Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις On 23/9/2021 at 2:26 ΜΜ, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@Margitc 23/9

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@kk88 ?

@Lucia79 ?

@Luna777 24/9

@BlackCat 25/9

Εμβρυομεταφορά 🙏

@elena0212 ?

@angel35 ?

@Apol ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz1358 🥰 

@Παρασκευαιδου  127 🥰

@blueocean 24/9

@Frid 25/9

@Katerinaki83 27/9

@Eva29 28/9

Κοριτσάκι μου γλυκό  @Eva29 τα κατάφερες! Και καθώς φαίνεται θα είναι κ πολύ δυνατό το bebi σας! Ή πού ξέρεις μπορεί να έρχεται ζευγαράκι! 😀 Συγχαρητήρια! Εύχομαι να ακολουθήσει μια τεράστια χοριακή με όλα τα όμορφα στον δρόμο σας! 💚 Το ένστικτό σου να κάνεις το test τόσο νωρίς δεν το αγνόησες τελικά κ σωστά έκανες αφού αυτό δεν κάνει λάθος! 😉

@blueocean και @Katerinaki83 δεν θέλω ηττοπάθεια! Αλίμονο εάν απογοητευόμαστε από τώρα! Περιμένουμε την χοριακή με ψυχραιμία… Στο θετικό χοροπηδάμε εννοείται, αλλά κ στο αρνητικό στυλώνουμε πόδια, σφίγγουμε δόντια κ πάμε πάλι από την αρχή! Σας μιλάω από καρδιάς κ ανατριχιάζω με όλα αυτά τα συναισθήματα που βίωσα σε όλη τη διάρκεια της διαδικασίας αυτής… Είναι δύσκολος ο δρόμος κ ας μου επιτραπεί ο χαρακτηρισμός «μοναχικός». Κ ας έχω δίπλα μου έναν τόσο υποστηρικτικό σύζυγο, μια μανούλα που αγωνιούσε με τις αγωνίες μου κ μιλούσαμε με τις ώρες… Εμείς οι γυναίκες είναι αλήθεια αυτό που λένε πως κρύβουμε πολλή δύναμη μέσα μας! Αυτή μωρέ, ξέρετε για ποια μιλάω, αυτή την διακριτική κ αθόρυβη που κάνει τους άλλους να σου λένε «Μπράβο σου, εγώ δεν θα μπορούσα»

Ε, λοιπόν όλες μας μπορούμε! 💪🏻

 

@Frid κοριτσάκι μου καλημέρα! Πως είσαι ? Έκανες εχτές την χοριακη σου ?? Αναμένουμε νέα σου 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Καλημερα. Μπηκα να δω το τεστακι της @Massa να μου φτιάξει τη μέρα 😁 είστε έτοιμες για χοριακη αύριο με την @Eva29 να δείτε τεράστιο νούμερο. Μπράβο κορίτσια 🤰🤰

Σε ευχαριστούμε γλυκιά μου!! Ο,τι  καλύτερο και για σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Massa είπε:

Έχω και συνέχεια...τωρα το πρωί έκανα και το "καλό"! Το καφέ έχει μειωθεί αρκετά ελπίζω σήμερα να τελειώσει πια....

Εσύ πώς είσαι; Μόλις έχεις νέα θα περιμένουμε...!!!

IMG_20210926_082122.jpg

Ε..ναι ρε τώρα μπορώ να φωνάξω από χαρά..  αντε γτ με εκείνα τα χαζα βγάζουμε τα μάτια μας 😉 😉 

Αυριο θα έχω νέα το απόγευμα σήμερα απλά ξάπλα..  χαλαρά 

 Θα φύγουν και τα καφέ μη σκας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ! 

Εχτές το βράδυ με έπιασαν πάλι πονακια στη μέση πίσω. Δεν έχω πονακια μπροστά μόνο στη μέση πίσω θυμίζουν λίγο περιόδου αλλά δεν είναι ακριβώς αυτό... Και με φοβίζουν μπορώ να πω από τη μια μην τυχόν και έρθει η ακατανομαστη από την άλλη νιώθω ότι μεγαλώνει το μωράκι μου και χαίρομαι... Τι να πω, πέρα από αυτό δεν έχω κάτι άλλο ούτε το στήθος με πονάει ούτε τίποτα άλλο.  Εσύ πως είσαι σήμερα τι νιώθεις και έχουν εξαφανιστεί τα καφέ ? 

