Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Katerinaki83 είπε:

Κορίτσια δεν το πιστευω δεν μπορώ ακόμα να συνέλθω 365 η χοριακη .Συνχαριτηρια σε ολες .

Συγχαρητήρια 🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊♥️♥️♥️♥️♥️ Όλα θα πάνε καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Μπράβοοοοοοοοοοο🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉👏👏👏👏👏👏👏👏 αγάπη!!!!!!!! Ήταν σίγουρο καλέ ότι είσαι εγκυουλα!!!!! Σου εύχομαι όλα να πάνε τέλεια από εδώ και πέρα και θα πάνε να είσαι σίγουρη!!!!! Σε 9 μήνες θα συναντήσεις το η τα μωράκια σου!!!!! Κράτα σκυτάλη και στέλνει μπεμπεδοσκονη!!!!!!

 

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Μπράβο! Καλή συνέχεια με τους διπλασιασμούς! Ξεκίνησε… 💚

 

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Massa είπε:

Κορίτσια μουυυυ 234 εγώ! Μίλησα με το γιατρό και μου είπε να ξανακάνω την Τετάρτη!

@Eva29 συγχαρητήρια κορίτσι! Εύχομαι να μας πάνε όλα καλα!!

 

στις πριν 32 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

@Eva29 συγχαρητήρια κορίτσι μου. Εγκυουλα κ με τη βούλα πλέον. Να έχεις μια εύκολη τελειομηνη εγκυμοσύνη. 
 

@angel35 μην αγχωνεσαι κορίτσι μου. Θα πάρεις Παυσίπονο κ ολα καλά θα πάνε. 

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ξανα μπραβο με το καλο μια τελειομηνη εγκυμοσυνη

Κορίτσια μου γλυκά σας ευχαριστώ πολύ πολύ ! Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου σύντομα να μάθετε ευχάριστα νέα όσες ετοιμάζεστε για να συναντηθείτε με τα μωράκια σας και όσες τα περίμενετε με το καλό να τα πάρετε αγκαλιά ♥️

Εγώ μίλησα και με τον γυναικολόγο μου και μου είπε να μην κάνω ξανά χοριακη και θα με δει κατευθείαν την άλλη Τετάρτη για έναν πρώτο υπέρυχο... Από τη μια γλιτώνω το άγχος της χοριακης αλλά από την άλλη θα είναι όλα καλά ?? Λογικά θα είναι δεν θα είναι ?? Αχχχχχ 🙏🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Massa είπε:

Κορίτσια μουυυυ 234 εγώ! Μίλησα με το γιατρό και μου είπε να ξανακάνω την Τετάρτη!

@Eva29 συγχαρητήρια κορίτσι! Εύχομαι να μας πάνε όλα καλα!!

Μπράβοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!! Καλούς διπλασιασμους ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Κορίτσια δεν το πιστευω δεν μπορώ ακόμα να συνέλθω 365 η χοριακη .Συνχαριτηρια σε ολες .

Μπράβο κορίτσι μου! Με το καλό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Η Tsh πρέπει να ρυθμιστεί κ να πέσει κάτω από το 1 για να πας για ετ… Οι λοιπές μου φαίνονται σούπερ! Ο γιατρός σου φυσικά θα σου πει τα πάντα! 😉

Γιατι κατω απο 1?? Η γυναικολογος μ μου ειχε πει κατω απο 2 κ εξωσωματικος που εχω 1,68 μ πε ειμαι πολυ καλα.. υπαρχει καποιο προβλημα κυρια Βασιλικη με πανω απο 1;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Μπράβοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!! Καλούς διπλασιασμους ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ!! Με το καλό όλα και για σεναααα!!! ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Μπράβοοοοοοοοοοο🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉👏👏👏👏👏👏👏👏 αγάπη!!!!!!!! Ήταν σίγουρο καλέ ότι είσαι εγκυουλα!!!!! Σου εύχομαι όλα να πάνε τέλεια από εδώ και πέρα και θα πάνε να είσαι σίγουρη!!!!! Σε 9 μήνες θα συναντήσεις το η τα μωράκια σου!!!!! Κράτα σκυτάλη και στέλνει μπεμπεδοσκονη!!!!!!

Κοριτσάρα μου σε ευχαριστώ πολύ!! Όλα καλά να μας πάνε !! Σε περιμένω να μπούμε στο κλαμπ των εγκύων πλέον άντε !! 😋 Στέλνω στέλνω σε όλες σας μπεμπεδοσκονη καλυφθειτε χαχα 

Την άλλη Τετάρτη τώρα  ραντεβού για υπέρυχο να δούμε τι γίνεται 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Τελεια μια χαρα εισαι καλους διπλασιασμους

Ευχαριστώ πολύ!! Με το καλό και τα δικά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Μπράβο, είπαμε εσυ εκανες την ανατροπή! 
@Eva29 κορίτσι συγχαρητήρια και σε σένα! Μοιραστείτε τη σκυτάλη και σε λίγες μέρες έχετε να τη δώσετε και σε μας! 
Όλα καλά εύχομαι από δω και πέρα, να τελειώσουν τα άγχη και να απολαύσετε την εγκυμοσύνη σας!

