Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ! Οκ τέλεια σε ευχαριστώ πολύ ! Αυτό θα κάνω λοιπόν κι εγώ να έχω το κεφάλι μου ήσυχο !! ♥️♥️♥️

ναι μωρεεεεε εχετε να φατε brunchhhhhh ...πολλααααααα!!!!! 💓
καλα εννοειται να κινεισαι στο χωρο σου μην οριζοντιωθεις στο κρεβατι και νιωθεις και εσυ αβολα αλλα καλυτερα να συμπεριφερεσαι σαν εγκυουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η rouseva είπε:

Καλησπέρα παρεάκι!Χθες είχα το πρώτο ραντεβού με τον γιατρό.Μειναμε πολύ ευχαριστημένοι κ μας έλυσε όλες τις απορίες.Ενω όμως πήγα πολύ χαρούμενη κ κουλ αγχώθηκα απότομα.Φυγαμε με ένα καρο εξετασεις που μου φαίνονται βουνό κ αγχώνομαι κ για τα αποτελέσματα.Ετυχε να ήμουν στην 2η μέρα περιόδου κ ήθελε να δει τις ωοθήκες.Μου είπε ότι δεν είναι τελειες αλλά όχι κ κακές.Η ΑΜΗ μου είναι 6,1.

Πως διαχειρίστηκατε το αρχικό σας άγχος?Το συζητήσατε με συγγενείς κ φίλους?

καλη αρχη κοριτσι μου...το αγχος τωρα ειναι πολυ υποκειμενικο και πολυ αναποφευκτο....
παρολα αυτα δεν βοηθαει ειδικα τωρα στην αρχη με τις εξετασεις...γιατι εχεις να βιωσεις αγχος μετααα ...παααααρα πολυ!!! οποτε περασε λιγο πιο ηρεμα αυτο το σταδιο!!

 

η ΑΜΗ σου μου φαινεται παρα πολυ καλη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

ναι μωρεεεεε εχετε να φατε brunchhhhhh ...πολλααααααα!!!!! 💓
καλα εννοειται να κινεισαι στο χωρο σου μην οριζοντιωθεις στο κρεβατι και νιωθεις και εσυ αβολα αλλα καλυτερα να συμπεριφερεσαι σαν εγκυουλα!!

Πιο πολύ για το θέμα της ψυχολογίας το σκεφτήκαμε να πάμε... Για να μη το σκεφτόμαστε και να είμαστε χαλαροί αλλά καλύτερα να είμαι σπίτι και καναπέ πρωινό εκεί και φιλαράκια στη τηλεόραση μια χαρά !! ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Καλή αρχή κοριτσάκι μου ! Να είναι τυχερή αυτή η φορά και να σου δώσει το μωράκι σας !! ♥️🙏 

Αύριο ξεκινάς ?? 

Ευχαριστώ αγάπη....κοίτα ήρθε χθες το απογευμα......μου είπε να μετρήσω σήμερα οιστραδιόλη και θα μου πει αν θα ξεκινήσω σήμερα η αύριο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έκανα 😁 σήμερα το πρωί και είναι αχνό θετικό🤫🤫🤫🤫 δεν είπα κάτι γτ το απόγευμα στο σκούπισμα είχα καφέ  🤐🤐🤐 και μου έκοψε τα φτερά απ το κέντρο μου είπαν συνεχίζω κανονικά τα φάρμακα με περιμένουν την Δευτέρα  🤐 λιγακι απόρησα γτ είμαι με 12 ημέρες μετά την ετ τι είναι αυτό το καφέ τώρα ελάχιστο αλλά ήταν 😕 🤔

Μπράβο κοπέλα μου!!! 😄 Και με μια σούπερ χοριακή σύντομα! 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Έλα τρέλανε μας!!!!!!!!! Φτιάξε μας την μέρα 🎉🎉🎉🎉🎉🎉!!!!! Μπράβο κορίτσι μου!!!!! Είσαι σίγουρα εγκυουλα καλέ μην αναρωτιέσαι!!!! Την σκυτάλη που λέγαμε μην ξεχάσεις έτσι αναμένουμε όλες οι υπόλοιπες!!!!!εμένα μου ήρθε κανονικά η ακατανομαστη και άρα ξεκινάω κορίτσια!!!!!!!

