Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Περαστικα!!!αντε κοντεύεις .

Σε ευχαριστώ. Όντως κοντεύω, και μάλιστα στο ημερολόγιο κύησης του Ιασώ που μπαίνω και διαβάζω κάθε εβδομάδα αναφέρει στα συμπτώματα της 33ης εβδομάδας στην οποία βρίσκομαι για το σύνδρομο του καρπιαίου σωλήνα. Οπότε είναι φυσιολογικό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια μου καλησπέρα......τα νέα μου έχουν ως εξής.....είμαι στην 4η μέρα της διέγερσης και έχω 3 ωοθυλάκια δεξιά 12 αρια όλα3 αριστερά κοντά στα 8 χιλιοστά περίπου. Δεν ξέρω αν θα μεγαλώσουν και τα άλλα τρία....σημασία βέβαια έχει ότι αυτή τη φορά τα πήγα λίγο καλύτερα και μάλλον το μιξ φαρμάκων με έπιασε.....δεν ξέρω τι να κάνω να χαρώ????? επόμενος υπέρηχος Τετάρτη...σήμερα ξεκιναω  και ανταγωνιστές @evaki33 καλωσήρθες στην παρέα μας..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου καλησπέρα......τα νέα μου έχουν ως εξής.....είμαι στην 4η μέρα της διέγερσης και έχω 3 ωοθυλάκια δεξιά 12 αρια όλα3 αριστερά κοντά στα 8 χιλιοστά περίπου. Δεν ξέρω αν θα μεγαλώσουν και τα άλλα τρία....σημασία βέβαια έχει ότι αυτή τη φορά τα πήγα λίγο καλύτερα και μάλλον το μιξ φαρμάκων με έπιασε επόμενος.....δεν ξέρω τι να κάνω να χαρώ????? επόμενος υπέρηχος Τετάρτη...σήμερα ξεκινάκ και ανταγωνιστές @evaki33 καλωσήρθες στην παρέα μας..........

Μπράβο κορίτσι μου πολύ καλά τα νέα σου !! Θα δεις αυτή τη φορά όλα θα πάνε κατευχην!! Εννοείται να χαρείς και πάμε δυνατά για τη Τετάρτη!!! ♥️♥️♥️🙏🙏🙏🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

οι ανταγωνιστές είναι καποιες ενέσεις που στην ουσία γίνονται για να βοηθήσουν να μην  μεγαλώσουν πολύ τα ωοθυλάκια που είναι ήδη μεγάλα και να καταφέρουν να αναπτυχθούν τα μικρά.....

Όχι οι ανταγωνιστές είναι για να αποτρέψουν να γίνει ωορρηξία .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katerinaki83 είπε:

Όχι οι ανταγωνιστές είναι για να αποτρέψουν να γίνει ωορρηξία .

αααα συγγνωμη τότε εγώ το είχα αλλιώς στο μυαλό μου.......μηπως να το σβησω να μην μπερδεψω την κοπέλα και να της απαντήσεις εσυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου καλησπέρα......τα νέα μου έχουν ως εξής.....είμαι στην 4η μέρα της διέγερσης και έχω 3 ωοθυλάκια δεξιά 12 αρια όλα3 αριστερά κοντά στα 8 χιλιοστά περίπου. Δεν ξέρω αν θα μεγαλώσουν και τα άλλα τρία....σημασία βέβαια έχει ότι αυτή τη φορά τα πήγα λίγο καλύτερα και μάλλον το μιξ φαρμάκων με έπιασε επόμενος.....δεν ξέρω τι να κάνω να χαρώ????? επόμενος υπέρηχος Τετάρτη...σήμερα ξεκινάκ και ανταγωνιστές @evaki33 καλωσήρθες στην παρέα μας..........

