Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Καλή επιτυχία @kk88 και σε όλα τα κορίτσια που θα πάνε για ωοληψιες, χοριακες κτλ.. @BlackCat4 γονιμοποιημενα εμβρυακια σε περιμένουν να σε συναντήσουν!! Πάμε για 4 στα 4 αυτή τη φορά!! Την Πέμπτη που θα μάθεις τα νέα, έχω κ εγώ την αυχενική μου!! Έχουμε μεγάλη εβδομάδα μπροστά μας κ μακάρι να μας φέρει τα καλύτερα αποτελέσματα σε όλες μας!! ❤️❤️

Θα είναι μεγάλη μέρα η Πέμπτη λοιπόν.

Με το καλό να δεις τα μωρά σου στην Αυχενική και να έχετε τέλεια αποτελέσματα.

Σε ευχαριστώ για τις ευχές 🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Πάλι άργησα αλλά τα κατάφερα! Εδώ είμαι λοιπόν κ σας περιμένω όλες σας απέναντι! Μία προς μία! Άντεεεεεεεεεεεε κορίτσια μου! 💚Αύριο ξημερώνει ο Θεός μια καινούργια ημέρα! Ας είμαστε ευγνώμονες για ό,τι μας ξημερωθεί! 😘

Περιμένω νέα σας @Eva29 @Katerinaki83 @Massa 😉

@kk88 Κοριτσάκι μου καλή συλλογή! Τα καλύτερα στον δρόμο σας! 🤞🏻

@BlackCat ξεκίνησες δυνατά! Το καταλαβαίνεις ε; Τα υπόλοιπα την Πέμπτη… 😉🙏

 

Σε ευχαριστώ πολύ αρχηγάρα μας!!

Οι ευχές είναι πάντα καλοδεχούμενες και πόσο μάλλον και από διδυμανούλες..🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Ναι εγώ έδωσα αίμα αλλά το θέμα είναι πως θα έχουν το αποτέλεσμα το απόγευμα μετά τις 6 μου είπαν !! Αν είναι δυνατόν, εσείς κορίτσια σε ποια διαγνωστικά πηγαίνετε και τα έχετε σε 4 ωρίτσες που έχω  διαβάσει αλλη φορά ? 

Εσύ @Παρασκευαιδου μόλις κάνεις τον υπέρηχο πες μας με έχει φάει η αγωνία !! Πως είσαι σήμερα έχεις ενοχλήσεις η καφέ ? 

 

Εγώ αγαπημένη εφόσον δοκίμασα ολες τις μεγάλες αλυσίδες και έτρωγα τα λυσσακά μου κάθε φορά μέχρι τις 6-7 το απόγευμα, στις δυο θετικές χοριακές πήγα σε μικρά μικροβιολογικά της γειτονιάς και είχα αποτέλεσμα με΄σα σε 2-4 ώρες.

Στο τελευταίο δε η κοπέλα που μου έκανε αιμοληψία έχει ένα παιδάκι από εξωσωματική μετά από μεγάλο αγώνα οπότε είχε κατανόηση και με εμψύχωσε αλλά με πήρε και άμεσα να μου πει το αποτέλεσμα. Από τότε δεν το αλλάζω ΄και όλες τις αιματολογικές τις κάνω εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Luna777 είπε:

@kk88Πολύ πολύ καλή επιτυχία σήμερα κορίτσι μου!!! 💖

@BlackCat Μπράβο 4 στα 4!!! Ο τυχερός σου αριθμός που τα σου φέρει το πολυπόθητο! 🍀

Τετάρτη 29/9 προχωράω με εμβρυομεταφορά 2 βλαστοκύστεων (ελπίζουμε!) και βουρ για χοριακή στις 8/10. Μεγάλη αγωνία! Μάτι δεν κλείνω! @Vasilique Πολύ χαίρομαι που προχωράω και εγώ σταθερά στο τυχερό πινακάκι!

Ανυπομονώ να ακούσω τις σούπερ χοριακές σας σήμερα κορίτσια 😘

 

Με το καλό κορίτσι μου να υποδεχτείς τα μωρά σου την Τετάρτη!! Όλα να πάνε καλά 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ  κορίτσια για όλα. 

Η θετικότατη που λέει και η BlackCat δεν θα φύγει, απλά έπεσα εκλαψα κανα δύο ωρο και τώρα έκανα υπερηχο πρέπει να κάνω λαμπαροσκοπιση μάλλον εξωμητριο! Για αυτό και έπεσε τόσο απότομα. Και Σκωληκοειδίτιδα μου.