Καλή αρχή κορίτσι!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έκανα 😁 σήμερα το πρωί και είναι αχνό θετικό🤫🤫🤫🤫 δεν είπα κάτι γτ το απόγευμα στο σκούπισμα είχα καφέ  🤐🤐🤐 και μου έκοψε τα φτερά απ το κέντρο μου είπαν συνεχίζω κανονικά τα φάρμακα με περιμένουν την Δευτέρα  🤐 λιγακι απόρησα γτ είμαι με 12 ημέρες μετά την ετ τι είναι αυτό το καφέ τώρα ελάχιστο αλλά ήταν 😕 🤔

Συγχαρητήρια!!! Όλα καλά θα πάνε! Το καφέ όντως παίζει να είναι από την εμφύτευση, μου είχε τύχει και εμένα μια μερα πριν την αναμενόμενη περίοδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η rouseva είπε:

 Καλησπέρα κορίτσι μου!Ωοληψια είδα στις 17?Που γιορτάζει η Σοφία,η Πίστη η Αγάπη κ η Ελπίδα?Γουρλιδικο μου φαίνεται ♥️

Εγω που ρωτήσα τον γιατρό εχθές αν κάνουμε εμβρυόμεταφορα στον επόμενο κύκλο,γιατί διάβασα αυτό που διάβασες,μου είπε ότι αυτό πρότεινεται σε γυναίκες κυριως,με πολυκυστικες.Δεν ρώτησα περισσότερα γιατί αργω ακόμα εγω😌Η κάθεμια μας όμως είναι διαφορετική,οπότε ο γιατρός μας επιλέγει το καλύτερο για εμάς.

Εύχομαι πολλά αυγουλάκια,με υγιή εμβρυακια κ σύντομα να μεγαλώνουν στην κοιλίτσα σου♥️

ναι αυριο!!!!!!!!!!! ολα μου εχουν κατσει σε σημαντικες ημερομηνιες!!!!! 
πολυκυστικες εγώ δεν εχω αλλα αν τα εχω πιασει και σωστά όλα οφειλεται επειδή εχω prg 1.90 Κάτι! 

 

στις πριν 10 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έκανα 😁 σήμερα το πρωί και είναι αχνό θετικό🤫🤫🤫🤫 δεν είπα κάτι γτ το απόγευμα στο σκούπισμα είχα καφέ  🤐🤐🤐 και μου έκοψε τα φτερά απ το κέντρο μου είπαν συνεχίζω κανονικά τα φάρμακα με περιμένουν την Δευτέρα  🤐 λιγακι απόρησα γτ είμαι με 12 ημέρες μετά την ετ τι είναι αυτό το καφέ τώρα ελάχιστο αλλά ήταν 😕 🤔

μαρηηηηηηηηη κατσε καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! δεν τσιριζω ακομα!!!!!! συγκρατουμαι να μην παω βραχνιασμενη αυριο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έκανα 😁 σήμερα το πρωί και είναι αχνό θετικό🤫🤫🤫🤫 δεν είπα κάτι γτ το απόγευμα στο σκούπισμα είχα καφέ  🤐🤐🤐 και μου έκοψε τα φτερά απ το κέντρο μου είπαν συνεχίζω κανονικά τα φάρμακα με περιμένουν την Δευτέρα  🤐 λιγακι απόρησα γτ είμαι με 12 ημέρες μετά την ετ τι είναι αυτό το καφέ τώρα ελάχιστο αλλά ήταν 😕 🤔

