Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Εγώ αγαπημένη εφόσον δοκίμασα ολες τις μεγάλες αλυσίδες και έτρωγα τα λυσσακά μου κάθε φορά μέχρι τις 6-7 το απόγευμα, στις δυο θετικές χοριακές πήγα σε μικρά μικροβιολογικά της γειτονιάς και είχα αποτέλεσμα με΄σα σε 2-4 ώρες.

Στο τελευταίο δε η κοπέλα που μου έκανε αιμοληψία έχει ένα παιδάκι από εξωσωματική μετά από μεγάλο αγώνα οπότε είχε κατανόηση και με εμψύχωσε αλλά με πήρε και άμεσα να μου πει το αποτέλεσμα. Από τότε δεν το αλλάζω ΄και όλες τις αιματολογικές τις κάνω εκεί.

Φαντάζει τέλειο, μακάρι να βρω κι εγώ ένα τέτοιο... Τώρα θα κάτσω στο ίδιο και για τη δεύτερη χοριακη τι να κάνω αλλά να ξέρω για άλλη φορά να ψαχτω καλά.... Σε ευχαριστώ αγαπημένη ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ  κορίτσια για όλα. 

Η θετικότατη που λέει και η BlackCat δεν θα φύγει, απλά έπεσα εκλαψα κανα δύο ωρο και τώρα έκανα υπερηχο πρέπει να κάνω λαμπαροσκοπιση μάλλον εξωμητριο! Για αυτό και έπεσε τόσο απότομα. Και Σκωληκοειδίτιδα μου.

Κανονίζουν το χειρουργείο μου και μπαίνω μέσα.  Τουλάχιστον το πρόλαβα νωρίς και δεν θα χάσω σάλπιγγα 

Κοριτσι μου λυπάμαι πολυ, έχω πάθει σοκ μα η χοριακη σου ανέβαινε όπως πρέπει και σου είχα πει κι όλας ότι δεν μπορεί να είναι εξωμητριο με τέτοια χοριακη ! Ευτυχώς δεν θα χάσεις την σαλπιγγα σου.... Τουλάχιστον! 

Το μόνο που με προβλημάτισε σήμερα ήταν το καφέ που είπες ότι έχεις πάλι, εκεί μου ξύπνησαν μνήμες γιατί κι εγώ είχα συνέχεια και δεν σταματαγε... 

Πάρε τον χρόνο σου, και θα δεις μετά τη βροχή έρχεται το ουράνιο τόξο !!♥️♥️♥️ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

+ @Massa Η αναμονή των τελευταίων ωρών είναι αβάσταχτη! Εγώ την ημέρα εκείνη για να περάσει η ώρα πήρα κ καθάρισα 2 κιλά φασολάκια! 😂

Αχαχαχα το θυμάμαι εδώ ήμουν και το διάβαζα και είναι απίστευτο πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός !! ♥️😋 

Εγώ κορίτσια έχω ανοίξει λάπτοπ και δουλεύω και λέω τώρα να φαω και μετά να δω φιλαράκια να περάσει η ώρα... Έχω ακόμα σίγουρα 3-4 ώρες !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Πες το ρε αρχηγε να πάμε να αδειάσουμε τους πάγκους της λαικής αν είναι να έχουμε δίδυμα 🤣🤣

Έκλαψα χαχαχχα 😂😂😂 το τιπ της ημέρας ε ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita! είπε:

@Παρασκευαιδουμια μεγάλη αγκαλιά!❤️
 

@Massa @Eva29 καλά αποτελέσματα!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου !! ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Κοριτσια τελικά αδιαθέτησα χθες. Κ σήμερα ξεκινάω τα χαπακια..πήρα ήδη το πρώτο cyclacur. Ο πόνος δεν παλευεται σήμερα. Μετά από διέγερση , η επόμενη περίοδος μου είναι μαρτύριο. Δεν μπορώ να σταθώ ορθια. 
@Katerinaki83  μήπως έκανες κ Εσυ χοριακη;;; Ή θα περιμένεις αύριο;

τελειο τετοια λεγε μου να παιρνω θαρρος!!! χαχαχαχα τελειώσα με προγεστερόνη χτες το βράδυ και μου ειπε μετά από 3-4 μερες θα αδιαθετήσω. να σας χαιρετήσω από τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κορίτσια βγήκαν τα αποτελέσματα των ορμονολογικών εξετάσεων. Αν μπορεί καποια κοπέλα να μου πει πώς της φαίνονται μέχρι να μιλήσω με τον γιατρό μου. Είμαι 39 χρονων και έχω χασιμότο. Έχουμε και λέμε

