Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Γλυκιά μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ ♥️ 

Επιτέλους ήρθε η μέρα ναιιι !! Μετράω τις ώρες !! 

Με το καλό να ανταμώσεις το παιδάκι σου κορίτσι μου κι εσύ !! ♥️♥️🙏🙏

Ηρθα η ωρα;;; Με το καλο κοριτσι μου!!! Σου στελνω φουλ μπεμπεδοσκονη για καλη τυχη!!! 🥰🥰🍀🙏🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η angel35 είπε:

Και να που ποιος θα το πιστευε ήρθε η ώρα να γράψω και γω για την ωοληψία μου!!!!
Πολύ δυνατή εμπειρία κορίτσια!!!!! όλα πολύ πρωτόγνωρα και δυνατα!!! 

το πρωί πήγαινα σαν πρόβατο στην σφαγή αλλά βγήκα και ενιωθα πιο δυνατή από ποτέ! 

ο γιατρός μου φοβερός, όλα τα κορίτσια εκεί πολύ καλά και ευγενικά, δεν έμεινα λεπτό μόνη μου!!!

Το αποτέλεσμα;;; βγαλαμε 13 πολύ καλά αυγουλάκια!!!!

Δεν θα κανουμε εμβρυομεταφορά τώρα, γιατί οι ορμονες και το ενδομήτριο δεν είναι πολύ καλά αυτή την στιγμή!!

Οπότε απο σήμερα το βραδύ θα παίρνω ένα ουτροτζεστάν, για 10 μέρες, μόλις το σταματήσω μου είπε ο γιατρός οτι μετά απο 3-4 μερες θα αδιαθετήσω, και να τον πάρω για να μου πει τι κανουμε απο κει και πέρα!!!

Έχω πονάκια, ειδικά το μεσημέρι που γύρισα και λίγο αιματάκι που τωρα πια εχει σταματήσει και ο πόνος είναι πιο πολύ πλέον κράμπες! 

Και ναι δηλώνω και εγώ ότι είναι απο τους καλύτερους ύπνους που κάνεις!!!!

Μπράβο μανάρι!!! Καλούς διπλασιασμους να έχεις!!!!!τα πήγες καταπληκτικά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

@Vasilique γιατρέ μου για πες 

FSH 7.27

E2 38.5

PRG 0.89

και ξεκινάω με Avercap + meriofert ταυτόχρονα 

Θα βγαλω κανενα αυγό ή θα τα δω με τα κυάλια;;

 

Ξεκινάς σήμερα ενέσεις; Μια χαρά φαίνονται οι τιμές σου, μέσα στα πλαίσια που τις θέλουν ιδανικά οι γιατροί για να ξεκινήσεις. Είσαι 2η μέρα; Ακολουθώ σε λίγες μέρες. Μέχρι την άλλη Παρασκευη θα έχει έρθει η περίοδος. 
@Παρασκευαιδου αναμένουμε με αγωνία. Δεν έχω ιδέα από χοριακες αλλά βλέπω πολλά κορίτσια εδώ έμπειρα σου έχουν ήδη γράψει ότι τα νέα θα είναι ευχάριστα. Περιμένουμε απλώς την επίσημη επιβεβαίωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η angel35 είπε:

Και να που ποιος θα το πιστευε ήρθε η ώρα να γράψω και γω για την ωοληψία μου!!!!
Πολύ δυνατή εμπειρία κορίτσια!!!!! όλα πολύ πρωτόγνωρα και δυνατα!!! 

το πρωί πήγαινα σαν πρόβατο στην σφαγή αλλά βγήκα και ενιωθα πιο δυνατή από ποτέ! 

ο γιατρός μου φοβερός, όλα τα κορίτσια εκεί πολύ καλά και ευγενικά, δεν έμεινα λεπτό μόνη μου!!!

Το αποτέλεσμα;;; βγαλαμε 13 πολύ καλά αυγουλάκια!!!!

Δεν θα κανουμε εμβρυομεταφορά τώρα, γιατί οι ορμονες και το ενδομήτριο δεν είναι πολύ καλά αυτή την στιγμή!!

Οπότε απο σήμερα το βραδύ θα παίρνω ένα ουτροτζεστάν, για 10 μέρες, μόλις το σταματήσω μου είπε ο γιατρός οτι μετά απο 3-4 μερες θα αδιαθετήσω, και να τον πάρω για να μου πει τι κανουμε απο κει και πέρα!!!

Έχω πονάκια, ειδικά το μεσημέρι που γύρισα και λίγο αιματάκι που τωρα πια εχει σταματήσει και ο πόνος είναι πιο πολύ πλέον κράμπες! 

