Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

@twinkletwinlkle @JNtina @Katerinaki83 @Lucia79 Σας Ευχαριστω κορίτσια μου. 🥰 οι εγκυουλες στείλτε μπεμπεδοσκονη 

@Katerinaki83 Ολα καλά θα πάνε. Να μην έχεις άγχος. Ανυπομονούμε μαζί σου για τα ευχαριστα 🥰

Στελνω φουλ μπεμπεδοσκονη για φουλ θετικό αποτέλεσμα!!!! 🙂🍀🍀🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Συναντήσαμε το γιατρό σήμερα και μας είπε πως πιστεύει πως όλα είχαν πάει καλά και πως η αποτυχία μας ήταν απλά ατυχία. Να προσπαθούμε φυσιολογικά και να κάνουμε 2η προσπάθεια από τον Ιανουάριο. Μου είπε να σκεφτώ και την υστεροσκόπηση, αν και δίνει μικρό ποσοστό να βρούμε κάποιο θέμα. Συνήθως λέει το προτείνει μετά τη δευτερη αποτυχία, αλλά επειδή τον ρώτησα εγώ, είπε να το κάνω και από τώρα αν θέλω για να αποκλείσουμε τυχόν θεματάκια. Εσείς έχετε κάνει; Και μετά από πόσες αποτυχίες; 

Γενικά νιώθουμε ενα τεράστιο βουνό πάλι μπροστά μας. Προσπαθούμε όμως να είμαστε αισιόδοξοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Συναντήσαμε το γιατρό σήμερα και μας είπε πως πιστεύει πως όλα είχαν πάει καλά και πως η αποτυχία μας ήταν απλά ατυχία. Να προσπαθούμε φυσιολογικά και να κάνουμε 2η προσπάθεια από τον Ιανουάριο. Μου είπε να σκεφτώ και την υστεροσκόπηση, αν και δίνει μικρό ποσοστό να βρούμε κάποιο θέμα. Συνήθως λέει το προτείνει μετά τη δευτερη αποτυχία, αλλά επειδή τον ρώτησα εγώ, είπε να το κάνω και από τώρα αν θέλω για να αποκλείσουμε τυχόν θεματάκια. Εσείς έχετε κάνει; Και μετά από πόσες αποτυχίες; 

Γενικά νιώθουμε ενα τεράστιο βουνό πάλι μπροστά μας. Προσπαθούμε όμως να είμαστε αισιόδοξοι.

Να κάνετε την υστεροσκοπηση να μη το έχεις στο μυαλό σου, να έχεις αποκλείσει όσα περισσότερα μπορείς... μια και έχετε μέχρι τον Ιανουαριο  γέμισε το χρόνο σου με όσα περισσότερα μπορείς... Και την επόμενη φορά θα είναι η τυχερή ! Δυστυχώς δεν συμβαίνει με τη πρώτη φορά πάντα είναι και θέμα πιθανοτήτων... Μην απογοητεύεσαι η επόμενη φορά θα είναι η τυχερή 🙏😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Luna777 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Συναντήσαμε το γιατρό σήμερα και μας είπε πως πιστεύει πως όλα είχαν πάει καλά και πως η αποτυχία μας ήταν απλά ατυχία. Να προσπαθούμε φυσιολογικά και να κάνουμε 2η προσπάθεια από τον Ιανουάριο. Μου είπε να σκεφτώ και την υστεροσκόπηση, αν και δίνει μικρό ποσοστό να βρούμε κάποιο θέμα. Συνήθως λέει το προτείνει μετά τη δευτερη αποτυχία, αλλά επειδή τον ρώτησα εγώ, είπε να το κάνω και από τώρα αν θέλω για να αποκλείσουμε τυχόν θεματάκια. Εσείς έχετε κάνει; Και μετά από πόσες αποτυχίες; 

Γενικά νιώθουμε ενα τεράστιο βουνό πάλι μπροστά μας. Προσπαθούμε όμως να είμαστε αισιόδοξοι.

Να την κανεις την υστεροσκοπηση, είναι πολύ χρήσιμη, μπορεί να δει ο γιατρός αν υπάρχει κάποια φλεγμονή στο ενδομήτριο ή συμφύσεις κλπ. Επίσης όταν το συζητήσεις μαζί του πρότεινε του να σου κάνει και μια βιοψία με την ίδια νάρκωση. Εμένα δε μου είχε κάνει και το μετάνιωσα, τώρα μου το πρότεινε ο ίδιος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Zoupaki @hope501 @iriana  Σας Ευχαριστω κορίτσια. 
 