Καλημέρα κορίτσι μου ! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ♥️ μακάρι να έχουμε καλά νέα αύριο και στην επαναληπτική! Άντε σε περιμένουμε !!! 🥰

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ! Μακάρι να δούμε καλό νούμερο και κυρίως καλό διπλασιασμό ! Με το καλό κι εσύ ! 

@Katerinaki83 @Massa αύριο πάμε γκρουπακι ολόκληρο για χοριακη ! 🥰🥰🥰

Προς το παρόν καφέ δεν ξαναείδα..Έχω πονακια όμως. Τα φοβάμαι λίγο και εγώ αλλά προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά!

Αύριο όλο το γκρουπακι για χοριακη! Άντε να δουμεεε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ε..ναι ρε τώρα μπορώ να φωνάξω από χαρά..  αντε γτ με εκείνα τα χαζα βγάζουμε τα μάτια μας 😉 😉 

Αυριο θα έχω νέα το απόγευμα σήμερα απλά ξάπλα..  χαλαρά 

 Θα φύγουν και τα καφέ μη σκας 

Αχχ μακάρι να είναι όλα καλά και για σένα! Ελπίζω να σταματήσουν τα παλιοκαφε και τα πονακια να ηρεμήσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σε όλα τα κορίτσια! Είστε τόσες πολλές που δεν σας προλαβαίνω! Με μια μεγάλη χοριακη αύριο εύχομαι σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lucia79 @Luna777 κορίτσια μου εμένα στην τελευταία μέτρηση ήταν 2.4... παιρνω το πιο μικρό Τ4 12 mg... ελπίζω να μην είναι πολύ ανησυχητικό αυτό...θα μιλήσω εννοειται με τον ενδοκρινολογο αυτή τη βδομάδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Επαναναλαμβάνω κι εγώ ένα παλαιότερα ποστ μου σε περίπτωση που κάποια κοπέλα ενδιαφέρεται:

Σε μία φίλη μου έχουν περισσέψει από διέγερση περίπου 250 μονάδες puregon, άριστα συντηρημένες στο ψυγείο. Βρίσκεται Αθήνα. Όποια ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ! 

Εχτές το βράδυ με έπιασαν πάλι πονακια στη μέση πίσω. Δεν έχω πονακια μπροστά μόνο στη μέση πίσω θυμίζουν λίγο περιόδου αλλά δεν είναι ακριβώς αυτό... Και με φοβίζουν μπορώ να πω από τη μια μην τυχόν και έρθει η ακατανομαστη από την άλλη νιώθω ότι μεγαλώνει το μωράκι μου και χαίρομαι... Τι να πω, πέρα από αυτό δεν έχω κάτι άλλο ούτε το στήθος με πονάει ούτε τίποτα άλλο.  Εσύ πως είσαι σήμερα τι νιώθεις και έχουν εξαφανιστεί τα καφέ ? 

Καλημέρα κορίτσι μου ! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ♥️ μακάρι να έχουμε καλά νέα αύριο και στην επαναληπτική! Άντε σε περιμένουμε !!! 🥰

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ! Μακάρι να δούμε καλό νούμερο και κυρίως καλό διπλασιασμό ! Με το καλό κι εσύ ! 

@Katerinaki83 @Massa αύριο πάμε γκρουπακι ολόκληρο για χοριακη ! 🥰🥰🥰

Καλή μας επιτυχία κορίτσια περιμένω τέλεια νέα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προς τις κοπέλες που ανησυχούν για τις καφέ εκκρίσεις που βλέπουν: 

Το πρωί που σηκώθηκα να πάω για χοριακή μετά την επιτυχημένη μου εμβρυομεταφορά, είδα κι εγώ καφέ υγρά στο σκούπισμα. Ωστόσο είχα διαβάσει για το αίμα εμφύτευσης και δεν ανησύχησα. Έδωσα αίμα για τη χοριακή και μετά πήγα κι έκανα κανονικά τα ψώνια της εβδομάδας επειδή ήταν Σάββατο. Όταν βγήκε το αποτέλεσμα της χοριακής και πήρα το γιατρό να τον ενημερώσω, ξέχασα εντελώς να αναφέρω για τις καφέ εκκρίσεις. Δε γνωρίζω τι θα μου έλεγε αν του το ανέφερα, πάντως εγώ συνέχισα κανονικά τη ζωή μου σαν να μη συνέβη. 