Εμένα μου ακούγονται όλα μια χαρά! Θα υπάρχει θετικό αποτέλεσμα θα δεις! Τετάρτη λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου πολύ καλά τα νέα σου !! Θα δεις αυτή τη φορά όλα θα πάνε κατευχην!! Εννοείται να χαρείς και πάμε δυνατά για τη Τετάρτη!!! ♥️♥️♥️🙏🙏🙏🤞🤞🤞

Μακάρι κορίτσι μου...βοήθησες και εσύ άλλωστε πάρα πολύ και σε ευχαριστώ........πως είσαι σήμερα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η evaki33 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! σας διαβάζω τον τελευταίο καιρό! Και εγω από Νοεμβριο θα μπω στην διαδικασία και ελπίζω σε καλα αποτελέσματα! Πολυκυστικές ωοθήκες εδώ και ελπίζω να τα καταφέρω με την πρώτη. Έχω φυσικά αγχωθεί αλλά λογικό!

Καλωσήρθες κορίτσι ,σου ευχομαι να τα καταφέρεις με την πρώτη 😁και εγω πολυκυστικες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου καλησπέρα......τα νέα μου έχουν ως εξής.....είμαι στην 4η μέρα της διέγερσης και έχω 3 ωοθυλάκια δεξιά 12 αρια όλα3 αριστερά κοντά στα 8 χιλιοστά περίπου. Δεν ξέρω αν θα μεγαλώσουν και τα άλλα τρία....σημασία βέβαια έχει ότι αυτή τη φορά τα πήγα λίγο καλύτερα και μάλλον το μιξ φαρμάκων με έπιασε επόμενος.....δεν ξέρω τι να κάνω να χαρώ????? επόμενος υπέρηχος Τετάρτη...σήμερα ξεκινάκ και ανταγωνιστές @evaki33 καλωσήρθες στην παρέα μας..........

Μπράβο ρε κοριτσι!! Τα πηγαίνεις πολύ καλά!! Να χαρείς εννοείται θα μεγαλώσουν όλα τα αυγουλάκια!! Με το καλό να συνεχίσετε τέλεια!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου καλησπέρα......τα νέα μου έχουν ως εξής.....είμαι στην 4η μέρα της διέγερσης και έχω 3 ωοθυλάκια δεξιά 12 αρια όλα3 αριστερά κοντά στα 8 χιλιοστά περίπου. Δεν ξέρω αν θα μεγαλώσουν και τα άλλα τρία....σημασία βέβαια έχει ότι αυτή τη φορά τα πήγα λίγο καλύτερα και μάλλον το μιξ φαρμάκων με έπιασε επόμενος.....δεν ξέρω τι να κάνω να χαρώ????? επόμενος υπέρηχος Τετάρτη...σήμερα ξεκινάκ και ανταγωνιστές @evaki33 καλωσήρθες στην παρέα μας..........

Παρά πολύ καλά νέα ,έχεις καιρό ακόμη και να δεις που θα μεγαλώσουν και θα πληθύνουν 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

αααα συγγνωμη τότε εγώ το είχα αλλιώς στο μυαλό μου.......μηπως να το σβησω να μην μπερδεψω την κοπέλα και να της απαντήσεις εσυ....

Και εγώ αυτό το πρωτόκολλο έκανα είναι πολύ νωρίς ακόμα θα μεγαλώσουν όλα.και όταν φτάσουν τα μεγάλα μέχρι 20 χιλ θα κανείς το βράδυ την ovitrelle.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Frid είπε:

Καλωσήρθες κορίτσι ,σου ευχομαι να τα καταφέρεις με την πρώτη 😁και εγω πολυκυστικες !

