Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

που να τα βρω τα ροδια; χαχαχαχαχαχαχ

Τώρα ξεκινάει η εποχή τους. Επίσης τα ρόδια είναι αντιοξειδωτικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η angel35 είπε:

τι μαναβη έχεις πουλάκι που πουλάει φυσικό χυμό ρόδι;;;; και συγνώμη κ ολας, το ροδι πως το κάνεις χυμο; χααχααχχααχαχ

Οοο πλάκα κάνεις έχει μηχάνημα βγάζει πολύ ζουμί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Οοο πλάκα κάνεις έχει μηχάνημα βγάζει πολύ ζουμί.. 

προίκα με βάζετε πάλι να μαζέψω;;;;; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πάρω την σκυτάλη από σαντη Β που μου την φυλάει καλά καλά και θα σου την δώσω με πολύ αγάπη. Να την παραδώσεις στην ΚΚ88 και η ΚΚ88 θα την δώσει στην Εύα κτλ κτλ :-)

Πρώτα η Εύα και μετά εγώ........✌️✌️✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

τι μαναβη έχεις πουλάκι που πουλάει φυσικό χυμό ρόδι;;;; και συγνώμη κ ολας, το ροδι πως το κάνεις χυμο; χααχααχχααχαχ

Χαχαχχαχα πάνε μάνα μου σε ένα βιολογικό χωριό και πάρε να τελειώνεις σε βλέπω να γίνεσαι χαλιά στο στυψιμο....🤣🤣🤣🤣Να ξέρεις πετάγεται παντουυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Χαχαχχαχα πάμε μάνα μου σε ένα βιολογικό χυμό και πάρε να τελειώνεις σε βλέπω να γίνεσαι χαλιά στο στυψιμο....🤣🤣🤣🤣Να ξέρεις πετάγεται παντουυυυυυυυ

παιδιά κοιτάξτε να δείτε χαχααχχααχαχαχ δεν θα με μουρλάνετε με το χυμό να αγχωθώ χαχχαχαχαχαχαχαχααχ

θα στήψω πορτοκάλι!!!! θα πάω κόντρα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

παιδιά κοιτάξτε να δείτε χαχααχχααχαχαχ δεν θα με μουρλάνετε με το χυμό να αγχωθώ χαχχαχαχαχαχαχαχααχ

θα στήψω πορτοκάλι!!!! θα πάω κόντρα χαχαχαχα

Κοιταξε ένα μηχάνημα για χυμό πάρε εσύ καλού κακού χαχαχχα 

Ασχετο αλλα θα το πω πριν πιάσω τον μικρο μου είχαν φέρει ένα μηχάνημα για χυμούς κάθε εβδομάδα ρίχναμε ότι δεν τρώγαμε σε 3 μήνες είχα πιάσει τον μικρο ...με βάλατε σε σκέψεις..   πάλι ρε λες μπας και αρχίσω πάλι?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοιταξε ένα μηχάνημα για χυμό πάρε εσύ καλού κακού χαχαχχα 

Ασχετο αλλα θα το πω πριν πιάσω τον μικρο μου είχαν φέρει ένα μηχάνημα για χυμούς κάθε εβδομάδα ρίχναμε ότι δεν τρώγαμε σε 3 μήνες είχα πιάσει τον μικρο ...με βάλατε σε σκέψεις..   πάλι ρε λες μπας και αρχίσω πάλι?? 

τον έχω πάει στο νησί τον αποχυμωτή, τι να κάνω; να πάω να τον φέρω; χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η angel35 είπε:

τον έχω πάει στο νησί τον αποχυμωτή, τι να κάνω; να πάω να τον φέρω; χαχαχαχαχαχα

Η θα πάρεις άλλο χχαχαχα ρόδια είναι αυτά. Αλλιώς φατα πωπω σαν τις κότες τα τρώω χαχαχχα τα τσιμπολόγαω αχαχχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να κάνω μια ερώτηση ίσως χαζή? Εμείς ποτε ξεκινάμε να μετραμε καθυστέρηση? Σύμφωνα με την ωοληψια +14 μέρες? Η απ την τελευταία περίοδο + όσες έχει η κάθε μία μας πχ έχω κύκλο 28.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Να κάνω μια ερώτηση ίσως χαζή? Εμείς ποτε ξεκινάμε να μετραμε καθυστέρηση? Σύμφωνα με την ωοληψια +14 μέρες? Η απ την τελευταία περίοδο + όσες έχει η κάθε μία μας πχ έχω κύκλο 28.

