Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Το ένα και μένα είναι λίγο πιο μικρό το άλλο ντουρασελ. Μου λένε θα κανείς ότι έκανες και πριν μείνεις έγκυος λέω ναι καλά .

Μαλλον έτσι συμβαίνει στα δίδυμα έτσι μου ειπε ο γιατρός. το μικρούλι μωρέ το νιώθω πιο απροστάτευτο ☺️ ποτέ πας πάλι για υπέρηχο ? 

Να σου πω οι καρδιακοί παλμοί πως ήταν ? Εμένα ο γιατρός δεν μου είπε κάτι όλα οκ, απλα έκανα το λάθος και τα έψαχνα τώρα και φοβάμαι μην είναι χαμηλοί. Το ένα 103 παλμοί και το άλλο το μικρούλι 99. Αλλά το είδαμε 6εβδ + 1 ημερών 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Μαλλον έτσι συμβαίνει στα δίδυμα έτσι μου ειπε ο γιατρός. το μικρούλι μωρέ το νιώθω πιο απροστάτευτο ☺️ ποτέ πας πάλι για υπέρηχο ? 

Να σου πω οι καρδιακοί παλμοί πως ήταν ? Εμένα ο γιατρός δεν μου είπε κάτι όλα οκ, απλα έκανα το λάθος και τα έψαχνα τώρα και φοβάμαι μην είναι χαμηλοί. Το ένα 103 παλμοί και το άλλο το μικρούλι 99. Αλλά το είδαμε 6εβδ + 1 ημερών 

Το 1 147 μήκος εμβρύου 6,5 και το άλλο 126 5,5 χιλ αλλά κάθε 3 μέρες αλλάζουν γιαυτο δεν ήθελαν να τα δουν πιο πριν για να έχουν κατι σίγουρο όποτε μην τα συγκρίνεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katerinaki83 είπε:

Το 1 147 μήκος εμβρύου 6,5 και το άλλο 126 5,5 χιλ αλλά κάθε 3 μέρες αλλάζουν γιαυτο δεν ήθελαν να τα δουν πιο πριν για να έχουν κατι σίγουρο όποτε μην τα συγκρίνεις .

Μου είπε ότι του φάνηκαν τέλεια όλα και ότι αν εβλεπε κάτι που δεν του άρεσε θα μου το έλεγε .Έκλαιγα κιόλας κλασσικά .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Το 1 147 μήκος εμβρύου 6,5 και το άλλο 126 5,5 χιλ αλλά κάθε 3 μέρες αλλάζουν γιαυτο δεν ήθελαν να τα δουν πιο πριν για να έχουν κατι σίγουρο όποτε μην τα συγκρίνεις .

Σε 10 μέρες μου είπε να ξαναπάω .Εσυ πως είσαι σταμάτησε το αίμα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η tina21 είπε:

κοριτσια μ καλησπερα....μετα την σφαλιαρα του αρνητικου προσπαθω να συνελθω και να οργανωθω...ηταν η πρωτη μας προσπαθεια...το προβλημμα μας ειναι η αζωοσπερμια! τι εξετασεις θεωρειται οτι πρεπει να κανω πριν προχωρησω σε επομενη προσπαθεια? η αληθεια ειναι οτι το περιμενα πιο ευκολο ολο λογω ηλικιας...ειμαι 28..

Εφόσον υπάρχει θέμα στο σπέρμα θα πρέπει να σας παρακολουθήσει εξειδικευμένος ουρολόγος στην αναπαραγωγή και να σας κατευθύνει σωστά, αν δεν σας παρακολουθεί ήδη.

Η @Kiddo μας είναι "έχει διδακτορικό" ☺️ στο θέμα αν το δει θα σε βοηθήσει.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Σε 10 μέρες μου είπε να ξαναπάω .Εσυ πως είσαι σταμάτησε το αίμα ;

Μια χαρά μπράβο κορίτσι μου ! Εγώ λέω να κλείσω σήμερα ένα ραντεβού να πάω την άλλη εβδομάδα την Παρασκευή. Δεν θέλω να κάνω άσκοπες μετακινήσεις προσπαθώ να είμαι σε πλήρη ακινησία. Έχω καφέ εχτές και σήμερα... Θετικό νομίζω είναι αυτό.. ελπίζω όμως να δω και στον υπέρυχο ότι έχει μικρύνει το αιμάτωμα και φυσικά κυρίως ανυπομονώ να δω ότι έχουν μεγαλώσει τα ζουζούνια γιατί ήταν μικρούλα εμένα όχι τόσο μεγάλα όσο εσενα... Ελπίζω να έχει να κάνει ότι τα είδα πολύ νωρίς.... 😘😘😘