Γύρω στην 7η με 9η εβδομάδα είδα 2 φορές ρόζ βλέννες, και πάλι όμως είχα διαβάσει στο ημερολόγιο εγκυμοσύνης του Ιασώ ότι αυτό είναι φυσιολογικό σε αυτές τις εβδομάδες, διότι τεντώνεται η μήτρα και μπορεί να σπάσει κάποιο αγγείο. Και πάλι συνέχισα τη ζωή μου κανονικά και στο γιατρό το ανέφερα απλώς παρεπιπτόντως, χωρίς να περιμένω δηλαδή να μου δώσει κάποια οδηγία. Πράγματι μου επιβεβαίωσε ότι ήταν φυσιολογικό και η εξήγηση ήταν αυτή που είχα διαβάσει. Για να μην πολυλογώ, η εγκυμοσύνη μου έχει συνεχιστεί ως τώρα ομαλά χωρίς αιμορραγίες (βέβαια δεν παίρνω αντιπηκτική αγωγή) και χωρίς να έχω ποτέ καθηλωθεί στο κρεβάτι ή να έχει χρειαστεί να ξαναπάρω προγεστερόνη πέραν της 9ης εβδομάδας που έκοψα τα utrogestan. 

Δεν προτρέπω καμία κοπέλα να αγνοεί αυτά που βλέπει όπως έκανα εγώ, εγώ ένιωθα σιγουριά και ίσως αυτό οφειλόταν στο ότι διάβαζα σχετικά από μόνη μου, σίγουρα η οδηγία είναι να μιλάτε με το γιατρό σας, ωστόσο αυτό το ποστ μου έχει σαν σκοπό να στείλει το μήνυμα ότι κάποια πράγματα είναι φυσιολογικά και δεν χρειάζεται να ανησυχούμε με το παραμικρό. Έχετε 9 μήνες μπροστά σας γεμάτους άγνωστα συμπτώματα και σας προτρέπω να απολαύσετε την εγκυμοσύνη σας και να μην αγχώνεστε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η troia είπε:

Προς τις κοπέλες που ανησυχούν για τις καφέ εκκρίσεις που βλέπουν: 

Το πρωί που σηκώθηκα να πάω για χοριακή μετά την επιτυχημένη μου εμβρυομεταφορά, είδα κι εγώ καφέ υγρά στο σκούπισμα. Ωστόσο είχα διαβάσει για το αίμα εμφύτευσης και δεν ανησύχησα. Έδωσα αίμα για τη χοριακή και μετά πήγα κι έκανα κανονικά τα ψώνια της εβδομάδας επειδή ήταν Σάββατο. Όταν βγήκε το αποτέλεσμα της χοριακής και πήρα το γιατρό να τον ενημερώσω, ξέχασα εντελώς να αναφέρω για τις καφέ εκκρίσεις. Δε γνωρίζω τι θα μου έλεγε αν του το ανέφερα, πάντως εγώ συνέχισα κανονικά τη ζωή μου σαν να μη συνέβη. 

Γύρω στην 7η με 9η εβδομάδα είδα 2 φορές ρόζ βλέννες, και πάλι όμως είχα διαβάσει στο ημερολόγιο εγκυμοσύνης του Ιασώ ότι αυτό είναι φυσιολογικό σε αυτές τις εβδομάδες, διότι τεντώνεται η μήτρα και μπορεί να σπάσει κάποιο αγγείο. Και πάλι συνέχισα τη ζωή μου κανονικά και στο γιατρό το ανέφερα απλώς παρεπιπτόντως, χωρίς να περιμένω δηλαδή να μου δώσει κάποια οδηγία. Πράγματι μου επιβεβαίωσε ότι ήταν φυσιολογικό και η εξήγηση ήταν αυτή που είχα διαβάσει. Για να μην πολυλογώ, η εγκυμοσύνη μου έχει συνεχιστεί ως τώρα ομαλά χωρίς αιμορραγίες (βέβαια δεν παίρνω αντιπηκτική αγωγή) και χωρίς να έχω ποτέ καθηλωθεί στο κρεβάτι ή να έχει χρειαστεί να ξαναπάρω προγεστερόνη πέραν της 9ης εβδομάδας που έκοψα τα utrogestan. 

