Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

♥️♥️♥️ Υπομονή και θα έρθει το θαύμα μας !! Πάμε με θετική ψυχολογία! 

🥰😊😊😊ετσιιιιιι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

@kk88 συναγωνίστρια που είσαι? πήγες για υπέρηχο?

Εγώ πήγα σήμερα 6η μέρα διέγερσης και έχω 5 ωάρια από την δεξιά ωοθήκη που δεν ανταποκρινόταν ΠΟΤΕ στις προηγούμενες διεγέρσεις και 1 στην αριστερή. Κοντά σε μέγεθος όχι ίδια ολα αλλά κοντά.

Σάββατο πάω για ωοληψία.

Με έπιασε νευρικό γέλιο και γελούσε και ο γιατρός του λέω είστε σίγουρος οτι εχει δώσει τόσα η δεξιά? Μέχρι που τα μετρήσαμε μαζί και μου λέει ήταν ώρα να την ξυπνήσουμε.

Οπότε βήμα βήμα και ο θεός βοηθός γιατί μετά αναλαμβάνει και το σπέρμα.

 

 

 

 

Εντάξει εμείς πάμε εντελώς μαζί.....τα 6 είναι σούπερ.....6 τελικά έχω και εγώ......3 από την μια και 3 από την άλλη...τα 3 τεμπέλικα μεγάλωσαν έγιναν 12 άρια ...βέβαια εγώ ένα 17αρι από την άλλη μεριά που μας φοβίζει λίγο..... οπότε συνεχίζω κανονικά μέχρι Παρασκευή που έχω υπέρηχο και λογικά και εγώ η Σάββατο ή Κυριακή θα κάνω ωοληψια..... @Παρασκευαιδου κάτι μου θυμίζει αυτό το ένα μεγάλο ωοθυλάκιο 😉😉 @Eva29 πως είναι η ψυχολογία......

Κοριτσαρες κάντε υπομονή οι υπόλοιπες περνάν οι μέρες και σίγουρα θα έχουμε ευχάριστα νέα ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Εντάξει εμείς πάμε εντελώς μαζί.....τα 6 είναι σούπερ.....6 τελικά έχω και εγώ......3 από την μια και 3 από την άλλη...τα 3 τεμπέλικα μεγάλωσαν έγιναν 12 άρια ...βέβαια εγώ ένα 17αρι από την άλλη μεριά που μας φοβίζει λίγο..... οπότε συνεχίζω κανονικά μέχρι Παρασκευή που έχω υπέρηχο και λογικά και εγώ η Σάββατο ή Κυριακή θα κάνω ωοληψια..... @Παρασκευαιδου κάτι μου θυμίζει αυτό το ένα μεγάλο ωοθυλάκιο 😉😉 @Eva29 πως είναι η ψυχολογία......

Κοριτσαρες κάντε υπομονή οι υπόλοιπες περνάν οι μέρες και σίγουρα θα έχουμε ευχάριστα νέα ......

Σε καρδουλώνω εδώ γιατί δεν έχω αντιδράσεις 💚💛❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε μία φίλη μου που έκανε πρόσφατα διέγερση έχουν περισσέψει 250 μονάδες puregon, σε ανοιχτά φιαλίδια, όμως άριστα συντηρημένα έχουν πειθώριο να καταναλωθούν μέσα σε ένα 20ήμερο. Όποια ενδιαφέρεται ας μου πει να την φέρω σε επικοινωνία με την κοπέλα. Βρίσκεται Αθήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Εντάξει εμείς πάμε εντελώς μαζί.....τα 6 είναι σούπερ.....6 τελικά έχω και εγώ......3 από την μια και 3 από την άλλη...τα 3 τεμπέλικα μεγάλωσαν έγιναν 12 άρια ...βέβαια εγώ ένα 17αρι από την άλλη μεριά που μας φοβίζει λίγο..... οπότε συνεχίζω κανονικά μέχρι Παρασκευή που έχω υπέρηχο και λογικά και εγώ η Σάββατο ή Κυριακή θα κάνω ωοληψια..... @Παρασκευαιδου κάτι μου θυμίζει αυτό το ένα μεγάλο ωοθυλάκιο 😉😉 @Eva29 πως είναι η ψυχολογία......