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Όλα καλά να πάνε και με το καλό να έρθεις και εσύ στο κλαμπ!! Σε περιμένουμε!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Massa είπε:

Κορίτσια μουυυυ 234 εγώ! Μίλησα με το γιατρό και μου είπε να ξανακάνω την Τετάρτη!

@Eva29 συγχαρητήρια κορίτσι! Εύχομαι να μας πάνε όλα καλα!!

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!! Όλα μα όλα να μας πάνε καλά !! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι να έχουμε 🥰♥️🙏 

@Katerinaki83 κορίτσι μου συγχαρητήρια!!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις και όλα να μας πάνε καλά !!! 🥰♥️ είδες που αγχωνοσουν??? Νούμεραρα μας είπες !! ετοιμάσου γλυκιά μανούλα για ξενύχτια !!!

Κορίτσια μου σήμερα μάθαμε τόσο ευχάριστα νέα δεν μπορώ να το πιστέψω ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Κορίτσια δεν το πιστευω δεν μπορώ ακόμα να συνέλθω 365 η χοριακη .Συνχαριτηρια σε ολες .

Συγχαρητήρια και σε σένα λοιπόν! Αυτα είναι, 3 θετικές χοριακες μέσα σε μια μέρα είναι φοβερό σκορ! Να προσεχείς κι εσυ και να το απολαύσεις. Να τελειώσουν εδώ τα άγχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Μπράβο, είπαμε εσυ εκανες την ανατροπή! 
@Eva29 κορίτσι συγχαρητήρια και σε σένα! Μοιραστείτε τη σκυτάλη και σε λίγες μέρες έχετε να τη δώσετε και σε μας! 
Όλα καλά εύχομαι από δω και πέρα, να τελειώσουν τα άγχη και να απολαύσετε την εγκυμοσύνη σας!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου !! Θα την γεμίσουμε μπεμπεδοσκονη να τη δώσουμε στην επόμενη χαχαχ άντε περιμένω !! Με το καλό κι εσύ κορίτσι μου να μας πεις σύντομα ευχάριστα νέα !! 🥰♥️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!! Όλα μα όλα να μας πάνε καλά !! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι να έχουμε 🥰♥️🙏 

@Katerinaki83 κορίτσι μου συγχαρητήρια!!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις και όλα να μας πάνε καλά !!! 🥰♥️ είδες που αγχωνοσουν??? Νούμεραρα μας είπες !! ετοιμάσου γλυκιά μανούλα για ξενύχτια !!!

Κορίτσια μου σήμερα μάθαμε τόσο ευχάριστα νέα δεν μπορώ να το πιστέψω ! 

Είμαι κι εγώ τοοοοοσο χαρούμενη, και ταυτόχρονα τοοοοσο αγχωμενη...!! Προσεύχομαι και εύχομαι να μας πάει καλά και να τα καταφέρουμε επιτέλους να αγκαλιάσουμε τα μωράκια μας!!🤞 🤞

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Γιατι κατω απο 1?? Η γυναικολογος μ μου ειχε πει κατω απο 2 κ εξωσωματικος που εχω 1,68 μ πε ειμαι πολυ καλα.. υπαρχει καποιο προβλημα κυρια Βασιλικη με πανω απο 1;

Εμένα πριν λίγο με πήρε η γιατρός μου να με ενημερώσει για τις εξετάσεις κ η tsh είναι 1.40 μου είπε είναι πάρα πολλή καλή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Γιατι κατω απο 1?? Η γυναικολογος μ μου ειχε πει κατω απο 2 κ εξωσωματικος που εχω 1,68 μ πε ειμαι πολυ καλα.. υπαρχει καποιο προβλημα κυρια Βασιλικη με πανω απο 1;

Κοριτσάκι μου γλυκό δεν ξέρω να σου εξηγήσω το γιατί, λυπάμαι πολύ…Θυμάμαι όμως πως την τιμή της την ήθελαν εκεί γύρω στο 1 κ όχι παραπάνω… 

Μην με ξαναπείς κυρία Βασιλική θα σου θυμώσω! 😜Μια όμορφη παρέα που βοηθάει η μία την άλλη είμαστε εδώ! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Κορίτσια δεν το πιστευω δεν μπορώ ακόμα να συνέλθω 365 η χοριακη .Συνχαριτηρια σε ολες .