Να ηρεμήσεις τώρα και να το απολαύσεις ! Και φυσικά μεγάλη προσοχή όχι απότομες κινήσεις και να ξεκουράζεσαι πάρα πολύ !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια μου!!!!! Σας γράφω και τα δακρυα μου τρέχουν, μόλις πήρα τη χοριακή μου 662.80 είμαι έγκυος δε το πιστεύω!! ❤️ 

Μπράβο ρε κορίτσι μου!!!!!! Συγχαρητήρια!!!!!! Καλή εγκυμοσύνη να έχεις από εδώ και πέρα!!!!!❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η ilianthi είπε:

Καλησπέρα, είναι η πρώτη φορά που γράφω. Εύχομαι ό,τι καλύτερο σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν και με το καλό να κρατήσουν στην αγκαλιά, τα μωράκια τους, εκείνες που περιμένουν το θαυματάκι τους. Έχω αμέτρητες απορίες και άγχη για τη διαδικασία της εξωσωματικής, και σας διαβάζω όσο καιρό προσπαθώ. Έπειτα από διέγερση είχαμε ως αποτέλεσμα 13 ώριμα ωάρια εκ των οποίων 11 γονιμοποίηθηκαν, 8 κρατήθηκαν για κρυοσυντήρηση και 3 χρησιμοποιήθηκαν για εμβρυομεταφορά. Όλα 3ης μέρας. Ως άπειρη στην όλη διαδικασία και βρισκόμενη σε πανικό, ως συνήθως, δεν ρώτησα το γιατρό γιατί δεν τα άφησαν να γίνουν βλαστοκύστες έστω κάποια από αυτά, όπως διαβάζω τα έμβρυα που φτάνουν 5η μέρα έχουν αποδεδειγμένα καλύτερη ποιότητα και μεγαλύτερες πιθανότητες εμφύτευσης. Πιστεύετε από την εμπειρία σας, ότι έκριναν ότι δεν θα άντεχαν λόγω κακής ποιότητας να φτάσουν στο στάδιο της βλαστοκύστης και δεν ήθελαν να το διακινδυνεύσουν? Η εμβρυολόγος μας είπε ότι πήγαμε καλά και ότι είναι όπως θα έπρεπε να είναι για 3η μέρα, 8 κυττάρων, αν θυμάμαι καλά, πάνω στον πανικό μου. Ζητώ συγγνώμη αν η ερώτησή μου είναι ''παράλογη'' αλλά προσπαθώ να εντοπίσω αίτια αποτυχίας, για διορθωτικές ενέργειες, σε επόμενη προσπάθεια εμβρυομεταφοράς. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

Πολλές φορές στην πρώτη προσπα΄θεια πηγαίνουν με φρέσκα έμβρυα 3ημερών ανάλογα και το ιστορικό σας πάντα. Είναι δηλαδή λιγο δοκιμαστική.

Τα 8 που καταψύχθηκαν είναι 3ης μέρας και αυτά?

Μπορείτε σε επόμενη προσπάθεια να τα αφήσετε να δείτε αν θα φτάσουν 5η μέρα και να τα μεταφέρετε μετά.

Ο λόγος που πήγατε σε εξωσωματική ποιος είναι? Το σπέρμα είναι ελεγμένο? Γιατί μέχρι την 3η μέρα παίζει ρόλο το ωάριο και μετά στην εξέλιξη αν θα φτάσει δηλαδή 5η μέρα μπαίνει στο παιχνίδι το σπέρμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Το 1 147 μήκος εμβρύου 6,5 και το άλλο 126 5,5 χιλ αλλά κάθε 3 μέρες αλλάζουν γιαυτο δεν ήθελαν να τα δουν πιο πριν για να έχουν κατι σίγουρο όποτε μην τα συγκρίνεις .

Μπράβο Κατερινάκι...... πολλά συγχαρητήρια!!!!!!! Απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου τώρα χωρίς άγχος και στείλτε σε μας εδώ άπειρη μπεμπεδοσκονη την έχουμε ανάγκη......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Εφόσον υπάρχει θέμα στο σπέρμα θα πρέπει να σας παρακολουθήσει εξειδικευμένος ουρολόγος στην αναπαραγωγή και να σας κατευθύνει σωστά, αν δεν σας παρακολουθεί ήδη.

Η @Kiddo μας είναι "έχει διδακτορικό" ☺️ στο θέμα αν το δει θα σε βοηθήσει.