Και ναι δηλώνω και εγώ ότι είναι απο τους καλύτερους ύπνους που κάνεις!!!!

Συγχαρητήρια, πολύ καλά τα νέα σου! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις πολλά ποιοτικά έμβρυα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Εσύ  ξεκινάς με averkap??? Αυτή δεν είναι για καταστολή ωορρηξίας???

 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Ξεκινάς σήμερα ενέσεις; Μια χαρά φαίνονται οι τιμές σου, μέσα στα πλαίσια που τις θέλουν ιδανικά οι γιατροί για να ξεκινήσεις. Είσαι 2η μέρα; Ακολουθώ σε λίγες μέρες. Μέχρι την άλλη Παρασκευη θα έχει έρθει η περίοδος. 
@Παρασκευαιδου

@kk88 Την ίδια ερώτηση έκανα χαχαχα γιατί δεν έχω ξανακάνει αυτό το πρωτόκολλο και θα τις κάνω ταυτόχρονα avercap+meriofert για καλύτερα λέει αποτελέσματα ,δεν φέρνω αντιρρήσεις είμαι καλό κοριτσι 😎 Θα φανεί στο χειροκρότημα..

@Lucia79 σε περιμένουμε έλα και εσυ στην παρέα με το καλό! Ναι 2η μέρα είμαι!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

 

@kk88 Την ίδια ερώτηση έκανα χαχαχα γιατί δεν έχω ξανακάνει αυτό το πρωτόκολλο και θα τις κάνω ταυτόχρονα avercap+meriofert για καλύτερα λέει αποτελέσματα ,δεν φέρνω αντιρρήσεις είμαι καλό κοριτσι 😎 Θα φανεί στο χειροκρότημα..

@Lucia79 σε περιμένουμε έλα και εσυ στην παρέα με το καλό! Ναι 2η μέρα είμαι!

 

Μα το διάβασα και μπερδεύτηκα καλέ!!!! Προφανώς είναι άλλο πρωτόκολλο..... έχε εμπιστοσύνη στο γιατρό σου όπως κάνεις άλλωστε ξέρει αυτός😉😉!!! Υπέρηχο πότε έχεις!!!! Εμείς πάμε τελείως χεράκι χεράκι!!!!τι καλά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια και από μένα μετά από πολύ καιρό που είχα να γράψω!! Πριν λίγο μου ήρθε περίοδος και αύριο το πρωί θα πάρω την γιατρό μου τηλέφωνο να μου δώσει οδηγίες δεν έχω ιδέα τι θα πρέπει να κάνω...πως θα ξεκινήσω! Αιματολογικές κάνουμε από την πρώτη μέρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Γειά σας κορίτσια και από μένα μετά από πολύ καιρό που είχα να γράψω!! Πριν λίγο μου ήρθε περίοδος και αύριο το πρωί θα πάρω την γιατρό μου τηλέφωνο να μου δώσει οδηγίες δεν έχω ιδέα τι θα πρέπει να κάνω...πως θα ξεκινήσω! Αιματολογικές κάνουμε από την πρώτη μέρα;

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Τώρα ξεκινάς την διαδικασία??? Πρώτη φορά??? Αν ξεκινάς την διαδικασία διέγερσης τη δεύτερη ημέρα περιόδου  θα σου ζητήσει να κάνεις αιματολογικές για να μετρήσει την οιστραδιόλη σου για να δει αν είναι καλός ο κύκλος να ξεκινήσεις την διέγερση...αν είναι οκ η τιμή σου θα σου δώσει οδηγίες για την ημέρα και την δοσολογία των ενέσεων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Ευα καλή επιτυχία μας για αύριο !!!!!!!!!!!σου εύχομαι δίδυμο μανούλα .

Καλή μας επιτυχία κοριτσάρα μου ! Με το καλό να τα ανταμώσουμε και να τα υποδεχτούμε στη φωλιτσα τους!! Σου εύχομαι και εγώ δίδυμομανουλα 🥰♥️♥️ περιμενω νέα σου για αύριο μόλις μπορέσεις γράψε !! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Τώρα ξεκινάς την διαδικασία??? Πρώτη φορά??? Αν ξεκινάς την διαδικασία διέγερσης τη δεύτερη ημέρα περιόδου  θα σου ζητήσει να κάνεις αιματολογικές για να μετρήσει την οιστραδιόλη σου για να δει αν είναι καλός ο κύκλος να ξεκινήσεις την διέγερση...αν είναι οκ η τιμή σου θα σου δώσει οδηγίες για την ημέρα και την δοσολογία των ενέσεων...

