Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 34 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Ρε αγάπη του το έχω πει πολλές φορές επιμένει από πάνω. Είπα θα κάνω υπομονή. Εχω τα 6 και μου δίνουν δύναμη. 

Κορίτσι μου τα πήγες τέλεια !! Καλές γονιμοποιήσεις με το καλό να φωλιασουν τα μωράκια σου στην κοιλιτσα σου !! ♥️♥️♥️🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η angel35 είπε:

@Παρασκευαιδουτι επαθες πουλάκι μου;;;; να κάτσεις στο κρεββάτι όσο χρειαστεί και για υπάρχει και ποικιλία πήγαινε και καναπέ!!!

 

κορίτσι εγώ τα νεότερα μου είναι πως απο τα 13 που μου πηραν τα 10 ήταν ώριμα, τα υπόλοιπα 3 ήταν μάλλον μόρτες και δεν πολύ ήθελαν και σήμερα έμαθα πως τα 6 έχουν γονιμοποιηθεί!!!!!!!!! 

θα μιλήσουμε πάλι αύριο να μου πουν νεότερα! 

Ααα είναι η μέρα του 6 σήμερα......πάρα πολύ καλά κοριτσάρα τα πήγες καταπληκτικά!!!!!!!!! Πάμε μωρη τρέλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τελειααααα είναι τα 6 !!! Ετοιμάζουμε και για σένα...  τη σκυτάλη...

Ένα σου λέω πιάστηκα βαρέθηκα 

Δεν αξίζει μαρη;;;;;;;; δεν αξίζει τον κόπο;;;;;; είσαι και μακρυά δεν μπορώ να έρθω με την παντόφλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Εεε να στα λέγαμε..... δεν πονάνε καλέ......καλή αρχή.... καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!!

Είναι απίστευτο πόσο γρήγορα ηρέμησε η ψυχούλα μου, με είχε κυριεύσει το άγχος πως θα τα καταφέρω και τελικά δεν είναι τίποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Είναι απίστευτο πόσο γρήγορα ηρέμησε η ψυχούλα μου, με είχε κυριεύσει το άγχος πως θα τα καταφέρω και τελικά δεν είναι τίποτα. 

Όλα θα πάνε τέλεια... έτσι μας λούζει όλες ο ιδρώτας πριν μπει η πρώτη ένεση....μετά όλα κυλούν ήρεμα.....καλή αρχή λοιπόν ✌️✌️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Είναι απίστευτο πόσο γρήγορα ηρέμησε η ψυχούλα μου, με είχε κυριεύσει το άγχος πως θα τα καταφέρω και τελικά δεν είναι τίποτα. 

 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Όλα θα πάνε τέλεια... έτσι μας λούζει όλες ο ιδρώτας πριν μπει η πρώτη ένεση....μετά όλα κυλούν ήρεμα.....καλή αρχή λοιπόν ✌️✌️☺️☺️

Χαχαχαχ γελάω γτ βλέπω εμενα .  Αυτό εντάξει πλέον νιώθω φυσιολογική χαχαχχ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Δεν αξίζει μαρη;;;;;;;; δεν αξίζει τον κόπο;;;;;; είσαι και μακρυά δεν μπορώ να έρθω με την παντόφλα! 

Θα στην πετάξω α χαχαχχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

 

@blueocean πως νιώθεις έχεις κάποιο σύμπτωμα??

απλά με πονάει το στήθος, δεν έχω πόνους περιόδου οπως ειχα σταμάτησαν χθές, απλά κανένα ελαφρύ πονάκι που και που ειδικά εαν είμαι ξαπλωμένη ή κάθομαι αρκετή ώρα. αν κάνω τεστ κανονικό φαρμακείου τη μέρα που πρεπει να κάνω το τεστ, θα δείξει κάτι ή τζάμπα θα το κάνω? φοβαμαι να πάω για χοριακή...