μου έκαψες κατι τελευταία κύτταρα που είχα καβάτζα!!!! γτ πουλάκι μου να μετρήσεις καθυστέρηση;;;;;;αφου δεν χρειάζεται!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η angel35 είπε:

μου έκαψες κατι τελευταία κύτταρα που είχα καβάτζα!!!! γτ πουλάκι μου να μετρήσεις καθυστέρηση;;;;;;αφου δεν χρειάζεται!!! 

Μα 20.09 θα χω καθυστέρηση χαχαχαχ 

01.09 η ωοληψια  (σε φυσικό κύκλο θα έπρεπε να νου έρθει 14.09 αρα 20.09 καθυστέρηση χαχαχαχαχχαχα 

Τι όχι; 🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πάρω την σκυτάλη από σαντη Β που μου την φυλάει καλά καλά και θα σου την δώσω με πολύ αγάπη. Να την παραδώσεις στην ΚΚ88 και η ΚΚ88 θα την δώσει στην Εύα κτλ κτλ :-)

Κορίτσια εγώ 18/9-20/9 κάνω εμβρυομεταφορα!!! Μη με πηγαίνετε πιο πίσω !!! 😋😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η angel35 είπε:

καλή αρχή κορίτσι!!!! και καλως μας ήρθες!!!!
το πρώτο σας είναι;

Καλώς σας βρήκα!

Ναι, το πρώτο μας είναι και η πρώτη μας προσπάθεια!

Εσείς σε τι φάση είστε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μα 20.09 θα χω καθυστέρηση χαχαχαχ 

01.09 η ωοληψια  (σε φυσικό κύκλο θα έπρεπε να νου έρθει 14.09 αρα 20.09 καθυστέρηση χαχαχαχαχχαχα 

Τι όχι; 🤣🤣🤣🤣🤣

να περιμενεις να κανεις την χοριακη σου χαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Καλωσηρθες κορίτσι μου!!! Καλή αρχή, καλή δύναμη και καλή επιτυχία σου εύχομαι...πρώτη και τελευταία να είναι....

Φαντάζομαι έχετε πάει σε ειδικό ανδρολογία ουρολόγο για το σπέρμα για να σας δώσει θεραπεία με βιταμίνες σωστά??? 

Εγώ τόσο πριν όσο και μετά προσπαθώ να τρώω υγιεινά..παίρνω συμπληρώματα για τα ωάρια και πολλάαντιοξειδωτικά...επίσης καταναλώνω πολλά λαχανικά και φρούτα και χυμό ροδιού που βοηθάει το ενδομήτριο...

Επίσης προσπάθησε να είσαι όσο πιο χαλαρή γίνεται....ξέρω ξέρω δεν είναι εύκολο ούτε εγώ το καταφέρνω πάντα, αλλά βοηθάει εδώ η παρέα μας....

Είμαστε εδώ να σε στηρίξουμε και να βοηθήσουμε όσο μπορούμε....

Δεν είσαι μόνη...δεν είσαι μόνη.....

Καλώς σας βρήκα κορίτσι!

Χαίρομαι πολύ που θα έχω παρέα σε όλο αυτό!

Έχουμε πάρει και βιταμίνες, πολύ καιρό τώρα, αλλά δυστυχώς δεν πετύχαμε κάτι.. συνεχίζουμε βέβαια και παίρνουμε και ελπίζω να έχουμε επιτυχία!