Ναι πρώτη μου φορά, θα κάνω συλλογή ωαρίων για 3 μήνες, λογικά για μένα 2η μέρα θα είναι Κυριακή εε;🤔😏 και άν είναι έτσι άντε να δω που θα τις κάνω 😒 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JNtina είπε:

Ηρθα η ωρα;;; Με το καλο κοριτσι μου!!! Σου στελνω φουλ μπεμπεδοσκονη για καλη τυχη!!! 🥰🥰🍀🙏🙂

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ♥️🥰🥰 μακάρι να πάνε όλα καλά !! Στείλε στείλε όση μπορείς !!! Σε φιλώ 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

@Vasilique γιατρέ μου για πες 

FSH 7.27

E2 38.5

PRG 0.89

και ξεκινάω με Avercap + meriofert ταυτόχρονα 

Θα βγαλω κανενα αυγό ή θα τα δω με τα κυάλια;;

 

Καλη αρχή κορίτσι μου !!! Πάμε γερά πάμε δυνατά να κάνουμε καλά αυγουλάκια !! Οι τιμές σου μου φαίνονται σούπερ !! Κάτι μου λέει αυτός ο κύκλος θα σου δώσει μπεμπέ ♥️🙏♥️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Και να που ποιος θα το πιστευε ήρθε η ώρα να γράψω και γω για την ωοληψία μου!!!!
Πολύ δυνατή εμπειρία κορίτσια!!!!! όλα πολύ πρωτόγνωρα και δυνατα!!! 

το πρωί πήγαινα σαν πρόβατο στην σφαγή αλλά βγήκα και ενιωθα πιο δυνατή από ποτέ! 

ο γιατρός μου φοβερός, όλα τα κορίτσια εκεί πολύ καλά και ευγενικά, δεν έμεινα λεπτό μόνη μου!!!

Το αποτέλεσμα;;; βγαλαμε 13 πολύ καλά αυγουλάκια!!!!

Δεν θα κανουμε εμβρυομεταφορά τώρα, γιατί οι ορμονες και το ενδομήτριο δεν είναι πολύ καλά αυτή την στιγμή!!

Οπότε απο σήμερα το βραδύ θα παίρνω ένα ουτροτζεστάν, για 10 μέρες, μόλις το σταματήσω μου είπε ο γιατρός οτι μετά απο 3-4 μερες θα αδιαθετήσω, και να τον πάρω για να μου πει τι κανουμε απο κει και πέρα!!!

Έχω πονάκια, ειδικά το μεσημέρι που γύρισα και λίγο αιματάκι που τωρα πια εχει σταματήσει και ο πόνος είναι πιο πολύ πλέον κράμπες! 

Και ναι δηλώνω και εγώ ότι είναι απο τους καλύτερους ύπνους που κάνεις!!!!

Τέλεια νέα κορίτσι μου!!! Τα πήγες φανταστικά!!! Μπράβο μπράβο!! Τώρα ξεκουράσου και σύντομα θα τα ανταμώσεις τα μωράκια σου με το καλό εύχομαι !!! ♥️😘♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η noutelitsa είπε:

Να ρωτησω κατι βρε κορίτσια...απο την εμπειρίας σας δηλαδη είναι καλυτερα να καταξύχθουν 3ημερων αυγουλακια ή 5ημερων βλαστοκύστες... ή να μην καταξυχθουν καθολου??? Εχω μπερδευτει...

Και το ενδομητριο πρεπει να εχει συγκεκριμενη διασταση την ημερα της ΕΤ?

Καλημέρα νουτελιτσα... Έχω ακούσει ότι 5ημερων είναι πιο ώριμα και η εμφύτευση στο σώμα γίνεται κατευθείαν... Τώρα για το ενδομήτριο δεν ξέρω τι διάσταση πρέπει να έχει και λοιπά αλλά το κοιτούν κατά τη διάρκεια της ωοληψιας να δουν εάν είναι ιδανικό ώστε να φέρει καλά αποτελέσματα.

 

στις πριν 15 ώρες, ο/η blueocean είπε:

Γειά σε όλες!

να 'μαι και ΄γώ εδώ στον αγώνα....! 14/9 έγινε η εμβρυομεταφορά μιας κατεψυγμένης βλαστοκύστης 6ής μέρας.....κάθομαι και περιμένω και περιμένω και περιμένω....😀

Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι να δεις μια πολύ πολύ μεγάλη χοριακη!!!!!! 💓💓💓💓💓

στις πριν 13 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Οχι θα έρθει η κοπέλα απ το σπίτι μου , δεν έχει μικροβιολογικα εδω. 😕

Και στον μικρό δεν μου είχαν κάνει. 