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η angel35 είπε:

@Παρασκευαιδουτι επαθες πουλάκι μου;;;; να κάτσεις στο κρεββάτι όσο χρειαστεί και για υπάρχει και ποικιλία πήγαινε και καναπέ!!!

 

κορίτσι εγώ τα νεότερα μου είναι πως απο τα 13 που μου πηραν τα 10 ήταν ώριμα, τα υπόλοιπα 3 ήταν μάλλον μόρτες και δεν πολύ ήθελαν και σήμερα έμαθα πως τα 6 έχουν γονιμοποιηθεί!!!!!!!!! 

θα μιλήσουμε πάλι αύριο να μου πουν νεότερα! 

Τέλειααα κορίτσι μου♥️Με το καλό να φωλιάσουν στην κοιλίτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

 

@blueocean πως νιώθεις έχεις κάποιο σύμπτωμα??

εσύ πως είσαι?? ξέχασα να ρωτήσω!

@Frid πώς είσαι??? κοντεύει η μέρα!!! και γενικά όλες πώς είστε και σε ποιά φάση.......καλή επιτυχία σε όλες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

απλά με πονάει το στήθος, δεν έχω πόνους περιόδου οπως ειχα σταμάτησαν χθές, απλά κανένα ελαφρύ πονάκι που και που ειδικά εαν είμαι ξαπλωμένη ή κάθομαι αρκετή ώρα. αν κάνω τεστ κανονικό φαρμακείου τη μέρα που πρεπει να κάνω το τεστ, θα δείξει κάτι ή τζάμπα θα το κάνω? φοβαμαι να πάω για χοριακή...

 

 

Θα δείξει πιστεύω ! Κάνε ένα πριν πας η μία μέρα πριν πας τη Τετάρτη ας πούμε... αλλά αν δεν βγει τίποτα μην απογοητεύτεις να περιμένεις την χοριακη ! Εγώ πάντως πιστεύω πως θα έχεις θετικό αποτέλεσμα 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η papant είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας. 

Αλήθεια είναι οτι έχω χαθεί με όλες τις πληροφορίες που βρισκω στο ιντερνέτ και τόσα χρόνια δεν έχω βρει ένα γιατρό που να του έχω εμπιστοσύνη. Αυτός που πάω τα τελευταία χρόνια θεωρείτε από τους καλούς, πήγα συστημένη από μια φίλη και είναι και γιατρός που πηγαίνουν και «γνωστές» κυρίες. Παρόλα αυτά πέρα του παπ δεν μου έχει προσφέρει κάτι. Οταν έκανα τις αιματολογικές μπήκα στο γραφείο του, μου είπε ότι οι εξετάσεις μου είναι πολύ κακές, μου έδωσε ένα χαρτί για το τμήμα εξωσωματικής του ΙΑΣΩ έδωσα 100 ευρώ και έφυγα. Σε ένα λεπτό μέσα! Ούτε μου απάντησε στις ερωτήσεις μου , ούτε μου έδωσε κάποια παραπάνω εξήγηση ή πληροφορία. Βγήκα από το ιατρείο σα ζομπι.

@troia Αν θέλεις στείλε μου τα link που ανέφερες,

Στο Έλενα δε θέλω να πάω γιατί δεν είχα καλή εμπειρία και δεν θέλω να  παιδεύομαι πάλι με ραντεβού και αναμονές στο δημόσιο. Έχω ιδιωτική ασφάλεια από την εργασία του συζύγου και πιθανά να μπορώ να δικαιολογήσω εκεί κάποιες εξετάσεις.

Με την υιοθεσία θα προχωρήσουμε ασχέτως εξωσωματικής, το έχουμε πάρει απόφαση γιατι μπορεί να πάρει πάνω απο 2 χρόνια και αν μέχρι τότε έχουμε τριδυμα το βλέπουμε! :) Για αυτό και δε σκέφτομαι την περίπτωση με ξένα ωάρια, προτιμώ την υιοθεσία. 

Απλά δε ξέρω πως να ξεκινήσω.

