Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου ! Τέλεια νέα ! Με το καλό να γίνει η εμβρυμεταφορα! Μαζί θα είμαστε ♥️🥰🥰 ανυπομονώ πολύ και μετράω τις ημέρες !! Αύριο θα πάω στην εκκλησία να ανάψω ένα κερακι και για τις δύο μας ! 

Πωπω πρέπει να είναι απίστευτο το συναίσθημα να το βλέπεις να κουνιέται!! Όντως ζωηρουλικο θα σας βγει χαχχαχα ... Με το καλό η αυχενική κορίτσι μου, πες μας πως πήγε !! 😘😘😘

Άντε σε περιμένουμε να σου δώσουμε σκυταλη !!! 😘😘😘

♥️♥️♥️ Μακάρι κορίτσι μου !! 

Αχ γλυκιά μου μακάρι να γίνει όντως το θαύμα και να μάθουμε ευχάριστα νέα και οι δύο μας !!! Ανυπομονώ και σε σκέφτομαι να ξέρεις... Υπομονή λίγο ακόμα... Έχεις κανένα σύμπτωμα? Πως νιώθεις ? 

Τέλεια κορίτσι μου με το καλό η αυχενική! Υπομονή 😘♥️ και εμένα κορίτσια δεν με ενδιαφέρει τίποτα έχω παρατήσει τα μαλλιά έχει ξεθωριάσει το χρώμα αφήστε τα ούτε νύχι τίποτα!! Δεν θέλω να πολυκυκλοφορω κι όλας μην τυχόν κολλήσω κορονοιο παρόλο που έχω κάνει το εμβόλιο!! Τόσο δρόμο έκανα να φτάσω εδώ δεν θέλω να πάει κι άλλο πίσω η εμβρυομεταφορα.!! 

Να πω πως δε σε καταλαβαίνω ψέματα θα είναι.. Κ εγώ τα ίδια ακριβώς έκανα πριν την εμβρυομεταφορα, δεν πήγαινα πουθενά κ δεν έβλεπα άνθρωπο, κ ακόμα το συνεχίζω κ ας έχω κάνει εμβόλιο.. 15 μέρες πριν όμως τα είχα φτιάξει όλα για να έχω τώρα περιθώριο καταλαβαίνεις 😂😂Κ μου ήρθε χθες μνμ να πάω να κάνω κ 3η δόση, κ ας τελείωσα με τη 2η 20 Ιουνίου, ήρθε σε καμία σας;; ή απλώς επειδή έχω κλειστεί στο σπίτι με λυπούνται κ μου έδωσαν προτεραιότητα μήπως κ βγω λιγάκι;;; 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου.Τελεια τα πήγαν 🥰

Δυστυχώς τα δικά μου , απ τα 7 τα 4 δεν ήταν ώριμα. Κ απ τα 3 γονιμοποιηθηκαν τα 2 και το 3ο το περιμένουν μήπως προχωρήσει κ αυτό. Εύχομαι ένα απ αυτά να γίνει βλαστοκύστη. Έχω άλλη μια στην κατάψυξη. 

Που λες άκου εγώ τι πάθαινα ξεκίναγα ορμόνες τα δυο ωάρια έφταναν κατευθείαν πάνω από 20χιλ και τα αλλά έμεναν πίσω όποτε τα δυο τα μεγάλα τα έχανα αφού στον τελευταίο υπέρηχο είχαν φτάσει 24χιλ.το είπα στον γιατρό τον καινουργιο και μου έκανε καταστολή ωοθηκών.πριν την περίοδο για 7 μέρες πήρα σικλακουρ και έτσι μεγάλωσαν όλα το ίδιο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου ! Τέλεια νέα ! Με το καλό να γίνει η εμβρυμεταφορα! Μαζί θα είμαστε ♥️🥰🥰 ανυπομονώ πολύ και μετράω τις ημέρες !! Αύριο θα πάω στην εκκλησία να ανάψω ένα κερακι και για τις δύο μας ! 

