Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα ! 

Καλή δύναμη σε όλες μας και καλή εβδομάδα!! 

Εγώ είχα υπέρυχο σήμερα να δούμε το πάχος του ενδομητρίου και μου είπε ότι είναι τέλειο και το Σάββατο το πρωί θα κάνουμε εμβρυομεταφορα!! 

Ερώτηση, τις ενέσεις prolutex σε ποιο σημείο τις κάνουμε ? Στη κοιλιά κλασικά ?

Με το καλό κορίτσι μου! Όλα καλά να πάνε! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα ! 

Καλή δύναμη σε όλες μας και καλή εβδομάδα!! 

Εγώ είχα υπέρυχο σήμερα να δούμε το πάχος του ενδομητρίου και μου είπε ότι είναι τέλειο και το Σάββατο το πρωί θα κάνουμε εμβρυομεταφορα!! 

Ερώτηση, τις ενέσεις prolutex σε ποιο σημείο τις κάνουμε ? Στη κοιλιά κλασικά ?

αγαπη  μου με το καλο να συναντησεις τα εμβρυακια σου....ναι στην κοιλια οπως τις ενεσεις της διεγερσης!!! στειλε να μας πεις πως πηγες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Είμαι καλά, δόξα το θεό, μπήκα αισίως κ στη 10η εβδομάδα.. Εγώ πήγα τη προηγούμενη Δευτέρα στο γιατρό, ακούσαμε καρδούλες, είδαμε χεράκια ποδαράκια, κεφαλάκι, χάρηκα πολύ.. Τώρα κ εγώ σε 2 εβδομάδες θα τα ξαναδώ στην αυχενική.. Είχα κάτι καφέ βέβαια την Παρασκευή αλλά οριζοντιωθηκα αρκετές ώρες στο κρεβάτι κ από χθες εξαφανίστηκαν κιόλας. Κ ο γιατρός μου έκοψε κ την πολλή προγεστερονη από τα 5 χάπια πήγα στα 3,ηθελε να μου κόψει κ άλλο αλλά επειδή θα αγχωνομουν κ το καταλαβε με άφησε να παίρνω τα υπολοιπα😊😊. Ευτυχώς εμετούς δεν έχω κάνει κ πολλούς μόνο 2 αλλά όλη μέρα ανακατεύομαι, οπότε κάπως το συνήθισα κ αυτό.. Εσύ πως πας; πως είναι η καθημερινότητα σου;;; 

κοριτσι μου εγω μπηκα 12η εβδομαδα.... ειμαι καλα....δεν εχω πια ανακατωσουρες...λιγες καουρες εχω και στομαχοπονο.δεν παω για δουλεια οποτε ολη μερα καθομαι....ηρεμα...


βασικα ειναι δυσκολο ενω θεωρητικα δε νιωθεις να χεις κατι να εισαι ξαπλωμενος...αλλα οταν τα βλεπεις αυτα να ξαπλωνεις κατευθειαν!!!αυχενικη εκλεισες;;;; κοιτα για την προγεστερονη εγω μιλησα με το γιατρο της εξωσωματικης και μ ειπε προλουτεξ ως την αυχενικη και πρωι βραδυ ουτροτζεσταν οποτε κρατα την κακο δεν κανει χαχαχχχαχα
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Διόνη είπε:

κοριτσι μου εγω μπηκα 12η εβδομαδα.... ειμαι καλα....δεν εχω πια ανακατωσουρες...λιγες καουρες εχω και στομαχοπονο.δεν παω για δουλεια οποτε ολη μερα καθομαι....ηρεμα...


βασικα ειναι δυσκολο ενω θεωρητικα δε νιωθεις να χεις κατι να εισαι ξαπλωμενος...αλλα οταν τα βλεπεις αυτα να ξαπλωνεις κατευθειαν!!!αυχενικη εκλεισες;;;; κοιτα για την προγεστερονη εγω μιλησα με το γιατρο της εξωσωματικης και μ ειπε προλουτεξ ως την αυχενικη και πρωι βραδυ ουτροτζεσταν οποτε κρατα την κακο δεν κανει χαχαχχχαχα
 

