Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η troia είπε:

Καλύτερα! Το ημιμόνιμο είναι ό,τι χειρότερο (και για τη γονιμότητα), διότι τα βερνίκια αυτά έχουν φθαλικές ενώσεις που συγκαταλέγονται στους ορμονικούς διαταρράκτες.

Μπορούμε να είμαστε περιποιημένες με απλά non toxic μανό που αγοράζουμε από το φαρμακείο, όπως π.χ. του Κορρέ. 

Ναι πλέον μόνο τετοια χρησιμοποιω. Όταν έχω όρεξη…. Σ Ευχαριστω 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ καλό μου, εσυ πότε με το καλό έχεις μεταφορά; Τι έγινε με τον υπέρηχο, το γράψει καπου πιο πριν και έχασα τα νέα σου;

Ναι ναι κάπου με έχασες τα έγραψα παραπάνω.... Δευτέρα εγώ την μεταφορά... από αύριο ξεκινάω να κατεβάζω το μισό φαρμακείο 🤣🤣🤣!!! Μην απογοητευεσαι κοριτσάρα μου!!!! Δεν υπάρχουν συμπτώματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Αυτά ήθελα να πάρω και εγώ τις προάλλες. Κουτί που μπορείς να σημειωνεις και την ώρα 😂😂😂😂

Εγώ τέτοιο χρησιμοποιω. Απλά δεν είναι με ωρες…

12557211-F462-40AB-83F5-E88A2609B1F3.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Εγώ τέτοιο χρησιμοποιω. Απλά δεν είναι με ωρες…

12557211-F462-40AB-83F5-E88A2609B1F3.jpeg

Ααααα είναι πολύ ωραίο...αν είχε ώρες και μέρες θα ήταν σούπερ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Ευχαριστω πολύ καλο μου. Μακάρι μακάρι. Στο εύχομαι και εγώ. Και η Πέμπτη δεν αργεί. Μεθαύριο. Τι ώρα έχεις εσυ ετ;

Στις 12:00.. Θα προτιμούσα πρωί αλλά anyway.. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/10/2021 at 11:08 ΠΜ, ο/η BlackCat είπε:

Ερώτηση στα κορίτσια που κάνουν ή έχουν κάνει φυσικούς :

8η μέρα του κύκλου είχα LH: 4 - Ε2: 5 και η πρώτη εντύπωση ήταν οτι ο κύκλος δεν θα είναι καλός μάλιστα μου είπαν οτι μάλλον θα είναι κενό.

Ειμαι 14η μέρα και είχα σήμερα LH: 8 - E2: 56 και τρία ωοθυλάκια κοντά 14-16 χιλιοστά.

Και μου είπαν να ξαναπάω σε δυο μέρες δηλαδή 16η μέρα.

LH & E2 πόσο πρέπει να είναι για να πούμε οτι οκ πάμε καλά και πάμε σε ωοληψία?

Και άλλη ερώτηση (χαζή) ει΄ναι δυνατόν χωρίς καθόλου φάρμακα να έχω 3 ωοθυλάκια? που μεγαλώνουν και όμοια? εγώ νόμιζα οτι στον φυσικό επικρατεί 1 μόνο το ωάριο του μήνα.

Δηλαδή σε ωοληψία με φυσικό μπορεί να πάρει και παραπάνω από ένα ωάρια την ίδια μέρα?

Εγω σε ένα φυσικο εβλεπε 2 ωαρια και τα τσιμπησε κ τα 2 στην ωοληψια!τι χαρα ειχα!!!αλλα μετά μου ειπανε οτι το ενα γονιμοποιηθηκε..τοτε ειχα την 10η μερα κυκλου Lh 9,5 και e2 :200 και αυτα ηταν στον υπερηχο 11,5 κ 12,5 εκ και 12η εκανα ωοληψια.Σε αλλο φυσικό ειχα  8η μερα Lh:7,6  e2:163  prg:0,4  και ωαριο:14 εκ και 10η πηγα για ωοληψια.θα έπρεπε να είναι πιο μεγαλη η ε2 ,αλλά ποτε δε ξερεις....γιατι σε αλλη ωοληψια ειχα τελειες τιμες και βλεπαμε κ 3 τελεια ωαρια και τελικα δεν εγινε κανενα καλό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Εγω σε ένα φυσικο εβλεπε 2 ωαρια και τα τσιμπησε κ τα 2 στην ωοληψια!τι χαρα ειχα!!!αλλα μετά μου ειπανε οτι το ενα γονιμοποιηθηκε..τοτε ειχα την 10η μερα κυκλου Lh 9,5 και e2 :200 και αυτα ηταν στον υπερηχο 11,5 κ 12,5 εκ και 12η εκανα ωοληψια.Σε αλλο φυσικό ειχα  8η μερα Lh:7,6  e2:163  prg:0,4  και ωαριο:14 εκ και 10η πηγα για ωοληψια.θα έπρεπε να είναι πιο μεγαλη η ε2 ,αλλά ποτε δε ξερεις....γιατι σε αλλη ωοληψια ειχα τελειες τιμες και βλεπαμε κ 3 τελεια ωαρια και τελικα δεν εγινε κανενα καλό..