Πωπω πρέπει να είναι απίστευτο το συναίσθημα να το βλέπεις να κουνιέται!! Όντως ζωηρουλικο θα σας βγει χαχχαχα ... Με το καλό η αυχενική κορίτσι μου, πες μας πως πήγε !! 😘😘😘

Άντε σε περιμένουμε να σου δώσουμε σκυταλη !!! 😘😘😘

♥️♥️♥️ Μακάρι κορίτσι μου !! 

Αχ γλυκιά μου μακάρι να γίνει όντως το θαύμα και να μάθουμε ευχάριστα νέα και οι δύο μας !!! Ανυπομονώ και σε σκέφτομαι να ξέρεις... Υπομονή λίγο ακόμα... Έχεις κανένα σύμπτωμα? Πως νιώθεις ? 

Τέλεια κορίτσι μου με το καλό η αυχενική! Υπομονή 😘♥️ και εμένα κορίτσια δεν με ενδιαφέρει τίποτα έχω παρατήσει τα μαλλιά έχει ξεθωριάσει το χρώμα αφήστε τα ούτε νύχι τίποτα!! Δεν θέλω να πολυκυκλοφορω κι όλας μην τυχόν κολλήσω κορονοιο παρόλο που έχω κάνει το εμβόλιο!! Τόσο δρόμο έκανα να φτάσω εδώ δεν θέλω να πάει κι άλλο πίσω η εμβρυομεταφορα.!! 

Μαλλί και νύχια άβαφα; Και πού είστε ακόμη! 😜🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

Μαλλί και νύχια άβαφα; Και πού είστε ακόμη! 😜🤪

Μακάρι να πάρουμε παράδειγμα από εσένα και να έχουμε και εμείς δίδυμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/9/2021 at 12:26 ΜΜ, ο/η Avocando είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Εμείς κάναμε προχθές τη β επιπεδου και όλα καλά!! Είναι απίστευτη εξέταση, όταν γεννιομασταν εμείς δεν ήξερα ούτε φύλο, τώρα βλέπουμε ακόμα κ σκελετό, εγκέφαλο, όργανα..βέβαια μέχρι να πει ο γιατρός όλα καλα δεν ανέπνεα 😅.

@Vasilique ανεβήκατε το πρώτο μεγάλο σκαλοπάτι, όλα θα είναι καλά αλλά σε καταλαβαίνω για την αμνιο.. Εγώ έκανα τον μην παρεμβατικό έλεγχο (αιματολογική) παρόλο που είχα πολύ καλές τιμές έτσι για μια έξτρα ασφάλεια.

Την πιο μεγάλη ηρεμία τη νιώθουμε όταν αρχίσουν να κλωτσάνε, πρωί μεσημέρι βράδυ μετά τα γεύματα ξαπλώνω κ το ακούω να κάνει τουκ τουκ.. Λέω θεέ μου αντε να περάσουν οι μήνες να το πάρω αγκαλίτσα, ο Ιανουάριος μου φαντάζει ακόμα τοσο μακρυνός. 

Μπράβο σου κοριτσάρα! Κράτα γερά κ όλα θα πάνε τέλεια! Ο Άγιος Βασίλης θα σου φέρει το καλύτερο δώρο φέτος! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μακάρι να πάρουμε παράδειγμα από εσένα και να έχουμε και εμείς δίδυμα 

Στο εύχομαι με όλη μου την καρδιά! 💚 Πού μένεις να βγω μπαλκόνι να φυσήξω μπεμπεδόσκονη! 😉🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Που λες άκου εγώ τι πάθαινα ξεκίναγα ορμόνες τα δυο ωάρια έφταναν κατευθείαν πάνω από 20χιλ και τα αλλά έμεναν πίσω όποτε τα δυο τα μεγάλα τα έχανα αφού στον τελευταίο υπέρηχο είχαν φτάσει 24χιλ.το είπα στον γιατρό τον καινουργιο και μου έκανε καταστολή ωοθηκών.πριν την περίοδο για 7 μέρες πήρα σικλακουρ και έτσι μεγάλωσαν όλα το ίδιο .