Συγχαρητήριαααααα!! Κ εγώ είχα καφέ πριν τη χοριακη!! Κ η χοριακη μου ήταν τετραψηφια!! Στο εύχομαι κ εσένα μέσα από την καρδιά μου!! Μόνο αν δεις περίοδο με ροή κόκκινο αίμα δλδ είναι ανησυχητικό, έτσι μου είχε πει ο γιατρός μου!! Εγώ είχα καφέ για ένα βράδυ κ λίγο την επόμενη μέρα κ μετά τπτ.. Οπότε να χαρείς το θετικό τεστακι σου κ να προσέχεις!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έκανα 😁 σήμερα το πρωί και είναι αχνό θετικό🤫🤫🤫🤫 δεν είπα κάτι γτ το απόγευμα στο σκούπισμα είχα καφέ  🤐🤐🤐 και μου έκοψε τα φτερά απ το κέντρο μου είπαν συνεχίζω κανονικά τα φάρμακα με περιμένουν την Δευτέρα  🤐 λιγακι απόρησα γτ είμαι με 12 ημέρες μετά την ετ τι είναι αυτό το καφέ τώρα ελάχιστο αλλά ήταν 😕 🤔

Έλα ρεεεε!! Μπράβο ρε κορίτσι.. είχα μέρες να μπω και βλέπω καλά νεακια!! Για τα καφέ καταλαβαίνω που αγχωθηκες και εγώ είχα φοβηθεί αλλά τελικά είναι καλό.. με το καλό μια τέλεια χοριακη!! Περιμένουμε..❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έκανα 😁 σήμερα το πρωί και είναι αχνό θετικό🤫🤫🤫🤫 δεν είπα κάτι γτ το απόγευμα στο σκούπισμα είχα καφέ  🤐🤐🤐 και μου έκοψε τα φτερά απ το κέντρο μου είπαν συνεχίζω κανονικά τα φάρμακα με περιμένουν την Δευτέρα  🤐 λιγακι απόρησα γτ είμαι με 12 ημέρες μετά την ετ τι είναι αυτό το καφέ τώρα ελάχιστο αλλά ήταν 😕 🤔

Κορίτσι να σου πω κάτι; Τα καταφέρατε! Είσαι έγκυος! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια κ γω που έκανα ετ 6 μήνες μετά την ωοληψια (μας έφαγε ο covid κανονικά είχα 2 μήνες διαλλειμα ) έκανα οβιτρελ πριν την ετ. Αν θυμάμαι καλά 1 μέρα πριν ή 2. Επίσης δεν τίθεται θέμα για ψευδή χοριακη (όχι τεστ, χοριακη) γιατί η εξέταση είναι β χοριακη ενώ η οβιτρελ κάτι άλλο, Α νομίζω κάτι τέτοιο... Είχα κάνει χοριακη 9 μέρες μετά την ετ μιας βλαστοκυστης (που τώρα είναι 7 μηνών κ κοιμάται δίπλα μου❤️ αφού με ξυονησε καλά καλα πρώτα 😁

Με το καλό σε όλες! 

OVITRELLE

Μοιραστείτε
  •  
  •  

Φάρμακο

Σύντομη περιγραφή

Το OVITRELLE είναι ένα φαρμακευτικό προϊόν που περιέχει χοριακή γοναδοτροπίνη άλφα η οποία είναι όμοια με τη χοριακή γοναδοτροπίνη που βρίσκεται φυσιολογικά στον άνθρωπο, αλλά παρασκευάζεται σε εργαστήρια με ειδικές τεχνικές ανασυνδυασμένου DNA. Ανήκει σε μια ομάδα ορμονών που λέγονται γοναδοτροπίνες, οι οποίες συμμετέχουν στην φυσιολογική ρύθμιση της αναπαραγωγής.

 
 
Είναι η ορμόνη που ανιχνεύεται στην χοριακή…
Αν θυμάμαι καλά έτσι είχε ξεγελαστεί κ η αγαπητή @Nefeliap κάνοντας ovitrelle κ παίρνοντας μετά ψευδώς θετική χοριακή. Σωστά θυμάμαι @Nefeliap;
 
 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Massa είπε:

Καλή αρχή κορίτσι!!! ❤️

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

@kk88 καλη αρχη κοριτσακι μου μεσα απο την καρδια μου ειλικρινα σου ευχομαι καθε καλο !!! αληθειααααα!!!!!!!! 💓

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου !!!! Αναμένω αποτελέσματα να δω αν θα ξεκινήσω διέγερση!!!! Ελπίζω αυτή την φορά να τα καταφέρω Παναγία μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