@hope501 εμένα ο γιατρός μου λέει ότι μπορώ να συνεχίσω κανονικα τη ζωή μου. Αλλά για ψυχολογικούς λόγους πήρα άδεια αύριο, θα κάτσω και το σκ. Κ από Δευτέρα δουλειά. Θα είμαι κυριως καθιστή και λιγο όρθια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Luna777 σ Ευχαριστω κορίτσι μου. Κ γω αυτό θα κάνω. 3 μερες χαλαρά σπίτι κ προσοχή σε σκάλες βάρη κτλ ….

 

@JNtina τέλος οι καρδούλες. Σ στελνω καρδια από δω ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Luna777 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Συναντήσαμε το γιατρό σήμερα και μας είπε πως πιστεύει πως όλα είχαν πάει καλά και πως η αποτυχία μας ήταν απλά ατυχία. Να προσπαθούμε φυσιολογικά και να κάνουμε 2η προσπάθεια από τον Ιανουάριο. Μου είπε να σκεφτώ και την υστεροσκόπηση, αν και δίνει μικρό ποσοστό να βρούμε κάποιο θέμα. Συνήθως λέει το προτείνει μετά τη δευτερη αποτυχία, αλλά επειδή τον ρώτησα εγώ, είπε να το κάνω και από τώρα αν θέλω για να αποκλείσουμε τυχόν θεματάκια. Εσείς έχετε κάνει; Και μετά από πόσες αποτυχίες; 

Γενικά νιώθουμε ενα τεράστιο βουνό πάλι μπροστά μας. Προσπαθούμε όμως να είμαστε αισιόδοξοι.

Εγώ έκανα μετά την πρώτη. Απευθείας. Δεν έκατσα να περιμένω για τυχόν δεύτερη. Και η φίλη μου έκανε πριν ακόμα ξεκινήσει προσπάθειες. Έβγαλε ο,τι ήταν να βγάλει και είδε ο,τι ήταν να δει. 
Εκείνη τώρα είναι στα μέσα εγκυμοσύνης. Της είχε πει πως σίγουρα μετά την υστεροσκοπηση θα μείνει και έτσι έγινε. Εγώ πάλι δεν έμεινα και προσπαθώ με εξωσωματική. Πάντως είμαι της άποψης να την κάνεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

@Zoupaki @hope501 @iriana  Σας Ευχαριστω κορίτσια. 
 

@hope501 εμένα ο γιατρός μου λέει ότι μπορώ να συνεχίσω κανονικα τη ζωή μου. Αλλά για ψυχολογικούς λόγους πήρα άδεια αύριο, θα κάτσω και το σκ. Κ από Δευτέρα δουλειά. Θα είμαι κυριως καθιστή και λιγο όρθια. 

Στην ουσία ελπίζω και εγώ να κάνω την ετ Παρασκευή ώστε να κάτσω σκ. Γιατί άδεια δεν μπορώ να πάρω με την καμία. Και αναρρωτική δεν θέλω να πάρω γιατί είμαι και λίγο χαζή. Θεωρώ πως έτσι μπορεί και μα πάθω στ’αληθεια κατι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@Maroulita! 12/10

@Vibet 15/10

@Παρασκευαιδου ?

@Margitc ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@elena0212 14/10

@angel35 ?

@kk88

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@tina21 13/10 

@Apol15/10

@Lucia79 22/10

@elena0212 23/10

 


Κοριτσάρες! Τι γίνεται θα πνιγούμε από το πολύ νερό! 🤪

@tina21 πώς είσαι; Έκανες χοριακή κορίτσι μου;

@Apol αγαπημένο μου παιδί, αύριο η μεγάλη ημέρα! Τεράστιο να είναι το νούμερο που θα μας πεις ε! Στο εύχομαι από καρδιάς! 💚

@elena0212 καλή μου! Καλώς τα υποδέχτηκες τα ζουζούνια σου! Να κάτσουν εκεί στα ζεστά και στις 23/10 να σου στείλουν χαιρετίσματα! 
 

@Lucia79 Έχω χαράξει τον δρόμο… Σε περιμένω! 😉
@Zoupaki Καλώς μας ήρθες κ πάλι κοριτσάρα!