Ε ναι. Πρέπει να υπάρχουν εναλλακτικές. Δε γίνεται συνεχεια να συμβαίνει το ιδιο. Για το κεντρο σου εστειλα μνμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Ένα και καλό θέλουμε λέμε! 😉🤞🏻

Ναι ναι συμφωνώ. Απλά επεσαν πολύ τα ποσοστά απ την πρώτη μέρα. Δεν πειράζει. Άλλη μια θέλω να τη μεταφέρουμε μαζί με το παγωτακι 🥰 κανόνισε να μου φυσάς κ μένα μπεμπεδοσκονη όμως. Ναι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/9/2021 at 1:17 ΜΜ, ο/η angel35 είπε:

Δώσε πόνο ρε μάνα!!!!!!!! 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦

Εκεί που είσαι ήμουνα και εδώ που είμαι θα ´ρθεις! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elena0212 είπε:

Ναι ναι συμφωνώ. Απλά επεσαν πολύ τα ποσοστά απ την πρώτη μέρα. Δεν πειράζει. Άλλη μια θέλω να τη μεταφέρουμε μαζί με το παγωτακι 🥰 κανόνισε να μου φυσάς κ μένα μπεμπεδοσκονη όμως. Ναι;;;

Εννοείται κοριτσάκι μου γλυκό! 🗣🗣🗣🗣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να κάνω μια ερώτηση οποία έχει κάνει υστεροσκοπηση με σκτατσινγκ πόσες μέρες κράτησε αυτή η μικρή αιμορραγία????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Παρά πολύ καλά τα πήγες..  πλάκα κάνεις 4  βλαστοκυστες με έλεγχο..  είναι σίγουρακι;-) 

Ελεγχο για γονιδιακη μεταλλαξη οχι χρωμοσωμικα ☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

Να πω πως δε σε καταλαβαίνω ψέματα θα είναι.. Κ εγώ τα ίδια ακριβώς έκανα πριν την εμβρυομεταφορα, δεν πήγαινα πουθενά κ δεν έβλεπα άνθρωπο, κ ακόμα το συνεχίζω κ ας έχω κάνει εμβόλιο.. 15 μέρες πριν όμως τα είχα φτιάξει όλα για να έχω τώρα περιθώριο καταλαβαίνεις 😂😂Κ μου ήρθε χθες μνμ να πάω να κάνω κ 3η δόση, κ ας τελείωσα με τη 2η 20 Ιουνίου, ήρθε σε καμία σας;; ή απλώς επειδή έχω κλειστεί στο σπίτι με λυπούνται κ μου έδωσαν προτεραιότητα μήπως κ βγω λιγάκι;;; 😂😂

Ηρθε κ σε εμενα να μην κανεις ακομα την τριτη δοση αν αποφασισεις να την κανεις ειναι πολυ νωρις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

Να πω πως δε σε καταλαβαίνω ψέματα θα είναι.. Κ εγώ τα ίδια ακριβώς έκανα πριν την εμβρυομεταφορα, δεν πήγαινα πουθενά κ δεν έβλεπα άνθρωπο, κ ακόμα το συνεχίζω κ ας έχω κάνει εμβόλιο.. 15 μέρες πριν όμως τα είχα φτιάξει όλα για να έχω τώρα περιθώριο καταλαβαίνεις 😂😂Κ μου ήρθε χθες μνμ να πάω να κάνω κ 3η δόση, κ ας τελείωσα με τη 2η 20 Ιουνίου, ήρθε σε καμία σας;; ή απλώς επειδή έχω κλειστεί στο σπίτι με λυπούνται κ μου έδωσαν προτεραιότητα μήπως κ βγω λιγάκι;;; 😂😂

Χαχαχ σε καταλαβαίνω άστα !! Όχι σε εμένα δεν έχει έρθει για τρίτη δόση! Ρώτα τον γιατρό σου τι να κάνεις... 

