Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χαχαχχ καλά μάνα μου μη βαράς χαχαχ

Πωπω τέρμα τα ψέματα ξεκινάς 

ε μα σε παρακαλώ χαχαχαχαχαχ και ειμαι και πρώτη μερα περιοδου χαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

Εγώ έκανα υστεροσκοπηση πριν λίγες μέρες και γύρω στις 15 ξεκινάω ενεσουλες επιτέλους και θέλω να πιστεύω ότι αυτή η διέγερση θα με πάει καλύτερα.....

α ακριβως μετά από μένα.... όταν θα ετοιμαζομαι λογικά για ωοληψία.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η angel35 είπε:

α ακριβως μετά από μένα.... όταν θα ετοιμαζομαι λογικά για ωοληψία.....

Ναι ναι το ένα αποτέλεσμα πίσω από το άλλο θα έρχεται στην ομαδουλα μας....και ελπίζω να είναι μόνο θετικά ✌️✌️✌️✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πλάκα κάνεις εδώ σε περιμένουμε μέχρι 20.09 ξες πόσες μέρες ειναι;; έχω πολύ μέλλον να σας ζαλίζω 😁😁😁😁

Να σου πω ρε κοριτσάρα πόσες μέρες μετά την μεταφορά σε έβαλε για χοριακη???? Μου φαίνονται πολλές οι μέρες 🤔🤔🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τέλεια τότε, δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα 

Περιμένουμε να μας πεις πως πήγε. 

Πάντα πίστευα όταν ξες το πρόβλημα βρίσκεις και την λύση! :-) 😀

Ναι ναι.θα σας ενημερώσω κορίτσια ☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Να σου πω ρε κοριτσάρα πόσες μέρες μετά την μεταφορά σε έβαλε για χοριακη???? Μου φαίνονται πολλές οι μέρες 🤔🤔🤔🤔

Εγώ και τις δύο φορές μου είχε πει να κάνω 14 μέρες μετά από την έμβρυομεταφορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η renata1986 είπε:

Σευχαριστω πολύυυ.Αθηνα μένω .έχω πάρει τηλ αλλά δεν υπάρχουν ραντεβού 😳😳🙄🙄

Σκέψου κάθε μήνα και κάθε μέρα μπαίνω για να βρω ραντεβού και ποτέ δεν έχει ραντεβού

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η renata1986 είπε:

Εγώ και τις δύο φορές μου είχε πει να κάνω 14 μέρες μετά από την έμβρυομεταφορά.

Ναι κάποιοι γιατροί ζητάνε κάποιες μέρες παραπάνω για να είναι σίγουροι για το αποτέλεσμα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Ναι κάποιοι γιατροί ζητάνε κάποιες μέρες παραπάνω για να είναι σίγουροι για το αποτέλεσμα.....

Ααααα οκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η renata1986 είπε:

Ααααα οκ

Κανονικά στις βλαστοκυστες η χοριακη γίνεται μετά από 9 μέρες ενώ στα 3 ημερών μετά από 14 ημέρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Massa είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!

Ετοιμαζόμαστε και εμείς σιγά σιγά για την πρώτη μας εξωσωματική και όλες σας οι συμβουλές είναι ευπρόσδεκτες!

Πώς προετοιμαζομαστε; Τι διατροφη κανετε; Παίρνετε τίποτα βιταμίνες; 

Εμείς θα κάνουμε το μακρύ πρωτόκολλο και το θέμα που πιστεύουμε ότι μας εμποδίζει δύο χρόνια τώρα μάλλον είναι στο σπέρμα. Κάτι άλλο δεν έχει βρεθεί.

Θα χαρώ πολύ να μιλάμε και να παίρνω συμβουλές σε όλο αυτό το ταξίδι!

Εύχομαι σε όλες σας να αποκτήσετε τα μωράκια σας το συντομότερο! ☺️

 

καλή αρχή κορίτσι!!!! και καλως μας ήρθες!!!!
το πρώτο σας είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Massa είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!