Θερμή παράκληση στις εγκυούλες των πρώτων εβδομάδων καθώς και στα κορίτσια που έκαναν ετ και περιμένουν να περάσουν αυτές οι μέρες που περνούν τόσο βασανιστικά αργά, παλουκωθείτε και κάντε τον Βούδα! Μια χαμηλή δραστηριότητα μέσα στο σπίτι ίσα ίσα να αιματώνεται η μήτρα… Μην ξεσηκωθείτε να φτιάξετε ντουλάπες κακομοίρες μου! Σας έφαγα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@Maroulita! 12/10

@Vibet 15/10

@Παρασκευαιδου ?

@Margitc ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@elena0212 14/10

@angel35 ?

@kk88

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@tina21 13/10 

@Apol15/10

@Lucia79

@elena0212 23/10


Κοριτσάρες! Τι γίνεται θα πνιγούμε από το πολύ νερό! 🤪

@tina21 πώς είσαι; Έκανες χοριακή κορίτσι μου;

@Apol αγαπημένο μου παιδί, αύριο η μεγάλη ημέρα! Τεράστιο να είναι το νούμερο που θα μας πεις ε! Στο εύχομαι από καρδιάς! 💚

@elena0212 καλή μου! Καλώς τα υποδέχτηκες τα ζουζούνια σου! Να κάτσουν εκεί στα ζεστά και στις 23/10 να σου στείλουν χαιρετίσματα! 
 

@Lucia79 Έχω χαράξει τον δρόμο… Σε περιμένω! 😉

Θερμή παράκληση στις εγκυούλες των πρώτων εβδομάδων καθώς και στα κορίτσια που έκαναν ετ και περιμένουν να περάσουν αυτές οι μέρες που περνούν τόσο βασανιστικά αργά, παλουκωθείτε και κάντε τον Βούδα! Μια χαμηλή δραστηριότητα μέσα στο σπίτι ίσα ίσα να αιματώνεται η μήτρα… Μην ξεσηκωθείτε να φτιάξετε ντουλάπες κακομοίρες μου! Σας έφαγα!

 

Για πες μας ρε @Vasilique όμως τι περιλαμβάνεται στη χαμηλή δραστηριότητα? Να φτιάξουμε ένα φαΐ είναι οκ υποθέτω ας πουμε….εντάξει εννοείται δε θα βάλω σκούπα ή δουλειές αλλά να σήμερα έκανα μια ωραία ψαροσουπιτσα, δεν φαντάζομαι να έκανα κάτι κακό..ήταν μισή ώρα προετοιμασία λαχανικά. Βάρος δε σήκωσα, μη γινόμαστε και τελείως υποχονδριες, έτσι δεν είναι? Παρεπιπτόντως αν θες βάλε με για χοριακη 22/10.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Κοιτά επειδή όλες τις φορές έβλεπα αίμα δεν θέλω να το διακινδυνέψω .Καλά θα κανείς και θα πας δουλειά στις αρχές και εγώ πήγα σταματησα μετά την δεύτερη χοριακη .Είμαι 50 λεπτά απόσταση από την δουλειά ,θα έτρωγα πάλι απέξω και έχω και αυτό το ανχος που να παρκάρω .Άστο για την δουλειά ούτε άτομα ,πολλά σε αναστολή είπα ας κοιτάξω καλύτερα το μωρό τόσο κόπο έκανα .

Και πολύ καλά έκανες αφού είναι έτσι τα πράγματα. Και αν μπορείς να κάτσεις και όλο τον καιρό της εγκυμοσύνης. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Luna777 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Συναντήσαμε το γιατρό σήμερα και μας είπε πως πιστεύει πως όλα είχαν πάει καλά και πως η αποτυχία μας ήταν απλά ατυχία. Να προσπαθούμε φυσιολογικά και να κάνουμε 2η προσπάθεια από τον Ιανουάριο. Μου είπε να σκεφτώ και την υστεροσκόπηση, αν και δίνει μικρό ποσοστό να βρούμε κάποιο θέμα. Συνήθως λέει το προτείνει μετά τη δευτερη αποτυχία, αλλά επειδή τον ρώτησα εγώ, είπε να το κάνω και από τώρα αν θέλω για να αποκλείσουμε τυχόν θεματάκια. Εσείς έχετε κάνει; Και μετά από πόσες αποτυχίες; 

Γενικά νιώθουμε ενα τεράστιο βουνό πάλι μπροστά μας. Προσπαθούμε όμως να είμαστε αισιόδοξοι.