 

σε ευχαριστω παρα πολυ! πανω στην ταραχη μου ξεχασα να αναφερω οτι παμε με σπερμα δοτη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Μια χαρά μπράβο κορίτσι μου ! Εγώ λέω να κλείσω σήμερα ένα ραντεβού να πάω την άλλη εβδομάδα την Παρασκευή. Δεν θέλω να κάνω άσκοπες μετακινήσεις προσπαθώ να είμαι σε πλήρη ακινησία. Έχω καφέ εχτές και σήμερα... Θετικό νομίζω είναι αυτό.. ελπίζω όμως να δω και στον υπέρυχο ότι έχει μικρύνει το αιμάτωμα και φυσικά κυρίως ανυπομονώ να δω ότι έχουν μεγαλώσει τα ζουζούνια γιατί ήταν μικρούλα εμένα όχι τόσο μεγάλα όσο εσενα... Ελπίζω να έχει να κάνει ότι τα είδα πολύ νωρίς.... 😘😘😘

Να ηρεμήσεις τώρα και να το απολαύσεις ! Και φυσικά μεγάλη προσοχή όχι απότομες κινήσεις και να ξεκουράζεσαι πάρα πολύ !!! 

Προφανώς και πας πολύ καλύτερα καλή μου αφού βλέπεις μόνο καφέ...να είσαι προσεκτική όμως κορίτσι μου, αν και είμαι σίγουρη ότι είσαι σε κατάκλιση.....σου στέλνω άπειρη αγάπη και μια τεράστια αγκαλιά και για τους 3 σας!!!!❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCat μαυρογατο πες μου τα νέα σου σε τι φάση είσαι????? Έχουμε ωάριο πότε το παίρνουμε????

Έχω πάθει εμπλοκή αυτές τις μέρες με την δουλειά και δεν προλαβαίνω να γράψω καθόλου.... όμως πριν πέσω για ύπνο σας διαβάζω.....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Μπράβο ρε κορίτσι μου!!!!!! Συγχαρητήρια!!!!!! Καλή εγκυμοσύνη να έχεις από εδώ και πέρα!!!!!❤️❤️❤️❤️

Ευχαριστώ!!! Εύχομαι αυτά που έρχονται από δω και πέρα να είναι καλύτερα για όλες μας!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Προφανώς και πας πολύ καλύτερα καλή μου αφού βλέπεις μόνο καφέ...να είσαι προσεκτική όμως κορίτσι μου, αν και είμαι σίγουρη ότι είσαι σε κατάκλιση.....σου στέλνω άπειρη αγάπη και μια τεράστια αγκαλιά και για τους 3 σας!!!!❤️❤️❤️❤️❤️

Γλυκούλα μου είμαι και ευσιγκινητη τώρα τελευταία με κάνεις και εσύ να λιώνω.... 😘😘😘 

Άντε περιμένουμε τη σειρά σου πως και πως !!! Να μου κάνεις παρέα στη ξάπλα επιτέλους !!! 🥰😋 Εγώ στέλνω μπόλικη μπεμπεδοσκονη προς εσένα !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

@BlackCat μαυρογατο πες μου τα νέα σου σε τι φάση είσαι????? Έχουμε ωάριο πότε το παίρνουμε????

Έχω πάθει εμπλοκή αυτές τις μέρες με την δουλειά και δεν προλαβαίνω να γράψω καθόλου.... όμως πριν πέσω για ύπνο σας διαβάζω.....

 

Θα μάθω την Δευτέρα μάλλον αν θα το πάρουμε η όχι.

Πήγα την Τρίτη και ενώ ο υπέρηχος ήταν οκ οι Ε2 & LH δεν ήταν καλε΄ς, ήταν πολύ χαμηλές οπότε μάλλον είναι κενό. Βέβαια μου το είχε πει ο γιατρός οτι ο κύκλος αυτός επειδή ειναι μετά από διέγερση ίσως δεν είναι καλός ,οπότε δεν απογοητεύτηκα.

Δευτέρα θα ξαναπάω για έλεγχο και βλέπουμε.

Πότε πας για ΕΤ με το καλό?

Αντε να συνεχίσεις το σερί των θετικών να γίνει χαμός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Μια χαρά μπράβο κορίτσι μου ! Εγώ λέω να κλείσω σήμερα ένα ραντεβού να πάω την άλλη εβδομάδα την Παρασκευή. Δεν θέλω να κάνω άσκοπες μετακινήσεις προσπαθώ να είμαι σε πλήρη ακινησία. Έχω καφέ εχτές και σήμερα... Θετικό νομίζω είναι αυτό.. ελπίζω όμως να δω και στον υπέρυχο ότι έχει μικρύνει το αιμάτωμα και φυσικά κυρίως ανυπομονώ να δω ότι έχουν μεγαλώσει τα ζουζούνια γιατί ήταν μικρούλα εμένα όχι τόσο μεγάλα όσο εσενα... Ελπίζω να έχει να κάνει ότι τα είδα πολύ νωρίς.... 😘😘😘

Να ηρεμήσεις τώρα και να το απολαύσεις ! Και φυσικά μεγάλη προσοχή όχι απότομες κινήσεις και να ξεκουράζεσαι πάρα πολύ !!! 