Εγώ είδα μεγάλη διαφορά από τη μέρα που γυρίσαμε από τις διακοπές σπίτι μας.. 2 μέρα μετά την επιστροφή είδα ξανά αίμα κ έκανα lentogest ξανά, με είδε ο γιατρός κ μου είπε πως υπάρχει μικρή αποκόλληση. Από εκείνη τη μέρα οριζοντιωθηκα κυριολεκτικά κ 2 μέρες μετά την ένεση έφυγαν όλα κ είχα ησυχάσει κ από τα καφέ.. Κ η αποκόλληση αποκατασταθηκε.. Οπότε μένω ξαπλωμένη αρκετές ώρες στην ημέρα, κάνω ελάχιστες δουλειές στο σπίτι κ ευτυχώς είμαι καλά. Παίρνω ένα βιβλίο κ αράζω, κοιμάμαι κ αρκετές ώρες δε με ενοχλεί που κάθομαι ξάπλα. Ίσα ίσα αισθάνομαι κ πιο ασφαλής.. Τώρα τα καφέ που μίλησα κ με το γιατρό την Παρασκευή μου είπε να μην ανησυχώ κ να μείνω στην ίδια ποσότητα προγεστερονης, κ ευτυχώς είχε δίκιο δεν έγινε τπτ χειρότερο!! Δεν έχω κλείσει ρβ για αυχενικη, ο γιατρός μου είπε να κλείσω τη 12η εβδομάδα κ θα κλείσουμε εκείνη την εβδομάδα άρα λογικά ως το τέλος του μήνα θα πάω. Κ εμείς αυτό είπαμε με το γιατρό να τα κρατήσω μέχρι την αυχενική κ μετά αλλάζουμε φάρμακα!! Μακάρι να πάνε όλα καλά, είμαι σίγουρη πως θα το δεις σήμερα που θα μοιάζει ακόμα περισσότερο με ανθρωπάκι κ θα τρελαθείς!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Ναι εγώ στην κοιλιά τις κάνω, αριστερά ή δεξιά του αφαλου εναλλάξ.. Με το καλό να τα υποδεχτείς τα εμβρυακια σου, έφτασε κ η δική σου ώρα!! 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου ! Τέλεια τα νέα σου που διάβασα ♥️🥰 άντε με το καλό να τα κρατήσεις αγκαλίτσα σου 😘😘😘

στις πριν 3 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Με το καλο

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου !! Με το καλό και εσύ αν θυμάμαι καλά θα ξεκινήσεις τώρα  διέγερση ? ♥️

στις πριν 3 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

αγαπη  μου με το καλο να συναντησεις τα εμβρυακια σου....ναι στην κοιλια οπως τις ενεσεις της διεγερσης!!! στειλε να μας πεις πως πηγες!!!!!

Γλυκούλα μου σε ευχαριστώ πολύ! Ναι ναι θα σας ενημερώσω μετά, αχ έχω τρελαθεί ανυπομονώ τόσο πολύ !! ♥️

@Vasilique διδυμομανουλα γλυκιά μπορείς να με προσθέσεις στο τυχερό πινακακι για εμβρυομεταφορα 18/9??? Είναι γουρλιδικο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου ! Τέλεια τα νέα σου που διάβασα ♥️🥰 άντε με το καλό να τα κρατήσεις αγκαλίτσα σου 😘😘😘

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου !! Με το καλό και εσύ αν θυμάμαι καλά θα ξεκινήσεις τώρα  διέγερση ? ♥️

Γλυκούλα μου σε ευχαριστώ πολύ! Ναι ναι θα σας ενημερώσω μετά, αχ έχω τρελαθεί ανυπομονώ τόσο πολύ !! ♥️

@Vasilique διδιδομανουλα γλυκιά μπορείς να με προσθέσεις στο τυχερό πινακακι για εμβρυομεταφορα 18/9??? Είναι γουρλιδικο!!! 

Τελος του μηνα εχω επιτροπη 23 κ μετα θα ξεκινησω ελπιζω πως θα προλλαβω υποτιθεται πως πρωτη εβδομα Οκτωβριου θα ειναι να αδιαθετησω κ ξεκιναω κ εγω επιτελους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Τελος του μηνα εχω επιτροπη 23 κ μετα θα ξεκινησω ελπιζω πως θα προλλαβω υποτιθεται πως πρωτη εβδομα Οκτωβριου θα ειναι να αδιαθετησω κ ξεκιναω κ εγω επιτελους.