Και εγώ θα σου πρότεινα να το κανείς για να μην μείνεις με την απορία.

εγώ το έκανα στην 3η προσπάθεια μετά από 2 κουλούρες κ αλλαγή γιατρού. Είχα εμφύτευση που παλινδρόμησε για άλλους λόγους. Βέβαια κ την 4η φορά είχα εμφύτευση χωρίς υστεροσκοπηση κ πάλι παλινδρομη όποτε δεν ξέρω να πω με βεβαιότητα αν βοήθησε η όχι.

Σιγουρα όμως μετα την υστεροσκοπηση που ήταν καθαρή πήγα με άλλη ψυχολογία στην ΕΤ.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Για πες μας ρε @Vasilique όμως τι περιλαμβάνεται στη χαμηλή δραστηριότητα? Να φτιάξουμε ένα φαΐ είναι οκ υποθέτω ας πουμε….εντάξει εννοείται δε θα βάλω σκούπα ή δουλειές αλλά να σήμερα έκανα μια ωραία ψαροσουπιτσα, δεν φαντάζομαι να έκανα κάτι κακό..ήταν μισή ώρα προετοιμασία λαχανικά. Βάρος δε σήκωσα, μη γινόμαστε και τελείως υποχονδριες, έτσι δεν είναι? Παρεπιπτόντως αν θες βάλε με για χοριακη 22/10.

Ένα φαγητό έφτιαχνα κ εγώ από την επομένη της ετ και κάθε ημέρα! Δεν σήκωνα όμως ούτε κατσαρόλα! Τον είχα ταράξει τον δόλιο! Οι σουπίτσες είναι must! Εγώ τις έτρωγα με τον καύσωνα κάτω από το air condition! 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@Maroulita! 12/10

@Vibet 15/10

@Παρασκευαιδου ?

@Margitc ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@elena0212 14/10

@angel35 ?

@kk88

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@tina21 13/10 

@Apol15/10

@Lucia79

@elena0212 23/10


Κοριτσάρες! Τι γίνεται θα πνιγούμε από το πολύ νερό! 🤪

@tina21 πώς είσαι; Έκανες χοριακή κορίτσι μου;

@Apol αγαπημένο μου παιδί, αύριο η μεγάλη ημέρα! Τεράστιο να είναι το νούμερο που θα μας πεις ε! Στο εύχομαι από καρδιάς! 💚

@elena0212 καλή μου! Καλώς τα υποδέχτηκες τα ζουζούνια σου! Να κάτσουν εκεί στα ζεστά και στις 23/10 να σου στείλουν χαιρετίσματα! 
 

@Lucia79 Έχω χαράξει τον δρόμο… Σε περιμένω! 😉
@Zoupaki Καλώς μας ήρθες κ πάλι κοριτσάρα!

Θερμή παράκληση στις εγκυούλες των πρώτων εβδομάδων καθώς και στα κορίτσια που έκαναν ετ και περιμένουν να περάσουν αυτές οι μέρες που περνούν τόσο βασανιστικά αργά, παλουκωθείτε και κάντε τον Βούδα! Μια χαμηλή δραστηριότητα μέσα στο σπίτι ίσα ίσα να αιματώνεται η μήτρα… Μην ξεσηκωθείτε να φτιάξετε ντουλάπες κακομοίρες μου! Σας έφαγα!

 

Σε ευχαριστώ πολύ αγαπημένη μου ❤️ ❤️ ❤️ Μακάρι!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η tina21 είπε:

κοριτσια μου δυστυχως αρνητικο εγω...

Δεν θα πω δεν πειράζει … Φυσικά και πειράζει! Αυτό όμως θα σου δώσει δύναμη και θα σε πεισμώσει στην συνέχεια… Θα πάρεις τον χρόνο σου και θα μπεις και πάλι στον αγώνα. Όπως κάναμε/κάνουν όλες! Και όταν έρθει η ώρα θα έρθει και αυτό που λαχταράς! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσαρες,

χθες πηγαμε στον γιατρο για να δουμε γιατι απετυχε η ετ...δεν ειχε και καμια επιστημονικη εξηγηση να μας δωσει τα εριξε στην ηλικια μου στο οτι μεγαλωνω και ισως τα ωαρια μου να μην ηταν καλα. Μας εγραψε ανοσολογικες, καρυοτυπο, θρομβοφιλία και ξανα ορμονολογικές. Α και αν χρειαστει, υστεροσκοπηση και λαπαροσκοπηση. Κοντά του πηγαμε μετα την δευτερη αποτυχια. Ολα αυτα δεν θα επρεπε να μας τα ειχε προτείνει απο την αρχη εφόσον ειχε παρει το ιστορικό μας? Τωρα που πηγα το μηδενικο τι να τα κανω?  