Κοριτσαρες κάντε υπομονή οι υπόλοιπες περνάν οι μέρες και σίγουρα θα έχουμε ευχάριστα νέα ......

Με το καλο στην ωοληψια και καλά αποτελέσματα σε ολα τα κορίτσια που είστε σε ίδια φάση εύχομαι να πάρετε γερές και πολλές βλαστοκυστες 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kk88 @BlackCat Μπράβο κορίτσια!!!! Με το καλό να μεγαλώσουν! Και εγώ είμαι αρκετά κοντά σας, 10η μέρα σήμερα με πρωτόκολλο ανταγωνιστών. Την Παρασκευή πάω για ωοληψία. Πάνω από 15 αυγουλάκια έχουμε δει, αλλά είμαι συγκρατημένη να δω πόσα θα είναι ώριμα και πόσα θα γονιμοποιηθούν τελικά. Μεγάλη αγωνία!

Να ρωτήσω και κάτι. Είναι λίγο νωρίς ακόμα, αλλά όλες πάτε για 2 στην εμβρυομεταφορά; Φοβάμαι πολύ τα διδυμάκια για διάφορους λόγους...αλλά με 1 μόνο μειώνεται κατά πολύ η πιθανότητα επιτυχίας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Σε ευχαριστώ που τα μοιράστηκες όλα αυτα. Έχω ήδη πάει σε δική μου διατροφολόγο που ναι μεν δεν είναι εξειδικευμένη σε γονιμότητα, της έχω όμως στείλει λινκ από το to make a mommy και τη ρωτάω για διαφορα, όπως πχ τώρα πρόσφατα για τον καφέ, επειδή στο σαητ συστήνουν να κοπεί η καφεΐνη. Η διατροφολόγος δεν ήταν υπέρ αλλά μου είπε ότι θα μελετήσει λίγο τα άρθρα στα οποία παραπέμπει αυτή από το σαητ και θα μου απαντήσει. Στο μεταξύ κάνω την προσπάθεια μου να τον κόψω αλλά είναι δύσκολο…Από γαλακτοκομικά αν κατάλαβα καλά τρως γιαούρτι αλλά έχεις κόψει όλα τα υπόλοιπα? Και το τυρι δλδ?

Γενικα η διατροφή είναι μεγάλο κεφάλαιο αλλά πιστεύω ότι εδώ και χρόνια έχω κόψει κάποια στάνταρ ανθυγιεινά. Απλώς αυτό το θέμα με την καμπυλη και τα 6 γεύματα με έχει αιφνιδιάσει εδώ και ένα μήνα και δεν είμαι καν σίγουρη ότι τα 6 γεύματα με βοηθανε. Αλλά αυτό είναι πολύ εξειδικευμένο θέμα δικό μου…

Τρώω γιαούρτι πρόβειο με πέτσα, το οποίο βοηθάει στη χλωρίδα του οργανισμού (μαζί και της μήτρας). Η Τσεκούρα μου είχε πει για τα γαλακτοκομικά να μην είναι από αγελαδινό γάλα και να είναι προϊόντα ζύμωσης (π.χ. γιαούρτι με πέτσα, αριάνι, κεφίρ). Για να είμαι ειλικρινής μαζί σου και τυρί έτρωγα πού και πού πάντα όμως επιλέγω όσο το δυνατό να είναι πιο αγνό (παίρνουμε κατευθείαν από το βοσκό ή κάποιο ποπ ελληνικό που είναι σιγουρα από αιγοπρόβειο γάλα), όχι όμως καθημερινά. Εγώ επίσης δεν εμπίπτω σε κάποια κατηγορία που να πρέπει να κόψω εντελώς τα γαλακτοκομικά (καλύτερα να μιλήσω σε παρελθοντικό χρόνο, γιατί τώρα στην εγκυμοσύνη τα έχω ανάγκη τα γαλακτοκομικά σε καθημερινή βάση). 