Κορίτσια να σας ρωτήσω, προσέχετε τις κρέμες και γενικά ότι βάζετε στο δέρμα σας να είναι φυτικό να μην έχει βιταμίνη Α κλπ ? Σκέφτομαι να πάρω μια νέα κρέμα ενυδατικη που να μην έχει βιταμίνη Α. Έχετε καμια υπόψη σας ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

Να πω πως δε σε καταλαβαίνω ψέματα θα είναι.. Κ εγώ τα ίδια ακριβώς έκανα πριν την εμβρυομεταφορα, δεν πήγαινα πουθενά κ δεν έβλεπα άνθρωπο, κ ακόμα το συνεχίζω κ ας έχω κάνει εμβόλιο.. 15 μέρες πριν όμως τα είχα φτιάξει όλα για να έχω τώρα περιθώριο καταλαβαίνεις 😂😂Κ μου ήρθε χθες μνμ να πάω να κάνω κ 3η δόση, κ ας τελείωσα με τη 2η 20 Ιουνίου, ήρθε σε καμία σας;; ή απλώς επειδή έχω κλειστεί στο σπίτι με λυπούνται κ μου έδωσαν προτεραιότητα μήπως κ βγω λιγάκι;;; 😂😂

Λοιπόν κορίτσια και εμένα μου ήρθε χθες να κάνω την 3η δόση και θεώρησα ότι έκαναν λάθος, αφού έκανα τη 2η δόση στις 4/6. Σκέφτηκα επίσης ότι επειδή είμαι εκπαιδευτικος, μου δόθηκε προτεραιότητα.
 Ρώτησα όμως σήμερα τους συναδέλφους μου και μου είπαν ότι σε κανέναν δεν έχει πάει τέτοιο μήνυμα.  Και μου είπε μια συνάδελφος μετά στο τηλέφωνο ότι άκουσε στις ειδήσεις,  ότι έγινε αλαλούμ με το μήνυμα της 3ης δόσης,  ότι το έστειλαν με βάση κάποια αγωγή που πήραμε για κάποιο διάστημα και το βρήκαν μέσα από το Αμκα μας. Μας ενέταξαν δηλαδή στις ευπαθείς ομάδες. Μήπως όσες έχουμε υποβληθεί σε θεραπεία εξωσωματικης ή σε θεραπείες γονιμότητας μας βάζουν στις ευπαθείς ομάδες? Δεν ξέρω τι άλλο να σκεφτώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@Maroulita! 16/9

@Margitc 23/9

Ωοληψία ✌️

@kk88 ?

@angel35 ?

@Lucia79 ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Eva29 18/9

@elena0212 ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz1358 🥰 

@Παρασκευαιδου 20/9

Ευχαριστώ αγάπη μου ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Λοιπόν κορίτσια και εμένα μου ήρθε χθες να κάνω την 3η δόση και θεώρησα ότι έκαναν λάθος, αφού έκανα τη 2η δόση στις 4/6. Σκέφτηκα επίσης ότι επειδή είμαι εκπαιδευτικος, μου δόθηκε προτεραιότητα.
 Ρώτησα όμως σήμερα τους συναδέλφους μου και μου είπαν ότι σε κανέναν δεν έχει πάει τέτοιο μήνυμα.  Και μου είπε μια συνάδελφος μετά στο τηλέφωνο ότι άκουσε στις ειδήσεις,  ότι έγινε αλαλούμ με το μήνυμα της 3ης δόσης,  ότι το έστειλαν με βάση κάποια αγωγή που πήραμε για κάποιο διάστημα και το βρήκαν μέσα από το Αμκα μας. Μας ενέταξαν δηλαδή στις ευπαθείς ομάδες. Μήπως όσες έχουμε υποβληθεί σε θεραπεία εξωσωματικης ή σε θεραπείες γονιμότητας μας βάζουν στις ευπαθείς ομάδες? Δεν ξέρω τι άλλο να σκεφτώ...