Οπως και να εχει θα προχωρήσουμε με την επέμβαση του συζύγου τον Δεκέμβρη και ελπίζω αυτη τη φορά να πάνε ολα καλα. Τον λυπάμαι κόλας και αισθάνομαι και ασχημα που πρεπει να το περασει όλο αυτό.

Εχουμε ακομη δρομο για την κορυφη ελπιζω μια μερα να τη φτασουμε.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vasilique μου αν κ άργησα λιγο και δεν κάναμε μαζί ετ, τα κατάφερα 😁στείλε μου μπόλικη μπεμπεδοσκονη για γούρι. Είμαι κουκουλωμενη στον καναπέ κ βλεπω σασμο

@Apol καλή επιτυχία κορίτσι μου. Εύχομαι μια τεράστια χοριακη 🥰

@tina21  λυπάμαι πολύ! Ξέρουμε οι περισσότερες εδω πως είναι το συναίσθημα να παίρνεις αρνητική χοριακη. Σου στελνω μια αγκαλιά. 
 

@Lucia79 θα είμαστε παρεουλα στην αναμονή 🥰🥰 καλή μας επιτυχία 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

Καλησπέρα κοριτσαρες,

χθες πηγαμε στον γιατρο για να δουμε γιατι απετυχε η ετ...δεν ειχε και καμια επιστημονικη εξηγηση να μας δωσει τα εριξε στην ηλικια μου στο οτι μεγαλωνω και ισως τα ωαρια μου να μην ηταν καλα. Μας εγραψε ανοσολογικες, καρυοτυπο, θρομβοφιλία και ξανα ορμονολογικές. Α και αν χρειαστει, υστεροσκοπηση και λαπαροσκοπηση. Κοντά του πηγαμε μετα την δευτερη αποτυχια. Ολα αυτα δεν θα επρεπε να μας τα ειχε προτείνει απο την αρχη εφόσον ειχε παρει το ιστορικό μας? Τωρα που πηγα το μηδενικο τι να τα κανω?  

Οπως και να εχει θα προχωρήσουμε με την επέμβαση του συζύγου τον Δεκέμβρη και ελπίζω αυτη τη φορά να πάνε ολα καλα. Τον λυπάμαι κόλας και αισθάνομαι και ασχημα που πρεπει να το περασει όλο αυτό.

Εχουμε ακομη δρομο για την κορυφη ελπιζω μια μερα να τη φτασουμε.

 

Πόσο σε καταλαβαίνω! Και σε εμένα μετά την αποτυχημένη ετ του Φεβρουαρίου όλα μου φαινόντουσαν βουνό! Θα περάσει όμως ο καιρός κάνοντας όλες αυτές τις εξετάσεις… Κάποιες βέβαια από αυτές θα έπρεπε να στις είχε δώσει χθες … 😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

@Vasilique μου αν κ άργησα λιγο και δεν κάναμε μαζί ετ, τα κατάφερα 😁στείλε μου μπόλικη μπεμπεδοσκονη για γούρι. Είμαι κουκουλωμενη στον καναπέ κ βλεπω σασμο

@Apol καλή επιτυχία κορίτσι μου. Εύχομαι μια τεράστια χοριακη 🥰

@tina21  λυπάμαι πολύ! Ξέρουμε οι περισσότερες εδω πως είναι το συναίσθημα να παίρνεις αρνητική χοριακη. Σου στελνω μια αγκαλιά. 
 

@Lucia79 θα είμαστε παρεουλα στην αναμονή 🥰🥰 καλή μας επιτυχία 🙏🙏🙏

Εγώ στέλνω αβέρτα! Καθημερινώς κ ανελλιπώς! 😆
Έτσι μπράβο! Κουκουλωμένη, ζεστά ποδαράκια, σουπίτσες, αβοκάντο, αβγά, κοτόπουλο, ψάρι, όχι ζάχαρη, όχι junk food… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vasilique είπε:

Πόσο σε καταλαβαίνω! Και σε εμένα μετά την αποτυχημένη ετ του Φεβρουαρίου όλα μου φαινόντουσαν βουνό! Θα περάσει όμως ο καιρός κάνοντας όλες αυτές τις εξετάσεις… Κάποιες βέβαια από αυτές θα έπρεπε να στις είχε δώσει χθες … 😏