Ναι μέρα με την μέρα μεγαλώνουν ραγδαια.Μόλις περπατάς λιγάκι μετα να ξεκουράζεσαι θα τα δεις ποσό θα έχουν μεγαλώσει δεν θα το πιστεύεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Θα μάθω την Δευτέρα μάλλον αν θα το πάρουμε η όχι.

Πήγα την Τρίτη και ενώ ο υπέρηχος ήταν οκ οι Ε2 & LH δεν ήταν καλε΄ς, ήταν πολύ χαμηλές οπότε μάλλον είναι κενό. Βέβαια μου το είχε πει ο γιατρός οτι ο κύκλος αυτός επειδή ειναι μετά από διέγερση ίσως δεν είναι καλός ,οπότε δεν απογοητεύτηκα.

Δευτέρα θα ξαναπάω για έλεγχο και βλέπουμε.

Πότε πας για ΕΤ με το καλό?

Αντε να συνεχίσεις το σερί των θετικών να γίνει χαμός.

Μακάρι να το πάρετε και να είναι ένα δυνατό αυγουλάκι !!! Αλλά μου αρέσει η ψυχολογία σου !! Πάμε δυνατά ! 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Θα μάθω την Δευτέρα μάλλον αν θα το πάρουμε η όχι.

Πήγα την Τρίτη και ενώ ο υπέρηχος ήταν οκ οι Ε2 & LH δεν ήταν καλε΄ς, ήταν πολύ χαμηλές οπότε μάλλον είναι κενό. Βέβαια μου το είχε πει ο γιατρός οτι ο κύκλος αυτός επειδή ειναι μετά από διέγερση ίσως δεν είναι καλός ,οπότε δεν απογοητεύτηκα.

Δευτέρα θα ξαναπάω για έλεγχο και βλέπουμε.

Πότε πας για ΕΤ με το καλό?

Αντε να συνεχίσεις το σερί των θετικών να γίνει χαμός.

Εγώ μετά από διέγερση δεν κάνω καν ωορρηξία .Ο επόμενος κύκλος θα είναι σούπερ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια μου!!!!! Σας γράφω και τα δακρυα μου τρέχουν, μόλις πήρα τη χοριακή μου 662.80 είμαι έγκυος δε το πιστεύω!! ❤️ 

 

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα σπίτι και ναι άκουσα δυο καρδούλες !!!!! @Apol μάλλον θα είσαι η επόμενη διδυμομανουλα!!!!

Μπράβο κορίτσια!!! 💖Συγχαρητήρια!!! Περίμενα πως και πως σήμερα να ακούσω τα ευχάριστα!

@Katerinaki83 γλυκιά διδυμομανούλα, να πάνε όλα τέλεια αποδώ και πέρα και να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη! 💕

@Apol κορίτσι μου, και εσύ για διδυμομανούλα το πας νομίζω! Με το καλό και ο πρώτος υπέρηχος! 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μου είπε ότι του φάνηκαν τέλεια όλα και ότι αν εβλεπε κάτι που δεν του άρεσε θα μου το έλεγε .Έκλαιγα κιόλας κλασσικά .

❤️❤️❤️

κοριτσι μου χαιρομαι παρα πολυ με τα νεα σου!!!! 😁😁 ευχομαι να συνεχισετε ετσι μεχρι το τελος και σε λιγους μηνες να κρατατε τα μωρακια σας αγκαλια!!!!! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Εγώ μετά από διέγερση δεν κάνω καν ωορρηξία .Ο επόμενος κύκλος θα είναι σούπερ.

Όπως φαίνεται ούτε εγώ χαχαχαχαχαχα 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Μακάρι να το πάρετε και να είναι ένα δυνατό αυγουλάκι !!! Αλλά μου αρέσει η ψυχολογία σου !! Πάμε δυνατά ! 🤞🤞🤞

Σε ευχαριστώ ρε Ευάκι , τι να κάνω..

Είπα να το ρίξω στην τρελλή γιατί αλλιώς με βλέπω για Δαφνί ή Δρομοκαίτειο.

Θα δω τα δωμάτια να διαλέξω.. 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...