Δεν προτρέπω καμία κοπέλα να αγνοεί αυτά που βλέπει όπως έκανα εγώ, εγώ ένιωθα σιγουριά και ίσως αυτό οφειλόταν στο ότι διάβαζα σχετικά από μόνη μου, σίγουρα η οδηγία είναι να μιλάτε με το γιατρό σας, ωστόσο αυτό το ποστ μου έχει σαν σκοπό να στείλει το μήνυμα ότι κάποια πράγματα είναι φυσιολογικά και δεν χρειάζεται να ανησυχούμε με το παραμικρό. Έχετε 9 μήνες μπροστά σας γεμάτους άγνωστα συμπτώματα και σας προτρέπω να απολαύσετε την εγκυμοσύνη σας και να μην αγχώνεστε. 

Καλημέρα !! Σε ευχαριστούμε πολύ  για το ποστ και την ενημέρωση! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πρώτο βήμα done!

Γονιμοποιήθηκαν και τα 4 ωάρια!

τωρα πάλι ενημέρωση Πέμπτη Παρασκευή για το ποσά έφτασαν σε βλαστοκυστες!

Finger crossed 🤞 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Το πρώτο βήμα done!

Γονιμοποιήθηκαν και τα 4 ωάρια!

τωρα πάλι ενημέρωση Πέμπτη Παρασκευή για το ποσά έφτασαν σε βλαστοκυστες!

Finger crossed 🤞 🤞🤞🤞

🤞🤞 Μπράβο ρε κοριτσι!! Έγινε οτι καλύτερο.. έτσι να προχωρήσετε και στη συνέχεια με καλά νέα!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Massa είπε:

@Lucia79 @Luna777 κορίτσια μου εμένα στην τελευταία μέτρηση ήταν 2.4... παιρνω το πιο μικρό Τ4 12 mg... ελπίζω να μην είναι πολύ ανησυχητικό αυτό...θα μιλήσω εννοειται με τον ενδοκρινολογο αυτή τη βδομάδα...

Δεν ξέρω να σου πω για την τιμή της tsh, κυκλοφορεί πολύ γενικα ότι για εξωσωματική καλό είναι να μην έχεις πάνω από 2.5 αλλά εννοείται πως ο γιατρός σου ξέρει καλύτερα. Εγώ παίρνω των 50 mg. Καλύτερα να μιλήσεις μέσα στη βδομάδα μαζί του να ρωτήσεις όλες τις απορίες γιατί θυρεοειδής και ζάχαρο είναι τα πρώτα που απορρυθμίζονται στις εγκυμοσύνες. Όμως μην ξεχνάμε το θετικότερο όλων: είσαι έγκυος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Το πρώτο βήμα done!

Γονιμοποιήθηκαν και τα 4 ωάρια!

τωρα πάλι ενημέρωση Πέμπτη Παρασκευή για το ποσά έφτασαν σε βλαστοκυστες!

Finger crossed 🤞 🤞🤞🤞

Αυτα ειναι! Πάμε για 4 στα 4! Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Το πρώτο βήμα done!

Γονιμοποιήθηκαν και τα 4 ωάρια!

τωρα πάλι ενημέρωση Πέμπτη Παρασκευή για το ποσά έφτασαν σε βλαστοκυστες!

Finger crossed 🤞 🤞🤞🤞

Πολύ θετικό!!!!!! Μπράβο!!!!!!! Υπομονή τωρα!!!!!! Να πάμε όλα καλά!!!!! 🤞🤞🤞🤞💪💪💪💪💪💪🌹🌹🌹🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Το πρώτο βήμα done!

Γονιμοποιήθηκαν και τα 4 ωάρια!

τωρα πάλι ενημέρωση Πέμπτη Παρασκευή για το ποσά έφτασαν σε βλαστοκυστες!