Όσο σταμάτησαν τα καφέ είμαι αισιόδοξη άλλωστε σήμερα είναι της Σοφίας αγάπης πίστης και ελπίδας.  

Κοριτσάκι μου δύναμη σήμερα! Καλά αποτελέσματα!!!! Όλα πιστεύω θα είναι καλά..... χαλάρωσε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eva29 ευακι μου........ Με το καλό να τα συναντήσεις κορίτσι μου!!!! Εύχομαι όλα να πάνε πραγματικα υπεροχα!!! Έρχονται δύσκολες μέρες αγωνίας αλλά εδώ είμαστε εμείς να εμψυχωνουμε!!!!! Έχεις δείξει πολλή υπομονή τόσο καιρό που περιμένεις την εμβρυομεταφορα σου....άλλο λίγο έμεινε μωρέ!!!!  💗💓💗💓💗💓💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Ναι πρώτη μου φορά, θα κάνω συλλογή ωαρίων για 3 μήνες, λογικά για μένα 2η μέρα θα είναι Κυριακή εε;🤔😏 και άν είναι έτσι άντε να δω που θα τις κάνω 😒 

Συλλογή ωαρίων για 3 μήνες??? Άρα πας με φυσικούς κύκλους η φυσικούς τροποποιημένους με ελάχιστα φάρμακα????αν σου ήρθε αργά χθες το βράδυ η δεύτερη μέρα ναι είναι η Κυριακή βέβαια ισως σου πει να μετρήσεις και σήμερα και ξανά την Κυριακή για σίγουρα για να μην χαθεί ο κύκλος!! Μην αγχώνεσαι με τις ενέσεις καλή μου είναι πολύ εύκολες και δεν πονάνε!!!! Θα στρεσαριστεις μέχρι να κάνεις την πρώτη και μετά θα είσαι κομπλέ!!!! Εγώ που κάνω μιξ φαρμάκων κάνω δύο διαφορετικές κάθε βράδυ και σε λίγο θα κάνω 3 μαζί με τους ανταγωνιστές... βέβαια μου τις κάνει ο άντρας μου να μην λέω ψέματα γιατί έτσι νιώθω εγώ καλύτερα και δεν πιέζομαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η noutelitsa είπε:

Να ρωτησω κατι βρε κορίτσια...απο την εμπειρίας σας δηλαδη είναι καλυτερα να καταξύχθουν 3ημερων αυγουλακια ή 5ημερων βλαστοκύστες... ή να μην καταξυχθουν καθολου??? Εχω μπερδευτει...

Και το ενδομητριο πρεπει να εχει συγκεκριμενη διασταση την ημερα της ΕΤ?

Κορίτσι μου καλημέρα!!!! Εγώ κατάψυξη έχω βάλει 5 ημερών μόνο.... πιστεύω θα ήταν πιο ασφαλές το 5 ημερών γιατί αν τα βαλεις  3 ημερών όταν τα αποψυξεις θα τα μεταφέρεις την ίδια ημέρα η θα τα αφήσεις να γίνουν βλαστοκυστες....αν τα αφήσεις να γίνουν βλαστοκυστες γιατί να μην το κάνεις εξ αρχής και να μεταθέσεις το άγχος και το στρες σε δεύτερο χρόνο για το αν τελικά θα καταφέρουν να γίνουν βλαστοκυστες....αν βέβαια τα ξεπαγωσεις και τα μεταφέρεις 3 ημερών τότε αλλάζει το πράγμα... λογικά ο γιατρός σου θα έχει λόγο να στα μεταφέρει 3 ημερών...

Το ενδομήτριο την ημέρα την ετ πρέπει να είναι σίγουρα πάνω από 8,5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Διόνη Σ' ευχαριστώ πολύ και εγώ ελπίζω το ίδιο! Είναι η τελευταία μου βλαστοκύστη και ελπίζω να 'ναι και η πιο τυχερή. Απλά οι μέρες δεν περνάνε ευκολά και το μυαλό παίζει παιχνίδια γιατί πάντα σε μια γωνιά του βρίσκεται η απογοήτευση απο τις προηγούμενες φορές....😐 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η blueocean είπε:

@Διόνη Σ' ευχαριστώ πολύ και εγώ ελπίζω το ίδιο! Είναι η τελευταία μου βλαστοκύστη και ελπίζω να 'ναι και η πιο τυχερή. Απλά οι μέρες δεν περνάνε ευκολά και το μυαλό παίζει παιχνίδια γιατί πάντα σε μια γωνιά του βρίσκεται η απογοήτευση απο τις προηγούμενες φορές....😐 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα και για εμένα πάντα αυτές οι μέρες ήταν οι πιο δύσκολες... εντωμεταξύ αν έχεις απογοητευτεί κι άλλες φορές γίνονται ακόμα πιο δυσβάσταχτες.... μέχρι που θα προτιμούσα να βαράω και δύο μήνες ενέσεις αρκεί την ημέρα που θα τελείωνα να ήξερα την ίδια στιγμή το αποτέλεσμα αλλά δυστυχώς δεν γίνεται.....

Προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά....έχε στο μυαλό σου ότι θα γίνει δεν υπάρχει περίπτωση...... υπομονή........ δεν έχεις πολύ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Και να που ποιος θα το πιστευε ήρθε η ώρα να γράψω και γω για την ωοληψία μου!!!!
Πολύ δυνατή εμπειρία κορίτσια!!!!! όλα πολύ πρωτόγνωρα και δυνατα!!! 

το πρωί πήγαινα σαν πρόβατο στην σφαγή αλλά βγήκα και ενιωθα πιο δυνατή από ποτέ! 

ο γιατρός μου φοβερός, όλα τα κορίτσια εκεί πολύ καλά και ευγενικά, δεν έμεινα λεπτό μόνη μου!!!

Το αποτέλεσμα;;; βγαλαμε 13 πολύ καλά αυγουλάκια!!!!

Δεν θα κανουμε εμβρυομεταφορά τώρα, γιατί οι ορμονες και το ενδομήτριο δεν είναι πολύ καλά αυτή την στιγμή!!

Οπότε απο σήμερα το βραδύ θα παίρνω ένα ουτροτζεστάν, για 10 μέρες, μόλις το σταματήσω μου είπε ο γιατρός οτι μετά απο 3-4 μερες θα αδιαθετήσω, και να τον πάρω για να μου πει τι κανουμε απο κει και πέρα!!!

Έχω πονάκια, ειδικά το μεσημέρι που γύρισα και λίγο αιματάκι που τωρα πια εχει σταματήσει και ο πόνος είναι πιο πολύ πλέον κράμπες! 

Και ναι δηλώνω και εγώ ότι είναι απο τους καλύτερους ύπνους που κάνεις!!!!

Αχχαχαχαχ γέλασα στο τέλος  χαχαχα αυτούς καλύτερους ύπνους..  είδες κοριτσάκι μου 13 τελικά.. :-) πολύ καλύτερα να πας μετά γτ εγω από ωοληψια μέχρι και σήμερα έχω πονους. 

Τα μωράκια σου θα σε περιμένουν να τα υποδεχτείς με το καλύτερο ενδομήτριο.  :-) 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά η κοπέλα είναι θεά... με πήρε τηλ!!!! 

Γτ με είδε να κλαιωω βασικα να τρέμω και μου είπε θα σε πάρω  να σου πω αποτελέσματα :-) 127.2🥰🥰🥰🥰🥰

Η χοριακη μου  !!!! 

Θα τρελαθωωω πάω να πάρω δωράκι στην κοπέλα γιατί πήγε έκανε την εξέταση έξτρα για εμενα χωρίς να δουλεύει ... την αγάπησα... 

Δευτέρα πάω για την τρίτη αλλά μου είπε ούτε καν χρειάζεται  :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τελικά η κοπέλα είναι θεά... με πήρε τηλ!!!! 

Γτ με είδε να κλαιωω βασικα να τρέμω και μου είπε θα σε πάρω  να σου πω αποτελέσματα :-) 127.2🥰🥰🥰🥰🥰

Η χοριακη μου  !!!! 

Θα τρελαθωωω πάω να πάρω δωράκι στην κοπέλα γιατί πήγε έκανε την εξέταση έξτρα για εμενα χωρίς να δουλεύει ... την αγάπησα... 

Δευτέρα πάω για την τρίτη αλλά μου είπε ούτε καν χρειάζεται  :-)

Εεεεεεεελα ΤΡΕΛΑΝΕ μας κι εμας τελειως!!!! Μπραβο κοριτσι μου καλο!!! Συγχαρητήρια εγκυουλα μας!!! Καλη συνεχεια απο δω και πέρα και οοοοοολα να πανε Τελεια!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...