Αααα ναι και πες μου σε τι φάση βρίσκεσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Μπράβο ρε κοριτσι!! Τα πηγαίνεις πολύ καλά!! Να χαρείς εννοείται θα μεγαλώσουν όλα τα αυγουλάκια!! Με το καλό να συνεχίσετε τέλεια!!❤️

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frid είπε:

Παρά πολύ καλά νέα ,έχεις καιρό ακόμη και να δεις που θα μεγαλώσουν και θα πληθύνουν 😁

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katerinaki83 είπε:

Και εγώ αυτό το πρωτόκολλο έκανα είναι πολύ νωρίς ακόμα θα μεγαλώσουν όλα.και όταν φτάσουν τα μεγάλα μέχρι 20 χιλ θα κανείς το βράδυ την ovitrelle.

Τι να πώ κορίτσια μου μακάρι αυτή η διέγερση να μου πάει καλύτερα, βέβαια ήδη έχω 3 μεγάλα, ενώ την προηγούμενη φορά είχα  δύο και με το ζόρι πήραμε ακόμα ένα.....Εμένα την προηγούμενη φορά που έκανα ωοληψία τα δύο ήταν 18 και το άλλο 13 και ήταν ώριμα...τώρα δεν ξέρω σε τι μέγεθος θα τα πάρουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

 

 

Τι να πώ κορίτσια μου μακάρι αυτή η διέγερση να μου πάει καλύτερα, βέβαια ήδη έχω 3 μεγάλα, ενώ την προηγούμενη φορά είχα  δύο και με το ζόρι πήραμε ακόμα ένα.....Εμένα την προηγούμενη φορά που έκανα ωοληψία τα δύο ήταν 18 και το άλλο 13 και ήταν ώριμα...τώρα δεν ξέρω σε τι μέγεθος θα τα πάρουμε..

Εμένα επειδή μεγαλώνουν με μεγάλη διαφορά μου έδωσε 7 μέρες σικλακουρ  πριν την περίοδο και μεγάλωσαν όλα μαζί .το 13 μου φαίνεται κάπως μικρό τα 18 ήταν τέλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katerinaki83 είπε:

Εμένα επειδή μεγαλώνουν με μεγάλη διαφορά μου έδωσε 7 μέρες σικλακουρ  πριν την περίοδο και μεγάλωσαν όλα μαζί .το 13 μου φαίνεται κάπως μικρό τα 18 ήταν τέλεια.

Ναι το 13 ήταν μικρό αλλά έγινε μια τέλεια βλαστοκύστη...άλλο βέβαια που δεν έπιασε εν τέλει.....τι να πω για να δούμε τι θα καταφέρουμε να πάρουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

Ναι το 13 ήταν μικρό αλλά έγινε μια τέλεια βλαστοκύστη...άλλο βέβαια που δεν έπιασε εν τέλει.....τι να πω για να δούμε τι θα καταφέρουμε να πάρουμε....

Έβαλες 2 βλαστοκυστες και πήρες αρνητικό ;τι ποιότητα είχαν ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Έβαλες 2 βλαστοκυστες και πήρες αρνητικό ;τι ποιότητα είχαν ;

εβαλα την πρώτη φορά έμβρυα 2 ημερών και πήρα μηδέν....το ένα το 13 αρι που λέγαμε έγινε βλαστοκύστη 5ΑΑ την έβαλα ψυγείο και πήρα ακόμα ένα ωάριο με φυσικό κύκλο που έγινε βλαστοκύστη 4ΑΑ  τις έβαλα μαζί και πήρα μηδέν.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η troia είπε:

Σε ευχαριστώ. Όντως κοντεύω, και μάλιστα στο ημερολόγιο κύησης του Ιασώ που μπαίνω και διαβάζω κάθε εβδομάδα αναφέρει στα συμπτώματα της 33ης εβδομάδας στην οποία βρίσκομαι για το σύνδρομο του καρπιαίου σωλήνα. Οπότε είναι φυσιολογικό...

Περαστικά ναι είναι απ τα συμπτώματα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

εβαλα την πρώτη φορά έμβρυα 2 ημερών και πήρα μηδέν....το ένα το 13 αρι που λέγαμε έγινε βλαστοκύστη 5ΑΑ την έβαλα ψυγείο και πήρα ακόμα ένα ωάριο με φυσικό κύκλο που έγινε βλαστοκύστη 4ΑΑ και πήρα μηδέν.........