@kaounmar


Μα σας λέω κάτι που έχω κάνει αλλιώς δε θα το έλεγα με τόση σιγουριά. Έχω κάνει μεταφορά σε επόμενο κύκλο χωρίς να πάρουμε το ωάριο του μήνα αλλά ο γιατρός ήθελε να κάνω ovitrelle. Επομένως δεν είναι απαραίτητο να θέλει ο γιατρός να σου πάρει ωάριο. Είναι απλά η προσέγγιση του κάθε γιατρού. Αλλος θέλει ovitrelle, άλλος δε θέλει. 

Ναι κορίτσι εγώ γράφω τι μου είπε ο γιατρός μου εννοείται δεν σε αμφισβητώ! Αλοίμονο ο κάθε γιατρός κάνει ό,τι θεωρεί καλύτερο!!! Ας τα καταφέρουμε με όποια ένεση στο τέλος, το όνομα αλλάζει ή το πρωτόκολλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα είμαι 3η μέρα από την ωοληψια μέ πήραν τηλ από το εμβρυολογικο μου είπαν πως τα εμβρυακια προχωράνε εκτός από ένα που είναι μέτριας ποιότητας.Το θέμα μου είναι πως μου είπαν πως κάποια είναι 9 κυττάρων και τα αλλά 10.ενώ βλέπω πως συνήθως 3ης μέρας είναι 8 κυττάρων .Αυτό λέτε να δείχνει πως έχουν κάποιο πρόβλημα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katerinaki83 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα είμαι 3η μέρα από την ωοληψια μέ πήραν τηλ από το εμβρυολογικο μου είπαν πως τα εμβρυακια προχωράνε εκτός από ένα που είναι μέτριας ποιότητας.Το θέμα μου είναι πως μου είπαν πως κάποια είναι 9 κυττάρων και τα αλλά 10.ενώ βλέπω πως συνήθως 3ης μέρας είναι 8 κυττάρων .Αυτό λέτε να δείχνει πως έχουν κάποιο πρόβλημα ;

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Μπράβο για τα εμβρυακια σου!!!! Οι εμβρυολογοι θέλουν ως ανώτατο όριο τα 8 κύτταρα για να έχουν κλίμακα βαθμολόγησης....εσύ λοιπόν σε αυτά που έχουν 10 κύτταρα είσαι πάνω από τέλεια έχουν προσχωρήσει πιο γρήγορα οπότε εγώ το βλέπω σούπερ και αυτά που έχουν 9 το ίδιο... δεν έχεις λόγο να αγχώνεσαι μόνο να χαίρεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Μπράβο για τα εμβρυακια σου!!!! Οι εμβρυολογοι θέλουν ως ανώτατο όριο τα 8 κύτταρα για να έχουν κλίμακα βαθμολόγησης....εσύ λοιπόν σε αυτά που έχουν 10 κύτταρα είσαι πάνω από τέλεια έχουν προσχωρήσει πιο γρήγορα οπότε εγώ το βλέπω σούπερ και αυτά που έχουν 9 το ίδιο... δεν έχεις λόγο να αγχώνεσαι μόνο να χαίρεσαι!!!

Μακάρι να προχωρήσουν και να έχω δυο βλαστοκυστες έστω το Σάββατο .Μου είπαν βέβαια αν σκέφτομαι και το ενδεχόμενο να βάλω 3 βλαστοκυστες αλλά δεν έχω ακούσει από άλλη κοπέλα να έχει βάλει τόσες πολλές .Νομίζω πως είναι επικίνδυνο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μακάρι να προχωρήσουν και να έχω δυο βλαστοκυστες έστω το Σάββατο .Μου είπαν βέβαια αν σκέφτομαι και το ενδεχόμενο να βάλω 3 βλαστοκυστες αλλά δεν έχω ακούσει από άλλη κοπέλα να έχει βάλει τόσες πολλές .Νομίζω πως είναι επικίνδυνο .