Σε ευχαριστώ ρε Νεφελη θα πάω κ αύριο κ βλέπουμε..

Φιλια στα διδυμάκια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

 

Ρε συ μήπως να πάρουμε αυτόν τον πίνακα με τις ώρες και τις ημέρες που έχουν οι γιαγιάδες και βάζουν τα χάπια για να μην τα ξεχνάμε δεν βγαίνει πέρα αλλιώς 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣...

 

Εγώ τέτοιο πινακάκι έφτιαξα μόνη μου και το κουβαλούσα παντού🤣🤣🤣 Δεν βγαίνει αλλιώς βρε κορίτσια...είναι πολλά τα φάρμακα και τα μυαλά στα κάγκελα με ολες αυτές τις αναμονές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Σε ευχαριστώ ρε Νεφελη θα πάω κ αύριο κ βλέπουμε..

Φιλια στα διδυμάκια..

Ναι κοριτσι μου ,οτι καλυτερο!!!αλλα κ να μη πας καλά τωρα (χτυπα ξυλο ),θα πας μετα ετσι ειναι για να ταλαιπωρουμαστε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω κ κανένα μισαωρο νιώθω πολύ κομμένη. Έβαλα θερμομετρο και έχω 37.1-37.2. Την άρπαξα ή είναι σύμπτωμα κ αυτό της προγεστερονης. ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Εγώ τέτοιο χρησιμοποιω. Απλά δεν είναι με ωρες…

12557211-F462-40AB-83F5-E88A2609B1F3.jpeg

Τα είδα και αυτά.. θέλω πιο μικρο εγώ. Βασικά θέλω για utrogestan. Για να μην κουβαλάω την παλέτα και να μπορώ να βάζω το κουτί στην τσέπη όταν θέλω να πάω τουαλέτα για να το βαζω. Τα αλλά τα παίρνω ολα το πρωι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Εδω κ κανένα μισαωρο νιώθω πολύ κομμένη. Έβαλα θερμομετρο και έχω 37.1-37.2. Την άρπαξα ή είναι σύμπτωμα κ αυτό της προγεστερονης. ;

Μπορεί και να την άρπαξες. Βροχές, κρύο, ζεστη, ήλιο, ξανά κρύο. Πιες ζεστό τσαγακι κάνε ζεστό ντουζ και κουκουλωσου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η FAITH_ είπε:

Στις 12:00.. Θα προτιμούσα πρωί αλλά anyway.. :-)

εγώ λόγω δουλειάς δεν μπορούσα νωρις. Τους το είπα. Άδεια δεν μπορώ να πάρω. Δυστυχώς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Τα είδα και αυτά.. θέλω πιο μικρο εγώ. Βασικά θέλω για utrogestan. Για να μην κουβαλάω την παλέτα και να μπορώ να βάζω το κουτί στην τσέπη όταν θέλω να πάω τουαλέτα για να το βαζω. Τα αλλά τα παίρνω ολα το πρωι. 

Έχω ένα τέτοιο. Είναι τασάκι τσέπης. Μου το είχε φέρει η κολλητή μου από Γερμανία πριν χρόνια. Έχω μέσα τα χαπακια για την επιληψία του σκύλου μου. Αυτό που θέλω να πω είναι όταν ψάχνετε, μην κοιτάτε απαραίτητα για pill box. Αφήστε τη φαντασία σας ελευθερη 😁😁😁

2E5B5396-31EA-4633-9AED-B485BD3E5BE8.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Έχω ένα τέτοιο. Είναι τασάκι τσέπης. Μου το είχε φέρει η κολλητή μου από Γερμανία πριν χρόνια. Έχω μέσα τα χαπακια για την επιληψία του σκύλου μου. Αυτό που θέλω να πω είναι όταν ψάχνετε, μην κοιτάτε απαραίτητα για pill box. Αφήστε τη φαντασία σας ελευθερη 😁😁😁

2E5B5396-31EA-4633-9AED-B485BD3E5BE8.jpeg

Εγώ σκέφτηκα να πάρω του κουτί από καραμέλες. Έχει κατι μεταλλικά κουτιά με καραμέλες στο σούπερ κτλ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Εγώ σκέφτηκα να πάρω του κουτί από καραμέλες. Έχει κατι μεταλλικά κουτιά με καραμέλες στο σούπερ κτλ. 