Α τέλεια πλησιάζει ο καιρός !! Με το καλό γλυκιά μου ♥️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/9/2021 at 11:25 ΠΜ, ο/η Vasilique είπε:

 

Ευχαριστώ Ολιάκι! Σύντομα κ στα δικά σου! Σε περιμένουμε ε! 🤞🏻

Κοπέλα μου σε ευχαριστώ.... Ευελπιστώ σε ένα δύο μήνες να ξεκινήσουμε πάλι!!!!!! 

😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση αν γνωρίζετε.

Όπως έχω ξαναπεί έκανα ενέσεις averkap για θεραπεία για ενδομητριωση.  Την τελευταία την έκανα 18 Ιούνη και υποτίθεται ότι μέχρι τέλος Ιουλίου θα είχα αδιαθετησει, αλλά τίποτα. Πήγα λοιπόν στον γιατρό την Πέμπτη 26 Αυγούστου και μου είπε ότι τώρα κάνω ωορηξια, να έχω επαφές για τις επόμενες 4 ημέρες και αν δεν έχω αδιαθετησει,  να κάνω χοριακή. Πήγα λοιπόν την Πέμπτη (προχθές) να κάνω διάφορες εξετάσεις αίματος και ανάμεσα σε αυτές έκανα και χοριακή η οποία ήταν μηδενική.  Σήμερα Κυριακή και ακόμα δεν έχω αδιαθετησει.  Δεν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης φαντάζομαι, σωστά?

Αν υπήρξε έστω και μια μικρή περίπτωση δεν θα είχε ήδη φανεί από την Πέμπτη?

Κορίτσι μου καλησπέρα!!! Εγώ όταν μετά από την λαμπαροσκοπηση διαγνωστικά με ενδομητριωση μου έκαναν μόνο μια ένεση (δεν θυμάμαι ονομα ενέσεις) .... Και σκέψου μου είχε πει ο γιατρός μου ότι θα αδιαθετησω μετά από τρίμηνο τετράμηνο όπως κ έγινε δλδ.... Δεν ξέρω να σου πω αν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης η όχι ..... (Στο εύχομαι πράγματα) .... Απλά λόγω θεραπείας υπάρχει αυτήν η καθυστέρηση!!!! 😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Olia4 είπε:

Κορίτσι μου καλησπέρα!!! Εγώ όταν μετά από την λαμπαροσκοπηση διαγνωστικά με ενδομητριωση μου έκαναν μόνο μια ένεση (δεν θυμάμαι ονομα ενέσεις) .... Και σκέψου μου είχε πει ο γιατρός μου ότι θα αδιαθετησω μετά από τρίμηνο τετράμηνο όπως κ έγινε δλδ.... Δεν ξέρω να σου πω αν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης η όχι ..... (Στο εύχομαι πράγματα) .... Απλά λόγω θεραπείας υπάρχει αυτήν η καθυστέρηση!!!! 😘😘😘😘

Κοριτσι μ γνωριζες οτι ειχες ενδομητριωση η το ανακαλυψες με την υστεροσκοπηση ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Ολα καλά με την ωοληψια. Πήραμε 7αυγουλακια. Αύριο περιμένω τηλέφωνο για την ποιότητα κ τις γονιμοποιησεις. Μεταφορά σε επιμενο κύκλο. 
@Katerinaki83 πως πήγε η ωοληψια σου; Πως είσαι Εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Ολα καλά με την ωοληψια. Πήραμε 7αυγουλακια. Αύριο περιμένω τηλέφωνο για την ποιότητα κ τις γονιμοποιησεις. Μεταφορά σε επιμενο κύκλο. 
@Katerinaki83 πως πήγε η ωοληψια σου; Πως είσαι Εσυ;

Καλησπέρα και περίμενα νέα σου και εμένα 7 μου πήρανε, το ένα με πήρε η εμβρυολογος και μου είπε πως είναι λίγο πιο μικρό αλλά θα δούμε αύριο αν θα γονιμοποιηθεί και τα υπόλοιπα δηλαδή .έχω λίγους πόνους χαμηλά αλλά νιώθω καλά.αν όλα πάνε καλά θα προχωρήσω σε εμβρυομεταφορα ξεκίνησα ήδη φάρμακα .Εσυ έχεις πόνους ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου ! Τέλεια τα νέα σου που διάβασα ♥️🥰 άντε με το καλό να τα κρατήσεις αγκαλίτσα σου 😘😘😘

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου !! Με το καλό και εσύ αν θυμάμαι καλά θα ξεκινήσεις τώρα  διέγερση ? ♥️

Γλυκούλα μου σε ευχαριστώ πολύ! Ναι ναι θα σας ενημερώσω μετά, αχ έχω τρελαθεί ανυπομονώ τόσο πολύ !! ♥️

@Vasilique διδυμομανουλα γλυκιά μπορείς να με προσθέσεις στο τυχερό πινακακι για εμβρυομεταφορα 18/9??? Είναι γουρλιδικο!!! 