 

TSH 1,18

FT3 4,61

FT4 18,4

AMH 2,3

E2 23,6

FSH 9,1

LH 5,7

ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ 7,7

Η Tsh πρέπει να ρυθμιστεί κ να πέσει κάτω από το 1 για να πας για ετ… Οι λοιπές μου φαίνονται σούπερ! Ο γιατρός σου φυσικά θα σου πει τα πάντα! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Αχαχαχα το θυμάμαι εδώ ήμουν και το διάβαζα και είναι απίστευτο πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός !! ♥️😋 

Εγώ κορίτσια έχω ανοίξει λάπτοπ και δουλεύω και λέω τώρα να φαω και μετά να δω φιλαράκια να περάσει η ώρα... Έχω ακόμα σίγουρα 3-4 ώρες !! 

Καλά κατά τις 16:00 κάνε ένα τηλέφωνο… Δεν χάνεις κ κάτι! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Η Tsh πρέπει να ρυθμιστεί κ να πέσει κάτω από το 1 για να πας για ετ… Οι λοιπές μου φαίνονται σούπερ! Ο γιατρός σου φυσικά θα σου πει τα πάντα! 😉

Ευχαριστώ πολύ! Ποτέ μέχρι τώρα δεν μου έχουν κάνει εξετάσεις πριν την ετ. Μάλλον πρέπει να το κανονίσω και αυτό μόνη μου 🤨

Και στην ενδοκρινολογο όσες φορές έχω πάει στην αρχή της εγκυμοσύνης μου λέει πάντα ότι είναι νωρίς.
 τι να πω πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

@Παρασκευαιδου καλή μου το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι λυπάμαι αφάνταστα..... τίποτα άλλο....κουράγιο.... κλάψε... θρήνησε και όταν θες εμείς θα είμαστε εδώ και θα σε περιμένουμε....

@BlackCat 4 και εγώ......... μαζί πάμε λέμε.....

Κορίτσια αναμένουμε τις όμορφες χοριακες σας!!!!!

Κοριτσάρα μου τέλεια τα νέα ! Το 4 είναι τέλειος αριθμός! Πάμε δύο και δύο ετοιμάσου !! ♥️🥰🤞 

Πίστεψε το εγώ είμαι σίγουρη !! Με το καλό να αναμένουμε να γίνουν βλαστοκυστες! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

@Παρασκευαιδου καλή μου το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι λυπάμαι αφάνταστα..... τίποτα άλλο....κουράγιο.... κλάψε... θρήνησε και όταν θες εμείς θα είμαστε εδώ και θα σε περιμένουμε....

@BlackCat 4 και εγώ......... μαζί πάμε λέμε.....

Κορίτσια αναμένουμε τις όμορφες χοριακες σας!!!!!

Μπραβο κορίτσι μου! ετσι τα καλ΄ύτερα έρχονται! πολύ χάρηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλά κατά τις 16:00 κάνε ένα τηλέφωνο… Δεν χάνεις κ κάτι! 😉

Καλά λες... Θα κάνω... Κορίτσια να σας ρωτήσω επειδή δεν έχω ιδέα και επειδή βλέπω τώρα τιμές από άλλες εξετάσεις εδώ, εγώ είχα tsh 1.06 t3 1.55 και τ4 88.75 είναι νορμάλ ? Γιατί ειδικά στο τελευταίο βλέπω πολύ μεγάλη απόκλιση από την @twinkletwinlkle 

Ο εξωσωματιστης τα είχε δει και δεν μου είχε πει κάτι...είναι οκ η πρέπει να τα δω ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Ποτέ μέχρι τώρα δεν μου έχουν κάνει εξετάσεις πριν την ετ. Μάλλον πρέπει να το κανονίσω και αυτό μόνη μου 🤨

Και στην ενδοκρινολογο όσες φορές έχω πάει στην αρχή της εγκυμοσύνης μου λέει πάντα ότι είναι νωρίς.
 τι να πω πια