Σου είχε συνταγογραφηθεί κορτιζόνη αυτό το διάστημα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Σου είχε συνταγογραφηθεί κορτιζόνη αυτό το διάστημα;

Ναι!!! Είχα πάθει αλλεργία και έπαιρνα κορτιζόνη. Αλλά και στην εξωσωματικη έπαιρνα. Για αυτό λες? Γιατί εμένα δεν φαίνεται πουθενά ότι έκανα εξωσωματικη,  τα φάρμακα τα αγοράζω μόνη μου. Να είδαν και τις averkap; τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Λοιπόν κορίτσια και εμένα μου ήρθε χθες να κάνω την 3η δόση και θεώρησα ότι έκαναν λάθος, αφού έκανα τη 2η δόση στις 4/6. Σκέφτηκα επίσης ότι επειδή είμαι εκπαιδευτικος, μου δόθηκε προτεραιότητα.
 Ρώτησα όμως σήμερα τους συναδέλφους μου και μου είπαν ότι σε κανέναν δεν έχει πάει τέτοιο μήνυμα.  Και μου είπε μια συνάδελφος μετά στο τηλέφωνο ότι άκουσε στις ειδήσεις,  ότι έγινε αλαλούμ με το μήνυμα της 3ης δόσης,  ότι το έστειλαν με βάση κάποια αγωγή που πήραμε για κάποιο διάστημα και το βρήκαν μέσα από το Αμκα μας. Μας ενέταξαν δηλαδή στις ευπαθείς ομάδες. Μήπως όσες έχουμε υποβληθεί σε θεραπεία εξωσωματικης ή σε θεραπείες γονιμότητας μας βάζουν στις ευπαθείς ομάδες? Δεν ξέρω τι άλλο να σκεφτώ...

Κοριτσι μου μην κανεις ακομα τιποτα εχει γινει μπερδεμα. Η προταιρεοτητα δεν ειναι σιγουρα οι εκπαιδευτικοι. Εχει γινει μπερδεμα προταιρεοτητα εχουν οι ανοσοκατασταλμενοι κ οι ηλικιωμενοι οι ανθρωποι που δουλευουν σε δομες ηλικιωμενων. Μετα θα εχουν οι υγειονομικοι.Τωρα οσες εχουν αυλη κ εχουν κανει ορμονοθεραπεια το συστημα μπερδευτηκε κ εστειλε για τριτη δοση. Κ κατι πολυ πολυ σημαντικο. Οι μελετες για την τριτη δοση εχουν γινει μετα το διαστημα των 5-8 μηνων απο την δευτερη δοση ΟΧΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.μην ρωτησεις τι κ πως αυτα που σου λεω ειναι εγκυρα. Εκει που δουλευω ξερω κατι παραπανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Κοριτσι μου μην κανεις ακομα τιποτα εχει γινει μπερδεμα. Η προταιρεοτητα δεν ειναι σιγουρα οι εκπαιδευτικοι. Εχει γινει μπερδεμα προταιρεοτητα εχουν οι ανοσοκατασταλμενοι κ οι ηλικιωμενοι οι ανθρωποι που δουλευουν σε δομες ηλικιωμενων. Μετα θα εχουν οι υγειονομικοι.Τωρα οσες εχουν αυλη κ εχουν κανει ορμονοθεραπεια το συστημα μπερδευτηκε κ εστειλε για τριτη δοση. Κ κατι πολυ πολυ σημαντικο. Οι μελετες για την τριτη δοση εχουν γινει μετα το διαστημα των 5-8 μηνων απο την δευτερη δοση ΟΧΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.μην ρωτησεις τι κ πως αυτα που σου λεω ειναι εγκυρα. Εκει που δουλευω ξερω κατι παραπανω