Κανονίζουν το χειρουργείο μου και μπαίνω μέσα.  Τουλάχιστον το πρόλαβα νωρίς και δεν θα χάσω σάλπιγγα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ  κορίτσια για όλα. 

Η θετικότατη που λέει και η BlackCat δεν θα φύγει, απλά έπεσα εκλαψα κανα δύο ωρο και τώρα έκανα υπερηχο πρέπει να κάνω λαμπαροσκοπιση μάλλον εξωμητριο! Για αυτό και έπεσε τόσο απότομα. Και Σκωληκοειδίτιδα μου.

Κανονίζουν το χειρουργείο μου και μπαίνω μέσα.  Τουλάχιστον το πρόλαβα νωρίς και δεν θα χάσω σάλπιγγα 

Περαστικά κ γρήγορα σπιτάκι σου! Σε περιμένουν τα αγόρια σου! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ  κορίτσια για όλα. 

Η θετικότατη που λέει και η BlackCat δεν θα φύγει, απλά έπεσα εκλαψα κανα δύο ωρο και τώρα έκανα υπερηχο πρέπει να κάνω λαμπαροσκοπιση μάλλον εξωμητριο! Για αυτό και έπεσε τόσο απότομα. Και Σκωληκοειδίτιδα μου.

Κανονίζουν το χειρουργείο μου και μπαίνω μέσα.  Τουλάχιστον το πρόλαβα νωρίς και δεν θα χάσω σάλπιγγα 

Σε καρδουλώνω εδώ 🧡🧡🧡

Ολα θα πάνε καλά και γρήγορα σιδερένια να πας σπιτάκι σου με τον αντρούλη σου και το παιδάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Ελπίζω σήμερα να δείτε κάτι για να ηρεμήσεις και εσύ κοριτσάκι μου... Να μην σηκώνεσαι ούτε περπάτημα ούτε τίποτα ξεκούραση θες ! 

Υποτίθεται πήγα και σε μικρό αυτή τη φορά για να μην αργήσουν τα αποτελέσματα. Μάλλον όλα εδώ που μένω τα αργούν ! Αναγκαστικά αναμονή τώρα... 

+ @Massa Η αναμονή των τελευταίων ωρών είναι αβάσταχτη! Εγώ την ημέρα εκείνη για να περάσει η ώρα πήρα κ καθάρισα 2 κιλά φασολάκια! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vasilique είπε:

+ @Massa Η αναμονή των τελευταίων ωρών είναι αβάσταχτη! Εγώ την ημέρα εκείνη για να περάσει η ώρα πήρα κ καθάρισα 2 κιλά φασολάκια! 😂

Πες το ρε αρχηγε να πάμε να αδειάσουμε τους πάγκους της λαικής αν είναι να έχουμε δίδυμα 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Πες το ρε αρχηγε να πάμε να αδειάσουμε τους πάγκους της λαικής αν είναι να έχουμε δίδυμα 🤣🤣

Πεθαίνωωωωωωωωωω με όσα γράφεις στο λέω! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου κοριτσάκι μου λυπάμαι πολύ. Δεν υπάρχουν λόγια να απαλύνουν τον πόνο σου. Το ξέρουμε όλες εδω. Έχεις μια μεγάλη σφιχτή αγκαλιά από μένα κ την ευχή να είναι αυτή η τελευταία στενοχώρια που περνάς 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ  κορίτσια για όλα. 

Η θετικότατη που λέει και η BlackCat δεν θα φύγει, απλά έπεσα εκλαψα κανα δύο ωρο και τώρα έκανα υπερηχο πρέπει να κάνω λαμπαροσκοπιση μάλλον εξωμητριο! Για αυτό και έπεσε τόσο απότομα. Και Σκωληκοειδίτιδα μου.

Κανονίζουν το χειρουργείο μου και μπαίνω μέσα.  Τουλάχιστον το πρόλαβα νωρίς και δεν θα χάσω σάλπιγγα 

Κριμα κορίτσι μου!! Οπωσδήποτε να πάρεις το χρόνο σου, έχεις κ το παιδάκι σου σπίτι, θα είναι η παρηγοριά σου μαζί με τον άντρα σου!! Τι να πεις έπεσες στην περίπτωση, ο γιατρός μου, μου είχε πει πως υπάρχουν μόνο 1-2% πιθανότητες να είναι εξωμητριο από εμβρυομεταφορα.. Σου εύχομαι αυτή να είναι η τελευταία σου στενοχώρια κ γρήγορα να έρθει ένα ή δύο μωράκια κ σε σενα.. Περαστικά σου κ γρήγορα να πας σπίτι σου!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τελικά αδιαθέτησα χθες. Κ σήμερα ξεκινάω τα χαπακια..πήρα ήδη το πρώτο cyclacur. Ο πόνος δεν παλευεται σήμερα. Μετά από διέγερση , η επόμενη περίοδος μου είναι μαρτύριο. Δεν μπορώ να σταθώ ορθια. 
@Katerinaki83  μήπως έκανες κ Εσυ χοριακη;;; Ή θα περιμένεις αύριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ  κορίτσια για όλα. 