Εσύ έχεις ξεκινήσει τη διαδικασία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μα 20.09 θα χω καθυστέρηση χαχαχαχ 

01.09 η ωοληψια  (σε φυσικό κύκλο θα έπρεπε να νου έρθει 14.09 αρα 20.09 καθυστέρηση χαχαχαχαχχαχα 

Τι όχι; 🤣🤣🤣🤣🤣

Κανονικά νομίζω ότι καθυστέρηση μετράς από τότε που θα σου ερχόταν περίοδος....οπότε ναι από 14.09.....αλλα παίρνεις προγεστερόνη δεν θα σου έρθει μέχρι να την σταματήσεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια εγώ 18/9-20/9 κάνω εμβρυομεταφορα!!! Μη με πηγαίνετε πιο πίσω !!! 😋😋😋

:-* μα ακριβώς όμως η σκυτάλη θα πηγαίνει η μία πίσω απ την άλλη έτσι..  😉 όχι καρδιά μου δε σε πάω πιο πίσω...εκεί τα μωράκια σου σε περιμένουν εσύ τώρα ετοιμάζεις το δωματιάκι τους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

να περιμενεις να κανεις την χοριακη σου χαχαχαχαχαχ

Οχι σοβαρα τωρα απ το τόσο που με ξέρεις... υπάρχει περίπτωση να κάτσω μέχρι 20.09 ? Όχι απάντησε μου χαχαχαχαχ 

@kk88 μου έκανε εντύπωση  η Άλλη κοπέλα μου είπε στην 1 εξωσωματική της ήρθε η περίοδος παρόλο που έπαιρνε τα χαπια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

:-* μα ακριβώς όμως η σκυτάλη θα πηγαίνει η μία πίσω απ την άλλη έτσι..  😉 όχι καρδιά μου δε σε πάω πιο πίσω...εκεί τα μωράκια σου σε περιμένουν εσύ τώρα ετοιμάζεις το δωματιάκι τους 

Αν την πας πιο πίσω την Εύα τώρα που περιμένει τόσο καιρό θα βγει με το δίκανο και θα μας θερίσει 🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Οχι σοβαρα τωρα απ το τόσο που με ξέρεις... υπάρχει περίπτωση να κάτσω μέχρι 20.09 ? Όχι απάντησε μου χαχαχαχαχ 

@kk88 μου έκανε εντύπωση  η Άλλη κοπέλα μου είπε στην 1 εξωσωματική της ήρθε η περίοδος παρόλο που έπαιρνε τα χαπια.

απο το όσο ξέρω και μένα ούτε εγώ παίζει να περιμένω χααχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Οχι σοβαρα τωρα απ το τόσο που με ξέρεις... υπάρχει περίπτωση να κάτσω μέχρι 20.09 ? Όχι απάντησε μου χαχαχαχαχ 

@kk88 μου έκανε εντύπωση  η Άλλη κοπέλα μου είπε στην 1 εξωσωματική της ήρθε η περίοδος παρόλο που έπαιρνε τα χαπια.

Ναι ναι υπάρχουν και κάποιες εξαιρέσεις που ενώ παίρνουν προγεστερόνη έρχεται περιοδος...εμένα μου έρχεται περίπου σε μια βδομάδα από όταν τα κόβω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

απο το όσο ξέρω και μένα ούτε εγώ παίζει να περιμένω χααχαχαχαχα

Αρα νιώθεις  αχαχαχα  η τρέλα δεν πάει στα βουνά πάει σε εμάς.  🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Ναι ναι υπάρχουν και κάποιες εξαιρέσεις που ενώ παίρνουν προγεστερόνη έρχεται περιοδος...εμένα μου έρχεται περίπου σε μια βδομάδα από όταν τα κόβω....

Σε εμένα περίπου 3 μέρες αφού τα σταματήσω;-) 

Μου είχε κάνει εντύπωση όταν μου το είπε. Άρα ολα είναι σχετικά ανάλογα τη φάση και τον οργανισμό  :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Αν την πας πιο πίσω την Εύα τώρα που περιμένει τόσο καιρό θα βγει με το δίκανο και θα μας θερίσει 🤣🤣🤣🤣🤣

Χαχαχαχα κορίτσια όντως δεν μπορώ να περιμένω άλλο σας λέω !!!! Πόσο ποια ??? Χαχα 😋😋😋 

Ο Σεπτέμβρης είναι μεγάλος μήνας για πολλές τελικά !!! Πάμε να μαζευόμαστε κορίτσια, θα γίνουμε μανουλες λέμε 🙏♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...