Η κανένα παλιό liposan μεταλλικό …Γενικα έχεις επιλογές 😁 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

εγώ λόγω δουλειάς δεν μπορούσα νωρις. Τους το είπα. Άδεια δεν μπορώ να πάρω. Δυστυχώς. 

Δύσκολο αν δεν πάρεις άδεια.. Ούτε 2 μέρες δε μπορείς να λείψεις? Τουλάχιστον να ήσουν χαλαρή μετά την μεταφορά.. Βέβαια να σου πω όλα σχετικά είναι.. Αν είναι να πιάσουν, θα πιάσουν! Καλή επιτυχία κορίτσι μου. Όλα καλά να πάνε! Σταυρωνω δακτυλακια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η FAITH_ είπε:

Δύσκολο αν δεν πάρεις άδεια.. Ούτε 2 μέρες δε μπορείς να λείψεις? Τουλάχιστον να ήσουν χαλαρή μετά την μεταφορά.. Βέβαια να σου πω όλα σχετικά είναι.. Αν είναι να πιάσουν, θα πιάσουν! Καλή επιτυχία κορίτσι μου. Όλα καλά να πάνε! Σταυρωνω δακτυλακια 

Καλημέρα σου, την πρώτη φορα είχα πάρει άδεια, Ξεκουραζόμουν, άραζα, εβλεπα σειρες/ταινίες, δεν σήκωνα βάρη κτλ κτλ. Και το αποτέλεσμα ήταν να έχω μια βιοχημική αποβολή. Τόση χαρά με την θετική χοριακή και τόσο κλάμα μετα με την μηδενική.. Ήξερα πως δεν θα μπορέσω να λείψω απο την δουλειά και πως αναγκαστικά θα δουλεύω. Και όπως λες και εσύ, σκέφτομαι ακριβώς το ίδιο. αν είναι να πιάσουν θα πιάσουν. 2 χρόνια ΄τωρα είχα κόψει τα πάντα όλα που μπορούν να βλάψουν μια εγκυμοσύνη. Δεν έπινα όταν έβγαινα έξω με την σκέψη μήπως ειμαι έγκυος απο φυσιολογική σύλληψη, μην κανω μανικουρ/πεντικουρ, μη το ένα μη το άλλο. Ελπίζω πραγματικά, όπως η κάθε μια εδω με΄σα, να πετύχει αυτή τη φορά. Και όλες να κρατήσουμε υγιέστατα παιδάκια στις αγκαλιές μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Εδω κ κανένα μισαωρο νιώθω πολύ κομμένη. Έβαλα θερμομετρο και έχω 37.1-37.2. Την άρπαξα ή είναι σύμπτωμα κ αυτό της προγεστερονης. ;

Νομίζω το κάνει και η προγεστερονη συτο να ανεβάζει λίγο τη θερμοκρασία πάντως, το είχα την προηγούμενη φορά. Όπως και εξάψεις, ξαφνικά εκεί που κάθεσαι να νιώθεις ότι σκας και να αναψοκοκκινιζουν μάγουλα. Φεύγει γρήγορα κι αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Νομίζω το κάνει και η προγεστερονη συτο να ανεβάζει λίγο τη θερμοκρασία πάντως, το είχα την προηγούμενη φορά. Όπως και εξάψεις, ξαφνικά εκεί που κάθεσαι να νιώθεις ότι σκας και να αναψοκοκκινιζουν μάγουλα. Φεύγει γρήγορα κι αυτό. 

Καλημέρα. Κ μένα χθες, μια που το είπα κ μια που έπεσε. Κ έγινε κανένα διωρο μετά την ένεση prolutex

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Έχω ένα ανοιχτό κουτί menopur 1200, ανοίχτηκε 30/09 και το χρησιμοποίησα μόνο μια φορά εκείνη την ημέρα. Σήμερα συνειδητοποίησα ότι δεν επιτρέπεται να χρησιμοποιηθεί μετά το πέρας των 28 ημερών. Είχα ρωτήσει τον φαρμακοποιό και δυστυχώς μου είχε πει ότι διατηρείται έως την ημερομηνία λήξης του. Ήμουν και εγώ σε ψυχολογική πίεση λόγω της κατάστασης και δεν έδωσα περισσότερο σημασία. Έκανα για πρώτη φορά ωοληψία και κατευθείαν εμβρυομεταφορά. Η προσπα΄θειά μας δυστυχώς δεν πέτυχε, χθες πήρα αρνητική χοριακή. Αν κάποια κοπέλα το χρειάζεται μπορώ να της το δωρίσω, αν κρίνει βέβαια ότι είναι κατάλληλο,με βάση την ημερομηνία που ανοίχτηκε, να βοηθήσω θέλω, όχι να δημιουργήσω πρόβλημα. Μένω Αθήνα, όχι κοντά στο κέντρο. Όποια κοπέλα ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι κοριτσι μου ,οτι καλυτερο!!!αλλα κ να μη πας καλά τωρα (χτυπα ξυλο ),θα πας μετα ετσι ειναι για να ταλαιπωρουμαστε ..