Να σαι καλά για τις πληροφορίες! Δεν είχα κανένα σκοπό να κάνω την 3η δόση, ούτε καν ρώτησα τον γιατρο μου. Μία που μου ήρθε το μήνυμα για 3η δόση,  μια που μου πετάχτηκε στο κινητό από ειδησεογραφικο sight τίτλος "Όχι του ΠΟΥ για 3η δόση στον γενικο πληθυσμο" . Εντάξει έκανα τις 2 δόσεις μου, προσέχω πολυ, μην τρελαθούμε κιόλας. Εξάλλου περιμένω να αδιαθςτησω και στην επόμενη περίοδο ξεκινάω εξωσωματικη. Δεν είμαστε για πειράματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω, εσείς που έχετε κάνει εμβρυομεταφορα, μετά την εμβρυομεταφορα σας είπε ο γιατρός να κάτσετε ξάπλα για το υπόλοιπο της ημέρας? Γενικά τι κάνατε ? Γυρίσατε κανονικά στη καθημερινότητα σας ? 

Μου είπε ο άντρας μου να πάμε για brunch μετά 😋 αλλά δεν ξέρω αν κάνει να είμαι καθιστή... Νομίζω είναι καλύτερα να ξαπλώσω αλλά αν ναι για πόσες ημέρες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Να σαι καλά για τις πληροφορίες! Δεν είχα κανένα σκοπό να κάνω την 3η δόση, ούτε καν ρώτησα τον γιατρο μου. Μία που μου ήρθε το μήνυμα για 3η δόση,  μια που μου πετάχτηκε στο κινητό από ειδησεογραφικο sight τίτλος "Όχι του ΠΟΥ για 3η δόση στον γενικο πληθυσμο" . Εντάξει έκανα τις 2 δόσεις μου, προσέχω πολυ, μην τρελαθούμε κιόλας. Εξάλλου περιμένω να αδιαθςτησω και στην επόμενη περίοδο ξεκινάω εξωσωματικη. Δεν είμαστε για πειράματα

Κ εγω μια απο εσενα οκτωμβρη ξεκιναω αλλα κ σε 5 μηνες να ξεκιναγαμε παλι οχι θα ελεγα😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ναι!!! Είχα πάθει αλλεργία και έπαιρνα κορτιζόνη. Αλλά και στην εξωσωματικη έπαιρνα. Για αυτό λες? Γιατί εμένα δεν φαίνεται πουθενά ότι έκανα εξωσωματικη,  τα φάρμακα τα αγοράζω μόνη μου. Να είδαν και τις averkap; τι να πω...

Κι εμενα μου ηρθε μηνυμα στο κινητο! Αλλα μπηκα στην πλατφόρμα και δεν με βρηκα καν στη λίστα για τωρα! Προφανως θα εχει γινει κάποιο μπέρδεμα… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Κ εγω μια απο εσενα οκτωμβρη ξεκιναω αλλα κ σε 5 μηνες να ξεκιναγαμε παλι οχι θα ελεγα😉

Α ωραία να έχω παρέα γιατί όλες εδώ εχουν πάρει φόρα!!! Ελπίζω να ακολουθήσουμε το παράδειγμα τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω, εσείς που έχετε κάνει εμβρυομεταφορα, μετά την εμβρυομεταφορα σας είπε ο γιατρός να κάτσετε ξάπλα για το υπόλοιπο της ημέρας? Γενικά τι κάνατε ? Γυρίσατε κανονικά στη καθημερινότητα σας ? 

Μου είπε ο άντρας μου να πάμε για brunch μετά 😋 αλλά δεν ξέρω αν κάνει να είμαι καθιστή... Νομίζω είναι καλύτερα να ξαπλώσω αλλά αν ναι για πόσες ημέρες? 

Εγω πήγα για πρωινό χαχαχα και το Σάββατο πήγα για ψώνια στο σούπερ.  

Κυριακή για καφέ και Δευτέρα μπαλκόνι.. δεν μπορώ να καθίσω αλλιως θα πάθαινα κοκομπλοκο . Γενικά παν μέτρο άριστον  δεν χρειάζεται ξάπλα αλλά όχι και να κάνεις γενική.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...