Πόσο χρονών είσαι??? Υπάρχει νομοθεσία από ποια ηλικία και επάνω μπορείς να βάλεις 3 η 4....η @Vasilique έχει βάλει παραπάνω αν θυμάμαι καλά για να σε βοηθήσει καλύτερα.....θα έχεις δύο μην αγχώνεσαι θα το δεις όλα καλά θα πάνε!!!✌️✌️✌️✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μακάρι να προχωρήσουν και να έχω δυο βλαστοκυστες έστω το Σάββατο .Μου είπαν βέβαια αν σκέφτομαι και το ενδεχόμενο να βάλω 3 βλαστοκυστες αλλά δεν έχω ακούσει από άλλη κοπέλα να έχει βάλει τόσες πολλές .Νομίζω πως είναι επικίνδυνο .

Και εγώ συμφωνώ με την @kk88 νομίζω υπάρχει νομοθεσία οτι μέχρι τα 40 μεταφέρονται μέχρι 2 έμβρυα και από τα 40 και άνω περισσότερα.

@kk88 καλή επιτυχία στην νέα προσπάθεια. Όλα με το καλό 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έκανα 😁 σήμερα το πρωί και είναι αχνό θετικό🤫🤫🤫🤫 δεν είπα κάτι γτ το απόγευμα στο σκούπισμα είχα καφέ  🤐🤐🤐 και μου έκοψε τα φτερά απ το κέντρο μου είπαν συνεχίζω κανονικά τα φάρμακα με περιμένουν την Δευτέρα  🤐 λιγακι απόρησα γτ είμαι με 12 ημέρες μετά την ετ τι είναι αυτό το καφέ τώρα ελάχιστο αλλά ήταν 😕 🤔

@Παρασκευαιδου Συγχαρήτηριααααα. Τρέξε για χοριακή να μας ξεσηκώσεις ακόμα περισσότερο.

Με το καλό🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Και εγώ συμφωνώ με την @kk88 νομίζω υπάρχει νομοθεσία οτι μέχρι τα 40 μεταφέρονται μέχρι 2 έμβρυα και από τα 40 και άνω περισσότερα.

@kk88 καλή επιτυχία στην νέα προσπάθεια. Όλα με το καλό 🥰

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!! Εσύ πότε με το καλό Σεπτέμβρη δεν θα ξεκινουσες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!! Εσύ πότε με το καλό Σεπτέμβρη δεν θα ξεκινουσες????

Αύριο πάω για FHS, E2 ,PRG και αναμένω οδηγίες προς ναυτιλωμένους.🤞

Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki83 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα είμαι 3η μέρα από την ωοληψια μέ πήραν τηλ από το εμβρυολογικο μου είπαν πως τα εμβρυακια προχωράνε εκτός από ένα που είναι μέτριας ποιότητας.Το θέμα μου είναι πως μου είπαν πως κάποια είναι 9 κυττάρων και τα αλλά 10.ενώ βλέπω πως συνήθως 3ης μέρας είναι 8 κυττάρων .Αυτό λέτε να δείχνει πως έχουν κάποιο πρόβλημα ;

Να προχωρήσουν τα εμβρυακια σου για να πας να τα παρεις το Σάββατο!! Με το καλο κοριτσι μου!!! 👍🏻❤️🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μακάρι να προχωρήσουν και να έχω δυο βλαστοκυστες έστω το Σάββατο .Μου είπαν βέβαια αν σκέφτομαι και το ενδεχόμενο να βάλω 3 βλαστοκυστες αλλά δεν έχω ακούσει από άλλη κοπέλα να έχει βάλει τόσες πολλές .Νομίζω πως είναι επικίνδυνο .

Κορίτσι μου με το καλό να τα ανταμώσεις !! Όλα καλά θα πάνε ! Εξαρτάται από την ηλικία σου το πόσα μπορείτε να βάλετε... πόσο είσαι ?? 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Αύριο πάω για FHS, E2 ,PRG και αναμένω οδηγίες προς ναυτιλωμένους.🤞

Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας🥰

Με το καλό να ξεκινήσεις κορίτσι μου 😍💜💜💜 πες μας πως πήγαν οι εξετάσεις όταν θα μάθεις !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...