Εσείς που έχετε περάσει ή περνάτε τη διαδικασία της εξωσωματικής επιλέξατε βάση κέντρου ή βάση γιατρού;

Έχετε κάποια συγκεκριμένη πρόταση να μου κάνετε σε γιατρό ή κέντρο;

Και αντίστοιχα υπάρχει κάποιος γιατρός που θα με αποτρέπατε να πάω;

Θέλω τόσο πολύ να βρω έναν σωστό επιστήμονα που να με καθοδηγήσει.

Κορίτσι μου σε νιωθω...γιατι αρχικα είμαστε στην ιδια ηλικία και δευτερον μας εχουν απογοητευσει πολύ οι γιατροι! Εγω φαντασου πως εκανα ήδη μια εξωσωματικη σε ένα κέντρο....μεγαλη απογοητευση! Εαν θες μιλάμε και με μηνυμα για να σου πω να το αποφυγεις! Μεγαλη κοροιδία!!! Ελπίζω να τα καταφέρουμε! 
Θα ήθελα να μου πεις για αυτο το κύπελο που ανεφερες....βοηθαει δηλαδη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μόλις γύρισα από γυναικολόγος κρεβάτι !!! Αύξηση ορμονών, ενεση γιατί είμαι 0- και κάτι ακόμα μου έδωσε θα τα δω μετα. 

Με είδε χάλια μου λέει γτ είσαι έτσι εμ της λέω με αίμα αμα ξεκινάμε... 

κοριτσι στα λεγαμε ολες ξεκουρασηηηηηηηηηη κ ολα θα πανε καλα. Ακολουθησε πιστα τις οδηγιες παρακαλω πολυ να δεσει το μωρακι καλα κ η δουλειες κ το σιδωρωμα εκει θα ειναι δεν φευγουν. 😉 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ρε κορίτσια είμαι σε δίλημμα... 

Θα είμαι κρεβατωμενη μέχρι 04.10 :-/2 εβδομαδες . 

Τι θα κάνατε στη θέση μου; να το πω στον διευθυντή; να μη νομίζει ότι βγήκα άρρωστη ετσι ή όχι; 

Ρώτησα να πάω εφόσον έχω εύκολη δουλειά η απάντηση είναι όχι.  Όχι πολλές σκάλες, καναπέ και ηρεμία 

Βρε εσυ εχεις περασει τοση ταλαιπωρια σωματικη κ κυριως ψυχικη για να χαρισεις ενα αδελφακι στο μεγαλο σου λενε κρεβατι υπαρχει κινδυνος κ εσυ λες να πας δουλεια; 
 Εγω τωρα θα το ρωτησω ως πιο ανεπτυγμενο κρατος η Γερμανια δεν μπορρις να κανεις τηλεεργασια απο το καναπεδακο σου ξαπλωμενη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

Χαίρομαι που αποφάσισα να σας μιλήσω γιατί εγώ λόγω κακής εμπειρίας από το τμήμα εξωσωματικής στο Έλενα δε το σκεφτόμουν καν να ξαναπάω στο ίδιο νοσοκομείο.

Φυσικά τώρα που βλέπω πως όλες είστε κάτι παραπάνω από θετικές για το τμήμα καθ’ έξιν αποβολών του, εννοείτε πως θα το επισκεφτώ. Και θέλω να πιστεύω ότι θα κάνω μια καλή αρχή αυτή τη φορά.

Οπότε @Taggeris αν όντως μπορείς να μου δώσεις το ραντεβού σου θα ήταν μεγάλη μου χαρά.

Αν όχι θα ήθελα να σας ρωτήσω πως κλείνω ραντεβού; Παίρνω απευθείας στο νοσοκομείο; Στη σελίδα 1535 έχει μόνο τμήμα ανοσολογίας το οποίο δεν βγάζει διαθέσιμα ραντεβού.