Πωπω έφτασε ο καιρός... με το καλό να υποδεχτείς τα μωράκια σου :-* μια μερα μετά την γιορτή  μου  :-) 😀 θα σου δώσει σοφία αγαπη ελπιδα και πίστη:-* 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki83 είπε:

Καλησπέρα και περίμενα νέα σου και εμένα 7 μου πήρανε, το ένα με πήρε η εμβρυολογος και μου είπε πως είναι λίγο πιο μικρό αλλά θα δούμε αύριο αν θα γονιμοποιηθεί και τα υπόλοιπα δηλαδή .έχω λίγους πόνους χαμηλά αλλά νιώθω καλά.αν όλα πάνε καλά θα προχωρήσω σε εμβρυομεταφορα ξεκίνησα ήδη φάρμακα .Εσυ έχεις πόνους ;

Έχω κ εγώ. Αλλά είναι ανεκτοί. Πήρα κ ένα ντεπονακι. Θα περάσουν…. Εγώ όταν εφυγα δεν τα είχαν καθαρίσει. Όποτε δεν ξέρω ακόμα τι ήταν ώριμο κ τι όχι. Άντε να δούμε αύριο πως πήγαν οι γονιμοποιησεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσι μ γνωριζες οτι ειχες ενδομητριωση η το ανακαλυψες με την υστεροσκοπηση ;;

Η ενδομητρίωση φαίνεται μόνο με λαπαροσκοπηση. Υπάρχουν κάποιες ενδείξεις ( κακη ποιότητα ωαρίων, πονος κατά την περίοδο,  χαμηλη οιστραδιολη,  μια εξέταση αιματος) που οδηγούν τον γιατρο να σε υποβάλει σε αυτή τη διαδικασία, αλλά αποτελούν μόνο ενδείξεις.  Το αν έχεις τελικά ή όχι φαίνεται μόνο από τη λαπαροσκοπηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσι μ γνωριζες οτι ειχες ενδομητριωση η το ανακαλυψες με την υστεροσκοπηση ;;

Όχι δεν το γνώριζα! Μου το είπε ο γιατρός μου μετά την λαμπαροσκοπηση....  Ένας προηγούμενος γιατρός με διαγνωστική υστεροσκοπηση δεν μου είχε βρει κάτι..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Ολα καλά με την ωοληψια. Πήραμε 7αυγουλακια. Αύριο περιμένω τηλέφωνο για την ποιότητα κ τις γονιμοποιησεις. Μεταφορά σε επιμενο κύκλο. 
@Katerinaki83 πως πήγε η ωοληψια σου; Πως είσαι Εσυ;

Μπράβο κοπέλα μου!!!! Καλές γονιμοποίησης!!!!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Έχω κ εγώ. Αλλά είναι ανεκτοί. Πήρα κ ένα ντεπονακι. Θα περάσουν…. Εγώ όταν εφυγα δεν τα είχαν καθαρίσει. Όποτε δεν ξέρω ακόμα τι ήταν ώριμο κ τι όχι. Άντε να δούμε αύριο πως πήγαν οι γονιμοποιησεις. 

Ούτε εμένα με πήραν μετά τηλέφωνο να μου πουν ότι θα πάμε με μέθοδο picsi γιατί το σπερμα ήταν μέτριο και ήταν λιγο πιο πάνω το οξειδωτικό .Στις προηγούμενες που είχα κάνει ούτε που είχαν δώσει σημασία .Εσυ είσαι και μικρή όλα καλά θα πάνε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Μπράβο κοπέλα μου!!!! Καλές γονιμοποίησης!!!!!! 🥰

Ευχαριστω κορίτσι μου. Με το καλό να ξεκινήσεις κ Εσυ 😘

 

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Ούτε εμένα με πήραν μετά τηλέφωνο να μου πουν ότι θα πάμε με μέθοδο picsi γιατί το σπερμα ήταν μέτριο και ήταν λιγο πιο πάνω το οξειδωτικό .Στις προηγούμενες που είχα κάνει ούτε που είχαν δώσει σημασία .Εσυ είσαι και μικρή όλα καλά θα πάνε .