Για τον καφέ: έπινα 5 εσπρεσάκια την εβδομάδα (μόνο όταν πήγαινα στη δουλειά) το οποίο σύμφωνα με την κυρία που μου έκανε βελόνισμό ήταν αποδεκτό. Και πάλι δεν ενέπιπτα σε κάποια από τις κατηγορίες που πρέπει να κόψουν την καφείνη (νομίζω για την ενδομητρίωση το γράφει). Τον καφέ τον έκοψα αναγκαστικά όταν ξεκίνησα ομοιοπαθητική και πίστεψέ με, νιώθω πολύ καλύτερα που ξεκινάω τη μέρα μου χωρίς καφείνη. Μια συνήθεια είναι όλα, δεν είναι δύσκολο!

Για τους διατροφολόγους, είναι γεγονός ότι στην Ελλάδα δεν έχουν μεγάλη πληροφόρηση στα περί γονιμότητας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η blueocean είπε:

μολις πηρα το εμβυρολογικό: εκκολαπτόμενη βλαστοκύστη 6ης μέρα ποιότητας 5ΑΒ 🙄

Με το καλό να έχεις θετικό αποτέλεσμα, πρώτη φορά ακούω ότι βάζουν 6ης μέρας εγώ που είμαι 41 μου μιλάει μόνο για 5ης μέρας δεν το σκέφτεται καν για κάτι μικρότερο, ευκαιρία να την ρωτήσω αύριο που θα πάω να με δει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Τελεια μπορει να σε κοιμιζει κ η προγεστερονη δεν πειραζει για να μη μπαινεις στο πειρασμο για βολτες. Χαχα με τη δουλεια τι σου ειπαν;

 Καλά σίγουρα και η προγεστερόνη.  .

Τωρα βγήκα και μπαλκόνι τρελή βόλτα  αχαχαχΧ σα να μαι καραντίνα νιωθω αχαχαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Εντάξει εμείς πάμε εντελώς μαζί.....τα 6 είναι σούπερ.....6 τελικά έχω και εγώ......3 από την μια και 3 από την άλλη...τα 3 τεμπέλικα μεγάλωσαν έγιναν 12 άρια ...βέβαια εγώ ένα 17αρι από την άλλη μεριά που μας φοβίζει λίγο..... οπότε συνεχίζω κανονικά μέχρι Παρασκευή που έχω υπέρηχο και λογικά και εγώ η Σάββατο ή Κυριακή θα κάνω ωοληψια..... @Παρασκευαιδου κάτι μου θυμίζει αυτό το ένα μεγάλο ωοθυλάκιο 😉😉 @Eva29 πως είναι η ψυχολογία......

Κοριτσαρες κάντε υπομονή οι υπόλοιπες περνάν οι μέρες και σίγουρα θα έχουμε ευχάριστα νέα ......

Ε να μη σε φοβίζει γτ μια χαρά ήταν και το πήραμε και γεμάτο :-) δεν έχει τρελή διαφορά με τα άλλα 12-17 τέλεια είναι..   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η blueocean είπε:

σ'ευχαριστώ πολύ, μου δίνεις ελπίδες!!!! απλά σήμερα μ' έχει πάρει απο κάτω γιατι δεν έχω κανένα μα κανένα σύμπτωμα πλέον. 

Να μην αγχωνεσαι. Η κάθε περιπτωση είναι διαφορετική. Και τα συμπτώματα το ιδιο. Εμένα με πονούσε το στήθος όλη τη διάρκεια της αναμονής. Επίσης είχα βάλει 2 βλαστοκυστες ποιότητας ΑΑ. Κ το αποτέλεσμα της χοριακης ήταν 0. Άλλες κοπελες με ένα η περισσότερα έμβρυα ή βλαστοκυστες, πιο «μέτριας» ποιότητας, ή χωρίς συμπτώματα, είδαν θετικό κ έχουν τώρα παιδάκια. Να είσαι αισιόδοξη 🥰🥰σου εύχομαι ολα να πάνε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θα τρελαθω! εμενα σημερα με χανετε!!!!!!!!
μου ειχε πει να την παρω στις 16.00 τηλεφωνο η μαια και μου εστειλε μηνυμα στο viber Μιση ωρα νωριτερα!!!!!! βλεπω τι γραφει αρχιζω και κλαιω διχως αυριο χαχαχαχαχα

την παιρνω τηλεφωνο αμεσως της λεω πες το να σε ακουσω να το λες!!!!!!!!