Για την υιοθεσία έχουμε μιλήσει με κοινωνική λειτουργό και μας εξήγησε κάπως τη διαδικασία και μας είπε ότι αν δεχτούμε παιδάκι ως 8 ετών θα πάρει γύρω στα 2 χρονιά. Αν δεχτούμε αδερφάκια θα είναι πιο μικρό το διάστημα. Επίσης μας είπε ότι παιδάκια κάτω από 2 ετών δε δίνονται σχεδόν ποτέ γιατί υπάρχει γραφειοκρατικό θέμα με τους γονείς τους.  Από τον επόμενο μήνα που θα έχουμε παραπάνω χρόνο θα ξεκινήσουμε με τα χαρτιά και αν σε δυο χρόνια μας ευλογήσει ο θεός και έχουμε τύπου τρίδυμα στο σπίτι. Τι να πω; Ίσως να σταματήσουμε τh διαδικασία. Δεν είναι κάτι που θα με αγχώσει τώρα. Σε δυο χρονια μπορει να κερδίσω τζοκερ και να αγορασω μέχρι και μινιβαν να βγαζω τη φαμιλια βολτα!

Για το οικονομικό αλήθεια είναι ότι ζοριζόμαστε πολύ αλλά τώρα που εγώ έχω δυο δουλειές είμαστε καλυτέρα και τέλος του 22 θα έχουμε τελειώσει με χρέη για αυτό και προχωράμε το θέμα παιδί. Ειμαι πολύ ανασφαλής με τα οικονομικά και θέλω να μπορώ να προσφέρω ότι καλύτερο μπορώ σε ένα παιδί και να μη του στερώ πράγματα.

@troia Ευχαριστώ πολύ για τα λινκ. Κάνω ήδη διατροφή χωρίς γλουτένη και αποφεύγοντας τους υδατάνθρακες, οπότε θα διαβάσω το βράδυ αυτό που έστειλες και θα μπω αμέσως σε πρόγραμμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η noutelitsa είπε:

Κορίτσι μου σε νιωθω...γιατι αρχικα είμαστε στην ιδια ηλικία και δευτερον μας εχουν απογοητευσει πολύ οι γιατροι! Εγω φαντασου πως εκανα ήδη μια εξωσωματικη σε ένα κέντρο....μεγαλη απογοητευση! Εαν θες μιλάμε και με μηνυμα για να σου πω να το αποφυγεις! Μεγαλη κοροιδία!!! Ελπίζω να τα καταφέρουμε! 
Θα ήθελα να μου πεις για αυτο το κύπελο που ανεφερες....βοηθαει δηλαδη??

Το ferti lilly  είναι ένα «κύπελο» που το βάζεις στο κόλπο μετά την επαφή και ωθεί τα σπερματοζωάρια προς το τράχηλο. Μοιάζει κάπως με κύπελο περιόδου. Εγώ συνήθως μετα την επαφή θέλω τσίσα μου, και κάποιοι λένε ότι δε κάνει να σηκώνεσαι αμέσως. Με αυτό μπορείς να σηκωθείς χωρίς πρόβλημα. Τις δυο φορές που είχα εγκυμοσύνη, η μία ήταν με το fertililly και η άλλη όταν με πήρε ο ύπνος και δεν πήγα τουαλέτα. Μπορεί να είναι σύμπτωση, μπορεί να είναι θέμα ανατομίας ..δε ξέρω.

Λέει ότι αυξάνει το ποσοστό σύλληψής κατά 48%.

Αν γράψεις ferti lilly στο google θα το βρεις σε πολλά φαρμακείο. Είχε γύρω στα 25 ευρώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Βρε εσυ εχεις περασει τοση ταλαιπωρια σωματικη κ κυριως ψυχικη για να χαρισεις ενα αδελφακι στο μεγαλο σου λενε κρεβατι υπαρχει κινδυνος κ εσυ λες να πας δουλεια; 
 Εγω τωρα θα το ρωτησω ως πιο ανεπτυγμενο κρατος η Γερμανια δεν μπορρις να κανεις τηλεεργασια απο το καναπεδακο σου ξαπλωμενη; 

Ρώτησα για home Office  περιμένω σήμερα απάντηση.  Πήρα τηλ τον άνθρωπο ξέρει ότι μέχρι 4.10 είμαι άρρωστη αλλά ξέρει και εμένα κατευθείαν του είπα σε παρακαλώ ασε με να κάνω στο σπίτι δουλειά.  Είναι πάρα πολύ καλός διευθυντής και δεν θέλω να τον αφήσω στα κρύα του λουτρού. 