και γω αυτό πιστεύω οτι θα έπρεπε να τις έχω ήδη κάνει. Απλά βασίστηκε στο οτι είχα μια φυσική εγκυμοσύνη και δεν το ψάξαμε περισσότερο. Ελα ομως που δεν εχω πετύχει θετικό μέχρι τώρα. Ουτε βιοψια μπορουσαμε να κάνουμε με ενα μονο εμβρυο (στην δευτερη διέγερση).  Λαπαροσκόπηση ομως ειναι αναγκαία??? Ίσως εννοουσε μετα την υστεροσκοπηση αλλα οπως μου το ειπε ηταν σαμπως και πρεπει να γινει. Θα δουμε τι θα γινει με την επεμαβαση αν μπορει να επιδιορθωθει το θεμα μας και μετα αν δουμε οτι δεν γινεται τιποτε τοτε θα τις κανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δυστυχως εμείς είμαστε πάλι στο 0…Δεν προχώρησε τελικά ούτε το δεύτερο. 😔

Αφηνουμε έναν κύκλο να περάσει και ξεκινάμε απ την αρχή…Ο γιατρός θέλει να πιστεύει σε τυχαίο γεγονός και όχι σε χαμηλή ποιότητα ωαρίων..Μου είπε ωστόσο να ξεκινήσω βιταμίνες, φυλλικό και βιταμίνη d..Ελπίζω και ευχομαι η επόμενη φορά μας να είναι καλύτερη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

@Vasilique μου αν κ άργησα λιγο και δεν κάναμε μαζί ετ, τα κατάφερα 😁στείλε μου μπόλικη μπεμπεδοσκονη για γούρι. Είμαι κουκουλωμενη στον καναπέ κ βλεπω σασμο

@Apol καλή επιτυχία κορίτσι μου. Εύχομαι μια τεράστια χοριακη 🥰

@tina21  λυπάμαι πολύ! Ξέρουμε οι περισσότερες εδω πως είναι το συναίσθημα να παίρνεις αρνητική χοριακη. Σου στελνω μια αγκαλιά. 
 

@Lucia79 θα είμαστε παρεουλα στην αναμονή 🥰🥰 καλή μας επιτυχία 🙏🙏🙏

Κορίτσι μου ♥️ σε ευχαριστώ πολύ!! Να προσέχεις και καλή επιτυχία και σε εσένα σε λίγες μερούλες 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η hope501 είπε:

 

Κορίτσια, όλες κάθεστε μετα την εμβρυομεταφορά? Μήπως κάνω λάθος που θα παω για δουλειά μετά?

Σε εμένα η οδηγία ήταν να συνεχίσω κανονικά τη ζωή μου, μόνο να αποφεύγω τα τοξικά, τα οποία απόφευγα ήδη. Η μόνη δυσκολία μου ήταν με τα utrogestan που μου έφερναν ζαλάδα, αλλά ευτυχώς λόγω καραντίνας εργαζόμουν από το σπίτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eva29 @Lucia79 @hope501 @BlackCat Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Την επόμενη εβδομάδα έχουμε κλείσει ραντεβού να πάρουμε και μια δεύτερη γνώμη για την περίπτωσή μας. Θα ρωτήσω και εκεί για την υστεροσκόπηση. Το σκέφτομαι πολύ σοβαρά. Απλώς δεν είμαι σίγουρη αν θελω από τώρα ή σε περίπτωση 2ης αποτυχίας. Ευτυχώς έχουμε λίγο χρόνο να το σκεφτούμε μέχρι την επόμενη περίοδο.

@Apol Πολύ πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι για αύριο! 🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

@Eva29 @Lucia79 @hope501 @BlackCat Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Την επόμενη εβδομάδα έχουμε κλείσει ραντεβού να πάρουμε και μια δεύτερη γνώμη για την περίπτωσή μας. Θα ρωτήσω και εκεί για την υστεροσκόπηση. Το σκέφτομαι πολύ σοβαρά. Απλώς δεν είμαι σίγουρη αν θελω από τώρα ή σε περίπτωση 2ης αποτυχίας. Ευτυχώς έχουμε λίγο χρόνο να το σκεφτούμε μέχρι την επόμενη περίοδο.

@Apol Πολύ πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι για αύριο! 🌹

Ευχαριστώ πολύ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...