 

και τα 6 έγιναν βλαστοκυστες!!!!!!!!! Και τα 6!!!!!!!!και είναι άριστης ποιότητας, τα έχουν βάλει ήδη κατάψυξη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

εγω θα τρελαθω! εμενα σημερα με χανετε!!!!!!!!
μου ειχε πει να την παρω στις 16.00 τηλεφωνο η μαια και μου εστειλε μηνυμα στο viber Μιση ωρα νωριτερα!!!!!! βλεπω τι γραφει αρχιζω και κλαιω διχως αυριο χαχαχαχαχα

την παιρνω τηλεφωνο αμεσως της λεω πες το να σε ακουσω να το λες!!!!!!!!

 

και τα 6 έγιναν βλαστοκυστες!!!!!!!!! Και τα 6!!!!!!!!και είναι άριστης ποιότητας, τα έχουν βάλει ήδη κατάψυξη!!

Μπράβο πολύ ευχάριστα νέα ήταν πολύ δυνατά τα μωρά σου είναι πολύ σπάνιο να μείνουν όλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μπράβο πολύ ευχάριστα νέα ήταν πολύ δυνατά τα μωρά σου είναι πολύ σπάνιο να μείνουν όλα.

εχω τρελαθειιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η angel35 είπε:

εχω τρελαθειιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!

Ε λογικό !!!!!!που να δεις όταν τα πάρεις και αγκαλιά τι θα κανείς .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

εγω θα τρελαθω! εμενα σημερα με χανετε!!!!!!!!
μου ειχε πει να την παρω στις 16.00 τηλεφωνο η μαια και μου εστειλε μηνυμα στο viber Μιση ωρα νωριτερα!!!!!! βλεπω τι γραφει αρχιζω και κλαιω διχως αυριο χαχαχαχαχα

την παιρνω τηλεφωνο αμεσως της λεω πες το να σε ακουσω να το λες!!!!!!!!

 

και τα 6 έγιναν βλαστοκυστες!!!!!!!!! Και τα 6!!!!!!!!και είναι άριστης ποιότητας, τα έχουν βάλει ήδη κατάψυξη!!

Κορίτσι μου♥️♥️♥️Τελειαααα!Πόσο όμορφα κ ενθαρρυντικά νέα!Με το καλο να μεγαλώσουν στην κοιλίτσα σου♥️♥️♥️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

εγω θα τρελαθω! εμενα σημερα με χανετε!!!!!!!!
μου ειχε πει να την παρω στις 16.00 τηλεφωνο η μαια και μου εστειλε μηνυμα στο viber Μιση ωρα νωριτερα!!!!!! βλεπω τι γραφει αρχιζω και κλαιω διχως αυριο χαχαχαχαχα

την παιρνω τηλεφωνο αμεσως της λεω πες το να σε ακουσω να το λες!!!!!!!!

 

και τα 6 έγιναν βλαστοκυστες!!!!!!!!! Και τα 6!!!!!!!!και είναι άριστης ποιότητας, τα έχουν βάλει ήδη κατάψυξη!!

Βρε μικρο κ γιατι εκλαιγες ρε δεν περιμενα τιποτα αλλο εκτος απο αυτο αντε θα βαλεις μετα 5 καταψυξη για να εχει αδελφακια 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Βρε μικρο κ γιατι εκλαιγες ρε δεν περιμενα τιποτα αλλο εκτος απο αυτο αντε θα βαλεις μετα 5 καταψυξη για να εχει αδελφακια 😉

κοριτσι μου γλυκο!!!! 2 θα μου βάλουν οποτε τα 4 θα μεινουν καταψυξη!!!! εγω θα τα κανω ολα να το ξερετε χααχαχαχαχαχαχ θα παρω επιδομα πολυτεκνων, δεν αφηνω κανενα πισω χαχαχαχα ειναι παιδια μου ολα !!!! 