Θα φανεί... απ την ώρα που άρχισα προγεστερονη και ξάπλα το αίμα είχε μειωθεί οπότε δεν παίζει να σηκωθώ ξάπλα καναπέ κρεβάτι. 

Και από χθες το βράδυ είχα ελάχιστο καφέ όποτε μόνο ελπιδα μου δίνει αύριο πάω στο κέντρο για υπερηχο. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι ;; σας δώσανε ασπιρίνη? 

Έπαιρνα όταν ξεκίνησα τις ενέσεις μέχρι που ήρθε το αίμα . 

Και νου εχει μπει μια υποψία μήπως ήταν από αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι ;; σας δώσανε ασπιρίνη? 

Έπαιρνα όταν ξεκίνησα τις ενέσεις μέχρι που ήρθε το αίμα . 

Και νου εχει μπει μια υποψία μήπως ήταν από αυτό. 

Καλημέρα αγάπη !! Ναι εγώ παίρνω παιδική ασπιρίνη salospir και αντιπικτηκες ενέσεις μια την ημέρα την ivor...

Διάβασα ότι είσαι καλύτερα μπράβο κορίτσι μου !! Πάμε 🤞🙏♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Καλημέρα αγάπη !! Ναι εγώ παίρνω παιδική ασπιρίνη salospir και αντιπικτηκες ενέσεις μια την ημέρα την ivor...

Διάβασα ότι είσαι καλύτερα μπράβο κορίτσι μου !! Πάμε 🤞🙏♥️♥️

Κάπου είχα δει ότι τα φάρμακα της εξωσωματικής προκαλούν θρομβωσεις για αυτό δίνουν προληπτικά ασπιρίνη. 

Όμως η ασπιρίνη σε εμένα τουλάχιστον προκαλεί και αιμορραγίες στην περίοδο όταν πονάω ούτε για δειγμα δεν παίρνω. Άρα μήπως για αυτό στις εξωσωματικές παρατηρούμε περισσότερες αιμοραγιες ? 🙄🙄🤐

Ευακι μου είσαι καλα;

Δεν έμεινε τίποτα... 🤗🤗🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

@evaki33 καλώς ήρθες !! Έχω κι εγώ πολυκιστικες, ότι θες με ρωτάς !! 

Ξεκινάς Νοεμβρη είδα με το καλό λοιπόν!! Πόσο χρονών είσαι ?

Εμείς κάνουμε εξωσωματικη λόγω σπέρματος πάντως,

Σου εύχομαι σύντομα ένα μωράκι ♥️

@Eva29 Καλημέρα! εγω δυστυχώς λόγω πολύκυστικών δεν έχω σταθερό κύκλο και κάποιες φορές και ανορεξικό... το σπέρμα είναι μια χαρά! ναι είπα να πάμε Νοέμβριο μηπως και προσπαθήσουμε 2 φορές ακόμη με ovitrelle. Έσεις έχετε ξεκινήσει; σου έχει πει κάτι συγκεκριμένο; 33 είμαι εγω και πέρα από τις πολυκυστικές όλα τα άλλα έιναι μια χαρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κάπου είχα δει ότι τα φάρμακα της εξωσωματικής προκαλούν θρομβωσεις για αυτό δίνουν προληπτικά ασπιρίνη. 