Ενδοκρινολόγο πάμε με την πρώτη χοριακή! Η tsh έχει την τάση να ανεβαίνει τότε οπότε χρειάζεται ρύθμιση με χαπάκι. Εγώ που δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα ξεκίνησα χάπι την επόμενη μέρα! Είχε ανέβει οριακά κ ο ενδοκρινολόγος μου έκρινε πως πρέπει να το αρχίσω άμεσα κ θα ρυθμίζουμε την δόση αναλόγως κ σύμφωνα με τις εξετάσεις που με βάζει κ κάνω μηνιαίως. 
Ο ορμονικός έλεγχος είναι απαραίτητος στην αρχή της εγκυμοσύνης και πρέπει να επαναλαμβάνεται ανά 4 – 6 εβδομάδες, γιατί η δόση υποκατάστασης μπορεί να αυξηθεί έως και 50% σε σχέση με την αρχική δόση με την πρόοδο της κύησης. Ο υποθυρεοειδισμός σχετίζεται με αυξημένο κίνδυνο αποβολών πρώτου τριμήνου, ενδομήτριο θάνατο, τοκετό πριν από την 32η εβδομάδα, υπέρταση κύησης, προεκλαμψία. Ακόμη, τα νεογνά μητέρων με υποθυρεοειδισμό κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης αντιμετωπίζουν ικανό κίνδυνο να εμφανίσουν νοητική καθυστέρηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eva29 είπε:

Καλά λες... Θα κάνω... Κορίτσια να σας ρωτήσω επειδή δεν έχω ιδέα και επειδή βλέπω τώρα τιμές από άλλες εξετάσεις εδώ, εγώ είχα tsh 1.06 t3 1.55 και τ4 88.75 είναι νορμάλ ? Γιατί ειδικά στο τελευταίο βλέπω πολύ μεγάλη απόκλιση από την @twinkletwinlkle 

Ο εξωσωματιστης τα είχε δει και δεν μου είχε πει κάτι...είναι οκ η πρέπει να τα δω ?? 

Ο γιατρός που σου έκανε την εξωσωματική, σου έκανε την εξωσωματική κ άφησέ τον στα χωράφια του! Έκαστος στο είδος του που λένε! Κατά πως δείχνουν τα πράγματα πρέπει να έκανε καλή δουλειά 😉 αλλά μέχρι εκεί! Εσύ σήμερα που θα μάθεις κ επίσημα πια τα ευχάριστα, θα πάρεις κ θα κλείσεις ρνβ με τον ενδοκρινολόγο σου. Εάν δεν έχεις, ήρθε η ώρα να βρεις! Άκουσε με! Κ αυτός θα σε καθοδηγεί πλέον σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης σου…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

τελειο τετοια λεγε μου να παιρνω θαρρος!!! χαχαχαχα τελειώσα με προγεστερόνη χτες το βράδυ και μου ειπε μετά από 3-4 μερες θα αδιαθετήσω. να σας χαιρετήσω από τώρα;

Όχι ρε Γλυκουλι. Μη φοβάσαι. Εγώ πονάω πάντα αρκετα…και παιρνω φελντεν με την πρώτη ενόχληση. Τώρα δεν ήξερα αν πρέπει να πάρω κ με πρόλαβαν οι πόνοι. Ευτυχώς μου παν ότι μπορω, και πήρα. Κ κάπως ηρέμησα τώρα. Εσυ θα είσαι μια χαρά 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Ο γιατρός που σου έκανε την εξωσωματική, σου έκανε την εξωσωματική κ άφησέ τον στα χωράφια του! Έκαστος στο είδος του που λένε! Κατά πως δείχνουν τα πράγματα πρέπει να έκανε καλή δουλειά 😉 αλλά μέχρι εκεί! Εσύ σήμερα που θα μάθεις κ επίσημα πια τα ευχάριστα, θα πάρεις κ θα κλείσεις ρνβ με τον ενδοκρινολόγο σου. Εάν δεν έχεις, ήρθε η ώρα να βρεις! Άκουσε με! Κ αυτός θα σε καθοδηγεί πλέον σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης σου…

Οκ άρα πρέπει να βρω ενδοκρινολόγο τώρα, εμένα πάντα με έβλεπε ο παθολόγος δεν έχω πάει ποτέ σε ενδοκρινολόγο... Κορίτσια επειδή έχω κάει από κακούς γιατρους θέλει να μου στείλει καμία κάποιον καλό που εμπιστεύεται εδώ στην Αθήνα ? Εγώ μένω Καλλιθέα... Κατά προτίμηση όσο γίνεται πιο κοντά αλλά και μακριά αν είναι θα πάω εννοείται... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vasiliqueαγαπημένη μου μπορείς να με βάλεις κ μένα πλέον στο υοερτυχερο πινακάκι!!! Έχω έμβρυομεταφορά 4 Οκτωβρίου την άλλη Δευτέρα δηλ, το ενδομητριο μου έφτασε 8.1 είμαι 15η μέρα με τα χάπια τα συνεχίζω κανονικά 4 κάθε βράδυ αύριο κάνω την τελευταία μου αρβεκαπ κ μεθαύριο ξεκινάω utrogestan κολπικά ανά 8ωρο! Πως σας φαίνεται το ενδομητριο κορίτσια; από την εμπειρία σας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Apol είπε:

@Vasiliqueαγαπημένη μου μπορείς να με βάλεις κ μένα πλέον στο υοερτυχερο πινακάκι!!! Έχω έμβρυομεταφορά 4 Οκτωβρίου την άλλη Δευτέρα δηλ, το ενδομητριο μου έφτασε 8.1 είμαι 15η μέρα με τα χάπια τα συνεχίζω κανονικά 4 κάθε βράδυ αύριο κάνω την τελευταία μου αρβεκαπ κ μεθαύριο ξεκινάω utrogestan κολπικά ανά 8ωρο! Πως σας φαίνεται το ενδομητριο κορίτσια; από την εμπειρία σας; 

Εννοείται θα σε περάσω κοριτσάκι μου! Γιατί είμαι εγώ εδώ εξάλλου;;; 😜

Το ενδομήτριο είναι πολύ καλό! Κ με τα Utro θα δώσει κι άλλο! 😉

Με το καλό! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Οκ άρα πρέπει να βρω ενδοκρινολόγο τώρα, εμένα πάντα με έβλεπε ο παθολόγος δεν έχω πάει ποτέ σε ενδοκρινολόγο... Κορίτσια επειδή έχω κάει από κακούς γιατρους θέλει να μου στείλει καμία κάποιον καλό που εμπιστεύεται εδώ στην Αθήνα ? Εγώ μένω Καλλιθέα... Κατά προτίμηση όσο γίνεται πιο κοντά αλλά και μακριά αν είναι θα πάω εννοείται... 

Εγώ από την αρχή απευθύνθηκα στο ενδοκρινολογικο τμήμα του Έλενα και με κατευθύνουν όπως πρέπει. Είμαι πολύ ευχαριστημένη και από τις 2 γιατρούς Βενάκη και Μίχου. Ραντεβού κλείνω μέσω του 1535 και είναι δωρεάν. Ανοίγεις καρτέλα και σε παρακολουθούν και σε κατευθύνουν στα πάντα σου γράφουν και εξετάσεις οποτε χρειάζεσαι που τις κάνεις πάλι δωρεάν μέσα στο Έλενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@Lucia79 ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Luna777 29/9

@Apol 4/10

@elena0212 ?

@angel35 ?

@kk88 ? 

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz1358 🥰 

@Frid ?

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Luna777 8/10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Εγώ από την αρχή απευθύνθηκα στο ενδοκρινολογικο τμήμα του Έλενα και με κατευθύνουν όπως πρέπει. Είμαι πολύ ευχαριστημένη και από τις 2 γιατρούς Βενάκη και Μίχου. Ραντεβού κλείνω μέσω του 1535 και είναι δωρεάν. Ανοίγεις καρτέλα και σε παρακολουθούν και σε κατευθύνουν στα πάντα σου γράφουν και εξετάσεις οποτε χρειάζεσαι που τις κάνεις πάλι δωρεάν μέσα στο Έλενα

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου !! 

Πόσα έχω μάθει από όλες σας εδω μέσα ! Τι θα έκανα χωρίς εσάς δεν ξέρω !! 🥰♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου !! 

Πόσα έχω μάθει από όλες σας εδω μέσα ! Τι θα έκανα χωρίς εσάς δεν ξέρω !! 🥰♥️

Αν για κάποιο λόγο θέλεις να απευθυνθείς σε ιδιώτη, μην διστάσεις να μου στείλεις πμ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Αν για κάποιο λόγο θέλεις να απευθυνθείς σε ιδιώτη, μην διστάσεις να μου στείλεις πμ! 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ! Θα σου πω αν χρειαστεί ♥️🥰🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια 294 🥰

Άγχος τώρα για την επαναληπτική ! Μίλησα με τον εξωσωματιστη πολύ καλά μου είπε και τώρα θα μιλήσω με τον γυναικολόγο μου να μου πει ποτε να κάνω πάλι χοριακη ! 

@Katerinaki83 @Massa έχετε νεότερα εσείς κορίτσια ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...