Εγώ δεν έχω κανένα παραπονο σ αυτό το κομμάτι. Με έπαιρναν κάθε μέρα γύρω στις 11 το πρωι και με ενημέρωναν πως προχωράνε τα εμβρυακια. Καλά δεν είμαι κ πολύ μικρή ☺️ Μεθαυριο κλεινω τα 34.
τι είναι το picsi? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πωπω έφτασε ο καιρός... με το καλό να υποδεχτείς τα μωράκια σου :-* μια μερα μετά την γιορτή  μου  :-) 😀 θα σου δώσει σοφία αγαπη ελπιδα και πίστη:-* 

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου !! Μακάρι να πάνε όλα καλά και για τις δύο μας να μην ταλαιπωρηθουμε άλλο !! Να μιλάμε για τις φουσκωμένες κοιλιτσες μας επιτέλους !!! ♥️🎈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Η ενδομητρίωση φαίνεται μόνο με λαπαροσκοπηση. Υπάρχουν κάποιες ενδείξεις ( κακη ποιότητα ωαρίων, πονος κατά την περίοδο,  χαμηλη οιστραδιολη,  μια εξέταση αιματος) που οδηγούν τον γιατρο να σε υποβάλει σε αυτή τη διαδικασία, αλλά αποτελούν μόνο ενδείξεις.  Το αν έχεις τελικά ή όχι φαίνεται μόνο από τη λαπαροσκοπηση.

Εγω εκανα ωοληψια πρωτη φορα δοξα το Θεο καλα πηγα πονο στη περιοδο δεν εχω καθολου καμια φορα δε το καταλαβαινω καν απλα το βλεπω στη τουαλετα  κ η εξεταση αν εννοειται τη c125 την εκανα κ βγηκε 11 .. δλδ μια χαρα .. σε κανα μηνα το πολυ 2 λογω δουλειας θα κανω την πρωτη μ εμβρυομεταφορα κ με εχει πιασει φοβος .. λεω αν εχω κ δεν το ξερω ;; Πφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Εγω εκανα ωοληψια πρωτη φορα δοξα το Θεο καλα πηγα πονο στη περιοδο δεν εχω καθολου καμια φορα δε το καταλαβαινω καν απλα το βλεπω στη τουαλετα  κ η εξεταση αν εννοειται τη c125 την εκανα κ βγηκε 11 .. δλδ μια χαρα .. σε κανα μηνα το πολυ 2 λογω δουλειας θα κανω την πρωτη μ εμβρυομεταφορα κ με εχει πιασει φοβος .. λεω αν εχω κ δεν το ξερω ;; Πφφφ

Ναι αυτή την εξέταση εννοώ. Γιατί καλέ αγχώνεσαι μήπως το έχεις? Αφού δεν έχεις καμία ένδειξη. Τα ωάρια σου γονιμοποιηθηκαν και έφτασαν σε βλαστοκυστες? Αν ναι, δεν χρειάζεται να ανησυχείς για τίποτα.  Εγώ φαντάσου ότι από τα 21 ωάρια προέκυψαν 3 μετρια μοριδια 5 ημερών. Οπότε η επόμενη κίνηση που έκανα ήταν να κάνω τη λαπαροσκοπηση.

Εσύ όμως να μην αγχώνεσαι για τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ναι αυτή την εξέταση εννοώ. Γιατί καλέ αγχώνεσαι μήπως το έχεις? Αφού δεν έχεις καμία ένδειξη. Τα ωάρια σου γονιμοποιηθηκαν και έφτασαν σε βλαστοκυστες? Αν ναι, δεν χρειάζεται να ανησυχείς για τίποτα.  Εγώ φαντάσου ότι από τα 21 ωάρια προέκυψαν 3 μετρια μοριδια 5 ημερών. Οπότε η επόμενη κίνηση που έκανα ήταν να κάνω τη λαπαροσκοπηση.

Εσύ όμως να μην αγχώνεσαι για τίποτα.

Μ πηραν 31 γονημοποιηθηκαν τα 19 κ απο τα 19 πηραμε 11 βλαστοκυστες .. επειδη ομως εχουμε προεμφυτευτικο λογω γονιδιακης μεταλλακης μειναμε με 4 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...