανε στην αρχη και τελικα κοριτσι ειναι!!! Θα παρεις και 3D εικονα με το καλο!!!!! Θα τρελαθείς σου λεω!!! 
Καλα ειμαι, προχωράμε βήμα βήμα!!! Τα εχω δει ολα στο ιντερνετ, εχω κανει έρευνα αγορας, μαγαζια, γραφω λιστες και τσεκάρω τι αλλο θα χρειαστούμε για να παω ετοιμη να τα παρω!!! Λεω τον αλλο μηνα να ξεκινήσω τα ψωνια με το καλο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

 

@Παρασκευαιδου ?

@Margitc ?

@BlackCat 23/10

Εμβρυομεταφορά 🙏

 

@angel35 ?

@hope501 20/10

@kk88 25/10

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

 

@Apol 663 🥰

@Lucia79 22/10

@elena0212 23/10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Η λίστα είναι για δίδυμα μην ξεχνιέσαι! Και στην @Apol αυτή θα δώσω γιατί πάει ντουγρού για δύο! Της το είχα πει, τώρα της το υπογράφω κιόλας! 

❤️💛💚❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

❤️💛💚❤️

Καρδιές 💚 🧡💛💚 ✔️
Αγκαλιές ✔️
Φιλιά 😘 ✔️
Μπεμπεδόσκονη ✔️
Θετική ενέργεια 🧿✔️
 

Δεν ξεχνάω κάτι ε; @kk88 εδώ θα είμαι αγαπημένη μου! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

@Vasilique αρχηγέ μας μην εξαφανίζεσαι αυτές τις μέρες σε θέλουμε δίπλα μας.........

😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Έχεις ρίγος δλδ; Καλό σημάδι αυτό… 😉

Εεεειι που είσαι Εσυ;;πολύ μας ελειψες 😍😍 ναι είχα λιγο ρίγος χθες. Γι αυτό έβαλα θερμομετρο. Αλλά κράτησε κανένα μισαωρο με ώρα το οκο σκηνικό. Με το καλό να κανεις τη β επιπέδου. Κ να μας στείλεις μπεμπεδοσκονη.πλησιάζουν οι μερες μας 🙈🙈

@BlackCat εγώ θα σου ευχηθώ όσα καταφέρετε να παρετε να γίνουν γερά εμβρυακια που θα σου δώσουν τα παιδάκια σου 🤞🤞 με το καλό κορίτσι μου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Εεεειι που είσαι Εσυ;;πολύ μας ελειψες 😍😍 ναι είχα λιγο ρίγος χθες. Γι αυτό έβαλα θερμομετρο. Αλλά κράτησε κανένα μισαωρο με ώρα το οκο σκηνικό. Με το καλό να κανεις τη β επιπέδου. Κ να μας στείλεις μπεμπεδοσκονη.πλησιάζουν οι μερες μας 🙈🙈

@BlackCat εγώ θα σου ευχηθώ όσα καταφέρετε να παρετε να γίνουν γερά εμβρυακια που θα σου δώσουν τα παιδάκια σου 🤞🤞 με το καλό κορίτσι μου 🥰

Σε ευχαριστώ Ελενάκι, με το καλό η χοριακάρα σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καρδιές 💚 🧡💛💚 ✔️
Αγκαλιές ✔️
Φιλιά 😘 ✔️
Μπεμπεδόσκονη ✔️
Θετική ενέργεια 🧿✔️
 

Δεν ξεχνάω κάτι ε; @kk88 εδώ θα είμαι αγαπημένη μου! 😘

Ε τώρα γίνεται να μην σε αγαπάει όλη η ομάδα????❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάω σπίτι κορίτσια μου γλυκα και αναμένω να φτάσει 03/11 για να κάνω την χοριακη. @FAITH_ ετοιμάσου για αυριο που είναι η σειρά σου. Σου δίνω την σκυτάλη και μετά δώσε την στην @kk88

 Τις ευχες μου μέσα από την καρδιά μου σε ολες σας  🙏🏽❤️🙏🏽❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Πάω σπίτι κορίτσια μου γλυκα και αναμένω να φτάσει 03/11 για να κάνω την χοριακη. @FAITH_ ετοιμάσου για αυριο που είναι η σειρά σου. Σου δίνω την σκυτάλη και μετά δώσε την στην @kk88

 Τις ευχες μου μέσα από την καρδιά μου σε ολες σας  🙏🏽❤️🙏🏽❤️

 

Αντε κοριτσάκι μου με το καλό τώρα να έρθουν οι μέρες να δεις την πιο ωραία χοριακή!!!! ❤️ ❤️ ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Πάω σπίτι κορίτσια μου γλυκα και αναμένω να φτάσει 03/11 για να κάνω την χοριακη. @FAITH_ ετοιμάσου για αυριο που είναι η σειρά σου. Σου δίνω την σκυτάλη και μετά δώσε την στην @kk88

 Τις ευχες μου μέσα από την καρδιά μου σε ολες σας  🙏🏽❤️🙏🏽❤️

 

Μπράβο κορίτσι μου....Καλοστέριωτα να είναι τα μωρά σου!!!!Τώρα χαλάρωση και ηρεμία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου....Καλοστέριωτα να είναι τα μωρά σου!!!!Τώρα χαλάρωση και ηρεμία!!!!

Ευχαριστω πολυ☺️☺️☺️. Τώρα καναπέ και νετφλιξ. Και αυριο όταν θα μου μιλάνε στην δουλειά θα είμαι στα @@@@@@ μου. Δεν θα δίνω σημασία σε τίποτα. Δουλειά και Ίντερνετ να μιλάμε να ξεχνιέμαι και εγώ και όλες 😂😂😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Αντε κοριτσάκι μου με το καλό τώρα να έρθουν οι μέρες να δεις την πιο ωραία χοριακή!!!! ❤️ ❤️ ❤️ 

Ευχαριστω πολύ ☺️☺️ Για κάποιο λόγο νομίζω πως θα περάσουν γρήγορα… για να δούμε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Πάω σπίτι κορίτσια μου γλυκα και αναμένω να φτάσει 03/11 για να κάνω την χοριακη. @FAITH_ ετοιμάσου για αυριο που είναι η σειρά σου. Σου δίνω την σκυτάλη και μετά δώσε την στην @kk88

 Τις ευχες μου μέσα από την καρδιά μου σε ολες σας  🙏🏽❤️🙏🏽❤️

 

Αντε μπήκες στο κλαμπ της αναμονής κι εσυ ! Με το καλό και μια τεράστια χοριακη να έχεις στις 3 Νοέμβρη! Ξεκούραση τώρα και ηρεμία   😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Πάω σπίτι κορίτσια μου γλυκα και αναμένω να φτάσει 03/11 για να κάνω την χοριακη. @FAITH_ ετοιμάσου για αυριο που είναι η σειρά σου. Σου δίνω την σκυτάλη και μετά δώσε την στην @kk88

 Τις ευχες μου μέσα από την καρδιά μου σε ολες σας  🙏🏽❤️🙏🏽❤️

 

Καλώς τα δέχτηκες. Να τα κρατήσεις 9 μηνες κ μετά στην αγκαλιά σου εύχομαι🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι σε αναμμένα κάρβουνα, πήγα τουαλέτα και είδα ροζ υγρά στο σκούπισμα ξανά πήγα μετά δεν είχα, δεν το πιστεύω, πήρα τη γιατρό μου τώρα μου είπε να διπλασιασω τα χάπια κ να είμαι ξάπλα για 24 ώρες μέχρι να σταματήσει. Λέτε να έχω τίποτα δυσάρεστο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...