Όμως η ασπιρίνη σε εμένα τουλάχιστον προκαλεί και αιμορραγίες στην περίοδο όταν πονάω ούτε για δειγμα δεν παίρνω. Άρα μήπως για αυτό στις εξωσωματικές παρατηρούμε περισσότερες αιμοραγιες ? 🙄🙄🤐

Ευακι μου είσαι καλα;

Δεν έμεινε τίποτα... 🤗🤗🤗🤗

Eκτός από τις θρομβώσεις την δίνουν για την καλύτερη αιμάτωση της μήτρας γιατί βοηθά να κυκλοφορεί καλύτερα το αίμα. 

Μην ανησυχείς αφού μειώθηκε το αίμα όλα καλα.... ❤️ 

Εγώ είμαι αγχωμένη, με έχει πιάσει κάτι από σήμερα το βράδυ ένα αγχος... φοβάμαι πολύ μην δεν εχω μεινει εγκυος... Ειναι πολλές οι μέρες που μου μένουν ακόμα... Σήμερα είμαι στην 3η ημέρα...

Αγάπη, εσύ πότε είδες θετικό τεστακι ποια ημέρα ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ρώτησα για home Office  περιμένω σήμερα απάντηση.  Πήρα τηλ τον άνθρωπο ξέρει ότι μέχρι 4.10 είμαι άρρωστη αλλά ξέρει και εμένα κατευθείαν του είπα σε παρακαλώ ασε με να κάνω στο σπίτι δουλειά.  Είναι πάρα πολύ καλός διευθυντής και δεν θέλω να τον αφήσω στα κρύα του λουτρού. 

Θα φανεί... απ την ώρα που άρχισα προγεστερονη και ξάπλα το αίμα είχε μειωθεί οπότε δεν παίζει να σηκωθώ ξάπλα καναπέ κρεβάτι. 

Και από χθες το βράδυ είχα ελάχιστο καφέ όποτε μόνο ελπιδα μου δίνει αύριο πάω στο κέντρο για υπερηχο. :-)

Μπραβο βρε κοριτσι αυτο θα ειναι το ιδανικο κ θα εισαι ξαπλωμενη για σιγουρια κ θα βγαζεις δουλιτσα να ξεχνιεσαι κ να μην γκρινιαζουν στη δουλεια. Μακαρι να το δεχτει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η blueocean είπε:

εσύ πως είσαι?? ξέχασα να ρωτήσω!

@Frid πώς είσαι??? κοντεύει η μέρα!!! και γενικά όλες πώς είστε και σε ποιά φάση.......καλή επιτυχία σε όλες μας!!

Καλημερα κορίτσι ,καλά είμαι ,έχω κάτι ενοχλήσεις σαν να πρόκειται να αδιαθετήσω ,να σου πω την αλήθεια μου σήμερα σηκώθηκα ήρεμη ,στην τελική 50-50 είναι ότι έγινε έγινε ,προσπαθώ να το βλέπω έτσι για να μην αγχώνομαι 😊,5 μέρες και σήμερα εγω ,εσυ πως νιώθεις ;την παρασκευη έχεις ε;ευχομαι με την καρδιά μου να είναι τριψηφια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Eκτός από τις θρομβώσεις την δίνουν για την καλύτερη αιμάτωση της μήτρας γιατί βοηθά να κυκλοφορεί καλύτερα το αίμα. 

Μην ανησυχείς αφού μειώθηκε το αίμα όλα καλα.... ❤️ 

Εγώ είμαι αγχωμένη, με έχει πιάσει κάτι από σήμερα το βράδυ ένα αγχος... φοβάμαι πολύ μην δεν εχω μεινει εγκυος... Ειναι πολλές οι μέρες που μου μένουν ακόμα... Σήμερα είμαι στην 3η ημέρα...

Αγάπη, εσύ πότε είδες θετικό τεστακι ποια ημέρα ? 

Και εγω από την 3ή μέρα με επιασε το άγχος ,σήμερα νιώθω πιο χαλαρά αλλά ότι είναι να γίνει θα γίνει όποτε κοιτά να περάσεις καλά όσο μπορείς ,στο λέω και εγω που εχτες δε με χωρούσε το σπιτι και εμενα αλλά αποφάσισα ότι δε βγαίνει τίποτα έτσι 😱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...