Ετοιμαζόμαστε και εμείς σιγά σιγά για την πρώτη μας εξωσωματική και όλες σας οι συμβουλές είναι ευπρόσδεκτες!

Πώς προετοιμαζομαστε; Τι διατροφη κανετε; Παίρνετε τίποτα βιταμίνες; 

Εμείς θα κάνουμε το μακρύ πρωτόκολλο και το θέμα που πιστεύουμε ότι μας εμποδίζει δύο χρόνια τώρα μάλλον είναι στο σπέρμα. Κάτι άλλο δεν έχει βρεθεί.

Θα χαρώ πολύ να μιλάμε και να παίρνω συμβουλές σε όλο αυτό το ταξίδι!

Εύχομαι σε όλες σας να αποκτήσετε τα μωράκια σας το συντομότερο! ☺️

 

Καλωσηρθες κορίτσι μου!!! Καλή αρχή, καλή δύναμη και καλή επιτυχία σου εύχομαι...πρώτη και τελευταία να είναι....

Φαντάζομαι έχετε πάει σε ειδικό ανδρολογία ουρολόγο για το σπέρμα για να σας δώσει θεραπεία με βιταμίνες σωστά??? 

Εγώ τόσο πριν όσο και μετά προσπαθώ να τρώω υγιεινά..παίρνω συμπληρώματα για τα ωάρια και πολλάαντιοξειδωτικά...επίσης καταναλώνω πολλά λαχανικά και φρούτα και χυμό ροδιού που βοηθάει το ενδομήτριο...

Επίσης προσπάθησε να είσαι όσο πιο χαλαρή γίνεται....ξέρω ξέρω δεν είναι εύκολο ούτε εγώ το καταφέρνω πάντα, αλλά βοηθάει εδώ η παρέα μας....

Είμαστε εδώ να σε στηρίξουμε και να βοηθήσουμε όσο μπορούμε....

Δεν είσαι η μόνη...δεν είσαι μόνη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

Καλωσηρθες κορίτσι μου!!! Καλή αρχή, καλή δύναμη και καλή επιτυχία σου εύχομαι...πρώτη και τελευταία να είναι....

Φαντάζομαι έχετε πάει σε ειδικό ανδρολογία ουρολόγο για το σπέρμα για να σας δώσει θεραπεία με βιταμίνες σωστά??? 

Εγώ τόσο πριν όσο και μετά προσπαθώ να τρώω υγιεινά..παίρνω συμπληρώματα για τα ωάρια και πολλάαντιοξειδωτικά...επίσης καταναλώνω πολλά λαχανικά και φρούτα και χυμό ροδιού που βοηθάει το ενδομήτριο...

Επίσης προσπάθησε να είσαι όσο πιο χαλαρή γίνεται....ξέρω ξέρω δεν είναι εύκολο ούτε εγώ το καταφέρνω πάντα, αλλά βοηθάει εδώ η παρέα μας....

Είμαστε εδώ να σε στηρίξουμε και να βοηθήσουμε όσο μπορούμε....

Δεν είσαι μόνη...δεν είσαι μόνη.....

αληθεια για το ροδι;;; ;δεν το ξερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η angel35 είπε:

που να τα βρω τα ροδια; χαχαχαχαχαχαχ

Χαχαχαχχαχαχ στο μανάβη μωρη τρελή.... αλλιώς πάρε χυμό ρόδι φυσικό πάλι από το μανάβη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Να σου πω ρε κοριτσάρα πόσες μέρες μετά την μεταφορά σε έβαλε για χοριακη???? Μου φαίνονται πολλές οι μέρες 🤔🤔🤔🤔

Και εμένα... υπολόγιζα 15.09 αλλά με βάλανε 20.09 εμβρυομεταφορα έκανα 3.09 αρα 3+12 =15. 