Finger crossed 🤞 🤞🤞🤞

Μπράβο !!!!!!!!!!!παμε για άριστες βλαστοκυστες !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

🤞🤞 Μπράβο ρε κοριτσι!! Έγινε οτι καλύτερο.. έτσι να προχωρήσετε και στη συνέχεια με καλά νέα!! 🙏

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Αυτα ειναι! Πάμε για 4 στα 4! Με το καλό!

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Πολύ θετικό!!!!!! Μπράβο!!!!!!! Υπομονή τωρα!!!!!! Να πάμε όλα καλά!!!!! 🤞🤞🤞🤞💪💪💪💪💪💪🌹🌹🌹🌹🌹

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μπράβο !!!!!!!!!!!παμε για άριστες βλαστοκυστες !!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!

Υπομονή τώρα μέχρι την Πέμπτη θα είναι μεγαααααλη εβδομάδα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μπράβο !!!!!!!!!!!παμε για άριστες βλαστοκυστες !!!!!!!!!

Πως είσαι σήμερα;
Πηγές τελικά στην βαφτιση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Το πρώτο βήμα done!

Γονιμοποιήθηκαν και τα 4 ωάρια!

τωρα πάλι ενημέρωση Πέμπτη Παρασκευή για το ποσά έφτασαν σε βλαστοκυστες!

Finger crossed 🤞 🤞🤞🤞

Μπράβο ρε συυυυ!!!! Τέλεια!! 

Το πιστέψαμε και έγινε το καλύτερο! Όλα καλά θα πάνε, θα δεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Δεν ξέρω να σου πω για την τιμή της tsh, κυκλοφορεί πολύ γενικα ότι για εξωσωματική καλό είναι να μην έχεις πάνω από 2.5 αλλά εννοείται πως ο γιατρός σου ξέρει καλύτερα. Εγώ παίρνω των 50 mg. Καλύτερα να μιλήσεις μέσα στη βδομάδα μαζί του να ρωτήσεις όλες τις απορίες γιατί θυρεοειδής και ζάχαρο είναι τα πρώτα που απορρυθμίζονται στις εγκυμοσύνες. Όμως μην ξεχνάμε το θετικότερο όλων: είσαι έγκυος!!!!!

Εννοείται θα τα συζητήσουμε όλα με το γιατρό!! Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Το πρώτο βήμα done!

Γονιμοποιήθηκαν και τα 4 ωάρια!

τωρα πάλι ενημέρωση Πέμπτη Παρασκευή για το ποσά έφτασαν σε βλαστοκυστες!

Finger crossed 🤞 🤞🤞🤞

Τέλεια! Μπράβο! Αντε πάμε και για βλαστοκυστες τώρα! Αυτή θα είναι η τυχερή σου η φορά! Έχω feeling!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Πως είσαι σήμερα;
Πηγές τελικά στην βαφτιση;

Πήγα και μετά γύρισα και στο σκούπισμα είχα λίγα καφέ πάλι .έβαλα vasclor και ξάπλωσα ευτυχώς σταμάτησαν καλά πιστευω πως και να τα καταφερω με βλέπω συνέχεια ξαπλωμένη αλλά δεν με πειράζει …Νομίζω πως την lentogest δεν μου την έκαναν σωστά στο φαρμακείο άσε που έχει κάνει ένα γρομπαλακι και μια μελάνια όσο ένα βερικοκο τίποτα δεν μπήκε μέσα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katerinaki83 είπε:

Πήγα και μετά γύρισα και στο σκούπισμα είχα λίγα καφέ πάλι .έβαλα vasclor και ξάπλωσα ευτυχώς σταμάτησαν καλά πιστευω πως και να τα καταφερω με βλέπω συνέχεια ξαπλωμένη αλλά δεν με πειράζει …Νομίζω πως την lentogest δεν μου την έκαναν σωστά στο φαρμακείο άσε που έχει κάνει ένα γρομπαλακι και μια μελάνια όσο ένα βερικοκο τίποτα δεν μπήκε μέσα .

Η lengogest κάνει και μελανιές και γρομπαλακια.  Στον ποπό δεν στην έκαναν ? Εμένα ερχόταν η μαία και μου την έκανε (ένα 20αρι κάθε φορα) και ήμουν ολομελιαναστη και με γρομπαλακια. Οπότε μην ανησυχείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...