Τι να πω με τέτοια έμβρυα ήταν άριστα .Υστεροσκοπηση εχεις κάνει ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις γύρισα από γυναικολόγος κρεβάτι !!! Αύξηση ορμονών, ενεση γιατί είμαι 0- και κάτι ακόμα μου έδωσε θα τα δω μετα. 

Με είδε χάλια μου λέει γτ είσαι έτσι εμ της λέω με αίμα αμα ξεκινάμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katerinaki83 είπε:

Τι να πω με τέτοια έμβρυα ήταν άριστα .Υστεροσκοπηση εχεις κάνει ;

τα πάντα έχω κάνει ΕΡΑ τεστ, υστεροσκπόπηση με σκράτσινγκ έκανα αυτό τον μήνα, ενδοκρινολογους αιματολόγους, καλλιέργιες κολπικού και τραχηλικού επιχρίσματος...όλα καθαρά....γι αυτό με λούζει κρύος ιδρώτας....αααα μόνο ΑΜΗ έχω χαμηλή 1,67... ο σύζυγος επίσης ελεγμένος  φουλ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

τα πάντα έχω κάνει ΕΡΑ τεστ, υστεροσκπόπηση με σκράτσινγκ έκανα αυτό τον μήνα, ενδοκρινολογους αιματολόγους, καλλιέργιες κολπικού και τραχηλικού επιχρίσματος...όλα καθαρά....γι αυτό με λούζει κρύος ιδρώτας....αααα μόνο ΑΜΗ έχω χαμηλή 1,67... ο σύζυγος επίσης ελεγμένος  φουλ....

Ποσό ενδομήτριο είχες ;και ποια μέρα έκανες εμβρυομεταφορα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μόλις γύρισα από γυναικολόγος κρεβάτι !!! Αύξηση ορμονών, ενεση γιατί είμαι 0- και κάτι ακόμα μου έδωσε θα τα δω μετα. 

Με είδε χάλια μου λέει γτ είσαι έτσι εμ της λέω με αίμα αμα ξεκινάμε... 

κάνε υπομονή καλή μου...κάθησε ξάπλα και θα σταματήσει το αίμα έχε πίστη...όλα καλά θα πάνε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katerinaki83 είπε:

Ποσό ενδομήτριο είχες ;και ποια μέρα έκανες εμβρυομεταφορα ;

ενδομήτριο καταπληκτικό σύμφωνα με τον γιατρό και χωρίς σικλακούρ.....νομίζω κοντά στο 10 την πρώτη φορά έκανα την μεταφορά 14 ημέρα και την επόμενη φορά 12 η μέρα.... εδώ να σου πω ότι έχω μικρό κύκλο 24-26 ημέρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου καλησπέρα......τα νέα μου έχουν ως εξής.....είμαι στην 4η μέρα της διέγερσης και έχω 3 ωοθυλάκια δεξιά 12 αρια όλα3 αριστερά κοντά στα 8 χιλιοστά περίπου. Δεν ξέρω αν θα μεγαλώσουν και τα άλλα τρία....σημασία βέβαια έχει ότι αυτή τη φορά τα πήγα λίγο καλύτερα και μάλλον το μιξ φαρμάκων με έπιασε.....δεν ξέρω τι να κάνω να χαρώ????? επόμενος υπέρηχος Τετάρτη...σήμερα ξεκιναω  και ανταγωνιστές @evaki33 καλωσήρθες στην παρέα μας..........

Παρά πολύ καλα είναι... 6 θυμάσαι τι σε ειπα για την κοπέλα δίπλα μου? 

6 έβγαλε και 6 γονιμοποίηθηκαν! 

Συν ότι μπορεί να μη τα βλέπετε και όλα;-) στέλνω θετική σκέψη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...