Καλά τεστ 15.09 θα κάνω οπότε τότε τουλάχιστον θα ξέρω;-). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η renata1986 είπε:

Σευχαριστω πολύυυ.Αθηνα μένω .έχω πάρει τηλ αλλά δεν υπάρχουν ραντεβού 😳😳🙄🙄

Αν μπεις τώρα στο 1535.gr και κάνεις αναζήτηση για το νοσοκομείο έλενα και το τμήμα αποβολών θα βρεις ραντεβού από τις 10 Νοεμβρίου και μετά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η angel35 είπε:

ε μα σε παρακαλώ χαχαχαχαχαχ και ειμαι και πρώτη μερα περιοδου χαχαχαχαχαχ

Χαχαχα πρώτη φορά που ηρθε η περίοδος και χαιρόμαστε:-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η renata1986 είπε:

Εγώ και τις δύο φορές μου είχε πει να κάνω 14 μέρες μετά από την έμβρυομεταφορά.

Αδα θα μου λέγανε 17.09 που είναι Παρασκευή οπότε μας πήγαν 20.09 όλες όσες κάναμε μαζί 5 ήμασταν έχουμε η μία πίσω απ την άλλη ραντεβού.  Ίδια μέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χαχαχα πρώτη φορά που ηρθε η περίοδος και χαιρόμαστε:-) 

αυτό που το πας πάλι;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Καλωσηρθες κορίτσι μου!!! Καλή αρχή, καλή δύναμη και καλή επιτυχία σου εύχομαι...πρώτη και τελευταία να είναι....

Φαντάζομαι έχετε πάει σε ειδικό ανδρολογία ουρολόγο για το σπέρμα για να σας δώσει θεραπεία με βιταμίνες σωστά??? 

Εγώ τόσο πριν όσο και μετά προσπαθώ να τρώω υγιεινά..παίρνω συμπληρώματα για τα ωάρια και πολλάαντιοξειδωτικά...επίσης καταναλώνω πολλά λαχανικά και φρούτα και χυμό ροδιού που βοηθάει το ενδομήτριο...

Επίσης προσπάθησε να είσαι όσο πιο χαλαρή γίνεται....ξέρω ξέρω δεν είναι εύκολο ούτε εγώ το καταφέρνω πάντα, αλλά βοηθάει εδώ η παρέα μας....

Είμαστε εδώ να σε στηρίξουμε και να βοηθήσουμε όσο μπορούμε....

Δεν είσαι μόνη...δεν είσαι μόνη.....

Α...πλάκα κάνεις... πίνω ροδί γιατί με βοηθάει σε ουρολοιμωξη κτλ όπως και βατόμουρα κτλ α..δες τι καλό έκανα και πάλι δεν το ήξερα. 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Χαχαχαχχαχαχ στο μανάβη μωρη τρελή.... αλλιώς πάρε χυμό ρόδι φυσικό πάλι από το μανάβη....

τι μαναβη έχεις πουλάκι που πουλάει φυσικό χυμό ρόδι;;;; και συγνώμη κ ολας, το ροδι πως το κάνεις χυμο; χααχααχχααχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η renata1986 είπε:

Σκέψου κάθε μήνα και κάθε μέρα μπαίνω για να βρω ραντεβού και ποτέ δεν έχει ραντεβού

Τώρα έχει. Ξαναμπες να κλείσεις. Τα ραντεβού ανοίγουν αρχές του μήνα να ξέρεις και σε λίγες μέρες εξαντλούνται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η angel35 είπε:

αυτό που το πας πάλι;;;;;;;;

Πάρω την σκυτάλη από σαντη Β που μου την φυλάει καλά καλά και θα σου την δώσω με πολύ αγάπη. Να την παραδώσεις στην ΚΚ88 και η ΚΚ88 θα την δώσει στην Εύα κτλ κτλ :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...