Η θετικότατη που λέει και η BlackCat δεν θα φύγει, απλά έπεσα εκλαψα κανα δύο ωρο και τώρα έκανα υπερηχο πρέπει να κάνω λαμπαροσκοπιση μάλλον εξωμητριο! Για αυτό και έπεσε τόσο απότομα. Και Σκωληκοειδίτιδα μου.

Κανονίζουν το χειρουργείο μου και μπαίνω μέσα.  Τουλάχιστον το πρόλαβα νωρίς και δεν θα χάσω σάλπιγγα 

Η σκέψη μου ειναι μαζι σου!!! Καλη δύναμη κοριτσι μου και εμεις εδω ειμαστε… αυτη να ηταν η τελευταία σου στενοχώρια, σου ευχομαι απο καρδιάς!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου
πάρα πολύ λυπάμαι κοπέλα μου...ειλικρινά...δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω πέρα από το πόσο σε νιώθω.  Πάρε τον χρόνο σου και όταν και εφόσον θέλεις,  ξέρεις πού θα μας βρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου καλή μου το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι λυπάμαι αφάνταστα..... τίποτα άλλο....κουράγιο.... κλάψε... θρήνησε και όταν θες εμείς θα είμαστε εδώ και θα σε περιμένουμε....

@BlackCat 4 και εγώ......... μαζί πάμε λέμε.....

Κορίτσια αναμένουμε τις όμορφες χοριακες σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

@Παρασκευαιδου καλή μου το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι λυπάμαι αφάνταστα..... τίποτα άλλο....κουράγιο.... κλάψε... θρήνησε και όταν θες εμείς θα είμαστε εδώ και θα σε περιμένουμε....

@BlackCat 4 και εγώ......... μαζί πάμε λέμε.....

Κορίτσια αναμένουμε τις όμορφες χοριακες σας!!!!!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ ρε φίλη!!!

Εγώ το είπα χέρι χέρι..Αν μας αξιώσει ο θεός κάνω και βάφτιση συνεταιρικά να ξέρεις!!

Αλλιώς να τα γνωρίσουμε..γνωρίζονται από τις ωοθήκες αυτά τα αυγά 🤣

Καλές γονιμοποιήσεις τώρα αγαπημένη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

@Παρασκευαιδου καλή μου το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι λυπάμαι αφάνταστα..... τίποτα άλλο....κουράγιο.... κλάψε... θρήνησε και όταν θες εμείς θα είμαστε εδώ και θα σε περιμένουμε....

@BlackCat 4 και εγώ......... μαζί πάμε λέμε.....

Κορίτσια αναμένουμε τις όμορφες χοριακες σας!!!!!

Άριστα! Με το καλό να γονιμοποιηθούν κ να δώσουν υγιή έμβρυα! Αναμένουμε! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΠαρασκευαιδουΚορίτσι μου, λυπάμαι πάρα πολύ ειλικρινά...κουράγιο, δύναμη και μακάρι αυτή να είναι η τελευταία σου στεναχώρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

@Παρασκευαιδου καλή μου το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι λυπάμαι αφάνταστα..... τίποτα άλλο....κουράγιο.... κλάψε... θρήνησε και όταν θες εμείς θα είμαστε εδώ και θα σε περιμένουμε....

@BlackCat 4 και εγώ......... μαζί πάμε λέμε.....

Κορίτσια αναμένουμε τις όμορφες χοριακες σας!!!!!

Μπράβο κοριτσι μου.. τέλεια!! Καλές γονιμοποιήσεις!!! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βγήκαν τα αποτελέσματα των ορμονολογικών εξετάσεων. Αν μπορεί καποια κοπέλα να μου πει πώς της φαίνονται μέχρι να μιλήσω με τον γιατρό μου. Είμαι 39 χρονων και έχω χασιμότο. Έχουμε και λέμε

 

TSH 1,18

FT3 4,61

FT4 18,4

AMH 2,3

E2 23,6

FSH 9,1

LH 5,7

ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ 7,7

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...