Καλημέρα στα κορίτσια.

Λοιπόν εξακολουθώ και έχω 3 που αναπτύσσονται όμοια, η σημερινή LH 8, E2 119.

Πάω για ωοληψία το Σάββατο το πρωί (19η μέρα του κύκλου).

@Lucia79 η συζη΄τηση σχετικά με μέθη πήγε ως εξής :

- Θα κάνεις μέθη Black Cat?

- Πάω για ένα ωάριο ή 3 ?

-Πάμε για 3.

- ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΘΗ black Cat με ένα στόμα , μια φωνή... και το είπαμε ταυτόχρονα και εγώ και η συντονίστρια. 😅

Επίσης πρέπει εκτός απο την Ovitrelle να πάρω και τρία χάπια Voltaren (πρωί - βράδυ -πρωί) τα δίνουν λέει στον φυσικό κύκλο, δεν κατάλαβα γιατί.

Ας ελπίσουμε΄ έστω ένα από τα τρια να μας δώσει άλλη μια βλαστοκύστη να κάνει παρέα με αυτή που είναι μοναχούλα στην κατάψυξη.🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Νομίζω το κάνει και η προγεστερονη συτο να ανεβάζει λίγο τη θερμοκρασία πάντως, το είχα την προηγούμενη φορά. Όπως και εξάψεις, ξαφνικά εκεί που κάθεσαι να νιώθεις ότι σκας και να αναψοκοκκινιζουν μάγουλα. Φεύγει γρήγορα κι αυτό. 

Εγώ είχα άπειρες εξάψεις με την προγεστερόνη, του τρελλού κανονικά.

Την μια στιγμή ήθελα να μείνω με το βρακί (Νοέμβρη μήνα) και μετά από κανένα δίωρο μπορεί να ήθελα κουβερτούλα 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Καλημέρα στα κορίτσια.

Λοιπόν εξακολουθώ και έχω 3 που αναπτύσσονται όμοια, η σημερινή LH 8, E2 119.

Πάω για ωοληψία το Σάββατο το πρωί (19η μέρα του κύκλου).

@Lucia79 η συζη΄τηση σχετικά με μέθη πήγε ως εξής :

- Θα κάνεις μέθη Black Cat?

- Πάω για ένα ωάριο ή 3 ?

-Πάμε για 3.

- ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΘΗ black Cat με ένα στόμα , μια φωνή... και το είπαμε ταυτόχρονα και εγώ και η συντονίστρια. 😅

Επίσης πρέπει εκτός απο την Ovitrelle να πάρω και τρία χάπια Voltaren (πρωί - βράδυ -πρωί) τα δίνουν λέει στον φυσικό κύκλο, δεν κατάλαβα γιατί.

Ας ελπίσουμε΄ έστω ένα από τα τρια να μας δώσει άλλη μια βλαστοκύστη να κάνει παρέα με αυτή που είναι μοναχούλα στην κατάψυξη.🤣

Καλημέρα blackcat!! Τι ωραία νέα !!! Πάμε για 3! 3 προσπάθειες ! Παιδί μου ούτε κανονική διέγερση να έκανες χαχχα 🥰♥️ όλα καλά θα πάνε θα δεις, θα πάρετε σίγουρα μια βλαστοκυστη πιστεύω. 🙏🙏🙏 Με το καλό το Σάββατο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Καλημέρα στα κορίτσια.

Λοιπόν εξακολουθώ και έχω 3 που αναπτύσσονται όμοια, η σημερινή LH 8, E2 119.

Πάω για ωοληψία το Σάββατο το πρωί (19η μέρα του κύκλου).

@Lucia79 η συζη΄τηση σχετικά με μέθη πήγε ως εξής :

- Θα κάνεις μέθη Black Cat?

- Πάω για ένα ωάριο ή 3 ?

-Πάμε για 3.

- ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΘΗ black Cat με ένα στόμα , μια φωνή... και το είπαμε ταυτόχρονα και εγώ και η συντονίστρια. 😅

Επίσης πρέπει εκτός απο την Ovitrelle να πάρω και τρία χάπια Voltaren (πρωί - βράδυ -πρωί) τα δίνουν λέει στον φυσικό κύκλο, δεν κατάλαβα γιατί.

Ας ελπίσουμε΄ έστω ένα από τα τρια να μας δώσει άλλη μια βλαστοκύστη να κάνει παρέα με αυτή που είναι μοναχούλα στην κατάψυξη.🤣

καλη επιτυχια μαυρογατο ολα να πανε κατ ευχην!!!!!!♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...