τα χω χασει, ημουν που ημουν, τωρα απογινα!!!!!!!

σου στελνω ολη μου την θετικη ενεργεια για αυριο!!! θα περασεις σιγουρα!!!! και θα συζηταμε μετα και τα δικα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

εγω θα τρελαθω! εμενα σημερα με χανετε!!!!!!!!
μου ειχε πει να την παρω στις 16.00 τηλεφωνο η μαια και μου εστειλε μηνυμα στο viber Μιση ωρα νωριτερα!!!!!! βλεπω τι γραφει αρχιζω και κλαιω διχως αυριο χαχαχαχαχα

την παιρνω τηλεφωνο αμεσως της λεω πες το να σε ακουσω να το λες!!!!!!!!

 

και τα 6 έγιναν βλαστοκυστες!!!!!!!!! Και τα 6!!!!!!!!και είναι άριστης ποιότητας, τα έχουν βάλει ήδη κατάψυξη!!

Ε ναι αυτό είναι ΣΚΟΡ!!

Με το καλό να τα υποδεχτείς..❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Ε ναι αυτό είναι ΣΚΟΡ!!

Με το καλό να τα υποδεχτείς..❤️

καναμε χαμουλη ε;;;;;;; χαχαχαχαχα σε ευχαριστω κοριτσάρα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/9/2021 at 11:07 ΠΜ, ο/η evaki33 είπε:

Και εγω έτσι το βλέπω! ναι πέρασα από τον Ιούλιο αλλά λέω για Νοέμβριο....να δούμε δλδ. εσυ? πέρασαες?

Εγώ σήμερα έκλεισα ραντεβού για 26/10!Έχω αγχωθει τοοοσο μην μας κόψουν😰

Δεν ξέρω τι είναι αυτό το oviκατι που αναφέρεις,εύχομαι όμως να σε βοηθήσει κ να μην χρειαστείς εξωσωματική αλλά κ να χρειαστεί,με λίγο πιο δύσκολο δρόμο, πάλι θα τα καταφέρεις!Όλες μας θα τα καταφέρουμε.Αισιοδοξια,πίστη κ όλα θα γίνουν♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

καναμε χαμουλη ε;;;;;;; χαχαχαχαχα σε ευχαριστω κοριτσάρα μου!!!!!

Μπραααααααβο ρε κοριτσι μου!!!! Το πρώτο βήμα εγινε!!! Με το καλο να πας να τα παρεις τωρα!!!! Ολα καλα θα πανε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η rouseva είπε:

Εγώ σήμερα έκλεισα ραντεβού για 26/10!Έχω αγχωθει τοοοσο μην μας κόψουν😰

Δεν ξέρω τι είναι αυτό το oviκατι που αναφέρεις,εύχομαι όμως να σε βοηθήσει κ να μην χρειαστείς εξωσωματική αλλά κ να χρειαστεί,με λίγο πιο δύσκολο δρόμο, πάλι θα τα καταφέρεις!Όλες μας θα τα καταφέρουμε.Αισιοδοξια,πίστη κ όλα θα γίνουν♥️

ειναι η επετειος του γαμου μου τότε!!! οποτε εχεις φουλ την θετικη μου ενεργεια! και περίπου τότε πρωτα ο θεος θα κανω πανω κατω και την χοριακη μου!!! ειναι δυσκολο να κοψουν!!!! μην φοβασαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η angel35 είπε:

εγω απο την τρέλα μου ξέχασα και ποτε παντρευτηκα χαχαχαχαχα 25 οκτωβρη παντρευτηκα!! χχααχχαχααχ

Συγχαρητήριαααααα!! Με το καλό να τα δεχτείς στην κοιλίτσα σου τώρα!! Σε αυτό τον κύκλο θα κάνεις εμβρυομεταφορα ή στον επόμενο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...