Συγχαρητήρια κ σε εσένα!!!!!!!!!!!! Να πάνε όλα καλά!!!!!!!!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Κοριτσάκι μου γλυκό δεν ξέρω να σου εξηγήσω το γιατί, λυπάμαι πολύ…Θυμάμαι όμως πως την τιμή της την ήθελαν εκεί γύρω στο 1 κ όχι παραπάνω… 

Μην με ξαναπείς κυρία Βασιλική θα σου θυμώσω! 😜Μια όμορφη παρέα που βοηθάει η μία την άλλη είμαστε εδώ! 😉

Αρα θα παω σε ενδοκρινολογο να με τσεκαρει 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eva29 @Massa @Katerinaki83 Μα τι καταπληκτικές χοριακές είναι αυτές!!! Συγχαρητήρια! Να έχετε μια υπέροχη εγκυμοσύνη μανούλες! Στείλτε πολλή μπεμπεδόσκονη και σε εμάς που ακολουθούμε! 😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Γιατι κατω απο 1?? Η γυναικολογος μ μου ειχε πει κατω απο 2 κ εξωσωματικος που εχω 1,68 μ πε ειμαι πολυ καλα.. υπαρχει καποιο προβλημα κυρια Βασιλικη με πανω απο 1;

Μπορει να διαφέρει από κοπέλα σε κοπέλα δεν ξέρω, εμένα είχαν όριο το 2,5 οι γιατροι.. πάντως και τις δύο ετ μου τις έκανα με περίπου 1,8 και πέτυχαν και οι δύο.. όταν κοντευα το 2,5 στην εγκυμοσύνη μου είπαν ότι θα χρειαστεί χάπι.. αν σου είπε ο γιατρός ότι για σένα είναι οκ η τιμή τότε όλα καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

@Eva29 @Massa @Katerinaki83 Μα τι καταπληκτικές χοριακές είναι αυτές!!! Συγχαρητήρια! Να έχετε μια υπέροχη εγκυμοσύνη μανούλες! Στείλτε πολλή μπεμπεδόσκονη και σε εμάς που ακολουθούμε! 😍 

Στελνουμεεε στελνουμεεεε ....!!! 🌟💕🌬🌬🌬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεεεεεεεε είμαι έτοιμη να τρελαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω 

καλέ τι χαμό έχετε κάνει.... Να αρχίσω με το ευακι μου που ξεκινήσαμε και σχεδόν μαζί κι είναι λίγο πιο παλιό μωρεεεεε.... @Eva29 δεν περίμενα και κάτι άλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αλλά οκ ήθελα τοοοοοσο να το δω και στη χοριακηηηη είναι αλλιώς ρε παιδί μου το σιγουρευεις μέσα σου!!! Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!! Κάτσε ξεκούραστη!! Κι όλα θα πάνε τέλεια!! Έρχεται το νινιιιιιιιιι!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

 

@Massa @Katerinaki83

Κοριτσάκια μου γλυκά.....πόσο χαίρομαι και για τις δύο σας...ένα όνειρό σας, ίσως και το πιο σημαντικό, γίνεται πραγματικότητα! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχετε μια υγιή και πανέμορφη εγκυμοσύνη! Περιμένουμε εξελίξεις γλυκές μου !!!! 💓💓💓💓💓

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Αρα θα παω σε ενδοκρινολογο να με τσεκαρει 😀

Κάνε μια ερώτηση για καλό και για κακό. Εμένα μου είχαν πει πρέπει οπωσδήποτε να είναι κάτω από 2.5 και πως το ιδανικό είναι κοντά στο 1. Έχω 1.13 και μου είπαν δεν χρειάζεται να ασχοληθώ με αυτό τώρα. Μετά τη χοριακή και την επιβεβαίωση εγκυμοσύνης χρεια΄ζεται στενή παρακολούθηση από ενδοκρινολόγο καθόλη τη διάρκεια της κύησης. Πήρα και ρώτησα πάλι σήμερα και αυτή ήταν η απάντηση που έλαβα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια μου εγω το έχασα 😭😭😭😭😭 η τιμή κατέβηκε από 1140 πήγε 400. 

Παω για λαμπαροσκοπηση.  

Θέλω να ζητήσω συγνώμη  στα κορίτσια που θα λείψω αλλα θέλω να μαζέψω τα κομμάτια μου.  

Κοριτσι μου!Λυπάμαι πάρα πολύ.

Οταν νιώσεις καλύτερα εδώ θα είμαστε να  υποδεχτούμε την τόσο θετική σου αύρα♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Μπορει να διαφέρει από κοπέλα σε κοπέλα δεν ξέρω, εμένα είχαν όριο το 2,5 οι γιατροι.. πάντως και τις δύο ετ μου τις έκανα με περίπου 1,8 και πέτυχαν και οι δύο.. όταν κοντευα το 2,5 στην εγκυμοσύνη μου είπαν ότι θα χρειαστεί χάπι.. αν σου είπε ο γιατρός ότι για σένα είναι οκ η τιμή τότε όλα καλά..

Όριο το 2,5 για ετ;;; Εντύπωση μου κάνει αυτό που λες! Έχω μιλήσει με πολλές κοπέλες που δεν τις προχωρούσε σε ετ λόγω αυξημένης tsh…  Σε κάθε περίπτωση εμπειρίες καταθέτουμε εδώ! Η καθεμία εμπιστεύεται τον γιατρό της κ πολύ καλά κάνει! Εκ του αποτελέσματος κρίνονται όλοι κ όλα! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...